دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۶:۱۲Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه حرارتی»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون: تولید برق در نیروگاه بیستون در دو ماه نخست امسال از مرز 235 میلیون کیلو وات ساعت گذشت.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
انجمن علمی دانشجویان دانشگاه آزاد واحد اهواز با همکاری معاونت پژوهشی و باشگاه پژوهشگران جوان با تعداد 25 نفر از دانشجویان و اساتید دانشکده از فرایند تولید برق در نیروگاه رامین بازدید داشتند.
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون گفت: واحد یک نیروگاه بیستون پس از انجام مراحل تعمیرات سالیانه راه اندازی و وارد مدار برق کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون با اشاره به پشت سر گذاشتن تعمیرات اساسی نیروگاه، گفت: با تمام توان آماده تامین برق برای پیک مصرف فصل تابستان هستیم.
کارکنان نیروگاه حرارتی شازند نشتی بویلر واحد شماره سه این مجموعه را در شرایط سخت محیطی، دمایی و زمانی با موفقیت انجام داده و واحد را جهت تولید حداکثری در پیک تابستان آماده کردند.
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون گفت: تا پایان اردیبهشت امسال، بیش از 235 میلیون کیلووات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه تولید شده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۲۱:۵۳    
نیروگاه حرارتی رامین اهواز در 20 کیلومتری شهر اهواز واقع شده است، پروژه ساخت این نیروگاه در سال 1353 توسط شرکت تکنوپروم اکسپورت آغاز و در سال 1358 مورد بهره برداری قرار گرفته است.بر پایه آمار این نیروگاه، برقِ حدود 42 درصد استان خوزستان و 6 درصد ایران را تولید می کند ...
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۰۶ - ۱۸:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی برق رامین اهواز با اشاره به آمادگی این نیروگاه برای تولید حداکثری برق در تابستان امسال گفت: چشم انداز تعیین شده برای تولید برق نیروگاه رامین در این بازه زمانی یک هزار و 400 مگاوات پیش بینی شده است.
اقتصاد تهران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادتهران: برای مقابله با ناترازی تولید و مصرف برق، وزارت نیرو برنامه افزایش 7054 مگاوات به توان تولید برق کشور در حوزه حرارتی و تجدیدپذیر را در دستور کار خود قرار داده است. ...
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۸:۵۱   + ۲۴ سایت دیگر  
افزایش 7054 مگاوات به توان تولید برق کشور در حوزه حرارتی و تجدیدپذیردر راستای تحقق اهداف وزارت نیرو ونتایج اقدامات دولت سیزدهم درزمینه مدیریت وکاهش ناترازی دربخش تولید و تقاضای برق بوده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه در حال حاضر خرم آباد دارای ظرفیت 500 مگاوات نیروگاه حرارتی سیکل ترکیبی است، گفت: در آینده نزدیک 500 مگاوات دیگر نیز به ظرفیت نیروگاه افزوده خواهد شد.
واحد شماره 2 نیروگاه حرارتی شازند با آمادگی کامل برای تولید حداکثری در پیک تابستان در شبکه تولید قرار گرفت.
معاون تولید نیروگاه حرارتی شازند گفت: به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم های خنک کننده اصلی و کمکی نیروگاه و به منظور آمادگی برای تولید پایدار و مستمر در پیک بار تابستان، عملیات شستشوی رادیاتورهای برج های خنک درحال انجام است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۲۴ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
با آغاز فصل گرما و بالا رفتن مصرف برق نیروگاه های کشور نیز خود را برای تامین برق مورد نیاز آماده می کنند.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروگاه سیکل ترکیبی شهدای پاکدشت(دماوند) با ظرفیت دو هزار و 868 مگاواتی به عنوان بزرگترین نیروگاه کشور با انجام تعمیرات اساسی در واحدهای گازی و بخاری خود آماده تولید برق پایدار برای روزهای اوج مصرف تابستان امسال است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، در این بازدید که در راستای اجرای طرح اردوی راهیان پیشرفت، سفیران تولید برق انجام گرفت، به منظور آگاه سازی دانشجویان با دشواری شرایط تولید برق و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف ...
