دوشنبه ۰۳ اردیبهشتساعت ۲۲:۵۰Apr 2024 22
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سیل بند»

ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
چابهار - ایرنا - استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مبلغ 100 میلیارد ریال اعتبار برای ترمیم و ساخت سیل بند حفاظتی شهر قصرقند اختصاص و به امور آب منطقه ای پرداخت شده که عملیات اجرایی آن می بایست در کمترین زمان ممکن اجرایی شود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۴    
چابهار - ایرنا - سیلاب رودخانه کاجو با ورود به روستای گتیگ از توابع شهرستان قصرقند سیستان و بلوچستان خسارت های سنگینی به واحدهای مسکونی و کشاورزی اهالی محروم و کم درآمد بلوچ وارد کرده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
جیرفت- مدیرکل مدیریت بحران استان کرمان گفت: با تامین بخشی از اعتبارات سیل بند 180 کیلومتری جنوب کرمان (خرم) و پس از اتمام طرح مطالعاتی، ساخت آن به زودی آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۹    
ایسنا/کرمان مدیرکل مدیریت بحران استانداری کرمان گفت: علی رغم اینکه از فرمانداری و شهرداری جیرفت طرح مطالعاتی سیل بند شمالی شهر جیرفت را درخواست کردیم اما تا کنون هیچ اقدامی انجام نداده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۸:۳۲    
ساخت دیوار ساحلی رودخانه گرمی چای در محله جوادیه گرمی آغاز شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۱:۲۶    
رئیس شورای شهر زرآباد گفت: یکی از مهم ترین دلایل جاری شدن سیل اخیر عدم لایروبی رودخانه ها و نبودِ سیل بند بود که نیاز است مسئولین برای جلوگیری از تکرار مجدد سیل، در راستای ایجاد سیل بند و لایروبی رودخانه ها اقدامات لازم را انجام دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۳:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
شهروند خبرنگاری از سر ریز شدن سیل بند آبشار طلایی خرم آباد خبر داد.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
در گذشته، پیشینیان ما در اطراف روستاهای خود بند مستحکمی از خاک برای جلوگیری از ورود سیلاب های خروشان احتمالی به داخل روستا و تخریب سرمایه هایشان با کمک و همیاری همه اهالی و ساکنان احداث می کردند که با اسامی مختلفی مانند بند ، سیل بند و امثال آن شناخته می شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان دشتیاری گفت: کیکی از دلایلی که بعد از سیل سال 1398 به زیرساخت ها توجه نشده کمبود اعتبارات در سال های گذشته بود.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ - ۰۸:۴۲    
افراد ناشناس در یک حرکت غیرانسانی، این سگ را کنار جاده خاکی سیل بند درون گونی دربسته رها کرده بودند که توسط یکی از شهروندان نجات داده شد.
فرهیختگان   ۱۴۰۲/۱۲/۱۷ - ۰۶:۱۱    
بی تدبیری و ندانم کاری ها در بلوچستان از سیلاب هفته گذشته ویرانگرتر بود. نبود زیرساخت ها، سیل بند و جاده های اصولی بیشتر از سیلاب توی صورت آدم می خورد. شاید اگر بلوچ ها امکانات بهتری داشتند و کسی پیش از این، مشکلات زیرساختی شان را برطرف می کرد، سیلاب این همه ویرانگر نبود و خرابی نداشت ...
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۶ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
معین الدین سعیدی گفت: ماشین آلات سنگین جهت ایجاد راه ها، بندسار های کشاورزی و سیل بند برای حوزه های زیرساختی برای رفع تمام مشکلات بوجود آمده نیازی ضروری است.
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا_ رسالت نوشت: تسلط مافیای آب بر حوزه مدیریت منابع آبی در ایران، مسیر سیاست گذاری در حوزه آب را از طرح های علمی و طبیعت محور به پروژه های مخرب محیط زیست برمبنای رانت تغییر داده است ...
باشگاه آلومینیوم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش باشگاه آلومینیوم، در همین راستا، شرکت آلومینای ایران نیز اقدام به اجرای پروژه مرمت و بازسازی سیل بند خاکی کرد تا در راستای استفاده از منابع آب های سطح با مصرف بهینه آب، سبب تداوم منابع زیرزمینی، حیات محیط زیست منطقه و فعالیت کشاورزان شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سرپرست فرمانداری قصرقند گفت: حجم آب فراوانی در رودخانه کاجو در حال طغیان است و سیل بند شهر قصرقند نیز فرسوده و نیازمند مرمت و بازسازی است. به گزارش شفقنا از ایرنا ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۲۰:۴۲    
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرانا آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی با تشکر از اقدامات انجام شده در جریان سیلاب اخیر و نیز استاندار و سایر مدیران در امدادرسانی سیل اخیر گفت: پیگیر مشکلات مردم سیلزده بودم و به محض پایان سفر مسکو در بین شما حاضر شدم. رییس جمهور بعدازظهر جمعه پس از آنکه [...]
