جمعه ۱۸ آذرساعت ۰۶:۲۳Dec 2022 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «استان مازندران»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۶ ساعت پیش    
اجتماع بزرگ روحانیون استان مازندران با عنوان بصیرت فاطمی امروز در سالن غدیر سپاه کربلا برگزار شد.
سلام نو   ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای هردوابرود می باشد که در عباس آباد قرار دارد.
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای مشهدی سرا می باشد که در عباس آباد قرار دارد.
سلام نو   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای کلاکرده می باشد که در عباس آباد قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش    
دومین کاروان روایت حبیب صبح چهارشنبه با ورود به استان مازندران برنامه هایش را از شرق استان و حضور در مقبره و گلزار شهدای گمنام نکا آغاز کرد. در این کاروان که هنرمندان تراز اول کشوری حضور دارند، برنامه هایی در قالب شعر، روایت، سرود، نمایش، نقالی و نمایشگاه کتاب برگزار می شود.
قاسم کریم زاده، مدیرکل شیلات استان مازندران با اعلام مطلب فوق دربابلسر گفت: 44 فروندشناور صیادی کیلکاگیر استان ازابتدای صید تا پایان آبانماه موفق شدند بیش از 6300 تن ماهیان کیلکا را صید نمایند که ارزش اقتصادی آن بیش از 82 میلیارد تومان بوده است. ...
سلام نو   ۱۰ ساعت پیش    
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای سلامت سرا می باشد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۲    
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای اسبچین می باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رسالت دانشجو در برهه کنونی، رصد دقیق نقشه های شوم دشمن و استکبار جهانی و مجموعه ی نظام فکری استکبار است که از کوچک ترین فرصت برای نفوذ و پیاده کردن برنامه های خود در سطح کشور استفاده می کنند.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۷:۰۳    
آیین اختتامیه هجدهمین جشنواره ره آورد سرزمین نور در استان مازندران با معرفی آثار برتر به کار خود پایان داد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۵:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
یکی دیگر از استان های بسیار زیبای ایران استان مازندران می باشد که جاذبه های بسیاری را در خود جای داده است. یکی از زیبایی های بی نظیر این استان روستای پلنگ کلا می باشد.
مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران به واسطه میزبانی استان مازندران برای برگزاری جشنواره منطقه ای تئاتر، با حسینی پور استاندار مازندران دیدار کردند.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۲    
به گزارش روابط عمومی ، دوره آموزشی اصول بهداشت و بازرسی گوشت در کشتارگاه های صنعتی طیور در روز پنجشنبه 17 آذرماه توسط سازمان دامپزشکی کشور با حضور مدیر کل ، معاون سلامت ، مدیران شهرستان ...
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۸    
رئیس اداره نگهداری راههای اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان مازندران از اجرای 130 کیلومتر عملیات بهسازی و روکش آسفالت محورهای اصلی و فرعی استان در هشت ماه سال جاری خبر داد.
