یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۵۲Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادر تخصصی»

خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ایرانگردی گفت: برگزاری اکسپو 2020 دوبی که به سال 2021 موکول شد،قرار است بخشی با عنوان مقابله با ایران هراسی و معرفی جاذبه های گردشگری و میراث فرهنگی ایران داشته باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - شرکت مادرتخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) اعلام کرد: هم وطنان می توانند تخلف های مشاهده شده بخش برق را در سامانه سمات به آدرس https://www.tavanir.org.ir/samaat ثبت کنند تا رسیدگی شود، ضمن اینکه هویت گزارش دهنده محفوظ خواهد ماند.
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم به نقل از نبض بورس ، شرکت آلومینیوم ایران با نماد معاملاتی فایرا طی افشای اطلاعات بااهمیت گروه ب در سایت کدال از تهاتر 8244 تن شمش آلومینیوم به شرکت مولد نیروگاهی تجارت فارس در ازاء تسویه مبلغ 100 میلیارد تومان از بدهی شرکت آلومینیوم ایران به شرکت مادر تخصصی توانیر که منجر ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
محسن طرزطلب/ مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی صنعت برق یکی از صنایع زیربنایی و مادر محسوب شده و نقش بی بدیلی در توسعه سایر صنایع و رشد اقتصادی کشور ایفا می کند ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، گفت: راندمان نیروگاه های حرارتی کشور برای نخستین بار با رشد 0.4 درصدی در تاریخ صنعت برق ایران به رقم 39 درصد افزایش یافت.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: بازده نیروگاه های حرارتی کشور برای نخستین بار در تاریخ صنعت برق ایران به رقم 39 درصد افزایش یافت.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدارک پذیرفته شدگان در آزمون کتبی استخدامی در شرکت های وابسته (نیروگاه ها) شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در سال 99 تطبیق داده می شود.
برای نخستین بار در صنعت برق؛ مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، گفت: راندمان نیروگاه های حرارتی کشور برای نخستین بار در تاریخ صنعت برق ایران به رقم 39 درصد افزایش یافت. ...
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: پیشنهاد اختصاص تعرفه بحرانی پیک برای مشترکان بزرگ پرمصرف است و شامل مردم عادی نمی شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالمهدی موسوی رئیس کل دادگستری استان مرکزی اظهار داشت: از ابتدای حضور اینجانب در استان 50 شرکت و کارخانه مادر تخصصی شناسایی و در راستای رفع مشکلات آن ها جلسات مختلف تحت ستاد اقتصاد مقاومتی و شورای تامین برگزار شده و منجر به اتفاقات شایسته از جمله کاهش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۲۱    
گروه استان ها- رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: مشکلات 50 شرکت و کارخانه بزرگ و مادر تخصصی استان مرکزی احصا و شناسایی شد.
شرکت برق حرارتی در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت های برابر برای همه افراد واجد شرایط عمومی و تخصصی، از داوطلبان واجد شرایط برای همکاری در سمت رئیس گروه زیر ساخت و شبکه در دفتر توسعه زیر ساخت سیستم های اطلاعاتی و شبکه های ارتباطی دعوت به همکاری می کند. ...
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نیرو برای ریاست گروه زیر ساخت و شبکه در دفتر توسعه زیر ساخت سیستم های اطلاعاتی و شبکه های ارتباطی شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی فراخوان صادر کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نتیجه آزمون استخدامی شرکت های وابسته (نیروگاه ها) شرکت مادر تخصصی برق حرارتی - اسفند 99 اعلام شد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۴۶   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، جعفر آهنگران سرپرست این سازمان در نشست با طرز طلب، معاون وزیر نیرو و همچنین مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
نقی پور اصل گفت: شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته، از ایده ها، خلاقیت ها و همچنین صنایعی که بر پایه دانش است حمایت می کند تا آن دانش به تولید رسانده شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته کشور با بیان اینکه در دوران کرونا نتیجه فعالیت شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها مشاهده شد، گفت: در این دوران ، ایران جزو کشورهایی بود که با تولید سریع ونتیلاتور و سایر تجهیزات پزشکی، کشور را از واردات این اقلام بی نیاز کرد.
