چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۲۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «محور کندوان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از کشف 20 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک در محور کندوان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
محور کندوان برای تخلیه بار ترافیکی از شمال به جنوب یک طرفه شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس مسیر جنوب-شمال محدوده سیاه بیشه و ترافیک سنگین در آزادراه تهران- پردیس محدوده جاجرود نشان می دهد.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۶:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی محورهای استان را دارای بارندگی اعلام کرد و گفت: شاهد بارش برف در محور کندوان و سوادکوه هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نوشهر- ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از بازگشایی قطعه چهارم آزاد راه تهران - شمال مسیر سیل زده حدفاصل مرزن آباد تا چالوس در این شهرستان خبرداد و گفت: از هم اکنون تردد خودرویی در محور کندوان از سر گرفته شد.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری مازندران از بازگشایی محور کندوان پس از 24 ساعت مسدود بودن براثر سیلاب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران با اشاره به بازگشایی محور هراز گفت: محور کندوان و آزادراه تهران-شمال به دلیل سیلاب همچنان مسدود است.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۵    
مدیرکل هواشناسی مازندران بیشترین ارتفاع برف در استان را به میزان 30 تا 50 سانتی متر در محور کندوان اعلام کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۲۴   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران ادامه داد: محور کندوان و آزاد راه چالوس مرزن اباد به دلیل ریزش و رانش به صورت دو طرفه مسدود است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استاندار مازندران شامگاه جمعه با حضور در جاده چالوس در منطقه مرزن آباد از نزدیک پیگیر حل مشکلات آبگرفتگی و ریزش کوه جاده کندوان شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران از مسدود شدن محور هراز به دلیل بارش برف خبر داد و گفت: محور کندوان محدوده چالوس - مرزن آباد نیز همچنان مسدود است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان باتوجه به سیلابی شدن مسیر همچنان مسدود است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
چالوس- مدیرکل راهداری مازندران با اشاره به مسدود بودن محور کندوان و آزادراه تهران شمال گفت: عملیات راهداری برای بازگشایی این محورها ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای مازندران از بازگشایی محور کندوان، بزودی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۲:۵۳    
بارش باران در شهرهای مختلف طی دو روز اخیر شدت داشت که در این زمینه شاهد بارش باران 400 میلی متری در غرب مازندران بودیم و این مسئله موجب انسداد آزاد راه تهران شمال شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۱۰:۰۳    
ساری-رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: بارش برف و باران پاییزی و رانش ناشی از سیلاب سبب مسدود شدن محور کندوان و سفیدپوش شدن ارتفاعات و مناطق کوهستانی مازندران شد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل راهداری مازندران از مسدود شدن محور کندوان حدفاصل چالوس - مرزن آباد به دلیل جاری شدن سیلاب خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه ولی آباد (سیاه بیشه) کندوان گفت: باتوجه به تجربه بارش برف در پاییز و همچنین بارش های اخیر برف در محور کندوان به همراه داشتن زنجیر چرخ و درصورت نیاز استفاده از آن الزامی است.
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
از دقایقی پیش بارش نخستین برف پاییزی در محور کندوان آغاز شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
فارس : یدالله جهان تاب امروز درباره وضعیت جاده های مازندران، گفت: در حال حاضر شاهد بارش خفیف برف در گردنه ولی آباد محور کندوان هستیم.
