جمعه ۱۲ خردادساعت ۱۲:۱۲Jun 2023 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مردم نهاد»

تقریب   ۲۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کتاب خارج از پروتکل روزنوشت های سفر یک هفته ای ساجده ابراهیمی و همراهی او با تشکل مردم نهاد طبیب مسیر به لبنان است.
سینا   ۲ ساعت پیش    
رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ممسنی با تقدیر از اعضای سازمان های مردم نهاد و تشکل های محیط زیست با توجه به گرمای هوا و خطرات فصل تابستان در بروز آتش سوزی ها بیان داشت: مشارکت تشکل های محیط زیست در مهار آتش سوزی ها، درختکاری و احیای جنگل ستودنی است. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۲ ساعت پیش    
حجت الاسلام صالحی با اشاره به حمایت های دولت سیزدهم از سازمان های مردم نهاد، گفت: افتخار دولت سیزدهم ایجاد بسترهای مناسب برای فعالیت مجموعه های خیریه و مردم نهاد با بسیج همه ظرفیت ها در کشور است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون سازمان های مردم نهاد مجلس شورای اسلامی گفت: امیدوارم تا پایان مجلس یازدهم قانون حمایت از تشکل و سازمان های مردم نهاد به تصویب برسد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اداره سازمان های مردم نهاد و خیران سلامت دانشگاه علوم پزشکی کاشان از راه اندازی سه مرکز بهداشتی و درمانی در راوند، قهرود و جاده مرق – سادیان با مشارکت نیکوکاران سلامت خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۲    
معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گلستان گفت: متاسفانه اکنون تهاجم فرهنگی با پوشش اقتصادی در موضوع ازدواج غالب شده است.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مرتضی کامل نواب در حاشیه چهاردهمین رویداد همنا از آغاز برگزاری رویداد همنای 2 در پاییز امسال خبر داد و افزود: همنای 2 ، با بررسی و مرور تجربه به دست آمده از برگزاری رویداد همنا 1 ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۸    
به همت سازمان مردم نهاد شمیم اندیشه نسل سبز فردا کارگاه آموزش مهارت های زندگی پیش از ازدواج در شهرستان کوثر برگزارشد.
نسیم اردبیل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۳    
نسیم اردبیل - نمایشگاه مجازی پوستر شمس الشموس به همت حوزه هنری استان اردبیل و با مشارکت موسسه ی مردم نهاد آرتا هنر مهر اردبیل، کانون هنر شیعی، خبرگزاری نسیم و پایگاه خبری و تحلیلی سبلان ما برگزار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت نگاه ویژه ای به ظرفیت جوانان و سازمان های مردم نهاد برای انجام امور مختلف اجتماعی و فرهنگی دارد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری کرمانشاه گفت: هر چند افق روشنی را برای کرمانشاه می بینم اما وضعیت این شهر چندان خوب نیست و نیاز دارد همه از جمله مدیران، دستگاه ها و نهادهای مختلف، سازمان های مردم نهاد و رسانه ها برای ساماندهی آن کمک کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های اجتماعی و فعالیت های داوطلبانه جوانان وزارت ورزش و جوانان در سنندج گفت؛ ارتقاء آگاهی، تجربه و دانش و همچنین فضای گفتگو در رویداد همنا برای جوانان فراهم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۵۱    
چهاردهمین رویداد ملی همنا با هدف توانمندسازی سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه جوانان، در سنندج برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۸    
دی ماه سال 1398، پرچم حرم مطهر حضرت امام رضا(ع) در بین اهالی روستاهای اطراف دهستان هودیان از توابع شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان حمل و تبرکی های حرم امام رضا(ع) توزیع شد ...
شبستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شب شعر رضوی همزمان با دهه کرامت و در سالروز ولادت امام رضا(ع) به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون فرهنگی و هنری امام حسن مجتبی و موسسه مردم نهاد نسل جوان فردا در تیران برگزار می شود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کامل نواب بر بهره گیری از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و سمن ها تاکید کرد و گفت: گفتمان سازی در داخل مجموعه سمن ها منجر به شکل گیری و ایجاد شبکه سازی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل مشارکت های اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: رویکرد دولت و وزارت جوانان فعال کردن سازمان های مردم نهاد و ارائه خدمت به آنهاست.
استانداری آذربایجان شرقی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۸:۵۶    
فرماندار آذرشهر با اشاره به ظرفیت های بالقوه و بالفعل شهرستان در حوزه میراث فرهنگی، خواستار استفاده از تمامی ظرفیت ها از جمله سازمان های مردم نهاد برای معرفی جاذبه ها، آثار ملموس و ناملموس، سنن، آداب و... شد و این موضوع را در صیانت از این حوزه مفید دانست.
