پنجشنبه ۱۷ آذرساعت ۰۵:۱۹Dec 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پارک خودرو»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۵    
موضوع یکی از پرونده های قتل که همواره در محاکم کیفری یک استان ها در جریان است، نزاع می باشد. در جریان این پرونده ها شرکت کنندگان درنزاع به جای حرف زدن با هم، با یکدیگر مقابله می کنند که در جریان آن یک یا چند نفر به قتل رسیده و افراد دیگری هم مجروح می شوند ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۵ - ۱۴:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بیمارستان ولی عصر(عج) زنجان یکی از مهم ترین بیمارستان های استان است که روزانه چندین نفر از زنجانی ها مخصوصا بیماران صعب العلاج سرطانی رهسپار آن می شوند اما برخی از خدمات دهی این مجموعه همانند اخذ هزینه پارک خودرو نارضایتی شهروندان را به وجود آورده است.
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
تهران و سایر کلان شهرهای ایران از بحران و ابرچالشی به نام معضل جای پارکینگ به ویژه در مراکز اداری و تجاری شهرها رنج می برند.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به لزوم مناسب سازی معابر و ارائه خدمات به شهروندان دارای معلولیت، محل ویژه پارک خودرو برای کم توانان جسمی در منطقه17 ایجاد می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کمبود جای پارک خودرو یکی از مشکلات اساسی مردم در کلانشهرهاست، به خصوص در مناطق اداری و تجاری که تردد در آن زیاد است و افراد عجله زیادی برای رسیدن به مقصد دارند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۵:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان شرقی همچنین از شهروندان خواست به هنگام عبور از کنار ساختمان های نیمه کاره و درختان فرسوده و کهنسال احتیاط کرده و از پارک خودرو در کنار سازه های غیر مطمئن خوداری کنند.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته نایب رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران، تهران 1.5 میلیون جای پارک خودرو کم دارد و این کمبود به یک معضل اساسی در تهران تبدیل شده است.
اول فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
پارک خودرو در پیاده رو و تردد کامیون در خیابان های شیراز به گونه ای است که هر طرف که سربرگردانی یک یا چند کامیون را مشاهده می کنیم که علی رغم ممنوع بودن ورودشان بر معابر شهری مشهود است ، گویی که هیچ جای شیراز پارک برای خودروهای سواری ممنوع نیست و کامیون ها هم هر جای ورود می کنند. ...
طلا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۲    
با یک روش ساده به شما آموزش می دهیم تا هنگام پارک خودرو به جدول برخورد نکنید!
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون امورعمرانی فرماندار همدان در شورای ترافیک شهرستان خواستار برخورد قانونی و جلوگیری از پارک حاشیه ای خودرو در میدان آرامگاه بوعلی شد. رضا زمانی با اشاره به ترافیک میدان آرامگاه بوعلی گفت: بازگشایی مسیر جانبی مجتمع تجاری سینا، جابجائی دوربرگردان و کانالیزه کردن ورودی و خروجی بلوار مدنی ...
سلام نو / فرادید   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
راننده یک خودروی سواری که قصد پارک خودرو در حاشیه رودخانه را داشت پس از برخورد با حصار رودخانه به داخل آن سقوط کرد.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه بین الملل: هیوندای برخی از شاسی بلندهای اسپرت سانتافه مدل 2018 را به دلیل نقص در ماژول سیستم ترمز ضد قفل (ABS) فراخوان می کند که می تواند باعث اتصال برق و آتش سوزی موتور در هنگام پارک خودرو شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۱:۴۶    
مقصد پارکینگ دو هزارمتری بولوار ادیب شمالی است؛ جایی که به گفته شهروندان به جای اینکه با ایجاد بستری مناسب برای پارک خودرو ها آرامش داشته باشد، حالا آلودگی صوتی تا پاسی از شب، بحث و درگیری برای مبلغ وجه ورودی پارکینگ و... امان شهروندان و ساکنانش را بریده است ...
موج رسا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۴:۱۸    
رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) استان زنجان با بیان اینکه بیمارستان ولی عصر(عج) به صورت هیئت امنایی اداره می شود و دانشگاه علوم پزشکی مستاجر است، گفت: با تصمیم هئیت امنا در پارکینگ بیمارستان ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۰۷:۵۹    
عضو شورای اسلامی شهر اراک گفت: در حال حاضر به احداث حدود 10 پارکینگ استاندارد در سطح این کلان شهر نیاز داریم تا شاهد پارک خودرو در حاشیه خیابان ها نباشیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
کمبود پارکینگ و جای پارک خودرو در شهر تهران و به ویژه در مناطق شلوغ و پرجمعیت جنوب شهر دغدغه اغلب شهروندان و رفع آن، دغدغه ای بزرگتر برای مسئولان شهرداری و شاهد این ادعا کاربزرگی است که در یکی از محله های قدیمی تهران اجرایی شده و آن ساخت پارکینگ عمومی با ظرفیت 200 خودروست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۳ - ۰۹:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
مدتهاست که نبود جای پارک برای خودرو به یک کابوس به خصوص در معابر شلوغ و مرکزی شهر تبدیل شده است، کابوسی که نهایتا به پارک دوبل یا بیشتر و یا نشاندن همراه در داخل خودرو و... می انجامد ...
