پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۰:۳۱Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم نهاد»

خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های مردم نهاد جوانان استان در رزمایش( همت جوانانه؛ کمک مومنانه) بسته های معیشتی و بهداشتی به ارزش 7 میلیارد ریال در مناطق روستایی، مرزی و کمتر برخوردار استان توزیع کردند.
وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۰    
دکتر خسروانی، مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه از فعالیت های دکتر مخترع مدیر بیمارستان در جهت جذب مشارکت مردمی در بیمارستان رازی انجام شده تقدیر کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵    
در راستای طرح یک نفس همدلی 6400 عدد ماسک توسط سازمان های مردم نهاد توزیع شد.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۲۰    
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان در جلسه تشکیل شورای مرکزی منتخبین سازمانهای مردم نهاد استان، بر ضرورت فعال شدن خانه سازمانهای مردم نهاد درهماهنگی و نظارت و کیفی سازی فعالیت سمن ها در استان تاکید کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: نهادهای مدنی مردم نهاد می توانند نقش واسط بین مسئولان و جامعه را برعهده بگیرند، اما باید مراقب باشند که خارج از دستورات و براساس سلیقه خود رفتار نکنند چراکه نتیجه چنین رفتاری سردرگمی و سرگردانی مخاطبان خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۵:۵۸    
معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از مجموعه خبرگزاری برنا و موسسه مردم نهاد عمارت هنرپارسی یزد بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۳۳    
رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد از مجموعه خبرگزاری برنا و موسسه مردم نهاد عمارت هنرپارسی یزد بازدید کرد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
انجمن شرپا این شرکت ها را به دست داشتن در بردگی مدرن، قاچاق انسان و در نسل کشی اویغورها متهم می کند. اتحادیه اروپا به تازگی چین را به دلیل رفتارش با اقلیت مسلمان اویغور تحت تحریم قرار داده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان مدیر سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی کردستان از توزیع 30 هزار عدد ماسک سه لایه رایگان در بین آحاد جامعه با بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و خیرین سلامت در قالب طرح ملی یک نفس همدلی خبر داد.
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی برای مبتلایان اتیسم اتفاق بسیار خوبی بود که نتیجه یک همکاری مناسب است و اگر انجمن ها و سازمان های مردم نهاد در کنار حوزه های دولتی قرار گرفته و همفکری انجام شود و هدف برداشتن مانع از سر راه مردم باشد ...
نایب رییس اول کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: انجمن ها همواره کمک حال نظام سلامت بوده و در بحث کرونا نیز سازمان های مردم نهاد بسیار خوش درخشیدند و این مجلس دست یاری و کمک را به سمت انجمن های مردم نهاد دراز می کند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۴۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل انجمن اوتیسم ایران از پوشش بیمه ای خدمات توانبخشی به عنوان آرزوی دیرینه انجمن اوتیسم ایران بود در سال 1399 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون صنایع دستی کردستان از برگزاری هفت کارگاه آموزشی و نمایشگاه تخصصی صنایع دستی در سال 99 توسط انجمن های مردم نهاد استان خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اهواز در جلسه نشست هم اندیشی شهردار و نمایندگان سمن های شهر که با حضور سرپرست اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری اهواز و نمایندگان سمن ها و NGOهای سطح شهر برگزار شد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۳۳    
به همت سازمان های مردم نهاد 60هزار ماسک و 3500ژل ضدعفونی گننده دست در اختیار گروه های خاص و کم برخوردار قرار می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رئیس گروه مشارکت های اجتماعی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: 95 سازمان مردم نهاد اکنون در استان سمنان فعالیت می کنند در حالی که پیش از دولت تدبیر و امید تعداد سمن های جوانان فعال در استان سمنان صفر بود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، درمان و اموزش و پزشکی از شرکت های اقتصادی، نهادها و سازمان های مردم نهاد خواست با پیوستن به پویش ره سلامت کمک کنند تا به طریقی روشن تر و مردم فهم تر مفاهیم پیشگیری از کرونا را انتقال دهیم.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مهدیان کانون های فرهنگی هنری مساجد را ازوان پرتوان اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دانست وگفت: کانون های مساجد جز پیشگامان فعالیت های مردم نهاد هستند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۸   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس اورژانس اجتماعی کشور برنامه تلویزیونی غیرمحرمانه با بیان اینکه براساس اطلاعات سازمان های مردم نهاد در تهران نزدیک به 4 هزار کودک زباله گرد وجود دارد، گفت: وضعیت مرزها یک مسئله اجتماعی است و بودجه ای که برای این منظور در نظر گرفته شده است، کافی نیست.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۵۱   + ۳۰ سایت دیگر  