استانداری قزوین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۰۰:۱۳    
عباس کاظمی سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قزوین روز دوشنبه در ادامه نشست های هم افزایی و توانمندسازی سازمان های مردم نهاد گفت: سند تحول دولت مردمی که در ابتدای دولت منتشر شده است سند محکمی برای توجه ویژه دولت به مجموعه های مردمی است و دولت در این زمینه مصمم است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۲۳:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
ریواده گفت: این استان به ازای هر 2 هزار نفر یک مجموعه مردم نهاد دارد و سمنان از این لحاظ جزو سه استان برتر کشور است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
شهردار منطقه6 گفت: با بهره مندی از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و مشارکت شهروندی 6 هزار مخزن پسماند پایتخت را تامین کردیم و فرایند توزیع این مخازن در دو روز با همکاری سازمان پسماند به اتمام خواهد رسید.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۳    
به گزارش جام جم آنلاین ، 116 سال از زمان تصویب قانون انجمن های ایالتی و ولایتی در ایران می گذرد. در اوایل خرداد 1286بود که مجلس شورای ملی است با صدور مصوبه ای در 122 ماده فعالیت این انجمن ها را رسمیت بخشید. تا پیش از این انجمن ها در بحبوحه مشروطیت حضوری فعال داشتند ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان از اجرای آموزش چهره به چهره مدیریت پسماند در منطقه دو اصفهان خبر داد و گفت: برای نخستین بار در بین مناطق پانزده گانه شهرداری این کلان شهر، کمپین دیوار تمیز با مشارکت سازمان های مردم نهاد اجرا و با همکاری مردم محلی برچسب ها از روی در منازل توسط خود افراد امحا شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
نصر: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم برای مردمی سازی حوزه فرهنگ و هنر، گفت: بیش از 70 برنامه، طرح و پروژه در سال جاری به انجمن ها و تشکل های مردم نهاد واگذار شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان آمل گفت: در راستای تحقق بیانات و مطالبات مقام معظم رهبری، مبنی بر حکمرانی مردم پایه در گام دوم انقلاب و تشکیل حلقه های میانی مردمی جهت تحقق فرمایش ایشان ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۸ - ۰۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
سازمان های مردم نهاد از آن جایی که بی واسطه با مردم در ارتباط هستند، می توانند در بسیاری از معضلات اجتماعی از جمله پدیده بدحجابی ورود و با سازوکار خاص خود، این مشکل را حل کنند.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مراسم تجلیل از دست اندرکاران سی اُمین نمایشگاه بین المللی قرآن ضمن عذرخواهی از اینکه موفق به بازدید از بخش مؤسسات قرآنی مردم نهاد نشده است، خواستار چاره اندیشی برای مؤسسات تعطیل و نیمه تعطیل شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سفیران کریمه اهل بیت(س) به همراه پرچم متبرک آستان مقدس بانوی کرامت همزمان با دهه کرامت و با عنایت به شعار سال (مهار تورم؛ رشد تولید) در بزرگترین واحد تولیدی مردم نهاد متعلق به هزار نفر از خانواده های عشایر شهرستان گرمسار حضور یافته و از کارگران این واحد تجلیل کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۷ - ۱۱:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
کابینه بنیامین نتانیاهو به دلیل تشدید فشارهای داخلی از سوی احزاب مخالف و اعتراضات سفرای بسیاری از کشورهای اروپایی در فلسطین اشغالی، از رای گیری تصویب لایحه موسوم به قانون سازمان های مردم نهاد در پارلمان این رژیم، عقب نشینی کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
یکی از مظلوم ترین افراد جامعه، خانواده زندانیان هستند، حمایت از آن ها از وظایف مهم هر فردی است، لذا علاوه بر سازمان های مردم نهاد می طلبد که مسئولان ذی ربط نیز در این راستا گام های موثری بردارند تا خانواده این افراد از دست و پنجه نرم کردن با مشکلات برآیند و از بروز معضلات اجتماعی پیشگیری شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
شهباز حسن پور در گفت وگو با ایران اکونومیست با بیان اینکه در برنامه هفتم توسعه توجه ویژه و خاصی به برنامه محور بودن با رویکرد مشارکت مردمی شده است، اظهار کرد: دولت در لایحه این برنامه، اقتصاد مردم نهاد را دستور کار قرار داده است. ...
نشست دکتر سید محمد هادی سبحانیان، رییس سازمان امور مالیاتی کشور، با جمعی از خیرین، موسسات خیریه و تشکل های مردم نهاد با حضور مهندس رضا محمودی لموکی، مشاور وزیر بهداشت در امور اجتماعی و دبیر کارگروه خیرین و مشارکت مردمی، مهندس محمدجواد حیدری پور ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری همدان گفت: سازمان های مردم نهاد استان در بحث جوانی جمعیت ورود کنند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۴:۴۲    
ایسنا/اردبیل رئیس موزه تاریخ علوم دانشگاه محقق اردبیلی از تسهیل همکاری های این موزه با انجمن های علمی دانشجویی و موسسات مردم نهاد خبر داد.
