یکشنبه ۰۴ آبانساعت ۲۰:۵۳Oct 2020 25

جدیدترین‌های «زرند»

ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۶    
سرپرست جهاد کشاورزی شهرستان زرند گفت: از باغات پسته شهرستان زرند بیش از 7هزار تن محصول برداشت شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۴۹    
در پی شیوع گسترده کرونا، فرماندار زرند از بازگشت محدودیت های ویژه کرونایی به مدت دو هفته، از فردا یکشنبه 4 آبان ماه در این شهرستان خبر داد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۹    
105 پزشک زرند طی نامه ای در مورد همه گیری و گسترش بیماری کرونا و با توجه به فرسودگی و خستگی کادر درمان و ماندن شهرستان در وضعیت قرمز، به فرماندار زرند هشدار دادند. به گزارش صدای زرند، در متن این نامه به عنوان آخرین هشدار پیرامون همه گیری کرونا چنین آمده است: جناب آقای صادق زاده فرماندار [...]
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
به همت بانوی کهنسال ریحان شهری از توابع شهرستان زرند نذورات مردم ریحان شهر به ارزش 4 میلیارد ریال به اماکن مذهبی این شهر اهدا شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۳:۱۹    
مدیر آموزش و پرورش شهرستان زرند گفت: با اجرای این کمپین خیرین می توانند به هر اندازه که در توان دارند و حتی به اندازه پول یک آجر در مدرسه سازی سهیم شوند.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۴    
طی مراسمی از 5 اثر برتر مسابقه عکس مثبت 60 (عکس از سالمندان) که توسط اداره بهزیستی شهرستان زرند برگزار شده بود، تجلیل به عمل آمد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۴    
بنا اطاعیه صادره از ستاد مقابله با بیماری کرونای شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند، امروز 3 آبان ماه، طی 24 ساعت گذشته، تست 31 نفر دیگر در زرند از نظر کرونا مثبت و متاسفانه دو نفر دیگر از همشهریان را در اثر کرونا از دست دادیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۰۷    
رئیس بهزیستی زرند با بیان اینکه در حال حاضر حدود سه هزار معلول و 500پرونده اجتماعی از خدمات بهزیستی شهرستان زرند استفاده میکنند گفت: با توجه به شرایط موجود حمایتهای بهزیستی پاسخگوی همه نیاز آنان نیست که در همین راستا همکاری و همراهی خیرین و تشکلهای مردم نهاد از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۹    
بمناسبت گرامیداشت هفته خوشنویسی، نمایشگاهی از آثار خوشنویسان زرندی روز دوشنبه 28 مهر 1398 در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی زرند افتتاح شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۱۹    
امام جمعه زرند در جلسه شورای اداری شهرستان زرند با تبریک هفته ی وقف و نیروی انتظامی بیان داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی بخصوص استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی از اوجب واجبات است.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
اهالی روستای بَنان زرند نسبت به خشک شدن قنات های این روستا به دلیل فعالیت معدن زغال سنگ خمرود اعتراض دارند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۶    
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان تعداد 250 سبد تحصیلی به ارزش 180 میلیون ریال به اداره بهزیستی شهرستان زرند اهدا گردید.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۳    
شانزده مرکز تهیه و توزیع در زرند به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی در یک روز پلمب شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۳    
جشنواره مجازی ورزش در خانه به مناسبت هفته تربیت بدنی در زرند برگزار می شود.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۳    
طی 24 ساعت گذشته با مثبت شدن تست 31 نفر دیگر از نظر کرونا در شهرستان زرند شمار مبتلایان به این ویروس منحوس در این شهرستان به عدد 938 نفر رسید و متاسفانه این ویروس منحوس جان دو نفر دیگر (زیر 50 سال) را در بیمارستان های زرند گرفت و شمار فوتی های کرونایی در این شهرستان به 30 تن رسید.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۱    
به همت انجمن خوشنویسان و همکاری اداره فرهنگ وارشاد اسلامی، نمایشگاه خوشنویسی در شهرستان زرند برپا شده است.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۴۸    
جلسه کمیسیون اقتصادی شورای شهر با حضور تقریباً کامل اعضای شورا، شهردار و معاونین شهردار با محوریت چگونگی جذب و هزینه کرد بودجه برگزار شد که در این جلسسه شهردار زرند از رویکرد ساختاری در هزینه کرد بودجه و نگاهی بلندمدت در اجرای طرح های شهرداری سخن گفت.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیرخانه گشکا ، گروه گردشگری شهرهای کویری ایران به مدت 2 سال به بافق منتقل شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش صدای زرند، صبح امروز سازمان غذا و دارو فهرست داروخانه های منتخب برای ارائه داروهای بیماران_خاص، انسولین، داروهای پیوند، داروهای بیماران تالاسمی را منتشر کرد ...
