دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۵:۱۴Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زابل»

اوشیدا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نشست بصیرتی سیاسی ویژه فرماندهان حوزه مقاومت، پایگاه های بسیج و اعضای شورا با حضور فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان صبح امروز در ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زابل برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم: رسانه ها در افغانستان به نقل از منابع محلی این کشور می گویند که دستکم چهار شهرستان طی شبانه روز گذشته در حملات طالبان سقوط کرده است. بر اثر تشدید حملات طالبان چهار شهرستان در ولایت های زابل در جنوب، فراه در غرب و قندوز در شمال شرق افغانستان سقوط کردند. ولایت زابل ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات 28 خرداد، همایش سران طوایف و معتمدان منطقه سیستان در زابل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در 5 روز آینده در شرق کشور به ویژه زابل و در استان های ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید و گرد و خاک در برخی ساعات، پیش بینی می شود.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
ضیاییان با بیان اینکه طی سه روز آینده در برخی نقاط شرق کشور به ویژه در منطقه زابل و مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر وزش باد شدید رخ می دهد، اظهارکرد: از این رو در برخی نقاط خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۷    
زابل - ایرنا - کاهش نزولات آسمانی و سدسازی های بیش از اندازه در افغانستان در مسیر رودخانه هیرمند (به عنوان منبع تامین آب تالاب هامون) باعث تاثیرات منفی اقلیمی در تالاب بین المللی هامون شده است.عکاس : ابوالفضل عرب ...
خبرگزاری پلیس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه ناجا - فرمانده هنگ مرزی زابل از ناکامی قاچاقچیان و کشف بیش از 170 کیلوگرم موادمخدر توسط مرزداران آن فرماندهی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
زابل- معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: 126 شعبه اخذ رای در سطح این شهرستان به جمع آوری آرای مردم اختصاص یافته که از این تعداد 94 شعبه در شهر زابل قرار دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طی سه روز آینده در مناطقی از ایلام، خوزستان و بوشهر و در برخی نقاط شرق کشور از جمله زابل وزش باد شدید رخ می دهد که سبب خیزش گرد و خاک و غبار آلود شدن آسمان می شود.
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: روز 25 خرداد در برخی نقاط شرق کشور به ویژه زابل و در سه روز آینده در مناطقی از خوزستان، ایلام و بوشهر، وزش باد شدید پیش بینی می شود که احتمال وقوع گرد و خاک و غبار آلود شدن هوا وجود دارد.
شرکت فرودگاههای کشور   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور از فرودگاه زابل بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرودگاه های سیستان و بلوچستان، حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور در این بازدید که با همراهی احمد علی موهبتی ...
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان رگبار پراکنده گاهی رعد و برق پیش بینی شد.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۳۴    
نشست بصیرتی سازمان بسیج مهندسین با حضور رئیس سازمان بسیج مهندسین کشور در زابل برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۴:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
نماینده بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: رای ما اثر خواهد داشت و ما مردم به صحنه می آییم و به دنباله راه شهدای گرانقدر من جمله شهید سلیمانی عزیز که با خون خود باعث دوام و بقای این کشور شدند با رای خود ادامه دهنده راه این شهیدان خواهیم بود.
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به همراه استاندار سیستان و بلوچستان از قطعه 4 باند دوم بزرگراه ترانزیتی زاهدان - زابل که بخشی از بزرگراه چابهار میلک محسوب می شود؛ بازدید کرد.
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۰:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: در سه روز آینده در ساعات بعد از ظهر در ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده و در جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان وقوع رگبار پراکنده گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود. ...
مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور به همراه استاندار سیستان و بلوچستان از قطعه 4 باند دوم بزرگراه ترانزیتی زاهدان - زابل که بخشی از بزرگراه چابهار میلک محسوب می شود؛ بازدید کرد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۵۵    
زابل- انتخاب فردی اصلح، کاردان و با تقوا که بتواند با فساد و بی تدبیری مبارزه کند راهکار برون رفت از مشکلات جامعه است.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
زابل- یکی از دستاورد های انقلاب اسلامی بحث انتخابات است که معاندین نظام در تلاشند تا با نا امید کردن مردم و به راه انداختن جنگ روانی از حضور مردم در انتخابات جلوگیری کننند
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۶:۲۵    
زابل-فرمانده سپاه زابل گفت: منتخب مردم باید خود را چون امام خمینی(ره) خادم و خدمتگزار ملت ایران اسلامی بداند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۵۰    
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود. براساس آخرین مدل های هواشناسی طی پنج روز آینده آسمان صاف و جوی پایدار در اکثر مناطق کشور حاکم است و روند کند تدریجی افزایش دما در بیشتر مناطق کشور وجود دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری شرور و عامل تیراندازی به شهروند 43 ساله در کمتر از 6 ساعت خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۵۶    
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۸:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
طی 5 روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و سیستان و بلوچستان به ویژه زابل وزش باد، خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه زابل طبق گزارش توسعه جهانی آب، تا سال 2030 نیمی از جمعیت جهان در مناطقی با تنش آبی خواهند زیست. تعداد تنش های آبی در 2011 نسبت به 2009، سه برابر شده است. از جمله می توان به تنش های میان مصر، اتیوپی و سودان بر سر نیل و درگیری میان تاجیکستان، قرقیزستان و ازبکستان اشاره کرد.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اسامی نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر زابل منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۳:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس شبکه پایش هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: امروز بیشینه سرعت باد در زابل به 90 کیلومتر بر ساعت رسید و گرد و غبار حاصل شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه این شهر را به 2 هزار و 500 متر کاهش داد.
سیمان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۳۳    
مشکلات بغرنج کارخانه های مازوت سوز رئیس هیات مدیره صنایع سیمان زابل می گوید: متاسفانه اتفاقاتی که در صنعت سیمان می افتد گاهی بنده را به این نتیجه می رساند که با قیمت گذاری دستوری که از سال 88 به بعد آغاز شد، برخی کمر به نابودی این صنعت بسته اند ...
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۰۸:۱۹   + ۵۶ سایت دیگر  
از امروز تا پنج روز آینده در برخی مناطق نوار شرقی کشور و شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید رخ خواهد داد که در برخی نقاط سبب خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا می شود.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
همایش رای اولی ها در سالن معلم شهرستان زابل با حضور امام جمعه، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و رئیس اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۰۱    
ایرنا- زاهدان- مسابقات نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور در گروه سه به میزبانی زابل درتاریخ 21 خرداد برگزار می شود و تیم زابل که با 18 امتیاز در دورمقدماتی درگروه هشت بعد از تیم کرمان بعنوان تیم دوم به این دورصعود کرد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۲۰    
نماینده زابل گفت: وقتی معلم تأمین نمی شود، معلمی شغل دسته چندم خواهد شد و باید انگیزه ای به وجود بیاید تا آنها به وظیفه ذاتی خود عمل کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نماینده زابل در مجلس با بیان اینکه باید سریع تر رتبه بندی معلمان به قانون تبدیل شود، گفت: اشکالاتی در مورد عدم توجه به مدیران و یا عدم مشمولیت بازنشسته ها در لایحه رتبه بندی معلمان وجود دارد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۳۷ سایت دیگر  
طی 24 ساعت آینده در ساعات بعد ازظهر در استان های واقع در شمال غرب و غرب و استان های تهران، البرز، سمنان و بخش هایی از مرکز و طی روزهای سه شنبه تا پنجشنبه (18 تا 20 خرداد) در نوار شرقی به ویژه در منطقه زابل و طی پنج روز آینده در برخی مناطق جنوب غرب کشور وزش باد به نسبت شدید رخ می دهد
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از وزش باد شدید در تهران، سمنان و البرز خبر داد و گفت: این شرایط در 24 ساعت آینده در نوار شرقی به ویژه زابل موجب خیرش گرد و خاک و کاهش دید خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۰۷:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا- زاهدان- کاروانسرا فرنگی دوره صفویه در شمال سیستان وبلوچستان در کنار جاده ای که از حاشیه دریاچه هامون می گذشت ساخته شده است. این کاروانسرا در سال 1382 با شماره 9554 به عنوان یکی از آثار ملی ایران به ثبت رسیده و در 45 کیلومتری جاده زابل به نهبندان قرار دارد و در سال های اخیر بخش هایی از آن ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۵:۱۱    
زابل-جانشین ناحیه مقاومت بسیج زابل گفت: امام خمینی به عنوان الگوی حسنه مورد پیروی جوانان مخلص قرار گرفت و جوانان عزیزترین داشته خود یعنی جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و تقدیم انقلاب و مهین اسلامی کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امسال از سطح 300 هکتار باغات باور انگور یاقوتی در شهرستان زابل، هزار و 500 تن محصول برداشت و روانه بازار مصرف می شود.
