پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۴:۵۵Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

مرصاد (mersadnews.ir)

مهمترین خبرهای مرصاد بر روی ایمیل شما

  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز :مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج موشن گرافیک را با عنوان "بسیج مردم" منتشر کرد.
  ۷ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: نشست ستاد مدیریت کرونا و قرارگاه عملیاتی طرح شهید قاسم سلیمانی در سالن جلسات فرمانداری شهرستان سنقروکلیایی برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در جلسه ستاد شهرستانی مدیریت کرونای سنقر گفت: تفکر جهادی و روحیه بسیجی بهترین الگو برای مقابله با ویروس کرونا است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه جوانرود گفت: هدف از طرح شهیدحاج قاسم سلیمانی کنترل اپیدمی ویروس کرونا است.
  ۹ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: بسته های معیشتی به مناسبت هفته مبارک بسیج در سپاه شهرستان صحنه آماده سازی شدند.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری صحنه گفت: افزایش یادگیری مهارت های زندگی در کاهش گرایش مردم به آسیب های اجتماعی موثر است.
  ۹ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: فرماندار سنقروکلیایی امروز به همراهی مدیر عامل برق منطقه ای غرب، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان و برخی از مسئولین استان و شهرستان به منظور بررسی روند اجرای عملیات احداث پست 63 ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مرکز بهداشت شهرستان صحنه گفت: طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی"با هدف کنترل اپیدمی کووید 19 به شیوه محله و خانواده محور در حال اجرا می باشد
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام سخنان اخیر رئیس جمهور را از موضع ضعف و نوعی چراغ سبز به دشمن دانست و گفت: صرف نظر از مساله انقلاب و ارزش های انقلابی، این گونه مواضع از لحاظ عقلانی هم اشتباه است.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس دادگستری شهرستان صحنه گفت : باند چهار نفره سارقان منازل که دو نفر از آنان خانم بودند با تلاش آگاهی شهرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۷:۴۰    
مرصاد نیوز: اعضای قرارگاه مدیریت کنترل بیماری کووید-19 از چگونگی نظارت بر اماکن تهیه و توزیع در اسلام آبادغرب بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۴۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: نحوه دریافت سود سهام عدالت برای آن دسته از مشمولانی که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده بودند مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بر اساس برخی شنیده ها رئیس جمهور از 11 تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی شکایت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فکر میکنم که قادرم یک فضا اجماع، تفاهم و گفت وگو در سطح ملی و یک فضای گفت وگوی از موضع قدرت و عزت با خارج فراهم کنم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مخترع بسیجی اهل ایلام موفق به ساخت ماسک ضدریزگرد برای اولین بار در جهان شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه از روند ساخت و ساز پروژه حرم حضرت احمد بن اسحاق قمی (ره) در سرپل ذهاب بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰    
مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلام آبادغرب در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان گفت: اقتدار امروز انقلاب اسلامی به برکت بسیج است و یکی از ویژگی های بسیج تفکر نخبه پروری حداکثری در آن است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۳۰   + ۳۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر بهداشت گفت: از سه طریق تلاش می کنیم واکسن کرونا را برای 21 میلیون نفر از جمعیت کشور تأمین کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی اسلام آبادغرب از اعزام کلینیک سیار دامپزشکی بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب به روستاهای این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بازی سفیر عشق روایتگر داستان حضور حضرت مسلم ابن عقیل (ع) در شهر کوفه به عنوان سفیر امام حسین (ع) است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه در نشست با اصحاب رسانه از آزادی 41 نفر از زندانیان جرائم غیرعمد مالی به کمک بسیجیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت شهرستان سنقروکلیایی گفت: از ابتدای طرح تاکنون 20 واحد صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است و در این راستا 3 واحد صنفی متخلف پلمب شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰    
مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: متاسفانه در کرمانشاه سرمایه گذاران و بخش خصوصی قوی نداریم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپل ذهاب با بیان اینکه سپاه نقش حمایتی در بحران های پیش آمده سرپلذهاب دارد، گفت: استفاده از ظرفیت های بسیج و سپاه برای مقابله با کرونا ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز :اصناف و بازاریان شهرستان سرپل ذهاب در تعطیلی دو هفته ای کرونا همکاری لازم بعمل آورده اند و مشارکت و همت مردم و مسئولین تا ریشه کنی بیماری کرونا ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرمانده انتظامی شهرستان سرپل ذهاب گفت : کنترل و نظارت جدی پلیس بر مبادی ورودی شهرستان تا پایان طرح ملی مقابله با کرونا تداوم خواهد یافت .