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۳    
طی 24 ساعت گذشته، تست 26 نفر دیگر از نظر کرونا در زرند مثبت شد و متاسفانه دو نفر دیگر نیز در بیمارستان های زرند در اثر کرونا از دنیا رفتند. همچنین طبق نظر معاون وزیر بهداشت، شهرستان زرند یکی از پرخطرترین شهرستان های کشور از نظر ابتلا به کرونا محسوب می شود.
کرمان نو   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۵۹    
بخشدار زرند یکی از دلایل نبود گاز در روستا ده زوئیه زرند را عدم قرارگیری این روستا در مسیر شبکه گازرسانی عنوان کرد و گفت: در حال پیگیری برای رفع مشکل گاز این روستا هستیم.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در نشست شورای اداری شهرستان زرند که با حضور برخی از مسئولان ارشد استان، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس و مسئولان شهرستان برگزار شد، این شهرستان به عنوان پایلوت برنامه ریزی کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی در استان انتخاب شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش صدای زرند، صدای زرند- طی 24 ساعت گذشته، با مثبت شدن تست 26 نفر دیگر از نظر کرونا شمار مبتلایان به این ویروس منحوس در شهرستان زرند به عدد 907 نفر رسید. 68 درصد نمونه ها طی 24 ساعت گذشته مثبت شدند و این یعنی کرونا در کمین همه است همه افراد ممکن [...]
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۱۶    
به مناسبت هفته خوشنویسی و در دیدار رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی ، مسئول و تعدادی از اعضای انجمن خوشنویسان با فرماندار شهرستان ، برنامه های در نظر گرفته به منظور پاسداشت این هفته تشریح شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
در پی بازدید سرزده ی نماینده دادستان زرند از واحدهای صنفی، صبح امروز دو واحد متخلف در این شهر پلمب و برای مدیران آن به اتهام به خطرانداختن سلامت مردم با عرضه ی مواد غذایی تاریخ گذشته و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی پرونده قضایی تشکیل شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۸    
رئیس مرکز بهداشت زرند این پیام را آخرین اخطار برای مغازه داران و صنوفی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند و ماسک نمی زنند دانست و بیان داشت: تاکنون در نظارت هایمان اخطارهای لازم به افراد داده شده است و از فردا نظارت های ما تشدید خواهد شد و مغازه ها و اماکنی که پروتکل های بهداشتی را رعایت ...
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۸:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
گروه جامعه: وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در دو نامه ی جداگانه، مراتب ثبت ملی 11 اثر میراث فرهنگی ناملموس را به استاندار کرمان ابلاغ کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان عفت شریعتی نماینده مردم شهرستانهای زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی ، در محل اداره بهزیستی زرند با پرسنل اداره و مسئولین مراکز غیر دولتی دیدار نمود
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان مدیرکل امور اجتماعی استاندار با حضور در شهرستان زرند از مراکز شبه خانواده این شهرستان دبازدید به عمل آورد
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۱۸    
طبق اطلاعیه امروز 27 مهر ماه از سوی ستاد مقابله با بیماری کرونای شبکه بهداشت و درمان زرند و بر اساس تصمیم گیری های ستاد شهرستانی و به دلیل خطرناک بودن موج سوم شیوع کرونا از امروز تا اطلاع ثانوی مدارس این شهرستان تعطیل خواهند بود.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۷:۳۰    
دو روز پیش ویدئویی در فضای مجازی منتشر شد که تخریب وحشتناک یک منزل مسکونی در زرند کرمان را نشان می داد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۱۶    
حمزه عباس زاده فرمانده این حوزه گفت: در راستای برگزاری رزمایش کمک مومنانه، تعداد 70 بسته معیشتی به مبلغ 250هزار تومان بین افراد نیازمند و آسیب دیده از ویروس منحوس کرونا در شهر سی ریز زرندتوزیع گردید
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۰۱    
هفته نیروی انتظامی بهانه ایست برای گرامیداشت و پاسداشت دلاوری ها و جانفشانی های سبزجامگان نیروی انتظامی ایران که جان را در طبق اخلاص نهاده اند و در راه اعتلای نظام جمهوری اسلامی شب و روز نمی شناسند