پژوهشگر حوزه زنان و خانواده با اشاره به اینکه 80 درصد زنان ایرانی خانه دار هستند، گفت: دولت ها باید به زنان جایگاه و منزلت بدهند و آنان را در اولویت قرار دهند؛ این عدم توجه موجب جدایی خانواده ها از جامعه شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۹:۳۶    
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: با مساعدت وزیر بهداشت برای حل مشکلات حوزه سلامت استان تلاش می کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
زاهدان_ ایرنا_ سرپرست پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: برخورد یک دستگاه کامیون با یک دستگاه پژو تاکسی در محور زاهدان به زابل 7 کشته و 2 مجروح برجا گذاشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: در قالب یک تفاهم همه جانبه بین دانشگاه علوم پزشکی زابل و بیمارستان های تامین اجتماعی و خیریه مشکلات این حوزه قابل حل بوده و با نگاه مثبت به زودی به سرانجام خواهد رسید.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی در سه روز آینده در نیمه شرقی کشور، به ویژه استان های واقع در شرق و جنوب شرق در برخی ساعات وزش باد شدید و گرد و خاک پیش بینی می شود که در منطقه زابل با توفان گرد و خاک همراه است و سبب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی خواهد شد. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
جمعه 14خرداد ماه جاری، در پی برخورد یک دستگاه خودروی پژو با یک دستگاه کامیون در شهرستان هامون محور زابل به زاهدان حد فاصل شیله و سه راهی دشتک، 3 نفر مصدوم و 7 نفر فوت شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۴ - ۰۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: 2 میلیارد تومان اعتبار به منظور ساخت و راه اندازی مرکز تخصصی و گردشگری شهرستان زابل اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۲۰:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان-ایرنا- امام جمعه زابل گفت: امام راحل آمد تا ولایت الله و اجتناب از پذیرش طاغوت را برای ما به ارمغان آورد این همه فشار و تحریم به سبب نفی طاغوت است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: در پنج روز آینده در شرق کشور خصوصا زابل وزش باد شدید و گردوخاک خواهیم داشت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۵۳    
زابل- بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل در نظر با توجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی تربیون آزاد دانشجویی برگزار کند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۳    
زابل-مسئول دفتر بسیج دانشجویی شهرستان زابل گفت:مراسم تبیین مولفه های دولت جوان انقلابی مورد نظر مقام معظم رهبری بدون تعیین مصداق و جهت گیری های جناحی به صورت آنلاین در دانشکده علوم قرآنی زابل برگزار شد.
اوشیدا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۷    
در روزهای اخیر جمعی از شهروندان شهرستان زابل در پی اعلام خرابی کنتورهای آب توسط اداره آب و فاضلاب زابل اعلام نارضایتی کردند.