چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۹:۵۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور کندوان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۷:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد ترافیکی سنگین در محدوده پلور هراز و ترافیکی نیمه سنگین در محور کندوان هستیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۷:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر جنوب به شمال محدوده های بیلقان، خوشبختی و خوزنکلا خبر داد و گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور تهران-فشم محدوده رودک و ترافیک نیمه سنگین در محور فشم-تهران محدوده حاجی آباد داریم.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
سید محسن هاشمی در گفتگو با مهر با بیان اینکه تلاش برای بازگشایی محور هراز که در حوالی روستای فانوس دچار ریزش شده بود، ادامه دارد، از کاربران جاده ای خواست برای تردد از مسیرهای جایگزین سوادکوه و کندوان استفاده کنند. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۱    
آمل- رازجویان، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران با اشاره به تعریض محور کندوان گفت: این محور امسال چهار بانده می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
نوشهر - ایرنا - مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی، حمل و نقل و ترافیک استانداری مازندران با تاکید بر رفع موانع در مسیر اجرای طرح تعریض و چهارخطه کردن مرزن آباد تا دزدبن جاده در جاده چالوس گفت که فاز نخست این طرح ملی تا پایان فعالیت دولت دوازدهم افتتاح می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان گفت: برابر ابلاغیه ستادملی کرونا تردد پلاک های غیربومی در ورودی حوزه استحفاظی پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان ازسمت کرج ممنوع اعلام شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۱۴    
ساری- استاندار مازندران بر ضرورت تعریض محور کندوان تاکید کرد و گفت: 800 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این امر در محور مرزن آباد- دزدبن لازم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور چالوس و آزادراه تهران-شمال مسیر جنوب به شمال تا اطلاع بعدی ممنوع است، همچنین در مسیر شمال به جنوب این محورها تردد روان گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۲:۲۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از ترافیک سنگین در مسیر شمال جنوب محور کندوان و تردد روان در دیگر محورهای تهران شمال خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: درحال حاضر شاهد ترافیکی نیمه سنگین در محور کندوان و ترافیکی پرحجم در محورهای سوادکوه، هراز و کیاسر هستیم.
اقتصاد آنلاین / ناطقان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: بر اساس اطلاعات حاصل از رصد 2372دستگاه ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، کل تردد ثبت شده در جاده ها در شبانه روز گذشته نسبت به روز قبل، 6درصد کاهش نشان می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
ماموران پلیس راه محور کندوان با هوشیاری مانع وقوع حادثه ای ناگوار برای سرنشینان اتوبوس شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۲۱:۳۷    
با توجه به ترافیک سنگین و شرایط بد جوی احتمال اختلال تردد امشب در محور کندوان وجود دارد.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر در محورهای هراز و کندوان و آزادراه تهران - شمال بارش پراکنده باران داریم، از بارش باران در برخی از محورهای استان های البرز، تهران و مازندران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد را در محور کندوان پرحجم و نیمه سنگین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۳:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور هراز، محور کندوان و آزادراه رشت قزوین در برخی مقاطع داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان را نیمه سنگین اعلام کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۸:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور هراز مسیر شمال به جنوب محدوده تونل شماره یک و حدفاصل گزنک تا آب اسک، همچنین در محور کندوان مسیر شمال به جنوب محدوده های مرزن آباد و پل دزدبن و نیز آزادراه رشت – قزوین محدوده رودبار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران رئیس پلیس راه مازندران از بازگشایی محور کندوان خبر داد.
