پنجشنبه ۱۰ خردادساعت ۰۴:۳۰May 2024 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مادر تخصصی»

آزمون استخدامی ویژه شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید و بانک توسعه صادرات در روز جمعه 11 خرداد در دو حوزه اصلی امتحانی تهران برگزار می گردد.
نشست رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی با پیشکسوتان بازنشسته این شرکت، 8 خرداد سال جاری در شرکت مادرتخصصی ص.رت گرفت.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و مشاوران شرکت مادرتخصصی با معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، روسای هیئت مدیره و مدیران عامل سه صندوق ملی حمایت از توسعه دامپروری و تولیدات دامی، حمایت از توسعه صنعت طیور کشور و حمایت از توسعه صنعت زنبورداری ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست عباسعلی نوبخت در جلسه بررسی وضعیت صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی کشور که روز گذشته (7 خرداد) با حضور دکتر علیزاده - رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی ...
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی، معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعت، نمایندگان دولت و مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه دانه های روغنی در بخش کشاورزی و حمایت از توسعه صنعت بذر کشور، 7 خرداد سال جاری در شرکت مادرتخصصی دیدار و گفتگو کردند.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت مادرتخصصی با مدیران سازمان شیلات ایران، 6 خرداد سال جاری دیدار و گفتگو کردند.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی و تیم همراه وی متشکل از اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت، با رئیس سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور و مدیران این سازمان، 7 خرداد سال جاری دیدار و گفتگو کردند.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی با تاکید بر اینکه هوش مصنوعی رابطه مستقیمی با بهره وری در صنعت تولید برق حرارتی دارد، گفت: برای دستیابی به این مزایا بایستی نقشه راه جامع برای پیاده سازی هوش مصنوعی در این صنعت تدوین و اجرا شود.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی به همراه اعضای هیئت مدیره و مدیران این شرکت، یکشنبه 6 خرداد سال جاری با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان خراسان دیدار و گفتگو کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
باتلاش رئیس جمهور شهید، آیت الله رئیسی در پرونده های هپکو نه تنها کارگران تبرئه شدند، در دوران ریاست جمهوری، پیگیری های ایشان این صنعت مادرتخصصی را به چرخه فعالیت برگرداند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۱:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت آب کشور با تاکید بر اهمیت ایجاد و گسترش گفتمان آبی در کشور گفت: بر اساس ایده آب خالص-صفر ، هر مصرف کننده یا استفاده کننده آب به منبع آبی که مصرف می کند مدیون می شود و مسئولیت جبران آب مصرفی خود را می پذیرد.
نشست شورای مدیران شرکت مادرتخصصی، با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، مدیران و مشاوران شرکت، 6 خرداد سال جاری در سالن جلسات شرکت تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی برق حرارتی در نخستین رویداد به کارگیری هوش مصنوعی گفت: نیروگاه های حرارتی نقش پررنگی در تولید برق دارند و 94 درصد برق تولیدی ما از طریق نیروگاه های حرارتی است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۱۰:۱۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی با بیان اینکه 50 درصد نیروگاه ها ساخت داخل است، گفت: استفاده از فناوری های نوین مانند هوش مصنوعی می تواند ما را در افزایش بهره وری و مدیریت زنجیره تامین یاری کند که در این زمینه نیازمند پردازش اطلاعات هستیم.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، نخستین رویداد به کارگیری هوش مصنوعی در بخش تولید صنعت برق، تحولات و نوآوری ها ، با هدف ترویج بهره گیری از هوش مصنوعی در این صنعت با محوریت بخش تولید صنعت برق، با مشارکت پژوهشگاه نیرو و شرکت مادر تخصصی برق حرارتی، فردا ...
مسئول پیگیری و هماهنگی فعالیت های صندوق های زنان روستایی و عشایری شرکت مادرتخصصی از فعالیت های اعضای صندوق حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی شهرستان شیراز، 26 اردیبهشت سال جاری بازدید کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از سرمایه گذاری در بخش کشاورزی گفت: راه رئیس جمهوری شهیدمان، راه خدمت مخلصانه و صادقانه به مردم است و امیدواریم بتوانیم راهشان را ادامه دهیم. ...
