شنبه ۰۲ مردادساعت ۲۲:۱۵Jul 2021 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ابرکوه»

ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- توزیع افزون بر سه هزار بسته گوشت قرمز به ارزش 2 میلیارد ریال از سوی کمیته امداد ابرکوه با همکاری افراد خیر و توقف اجرای طرح پارک گلستان مهریز با شیوع ویروس کرونا از جمله خبرهای کوتاه روزشنبه استان یزد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۵    
یزد -ایرنا - هم افزایی انقلابی میان سران قوا، ناامیدی آمریکا را به همراه دارد و دولتمردان پاسخگوی مطالبات به حق مردم باشند از جمله محور سخنان امروز امامان جمعه شهرهای ابرکوه و مهریز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
یزد -ایرنا - آیین بزرگداشت حجت الاسلام محمدحسین فرج نژاد ابرقویی از فعالان فضای مجازی ایران، پژوهشگر،نویسنده و چهار عضو خانواده اش که سه شنبه شب بر اثر سانحه رانندگی در قم درگدشت ، امروز پیش از برگزاری نماز جمعه در شهرهای ابرکوه و مهردشت برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه ابرکوه با بیان این که تمرکز امروز دشمن بر جنگ رسانه ای است، گفت: دولت آینده مسئله اصلی خود را حل بیکاری جوانان در کشور، رسیدگی به معیشت قشر ضعیف و آسیب پذیر جامعه، شکستن کمر مافیای وارداتی و دمیدن روح امید به پیکر جامعه قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۶    
یزد - ایرنا - ستاد بزرگداشت احیای آئین عید قربان ابرکوه برای هفدهمین سال متوالی با کمک افراد خیر حدود یک تن و 200 کیلوگرم گوشت نذری در میان نیازمندان توزیع کردند. عکس : از ابوالفضل کارگر ابرقویی
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۸    
ابرکوه (پانا) - امروز مردم دارالعباده یزد پس از وداع با پیکر محمدحسین فرج نژاد طلبه و مجاهد یزدی و خانواده اش در حسینیه امیرچمخماق یزد، آنها را در زادگاهشان ابرکوه تشییع و به خاک سپردند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی ابرکوه گفت: قاچاقچیان در انتقال بیش از 36 کیلوگرم تریاک ناکام ماندند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام و المسلمین حسین فرج نژاد و خانواده اش در میدان امیرچقماق یزد و شهرستان ابرکوه برگزار و پیکرهای 5 عضو این خانواده به خاک سپرده شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۴:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام و المسلمین حسین فرج نژاد و خانواده اش در میدان امیرچقماق یزد و شهرستان ابرکوه برگزار و پیکر 5 عضو این خانواده به خاک سپرده شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پیکر دکتر محمدحسین فرج نژاد طلبه و مجاهد یزدی و خانواده اش پس از وداع مردم دارالعباده با آنها در حسینیه امیرچخماق، در زادگاهشان ابرکوه تشییع و به خاک سپردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- یزد - پیکر حجت الاسلام دکتر محمدحسین فرج نژاد ابرقویی از فعالان فضای مجازی، پژوهشگر،نویسنده و چهار عضو خانواده اش که سه شنبه شب در قم بر اثر سانحه رانندگی از دنیا رفت ، امروز پنجشنبه پس از اقامه نماز در گلزار شهدای ابرکوه برای همیشه آرام گرفت. عکس: از ابوالفضل کارگر ابرقویی
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- پیکر حجت الاسلام دکتر محمدحسین فرج نژاد ابرقویی از فعالان فضای مجازی ایران، پژوهشگر،نویسنده و چهار عضو خانواده اش که سه شنبه شب در قم بر اثر سانحه رانندگی از دنیا رفت ،روز پنجشنبه با حضور امامان جمعه ، شماری از مردم و مسوولان محلی تشییع و در گلزار شهدای ابرکوه به خاک سپرده شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی ابرکوه از کشف 36 کیلو و 500 گرم تریاک در بازرسی از یک سواری پژو پارس و دستگیری 2 سوداگر مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال این محموله را داشتند، خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۹:۱۶    
مانور اطفاء حریق با همکاری حوزه مقاومت بسیج مشترک عشایری شهید مطهری، منابع طبیعی شهرستان ابرکوه و ستاد مدیریت بحران شهرستان ابرکوه برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - همزمان با عید سعید قربان و برای هفدهمین سال متوالی، خیرین ابرکوه برای خرید 9 راس گوسفند، 2 راس گوساله و یک نفر شتر یک میلیارد و 400میلیون ریال کمک کردند که این میزان نسبت به سال قبل 50 درصد رشد دارد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- امام جمعه ابرکوه گفت: سزاوار است آموزه های عید سعید قربان را که نماد ایمان و ایثار ابراهیمی است همواره مد نظر قرار دهیم .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
