جمعه ۰۸ مهرساعت ۰۳:۰۵Sep 2022 30
جستجوی پیشرفته

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنایع دستی و گردشگری که در اصفهان در حال برگزاری است، غرقه کرمانشاه به عنوان نماینده شبکه شهر های خلاق یونسکو آغاز به کار کرد.
  ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: هفتم مهرماه یادآور رشادت دلیرمردان و شیرزنان گیلانغربی در سال 59 در برابر حملات دشمن بعثی است ...
  ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: تحقق حاکمیت ملی بر فضای سایبری از مصادیق بارز غیرت دینی است که می تواند به تعبیر رهبر معظم انقلاب تهدیدات متعدد فضای مجازی را به فرصت تبدیل نماید.
  ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: احزاب و تشکل های انقلابی استان کرمانشاه در بیانیه ای اغتشاشات و فتنه انگیزی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را محکوم کردند .
  ۷ ساعت پیش   + ۹۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در واکنش به بیانیه مداخله جویانه وزارت امور خارجه فرانسه، روز گذشته کاردار سفارت فرانسه در نبود سفیر این کشور، توسط رئیس اداره دوم اروپای غربی به وزارت امور خارجه احضار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی در خصوص جدیدترین آمار خسارت وارده به بانک ها در اغتشاشات اخیر گفت: تا کنون شیشه 323 بانک دچار شکستگی شیشه شده و از 11 شعبه بانک سرقت شده است.
  ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در حالی که ترافیک استفاده از شبکه های اجتماعی آمریکایی در ایران بعد ازمحدودیت آنها به خاطر عدم رعایت قوانین کشور به کمتر از 10 درصد رسیده اما بازدیدهای برخی پستهای مخالف هنجارهای سیاسی و ...
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: به بهانه مرگ دردناک مهسا امینی که همه جامعه را اندوهناک کرد، برخی از سلبریتی ها بجای آرام کردن مردم معترض ...
  ۹ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: در بحث نظارت بر بازار باید اقدامات جدی تری صورت گیرد قیمت برخی اقلام کاهش داشته ولی برخی از صنوف سوء استفاده می کنند.
  ۱۰ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت:ترانزیت خروجی از پایانه مرزی پرویزخان نسبت به مدت مشابه سال قبل از افزایش 231 درصدی حکایت دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان اسلام آبادغرب طی حکمی از سوی استاندار کرمانشاه معارفه شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۴    
مرصاد نیوز:مدیرکل انتقال خون استان کرمانشاه گفت: در طول ماه های محرم و صفر بیش از 10 هزار نفر در استان کرمانشاه برای اهدای خون مراجعه کردند که بیش از هشت هزار نفر آنها موفق به اهدای خون شدند و در ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: کشاورزانی که هنوز موفق نشده اند گندم را تحویل بدهند سیلوهای بخش دولتی همچنان فعال و آماده دریافت و ذخیره سازی محموله گندم هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹   + ۴۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ با بیان اینکه اغتشاشگران 185 نفر از بسیجیان را با قمه و چاقو مورد حمله قرار دادند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۹    
مرصاد نیوز: طی روزهای اخیر مجددا شاهد نوسانات قیمتی در برخی کالاها نظیر گوشت، مرغ، تخم مرغ و... بودیم که موجبات نارضایتی مردم را فراهم آورده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۴۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: محمود شهریاری با صدور دستور قضائی ساعتی پیش بازداشت شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: تاکنون 73 فروند موشک بالستیک زمین به زمین و ده ها فروند پهپاد انهدامی به طور دقیق به مواضع تروریست ها اصابت کرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان کل کشور در جریان بازدید 2ساعته از بازداشتگاه اغتشاشگران اخیر اعلام کرد؛ کمیته تخصصی، بازپرسی و دادیاری در زندان فشافویه مستقر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: امام جمعه پاوه با بیان اینکه این هیاهو نمی تواند ما را از اهدافمان بازدارد، گفت: رسانه، خانواده ها، مساجد و آموزش وپرورش از تعلیم فرزندان شانه خالی نکنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۴    