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اتاق بازرگانی کرمانشاه امروز در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی اظهار داشت: پرداخت تسهیلات به واحدهای آسیب دیده ناشی از بیماری کرونا با توجه به شرایط حاکم می تواند کمک بسیاری به این ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: طرح موضوع مذاکره، سرپوشی برای ناکارآمدی دولت تکراری مذاکره طلبان و فرار آنها از پاسخگویی درباره عملکرد منفی و غیرقابل دفاع دولت است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:نظری در رابطه با افزایش قیمت نامتعارف کالاهای اساسی به خصوص محصولات کشاورزی طی روزهای اخیر گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۶۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: بسیج، ثروت بزرگ و ذخیره خداداد ملت ایران است و دشمنان این ملت، اکنون و همیشه در این اندیشه بوده اند و خواهند بود که آن را نابود یا بی اثر کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:فرمانده سپاه ناحیه هرسین گفت: طرح "شهید حاج قاسم سلیمانی" با هدف قطع زنجیره انتقال ویروس, کاهش مرگ و میر و پوشش حمایتی از گروههای در معرض خطر انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۴۰   + ۸۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای برداشتن بار مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم ها باید راهکارهای متفاوت داشته باشیم گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بسیجیان کرمانشاهی پس از اعلام خبر کاهش مراجعه به مراکز اهدای خون، با اهدای خون خود به یاری بیماران شتافتند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۴    
مرصاد نیوز: آیین افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و خدمات رسانی به مناطق محروم سنقروکلیایی به همت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۴    
مرصاد نیوز:ستاندار کرمانشاه از روند اعمال محدودیت های جدید کرونا در شهرستان هرسین بازدید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در چهارمین روز از اجرای محدودیت های شدید کرونایی، شهرستان سنقروکلیایی همراه با سراسر کشور، برای مقابله با کرونا همراهی و همدلی خود را اثبات کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در دو سه روز آینده ازادسازی 1000 زندانی در دستور کار بسیج قرار گرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یک جوان بانه وره ای از توابع شهرستان پاوه دارای اختراعاتی است که با تلاش خود توانسته است اختراعات کم هزینه و پرفایده ای را به عرصه فناوری و اختراعات کشور ارائه دهد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به گرانی بازار مرغ در روزهای اخیر گفت:بازار هم تابع دستور نیست بلکه تابع عرضه و تقاضاست یعنی وقتی مرغ در بازار نباشد طبیعتا قیمت مرغ بالا می رود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس اداره میراث فرهنگی پاوه گفت: کرونا ؛ مانع بازدید و بررسی درخت کهنسال هانی گرمله توسط کارشناسان شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جانشین سازمان بسیج مستضعفین به تشریح نقش بسیج در موضوع مهار گرانی ها پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان سنقروکلیایی گفت : بیش از 30 مراسم عروسی و عزا در شهرستان سنقروکلیایی تعطیل و تعدادی از بانیان این مراسمات بازداشت و به زندان معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دو زندانی غیرعمد مالی با تلاش سپاه ناحیه پاوه و کمک برخی از خیرین از زندان مرکزی پاوه آزاد شدند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار دالاهو گفت: همراهی مردم شرافتمند شهرستان دالاهو در اجرای طرح شهید سلیمانی،مثال زدنی است .