نیروگاه حرارتی بیستون با تولید 640 مگاوات، نقش بسزایی در پایداری شبکه برق در غرب کشور بر عهده دارد که با انجام تعمیرات به موقع توسط متخصصان داخلی، به بالاترین حد آمادگی برای تولید برق در پیک تابستان می رسد.
طی تعمیرات دوره ای واحد شماره 2 نیروگاه شازند، عملیات شستشوی شیمیایی بویلر 1065 تنی با موفقیت انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۷ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل نیروگاه برق بندرعباس گفت: بیش از دو هزار قطعه در نیروگاه برق بندرعباس تعمیر و بازسازی شد.
مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی با حضور در نیروگاه حرارتی شازند از روند تعمیرات دوره ای واحد شماره دو و فرآیند اسیدشویی بویلر بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۳    
مشکلات محیط زیستی از جمله نیروگاه حرارتی شازند، تالاب میقان اراک، منطقه حفاظت شده هفتاد قله، صنایع پتروشیمی و پالایشگاه، شرکت آلومینیوم ایران، آلودگی هوا، چالش منابع آب و ... مواردی است که بارها و بارها توسط کنشگران و فعالان حوزه محیط زیست در استان مرکزی به آنها پرداخته شده است.
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون گفت: هر دو واحد نیروگاه جهت آماده سازی برای پیک تابستان، وارد تعمیرات دوره ای شده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۴ - ۲۱:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق حرارتی با بیان اینکه از ابتدای دولت سیزدهم تاکنون 34 واحد نیروگاه حرارتی به شبکه برق کشور متصل شده گفت: در میان این پروژه های جدید 12 واحد مربوط به بخش بخار نیروگاه های ترکیبی است که بدون مصرف سوخت اضافی و از طریق حرارت اگزوز واحد قبلی در حال فعالیت هستند و احداث این واحدها منجر ...
صدای زرند   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته کار و کارگر، همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی کارکنان نیروگاه حرارتی زرند برگزار شد.
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون از وارد مدار شدن واحد شماره 2 این نیروگاه، پس از اتمام تعمیرات دوره ای و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.
واحدهای نیروگاه حرارتی بخار زرند پس از انجام تعمیرات دوره ای پیشگیرانه جهت تولید حداکثری در تابستان 1402 به مدار تولید بازگشتند.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۲/۰۲/۱۱ - ۰۷:۳۲    
مدیرعامل نیروگاه حرارتی برق ری با اشاره به بومی سازی بسیاری از قطعات در این نیروگاه گفت: سال گذشته بیش از 40 میلیارد تومان در قطعه سازی تجهیزات این نیروگاه صرفه جویی داشتیم به گونه ای که پنج هزار قطعه را بومی سازی کردیم ...
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، مهندس میرزا عسگری در آستانه دهم اردیبهشت و روز جهانی کارگر، ضمن تبریک این ایام به کلیه کارگران صنعت برق ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۱۰ - ۱۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون: میزان تولید برق در نیروگاه بیستون از مرز 98 میلیون کیلو وات ساعت گذشت.
نیروگاه حرارتی زرند با تولید بیش از 369 میلیون کیلووات ساعت انرژی در سال گذشته توانسته رکورد جدیدی در طی نیم قرن اخیر فعالیت این مجموعه ثبت کند.
معاون تولید نیروگاه حرارتی شازند از راه اندازی واحد شماره سه نیروگاه و اتصال به شبکه سراسری برق خبر داد.
نیروگاه حرارتی اصفهان در فروردین ماه سال جاری بیش از 200 میلیون کیلووات، انرژی الکتریکی تولید و به شبکه سراسری برق کشور منتقل کرده است.
معدن نامه   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۹    
آیین افتتاح کارگاه و آزمایشگاه برق نیروگاه حرارتی در ذوب آهن اصفهان چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه هم زمان با هفته کاروکارگر با حضور سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج کشور ، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ...
