جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۱:۱۸Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیران شهری»

تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، امروز در جریان آئین افتتاح و بهره برداری از ایستگاه های شهرک آزمایش و مدافعان سلامت در خطوط 6 و 7 متروی تهران که با حضور حسن روحانی، رئیس جمهور؛ پیروز حناچی، شهردار تهران؛ سید مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری؛ علی امام ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ایستگاه های شهرک آزمایش و مدافعان سلامت در خط 6 و 7 متروی تهران افتتاح شد. به گزارش شوراآنلاین، ایستگاه شهرک آزمایش در خط 6 و ایستگاه مدافعان سلامت در خط 7 متروی تهران با حضور ویدئو کنفرانسی حسن روحانی رئیس جمهور و حضور پیروز حناچی شهردار تهران ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
آیین تجهیز و آماده سازی پروژه مشارکتی شرکت تعاونی مصرف کارکنان شهرداری اصفهان در خیابان عطار نیشابوری واقع در منطقه 10 شهرداری اصفهان با زیربنای 5 هزار مترمربع مساحت فروشگاهی با حضور شهردار اصفهان، مدیران شهری و جمعی از سرمایه گذاران برگزار شد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۳۴    
نرجس سلیمانی اظهار کرد: رای دادن به لیست، مدیریت در شهر را کارآمدتر می کند. مدیران شهری به واقع باید شهر را خانه خود بدانند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نرجس سلیمانی اظهار کرد: رای دادن به لیست، مدیریت در شهر را کارآمدتر می کند. مدیران شهری به واقع باید شهر را خانه خود بدانند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۲۶    
جلسه بررسی پیشرفت پروژه های عمرانی وبازدید شهردار از محل پروژه حلقه چهارم حفاظتی صبح امروز _چهارشنبه 26 خرداد 1400_ با حضور قدرت الله نوروزی، شهردار اصفهان و جمعی از مدیران شهری برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۳:۱۱    
اگر در انتخاب مدیران شهری دقت نشود شاهد فساد و بازداشتی هایی خواهیم بود که متاسفانه در اکثر شهرها شاهد آن بودیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تهران، پایتخت جمهوری اسلامی ایران این روزها در شرایطی به استقبال انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر می رود که مدیران شهری و شهروندان با بیم و امیدهای مختلفی برای مدیریت آتی شهر مواجه هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حکمرانی هوشمند شهری قابلیت حضور شهروندان در روند اقدامات و مدیریت شهری و نظارت بر کار مدیران شهری را فراهم می آورد که برآیند آن به بهبود فرایندهای اجرای امور و احساس حضور و نقش شهروندان در امور شهری و مشارکت بیشتر آنها را به همراه خواهد داشت.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیران شهری در شورا و شهرداری علاوه بر اینکه باید خدمات شهری را در بالاترین سطح امکان به شهروندان ارائه دهند بایستی برای مدیریت بحران های موجود و همچنین بحران های احتمالی آینده تدابیری داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۹:۲۳    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: از کارکنان و مدیران شهری و شهرداری ها انتظار داریم برای تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات روز جمعه در محل صندوق های رای حضور گسترده داشته باشند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری ائتلاف بزرگ فرزندان ری با نام ری قوی، قبله تهران با حضور جمعی از پیشکسوتان و جوانان انقلابی، متخصصان و مدیران شهری و خبرنگاران و مدیران رسانه در شهرری برگزار شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۴    
کی از پنج ابر چالش نخست شهر تهران مسئله ترافیک شهری است. مسئله ای که در طول سالیان گذشته مدیران شهری از آن به وفور سخن گفته اند و شهروندان به دفعات زیاد از آن گلایه کرده اند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۰:۱۱    
گروه استان ها_ نامزد شورای شهر اهواز گفت: سهم خواهی برخی ا اعضای شورای شهر و تقسیم مناطق شهری میان خود، یک معضل عجیب و غیرقابل پذیرش است که نشان از فساد گسترده در مدیریت شهری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
نشست خبری 21 نامزد عضو لیست جبهه اصلاحات برای شورای شهر تهران که به لیست" جمهور" نامگذاری شده برگزار و نامزدهای این لیست به بررسی اولویت ها و بیان دغدغه ها و برنامه های خود برای شهر تهران پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
یک فعال حوزه مخابرات با تاکید بر اهمیت استفاده از فناوری اطلاعات برای مشکلات شهری گفت که در صورت آشنایی اعضای مدیریت شهری با ICT، راه اندازی شهر هوشمند راحت تر می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۴    
جمعی از مدیران شهرداری و اعضای شورای شهر تهران در جریان بازدید از نمایشگاه های دایر در خانه هنرمندان ایران، بیان کردند ظرفیت های هنری باید در فضای شهر جریان پیدا کند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۵:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
شهردار تهران در گفت وگوی زنده و اینترنتی با کارکنان و مدیران شهری دستاوردهای دوره پنجم مدیریت شهری را تشریح کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
مراسم روز جهانی مبارزه با کار کودکان با حضور محمدرضا جوادی یگانه معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهردار تهران، مدیران شهری و جمعی از خیرین و موسسات حمایت از کودکان کار در باغ موزه قصر برگزار شد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عزیزی در یادداشتی مطرح کرد: متناسب سازی فضای شهری توسط مدیران شهری برای معلولین سالهاست که تنها در حد قانون باقی مانده و در اجرای پروژه های عمرانی و خدمات رسان، حقوق شهروندی این قشر اسیب پذیر نادیده گرفته شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق سازمان پیشگیری و مدیریت بحران و کارشناس حوزه شهری با اشاره به تضعیف مدیریت بحران در پایتخت طی 4 سال گذشته گفت: مدیران شهری به جای تخصیص اعتبارات جهت پیشگیری از حوادث، آموزش شهروندان و خرید دستگاه لرزه نگار، 130 میلیارد ریال برای ساخت یک فیلم سینمایی تخصیص داده اند .