مرصاد نیوز:رزمنده دفاع مقدس گفت: در دوران دفاع مقدس حضور مردم تنها عنصری بود که می توانست پایاپای تقویت ارتش عراق از طریق استکبار جهانی، سبب مقاومت و پیروزی شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۸   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمهور با بیان اینکه اعتراض و نقد با آشوب متفاوت است؛ گفت: دشمن انسجام ملی را هدف قرار داده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۳    
مرصاد نیوز: سجاد شعله ور معلم رزمنده و برادر دو شهید گفت: رزمندگان ،ایثارگران، خانواده های شهدا، همه باید در جنگ نرم مقابل دشمن پای کار بیایند و هرکدام یک تریبون روشنگری در فضای مجازی باشند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۳    
مرصاد نیوز: مدیر عامل انجمن حمایت از زندانیان اسلام آبادغرب از توزیع 100 بسته لوازم تحریر بین دانش آموزان معسر در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۲:۴۳    
مرصاد نیوز: اردوی بصیرتی_زیارتی دربقعه مبارک امامزاده حسن(ع) به همت حوزه مقاومت حضرت رقیه(س) ناحیه اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۹:۴۳    
مرصاد نیوز:معاون محیط طبیعی و تنوع زیستی حفاظت محیط زیست کشور گفت: شهرستان های مرزی استان کرمانشاه، تنوع زیستی ارزشمندی دارند بر همین مبنا به توجه ویژه ای نیازمند هستند
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۸:۵۸    
مرصاد نیوز: معاون محیط زیست استان کرمانشاه با بیان اینکه پسماندهای بیمارستانی قابلیت بازیافت ندارند، گفت: سایت جدید در جنوب شهر کرمانشاه برای دفن پسماندهای بیمارستانی در حال احداث است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مدیر نظارت بر امور دارو و مواد تحت کنترل معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با تجلیل از میزبانی شایسته کرمانشاهیان در ایام اربعین عنوان کرد: در ایام اربعین سراسر استان کرمانشاه تبدیل به یک موکب عظیم شده بود و شیعه، سنی و اهل حق ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: با فرارسیدن ماه مهر و بازگشایی مدارس بازار سرویس های مدارس داغ می شود و این در حالی است که دانش آموزان روستایی به دلایل مختلف از داشتن سرویس محروم هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یک تحلیلگر مسائل سیاسی و استاد دانشگاه با اشاره به موج سواری ضد انقلاب طی وقایع اخیر گفت: امروز شاهد بزرگترین نبرد ترکیبی و رسانه ای علیه نظام هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۴۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده مرزبانی فراجا با بیان اینکه تمام مرزهای کشور زیر رصد اطلاعاتی و عملیاتی مرزبانی قرار دارند، گفت: اخیرا یک تیم تروریستی هفت نفره توسط مرزبانان هنگ مرزی خداآفرین منهدم شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ماه ربیع الاول همان گونه که از اسم آن پیداست بهار ماه ها می باشد؛ به جهت اینکه آثار رحمت خداوند در آن هویداست ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کارنامه نهایی کنکور سراسری 1401 برای تمامی داوطلبان امروز 6 مهرماه در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸    
مرصاد نیوز:همایش کوهپیمایی جمعی از ائمه جمعه و جماعت اهل سنت به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سرپل ذهاب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۸    
مرصاد نیوز:به مناسبت هفته دفاع مقدس پایگاه مقاومت بسیج شهدای روستای میانمیل شهرستان سرپلذهاب با حضور فرماندار و فرمانده سپاه ناحیه به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی گفت: نشر ارزش های دفاع مقدس و گرامیداشت یاد و خاطره رزمندگان به عنوان الگو می تواند راه روشنی برای نسل جدیدی باشد .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جعفر دهقان بازیگر پیشکسوت کشورمان در خصوص مرگ خانم امینی و حواشی پیش آمده؛ برای پدر و مادرش ابراز ناراحتی کرد و گفت باید فرصت رسیدگی به مراجع قانونی داده شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تحریک برای افزایش تحریم ها، حذف ایران از جام جهانی و... از جمله مواردی است که از سوی شبکه سلبریتی ها با خط دهی سرویسها و رسانه های سعودی آمریکایی ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: قطعی اینترنت در ایران باعث گاف کمپین اکانتهای سعودی و آمریکایی در ایران شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: پس از خروش میلیونی مردم ایران در روز رحلت پیامبر و مطالبه برخورد قاطع باعوامل دروغ و نا امنی، برخی از سلبریتی ها که به نظر می رسد توسط اسپانسرهای خارج نشین شبکه سازی شده اند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۳    