سلام نو / حادثه 24   ۱۴۰۱/۰۸/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
اختلاف دو همسایه قدیمی بر سر مسائل پیش پا افتاده متاسفانه به قتل ختم شد و بعد از 40 سال قاتل با ضربات چاقو همسایه اش را کشت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۱۱ - ۲۲:۳۵    
درگیری مهندس جوان و مرد همسایه شان بر سر جای پارک به قیمت جانش تمام شد. به گزارش جوان ، چندی قبل به مأموران پلیس تهران خبر رسید دو مرد جوان در یکی از خیابان های جنوبی تهران درگیری خونینی را رقم زده اند. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۶:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به این سؤال پاسخ داد که چرا شهروندان باید در ازای پارک خودروی خود در حاشیه یک خیابان و بدون دریافت هیچ خدمتی، مبلغی در حدود 20 هزار تومان برای حدود 8 ساعت پارک خودرو پرداخت کنند؟!
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۷ - ۱۴:۵۵    
یکی از عمده ترین معضلات این روز های پایتخت، معضل پیدا کردن جای پارک خودرو و در مناطقی جای پارک موتورسیلکت است. وضعیت موجود و تبدیل شدن تهران به پارکینگی بزرگ یک شبه ایجاد نشده بلکه در چند دهه گذشته و در سایه بی توجهی دولت ها و شهرداری های مستقر به هشدار های کارشناسان صورت گرفته است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به این سؤال پاسخ داد که چرا شهروندان باید در ازای پارک خودروی خود در حاشیه یک خیابان و بدون دریافت هیچ خدمتی، مبلغی در حدود 20 هزار تومان برای حدود 8 ساعت پارک خودرو پرداخت کنند؟!
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ویدیویی جالب از به کاربردن تعدادی گوشی آیفون برای خودرویی که سنسور پارک ندارد
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۰۵ - ۰۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار میاندوآب گفت: در فرصت یک هفته ای که داده شده نمایشگاه هایی که دارای پارکینگ هستند نسبت به جلوگیری از پارک خودرو در محل های ممنوعه اقدام نمایند و آن دسته از نمایشگاه های اتومبیل که پروانه کسب ندارند نسبت به اخذ مجوز فعالیت اقدام نمایند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
نزاع و درگیری دو همسایه بر سر جای پارک خودرو به نابینایی یکی از آن ها ختم شد. شاکی پرونده در اظهارات خود گفت: متهم با زنجیر به سر و چشم او کوبیده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۷    
مرد جوشکاری که متهم است در جریان درگیری بر سر جای پارک خودرو یکی از چشمان مرد همسایه را کور کرده با درخواست قصاص از سوی شاکی مواجه شده است. سال 99 مرد جوانی به اداره پلیس تهران رفت و از همسایه شان احمد شکایت کرد ...
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۰۱:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
دعوا بر سر جای پارک گاری به قیمت از دست دادن چشم مردی تمام شد و حالا این فرد برای متهم درخواست قصاص کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۰۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : کمبود فضای پارک خودرو در خیابان و معابر کلان شهر تهران، همواره دغدغه بسیاری از رانندگان بوده است، اما اکنون به واسطه گرایش شهروندان به استفاده از وسایل نقلیه شخصی به دلیل ترس از انتقال بیماری یا کمبود حمل ونقل عمومی، پیدا کردن مکانی برای پارک خودرو به یک کابوس بدل شده است ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
نرم افزار جدیدی برای پارک خودرو در نیویورک ایجاد شده است که پس از نصب روی گوشی های تلفن همراه به کاربران امکان دسترسی به اطلاعات مربوط به ده ها هزار محل پارک را در سراسر پنج محله بزرگ شهر می دهد.