برترین خبر   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۲    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور، امام جمعه چمستان ،مدیر کل بحران مازندران، فرماندار شهرستان نور، بخشدار چمستان پس از افتتاحیه سیل بند روستا واز سفلی به بازدید از روستاهایی که طی سیل اخیر آسیب دیده بودند پرداختند.
فرمانداری اردستان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۱۳    
خبر خوب برای روستای #باقرآباد کیانی بخشدار مرکزی عنوان کرد باپیگیری #فرماندارمحترم و مساعدت مدیرکل محترم بنیاد مسکن استان پروژه احداث چمن مصنوعی روستای باقرآباد در اعیاد شعبانیه، توسط دهیاری روستا و با مشارکت بنیاد مسکن شهرستان آغاز شد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
استاندار یزد: ارتش با اقداماتی نظیر اصلاح سیل بند ها ضریب ایمنی استان را در مقابل سیل چندین برابر ارتقا داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۰/۲۹ - ۰۰:۴۷    
سیدابراهیم رئیسی در چارچوب سفرهای استانی و برای بازدیدهای میدانی از شهرستان های استان تهران، دیروز پنجشنبه 28دی ماه به شهرستان های فیروزکوه و دماوند سفر کرد و در این روز ضمن بازدید از سد نیمه کاره نمرود، موضوعات مختلف مربوط به حوزه راه ها، مباحث مرتبط با حریم بستر رودخانه ها ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۱۰:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
موضوعات مختلف به خصوص مسائل مربوط به حوزه راه ها، مباحث مرتبط با حریم بستر رودخانه ها، ایجاد سیل بند و ساماندهی مسیل ها، اجرای پروژه فاضلاب شهری و تصفیه خانه، ارتقاء بهداشت و درمان، تقویت زیرساخت های آب آشامیدنی پایدار، موضوعات رفاهی اعم از فضای آموزشی، ورزشی ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۰/۲۸ - ۰۹:۵۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهور برای بررسی موضوعات مختلف مربوط به حوزه راه ها، مباحث مرتبط با حریم بستر رودخانه ها، ایجاد سیل بند و ساماندهی مسیل ها به شهرستان های شرق استان تهران سفر کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس، با بیان اینکه مهم ترین دغدغه مردم روستاهای بخش خضرآباد از جمله قنات، آب، راه، مزارع، خسارت سیل، سیل بند بود تاکید کرد که 70 درصد مصوبات بازدیدهای میدانی از روستاهای بخش خضرآباد محقق شده است.
پایگاه خبری اردستان زیبا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۹:۴۲    
پیشرفت فیزیکی اجرای سیل بند روستای سفیده توسط امور اجرایی و ماشین آلات عمرانی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان در شهرستان اردستان
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
خانه سالم مانده از سیل انگلیس را ببینید. دیوار سیل بند این خانه را نجات داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 3 شیراز با اشاره به وضعیت شهرک سعدی، گفت: در این شهرک عملیات احداث سیل بند در حال انجام است ؛ 38 درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و لایروبی هم تقریبا به طور کامل در رودخانه و جداول انجام شده است.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور زیربنایی شهرداری ایلام از اختصاص 35 میلیارد ریال برای بهسازی سیلبند بلوار صنایع ایلام خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۹:۱۵    
سیل بند های شهر ایلام با زیرساخت های نامناسب و غیراستاندارد، موجب ایجاد هراس و دلهره در دل مردم شده است.
هورگان   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۷    
راه های ارتباطی: واتساپ و تلگرام: 1808، 800، 917، 0 دفتر: 0903، 5383 - 071 رایانامه (ایمیل):neyrizanfars@gmail.com راهداری و حمل و نقل جاده ای 1- تا کی باید صبر کنیم اطراف پل سیل بند حفاظ کشیده شود؟ چند سال قبل هم یک خودرو پژو 405 داخل همین پل سقوط کرد و راننده آن جان سپرد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۵    
کار مرمت و بازسازی سیل بند های شهر بهاباد انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۰۰:۰۷    
با گذشت بیش از 5 ماه از خسارت سیل کوهبنان، ساکنین دوشهرک امام رضا وشهید سلیمانی همچنان نگران از تکرار این حادثه هستند.