جامعه محیط زیستی ایران خواستار رسیدگی رای قاطعانه برای عاملان شهادت محیط بانان زنجانی شد. به گزارش عصرایران ؛ به دنبال شهادت دو محیط بان زنجانی، 112 نفر از محیط بانان، کارشناسان سازمان محیط زیست، اعضای هیات علمی و متخصصان محیط زیست ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا گفت: 15 سازمان مردم نهاد در این شهرستان مجوز فعالیت گرفته است و باید در حوزه های مختلف نظیر حفاظت محیط زیست، با همدیگر برنامه کاری و همکاری داشته باشند.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۴    
اولین جلسه هم اندیشی با سازمان های مردم نهاد با حضور ارزیاب استانداری مازندران در نظارت و ارزیابی صیانت از حقوق شهروندی در دستگاه های اجرایی و مدیرعامل سازمان مردم نهاد انجمن حفظ و توسعه حقوق شهروندی مازندران در شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۴    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با بیان اینکه سازمان های مردم نهاد نقش مهمی در پیشگیری از اعتیاد دارند، گفت: 92 سازمان مردم نهاد در حوزه مبارزه با مواد مخدر مشارکت دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارگاه آموزش مهارتهای پیش از ازدواج به همت موسسه مردم نهاد راهی به سوی نجات در خانه جوانان استان قم برگزار گردید.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۵   + ۱۰۷ سایت دیگر  
گام جدید طرح شهید سلیمانی با همکاری بسیج و سازمان های مردم نهاد در قالب محله محور کماکان بعنوان اولین سطح مراقبتی و بیماریابی باید مورد توجه قرار گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۱۰    
دکتر فریده روشن نماینده شورای شهر اصفهان گفت : در راستای حمایت از سازمانهای مردم نهاد در این دوره، حمایتهای خوبی به عمل آمد. اولویت واگذاری مراکز فرهنگی به سازمانهای مردم نهاد، حمایتهای مالی، برنامه های مشارکتی و .. در این دوره به طور قابل توجهی افزایش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
قرار است با محوریت سازمان های مردم نهاد 150 کارگاه آموزشی مهارت های تاب آوری در محلات مختلف شهر کرمانشاه برگزار شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
با گذشت بیش از یک سال از اعلام رسمی شیوع ویروس کرونا در کشور به نظر می رسید مردم با روش های بهداشتی دفع پسماندهایی که خطرناک محسوب می شوند آشنایی و آگاهی های لازم را پیدا کرده باشند اما همچنان شاهد ماسک، دستکش و سایر وسایل بهداشتی رها شده در طبیعت و معابر هستیم ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۵    
بن(پانا)- پویش ملی تاب آوری اجتماعی با موضوع تاب آوری و مدیریت خشم و پیشگیری از رفتار های خود آسیب رسان درشهرستان بن برگزار شد. جمعیت همیاران سلامت روان شهرستان بن(به پویان آرامش بن) از سال 1397 فعالیت خود را در این شهرستان شروع کرده و یک NGO مردم نهاد زیر نظر بهزیستی است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - استاندار اردبیل گفت: با استفاده از ظرفیت های بسیجی و سازمان های مردم نهاد کنترل شیوع کووید - 19 در اردبیل به صورت محله محور آغاز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۸:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل اشرف منصوری معتقد است تا زمانی که نظارت بر ایمنی کارگاه ها به بخش سازمان های مردم نهاد واگذار نشود، بهبودی در اوضاع حاصل نخواهد شد.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۱:۱۱   + ۱۳ سایت دیگر  
یعقوب شلیش پور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خوزستان گفت: باعنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری (دام ظله) درخصوص بهره گیری از کمکهای مومنانه در دوران شیوع کرونا و در راستای اولویتهای ابلاغی ریاست محترم جمهوری درخصوص استفاده از خیرین و سازمانهای مردم نهاد جهت تامین بسته های معیشتی برای اقشار ...
برترین ها / روزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۱   + ۷۹ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: وزیر بهداشت در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی گفت: با شناختی که از قدرت سرایت و مرگ و میر ویروس جدید داشتم با مکاتبات عدیده از بخش های مختلف درخواست کردم تا موضوع را جدی بگیرند و بتوانیم در حد امکان ویروس را در استان خوزستان زمین گیر کنیم. ...
