دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۲:۵۴Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نیروگاه حرارتی»

نیروگاهیان   ۲۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
تولید برق در نیروگاه بیستون از مرز 3 میلیون مگاوات ساعت گذشت واحد 320 مگاواتی نیروگاه بیستون به شبکه سراسری برق متصل شد تولید بیش از 2 میلیون و 0 90 هزار مگاوات ساعت برق در شرکت مدیریت تولید برق بیستون ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اراک- توقف مصرف سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند باید یک اقدام همیشگی باشد چرا که مردم شهرهای اراک و شازند برای هوای پاک و بدون آلودگی لحظه شماری می کنند.
در بهمن ماه صورت گرفت؛ نیروگاه های تحت پوشش شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی در بهمن سال جاری بیش از 738 میلیون کیلووات برق تولید و تحویل شبکه سراسری داده است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز پایش کیفیت هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان مرکزی گفت: مصرف سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند متوقف شده و فعالیت این واحد تولید انرژی الکتریکی به صورت 100 درصد با گاز انجام می شود.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مرکزی بالاخره پس از 74 روز استفاده از سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند، امروز رسما شیر مازوت این مجموعه بزرگ صنعتی بسته شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای کلانشهر اراک گفت: از روز سه شنبه نیروگاه حرارتی شازند کاملا گازسوز می شود.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
این بازیکن روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار راهبردنیوز افزود: فوتبال را در زمین های خاکی تبریز شروع کردم و اولین بازی ام به صورت حرفه ای در تیم توانیر نیروگاه حرارتی تبریز رقم خورد و به مدت 2 سال در این تیم بازی کردم. وی افزود: در ادامه به تیم جوانان شهرداری تبریز [...]
افق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
علی درخشان فوتبالیست تبریزی و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال جوانان در سن 31 سالگی از دنیای فوتبال حرفه ای خداحافظی کرد.
نیمی از فعالیت های پیش بینی شده تعمیرات اساسی واحد شماره سه نیروگاه حرارتی شازند با گذشت بیش از 40 روز از شروع تعمیرات تحقق یافته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت برق حرارتی، غلامرضا ابراهیمی زاده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۷:۳۱    
مدیرعامل هلدینگ برق و انرژی صبا بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی کشور در بازدید از نیروگاه برق علی آباد کتول از توسعه نیروگاه و تبدیل نیروگاه حرارتی به نیروگاه سیکل ترکیبی در گلستان خبر داد.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پروژه امکان سنجی فنی- اقتصادی طرح دیوارهای بادشکن در بخش های داخل و خارج برج های خنک کن اصلی نیروگاه حرارتی شازند و تأثیرات متقابل آن با طرح سامانه خنک کن کمکی و تأثیر آن بر رفع محدودیت تولید واحد به پایان رسید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گروه مپنا از ساخت 5 هزار مگاوات نیروگاه حرارتی ایرانی در کشور های مختلف دنیا خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۶:۱۶    
در کارگروه هوای پاک استان مصوب شد که از اول اسفند 99 مصرف مازوت در نیروگاه حرارتی بیستون قطع و گاز صنعتی جایگزین آن شود
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور گفت: نیروگاه حرارتی هیچ آلاینده زیست محیطی برای منطقه ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: احداث نیروگاه حرارتی 500 مگاواتی در شهرستان یکی از اولویت های توسعه است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۲۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور گفت: برای احداث یک نیروگاه حرارتی حدود 6000 میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۴:۱۴    
ایسنا/همدان مدیر عامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی کشور با بیان اینکه سالانه حدود4000 مگاوات نیروگاه حرارتی در سراسر کشور احداث می شود، گفت: سرعت بالای شروع عملیات اجرایی نیروگاه 500 مگاواتی سیکل ترکیبی ملایر نشان دهنده شرایط فوق العاده متفاوت شهرستان ملایر نسبت به دیگر نقاط است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: سالانه حدودچهار هزار مگاوات نیروگاه حرارتی برای تامین برق کشور نیاز داریم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گناوه - ایرنا - مدیر نیروگاه سیکل ترکیبی گناوه گفت: این نیروگاه حرارتی با ظرفیت تولید 484 مگاوات به دست متخصصان توانمند داخلی طراحی و راه اندازی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس مرکز پایش و کنترل کیفیت هوای کلانشهر اراک با اشاره به اینکه نیروگاه حرارتی شازند تاکنون 150 میلیون لیتر مازوت سوزانده است، مصرف روزانه مازوت این مجموعه صنعتی را 3.5 تا 4 میلیون لیتر دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل موسسه سبزاندیشان اراک گفت: روزهاست که در نیروگاه حرارتی شازند مازوت سوزانده می شود، اما کسی نه عذرخواهی می کند و نه کسی استعفا کرد.
