سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۱۸:۲۹Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

مرصاد 26 اسفند 1393 مرصاد 4 بهمن 1394 مرصاد 30 اسفند 1395 مرصاد 1 خرداد 1396 مرصاد 31 شهریور 1397 مرصاد 29 اسفند 1398 مرصاد 30 اسفند 1399 مرصاد 31 فروردین 1400 مرصاد 31 اردیبهشت 1400 مرصاد 31 خرداد 1400 مرصاد 31 تیر 1400 مرصاد 31 مرداد 1400 مرصاد 1 شهریور 1400 مرصاد 2 شهریور 1400 مرصاد 3 شهریور 1400 مرصاد 4 شهریور 1400 مرصاد 5 شهریور 1400 مرصاد 6 شهریور 1400 مرصاد 7 شهریور 1400 مرصاد 8 شهریور 1400 مرصاد 9 شهریور 1400 مرصاد 10 شهریور 1400 مرصاد 11 شهریور 1400 مرصاد 12 شهریور 1400 مرصاد 13 شهریور 1400 مرصاد 14 شهریور 1400 مرصاد 15 شهریور 1400 مرصاد 16 شهریور 1400 مرصاد 17 شهریور 1400 مرصاد 18 شهریور 1400 مرصاد 19 شهریور 1400 مرصاد 20 شهریور 1400 مرصاد 21 شهریور 1400 مرصاد 22 شهریور 1400 مرصاد 23 شهریور 1400 مرصاد 24 شهریور 1400 مرصاد 25 شهریور 1400 مرصاد 26 شهریور 1400 مرصاد 27 شهریور 1400 مرصاد 28 شهریور 1400 مرصاد 29 شهریور 1400 مرصاد 30 شهریور 1400 
  ۴۱ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر بهداشت در جلسه کمیته علمی کشوری کرونا با اعلام این خبر که تزریق واکسن کرونا در هفته گذشته از 8میلیون دوز گذشت ...
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه برای شکست آمریکا قدرت اندوزی کرده ایم، گفت: وقتی برای بزرگترین امپراطوری نظامی بشر که آمریکا است قدرت سازی می کنیم ...
  ۵۱ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز:فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب به تشریح برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان پرداخت.
  ۵۱ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز: پیش از ظهر امروز برخورد سواری پژو و پراید در محور سنقر به اسدآباد محدوده روستای مارانگاز 4 مصدوم بر جای گذاشت.
  ۵۱ دقیقه پیش    
مرصاد نیوز:صبح امروز همزمان با آیین تجلیل یک میلیون رزمنده دفاع مقدس در کشور از پیشکسوتان دفاع مقدس شهرستان سنقروکلیایی تجلیل به عمل آمد.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از آمادگی دستگاه قضایی برای همکاری با دولت سیزدهم در امر مبارزه با فساد خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: جمعی از فعالین مجازی سرپل ذهاب با با امام جمعه موقت این شهرستان دیدار کردند.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اگر به امید خدا اعزام زائر به اربعین با سلامت و بدون مشکل انجام شود، بتوانیم بعد ماه صفر اعزام های محدود زائر را داشته باشیم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در مصاحبه با یک رسانه ژاپنی اعلام کرد، آمریکا باید همه تحریم ها علیه ایران را لغو کند.
  ۵ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: جمعی از ایثارگران، رزمندگان و پیشکسوتان دوران دفاع مقدس با صعود به ارتفاعات بازی دراز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس یاد و خاطره شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را گرامی داشتند.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از اجرای طرح ارتقای سطح ایمنی راکبین موتور سیکلت در روستای فش از توابع شهرستان کنگاور خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: اخیراً بحث هایی راجع به هزینه های ورود تلفن همراه به کشور مطرح شده که ابهاماتی را به دنبال داشته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان کرمانشاه گفت: مطالبات گندمکاران استان بطور کامل و صد درصدی پرداخت شده است.
  ۶ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان صحنه با حضور اعضا در محل درفتر امام جمعه برگزار شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۷۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی به مناسبت هفته دفاع مقدس و روز جهانی صلح، خطاب به نظامیان آمریکایی تاکید کرد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۵۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمهور گفت: رمز قدسیت دفاع و نظام ما اولاً این است که مبتنی بر دین و کتاب و سنت است، نظام اسلامی که می خواهد ارتباطاتش بر اساس دین تنظیم گردد، مقدس می شود ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معتقدم آقایان در جریان اصلاحات قبل از تشکیل حزب فراگیر، باید بنشینند و آسیب شناسی کنند تا بفهمند ایرادات کار کجا بوده تا به قول معروف پوست اندازی صورت گیرد.
