جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۲۳Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان مازندران»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۵۷ دقیقه پیش    
مردم ولایتمدار استان مازندران امروز با حضور پرشور خود در پای صندوق های رأی حماسه ای از عشق و شکوه و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی را به نمایش گذاشتند.
پایگاه خبری استناد نیوز   ۲ ساعت پیش    
امروزه صنعت توریسم به یکی از پردرآمدترین صنعت های جهان بدل گشته است و در ایران استان مازندران به گواه آمار یکی از استان هایی است که بیشترین حجم گردشگر را به خود می بیند. اما آن طور که باید و شاید این صنعت در رشد و توسعه درآمدی استان نمود نداشته است ...
شبستان   ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
سردار مسلمی از ساماندهی سه هزار و 400 پاسدار و بسیجی برای تامین امنیت هزار و 116صندوق رأی از بین سه هزار و 210 صندوق رأی استان مازندران خبر داد.
ابراهیمی گفت: حضور پرشور مردم دیار علویان در پای صندوق های اخذ رأی تا پایان زمان رأی گیری از صداوسیمای استان مازندران انعکاس داده می شود.
رئیس پلیس راهور استان مازندران تمهیدات ویژه پلیس راهور در تسهیل تردد شهروندان برای حضور در انتخابات خبر داد
انتخابات دوازدهیمن دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری با رای گیری در 3 هزار و 210 شعبه اخذ رای در استان مازندران راس ساعت هشت صبح همزمان با سراسر کشور آغاز شد.
همشهری   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک مادر اهل شهرستان بابل در استان مازندران به همراه 6 فرزند خردسالش در انتخابات شرکت کرد.
ایلنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دادستان مرکز مازندران از تشکیل شعب ویژه رسیدگی به جرائم و تخلفات و صیانت از آرای مردم در استان مازندران خبر داد.
ایرنا   ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - رییس ستاد انتخابات استان مازندران مشارکت مردم در پای صندوق های اخذ رای را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: با وجود سرما و یخبندان با تدابیر امنیتی، اعضای شعب اخذ رای از شب گذشته در 100 نقطه صعب العبور استان مستقر شدند و از صبح امروز در حال جمع آوری آرا مردم هستند.