سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۲۲:۳۹Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره کل ورزش»

باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
معاون اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از فعالیت باشگاه های ورزشی با شیوه نامه بهداشتی در هفته آینده خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان اصفهان از ساخت مستند زندگی مرحوم محمود یاوری از قدیمی ترین پیشکسوتان فوتبال ایران و سرمربی اسبق تیم ملی ایران خبر داد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد گفت: بسته پیشنهادی برای بازگشایی باشگاه های ورزشی از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان به ستاد مبارزه با کرونا ارائه شده است.
معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت : میزبانی شیراز برای دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال مردان تایید شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان اصفهان گفت: سازمان های مردم نهاد جوانان این استان در ماه جاری دوره های مجازی روانشناسی مرتبط با همه گیری بیماری کووید-19 برگزار می کنند.
وحید فروهر، سرپرست معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص تسهیلات اشتغالزایی و کارآفرینی گفت: 45 درصد از اعتبارات استانی به تسهیلات اشتغال و کارافرینی تخصیص می یابد.
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان گفت: طرح انجام تمرینات ورزشی در منزل با عنوان "ورزش در خانه" با همکاری هیاتهای ورزشی در این استان آغاز شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از حمایت مالی سه میلیارد و پانصد میلیون ریالی از طرح های سمن های جوانان در شش ماه نخست سال 99 خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۱ - ۰۰:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان تهران توضیحاتی را درباره نحوه تخصیص تسهیلات به باشگاه ها در دوران شیوع کرونا ارائه کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مشکلات و رفع مسائل حقوقی مجموعه ورزشی امام رضا(ع) و شهید کاظمی با حضور سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان و مدیر عامل سازمان ورزش شهرداری تهران مورد بررسی قرار گرفت.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان با اشاره به مکاتبات متعدد این اداره کل با بانک های استان در خصوص امهال اقساط بانکی باشگاهداران گفت: متاسفانه بانک ها همکاری لازم در این زمینه ندارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۴    
معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین گفت: با کمک خیرین و افراد نیکوکار، پویش تهیه جهیزیه جوانان ورزشکار نیازمند در قزوین راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان گفت :در بحبوحه شیوع کرونا ساختار ورزش گیلان صدها برنامه فرهنگی ورزشی و عمرانی را به اجرا گذاشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به ممنوعیت فعالیتهای آموزشی و برگزاری جلسات، مقرر شد مراکز مشاوره ازدواج زیر پوشش این اداره کل به صورت مجازی و وبینار فعالیت خود را از سر گیرند.
سازمان انتقال خون ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۸    
جامعه ورزش و جوانان استان اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج برای اهدای خون در مرکز انتقال خون حضور پیدا کردند. به گزارش روابط عمومی اداره کل انتقال خون اصفهان به نقل از اداره کل ورزش اصفهان؛ اهدای خون یکی از شاخص های مهم پیوند با همنوع، احساس مسئولیت ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- مدیر حوزه های علمیه با تاکید بر این که باید فرهنگ ورزش در جای جای کشور و حتی در داخل منازل مردم ترویج یابد، گفت: ورزش بانوان نیز باید مورد توجه واقع شود و برای آنها امکانات مناسب شأنشان فراهم گردد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۲    
فرهاد فرهادی از توزیع 16 هزار و 800 قرص نان رایگان توسط اداره کل ورزش و جوانان استان در پنج محله حاشیه شهر سنندج خبر داد و گفت: یکهزار خانوار نان رایگان دریافت کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۵۴    
رئیس اداره ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان مرکزی گفت : تمامی تیم های ورزشی زیر چتر حمایتی اداره کل ورزش و جوانان استان قرار دارند و باید اذعان داشت که صنایع استان نیز حمایت های لازم را از تیم های ورزشی استان دارند .