سازمان دامپزشکی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۱۲:۴۰    
به گزارش روابط عمومی ، دوره آموزشی اصول بهداشت و بازرسی گوشت در کشتارگاه های صنعتی طیور در روز پنجشنبه 17 آذرماه توسط سازمان دامپزشکی کشور با حضور مدیر کل ، معاون سلامت ، مدیران شهرستان ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۹:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی مازندران از اجرای طرح کشت قراردادی گندم در 26 هزار هکتار مزارع استان و اعطای مشوق های حمایتی خبر داد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
زمین لرزه ای به بزرگای 5 دقایقی پیش حوالی کنگ در استان هرمزگان را لرزاند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۷ - ۰۸:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره بهزیستی شهرستان نکا؛ به مناسبت هفته افراد دارای معلولیت از قهرمان تکواندو جهان و حافظان کل قران کریم با حضور مسلمی مدیر عامل جامعه نابینایان و کم بینایان استان مازندران و هدایتی سرپرست اداره بهزیستی شهرستان نکا تجلیل بعمل آمد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، حسن خیریان پور با عنوان اینکه تاکنون 124 هزارتن کیوی و مرکبات استان مازندران به ارزش حدود 59 میلیون دلار برای کشورهای هدف ( روسیه- ازبکستان- قزاقستان-قرقیزستان- ترکمنستان- امارات- قطر-عمان- عراق - نیجریه-) از طریق گمرکات کشور صادر شد ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
سید محمد حسینی پور استاندار مازندران در دیدار با اعضای انجمن تئاتر استان مازندران گفت: زبان تئاتر بسیار نافذ است اما تئاتر در کشور ما مقاطعی فرازوفرود داشته و هنوز جایگاه اصلی خودش را پیدا نکرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۸:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران یادآور شد: خلبان شهید کشوری از اسطوره های بی نظیر عرصه هشت سال دفاع مقدس بوده است، این شهید بزرگوار نسبت به دین، کشور و مسئله حجاب اسلامی اعتقاد و تعصب خاصی داشت و به آرمانهای نظام و انقلاب پایبند بود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۲    
ب ه گزارش خبرگزاری علم و فناوری از مازندران ، برگزاری نمایشگاه فن بازار استان مازندران فرصتی دست داد تا با تعدادی از شرکت کنندگان و شرکت های دانش بنیان گفت و گوی انجام دهیم. حضور نماینده بانک تجارت در نمایشگاه و گلایه یکی از مدیران شرکت توجه ام را جلب کرد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
همایش بصیرتی 313 دانشجوی نخبه تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان مازندران در سالن همایش سازمان مدیریت و برنامه ریزی استانداری مازندران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی ماهیگیران پره استان مازندران گفت: باتوجه به تکثیر و رهاسازی بچه ماهی ها در دریا در قالب طرح کمک به تکثیر طبیعی و مراکز بازسازی ذخایر آبزیان با کمک و مشارکت اتحادیه و تشکل های صیادی امیدواریم این روزها شاهد رونق صید در تورهای جامعه صیادی باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۵:۰۱    
نکا- بازاریان نکا در شرق استان مازندران با نه گفتن به فشارها و توطئه های معاندان، مشغول کسب وکار هستند.
با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همراهی مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی ایران در مازندران، برگزاری جشنواره تئاتر منطقه ای به میزبانی استان مازندران نهایی شد.
پلیس فتا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان مازندران از شناسایی و دستگیری مجرمان سایبری که با ترفند "ارسال پیامک با عنوان سامانه ثنا قوه قضائیه " اقدام به برداشت غیرمجاز از حساب 57 نفر از هموطنان کرده بودند ،خبر داد. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران اعلام کرد: رئیس کل دادگستری استان مازندران گفت: طی 8 ماه گذشته، 228 هزارو244 فقره پرونده از موجودی پرونده های بایگانی راکد دادگستری استان، که غیر ضروری بود پس ازثبت واسکن اوراق جهت امحاء به اداره اسناد تحویل داده شده است. ...
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بسم الله الرحمن الرحیم روز دانشجو، روز انسان های فرهیخته و بالنده ،روز گسستگی جهل و نابخردی ها روزعلم دوستی، روزطلوع اندیشه های ناب، است. 16 آذریادآور تاکید بر نقش مجاهدت در راه کسب علم و دانش، در کنار تقویت ایمان و بصیرت سیاسی، در راه پیشرفت علمی، معنوی و سیاسی کشور است. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی مازندران؛ حجت الاسلام روحانی نیا معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی استان مازندران با دکتر فریبا بریمانی مدیرکل بهزیستی مازندران دیدار و گفتگو کرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
درویشی گفت: از ابتدای سالجاری 473 دانشجو به همت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان مازندران 52 حرفه آموزشی را در 87 دوره مهارتی طی کردند.