در دی ماه سال جاری نیروگاههای تحت پوشش شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی در دی ماه سال جاری به میزان 741 هزار و 886 مگاوات انرژی الکتریکی تولید کرده است. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۲:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
واحد 320 مگاواتی نیروگاه بیستون به شبکه سراسری برق متصل شد تولید بیش از 2 میلیون و 0 90 هزار مگاوات ساعت برق در شرکت مدیریت تولید برق بیستون پره های توربین گازی H25 نیروگاه گازی اسلام آباد غرب بومی سازی شد وی سهم شرکت مدیریت تولید برق بیستون را در تامین شبکه سراسری حدود 2 درصد عنوان کرد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده دورود و ازنا در مجلس،گفت: طرح مطالعاتی ایجاد نیروگاه حرارتی ملایر نیازمند بررسی ویژه است.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
آقاخانی استاد دانشگاه و کارشناس محیط زیست گفت: نیروگاه حرارتی شازند درگیر مصلحت اندیشی مدیران استانی و ملی است و این مصلحت اندیشی چون در حوزه امنیت و سلامت عمومی است به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و مدیرانی که الآن چنین تصمیماتی را می گیرند باید در قبال سلامت شهروندان پاسخگو باشند.
راهبردنامه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش راهبردنیوز، تبریز امروز برای چهارمین روز متوالی هوای ناسالمی را برای گروه های حساس تجربه می کند؛ پدیده ای که امسال دفعات تکرار آن در مقایسه با سال های قبل، افزایش نشان می دهد و گفته می شود اقدام به استفاده از مازوت در نیروگاه حرارتی شهر به همراه سوء استفاده برخی واحدهای [...]
واحد شماره سه نیروگاه حرارتی ایرانشهر به دلیل نشتی از واتر والو از مدار تولید خارج شد. محبعلی پودینه تمیز، مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق نیروگاه های استان سیستان و بلوچستان در این باره گفت: پس از اطلاع از نشت واتر والو کوره بویلر و با توجه به اهمیت موضوع ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۲۱:۳۵    
استاندار استان مرکزی با بیان اینکه برق مورد نیاز در استان 1100 مگابایت است گفت: نیروگاه حرارتی شازند 900 هزار مگابایت تولید می کند و اکنون 200 هزار مگابایت برق به استان وارد می کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۸:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: به ما هشدار داده شده است که مصرف سوخت نیروگاه حرارتی شازند باید طبق سهمیه اعلامی باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۷:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: به هیچ وجه اجازه مصرف بیشتر مازوت در نیروگاه حرارتی شازند را نمی دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۰    
استاندار استان مرکزی با بیان اینکه برق مورد نیاز در استان 1100 مگابایت است گفت: نیروگاه حرارتی شازند 900 هزار مگابایت تولید می کند و اکنون 200 هزار مگابایت برق به استان وارد می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم بناب در مجلس با اشاره به ضرورت توسعه نیروگاه حرارتی بناب گفت: در شرایطی این نیروگاه 500 مگاوات برق تولید می کند که باید برای تأمین برق استان آذربایجان شرقی این میزان به 900 مگاوات افزایش یابد.
در سال جهش تولید؛ خالص تولید انرژی الکتریکی نیروگاه حرارتی شازند در سال جهش تولید به بیش از شش میلیارد و 471 میلیون کیلووات ساعت رسید. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت برق حرارتی، شهرام ایرانپاک ...