سازمان منطقه آراد کیش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست امضا تفاهم نامه 4جانبه حقوقی، فرهنگی و هنری با انجمن حقوق شناسی، خانه اندیشمندان و موسسه فرهنگی فعالان حقوق و هنر گفت: منطقه آزاد کیش، مهد سازمان های مردم نهاد و صنفی، و نمادی از جوامع مدنی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۴    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین رستمیان گفت: اگر مشکلی هست دست خود انسان هاست مشکل در نقص برنامه ریزی و نشنیدن حرف بزرگترهاست به عنوان نمونه 15سال مقام معظم رهبری نگاهشان در شعار سال نگاه به اقتصاد است و چقدر خوب است که ما عمل می کردیم به جای اینکه بگوییم شعار سال می گفتیم عمل سال.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۲۲:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ایسنا: محمدعلی اسلامی ندوشن باغ و خانه ده هزارمتری پدری خود در صدرآباد ندوشن را برای فعالیت های فرهنگی اهدا کرد. طبق اعلام صفحه محمدعلی اسلامی ندوشن و شیرین بیانی (اسلامی ندوشن) این نویسنده و پژوهشگر پیشکسوت باغ و خانه پدری خود را به موسسه مردم نهاد فرهنگی و اجتماعی اندیشه روشن اهدا کرد تا مصروف ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۳:۳۰    
همدان- جشن میلاد حضرت رقیه(س) به همت پایگاه یوسف الزهرا حوزه حضرت زینب (س) و موسسه مردم نهاد پیروان سیره علوی هگمتانه آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) در همدان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- در نشست اعضای کانون تفکر شهر هوشمند دانشگاه یزد اعلام شد: سازمان های مردم نهاد در خط مقدم آموزش شهروندی هستند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سه شنبه هر هفته جلسه ای با حضور حسن عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان، مهدی قناد سرپرست معاون امور جوانان و اعضای سازمان های مردم نهاد در خانه جوان با موضوعات مربوط به جوانان برگزار می شود .
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان سمنان از فعالیت هشت مرکز تخصصی کارآفرینی اشتغال در استان سمنان خبر داد و گفت: مؤسسات و سازمان های مردم نهاد بازوی کمکی اشتغال هستند که هرکدام در جایگاه به کمک اشتغال می آیند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۸    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان تهران گفت: در راستای اجرایی شدن سند تحول قوه قضائیه بر استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و جلب مشارکت های مردمی تاکید شده است.
بقاع نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
هر چند اقدامات مفید ، موثر ، خداپسندانه خیریه ها در طول سال مشهود است . اما فرار مالیاتی ، پول شویی ، اخذ کمک های خرد و کلان از خیران و گروه های مردم نهاد فعال و دستگاه های دولتی از سوی برخی خیریه های خاص متصل به قدرت ، سواستفاده های شخصی ، طیفی ، جناحی ، گروهی ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۱۷    
به مناسبت ولادت با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و هفته جوان، از محمد گل محمدی دبیر و نماینده قانونی انجمن مردم نهاد سفیران جوان زندگی استان تهران به نمایندگی از اعضای انجمن توسط اداره ورزش و جوانان بهارستان تجلیل به عمل آمد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
نصف جهان: رئیس اداره جنگل اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اصفهان گفت: طرح احداث جاده در جنگل های بلوط فریدونشهر هنوز منتفی نشده است. مرتضی برزو زاده اظهار داشت: جاده سازی در جنگل های بلوط شهرستان فریدونشهر با مخالفت ادارات کل منابع طبیعی، محیط زیست و راه شهرسازی استان ...
بهداشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره سازمان های مردم نهاد خیرین سلامت دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی گفت: از 15 فروردین ماه طرح یک نفس همدلی با توزیع 20 هزار ماسک در بین خانوارهای منطقه رازوجرگلان آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - معاون امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان جنوبی گفت: 515 سازمان مردم نهاد این استان در حوزه فرهنگی، اجتماعی و سلامت استان فعالیت می کنند و 80 درصد سمن ها در مقابله با کرونا فعال بوده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۸    
به گزارش یزدان کرمان خدمات متنوع بهزیستی بدون همراهی وهمکاری خیرین وتشکلهای مردم نهاد به سرانجام نمیرسد
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۳۶    
جشنواره فرهنگی ورزشی جوان به مناسبت هفته جوان و اعیاد شعبانیه به همت موسسه مردم نهاد ورزشکاران پویای سبلان اردبیل برگزارشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۴ سایت دیگر  
جشنواره ملی ایران بانان با همکاری شورای هماهنگی و دفتر امور مجامع و تشکل های مردم نهاد وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی برگزار می شود.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۲۳:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: در سال گذشته، 12 طرح اصلی و 6 طرح فرعی مورد بررسی قرار گرفت و در حوزه نظارت، 17 نشست با مسئولان وزارتخانه ها و سازمان های تخصصی و 10 جلسه با تشکل ها، سمن ها و سازمان های مردم نهاد برگزار کردیم.