جمعه ۰۸ بهمنساعت ۰۹:۰۵Jan 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم نهاد»

مدیریت فعالیت های اجتماعی در کشور نیازمند سیاست گذاری و تسهیل گری است؛ در حالیکه مسئولین به تصدی گری تمایل دارند. به گزارش بازارکار، پنجمین دورهمی فعالان حوزه نوآوری اجتماعی با موضوع نوآوری اجتماعی و نقش سازمان های مردم نهاد در حل مسائل کشور با دعوت از نمایندگان تشکل های مردمی و مشاور رئیس سازمان ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سیزدهمین رویداد نوآوری های آموزشی چهارسوق بزرگ ترین رویداد مردم نهاد جامعه فعالان تعلیم و تربیت کشور، با هدف شبکه سازی، انتقال تجربیات نوآورانه بومی، تقویت انگیزه های تحولی و امید به آینده، 27 تا 29 بهمن ماه سال 1400 به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۹:۴۵    
دبیرهیات صلح و سازش استان گفت: اولین هیات صلح وسازش کشور درایلام تشکیل شد وامروزه هیت صلح استان صاحب رتبه برتر کشور است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۶:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گلستان گفت: از مشارکت مردمی و دستگاه های اجرایی و سازمان های مردم نهاد برای کاهش بازگشت دوباره محکومان به زندان ها در استان گلستان استفاده می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۵:۱۲    
محمدرضا تردست معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ایلام از حمایت طرحهای حوزه کارآفرینی و کسب و کار اجتماعی سمنهای جوانان استان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: تشکل های مردم نهاد وارد مباحث سیاسی نشوند .
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از اجرای ویژه برنامه مثبت 44 در ایام دهه فجر در اصفهان خبر داد. سعید امامی با بیان اینکه شهر مهیای ویژه برنامه های ایام دهه مبارک فجر می شود ...
فرهنگ وهنر   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۱۲    
نشست هم اندیشی اعضای مجمع سازمان های مردم نهاد و فعالان حامی فلسطین با دبیر کل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین با هدف بررسی راهکارهای جدید حمایت از قضیه فلسطین و قدس در محل این مجمع برگزار شد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره جنگلداری منابع طبیعی مازندران- ساری از مرحله پایانی تهیه برنامه 5 ساله مدیریت جنگل های هیرکانی خبر داد. فرامرز محمدی گفت: تهیه برنامه 5 ساله مدیریت فنی و حفاظتی جنگل های هیرکانی به مرحله ی پایانی رسید. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
معلمان عضو یک تشکل مردم نهاد در راستای ایفای نقش اجتماعی خود اقدام به راه اندازی کاروان قصه ها در شهرستان های سیل زده در جنوب کرمان کرده و یک فضای شاد و جذاب برای کودکان و نوجوانان فراهم می کنند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
مسئول خیریه بهشت امام رضا با بیان اینکه دفاع مقدس یک نوآوری اجتماعی بود، گفت: حاکمیت با اعتماد به مردم توانست در برابر دشمن تا بن دندان مسلح پیروز شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۱:۱۲    
رکنا: مدیرکل دفتر اجتماعی فرهنگی استانداری قم نیز با اشاره به تشکل ها و انجمن های مردم نهاد که در زمینه امور خیر ورود پیدا کردند و در کنار کمیته امداد مباحث کمک رسانی به خانواده های نیازمند را انجام می دهند گفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
آرانیان گفت: انجمن راویان فتح رضوی به عنوان یک تشکل مردم نهاد در استان تاکنون توانسته خاطرات حدود یک هزار و 100 رزمنده را در قالب شش هزار ساعت مستندسازی کرده و در یک نرم افزار تدوین کند.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن نابینایان ایران در مراسم رونمایی از نشریه مانا به خط بریل از حمایت های بانک مسکن از روشندلان تقدیر و تشکر کرد. به گزارش پیام فوری به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، هیبنا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۵:۵۱    