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۰:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در پی تخریب و بهم زدگی شدید خانه یکی از شهروندان زرندی، رئیس دادگستری شهرستان زرند در این باره بیان داشت: با بررسی های اولیه می توان گفت احتمالاً این رفتار کودکان تحت تاثیر شیطنت و اثرات سوء بازی های رایانه ای صورت گرفته است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان زرند گفت: مشکل آب اهالی روستا های مجاور معدن زغال سنگ خمرود با تخصیص آب مازاد این معدن به ساکنان و کشاورزان منطقه رفع شده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۴    
در این بسته خبری از راه اندازی اولین موکب کتاب در زرند تا تدوام ضدعفونی معابر منطقه دو شهرداری فردیس و ساماندهی استخدام کارکنان شهرداری ها را بخوانید.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۴۵    
استاد حوزه علیمه در جمع مردم عزادار زرند گفت:اگر کسی جریان ولایت را رها کند ودر مقابل دشمن استقامت نداشته باشیم وبه دنبال سازش با دشمن باشیم همان جریان صفین شکل خواهد گرفت ودشمن برما مسلط خواهد شد
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۷:۱۸    
فرماندار زرند با بیان اینکه متاسفانه هم اکنون شهرستان زرند در پیک سوم شیوع ویروس کرونا با وضعیت قرمز و خطرناک، عظیم تر و با دامنه عمیق تری از پیک های قبلی بسر می برد، گفت: برخی از محدودیت های کرونایی در شهرستان طی دوهفته آینده اعمال و یا از سر گرفته خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شهرستان زرندگفت:با همکاری اداره فرهنگی و اجتماعی شهرداری و گروه تبلیغی بیان اولین موکب کتاب شهرستان زرند راه اندازی شد.
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۶:۳۳    
به گزارش صدای زرند، فرمانده انتظامی زرند ضمن اعلام فعالیت ها و روزشمار هفته ناجا در زرند گفت: برنامه های امسال با شعار “با هم برای امنیت و سلامت” و رعایت دستورالعمل های بهداشتی از 27 مهرماه در شهرستان زرند آغاز می شود ...
صدای زرند   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۰۳    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان زرند با اعلام شناسایی 28 مورد کرونایی جدید و فوت یک نفر دیگر در اثر این ویروس در زرند، از سیر صعودی مبتلایان به ویروس کرونا در طول سه هفته در این شهرستان شدیدا ابراز نگرانی کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار زرند گفت: اجرایی شدن طرح از دهکده تا خانه در زرند، باعث کوتاه شدن مسیر، بهره مندی مردم از زیبایی های روستایی و سبب رونق و رشد اقتصادی روستا ها می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۲۳   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی در گذشته والده شریعتی نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس را تسلیت گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۱:۱۰    
پربازدیدترین اخبار امروز چهارشنبه 23 مهر 1399 سایت استانی باشگاه خبرنگاران جوان کرمان را اینجا ببینید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
با کمک 12میلیارد ریالی خانواده مرحوم حاج یدالله متصدی، مرکز جامع سلامت زرند امروز افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
نماینده   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
والده نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی دعوت حق را لبیک گفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت خدمات شهری شهرداری زرند از ایجاد سپتینگ جدید کشتارگاه زرند خبر داد و گفت: این طرح با 50 درصد پیشرفت در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۷:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رقم سرمایه گذاری 2 هزار و 155 میلیارد تومانی بخش خصوصی در سه پروژه فاضلاب شهرهای کرمان، سیرجان و زرند به عنوان بالاترین رقم جذب سرمایه گذاری در کل کشور، استان کرمان را به رکورددار سرمایه گذاری بخش خصوصی در کشور تبدیل کرده است.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۲۳:۴۵    
پیام تسلیت فرماندهی ومسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهرستان زرند به مناسبت درگذشت مرحومه حاجیه فاطمه میرجهانی والده ،خانم عفت شریعتی نماینده مردم زرند وکوهبنان در مجلس شورای اسلامی