دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۰۸Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیران شهری»

استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۴    
حسین عباسی فرماندار شهرستان پیشوا به همراه غلامرضا حبیبی شهردار، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و مدیر منطقه برق از وضعیت روشنایی معابر شهری پیشوا بازدید کردند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: ضرورت دارد شهردار محترم اصفهان هرچه سریعتر زمینه استحکام و استقرار مدیران شهری را به منظور رفع مشکلات موجود را فراهم کند.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری تهران بر قرار گرفتن امیدآفرینی و اطمینان بخشی در اولویت کاری مدیران شهری تاکید کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایده طراحی بزرگراه نواب به عنوان شریانی اصلی که بزرگراه چمران را از سمت شمال به جنوب تهران متصل می کند از سال 1344 روی میز مدیران شهری بود، اما رسیدن این ایده به مرحله اجرا تقریباً 22 سال زمان برد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۳:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون توسعه و بهسازی توس شورای شهر مشهد در مراسم رونمایی از کتیبه توصیه مقام معظم رهبری در مورد احیای توس گفت: دست نوشته رهبری، سندی پیش روی مدیران شهری واستانی است.
کوتاه آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
تابلوی خیابان استاد صادقی در محله چیذر پلاک کوبی شد تابلوی خیابان استاد علی اکبر صادقی طی مراسمی با حضور این هنرمند فرهیخته، خانواده ایشان و مدیران شهری منطقه یک در محله چیذر نصب شد . ...
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
بازدیدی با محوریت معاونت پیشگیری از وقوع جرم و پیگیری حقوق عامه و با حضور اعضای شورای اسلامی شهر و مدیرکل تامین اجتماعی استان از دو مرکز ساماندهی افراد بی خانمان و کارتن خواب و همچنین شیرخوارگاه نرجس صورت گرفت.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
ظهر امروز مراسم “شور عاطفه ها” با حضور محمد حسین واثق کارگرنیا رئیس شورا، نادر حسینی ، مجید عزیزی و هادی رمضانی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری و برخی از مدیران شهری در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار شد. ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از شهرداری، مانور آبگیری و آبرسانی از منابع روباز سازمان آتش نشانی با حضور محمد حسین کارگرنیا رئیس شورا، مجید عزیزی، رضا عاشری، مسعود عباس نژاد، هادی رمضانی از دیگر اعضای شورای اسلامی شهر رشت، علی بهارمست سرپرست شهرداری رشت و جمعی از مدیران شهری برگزار شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۲۷    
گروه استان ها_ استاندار خوزستان گفت: لزوم تسریع در اصلاح شبکه فاضلاب شهری اهواز باید در اولویت برنامه های مدیران شهری باشد و در این زمینه مدیران باید تا پیش از فصل بارندگی و بروز بحران فاضلاب، شبانه روزی تلاش کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۰۲    
ارومیه- ایرنا- فرماندار چالدران گفت: امسال بیش از 33 میلیارد ریال اعتبار برای اجرای طرح های عمرانی شهرداری های آواجیق و چالدران در کمیته برنامه ریزی مصوب شده و به مدیران شهری این منطقه اختصاص داده شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۰۳    
شهرها قابلیت برگزاری سمپوزیوم های مختلفی دارند اما هنوز برای بسیاری از مدیران شهری و مدیرانی که در شهرها امکانات و اختیاراتی دارند، این دغدغه به وجود نیامده است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۷    
بی تردید بسیاری از جرائم و تخلفات در فضاهای بی دفاع شهری و به دور از نظارت اجتماعی رخ می دهد...
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصرهمدان ؛ رئیس شورای اسلامی شهر همدان بر تسریع در تعیین تکلیف جمع آوری زباله و ساماندهی زباله گردها و ضایعاتی سطح شهر تاکید کرد. به گزارش عصرهمدان؛ محمود مسگریان، رئیس شورای اسلامی شهر همدان در بیست و دومین جلسه صحن شورا ...
