چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۲۲:۴۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تیم فوتبال»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
تیم فوتبال نساجی مازندران با نتیجه یک بر صفر از میزبان خود تیم فوتبال سایپا شکست خورد.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت: برابر آلومینیوم اراک انتظار پیروزی داشتم، زیرا نمایش جسورانه و بهتری ارائه دادیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: ما یک تیم هستیم و با همفکری هم برای موفقیت استقلال تلاش می کنیم.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: داوران ما سالم هستند و گروه داوری فردا سالم و باتجربه است. ذوب آهن از داوری ضرر دیده، اما نباید اشتباه را با اشتباه جبران کرد که خیال ما از این بابت راحت است و امیدوارم به هدف خود یعنی کسب امتیاز برسیم.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اصفهان –ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: هدف ما کسب امتیاز در دیدار با ذوب آهن اصفهان است و برای کسب موفقیت، تمام تلاش خود را خواهیم کرد.
ورزش 3   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید به بازیکنان تیمش تاکید کرده که درگیر مسائل داوری نباشند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: پس از مدت ها توانستم در بازی رسمی برای استقلال بازی کنم و از این بابت خوشحال هستم.
آی اسپورت   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آی اسپورت – تیم فوتبال استقلال در دومین بازی خانگی خود توانست با ضربه تماشایی میلیچ سه امتیاز را کسب کند. هفته سوم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 05/09/99؛ ساعت 16:15 استادیوم: آزادی/ بدون تماشاگر داور: علی بای/ کمک ها: حسن ظهیری و حمید نادری اخطار: سیروس صادقیان از ماشین سازی دقیقه 84 ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان معتقد است تیمش باید برابر بهترین تیم ایران بازی کند.
وانا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: نساجی تیم بسیار با تجربه ای است و خیلی از زمان ها برای ما دردسر ایجاد کرد.
وانا   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: خیلی وقت بود که آماده بودم ولی یکسری ناملایمات اجازه نداد که در آسیا برای استقلال بازی کنم.
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید در تلاش است تا در تمرینات و بازی ها با وریا غفوری به هماهنگی برسد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید با بازیکنانش صحبت کرده تا در طول بازی درگیر مسائل مربوط به داوری نشوند.
روزنامه گل   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی فردا فوق العاده سنگین است زیرا پیکان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد، خیلی دونده و جنگنده بازی می کنند و در ضدحملات خطرناک هستند.
روزنامه گل   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: وقتی عازم اصفهان بودیم، فوتبالی ها نگران بودند، با توجه به اشتباهات فاحش داوری در بازی های ذوب آهن نگران ما بودند، قبول دارم آن ها متضرر شدند اما ما هم گناهی نداریم.
بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت:جای هواداران خالی است و دوست داشتم مقابل هواداران بازی کنم زیرا لذت دیگری دارد.
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت:د: در حال حاضر شرایط به شکلی نیست که بخواهیم با درخواست باقری برای جدایی موافقت کنیم.
مدافع تیم فوتبال سایپا گفت: مقابل نساجی حق مان برد بود و به آن رسیدیم.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال بازی سختی را برابر ماشین سازی تبریز پشت سر گذاشت و سه امتیاز حساس را به دست آورد.
خبرگزرای فارس: وحید بیاتلو پس از شکست یک بر صفر ماشین سازی مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم و اختلاف ما با حریف به ضربه کاشته ملیچ و واکنش های مظاهری باز می گشت. ...
بلاغ مازندران   ۳ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال پیکان ابراز امیدواری کرد اشتباهات داوری علیه ذوب آهن در بازی های قبلی، تاثیری روی داوری دیدار تیمش با ذوب آهن نگذارد.
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید فوتبال ایران به بیراهه می رود.
ورزش 3   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدافع تیم فوتبال ماشین سازی می گوید تیمش مقابل استقلال اسیر کم تجربگی شده است.
مدافع تیم فوتبال استقلال گفت: فکر نمی کردیم بازی با ماشین سازی اینقدر سخت باشد خدا را شکر سه امتیاز را گرفتیم.
مربی تیم فوتبال استقلال گفت: خداراشکر بردیم و سه امتیاز را گرفتیم، ان شاالله در بازی های بعدی بهتر می شویم.
روزنامه گل   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازی تا دقیقه 70 یک طرفه به نفع ما بود و روی یک اتفاق گل خوردیم.
مشرق نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران می گوید فوتبال ایران به بیراهه می رود.