عصر امروز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۳:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه محور چالوس و آزادراه تهران شمال در مسیر رفت و برگشت تا اطلاع بعدی مسدود است، گفت: در 24 ساعت گذشته مجددا ترافیک جاده ها بیشتر شد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۱:۴۱    
در پی هشدار سازمان هواشناسی در پی وزش باد شدید و طوفان در محورهای شمالی، محور کندوان به دلیل احتمال سقوط بهمن و ریزش کوه و کنده شدن درختان، مسدود شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۵۱   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه تهران بزرگ با اشاره به احتمال وقوع بهمن و ریزش سنگ در جاده چالوس، گفت: این جاده از ساعت 11 امروز تا اطلاع ثانوی به منظور حفظ ایمنی تردد و پیشگیری از وقوع حادثه مسدود می شود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه، همچنین در آزادراه تهران - شمال، ترافیک سنگین است، در مسیر جنوب به شمال هراز محدوده مشا، نیز ترافیک داریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و کندوان تا سیاه بیشه، همچنین در آزادراه تهران - شمال، ترافیک سنگین است، در مسیر جنوب به شمال هراز محدوده مشا، نیز ترافیک داریم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک صبحگاهی در محور کندوان را پرحجم و نیمه سنگین اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران،گفت:در حال حاضر تردد در محور کندوان محدوده پل زنگوله تا سیاه بیشه و همچنین محدوده هزار چم هر دو در مسیر جنوب به شمال بصورت پر حجم و نیمه سنگین در جریان است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۴:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در آزادراه تهران – شمال، برخی مقاطعع محور کندوان مسیر جنوب به شمال، محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده پلور و آب اسک و آزادراه قزوین – رشت محدوده رودبار، خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۳:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: شاهد ترافیکی فوق سنگین در مسیرهای ورودی محورهای کندوان و هراز هستیم و مسافران در صف 10 کیلومتری در انتظار ورود به مازندران از مسیر محور کندوان هستند.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: پس از حدود چهار ماه آرامش در جاده های ارتباطی مازندران، از صبح امروز دوشنبه ترافیک در مسیرهای محور کندوان به عنوان یکی از مبادی مهم وروردی استان سنگین و نیمه سنگین شد. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۲۱:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
مرکز مدیریت و اطلاعات راه ها، از ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا سیاه بیشه و ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های مشاء، گزنک و وانا خبر داد.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۹:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در محور کندوان مسیر جنوب به شمال حدفاصل شهرستانک تا سیاه بیشه و ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده های مشاء، گزنک و وانا داریم.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۱ - ۱۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: ایمان محرابی نیا، مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده های کشور ، بیان کرد: بر اساس اطلاعات بیش از 2300 دستگاه سامانه ترددشمار برخط و حدود 800 دوربین های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان را پرحجم و نیمه روان اعلام کرد. سید محسن هاشمی درباره وضعیت ترافیکی محورهای استان اظهار داشت: تردد در محور کندوان محدوده مرزن آباد، مجلار و ازارک پرحجم و نیمه روان بوده و در دیگر محورهای مواصلاتی شامل هراز ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان گفت: محور کندوان ساعت 17 روز گذشته مسدود شد که عصر امروز بعد از گذشت 23 ساعت بازگشایی شد.
مدیر مرکز مدیریت راه ها از بروز ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گدوک و تردد روان در محور هراز خبر داد و گفت: در حال حاضر محور کندوان همچنان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۴:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از باز بودن تمامی محورهای مواصلاتی این استان خبر داد. عباسعلی نجفی در گفت و گو با ایسنا با عنوان اینکه بارش برف و باران از صبح پنج شنبه در محورهای کندوان، سوادکوه، هراز، ساری و کیاسر آغاز شد ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: رئیس هیات فوتبال نوشهر گفت: بر اثر واژگونی اتوبوس فوتبالیست ها بازیکنان تیم شهرداری نوشهر آسیب جدی دیده اند. محسنی رئیس هیات فوتبال نوشهر گفت ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
محمود قاسمی گفت: تیم های امداد و نجات هزار و 100 دستگاه خودرو که گرفتار برف و کولاک در محور های مواصلاتی کوهستانی مازندران بودند را رهاسازی کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان گفت: باتوجه به ریزش های پی در پی بهمن در محور کندوان این محور تا اطلاع ثانوی مسدود خواهد بود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ساری - رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از مسدود شدن محور کندوان و هراز به دلیل بارش سنگین برف خبر داد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۱۴ سایت دیگر  
علیرضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محور کندوان اظهار کرد: از صبح امروز شاهد بارش شدید برف در محور کندوان بودیم. وی افزود: بارش شدید برف در محدوده سیاه بیشه تا پیچ سردار سلیمانی از تردد خودرو های فاقد زنجیرچرخ جلوگیری می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت محور کندوان را برفی اعلام کرد و گفت: تردد در این محور با زنجیر چرخ ممکن است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
با توجه به بارش شدید برف در محور کندوان،تردد خودرو ها فقط با زنجیر چرخ ممکن است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه کندوان گفت: پلیس راه ولی آباد سیاه بیشه از تردد خودروهای فاقد زنجیر چرخ جلوگیری می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۲۱:۱۰    
محور کندوان که به علت برف و بوران سنگین مسدود شده بود،بازگشایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۹:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
محور کندوان به علت برف و بوران سنگین تا اطلاع بعدی مسدود شد.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در محور کندوان و آزادراه قزوین-رشت بارش باران داریم، از بارش برف و باران در جاده های 16 استان نظیر آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و کردستان همچنین فارس، مازندران و گیلان خبر داد.