هورگان   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۶:۳۲    
سقوط پراید در پل سیل بند انتهای خیابان امام خمینی، باعث شد تا راننده زن جوان آن دچار عارضه نخاعی و سرنشین دیگر آن دچار صدمات متعدد شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
بدنبال وقوع سیل و شکست سیل بند روستای زهریکار لیردف جاسک، گروههای جهادی به کمک مردم شتافته و در تخلیه و جابجایی منزل مردم یاریگر آنان بودند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۷:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
بارش دو ساعته باران با شکستن سیل بند کشاورزی روستای زهری کار در جاسک استان هرمزگان را زیر آب برد و با کمک نیروهای امدادی چادرهای اسکان اضطراری برپا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
البرز به لحاظ شرایط جغرافیایی و دارا بودن آبخیز ها یکی از مناطق طبیعی زیباست و منابع آب در کشور است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جاسک از آبگرفتگی تعدادی از منازل روستای زهری کار این شهرستان بر اثر شکستن سیل بند روستا خبر داد و گفت: سیلاب در حال حاضر فروکش کرده و امداد رسانی و تقویت سیل بندها در حال انجام است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۱    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج در کنارک؛ به مناسبت هفته بسیج بستن سیل بند توسط گروه جهادی پایگاه شهید خدری روستای بانست از توابع شهرستان کنارک به صورت جهادگرانه انجام شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
بدنبال بارش های روز گذشته و طغیان رودخانه فصلی، سیل بند روستای زهری از توابع بخش لیردت شهرستان جاسک شکسته شد و نیروهای امدادی از امروز سرگرم انتقال اهالی هستند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۲/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
در پی بارندگی امروز بخش لیردف شهرستان جاسک آب وارد 45 منزل مسکونی این روستا شد. به گزارش صبح ساحل، فرماندار شهرستان جاسک گفت: در پی این بارندگی و جاری شدن آب، سیل بند این بخش شکست و باعث آبگرفتگی منازل مسکونی و خسارت به برخی منازل شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۵۳    
در پی بارش های اخیر بیشتر سیل بند های شهر ایلام دچار خسارت های شدید شد؛ خسارت هایی که ضعف زیرساخت های شهری را نمایان کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۰۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
شهردار ایلام از ریزش سیل بند بلوار شهدای نوریان خبر داد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۲۱:۲۰    
شهردار وقتی می بیند که آب خانه پیرزن را برداشته، دست به کار می شود و برای خانه سیل بند می سازد و بعد با پمپ همه آب خانه را جمع می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۲۰:۳۶    
با پیش بینی بارش های فراتر از نرمال پاییزی در استان ایلام، نگرانی از وضعیت سیل بند های شهر ایلام شدت بیشتری به خود گرفته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۷:۴۵    
با توجه به اعلام کارشناسان هواشناسی مبنی بر ورود توده قوی بارشی به آسمان استان و احتمال جاری شدن سیلاب، شهرداری نسبت به نقاط خطرساز هشدار داد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۳ - ۲۱:۵۵    
شهردار لار گفت : قول می دهم در زمان مسئولیت من مسیر هیچ رودخانه ای در شهر مسدود نشود. به گزارش میلاد لارستان، درپی انجام عملیات تخریب سیل بند و پر کردن رودخانه...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- وعده دادستان جیرفت برای احداث سیل بند در بالادست تعدادی از منازل مسکونی یکی از روستاهای اسماعیلیه در کمتر از یک ماه محقق شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۸/۱۸ - ۱۶:۳۵    
استاندار ایلام در بازدید از سیل بند شهر مهران گفت: با دستور وزیر محترم کشور اعتبار مورد نیاز این سیل بند به میزان 10 میلیارد تومان تأمین شد.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
سیل بندهای شهر ایلام سال هاست که فرسوده هستند و نیاز به ترمیم و بهسازی دارند، این در حالی است که هواشناسی برای استان بارش های سیل آسا پیش بینی کرده است.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۷:۲۳    
زیرنویس -گروه استان ها: با پیش بینی بارش های فراتر از نرمال پاییزی در سطح استان ایلام، نگرانی از وضعیت سیل بندهای شهر ایلام شدت بیشتری به خود گرفته است. کارشناسان هواشناسی پاییز پربارشی را برای ایلام پیش بینی می کنند و این پیش بینی ها امیدواری اهالی شهر را به دنبال داشته است ...
شهرداری یزد   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیریت بحران شهرداری یزد، طی یک سال گذشته برای پیشگیری از وقوع سیل در این شهر، اقداماتی از جمله، اختصاص 27 میلیارد تومان برای افزایش حجم مخازن و ایجاد سرریز سیل بندها انجام و افزایش ظرفیت مخازن سیل بند را نیز در دستور کار قرار داده است. منبع: خبرگزاری دانشجویان ایران " ایسنا " / یزد