چهارشنبه ۰۲ فروردینساعت ۱۷:۰۹Mar 2023 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «یک طرفه»

آنا   ۱۶ دقیقه پیش    
جانشین رئیس پلیس راه راهور فراجا گفت: محور چالوس در مسیر جنوب به شمال به جهت تخلیه بار ترافیکی از ساعت 14 یک طرفه شده و بار ترافیکی این محور نیز سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی تردد در محور شمال به جنوب جاده کرج-چالوس یک طرفه است .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بارش برف و باران در جاده های 16 استان، گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کرج-چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان برای تخلیه بار ترافیکی یکطرفه شد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
طبق آخرین گزارش ها در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) حدفاصل شهرستانک تا نسا و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و آزادراه تهران-شمال محدوده سیاه بیشه، ترافیک سنگین برقرار است.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
سرهنگ احسان مؤمنی، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، از اولین تصادف فوتی پایتخت در سال 1402 خبر داد. سرهنگ مؤمنی گفت: اولین حادثه ترافیکی منجر به فوت در اولین روز سال نو در پایتخت رقم خورد. جاده کندوان یک طرفه شد ...
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ پیمان کرمی رییس پلیس راه استان البرز، وضعیت ترافیکی جاده کرج - چالوس و آزادراه تهران - شمال را اعلام کرد و گفت: چالوس به زودی یکطرفه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه کندوان تا اطلاع بعدی یک طرفه شد، گفت: درحال حاضر ارتفاعات محورهای شمال مه آلود و محورهای پایین دست بارانی و لغزنده است.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۲   + ۳۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: به علت حجم بالای ترافیک و کُندی تردد خودرو ها در محور پرتردد کندوان از جنوب به شمال این محور از شهر مرزآباد به کرج بسته و یک طرفه شد. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز: تردد وسایل نقلیه از آزادراه تهران – شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود که دقایقی پیش 2 طرفه شد. ترافیک در جاده کرج – چالوس در محدوده این استان نیز به صورت 2 طرفه انجام می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا : علی زندی فر، گفت: از ظهر امروز دوشنبه 29 اسفند ماه به دلیل ترافیک فوق سنگین تردد از مسیر شمال به جنوب محور کرج-چالوس ممنوع و این محور یک طرفه شد اما همچنان ترافیک در حدفاصل گرماب تا نساء و حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و حدفاصل مجلار تا مرزن آباد سنگین است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس به دلیل ترافیک سنگین یک طرفه شده بود دقایقی پیش 2 طرفه شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز با اشاره به یک طرفه شدن محور کرج-چالوس به دلیل ترافیک فوق سنگین، گفت: ترافیک در مقاطعی از این محور همچنان سنگین است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۲۵    
جانشین رئیس پلیس راه فراجا گفت: به دلیل وجود ترافیک در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال، از ساعت 8 صبح مسیر تهران به سمت شمال، جهت تخلیه بار ترافیکی یک طرفه شده است و این محدودیت تا زمان تخلیه بار ترافیکی ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه راهور کشور از ترافیک پرحجم در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خبر داد و گفت: محور چالوس به سمت شمال یک طرفه شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۵    
فرمانده پلیس راه کندوان گفت : به علت بار ترافیکی سنگین در آزاده راه استان تهران و محدوده البرز تردد خودروها در این محور از مرزن آباد به کرج ممنوع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه کندوان گفت: باتوجه به حجم بالای ترافیک، محور کندوان در کمتر از یک ساعت اینده یک طرفه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس پلیس راه استان البرز گفت: به منظور تخلیه بار ترافیکی جاده کرج چالوس تردد در این محور از سمت شمال به جنوب تا اطلاع بعدی مسدود است.
سلام نو / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۹:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور آخرین وضعیت ترافیکی راهای کشور در 29 اسفند 1401 را اعلام کرد و از ترافیک سنگین در همه محورهای شمالی به جز فیروزکوه خبر داد.
سلام نو / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۶:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
با توجه به حجم بالای تردد در جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز مسیر جنوب به شمال جاده چالوس یک طرفه می شود.
فرارو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد. به گزارش ایسنا، سرهنگ پیمان کرمی روز یکشنبه 28 اسفند اظهار کرد: یک طرفه شدن تردد آزادراه تهران - شمال تا تخلیه بار ترافیکی ادامه دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۵۵    
آزادراه تهران-شمال یک طرفه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۶    
رئیس پلیس راه مازندران گفت: بار ترافیک فوق سنگین در محور کندوان موجب یک طرفه شدن محور کندوان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد.
598   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رییس پلیس راه البرز گفت: تردد وسیله نقلیه از آزادراه تهران - شمال به سمت چالوس دقایقی پیش یک طرفه شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه کشور از یک طرفه شدن آزادراه تهران شمال به دلیل ترافیک سنگین خبر داد وگفت: در چهار روز ابتدای طرح 176 نفر از هموطنان را در جاده های کشور از دست دادیم و بیش از 4 هزار نفر مجروح شده اند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز در مسیر جنوب به شمال یک طرفه و پهپادهای پلیس راه در برخی استان ها استفاده می شود.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
علی اکبر آشوری در گفت وگو با ایران اکونومیست، درباره آخرین وضعیت جاده های کشور بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2510 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و 800 دستگاه دوربین نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز به سمت شمال یک طرفه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۹   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اعلام کرد که جاده چالوس از ساعت 12 ظهر امروز به سمت شمال یک طرفه خواهد شد.