  ۷ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه گفت: دفاع مقدس همانند یک مخزن است که 8 سال تمام خوبی ها داخل آن جمع شد و الان به عنوان یک نماد و الگو از آن استفاده می کنیم.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: از پیشکسوتان دفاع مقدس در کرمانشاه تجلیل بعمل آمد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: هشت سال دفاع مقدس یکی از یوم الله هایی بود که در طول این مدت هزاران حاج قاسم ظهور و بروز کردند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل حفظ آثارو نشر ارزش های دفاع مقدس استان کرمانشاه گفت: دفاع مقدس زمینه ساز فرهنگی مقدس برای نسل های فعلی و آینده است که برای همیشه به یادگار خواهد ماند.
  ۸ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نمایشگاه در لباس سربازی با حضور آیت الله رئیسی در باغ موزه دفاع مقدس افتتاح شد.
  ۸ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:مدیر آموزش و پرورش سرپل ذهاب از انجام واکسیناسیون دز اول بیش از 95 درصد معلمین شهرستان خبرداد.
  ۸ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:مدیر امور آبفا شهرستان صحنه گفت: 120 متر از خط انتقال مجتمع چقاگلان شهرستان صحنه اصلاح و تعویض شد.
  ۸ ساعت پیش    
مرصاد نیوز:فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان صحنه گفت به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بسته های معیشتی در محله های کم برخوردار توزیع می شود.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: طرح تثبیت ساعت رسمی کشور در دستور کار مجلس قرار دارد که باید دید سرانجام آن چه خواهد شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رستم قاسمی در توئیتی از دستور خود به معاون حمل ونقل، رئیس سازمان هواپیمایی و سایر مسئولین زیربط مبنی بر مقابله با گران فروشی بلیت اربعین خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان صحنه ، گفت: گفتمان های دینی با موضوع بسیج و دفاع مقدس در مساجد بارعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در شهرستان صحنه برگزار می شود.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تیم ملی فوتسال ایران با شکست مقابل آرژانتین در رده دوم گروه F قرار گرفت و در مرحله یک هشتم حریف ازبکستان شد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز : فرماندار سنقروکلیایی گفت: امسال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال تولید ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۳:۰۹    
مرصاد نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سنقروکلیایی گفت: یک دوره مسابقات با حضور تیم های عقاب زاگرس کرمانشاه ، هاکان کرمانشاه ، فرهنگیان جوانرود ، پدیده صحنه ، آبی پوشان و استقلال سنقر برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۱:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از تمدید مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ملی تئاتر مرصاد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۶۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده اصفهان در مجلس از آغاز ثبت نام مسکن خبرنگاران و هنرمندان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نوشیدن یک لیوان آب گرم هر روز صبح با معده خالی برای مبارزه با یبوست توصیه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار هرسین گفت: فروش بنزین در مکانی به غیر از جایگاه های عرضه سوخت توجیه پذیر نیست.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل بازرسی سازمان حج و زیارت گفت: بیمه ایران که طرف قرارداد برای بیمه زائران محسوب می شود، متعهد به پرداخت غرامت فوت ناشی از حوادث شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری عامل زورگیری محله آریا شهر با حضور به موقع پلیس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: دوران هشت سال دفاع مقدس دورانی سراسر حماسه، خاطره و ایثار بود که در نهایت علاوه بر آنکه حقانیت ملت ما را به جهانیان نشان داد باعث تثبیت انقلاب اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: متأسفانه به دلیل عدم نظارت درزمان حاضر شرکت های هواپیمایی نه تنها از فروش بلیت پروازهای اربعین به صورت رفت وبرگشت امتناع می کنند بلکه تمامی پروازهای ارائه شده به مقصد نجف صرفاً از طریق ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تبلیغ انگاره های فرهنگی و تمدنی غرب در قالب سبک زندگی نوین و مدرن سبب آسیب پذیری جامعه ما در برابر مسائلی شده است، که تا چند سال پیش در ذهن مردم ما جایگاهی نداشت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل حوزه وزارتی آموزش و پرورش با اشاره به رونمایی از نسخه جدید شاد گفت: تا روز شنبه سوم مهرماه به روزرسانی نرم افزار شاد انجام می شود و دانش آموزان می توانند احراز هویت شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: پارک خودروهای سنگین در خیابانهای اصلی شهر سرپلذهاب معضلات اجتماعی به بار آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۷:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: متخصص طب ایرانی گفت: مصرف بیش از اندازه مواد غذایی و ادویه ها نه تنها به بدن کمک نمی کند بلکه می تواند مضر هم باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول سازمان بسیج عشایری کشور در جمع عشایر کوچرو استان کرمانشاه گفت: همه وظیفه داریم که برای کاهش دغدغه های عشایر تلاش کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق اماکن خصوصی و کایل برق و اعتراف وی به ارتکاب 7 فقره سرقت خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: متاسفانه هنوز بسیاری از دانش