رئیس هیات مدیره موسسه مردم نهاد انجمن راویان فتح رضوی گفت: در حوزه روایتگری16 گروه در شهرستان ها و 11 گروه در مشهد و در مجموع بیش از 500 راوی در خراسان رضوی فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- مدیرعامل هیات مدیره سازمان مردم نهاد انجمن راویان فتح رضوی گفت: بعد 2 سال توقف حرکت کاروان های راهیان نور به دلیل شرایط ناشی از کرونا، امسال شاهد برقراری دوباره این سفرهای زیارتی خواهیم بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ - ۱۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
نامدار حیدریان رئیس شبکه ملی فضای مجازی و رسانه سازمان های مردم نهاد استان کردستان به عنوان مدیر پایگاه خبری سمن جوانان در کردستان منصوب شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مریم بابادی از اصفهان به عنوان رئیس هیئت مدیره مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان ایران انتخاب شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۱۳:۳۴    
فرماندار شمیرانات گفت: سازمانهای مردم نهاد و فضای مجازی ابزار های اطلاع رسانی و آموزش در پیشگیری ومقابله با بزه برای مردم است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۷    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان بهزیستی زرند میزبان مسئولین مراکز تحت نظارت بهزیستی ،خیرین و روسای تشکلهای مردم نهاد این شهرستان در جلسه هم اندیشی پیرامون کنترل وکاهش آسیبهای اجتماعی بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۰۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس از برگزاری 43 برنامه شاخص فرهنگی و ورزشی توسط هیئت های ورزشی و سازمانهای مردم نهاد جوانان این شهرستان خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۲۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری رشت با تاکید بر ضرورت تفکیک نیازمندان واقعی از متکدیان حرفه ای، افزود: همکاری هماهنگ موسسات مردم نهاد و دستگاه های مرتبط در موفقیت تلاش برای مقابله با پدیده تکدی گری اهمیت بسزایی دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۸:۱۲    
اهداء 200 سری جهیزیه به نوعروسان گلستانی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) 200 سری جهیزیه به ارزش 2 میلیارد تومان به نوعروسان گلستانی که تحت حمایت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها هستند اهداء و با حمایت موسسه مردم نهاد رهپویان افق روشن استرآباد مراسم عقد یکی از زوجین برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۵:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری آذربایجان غربی در حاشیه بازدید از بند نسوان زندان ارومیه از آزادی تعدادی از زنان زندانی جرائم غیر عمد و مالی با توجه به حمایت های سازمان های مردم نهاد در آذربایجان غربی خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مجتبی ذاکریان در هفتمین جلسه شورا و توسعه سازمان های مردم نهاد ضمن تبریک میلاد حضرت زهرا (س) اظهار داشت: درصدد هستیم با پیگیری مستمر سازمان های مردم نهاد را چه به لحاظ سیاستگذاری، شاخص های ارزیابی و نظارت بر مجموعه ها ارتقا دهیم. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد آنچه دغدغه بانوان و خانواده ها است از سوی سازمان های مردم نهاد دنبال شود و دولت وظیفه دارد حمایت و نظارت این مسائل را دنبال کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۱/۰۳ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
بنیانگذار و مدیرعامل بنیاد نیکوکاران راه آسمان از امضای تفاهم نامه کمک بلاعوض سفارت ژاپن در ایران با این سازمان مردم نهاد خبر داد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
صبح روز گذشته، مراسم هشتمین سال "طرح ملی جنگلانه" با حضور مدیرکل حفاظت محیط زیست فارس، مسوولان منابع طبیعی، تشکل های مردم نهاد و همچنین استقبال قابل توجه مردم برگزار و در مساحت 17 هکتار از پارک ملی بمو که به عنوان محدوده (زون) تفرجگاهی در نظر گرفته شده بذر بادام کوهی کاشته شد.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۸:۴۶    
تروریسم گرم همانا ایجاد سازمان های تروریستی مانند داعش و القاعده و ... است و ترورسیم سرد استفاده از ابزار هایی مانند سازمان های مردم نهاد وابسته به آمریکا، تروریسم اقتصادی، تروریسم اطلاعاتی، تروریسم فرهنگی، تروریسم سیاسی، تروریسم ورزشی، تروریسم جنسی، تروریسم اجتماعی، تروریسم دینی و مذهبی ...