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۳۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر جهاد کشاورزی هرسین از صدور کشاورز کارت برای خرید نهاده ها در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اسلام آبادغرب از آغاز طرح زمستانه امداد و نجات جاده ای هلال احمر از 15 آذر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسلام آبادغرب از برنامه تقدیر از دهیار روستای دوستدار کتاب و برندگان مسابقه کتابخوانی در اسلام آبادغرب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بسیجیان بسیج سازندگی کرمانشاه با حضور در مرکز انتقال خون استان, خون خود را اهدا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۲۷۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رهبر انقلاب اسلامی قبل از بیان راهکارها، دو نکته مهم را بیان کردند و افزودند: کارشناسان برای مشکلات اقتصادی کشور راهکارهای مشترکی دارند بنابراین مشکل ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شورای شهر کرمانشاه علت عدم برگزاری جلسات شورای شهر کرمانشاه را طی ماههای اخیر مبتلا شدن چند نفر از اعضا به بیماری کرونا اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از اعمال محدودیت های جدی زایمان های غیرمتعارف در تاریخ 99/9/9 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹   + ۱۰۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کل بانک مرکزی اخیراً در نامه ای به رئیس جمهور به مصوبه اخیر درباره ترخیص کالاهای رسوبی از گمرک که بدون حضور نماینده بانک مرکزی تصمیم گیری شد، به 3 دلیل مهم این مصوبه را غیر عملیاتی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه به مناسبت هفته بسیج اقدامات قشر بسیج جامعه زنان استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ورزشکاران در سایه تفکر بسیجی می توانند در میادین ورزشی افتخار آفرین بوده و در عرصه های ملی و بین المللی پرچم پرافتخار ایران را به اهتزاز درآورند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حسینعلی شهریاری گفت: یک جنگ ویروسی در کشور اتفاق افتاده است که خطرناک تر از جنگ نظامی است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیرشبکه بهداشت درمان شهرستان سرپل ذهاب گفت : طرح شهید سلیمانی با راهبرد شناسایی سریع بیماران مبتلا به کوید 19 ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان سرپل ذهاب گفت: طرح شهید قاسم سلیمانی یک طرح کامل و جامع مشارکتی با محوریت خانواده برای مقابله با شیوع بیماری کرونا است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۹    
مرصاد نیوز:طرح محله محور شهید سلیمانی در راستای جلوگیری و کنترل ویروس کرونا در 6 منطقه شهرستان صحنه آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان صحنه گفت: ثبت انبارها و سردخانه ها در سامانه جامع انبارها الزامی است و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان صحنه گفت : بسیج واژه یی پر معنا و پر مفهوم و مقدس که بی شک در آن میتوان انسانیت، شجاعت، ایثار، از خود گذشتگی، وطن دوستی ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه سرپلذهاب از اجرای طرح آمران سلامت بسیجیان در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱۹۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جلسه ویژه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز در حضور رهبر معظم انقلاب برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: حسن پور گفت: فردا پنجم آذر که مصادف با روز بسیج مستضعفین است از طرح نذر نفس توسط فرمانده کل سپاه پاسداران رونمایی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: تبعات شیوع ویروس کرونا، افزایش هزینه ها، کاهش شدید فروش دام و کسادی بازار گوشت قرمز شرایط اقتصادی و معیشتی نامطلوبی برای بخش زیادی از جمعیت یک میلیون و 108هزار نفری عشایر کشور ایجاد کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۵۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس جمهور فعلی آمریکا ساعتی بعد از تأیید نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در ایالت میشیگان تصریح کرد که روند انتقال قدرت به جو بایدن را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از راه اندازی بانک اطلاعاتی مجرمین سابقه دار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: وزیر بهداشت در حاشیه جلسه ملی کمیته واکسن کرونا گفت: در این کمیته به کمک دانشمندان و محققان کار واکسن کرونا را دنبال می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت : دور از انتظار نیست که وزیر جهاد کشاورزی به دلیل بی تدبیری بازار مرغ که فشار جدی بر مردم وارد شده است، استیضاح شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرمانده پلیس راهور شهرستان سرپلذهاب از ممنوعیت تردد خودرها از ساعت 21 شب در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مرکز بهداشت پاوه گفت: تا به اکنون 1238 نفر در شهرستان به کرونا مبتلا شده اند و با ثبت یک فوت دیگر بر اثر کرونا آمار مرگ و میر نیز به 50 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۷    
مرصاد نیوز: مدیر آموزش و پرورش اسلام آبادغرب ضمن بازدید از مدارس روستایی به بررسی نحوه آموزش دانش آموزان روستایی در ایام قرنطینه و تعطیلی مدارس شهرستان پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۲    