صبح الوند   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۵۸    
رئیس کمیسیون برنامه بودجه و مالی شورای اسلامی شهر همدان در نطق پیش از دستور جلسه صحن شورا اظهارکرد: پیگیری امور در شهرداری آنچنان که باید انجام نمی شود و بری از مدیران پیگیر امور و مطالبات مردم، ضعیف عمل می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۱    
نجات شناسنامه باستانی اصفهان در گرو توجه مدیران شهری یک باستان شناس مطرح کرد: حقایقی درباره اصفهانِ مدفون
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
همشهری در این پرونده مهم ترین پروژه های شهری در 30 مرکز استان را بررسی کرده است. بهره برداری هرچه سریع تر از این پروژه ها، مهم ترین دغدغه مدیران شهری جدید است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مسئولان شهری به منظور کاهش تردد اتومبیل های شخصی در مناطق پرتراکم، اقدام به تهیه طرحی میکنند که در مناطق تعیین شده شهری فقط تعداد خاصی از اتومبیل های شخصی که واجد شرایط هستند بتوانند ورود داشته باشند؛ طرحی که در شهر تهران نیز به صورت ویژه در دستور کار مدیران شهری قرار گرفت و اکنون در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی یک هنرمند مجسمه ساز با انتقاد از حمایت های سینوسی مدیران شهری از هنرمندان، گفت: معمولا در اواسط یا اواخر مدیریت شهری اقدامات خوبی در حمایت از هنرمندان شکل می گیرد اما یک باره این برنامه ریزی ها تنزل پیدا می کند که این نوسان ها مانع پیشرفت می شود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت حضرت رقیه (س) مراسم تشییع پیکر پاک پاسدار مدافع حرم شهید مرتضی کریمی در منطقه 18 با شکوه هرچه تمام تر برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه18، این مراسم تشییع با حضور شماری از خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۷    
ایسنا/اصفهان در گوشه ای از شهر که خیابان اصلی عریض، فضای سبز شهری، نمایشگاه بین المللی، امامزاده، آپارتمان های نسبتا نوساز و خانه های دربست حیاط دار و کلاسیک را شامل می شود، جایی که گذرگاه بیشتر شهروندان و حتی مهمان های خارجی به واسطه بازدید از نمایشگاه های بین المللی در اصفهان بوده ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: شانزدهمین جلسه صحن علنی شورای اسلامی شهر شیراز میزبان قهرمانان بین المللی شیرازی ایران در رقابت های المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو بود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
حدود 390 هزار معتاد در سطح شهر تهران وجود دارد که 20 هزار نفر از آن ها متجاهر هستند؛ یعنی افرادی هستند که در خیابان ها،پارک و معابر عمومی تردد می کنند. موضوعی که در حوزه آسیب اجتماعی باید مورد توجه مدیران شهری قرار گیرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل مسافر شهر کرمانشاه گفت: بیش از 4 هزار راننده ناوگان حمل و نقل درون شهری کرمانشاه نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۵:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری تهران گفت: مدیران شهری باید مدیریت درآمد را در اولویت قرار دهند و ایجاد منابع درآمدی پایدار را به عنوان یک اصل استراتژیک جزو برنامه های مهم خود تلقی کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
یک دکترای طراحی شهری گفت: مدیران شهری در راستای رسیدن به رویکردی جامع و نیل به مدیریت یکپارچه شهری باید برای همه پروژه های شهری پیوست اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و گردشگری تنظیم کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۵۸    
در مراسمی با حضور جمعی از مسئولان استانی، اعضای شورای شهر و تعدادی از مدیران شهری آئین تکریم و معارفه شهردار مشهد برگزار شد. در این آئین ضمن قدردانی از زحمات محمدرضا کلائی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۱:۳۷    
گروه استان ها- آیین تکریم و معارفه شهردار مشهد مقدس با حضور استاندار خراسان رضوی،آیت الله اشرفی شاهرودی و جمعی از مدیران شهری و استانی برگزار شد و "سید عبدالله ارجایی" رسماً سکان کلانشهر مشهد را در دست گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- آیین تکریم و معارفه شهردار مشهد عصر شنبه با حضور استاندار خراسان رضوی، تعدادی از جانبازان دفاع مقدس، آیت الله اشرفی شاهرودی و جمعی از مدیران برگزار شد و "سید عبدالله ارجایی" رسما سکان کلانشهر مشهد را در دست گرفت. در این مراسم از زحمات محمدرضا کلائی شهردار سابق مشهد تقدیر شد.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
ظهر امروز شنبه 20 شهریور ماه 1400 رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر رشت ، سرپرست شهرداری ، معاونین و مدیران شهری با مسئولین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) در سالن جلسات شورا دیدار و گفتگو کردند. ...
روابط عمومی شهرداری ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری روابط عمومی شهرداری ها - طرح واکسیناسیون کارکنان شهرداری منطقه یک در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، در ساختمان مرکزی اجرا شد. ...
شورا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
اولین دیدار مردمی حبیب کاشانی عضو شورای اسلامی شهر تهران و شهردار منطقه16؛ در شهریور ماه 1400 با رعایت پروتکل های بهداشتی در ساختمان مرکزی شهرداری منطقه16 برگزار شد. ...
شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر منطقه هفت شهرداری کرج با اشاره به تداوم ملاقات مدیران شهری با شهروندان، گفت: رسیدگی به مشکلات شهر در دستور کار است.