شوشان   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۱۲:۵۴    
عدم توجه فرمانداران به انجمن های مردم نهاد و نپرداختن به مقوله فرهنگ سازی در پاسداری و حفاظت از محیط زیست توسعه پایدار را شدیدا تهدید می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۰۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: سازمان های مردم نهاد می توانند به عنوان یک شریک استراتژیک (راهبردی) برای کارگزاران دولتی در حل مشکلات جامعه باشند.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه گفت: باید در راستای فعالیت سازمان های مردم نهاد به برپایی دوره های آموزشی جهت کیفیت بخشی هر چه بیشتر به کار و اهداف آنها بپردازیم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
انجمن مردم نهاد همگرایی مواریث تمدن ایرانی اعلام موجودیت کرد و ناصر تکمیل همایون آن را اصیل ترین اتحادیه منطقه ای جهان نامید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۱/۰۱ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - چهارمین جشنواره فرهنگی اجتماعی "مادرانه" در بندر گناوه پنجشنبه شب به همت سازمان مردم نهاد نیمدری سبز در آستانه سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۵    
لاهیجان- سرپرست فرمانداری لاهیجان بر انجام روند قانونی احداث گرمخانه در این شهر تأکید کرد و گفت: دستگاه های متولی با مشارکت سازمان های مردم نهاد پیگیر راه اندازی آن باشند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر امور روستایی و شورای اسلامی استانداری اصفهان از تشکیل هیأت های اندیشه ورز در هفت نقطه این استان خبر داد و گفت: کارگروه پیشرفت و حمایت از روستاها را تشکیل دادیم تا با بهره مندی از بخش خصوصی و سازمان های مردم نهاد حرکت های نو را عملیاتی کنیم.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۶:۲۷    
مدیر جمعیت هلال احمر استان کرمان در گفتگو با خبرنگار کرمان نو اظهارداشت: جمعیت هلال احمر به عنوان بزرگترین خیریه جهانی و بزرگترین سازمان مردم نهاد آمادگی دریافت وجوه نقدی و غیرنقدی را دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام خلیلی سازمان های مردم نهاد و تشکل های مردمی را عاملی موثر در خوب اندیشیدن و درست تصمیم گرفتن مردم دانست و گفت: دشمن با استفاده از خلا موجود در این زمینه، مشکلاتی را ایجاد می کند که باید با آموزش سواد رسانه ای با این توطئه ها مقابله کرد.
مرصاد   ۱۴۰۰/۱۰/۳۰ - ۰۸:۴۹    
مرصاد نیوز: بمناسبت 29دیماه روز هوای پاک به همت موسسات مردم نهاد شهرستان ویژه برنامه هوای پاک در اسلام آبادغرب برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش وجوانان استان اردبیل در جلسه مجمع خیرین ازدواج استان از فعالیت 14 سازمان مردم نهاد در حوزه ازدواج در اردبیل خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: با نگاه به سلامت شهروندان باید بر گسترش مکان های ورزشی تاکید شود. فرزانه کلاهدوزان گفت: از زمان آغاز به کار شورای ششم ذیل کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی کمیته ی بانوان و خانواده شکل گرفت ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰    
جلسه تشکل های مردم نهاد استان آذربایجان شرقی با حضور امیر دریادار دوم رضا عباسی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
امیر عباسی با تأکید بر ضرورت تکمیل مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان آذربایجان شرقی، گفت: تشکل های مردم نهاد می توانند در غنابخشی به محتوای مرکز فرهنگی دفاع مقدس این استان ایفای نقش کنند.
موج   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۲:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مناسب سازی خراسان رضوی بیان کرد: بهزیستی با کمک تشکل های مردم نهاد معلولین، نهاد نظارتی و راستی آزمایی تشکیل داده که می تواند اطلاعات خوداظهاری ادارات کل را بررسی و نتیجه را به ستاد مناسب سازی استان اعلام کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی از فعالیت 70 سمن در استان خبر داد و گفت: تا پایان برنامه ششم به ازای هر پنج هزار نفر از جمعیت جوان باید یک تشکل مردم نهاد جوانان ایجاد شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون حمایت های اجتماعی سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از تلاش برای تسهیل مشکلات رفاهی - آموزشی کودکان کار خبر داد و گفت: برای رفع دغدغه های سازمان های مردم نهاد کارگروهی از نمایندگان مناطق و سازمان های مردم نهاد تشکیل می شود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۵۲    
دومین نشست مدیران سمن های شهرستان با حضور مدیران ادارات تبلیغات اسلامی، اوقاف و امورخیریه، کمیته امداد وبهزیستی به ریاست فرماندار کردکوی برگزار شد. در این نشست فرماندار کردکوی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۸:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه ها با بیان اینکه روند افزایشی سوانح رانندگی و آسیب های انسانی ، اجتماعی و اقتصادی آن در 9 ماهه سال جاری در کشور زنگ خطری جدی است، از تشکیل ستاد سازمان های مردم نهاد در حوزه ایمنی حمل و نقل خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ - ۰۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت : شورای توسعه و حمایت از سازمانهای مردم نهاد در راستای سازماندهی سمن ها فعالیت کند .