ارزش بازار شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه در دوره یک ماهه منتهی به 30 اسفند ماه 1399، با افزایش 4 میلیارد و 554 میلیون ریال به 23 میلیارد و 28 میلیون ریال رسید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهسازی نیروگاه ها و محیط زیست شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت:تعمیرات واحد های نیروگاهی حرارتی در حال انجام و تاکنون نیز برنامه تعمیرات نیروگاه ها بیش از 60 درصد پیشرفت داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۰۸:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران گفت: زمستان 99 در قالب طرح تشویقی همکاری صنایع با بخش برق بیش از 2 هزار میلیارد ریال پاداش پرداخت شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۴:۴۲   + ۱۹ سایت دیگر  
محمد حسن متولی زاده، مدیرعامل جدید شرکت مادر تخصصی توانیر در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به نقش صنعت برق در پویش هرهفته الف ب ایران سال 99 گفت: ما در قالب پویش هر هفته الف ب ایران در سال 99 مجموعا 1580 کیلومتر شبکه انتقال و فوق توزیع ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۱    
نوشهر- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی از امضای قرارداد طراحی وساخت توربین ملی برای اولین بار در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: در کارخانه جات توسعه نیشکر خوزستان، حدود 35 هزار تن شکر سفیدشده و آماده مصرف وجود دارد که بر اساس برنامه اعلام شده از طرف شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی در سامانه ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
1-داشتن تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران 2-اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران 3- انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان 4- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات 5-نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان در نظر دارد در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوز صادره به شماره 99/22/1/600 مورخ 1399/18/09 شرکت مادرتخصصی توانیر و موافقت مجمع عمومی شرکتهای توزیع ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یادداشت تفاهم فی مابین شرکت مادر تخصصی ساتکاب و دانشگاه شهید بهشتی در راستای حمایت از تولید داخلی و با هدف توسعه همکاری های آموزشی ، پژوهشی و توسعه فناوری با بهره گیری از ظرفیتهای شرکت های دانش بنیان در حوزه آب و برق و نیل به توسعه اقتصادی منعقد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۸:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی گفت: فراخوان عمومی مسابقه طراحی معماری بازارچه های دائمی صنایع دستی در سراسر کشور و با هدف طراحی مجموعه ای یکپارچه بر اساس اقلیم های مختلف کشور منتشر شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۱:۲۸   + ۳۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت مادرتخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران اعلام کرد:بررسی آمار توانیر بیانگر کاهش 6.1 درصدی مشترکان پرمصرف در بازه زمانی آبان تا 12 اسفندماه سال جاری نسبت به دوره مشابه سال گذشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران ضمن تاکید بر ضرورت تداوم روند هوشمندسازی در بخش توزیع برق کشور گفت: سال جدید و با توجه به شرایط حساستری که برای پیک وجود دارد، باید از روش های جدید به ویژه استارت آپ ها و اینترنت اشیا (IOT) استفاده کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۰:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون هماهنگی توزیع شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران ضمن تاکید بر ضرورت تداوم روند هوشمندسازی در بخش توزیع برق کشور گفت: سال جدید و با توجه به شرایط حساستری که برای پیک وجود دارد، باید از روش های جدید به ویژه استارت آپ ها و اینترنت اشیا (IOT )استفاده کرد.
میان شرکت برق حرارتی و فراب؛ قرارداد احداث بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور استان سیستان وبلوچستان در قالب سازوکار جلب مشارکت بخش خصوصی میان شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و شرکت فراب به امضا رسید. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی عملکرد شرکت های پشتیبانی امور دام و مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با استناد به ماده 45 آئین نامه مجلس خبر داد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۰۰:۱۷   + ۹ سایت دیگر  
شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران از مردم درخواست کرد تا با توجه به کاهش دمای هوا در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند. به گزارش روزانه نیوز طبق اعلام شرکت توانیر، این شرکت با صدور اطلاعیه ای بر ضرورت صرفه جویی فوری در مصرف گاز و برق در کشور تاکید و اعلام کرد: ...