تازه ترین ها   ۳ ساعت پیش    
خبرورزشی / لیگ برتر ایران ؛ وحید بیاتلو پس از شکست یک بر صفر تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل استقلال در هفته سوم لیگ برتر فوتبال، گفت: امروز نسبت به داشته هایمان خوب بازی کردیم. اختلاف چنین بازی هایی همان ضربه میلیچ و واکنش های مظاهری بود. همه روزنه ها را در این بازی بسته بودیم ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: امیدوارم با انجام یک بازی خوب و فوق العاده به نخستین پیروزی فصل مقابل سپاهان دست یابیم.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید در تیمش هیچ زد و بندی وجود ندارد.
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی هاشمی نسب پس از تساوی یک - یک عصر امروز (چهارشنبه) فولاد خوزستان مقابل گل گهر سیرجان در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهاراتی انجام داد که در زیر می خوانید: ...
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سعید الهویی ، مربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان در نشست خبری پس از بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان صحبت هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می خوانید: *یک بازی خیلی خوب را امروز شاهد بودیم. فولاد یکی از پرمهره ترین تیم های لیگ برتر است. ...
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت: بازی فردا فوق العاده سنگین است زیرا پیکان تیم خوبی است و بازیکنان خوبی دارد، خیلی دونده و جنگنده بازی می کنند و در ضدحملات خطرناک هستند.
خبرگزاری تسنیم: محمود فکری پس از برتری یک بر صفر تیم فوتبال استقلال مقابل ماشین سازی تبریز در هفته سوم لیگ برتر گفت: از تک تک بچه ها تشکر می کنم. در بازی های اول هنوز تیم شکل خودش را پیدا نکرده ولی نیاز به گرفتن سه امتیاز داریم. با بازی سخت هفته گذشته نیاز بود این هفته سه امتیاز را بگیریم ...
حادثه 24   ۳ ساعت پیش   + ۲۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از کسانی که باعث شدند من آن جملات را بعد از بازی با فولاد به کار ببرم و آبرویم به آن شکل برود نمی گذرم. محمود فکری بعد از بازی استقلال و ماشین سازی اظهار داشت: در ابتدا تشکر می کنم از تک تک بازیکنان استقلال ...
میزان   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مهدی تارتار ، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری قبل از بازی تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان صحبت هایی انجام داد که گزیده آن را در زیر می خوانید: *امیدوارم بازی زیبایی شاهد باشیم و با توجه به شرایط 2 تیم در جدول با دست پر اصفهان را ترک کنیم. ...
سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان گفت:انتظارم بود که با توجه به بازی جسورانه و منظمی که داشتیم برنده می شدیم.
اقتصاد ایران: تیم فوتبال استقلال که در دو دیدار ابتدایی لیگ بیستم صاحب یک پیروزی و یک شکست شده بود، پس از پشت سرگذاشتن یک هفته پرحاشیه موفق شد سومین دیدار خود را هم با برتری به پایان برساند.
اقتصاد ایران: تیم فوتبال سایپا در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برابر نساجی مازندران به پیروزی رسید نخستین برد خود را در این فصل رقم زد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۳ ساعت پیش    
اقتصاد ایران: مسجدسلیمان- سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: پرسپولیس از نظر بازیکن و کادر فنی بهترین است و اکثر نفرات این تیم ملی پوش هستند و به همین علت این هفته بازی بسیار سختی خواهیم داشت.
اقتصاد ایران: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: تمام روزنه ها را در بازی مقابل استقلال بسته بودیم.
اقتصاد ایران: سرمربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به اتفاقات حاشیه ای که پس از بازی با فولاد برایش رقم خورد گفت: آنهایی که باعث شدند آن الفاظ را به کار ببرم را نمی بخشم و به خدا واگذارشان می کنم.
خبرگزاری تسنیم: تیم فوتبال استقلال از ساعت 16:15 امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف ماشین سازی رفت و با نتیجه به پیروزی دست یافت. حواشی باخت استقلال در هفته گذشته موجب ایجاد حاشیه شده بود که با این پیروزی فعلا تموم شد. ...
اقتصاد ایران: سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز گفت: با نمایشی که از بازیکنان در دیدار با استقلال دیدم، به آینده تیم خودمان امیدوار شدم.
اقتصاد ایران: مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد قبل از اعلام پنالتی به سود گل گهر بازیکن این تیم مرتکب خطای هند شده است.
خبرگزاری فارس: وحید فاضلی پس از باخت نساجی مقابل سایپا در هفته سوم لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: بازی تا دقیقه 70 کاملا یک طرفه بود و ما روی یک اتفاق گل خوردیم. تیم حریف هم برنامه داشت و به گل رسید و به آنها تبریک می گویم ...
اقتصاد ایران: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه هیچ تیمی مثل نساجی در لیگ برتر ایران بازی نمی کند، گفت: به خدا با این روند فوتبالمان، به بیراهه می رویم.