آیین معنوی قرائت دعای عرفه عصر امروز در 12 حسینیه، امامزاده، مسجد و مهدیه در سراسر شهرستان ابرکوه همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - برگزاری دعای روحبخش عرفه عصر سه شنبه در 20 مرکز فرهنگی و مذهبی شهری و روستایی ابرکوه با حضور قشرهای مختلف مردم و با رعایت پروتکل های بهداشتی و پایگاه های کمیته امداد آماده جمع آوری نذورات مردم در روز عید قربان است از جمله خبرهای کوتاه این شهرستان است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: برداشت محصول هلو و شلیل به دلیل کاهش بارندگی و تداوم بیش از 20 سال خشکسالی، افت سطح آب های زیرزمینی، تغییر الگوی کشت ،توسعه کشت گیاهان کم آبخواه و سرما زدگی، 25 درصد نسبت به سال 1399 کاهش دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۵    
ایسنا/یزد سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه گفت: در راستای حفظ سلامت مصرف کنندگان گوشت قربانی و تأمین بهداشت عمومی، اکیپ های نظارت و بازرسی شبکه دامپزشکی در روز عید قربان ضمن نظارت ویژه ای که بر کشتارگاه سنتی و فرآورده های خام دامی دارند، با کشتارهای غیر مجاز نیز قاطعانه برخورد می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست جهادکشاورزی شهرستان ابرکوه اعلام کرد: شرایط نامساعد منابع آبی و تداوم خشکسالی در سال های اخیر موجب کاهش 70 درصدی سطح زیرکشت هندوانه در شهرستان ابرکوه و جایگزینی محصولات کم آبخواه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۹:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دعای عرفه امسال به صورت متفاوت و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در اماکن مذهبی شهرستان از جمله امامزاده ها، حسینیه ها و مساجد ابرکوه همزمان با روز سه شنبه 29 تیرماه برگزار می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
روستای ده عرب دربخش مرکزی ابرکوه به عنوان روستای نمونه قرآنی استان یزد معرفی شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۳:۲۰    
نماینده مردم مهریز و بافق و بهاباد و خاتم و ابرکوه در مجلس در توئیتی به ارتقای مروست از بخش به شهرستان در جلسه هیئت دولت اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی ابرکوه گفت: در سال گذشته 31 درصد پرونده های متقاضیان در آستانه طلاق به همت مراکز مشاوره در راستای تحکیم بنیان خانواده، به صلح و سازش ختم شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا - سرپرست شبکه دامپزشکی ابرکوه با بیان اینکه گروه های ویژه بازرسی و بهداشتی از بامداد چهارشنبه هفته جاری در کشتارگاه شهرستان مستقر هستند، افزود: تمهیدات لازم اندیشیده شد تا کشتار دام ها بهداشتی باشد ،دام های زنده و لاشه حیوان نیز پس از کشتار رایگان معاینه می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رییس اداره بهزیستی ابرکوه از اختصاص 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه جهت اشتغال معلولان تحت پوشش بهزیستی خبر داد و گفت: در همین راستا برای 150 نفر در بخش های دامپروری، زنبورداری، خدمات، صنایع دستی و بخش صنعت ایجاد اشتغال شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت ابرکوه گفت: با توجه به دستور العمل های مربوطه، 31 تیرماه پایان زمان استفاده از بخشودگی جرائم تامین اجتماعی است و اصناف مشمول تنها تا این تاریخ می توانند جهت بخشودگی اقدام کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۵۹    
حوزه/ مدیر و معاون اداری مالی حوزه علمیه خواهران استان یزد در سفر به شهرستان ابرکوه، با مدیر و پرسنل مدرسه علمیه کوثر(سلام الله علیها) این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - مدیر توزیع اداره برق ابرکوه گفت: با هدف صرفه جویی و بهره وری بیشتر در مصرف انرژی الکتریکی ، کشاورزانی که چاه های خود را در اوج مصرف روزانه از ساعت 12 تا 16 عصر خاموش و از مدار خارج کنند، می توانند از 20 ساعت مابقی از برق رایگان بهره مند شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس اداره بهزیستی ابرکوه گفت: برای ایجاد اشتغال و اجرای طرح های خودکفایی معلولان و مدد جویان تحت پوشش این نهاد حمایتی 50 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه برای سال 1400 خورشیدی در این شهرستان اختصاص یافت.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز قصد داریم طرز تهیه درنجوش ؛ غذای ابرکوهی را به شما آموزش دهیم، با ما همراه باشید. درنجوش غذای فراموش شده ی شهرستان ابرکوه (ابرقو) است که در زمان قدیم، بیشتر برای پذیرایی از میهمانان در مجالس عزاداری و جشن های عروسی مورد استفاده قرار می گرفته است. مواد لازم: پیاز: 1 عدد متوسط ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان ابرکوه از کشف 15 دستگاه ماینر قاچاق از یک مزرعه استخراج ارز دیجیتال در این شهرستان خبر داد.