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از سرمایه گذاری گفت: راه شهید جمهور، صداقت و تلاش برای خدمت به مردم بود و امیدواریم فردی در این جایگاه قرار بگیرد که مملو از صداقت و تلاش برای خدمت به مردم باشد. ...
بمناسبت تشییع پیکر شهدای خدمت در تهران، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره ، مدیران و تعدادی از همکاران شرکت مادر تخصصی در مراسم یادشده حضور یافتند.
پیام تسلیت رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی در پی شهادت رئیس جمهور محبوب و مردمی ایران در ادامه آمده است.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با صدور پیامی شهادت خادم الرضا(ع)، سیدالشهدای خدمت و همراهان وی را تسلیت گفت.
تحلیل بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۶:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
طراحی و ساخت دوربین کوره برای نیروگاه ها، با همکاری پژوهشگاه نیرو و حمایت شرکت مادر تخصصی برق حرارتی، برای اولین بار در کشور توسط یک شرکت دانش بنیان با موفقیت انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی تولید پایدار انرژی و تأمین برق مورد نیاز مشترکان را اولویت اول صنعت برق حرارتی دانست و گفت: در هوای گرم تابستان با توجه به ضرورت استفاده از سیستم های سرمایشی، مردم بحق انتظار دارند که برق مورد نیاز آنان بدون وقفه تأمین شود.
هرمز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۰۲:۴۲    
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی توسعه ایرانگردی و جهانگردی گفت: در دوره جدید دولت سیزدهم، جدا از بحث برنامه هفتم، نگاهمان به دریا، کاملاً جدی بوده است.
در حضور دکتر هوشنگ محمدی، جلسه ای در مورد تقویت مالی و ساختاری و همچنین افزایش سرمایه صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی با حضور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی برگزار شد. در این جلسه، مهندس علیزاده مقدم، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی در خصوص [...]
جلسه هم اندیشی در خصوص راهکار های اجرایی و سیاستی توسعه کشاورزی مردم نهاد با اتکا به وظایف صندوق های حمایت از توسعه بخش کشاورزی برگزار و توافقات مهمی صورت پذیرفت. باتوجه به وجود صندوق های حمایت از توسعه زراعت در دیمزارهای کشور،حمایت از توسعه دانه های روغنی در بخش کشاورزی و صندوق حمایت از [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۷:۰۴    
بندرعباس- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی ایرانگردی و جهانگردی از اعطای تسهیلات به طرح های گردشگری دریایی تا سقف 75 درصد منابع مورد نیاز اجرای طرح خبر داد.
شرکت توانیر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری توانیر، علی اکبر محرابیان در گردهمایی مدیران عامل شرکتهای مادر تخصصی و زیرمجموعه صنعت برق، آب و آبفای کشور از تدوین برنامه 20 ساله در بخشهای آب و برق وزارت نیرو خبر داد که سند جامع 20 ساله بخش برق مورد بازدید مقام معظم رهبری قرار گرفت و می بایست با استراتژی ...
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی برق حرارتی در پیامی با گرامیداشت فرارسیدن روز ارتباطات و روابط عمومی، بر لزوم بهره گیری از روش های کارآمد ارتباطی و رسانه ای برای برقراری ارتباط مناسب و هدفمند با گروه های متعدد ذینفعان تاکید کرده است.
اکو ایران تصویر اقتصاد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳    
شرکت مادر تخصصی توسعه و معادن و صنایع معدنی خاورمیانه با نماد میدکو در گزارش حسابرسی نشده سال مالی 1402 خود از کاهش 11 درصدی در سود خالص خود خبر داد. میدکو 4425 میلیارد تومان درآمد عملیاتی داشته است که این رقم نیز 9 درصدی کمتر از سال 1401 است. سود خالص این شرکت 4198 میلیارد تومان گزارش شد.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
صورت های مالی سال مالی منتهی به 1402/12/29 حسابرسی نشده شرکت مادر تخصصی توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه را در این مطلب می خوانید.