برترین ها / اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۲ سایت دیگر  
سرگرد محمد احمدی فرمانده پلیس راه کندوان گفت: محور ارتباطی پرتردد چالوس - کرج به خاطر ترافیک پرحجم از سمت شمال به جنوب بسته شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: هم اکنون جاده های کوهستانی استان بارانی و لغزنده است و جاده کندوان امروز یک طرفه می شود.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۴۴    
افزایش مزد بر اساس تورم اعلامی بانک مرکزی به صراحت در قانون آمده و سالها نیز اجرا شده بنابراین کسی و نهادی نمی تواند قانونی که دارای اعتبار است را زیر سوال ببرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: یک مقام ارشد کاخ سفید اعلام کرد گفت وگو میان رئیس جمهور چین و زلنسکی خوب است، اما چین نباید به جنگ یک طرفه نگاه کند.
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
یدالله جهان تاب رئیس پلیس راه مازندران گفت: باتوجه به افزایش حجم ترافیک در مسیر شمال، اعمال محدودیت یک طرفه در محور کندوان آغاز شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز مدیریت راه های مازندران، جاده کندوان امروز و فردا در صورت مشاهده ترافیک سنگین یکطرفه می شود.
تجارت گردان   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۵:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
مریم کاویانی فر مدیر کل حقوقی و امور قراردادهای بیمه ایران با اشاره به توقف فعالیت های دفتر نمایندگی شرکت سهامی بیمه ایران و برخی از بانک ها و موسسات مالی ایرانی بصورت یک طرفه از سوی دولت بحرین و ضرورت وصول مطالبات بیمه ایران از دولت بحرین اظهار داشت ...
سلام نو / عصر خودرو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۲۰:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
جزئیات محدودیت های ترافیکی برای ایام نوروز 1402 از سوی مرکز مدیریت راههای کشور اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۰   + ۱۲۱ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی جاده های کشور از جمله چالوس و هراز را برای ایام نوروز تا پایان روز سه شنبه 15 فروردین ماه 1402 اعلام کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۰:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی با بیان اینکه در سال جاری در استان خراسان رضوی 56درصد از طلاق ها به صورت یک طرفه و به درخواست زوجه و 12 درصد به درخواست زوج بوده است، گفت: درسال جاری بیش از 27هزار نفر به سامانه تصمیم مراجعه کرده اند ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۲۳:۲۲    
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، باشگاه هوادار اعلام کرد؛ فرزاد جعفری بازیکن پیشین هوادار که در پایان دور رفت و پس از چند روز شرکت در تمرینات مس کرمان در حالی که با هواداری ها تا پایان فصل قرارداد داشت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر طرح ساماندهی ناژوان گفت: بر اساس تصمیمات معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری اصفهان، از ساعت 16 روز سه شنبه بیست وسوم اسفند، ورودی های ناژوان مسدود و از صبح روز چهارشنبه بیست وچهارم اسفند این مسیرها با اعمال تغییراتی برای یک طرفه شدن خیابان الفت از میدان سهروردی به سمت سه راه تربچه باز خواهد شد.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه هوادار اعلام کرد؛ فرزاد جعفری بازیکن پیشین هوادار که در پایان دور رفت و پس از چند روز شرکت در تمرینات مس کرمان در حالی که با هواداری ها تا پایان فصل قرارداد داشت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۶:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش ایلنا، رسانه باشگاه هوادار در این مورد نوشت: فرزاد جعفری بازیکن پیشین هوادار که در پایان دور رفت و پس از چند روز شرکت در تمرینات مس کرمان در حالی که با هوادار تا پایان فصل قرارداد داشت ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
هافبک ازبک استقلال در نامه ای به این باشگاه خواستار پرداخت دو قسط از قرارداد خود شده است. عزیزبک آمانوف دو قسط از قرارداد خود را از باشگاه استقلال طلب دارد و از این رو از این باشگاه خواسته تا طلبش را پرداخت کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
استاد مطالعات اسلامی گفت: مرحوم دیانی روند مونولوگ محوز و یک طرفه در بحث را پیش نگرفت و سعی کرد دیالوگی چالشی را برقرار سازد تا پاسخ های کارشناس به ارزیابی برسد. این امر موجب شد تا ما در برنامه سوره شاهد یک دیالوگ مطلوب باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۷:۱۵    
رئیس پلیس راه مازندران با اشاره به حجم بالای تردد خودروها در محورهای خروجی شمال، گفت: محور کندوان یک طرفه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا از یک طرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۷    
محور های کندوان و هراز از ظهر امروزیک طرفه شدند .