مرصاد نیوز: مراسم سوگواری و عزاداری به مناسبت شهادت امام رضا (ع) در اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۲۱:۴۸    
مرصاد نیوز: مردم سرپل ذهاب در سالروز شهادت امام رضا(ع) با برگزاری عزاداری و سینه زنی ارادت خاصه خود را به امام غریب ابراز کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۸    
مرصاد نیوز: یک کارشناس مذهبی گفت: بخش اعظمی از زمینه سازی برای ظهور امام زمان(عج ا...) در دوران امامت امام رضا(ع) اتفاق می افتد .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: روز چهارشنبه آخر ماه صفر اعمالی دارد که با انجام آن می توان از فضایل ارزشمند در دنیا و آخرت بهره مند شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۶:۵۳    
مرصاد نیوز: باحضور جمعی از مسئولین شهرستان هرسین یادواره شهدای حوزه ای شهید احسان عزیزی برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کارشناسان مذهبی با اشاره به اینکه زندگی امام رضا(ع) در عرصه سیاسی، حکومتی و نیز در عرصه های فرهنگی، اجتماعی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دو نفر از عوامل اصلی اغتشاشات زنجان که در صدد خلع سلاح مامورین مدافع امنیت بودند دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یک کارشناس بازار مسکن با اشاره به راهکارهای کاهش تورم در بازار مسکن و نگاه سرمایه ای که موجب افزایش 500 درصدی قیمت مسکن در سال های اخیر شده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت علی بن موسی الرضا (ع) امام هشتم شیعیان در پایان ماه صفر سال 203 هجری قمری توسط مأمون به شهادت رسیدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یکی از چالش های موجود در فضای مجازی افسارگسیختگی و رها شدگی آن در کشور ایران است به گونه ای که شاهد حاکمیت کمترین قاعده و قانونی بر این فضا هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۲۷    
مرصاد نیوز: متاسفانه استان کرمانشاه همواره با چالش های بزرگی از جمله نرخ بالای بیکاری و تورم گسترده مواجه بوده و در این میان رفت و آمد مدیران استانی هم دردی را دوا نکرده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه گفت: سربازی اسلام توفیق بزرگ و بی نظیر الهی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اغتشاشگران بدانند امنیت کشور خط قرمز پلیس است و کارکنان انتظامی با تمام وجود از این امنیت حراست می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز به 14 میلیون و 305 هزار تومان رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 8 بیمار کرونایی در کشور فوت شدند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۱۳   + ۱۴۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تأمین اجتماعی، شرایط دریافت وام 12 میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی را اعلام کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۷:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یادواره شهدا بمناسبت هفته دفاع مقدس در شهر حمیل برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره تبلیغات اسلامی سرپل ذهاب از برگزاری مراسم سوگواری شهادت امام رضا(ع) در حرم احمدابن اسحاق(ره) در شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۱۳    