نشست رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی، اعضای هیئت مدیره، مدیران و مشاوران این شرکت، مدیرعامل و نایب رئیس هیئت مدیره صندوق حمایت از فعالیت های مشاورزی عشایری و مشاور وزیر جهاد کشاورزی در برنامه ریزی و توسعه کشاورزی دانش بنیان، 24 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی برگزار شد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی، اعضای هیئت مدیره، مدیران و مشاوران این شرکت، با مشاور عالی وزیر جهاد کشاورزی، 24 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی دیدار کردند.
همگام با البرز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
موتور دیزل بومی سازی شده لوکوموتیو با قدرت 4 هزار اسب در گروه مادرتخصصی مپنا در شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- موتور دیزل با قدرت چهار هزار اسب بخار و لوکو موتیو باری روز دوشنبه با حضور عباس علی آبادی وزیر صنعت ، معدن وتجارت در گروه مادرتخصصی مپنا در شهرستان فردیس استان البرز رونمایی شد.
جلسه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادرتخصصی به همراه اعضای هیئت مدیره این شرکت، با معاون برنامه ریزی و اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی استان، 23 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی برگزار شد.
جلسه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی و قائم مقام معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی، 23 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی برگزار شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس حوضه آبریز رودخانه زهره-جراحی و حوضه های جنوبی شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران از عملکرد سازمان آب و برق خوزستان در طرح احیا و تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی تقدیر کرد.
دولت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی، بخش کشاورزی را به عنوان غیردولتی ترین حوزه اقتصادی کشور دانست که ماموریت مهم و راهبردی امنیت غذایی کشور را برعهده دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های کل کشور همزمان با اتصال دومین واحد گازی نیروگاه تربت حیدریه به شبکه سراسری برق از مرز 93 هزار مگاوات عبور کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر برنامه ریزی کلان شرکت مادرتخصصی برق حرارتی گفت: ظرفیت نیروگاه های کل کشور همزمان با اتصال دومین واحد گازی نیروگاه تربت حیدریه به شبکه سراسری برق از مرز 93 هزار مگاوات عبور کرد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۲۳:۰۷    
به گزارش آسیانیوز؛ در مراسمی به این مناسبت که معاونان شرکت هم حضور داشتند، دکتر هادی اظهار داشت: امید است همه تلاش و کوشش خود را در راستای تحقق هرچه بیشتر اهداف و آرمان های والای شرکت به کار گیرید. ...
میزان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از توسعه سرمایه گذاری در بخش کشاورزی، با حضور در دیوان محاسبات کشور، گزارشی از فعالیت های شرکت متبوعشان ارائه دادند.
جلسه اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت مادرتخصصی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، روسای هیئت مدیره و مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه فعالیت های کشاورزی زنان روستایی استان فارس، 19 اردیبهشت سال جاری برگزار شد.
جلسه اعضای هیئت مدیره و مدیران شرکت مادرتخصصی، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس، هیئت مدیره صندوق حمایت از توسعه منابع طبیعی استان فارس و مدیرعامل صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان فارس، 19 اردیبهشت سال جاری برگزار شد.
جلسه رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل، مدیران و مشاوران شرکت مادرتخصصی با رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین، اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل صندوق حمایت از توسعه بخش کشاورزی شهرستان تاکستان، 22 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی برگزار شد.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : به گزارش خبرنگار مهر، کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی در هفته جاری تشکیل جلسه می دهند که مهم ترین دستورکار این جلسات به شرح زیر است: کمیسیون بهداشت و درمان بازدید از شرکت مادر تخصصی پالایشگاه و پژوهش خون ...
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی با مدیران عامل صندوق های حمایت از توسعه دامپروری و فرآورده های دامی، حمایت از توسعه صنعت طیور کشور و حمایت از توسعه بخش کشاورزی عشایری، 22 اردیبهشت سال جاری در شرکت مادرتخصصی دیدار و گفتگو کردند.
تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی یک شنبه هفته آینده از شرکت مادر تخصصی پالایشگاه و پژوهش خون بازدید می کنند. به گزارش تیتربرتر به نقل از خانه ملت؛ دستور کار هفته آینده کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به شرح زیر اعلام شد : یکشنبه : ...
رئیس بنیاد مستضعفان با صدور حکمی، مهدی صولی را به عنوان مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی گسترش صنایع غذایی سینا منصوب کرد.