سرپرست معاونت راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از عملیاتی شدن اعمال جریمه بر سرعت غیر مجاز متوسط خودرو ها در راه های بین شهری استان از طریق سامانه های ثبت تخلف در محورهای شریانی استان مازندران خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: قاتل متواری که در شهرستان رامسر استان مازندران مرتکب قتل پنج نفر از اعضای یک خانواده شده بود، در شهرستان سیریک شناسایی و دستگیر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۴۰    
استان مازندران به دلیل دارا بودن عرصه های طبیعی حساس در سال های اخیر به بلندمرتبه سازی روی آورده تا شهروندان با بلند مرتبه سازی در کنار جلوگیری از گسترش شهر از فضای مناسب ساخت و ساز برخوردار شده و عرصه های طبیعی حساس حفظ شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست های مردمی نهاد ریاست جمهوری اعلام شد : 31 هزار نفر در سفر رئیس جمهور به استان مازندران نامه های مردمی خود را ثبت کردند که در مرحله اول برای 15 هزار نفر 237 میلیارد تومان اعتبار تخصیص پیدا کرده است و معرفی به بانک انجام شد و مرحله دوم هم مشروط به این شده که ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سیدمحمود حسینی پور، استاندار مازندران در پیامی با بیان این که 16 آذر، روز دانشجو و دانشگاه و فریاد همیشگی نسل های بیدار در سرسرای تاریخ علم و آموزش این کشور بر علیه استکبار جهانی است، این روز بزرگ و تاریخی را به دانشگاهیان و دانشجویان استان مازندران تبریک گفت.
هم زمان با روز جهانی معلولین، آیین گرامی داشت این روز در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مازندران برگزارشد.
کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۴    
هم زمان با روز جهانی معلولین، آیین گرامی داشت این روز در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان مازندران برگزارشد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ساری- بخش خصوصی و شرکت های خارجی تاکنون 340 مگاوات نیروگاه در استان مازندران و گلستان احداث کردند و ادیسون های برق ساز با مشکلات و موانع زیادی دست و پنجه نرم می کنند.
با حضور عضو هیأت عامل و معاون امور دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، مشکلات و چالش های حوزه دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازندران مورد بررسی قرار گرفت.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۲۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران ، حسن خیریانپور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با عنوان اینکه طبق جمعبندی عملکرد بانکهای عامل استان مازندران در اجرای مصوبات سفر رئیس جمهوری به مازندران تاکنون تعداد 13 هزار و 145 نفر معادل 85 درصد متقاضیان موفق شدند وام قرض الحسنه 15 ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، در این نمایشگاه 70 شرکت فناور و دانش بنیان مازندران، جدیدترین دستاورد های تولیدی خود را درزمینه های مختلف صنعتی، کشاورزی، فناوری اطلاعات و ارتباطات و دارویی به مدت سه روز به نمایش می گذارند. ...
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۱    
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از استان مازندران ، محمد هادی موذن پیش از ظهر امروز در هفتمین نمایشگاه فن بازار استان مازندران در دانشگاه محمد باقر از نزدیک با فعالان و نخبگان نمایشگاهی دیدار و گفت و گو کرد. ...
سلام نو / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
سردار غلامرضا جعفری فرمانده انتظامی استان هرمزگان، درباره فاش شدن قتل زن باردار و 3 دخترش در رامسر بعد از 20 سال توضیحاتی داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
از ابتدای سالجاری تا پایان آبان ماه تعداد 342 فقره جواز تاسیس صنعتی در استان مازندران صادر شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران در جمع شهرداران مازندران در بابلسر، افزود: فرهنگ اصیل و بومی مازندران باید به جامعه و نسل های امروز شناسانده شود و شهرداری ها با برجسته سازی نمادها و نمودهای فرهنگ بومی می توانند در این راستا نقش آفرینی کنند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۴    
مدیر خبرگزاری شبستان در استان مازندران به منظور تلاش در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و انعکاس اخبار هشتمین دوره جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب از سوی مدیرکل مجامع،تشکلها و فعالیت های فرهنگی و دبیر این جشنواره مورد تقدیر قرار گرفت.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۲:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل بندرامیرآباد از ایجاد مسیر جدید صادرات میوه از استان مازندران به کشور روسیه از طریق بندرامیرآباد با همکاری یکی از شرکت های فعال در صادرات میوه و مرکبات در آینده نزدیک خبر داد. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۱:۲۱    
درباره نویسنده دکتر کمالی دکتر محمدرضا کمالی. یکی از نوادگان خان های شهرستان نکا در استان مازندران بوده که اجدادش از مازندران به استان کرمان مهاجرت کرده بودند ...