مرصاد نیوز: اصل ماجرا در اجبارها است، مگر ما تنها کشور مسلمان دنیا هستیم؟ خود عربستان که مهد اسلام است، اینگونه نیست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با اشاره به حوادث اخیر، گفت: نیروهای انقلابی اجازه تعرض به حریم انقلاب و نظام را نمی دهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:ر ئیس جهاد کشاورزی سرپل ذهاب گفت: کشت کلزا در 500 هکتار از اراضی شهرستان سرپل ذهاب آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جهاد کشاورزی سرپل ذهاب از آغاز کشت چغندرقند پاییزه در سطح قریب به 2 هزار هکتار از اراضی شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون فنی مرکز بهداشت استان کرمانشاه با بیان اینکه به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی نظارت بر مدارس وجود دارد ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون هماهنگ کننده ارتش با بیان اینکه نگران تجاوز هیچ کشوری به خاک خود نیستیم و کسی جرات ندارد به کشتی های ما چپ نگاه کند گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه گفت: مراسم عزاداری سالروز شهادت امام رضا(ع) در مسجد جامع شهر کرمانشاه برگزار خواهد شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در ایران و در جریان اتفاقات اخیر عملکرد چهره های مشهور نه تنها کمکی به کاستن از التهابات نکرده است بلکه عملا لیدری برخی اغتشاش ها که در انقلاب های رنگی نیز مسبوق به سابقه بوده است را ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۴   + ۵۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، بعد از اظهارات تحریک آمیز علیه مذاکرات وین، این بار تهدید کرد که این اتحادیه علیه تدابیر قانونی ایران برای حفظ نظم و امنیت عمومی جامعه، اقدام می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران با اشاره به ویژگی های شناور شهید سلیمانی گفت: یک شناور هم بنا هست سال آینده با نام "ابومهدی المهندس" که هم رزم شهید سلیمانی بود، بسازیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۴    
مرصاد نیوز: مراسم عزاداری رحلت پیامبر(ص) وشهادت امام حسن مجتبی(ع) در سرپل ذهاب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رزمنده دفاع مقدس گفت: برخی افراد که در دفاع مقدس حضور داشتند نسبت به انتقال دستاوردهای انقلاب اسلامی به نسل جدید غفلت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۹    
مرصاد نیوز: اجتماع بزرگ "امت رسول الله" بمناسبت سالروز رحلت پیامبر اسلام(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یک پژوهشگر فضای مجازی گفت: عده ای با مغلطه های سنگین و پروپاگاندای رسانه ای از سال ها قبل ایجاد و راه اندازی شبکه ملی اطلاعات را مساوی قطع اینترنت معرفی می کردند که طبق اسناد منتشر شده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: آنچه که در خبرها درباره ینترنت ماهواره ای آمد بیشتر در این برهه زمانی، خبرسازی برای تحت تاثیر قرار دادن افکار عمومی و امیدوار کردن اغشاشگران به حمایت های رویایی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۳   + ۳۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: شرکت کنندگان در اجتماع بزرگ امت رسول اللّه (ص) تهران با صدور بیانیه ای، ضمن محکوم کردن فتنه گران و هتاکان به مقدسات تاکید کردند: از دستگاه های مسئول و قوه قضائیه می خواهیم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل دفتر موسیقی صدا و سیما با انتشار یک پست در توییتر، دستمزد نجومی و آخرین دریافتی مهران مدیری برای برنامه دورهمی را پس از خداحافظی این مجری از تلویزیون در پی مرگ مهسا امینی را فاش ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در اجتماع بزرگ امت رسول الله(ص) با بیان اینکه امروز میدان انقلاب تهران میدان رویارویی با دشمنان پلید ملت ایران است گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۱:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: راهپیمایان تهرانی در راهپیمایی میلیونی امروز تهران با شعار "نیروی انتظامی تشکر تشکر" از برخورد پلیس با آشوب گران تقدیر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مراسم عزاداری رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) در اسلام آبادغرب برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه در پیامی از هوشمندی و زمان شناسی مردم و درایت و مجاهدت فراجا، بسیج و نیرو های امنیتی در پاسخ به اقدامات هنجارشکنانه اخیر قدردانی کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۰:۲۹    