موج   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۳    
نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت توسعه نیروگاه حرارتی بناب گفت: در حال حاضر این نیروگاه 500 مگاوات برق تولید می کند که می بایست در راستای تامین برق استان این میزان تولید به 900 مگاوات برسد.
ربیع   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید محمدرضا بهشتی پور با اشاره به اجرای طرح نظرسنجی مردمی در هفته هوای پاک گفت: این نظرسنجی با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و با هدف آگاهی و جلب مشارکت شهروندان و برآورد نظرات و دیدگاهها در رابطه با کاهش آلودگی هوای شهر قم در هفته هوای پاک به انجام رسید. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از سه میلیارد و 74 میلیون کیلووات برق از ابتدای سال تا کنون 5/5 درصد افزایش تولید داشته است.
در سال جهش تولید محقق شد: نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از سه میلیارد و 74 میلیون کیلووات برق در سال جاری 5/5 درصد افزایش تولید داشته است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت برق حرارتی ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۰۸    
واحد شماره 2 نیروگاه اصفهان وارد مدار تولید شد افزایش 9 درصدی تولید برق در نیروگاه اصفهان انفجار در پُست برق نیروگاه اصفهان خللی در تامین برق ایجاد نکرد
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۱:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از سه میلیارد و 74 میلیون کیلووات برق در سال جاری 5/5 درصد افزایش تولید داشته است.
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نیروگاه حرارتی اصفهان با تولید بیش از سه میلیارد و 74 میلیون کیلووات برق در سال جاری 5/5 درصد افزایش تولید داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری تأمین سوخت و احصای مشکلات نیروگاه حرارتی تبریز در دیدار با وزیر نفت، افزایش سهمیه گاز این نیروگاه به منظور حذف سوخت مازوت را خواستار شد.
استاندار آذربایجان شرقی به همراه جمعی از نمایندگان استان به منظور پیگیری تأمین سوخت نیروگاه حرارتی تبریز با وزیر نفت دیدار و گفت وگو کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- اراک : رئیس شورای اسلامی شهر اراک گفت: در هفته های گذشته هوای شهر اراک به دلیل مصرف بیش از حد مجاز سوخت مازوت در نیروگاه حرارتی شازند، بسیار آلوده شده و همین موضوع نارضایتی فراوانی را از سوی مردم و فعالان اجتماعی به دنبال داشته که تا به این لحظه پاسخ مناسبی درباره دلایل بروز آلودگی از ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۰۸:۳۹    
سالخوردگی نیروگاه های حراراتی تولید برق نه تنها منجر به آسیب های فراوان زیست محیطی می شود بلکه باعث پایین آمدن راندمان تولید آن ها شده است. از طرفی، خصوصی سازی ناکارآمد در این نیروگاه ها دست حمایتی دولت از آن ها را قطع کرده است.
مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی: مدیرعامل شرکت مدیریت تولید برق آذربایجان شرقی از آمادگی شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی برای توسعه نیروگاه حرارتی تبریز خبر داد. ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کریمی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی در پی آلایندگی ناشی از مازوت سوزی در نیروگاه حرارتی شازند و آلودگی هوای اراک در تذکری خطاب به رئیس جمهور خواستار اقدام فوری برای توقف استفاده این نیروگاه از سوخت مازوت شد.
قم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
قم نیوز: مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم گفت: براساس آمارها و پایش های فصلی صورت گرفته 50 تا 60 واحد صنایع آلاینده در این استان وجود دارد.
رویداد ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رویداد ایران_قم،سیدرضا موسوی مشکینی در نشست خبری که در تالار جلسات اداره کل محیط زیست استان قم، برگزار شد، با اشاره به آغاز هفته هوای پاک اظهار کرد ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
در حالی که رئیس حاشیه ساز سازمان محیط زیست گفته بود روزی دو ساعت قطع برق بهتر از مازوت سوزی است اما روز گذشته علیرغم استمرار آلودگی هوای شهر اراک و تداوم مازوت سوزی نیروگاه حرارتی شازند مناطق مختلفی از اراک و حتی ساوه با قطعی برق از پیش اعلام نشده دو ساعته مواجه شدند.