آموزان حاشیه شهر و روستاهای صحنه از دسترسی به وسایل هوشمند آموزشی محروم هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: غیرفعال کردن ذخیره خودکار محتوا در واتساپ یکی از سوالات پرتکرار این روزها است که در این گزارش کوتاه به آن پرداخته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون شبکه بهداشت و درمان سرپلذهاب گفت: شهرستان سرپلذهاب همچنان در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد و روند پیک اخیر فعلا ثابت است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۱۱    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان پاوه از کشف 150 هزار نخ سیگارقاچاق در شهر نوسود از توابع این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: گاهی وقت ندارید اخبار طولانی و پر از جزئیات را مطالعه کنید، به همین خاطر تعدادی از خبرهای بین المللی را به طور مختصر به اطلاع شما می رسانیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی قهرمانی تیم ملی والیبال کشورمان در آسیا را تبریک گفتند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) در نشست خبری ضمن تشریح برنامه های سپاه استان کرمانشاه در هفته دفاع مقدس گفت: 5 هزار بسته معیشتی توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: با توجه به اینکه دولت جدید مستقر شده است و اقدامات مثبتی انجام داده است برخی این سئوال را دارند که سرنوشت سیاسی حسن روحانی با وجود عملکردش در 8 سال گذشته چه می شود؟
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: خودروسازی نیازمند ایجاد تحول و استفاده از همه ظرفیت ها برای تولید خودروهای بی کیفیت و ورود به بازارهای جهانی است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جریان اصلاح طلب تلاش می کند با فشار به دولت قیمت های افسارگسیخته را که میراث 8 سال مسئولیت دولت قبل است را در طول 2 ماه جبران کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۵۶   + ۸۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: هفتمین مرحله وام 25 میلیون تومانی ازدواج فرزندان بازنشستگان کشوری تا عصر امروز برای مشمولان این تسهیلات پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: برگزیدگان سومین مهرواره شعر آفرینش، از سوی انجمن شاعران نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هم زمان با روز ملی شعر و ادب فارسی معرفی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۱    
مرصاد نیوز: جلسه هیئت رئیسه مجمع بسیج شهرستان سرپلذهاب با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون عمرانی فرمانداری شهرستان سرپلذهاب از پروژه های طرح هادی روستای این شهرستان بازدید بعمل آورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با توجه به اختصاص 555 نفر سهمیه برای اعزام زائرین اربعین حسینی به استان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۴۶   + ۶۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: آیین افتتاح نمایشگاه دستاوردهای راهبردی و رونمایی از تجهیزات حوزه چک و خنثی سازی بمب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶    
مرصاد نیوز: نشست خبری تشریح برنامه ها و محورهای همایش بین المللی شهید سلیمانی در چشم انداز بین المللی برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۶    
مرصاد نیوز: شانزدهمین پایگاه شهری اورژانس 115 کرمانشاه مزین به نام شهدای دانشجو در دانشگاه رازی آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۴۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزارت کشور با رد گمانه زنی های رسانه ای درباره انتخاب استانداران اعلام کرد اخبار انتصاب استانداران در رسانه های رسمی منتشر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جانشین فرمانده ناجا گفت: امسال سفر به کشور عراق و زیارت اربعین حسینی فقط به صورت هوایی امکان پذیر است اما زائران می توانند در بازگشت از طریق مرز زمینی مهران وارد کشور شوند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶   + ۸۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: احمد وحیدی در تماس با استانداران اصفهان و خوزستان، خواستار پیگیری فوری درمان علی لندی نوجوان فداکار ایذه ای و رسیدگی به خانواده او برای تامین هزینه های درمان این نوجوان ایثارگر شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۴۶    
مرصاد نیوز: جلسه شورای زکات بخش دینور با حضور رییس شورای زکات و سایر اعضا در بخشداری دینور برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۶    
مرصاد نیوز: رئیس اداره پست شهرستان صحنه گفت: روزانه در حدود بین پانصد تا ششصد بسته و مرسوله به شهرستان وارد می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل حج و زیارت استان کرمانشاه با اشاره به سهمیه مشخص شده برای استان ها، گفت: سهمیه استان کرمانشاه برای اعزام به زیارت اربعین 600 نفر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: برای نخستین بار در کشور آیین نامه پذیرش دانشجو برای دوره دکتری عمومی/ دکتری تخصصی داروسازی (Pharm.D/Ph.D) تصویب شد. دانشجویان داروسازی می توانند از عمومی به تخصصی مستقیم ادامه تحصیل دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضویت ایران در سازمان شانگهای عضویتی راهبردی است که به همت دولت انقلابی محقق شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱    
مرصاد نیوز: مدیرکل دفتر نگهداری راه های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای از محورهای شهرستان سنقروکلیایی بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱    