مرصاد نیوز: سازمان بسیج جامعه کشاورزی در مورد اغتشاشات اخیر بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۸۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه در جریان بازدید از مقر یگان امداد فراجا بار دیگر بر برخورد قاطعانه و بدون مماشات با عناصر اصلی و حرفه ای اغتشاشات تاکید کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲    
مرصاد نیوز: مردم هرسین در سالروز رحلت پیامبر اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) کریم اهل بیت به عزاداری پرداختند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۴۷    
مرصاد نیوز: مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه گفت: در صورت حل مشکلات مربوط به حمل و نقل زائران، پکیج قیمت گذاری زیارت عتبات عالیات با اعزام از طریق مرز خسروی تدوین و به زودی با قید زمان اعزام ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۴:۱۷    
مرصاد نیوز: سالروز شهادت امام حسن مجتبی(ع) و رحلت رسول اکرم(ص) از جمله مصادیق ایام الله است که بر اساس آیات الهی باید گرامی داشته شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۲:۴۲    
مرصاد نیوز: تجمع امت رسول الله(ص) با حضور پرشور مردم متدین کرمانشاه در مسجد جامع برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۹۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه در جریان از دادسرای شهید مقدس – جرائم امنیتی تهران، توصیه هایی را درخصوص تسریع در تکمیل و رسیدگی به پرونده های قضایی آنها خطاب به مسئولان ذیربط مطرح کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۲   + ۹۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: روابط عمومی نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه ای از آغاز عملیات انهدام مواضع گروهک های تروریستی و ضد ایرانی وابسته به استکبار جهانی در اقلیم شمال عراق خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دختر دانشجوی همدانی چشم و زیبایی خود را بر اثر اقدام وحشیانه اغتشاشگران مدعی حمایت از مهسا امینی از دست داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲    
مرصاد نیوز: به مناسبت هفته دفاع مقدس دو نمایشگاه هنری در اسلام آبادغرب افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲    
مرصاد نیوز:فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه پاوه بمناسبت هفته دفاع مقدس با امام جمعه پاوه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۲    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از کشف تعداد زیادی اقلام قاچاق گوشی تلفن همراه به ارزش 6 میلیارد تومان در شهرستان "پاوه" خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حسین رضا زاده گفت: مطالبه هر مسئله ای باید به صورت مسالمت آمیز مطرح شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس زنگ ایثار و مقاومت به صورت نمادین در مدرسه شاهد مطهره اسلام آبادغرب نواخته شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۴۲    
مرصاد نیوز: مردم ولایتمدار سرپل ذهاب در محکومیت اقدامات هنجارشکنانه اغتشاشگران راهپیمایی کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: اجتماع عزاداران نبوی و اعلام انزجار از تحرکات اخیر عوامل استکبار در کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۲    
مرصاد نیوز:مردم دارالمومنین هرسین در محکومیت اقدامات خرابکارانه اغتشاشگران راهپیمایی اعتراضی برگزار کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۱۷    
مرصاد نیوز:فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: وظیفه ما این است که رشادت شهدا و رزمندگان و ایثارگران را برای نسل آینده بازگو کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مشاور استاندار کرمانشاه در امور روحانیت با بیان اینکه خانواده ها باید در فضای غبار آلود رسانه های معاند مراقب فرزندانشان باشند، گفت: اقدام بهنگام رسانه ها توطئه دشمنان را خنثی می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: کارشناس مسائل اقتصادی گفت: به منظور بهبود وضعیت اشتغال در استان کرمانشاه باید سیاست های افزایش تامین مالی پروژه های استانی را اجرایی کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:کارشناس مسائل سیاسی گفت: با رصد آگاهانه و هوشمندانه توطئه های موجود علیه کشور خنثی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...