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۴:۲۸    
سنندج - ایرنا - رییس اداره امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان گفت: پنج نانوایی در مناطق منفصل شهری و حاشیه نایسر، ننله، کانی کوزله، فرجه و عباس آباد شهر سنندج با حمایت این اداره کل، نان رایگان توزیع کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: امیدمحمد محمدی رییس هیأت دوومیدانی این استان به عنوان عضو کمیته پرتاب های فدراسیون منصوب و معرفی شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - رییس هیات پزشکی ورزشی اصفهان گفت: در هفته نخست طرح ملی محدودیت 2هفته ای با هدف کنترل شیوع ویروس کرونا، در این استان 16 باشگاه متخلف شناسایی و به اداره کل ورزش و جوانان معرفی شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ محمد مهدی اسلامی، سرپرست معاونت ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان گلستان؛ یکی از مهم ترین دلایل موفقیت یک سازمان ورزشی، ایجاد سیستم مدیریت کیفیت کارآمد است که باید بر اساس استانداردهای جدید مدیریتی، طراحی و پیاده سازی شود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۲۷    
معاون توسعه اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: برگزاری انتخابات باعث می شود که هیات های ورزشی بعضا از اهداف اصلی خود دور شوند و شاید بهتر باشد با همان سیستم انتصابی و یکپارچه سازی ورزش را مدیریت کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۱۱:۰۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرماندار دلگان سیستان و بلوچستان گفت: اجرای پروژه های امید بخش ورزشی به همت اداره کل ورزش و جوانان در این شهرستان از نگاه ویژه دولت حکایت دارد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۹:۱۵    
بجنورد- ایرنا- معاون پشتیبانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان شمالی گفت: 2 هزار و 500 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل 110 پروژه ورزشی در دست اجرا و اجرای نشده استان نیاز است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۷:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت انجمن های ورزش های رزمی استان قم گفت: با حمایت و موافقت اداره کل ورزش و جوانان به زودی ورزشکاران رزمی قم صاحب خانه می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: 5 میلیارد برای تعمیر ورزشگاه تختی خرم آباد نیاز است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- مسؤول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 داور این استان به نام های روح الله شریفی و حمیدرضا افشون در هفته چهارم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور قضاوت می کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
اداره کل ورزش وجوانان استان اردبیل در پی در گذشت آرش رستم نمدی همکار و روزنامه نگار ورزشی استان اردبیل پیام تسلیت صادر کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵    
در پی شهادت سردار سرافراز دکترمحسن فخری زاده مدیریت ورزش و جوانان لرستان پیام تسلیتی را صادر کرد. به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان, متن پیام حشمت الله امان الهی بدین شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان با صدور پیامی ترور ناجوانمردانه دانشمند مجاهد شهید محسن فخری زاده را تسلیت گفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست ورزش و جوانان لرستان از حل مشکل آبرسانی به پروژه های عمرانی ورزشی دهکده المپیک خبرداد. به گزارش روتبط عمومی اداره کل ورزش و جوانان لرستان, امان الهی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران بااشاره به اینکه در جلسه ای که به ریاست مهندس امیری معاون عمرانی استانداری لرستان با حضور خالقی مدیر کل راه و ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
اداره کل ورزش وجوانان و سازمان بسیج ورزشکاران استان اردبیل در پی ترور ناجوانمردانه شهید دکتر "محسن فخری زاده" بیانیه ی مشترکی را صادر کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۵:۰۷    
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از پرداخت نشدن اعتبارات خاص آبادان از سوی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان گلایه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۴:۲۵    
مدیرکل ورزش و جوانان فارس گفت:انعقاد تفاهم نامه همکاری پژوهشکده واندیشکده تمدن سازان آرکا و اداره کل ورزش وجوانان فارس در راستای بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با رویکرد جوانان وتحقق عدالت،معنویت،اخلاق،عزت وبرادری منعقد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مجمع انتخابات هیات تیراندازی با کمان استان قم در صورت عادی شدن شرایط موجود با حضور مسوولان فدراسیون این رشته و اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار می شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۲۲    
ایوب بهتاج با اشاره به عملکرد سال 99 اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا از سال گذشته در سراسر کشور، مسابقات قهرمانی کشور در سال جاری به صورت محدود در قالب لیگ برگزار شد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز، مهمترین فعالیت ها و اقدامات این اداره کل در سال 99 را تشریح کرد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۵۱    
مدیر کل ورزش و جوانان مهمترین دست آوردهای این اداره کل در سال 1399 را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۴:۳۴    
گروه استان ها سرپرست معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان از توزیع یک هزار و 800 بسته معیشتی در بین نیازمندان سطح استان گلستان خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۴:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
شاخص ترین اقدامات اداره کل ورزش و جوانان در سال99، افتتاح و بهره برداری از 13 پروژه ورزشی مشتمل بر 6 باب سالن ورزشی، استخر سرپوشیده سربیشه و 6 باب زمین چمن مصنوعی بزرگ و کوچک با حضور وزیر ورزش و جوانان و معاونین در سطح استان بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان کردستان گفت: در راستای حمایت از اشتغال پایدار، پس از تایید طرح های اشتغالزایی جوانان به آنها کمک بلاعوض پرداخت می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
محمد رضا برادران، معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل در جلسه با مدیر عامل پیست اسکی آلوارس گفت:مجوز فعالیت پیست اسکی آلوارس صادر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۱۴    
به مناسبت هفته بسیج از مدیر کل و معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی توسط مسئول بسیج ورزشکاران و مسئول تربیت بدنی سپاه تجلیل شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۷    
ایسنا/خوزستان معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با بیان این که تغییری که در ورزش همگانی استان اتفاق افتاده است، یک مدل موفق همراه با تغییر و تحول و با پیوست برنامه بوده است، گفت: امیدوارم این برنامه ها، به نشاط اجتماعی و توسعه پایدار استان بیشتر کمک کنند.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی از تجلیل از 150 ایثارگر در حوزه ورزش و جوانان استان به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- رییس گروه ورزش روستایی و عشایری اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: در ارزیابی نهایی ادارات کل سراسر کشور با محوریت برگزاری جشنواره خوشه چین در سال 1398، این استان با کسب 78 امتیاز در رتبه دوم کشور قرار گرفت.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
با امضای تفاهم نامه بین اداره کل ورزش و جوانان با اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان چهارمحال و بختیاری، اولین تعاونی های ویژه تشکل های مردم نهاد با خط اعتباری 2 هزار میلیاردی تشکیل می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مجمع ملی جوانان کشور 26 آذرماه جاری به صورت مجازی در مشهد برگزار خواهد شد.