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۱۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
امیرعلی 6 ساله در یکی از بوستان های جنوب تهران به دلیل برق گرفتگی جان باخت. آتش نشانی تهران می گوید ما مسوول نظارت بر ایمنی پارک ها نیستم و شورای شهری ها هم معتقدند، شهرداری اقدامات لازم جهت افزایش ایمنی بوستان ها را انجام نداده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۴۱    
گروه استان ها - نامزد شورای شهر شیراز در لیست ائتلاف نیروهای انقلاب با بیان اینکه نظارت شورا بر عملکرد مجموعه شهرداری و مدیران شهری به ویژه در تصویب بودجه لازم است، گفت: کنترل و نظارت بر مدیریت شهری به گونه ای که دچار انحراف از بودجه نشوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۹:۲۷    
انتخاب درست اعضای شورا های شهر و روستا به تصمیمات درست مدیران شهری و روستایی منجر می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۲۲:۴۸   + ۳۰ سایت دیگر  
متقی فر گفت: شهر تهران در این سال ها، علی الخصوص در چهار سال گذشته، بواسطه تسلط شهرداران و سایر مدیران شهری ناکارآمد بر مناصب مربوط به حوزه مدیریت شهری، حال و روز خوبی را سپری نکرده است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۹:۳۲    
مراسم افتتاح مجموعه پل ها و تقاطع چهار سطحی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با هزینه ای بالغ بر 2170 میلیارد ریال با حضور وزیر راه و جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
شهردار ساری گفت: احیای محله های قدیمی مهم ترین ماموریت شهرداری با رویکرد توسعه گردشگری در این برهه از زمان است.
هفته نامه وقایع استان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
پیچ و خم بی پایان ساماندهی مشاغل مزاحم در اراک همچنان در هاله ای از ابهام است زهرا مدنی چندین سال است که موضوع انتقال مشاغل مزاحم و اصناف آلاینده اراک بر سر زبان ها افتاده است اما با وجود برگزاری نشست ها و جلسات متعدد، ساماندهی این مشاغل هنوز در هاله ای از ابهام است.. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اصفهان گفت: ساختمان این اداره کل هنوز تامین نشده و ضروری است مدیران شهری در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با هفته محیط زیست نیروگاه خورشیدی 20 کیلو وات در ساختمان شهرداری منطقه 17 با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی و مدیران شهری منطقه 17به شکل ویدیو پروژکتور مورد بهره برداری قرار گرفت.