تهران نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی برق ری با اشاره به بومی سازی بسیاری از قطعات در این نیروگاه گفت: سال گذشته بیش از 40 میلیارد تومان در قطعه سازی تجهیزات این نیروگاه صرفه جویی داشتیم به گونه ای که پنج هزار قطعه را بومی سازی کردیم.
دنیای معدن   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: آیین افتتاح کارگاه و آزمایشگاه برق نیروگاه حرارتی در ذوب آهن اصفهان چهارشنبه 6 اردیبهشت ماه هم زمان با هفته کاروکارگر با حضور سردار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج کشور ، مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
همزمان با اتصال چهارمین واحد گازی نیروگاه شهید باکری سمنان در فروردین امسال، تعداد پروژه های جدید حرارتی سنکرون شده طی دولت سیزدهم به 34 واحد با ظرفیت پنج هزار و 198 مگاوات رسیده است.
معاون تولید نیروگاه حرارتی شازند، از راه اندازی واحد شماره یک نیروگاه، پس از 17 روز وقفه در تولید، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۲۸ - ۰۲:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی روسیه در بلگورود مورد حمله پهپاد کامیکازه اوکراینی قرار گرفت. آتش سوزی در یکی از پست های برق گزارش شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، مهندس میرزاعسگری اظهار داشت: با خارج شدن این واحد 320 مگاواتی، اهم فعالیتهای برنامه ریزی شده برای تعمیرات دوره ای این واحد که در دستورکار قرار دارد شامل؛ عملیات تعمیراتی و تعویض بسکتهای آسیب دیده ژونگسترومها ...
واحد شماره 3 نیروگاه حرارتی شازند برای انجام تعمیرات و به منظور کسب آمادگی تولید، از شبکه سراسری خارج شد.
نیروگاه حرارتی شازند با تولید 606 میلیون کیلووات ساعت انرژی در اسفند ماه سال 1401، میزان تولید 12 ماهه سال خود را به 7 میلیارد و 880 میلیون کیلووات ساعت رساند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مطابق آمار معاون برق و انرژی وزارت نیرو برای عبور پایدار از اوج بار سال 1401، ساخت 24 نیروگاه حرارتی جدید با اولویت تکمیل واحدهای بخار نیروگاه های حرارتی در دستور کار قرار گرفته که تا شهریور 1402 به مدار می آیند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
با بهره گیری از مهارت شرکت های دانش بنیان و کارکنان مبتکر، 182 قطعه در نیروگاه حرارتی اصفهان طراحی و بومی سازی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان با طراحی و ساخت قطعات کاربردی وارداتی با تکیه بر دانش متخصصان داخلی به خودکفایی رسیده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۱/۱۰ - ۰۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق بیستون، مهندس میرزا عسگری اظهار داشت: در اسفند ماه سال گذشته، به میزان 157 میلیون و 210 هزار کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه بیستون تولید شده که از این مقدار 141 میلیون و 906 هزار کیلووات ساعت انرژی الکتریکی به صورت ...
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
نخستین مانور منطقه ای (مرکزی – شمال) وزارت نیرو با تاکید بر ارتقای آمادگی دستگاه ها و شرکت های تابعه در برابر انواع تهدیدات با موفقیت برگزار شد و در حوزه برق نیز مانور مذکور در شرکت نیروگاه حرارتی شازند با موضوع زلزله و ایمنی انجام پذیرفت.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۸ - ۰۸:۴۰   + ۴۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست از وزارت نیرو، هادی مدقق افزود: برای تامین برق پایدار در شبکه سراسری و کاهش خاموشی در دولت سیزدهم، ساخت بیش از 15 هزار مگاوات ظرفیت نیروگاهی جدید در دستور کار شرکت برق حرارتی قرار گرفته است. ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز پایش آلودگی هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی با اعلام این خبر که سوخت نیروگاه حرارتی شازند 100 درصد گازسوز شد، گفت: این نیروگاه به دلیل برخی مشکلات در حوزه تأمین انرژی از جمله برق و گاز ...
وزارت نیرو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل نیروگاه حرارتی بیستون از تولید بیش از 3.3 میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی طی سال 1401 خبر داد. .