مرصاد نیوز:معاون عمرانی فرماندار سنقروکلیایی تاکید کرد که شهرداری، شورای اسلامی شهر با هماهنگی پلیس راهور نسبت به ساماندهی وانت بارهای سطح شهر اقدام کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی از افزایش اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان از 300 میلیارد به 700 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۲   + ۹۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر بهداشت گفت: با انجام واکسیناسیون بسیاری از محدودیت ها تغییر کرده و قرنطینه هوشمند عملی می شود و مردم می توانند هر اقدامی را به شرط تزریق واکسن انجام دهند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا با صدور حکمی امیر سرتیپ خلبان حمید واحدی را به فرماندهی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تاریخ های ثبت نام و برگزاری آزمون های ورودی به دانشگاه ها و موسسات آموزشی در سال 1401 اعلام شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۴۷   + ۴۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیجیان همواره در تمامی بحران ها سپر بلای مردم هستند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج متولی 50 درصد واکسیناسیون در کشور است و علاوه بر مراکز مستقل، در مراکز مشترک با وزارت بهداشت نسبت به واکسیناسیون مردم اقدام می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دولت روحانی در حالی در ماه های پایانی عمرش با پرداخت فوق العاده های دستگاه ها و حقوق بگیران موافقت کرد که منابعی برای آن ندیده بود و امروز به کسری بودجه 400 هزار میلیارد تومانی دامن می ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۴۲    
مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی دالاهو از کشف 2 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان با تلاش ماموران انتظامی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۲۷   + ۱۲۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام ضمن تقدیر از خدمات ارزشمند محسن رضایی ، باصدور حکمی، محمدباقر ذوالقدر را به سمت دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: به دنبال سفر وزیر بهداشت به کرمانشاه تزریق واکسن برای افراد بالای 18سال انجام می شود بنابراین ورزشکارانی که در رده سنی پایین تر هم ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس پلیس آگاهی استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح مبارزه با سرقت وسایل نقلیه، از دستگیری 8 نفر در این راستا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۲۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تیم ملی والیبال کشورمان با غلبه بر ژاپن مدال طلای رقابت های قهرمانی آسیا را کسب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه سرپل ذهاب از برگزاری برنامه های هفته دفاع مقدس با محوریت مسجد و در فضای مجازی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۰۷    
مرصاد نیوز: رئیس اداره آبفای شهرستان سرپل ذهاب از خریداری بیش از 3هزار کنتور آب برای مشترکین شهرستان که کنتورشان دچار معیوب شده اند، خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۴۲   + ۱۴۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای با استعفای محسن رضایی از دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: بسیج متولی 50 درصد واکسیناسیون در کشور است و علاوه بر مراکز مستقل، در مراکز مشترک با وزارت بهداشت نسبت به واکسیناسیون مردم اقدام می کند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: هر چند بازگشایی مدارس با توجه به جا خوش کردن ویروس کرونا در هاله ای از ابهام است، اما شاهد تقابل نیاز و گرانی در بازار نوشت افزار هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۸   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: علی رغم ادعای هشت ساله حسن روحانی مبنی بر بلد بودن زبان دنیا، این آیت الله رئیسی بود که با تحرک بخشی در دستگاه دیپلماسی و عقلانیت توانست گره حضور ایران به عنوان عضو اصلی در سازمان همکاری ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۸۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی در احکامی، رئیس حوزه ریاست و معاون اجرایی جدید مجلس را منصوب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه ای به رئیس جمهور، قانون جهش تولید مسکن را ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وقتی اصلاح طلبان تمام هم و غم خود را برای حمایت از دولت ناکارآمد روحانی به کار گرفتند پس اساسا نه معنای شایسته سالاری را متوجه می شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس قوه قضاییه با ارائه دستوراتی برای بهبود عملکرد دفاتر خدمات الکترونیک قضایی گفت: باید خدمات قضایی با ارزانترین قیمت ممکن به مردم ارائه شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نیروهای امنیتی عراق، موفق شدند دیروز، یک عملیات سه گانه علیه زائران اربعین حسینی را در استان بابل، واقع در مرکز این کشور، خنثی کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر بهداشت، از آغاز واکسیناسیون دانش آموزان رده سنی 12 تا 18 سال از روز امروز 28 شهریور 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۲۳   + ۵۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده معظم کل قوا طی حکمی امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده را به عنوان جانشین رئیس ستاد کل نیروهای منصوب کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۸    
مرصاد نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان هرسین گفت: وضعیت تزریق واکسن در هرسین خوب است و تا این لحظه حدود 42هزار دوز تزریق داشته ایم.
مشاهده نتایج بیشتر...