الف   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
صحنه ای که این روزها اذهان شهروندان تهرانی را مشوش می کند، مشاهده زباله گردی است و مدیران شهری پایتخت گفته اند که قصد دارند با تغییر مخازن کاسبی زباله گردها را کساد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز با اشاره به توفیقات مدیریت شهری در خدمت به شهروندان به رغم مشکلات مالی فراوان، رمز این موفقیت ها را شفافیت و پاکدستی مدیران شهری در این دوره دانست.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: توسعه واقعی اصفهان برای رسیدن به جایگاه اصلی این کلانشهر در گرو همکاری و هماهنگی همه دستگاه ها به خصوص مدیران شهری است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی گفت: پروژه های توسعه ای که امروز در اصفهان به بهره برداری رسید، مصداق باور، اراده و ایمان است که با همدلی به این نقطه رسیده است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشست دوره ای مدیران شهری شمال تهران با فرماندهان پلیس راهور که به منظور هم اندیشی در ساماندهی و اجرای پروژه های ترافیکی و همچنین تقدیر از تعاملات مثبت و همکاری های نزدیک فرماندهان راهور با مدیریت شهری با حضور سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهور ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
میدان قجری حسن آباد 2 سال پیش در آتش سوخت. مرمت این میدان علیرغم وعده چندین باره مدیران شهری تکمیل نشده و حالا معاون سازمان زیباسازی می گوید؛ رونمایی از میدان جدید تا پایان تابستان انجام می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۰۶    
فعال سیاسی گفت: در توزیع بودجه شهری، عدالت را رعایت نمی کنیم و بیشتر به صورت مساوات بودجه در مناطق توزیع می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان شهری تهران با دوچرخه از پروژه های منطقه 3 شهرداری بازدید کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۰۰:۲۶    
رئیس مجمع نمایندگان استان قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: برای کاهش فاصله جنوب و شمال شهرها از مدیران انتظار داریم خدمت رسانی به جنوب شهر و مناطق کم برخوردار را در اولویت برنامه های خود قرار دهند تا توزیع عادلانه امکانات محقق شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شصت و پنجمین نشست هم اندیشی اصفهان فردا شامگاه چهارشنبه _19 خرداد 1400 _ با حضور شهردار ، رئیس شورای اسلامی شهر و جمعی از معتمدان منطقه هشت شهرداری اصفهان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اصفهان در صفحه توییتری خود وعده طرح 200 اقدام در 200 محله را به مردم اصفهان داد،این مسأله که مدیران شهری در روزهای منتهی به انتخابات وعده هایی به مردم دهند که پس از انتخابات اجرا شود و در واقع برای دوره مدیریت شهری آینده هزینه و تعهد بتراشند به نوبه خود از عجایب انتخاباتی محسوب می شود.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
همشهری: ساختمان ها و خانه های شاخک دار؛ همان هایی که دکل های مخابراتی روی آنها نصب شده تا پوشش شبکه تلفن همراه و اینترنت صورت گرفته و نیاز برخی از ارگان ها برای ارتباطات تامین شود. ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۰:۰۶    
محمد سرابی خبرنگار میدانگاه شمسه درست در فاصله 2بنای تاریخی برج طغرل و آرامگاه شیخ صدوق قرار گرفته است و با نهر ، حوض و فواره های سنگی، باغ های ایرانی را به خاطر می آورد. ساخت این میدانگاه 5550مترمربعی از تیرماه سال پیش آغاز شده بود ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۶:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه17 در راستای اجرای پویش سه شنبه های بدون خودرو و در ادامه بازدیدهای میدانی هفتگی خود، به همراه مدیران شهری و دبیر شورایاری محله وصفنارد، سطح این محله را رکاب زد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۳۱    
نبود برنامه های توانمندسازی کودکان کار و متکدیان توسط بهزیستی و شهرداری ها، مهم ترین نقصان در این حوزه به شمار می رود که موجب شده است، رفع این معضل در طی سال ها رفع نشده باقی بماند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
ایرنا: پیروز حناچی روز چهارشنبه در آیین بهره برداری از طرح های شهری شهرداری منطقه 20 تهران - شهرری اظهار داشت: اعتبار توسعه طرح های محله محوری در سال 1400هم بیش از سال 99 در نظر گرفته شده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شیرمیدان حر تخریب شد. مدیران شهری گفتند قرار بود این شیرها مرمت شوند اما قابلیات ترمیم وجود نداشت. شیرهای سنگی جدیددر حال ساخت و بزودی در میدان نصب می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/فارس مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس فارس بر اهتمام مجموعه شهرداری و شورای شهر شیراز در راستای به سرانجام رسیدن مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان تاکید کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۷    
تهران (پانا) - مراسم تشییع پیکر مرحوم علی مرادخانی صبح چهارشنبه 19 خردادماه با حضور سیدعباس صالح وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران شهری و فرهنگی و هنری و جمعی از هنرمندان در بهشت زهرا برگزار شد. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 20 تهران - شهرری گفت: در راستای ارتقای سرانه های فرهنگی، ورزشی، خدماتی، عمرانی و ترافیکی، 120 طرح شاخص و کوچک مقیاس شهری از قبیل احداث بوستان و فضای سبز، فضاهای ورزشی، تعریض معابر و اقدامات ترافیکی، پیاده رو سازی، احداث پل های عابر پیاده، زیباسازی شهری ...