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۱:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا از امضای قرارداد طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی توربین ملی MGT-75 میان گروه مپنا و شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی خبر داد و گفت: این مسئله اتفاقی بزرگ برای کشور است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۸:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شرکت مادر تخصصی تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران از مردم خواست با توجه به کاهش دمای هوا در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت: روند بازنشسته کردن نیروگاه فرسوده بعثت تهران از امروز و با انعقاد قرارداد با مپنا کلید خورد.
میان برق حرارتی و مپنا منعقد شد؛ قرارداد ساخت نیروگاه جدید سیکل ترکیبی بعثت تهران با استفاده از نخستین توربین ملی MGT-75 میان شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی و گروه مپنا به امضا رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه مپنا از امضای قرارداد طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی توربین ملی MGT-75 میان گروه مپنا و شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی خبر داد و گفت: این مسئله اتفاقی بزرگ برای کشور است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۰۹:۳۳   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی ساتکاب گفت: با افتتاح سامانه وندورلیست مرجعی قابل دسترس، برای معرفی شرکت های فعال در بخش صنعت آب و برق ایجاد شده تا علاوه بر ایجاد فضای رقابتی برای فعالان این حوزه، امکان رصد و اعتبارسنجی شرکت های ثبت شده برای حضور در مناقصات، برای دیگران نیز بیش از پیش تسهیل و تسریع شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۸:۲۰    
شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران در طول عمر 40 ساله فعالیت خود، همواره به عنوان بازوی توانمند دولت در انجام وظایف حاکمیتی تهیه و تامین، خرید، ذخیره سازی و توزیع کالاهای اساسی کشور مطرح بوده و با بر خورداری از تجربیات وامکانات فراوان و بدنه کارشناسی قوی ...
کتاب جامع مدیریت، توسعه و تولید نیروی حرارتی و صنایع وابسته توسط شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی منتشر شد. سرور بهمئی، گردآورنده کتاب جامع مدیریت، توسعه و تولید نیروی حرارتی و صنایع وابسته با تاکید بر اینکه در این کتاب اطلاعات مربوط به 136 نیروگاه حرارتی ایران جمع آوری شده است ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۳۹ سایت دیگر  
جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد. در این جلسه درخواست های وزارت نیرو در شورای اقتصاد مورد موافقت قرار گرفت. اصلاح مصوبه شورای اقتصاد موضوع سرمایه گذاری از محل منابع داخلی شرکت سهامی مدیریت شبکه برق ایران برای احداث مرکز دیسپاچینگ ملی و پشتیبان ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
پردیس- عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید گفت: توسعه شهرهای جدید با ایجاد فضاهای فاخر و هویت سازی همراه باشد.
یادداشت؛ غلامرضا آگاه، مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان تولید شرکت برق حرارتی پروژه مطالعات انتخاب ساختگاه نیروگاه های حرارتی، با هدف تدوین نقشه راه توسعه تولید برق حرارتی متناسب با نیازها و زیرساخت های صنعتی کشور در دستور کار شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی از ابتدای تاسیس قرار گرفت ...
یادداشت؛ ناصر اسکندری/ معاون راهبری تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیرو برق حرارتی پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف و رشد جمعیت، موجب افزایش تقاضای انرژی الکتریکی شده که این موضوع وابستگی شدید به این حامل انرژی در حوزه های مختلف اقتصاد، تولید، آموزش، بهداشت، امنیت و صنعت را ایجاد کرده است ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت نیرو (پاون)، “محمد ولی علاءالدینی” با بیان اینکه این طرح از جمله طرح های جدیدی به شمار می آید که با تعاملِ بخش دانشگاهی اجرایی شده است، گفت: اهمیت مدیریت مصرف انرژی و منابع طبیعی به ویژه در بخش های آب ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل مدیریت تولید نیروگاه های گازی خراسان با حضور اسکندری معاون راهبری شرکت مادر تخصصی برق حرارتی و نمازی مدیرکل دفتر فنی تولید شرکت مادر تخصصی برگزار گردید.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۱۱   + ۴۱ سایت دیگر  
نمایندگان مردم در مجلس، شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته ای ایران را مکلف به سرمایه گذاری در طرحها و ردیفهای تملک دارایی های سرمایه ای جهت خرید کیک زرد با منشأ داخلی یا خارجی و یا تملک سهام معادن پرتوزا و شرکتهای مرتبط با چرخه سوخت کردند.