مرصاد نیوز: محدودیت های شدید کرونایی در روز سوم اجرای طرح با همراهی و همدلی اقشار مختلف مردم، اصناف و بازاریان شهرستان سنقروکلیایی اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر کانون بسیج مهندسین کشاورزی اسلام آبادغرب از اجرای طرح جهش تولید بسیج مهندسین کشاورزی شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در بازدید کمیته ی پایش و نظارت از جایگاه های سوخت پاوه جایگاه های سوخت موظف به سوختگیری خودروهای ورودی هستند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مدیر داخلی بیمارستان قدس پاوه از کمک 540 میلیون ریالی یک خیر پاوه ای به بیمارستان این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۶۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس مجلس گفت: در سال های اخیر علیرغم اعمال تحریم های ظالمانه و سیاست یکجانبه گرایی آمریکا بر علیه کشورمان ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۹:۱۲   + ۹۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضاییه گفت: در ماه های اخیر 12 نفر از کارکنان دستگاه قضا به اتهام ارتشاء ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: فرماندار سنقر از مشارکت و همکاری گسترده مردم فهیم شهرستان در اجرای طرح های جدید برای مبارزه با ویروس کووید 19 و حفظ سلامت عموم مردم قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۲۷    
مرصاد نیوز: عشایر بسیجی کرمانشاه امروز خون اهدا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در ادامه کمکهای مومنانه عشایر بسیجی استان کرمانشاه با مراجعه به مرکز انتقال خون اقدامبه 45 هزار سی سی خون کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز:مدیر گروه تحقیقات ویروس شناسی انستیتو پاستور گفت: دبیر کمیته علمی ستاد ملی کرونا تخمین زده بودند محصول ما تابستان آینده وارد بازار می شود و من هم با این تخمین موافقم ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در معاملات امروز امید سهامداران نسبت به تولید واکسن کرونا و تاثیر آن بر بهبود اوضاع اقتصادی باعث شد تا بورس های آسیایی رشد خوبی را تجربه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۲۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: گرچه مدیران وزارت صنعت و خودروسازان پیش تر شرط در رهن بودن سند خودرو را به عنوان راهی برای حذف دلال بازی از بازار خودرو عنوان می کردند ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: طبیعت شهرستان پاوره در فصل پاییز زیبایی های خاص خود را دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار در استانداری کرمانشاه، دلایل افزایش قیمت مرغ بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۲    
مرصاد نیوز: در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار در استانداری کرمانشاه، دلایل افزایش قیمت مرغ بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جلسه هماهنگی و اجرای طرح قرارگاه شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور فرماندار شهرستان سرپل ذهاب و سایر اعضاء با دستور کار مبارزه با ویروس کرونا برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۲   + ۸۷ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: بر اساس اعلام وزارت بهداشت کرمانشاه در وضعیت قرمز کرونا قرار داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: سازمان برنامه و بودجه در پیش نویس لایحه بودجه سال 1400 همسان سازی حقوق بازنشستگان، رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت کارکنان را به فروش اموال مازاد گره زد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه عشایری کرمانشاه گفت: امروز تعدادی از بسیجیان عشایری کرمانشاه 45 هزار سی سی خون اهدا کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: ارتش یمن بامداد امروز دوشنبه از هدفگیری دقیق تاسیسات نفتی آرامکو در جده عربستان با موشک بالدار قدس2 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس شورای روستای هانی گرمله گفت: درخت کهنسالی در کوههای روستای هانی گرمله موجود است که قدمت آن به چندین سال می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: دانشیار گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران، گفت: افرادی که تغذیه مناسبی دارند، دچار اضافه وزن و کمبود وزن نمی شوند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: مسئول بسیج سازندگی استان کرمانشاه گفت: به مناسبت هفته بسیج 10 واحد مسکن احداث شده توسط سازمان بسیج سازندگی به مددجویان بهزیستی اهدا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در حالی که عده ای تلاش می کنند تا دولت اوباما و دموکرات ها را تطهیر کنند اوباما به تازگی در کتابش اقداماتش علیه ایران را لو داده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۱۳۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: براساس جزئیات پیش نویس لایحه بودجه سال آینده، سقف معافیت مالیات حقوق کارکنان دولتی و خصوصی، بطور سالانه 48 میلیون تومان در نظر گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: یاران آیت الله هاشمی باز هم پیشقدم شدند و کاندیداهای احتمالی خود را معرفی کردند. حزب کارگزاران سازندگی حزبی اصلاح طلب است اما تفاوت هایی جزئی با سایر احزاب این جریان دارد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۹   + ۲۰ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: علت اصلی فوت بیماران کرونا در شرایط فعلی، دیر مراجعه کردن مبتلایان به بیمارستان هاست.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: در سال های اخیر تولید با تمامی اشکالات و معضلات در البرز انجام می شد اما درآمد آن توسط ادارات کل مالیاتی تهران وصول شده بود در نتیجه استان ما به واسطه مجاورت با پایتخت پا سوز تهران شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۴    
مرصاد نیوز: امام جواد علیه السلام در کلامی گهربار فرموده اند عظمت و بزرگی نعمتهای الهی بر کسی معلوم نمی شود مگر آنکه مردم از او درخواستهای بزرگی بکنند.
مشاهده نتایج بیشتر...