یافته   ۱۴۰۲/۰۳/۰۵ - ۱۲:۵۵    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : اجتماعی به دعوت برخی از انجمنهای مردم نهاد خرم آباد همسر زنده یاد علی محمد ساکی مترجم، مؤلف، جامعه شناس و شهردار فقید و خوشنام مرکز استان به این شهر سفر کرد. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سومین روز دوره توانمندسازی، معرفتی و مهارت افزایی هیات ها و تشکل های دینی در آوردگاه تمدنی با عنوان دوره ماه ، در راستای ارتقاء آموزشی و توانمندسازی هیات ها و تشکل های دینی، سمن ها و مجموعه های مردم نهاد منطقه شمال کشور به مرکزیت استان مازندران و به میزبانی اردوگاه شهدای هفتم تیر رامسر برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نواب با بیان اینکه مشارکت اجتماعی و کنشگری جوانان، راه حل بسیاری از مسائل و مشکلات است، افزود: تا اوایل تابستان امسال آیین نامه جدید صدور و تمدید مجوز سازمان های مردم نهاد برای تسهیل فعالیت های این سازمان ها آماده و ابلاغ می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رویداد توانمندسازی شبکه های تخصصی و سازمان های مردم نهاد جوانان موسوم به " رویداد همنا " در همدان برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل مشارکت های اجتماعی جوانان در سیزدهمین رویداد همنا با بیان اینکه امروزه در جهان بین الملل برای انجام امور مختلف از جوانان داوطلب استفاده می شود گفت ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۲۰:۲۱    
جلسه بررسی طرح مهرواره در محضر ولی نعمتان با حضور دکتر فریبا بریمانی مدیر کل بهزیستی مازندران، دلیلی سرپرست معاونت هماهنگی موسسات غیر دولتی، مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی، رجبی معاون پشتیبانی و منابع انسانی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: اماکن ورزشی روستایی بر اساس قوانین و مقررات و طی مراحل قانونی به دهیاری ها و سمن های مردم نهاد و اشخاص حقیقی وحقوقی واگذار می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۴:۰۲    
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ماکو از بازدید اعضای سازمان های مردم نهاد از جمله سمن های قالا بوم، فاطر و مبین تاو و تعدادی از اصحاب رسانه این شهرستان از بناهای تاریخی و گردشگری ماکو به مناسبت گرامی داشت هفته میراث فرهنگی خبر داد.
نسیم خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار گیلان، از برگزاری 3200 ویژه برنامه و فعالیت توسط نیروهای مسلح استان و گروه های مردم نهاد و دستگاه ها و نهادها و مساجد و پایگاه های مقاومت بسیج و... در سوم خرداد امسال خبر داد.
معاونان سیاسی و اجتماعی وزیر کشور تفاهم نامه ای برای تشکیل کارگروهی به منظور "تقویت ظرفیت سازمان های مردم نهاد" با هدف افزایش مشارکت عمومی در انتخابات 11 اسفند امضاء کردند.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۹:۵۷    
جلسه شورای استانی توسعه و حمایت از تشکل های مردم نهاد به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی در مورخ 1402/3/2 در ستاد استانداری برگزار شد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای تدوین نقشه مهندسی فرهنگی کشور، برش استانی این نقشه با استفاده از ظرفیت های استان به ویژه در حوزه گروه های مردم نهاد و فعالان فرهنگی استان در دستور کار قرار گرفت.
برترین خبر   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
همایش کشوری ماه ؛دوره معرفت و مهارت افزایی هیات ، تشکل های دینی،سمن ها و مجموعه های مردم نهاد در آوردگاه تمدنی ویژه مدیران هیات مذهبی،مدیران نوجوانان،مدیران رسانه هیات،مدیران خواهران هیات به مدت چهار روز با مدعوین از سه استان گلستان، مازندران وگیلان در اردوگاه هفت تیر رامسر برگزار شد
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۱:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
دوره توانمندسازی، معرفتی و مهارت افزایی هیئات و تشکل های دینی در آوردگاه تمدنی با عنوان دوره ماه ، در راستای ارتقای آموزشی و توانمندسازی هیئت ها و تشکل های دینی، سمن ها و مجموعه های مردم نهاد منطقه شمال کشور در رامسر آغاز شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۲۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
این جلسه با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری ،دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان ،اداره فرهنگ ارشاد اسلامی و معاونین امور اجتماعی و توسعه پیشگیری بهزیستی استان به همراه کارشناسان ستادی و تشکل های مردم نهاد در سالن اجتماعات بهزیستی استان برگزار ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
سردار کوشکی جهرمی گفت: بیش از 5 هزار برنامه در حوزه های مختلف توسط دستگاه های اجرایی، یگان های نظامی و انتظامی استان فارس و سازمان های مردم نهاد به مناسبت بزرگداشت چهل و یکمین سالروز فتح خرمشهر با شعار ما متحدیم برگزار خواهد شد.