تیک   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۰   + ۲۷ سایت دیگر  
رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس پایتخت هشدارهایی برای جلوگیری از سرقت خودرو و لوازم داخل آن ارائه کرد. سرهنگ علی صباحی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به هشدارهای پلیسی لازم برای پیشگیری از وقوع سرقت خودرو و داخل خودرو اظهارکرد: خودروها و لوازم داخل آن، یکی از اهداف معمول سارقان برای سرقت هستند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۱۶:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: در شهر شیراز بحران کمبود پارکینگ وجود دارد و به دلیل نبود پارکینگ، پارک خودرو در معابر اتفاق می افتد، لذا نباید به سادگی از کنار این مسئله گذشت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴    
دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران شمال از نبود جای پارک خودرو و دردسرساز شدن این موضوع گلایه کردند.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
نزاع دسته جمعی در یکی از استان های شمالی کشور منجر به قتل مرد 60 ساله شد و علت این نزاع و درگیری بر سر جای پارک خودرو شکل گرفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
خط ویژه دوچرخه در خیابان بهشت محو و تبدیل به محل پارک خودرو شده است . بخشی از خیابانی که ساختمان شهرداری و شورای شهرتهران در آن مستقر هستند به حمل و نقل انسان محور اختصاص یافته بود که به نفع خودروها حذف شد .
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۲۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
ویل بات می تواند در هر جهتی به نرمی حرکت کند و این ممکن است به عنوان نمونه، چالش پارک خودرو در فضاهای محدود را رفع کند.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۰۹:۳۵   + ۵۰ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی برای جلوگیری از آسیب های احتمالی پرهیز از سفرهای غیر ضروری، عدم پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و تابلوهای تبلیغاتی، احتیاط در عبور از کنار ساختمان های نیمه کاره، اتخاذ تمهیدات لازم جهت کمک رسانی به زلزله زدگان و محدودیت در فعالیت های کوهنوردی را توصیه می کند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : لج بازی موقع پارک خودرو و خوردن حق شهروندی منجر به تصادف شد
آنا / نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی هشدار سازمان هواشناسی کشور مبنی بر وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور، نیروهای امدادی هلال احمر به حالت آماده باش در آمدند.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۸:۲۰   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها هشدار داد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۷:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها هشدار داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها، پایش شاخص آلودگی توسط دستگاه های ذیربط و اتخاذ تصمیم مطابق با مقررات توصیه کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با اشاره به وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در برخی استان های کشور طی روزهای آینده، نسبت به عدم توقف و پارک خودرو در اطراف درختان فرسوده و ساختمان های نیمه کاره، استحکام سازه های موقت از جمله تابلوهای تبلیغاتی و پوشش گلخانه ها توصیه کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور خراسان رضوی گفت: از ساعت 24 روز شنبه تا پایان روز سه شنبه پارک خودرو در معابر منتهی به حرم مطهر رضوی ممنوع شده و خور های پارک شده به پارکینگ مدرس 8 وپایانه امام رضا (ع) منتقل خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۱    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری مشهد از اعمال محدودیت های ترافیکی در معابر منتهی به حرم مطهر رضوی خبر داد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۰    
به گزارش عصر دوشنبه خبرنگار ایران اکونومیست، شهردار منطقه 18، ضمن تاکید بر حفظ و صیانت از حریم و اراضی کشاورزی و باغ ها در جنوب غربی پایتخت گفت: به منظور جلوگیری از هرگونه ساخت و ساز غیرمجاز و تغییر کاربری اراضی زراعی شهرداری منطقه 18 اقدامات مقتضی با هماهنگی نهادهای مربوطه انجام شد. ...
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
محمدجواد خسروی شهردار منطقه 18 از تخریب 8 ویلای لاکچری به مساحت 11 هکتار و به مجموع متراژ 1350 متر مربع در این منطقه خبر داد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان عمرانی مناطق شهرداری تهران، ابراز امیدواری کرد پروژه های احداث پارکینگ طبقاتی امیرکبیر در منطقه 14 و پارکینگ طبقاتی مینابی در منطقه 15 به زودی تحویل بهره بردار شوند.
موج   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۲:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: پارک خودرو ها در حاشیه معابر این طرح ممنوعیت خواهد داشت و در صورت انجام آن خودرو های متخلف توسط پلیس راهور به پارکینگ منتقل خواهند شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۰:۳۴    
مدیرعامل سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم از آمادگی شهر برای پذیرایی از مسافران و برگزاری مراسم اربعین خبر داد و گفت: بیش از 6300 جای پارک خودرو در سطح این شهر آماده شده است.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
اینجا پارک نکن ، مگر نمی بینی جلوی مغازه است ، اینجا اداره دولتی است ، اینجا محل تخلیه دائم بار است و... 6 ماه تا 3 سال زندان در انتظار متخلفین که مانع از پارک خودرو شهروندان در خیابان می شوند. ...