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۶/۱۹ - ۱۰:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش رشت20، علی بهارمست به همراه معاونین و مدیران شهری از پروژه سوله های افزایش ظرفیت 500 به 1000 تن شرکت کودآلی بازدید کرد . بهارمست در این بازدید ضمن بررسی روند اجرای پروژه احداث سوله و افزایش ظرفیت کارخانه کودآلی از 500 به 1000 تن، بر ضرورت تسریع در حل مشکلات این پروژه تاکید کرد . ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۶    
از زمان شکل گیری شهرداری در منطقه 18 حدود نیم قرن گذشته و به تبع آن در دوران مختلف مدیران شهری طبق قانون به ساکنان خدماتی ارائه کرده اند که نمونه آن صدور مجوز ساخت وساز در گوشه و کنار محله ها بوده و هست.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه 2 گفت:از ابتدای سال جاری تا کنون در حدود 600 پیام در سامانه نظارت همگانی 1888 شهرداری منطقه ی2 ثبت و رسیدگی شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه2؛ حسن صفات با تاکید بر تسریع در رسیدگی به مطالبات شهروندان و جلب رضایت آنها گفت: سامانه نظارت همگانی 1888 ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در سومین دوره طرح پیمایش محلات، سید مصطفی موسوی، شهردار منطقه 9 به همراه معاونین و مدیران شهری محله استاد معین را به صورت میدانی، محله به محله و قدم به قدم مورد پایش قرار داد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۰۶    
شیوع بیماری کووید-19 توجه مردم و مدیران شهری را بسیار بیشتر از گذشته بر اهمیت فضاهای سبز و پارک ها متمرکز کرد؛ آگاهی از این موضوع نالایقی مدیران در بسیاری از نقاط دنیا را نیز به تصویر کشید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو شورای شهر تهران ضمن انتقاد از نبود دستور جلسه مهم ظرف هفته های گذشته در شورای شهر تهران تاکید کرد: باید روند گزارش دهی مدیران شهری را متوقف کنیم و وقت جلسات را برای تهیه طرح و لایحه به کمیسیون ها بدهیم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
شهردار منطقه8 از برگزاری ویژه برنامه های هفته دفاع مقدس خبر داد.جلسه هماهنگی برنامه های "هفته دفاع مقدس" درمنطقه 8 باحضور معاونان، مدیران شهری و فرمانده ناحیه مقاومت شهید بهشتی این منطقه برگزار شد
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۸    
دانش آموخته دوره دکتری جغرافیا و برنامه ریزی شهری دانشگاه تربیت مدرس تهران گفت: یکی از ارکان مهم رسیدن به موفقیت در اداره شهرها، جلب حداکثری مشارکت مردم و نهادهای محلی است تا مدیران شهری بتوانند تا حدود زیادی در تدوین اهداف و قابلیت های اجرایی با موفقیت گام بردارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مدیران شهری سابق تلاش کردند افشاگری رسانه ها در زمینه پول پاشی برای تبلیغ اقدامات نشده را از حیّز انتفاع خارج کنند، گفت: شفافیت در دوره قبل خروجی ملموسی نداشت.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۰۶    
برخی از شهروندان با ابراز گلایه از وضعیت نامناسب معابر دهدشت در منطقه گلزار، این منطقه شهری را نمایشگاهی از ناکارآمدی مدیران ارزیابی کردند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
هنوز مشخص نیست که آغاز سال تحصیلی از چه زمان شروع می شود، اما مدیران شهری برنامه ریزی هایی برای این امر انجام داده تا مشکلی ایجاد نشود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی در نشست با مدیران شهری جلیل آباد، با اشاره به لزوم انتقال آب سد ماملو به شهر جلیل آباد، گفت: بهره گیری از دیدگاه های نخبگان و به عبارت دیگر خرد جمعی، راهبرد برون رفت از مشکلات دشت ورامین است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۶    
استادیار و عضو هیئت علمی گروه شهرسازی دانشگاه یزد با تاکید بر لزوم تغییر گفتمان و دیدگاه مدیران شهری نسبت به شهروندان، گفت تا وقتی مبنا در شهرداری ها و نظام شهرسازی ایران، اقتصاد محور بوده و جایگاه انسان در پروژه ها اولویت نداشته باشد، هر چه در شهر پیاده راه سازی بشود باز هم اقدام اساسی نشده است.
ثمره نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۹:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
در راستای تحول و توانمندسازی محلات، اولین خانه امداد شهرداری منطقه13 با حضور مدیرگروه اقتصادی دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی، عضو شورای اسلامی شهر تهران،شهردار منطقه13 و جمعی از مسئولین و مدیران شهری در محله شهید اسدی افتتاح شد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از مدیران شهری و کارشناسان به بیان راه های تامین درآمد های جدید برای اداره و توسعه پایدار شهر تهران پرداخته اند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۱۷    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سمنان خواستار افزایش توجه مسئولان حوزه مدیریت شهری به بافت ها و بناهای تاریخی شهرهای سمنان در دوره جدید مدیریت شهری شد.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۱۲    
یکی از مواردی که طی سال های اخیر به شدت در سطح اقتصاد شهری مورد توجه قرار گرفته، مساله برندینگ شهری است و این یعنی همه مدیران شهری و حتی اقشار مختلف ساکن در یک شهر در تلاش هستند تا اعتبار نام شهر خود را در سطح استان، کشور و حتی جهان و به تبع آن اقتصادش را با استفاده از گزینه حضور گردشگر افزایش دهند.