ناطقان   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت جوی محورهای استان را برفی و بارانی اعلام کرد و گفت: هم اکنون شاهد بارش برف در محور کندوان هستیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه های کشور اعلام کرد: محور کندوان امروز جمعه 14 آبان همراه با بارش برف و باران و محور های هراز، سوادکوه و آزادراه تهران شمال هم بارانی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: ورودی و همچنین بارش باران در محور کندوان موجب ترافیک نیمه سنگین مقطعی در کندوان و ترافیک پرحجم در همه محورهای استان شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
تلاش ها برای یافتن نشانی فردی که از هفته گذشته در منطقه انارک محور کندوان گم شده است همچنان ادامه دارد.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۹:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
عادل منصور کیایی روز یکشنبه به خبرنگاران گفت: این دوربین ها با هدف مدیریت بهینه سرعت، ارتقای ایمنی عبور و مرور، ایجاد انضباط ترافیکی، پیشگیری از مخاطرات و کاهش تصادفات رانندگی ناشی از سرعت غیرمجاز که مهم ترین عمل بروز تصادفات جاده ای است در محورهای شریانی و اصلی استان شامل آزادراه تهران- کرج- ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۷ - ۲۰:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
تردد خودرو ها از جنوب به شمال در محور کندوان تا اطلاع بعدی ممنوع است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در مسیر خروجی محدوده مرزن آباد تا طویر محور کندوان و محدوده تونل سپاسد محور هراز نیز به صورت نیمه سنگین است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : ، سرهنگ سید موسی حسینی روز سه شنبه در مراسم تکریم و معارفه پلیس راه جدید مازندران وضعیت ترافیکی منطقه مرزن آباد در محور کندوان را به لحاظ تصادف ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران با اشاره به انسداد محور هراز برای دومین روز متوالی، تردد در محور کندوان را به صورت مقطعی سنگین بیان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۰۹:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه د رحال حاضر تردد وسایل نقلیه در محور کندوان در مسیر شمال به جنوب ممنوع است، از ممنوعیت تردد خودرو در مسیر جنوب به شمال در آزادراه تهران شمال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
ساری- رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت ترافیک در محور کندوان را سنگین اعلام کرد.
روزنامه وارش   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی اکبر خسروی "در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مواد مخدر شهرستان و پلیس عملیات ویژه استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از حمل و جابجایی موادمخدر توسط یک سوداگر مرگ از طریق محورکندوان باخبر شدند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در حال حاضر ترافیک در اغلب مقاطع محور کندوان سنگین است، از تردد روان در مسیر رفت و برگشت محور هراز، جاده فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ترافیک در محور کندوان هم اکنون در هر 2 مسیر سنگین است.
رییس مرکز مدیریت راه های مازندران وضعیت تردد و ترافیک در محور کندوان را در هر دو مسیر سنگین اعلام کرد.
اقتصاد آنلاین / الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۹:۲۴   + ۲۸ سایت دیگر  
براساس این گزارش تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 صبح روز شنبه 17 مهر 1400 از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است. البته تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۹   + ۲۳ سایت دیگر  
در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 16 مهر تا ساعت 2 بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به مرزن آباد و در محور هراز تردد از ساعت 13 روز جمعه تا ساعت 2 بامداد روز بعد از تهران به آمل، ممنوع است.
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده های پل زنگوله ، سیاه بیشه ، ولی آباد و مکارود و در محور هراز مسیر جنوب به شمال حدفاصل وانا تا بایجان ترافیک سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسوول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور چالوس مسیر شمال به جنوب و ترافیک نیمه سنگین محدوده هزار چم به صورت رفت و برگشت نشان می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۹ - ۱۲:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر بارش باران در برخی از محورهای استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران گزارش شده است و در دیگر جاده های کشور بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها با اشاره به بروز ترافیک نیمه سنگین در محور کندوان محدوده سد سیاه بیشه، از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج محدوده پل فردیس و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-قزوین محدوده پایانه شهید کلانتری خبر داد .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اشاره به کاهش دید در ارتفاعات ولی آباد کندوان و گدوک سوادکوه، گفت: باتوجه به پیش بینی هواشناسی مبنی بر بارش باران احتمال ریزش و سقوط سنگ در محورهای شمال وجود به ویژه در محدوده تونل یک تا 6 و محدوده تکاوران تا لاسم و در محور کندوان وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در برخی مقاطع محور کندوان و آرادراه های کرج - قزوین و قزوین - کرج را نشان می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان مسیر جنوب به شمال بین بیلقان تا سرودار ترافیک سنگین است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۱۰:۴۰    
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان محدوده های سرودار، نسا و پل زنگوله ترافیک سنگین است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر در محور کندوان محدوده های سرودار، نسا و پل زنگوله ترافیک سنگین است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت:در حال حاضر در محور کندوان محدوده مرزن آباد به مجلار مسیر شمال به جنوب و محور هراز محدوده سه راهی چلاو به صورت دو طرفه شاهد ترافیک سنگین هستیم.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
هادی عبادی با اعلام اینکه ترافیک از عصر امروز در مسیرهای ییلاقی مازندران پرحجم خواهد شد، گفت: از لحاظ جوی نیز شاهد کاهش دید در ارتفاعات ولی آباد محور کندوان هستیم.