بافق فردا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۳:۰۵    
شنیده شده پس از حضور و عذرخواهی دکتر نوری از بیماران بیمارستان حضرت ولیعصر عجل الله بافق به خاطر مشکل اخیر در سیستم سرمایشی بخش کرونایی، بلافاصله وی تصمیم بر برکناری مدیر داخلی این بیمارستان نموده و قرار است مدیر داخلی بیمارستان ابرکوه به بافق انتقال یابد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- پیروزی تیم نوین فولاد در مسابقات فوتبال جوانان یزد ،برگزاری آزمون ورودی کارآموزی وکالت در این استان ، کاهش 70 درصد سطح زیرکشت هندوانه در ابرکوه و دارندگان سهام عدالت در صورت واریز نشدن سود به سامانه مراجعه کنند از جمله خبرهای کوتاه 24 ساعت گذشته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا- امام جمعه ابرکوه با اشاره به نشست مجازی منافقین طی هفته گذشته در غرب گفت: این گروهک دستشان تا مرفق به خون ملّت ایران آغشته است و ملت ما هم به غربی ها اعتماد ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه ابرکوه گفت: ناکامی آمریکا در حضور نامشروع در عراق و افغانستان بحثی است که راهبرد غلط و سیاه کاخ سفید را نشان می دهد و کارآمدی گزینه مقاومت در برابر اشغالگران را ثابت می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) ابرکوه گفت: برای ایجاد اشتغال و اجرای طرح خودکفایی مدد جویان این نهاد در شهرستان 100 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
یزد - ایرنا - سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی ابرکوه گفت : با توجه به کم آبی شهرستان و پرآبخواه بودن محصولات صیفی از جمله طالبی محلی(مجدی) میزان تولید و سطح زیرکشت آن در سال زراعی 1400- 1399 با بیش از 90درصد کاهش به 15 هکتار رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۱:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس جهاد کشاورزی ابرکوه گفت: میزان برداشت گندم در شهرستان ابرکوه به علت خشکسالی های شدید در سال جاری با کاهش 50 درصدی مواجه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد دبیر شورای هماهنگی مدیریت بحران فرمانداری ابرکوه گفت: تیم های یاوران بحران متشکل از نیروهای داوطلب و مردمی در هر محله با هدف ارتقا سطح آگاهی جامعه در حوزه ی مدیریت بحران و افزایش آمادگی و مقابله با حوادث با محوریت شهروندان در شهر ابرکوه تشکیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اداره ورزش و جوانان ابرکوه گفت: ترمیم و تعمیرات اساسی تنها استخر سرپوشیده ابرکوه برای نزدیک شدن به استاندارهای لازم، نیازمند 20 میلیارد ریال اعتبار است.
حاصلی بخشدار مرکزی ابرکوه گفت: دهیاران را ملزم به شناسایی افراد فاقد بیمه و همیار صندوق خواهیم کرد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان یزد از چاپ تصویر دو تن از مفاخر یزد و بادگیر های دو طبقه خانه آقازاده ابرکوه بر روی تمبر ملی خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۵    
شهرستان ابرکوه در خصوص خرید گندم رتبه برتر استان را به خود اختصاص داده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان ابرکوه گفت: تاکنون تعداد 16 هزار رأس بره و بز در برابر بیماری تب مالت و 60 هزار رأس دام سبک نیز در برابر بیماری طاعون نشخوار کنندگان کوچک یا PPR واکسینه شده اند.