چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۷:۴۱Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «زابل»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
زابل - ایرنا - جمال عبدالناصر بارانی نامزد دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل گفت: اگر بخواهیم مشکلات سیستان را اولویت بندی کنیم، مهمترین مشکل منطقه در حال حاضر و بسیاری از مشکلاتی مانند معیشت و اشتغال را که تحت شعاع قرار داده بحث آب است.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
زابل- ایرنا- یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل گفت: نگاه تک بُعدی نباید به حوزه سیستان داشته باشیم بلکه نگاهمان به این منطقه باید چند بعدی باشد چرا که اگر ما فقط به معضل آب بپردازیم و به بقیه ظرفیت ها نبینیم یک اجحاف در حق مردم انجام می شود.
ایرنا   ۴ ساعت پیش    
زابل- ایرنا- یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل گفت: حضور نخبگان سیستانی در تصمیم گیری های کلان کشور و تصمیم گیری های مربوط به حوزه سیستان بسیار کم بوده و این موضوعات نیازمند این است که با یک عزم ملی منطقه ای ما بر مشکلات و مسائل منطقه غلبه کنیم.
نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان ابراز امیدواری کرد که در سال آبی جاری یعنی تا مهرماه شاهد وارد شدن آب از هیرمند به کشور باشیم.
فرارو   ۷ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
محسن حیدری روز سه شنبه، اظهار کرد: از 129 ایستگاه هواشناسی و باران سنجی سیستان و بلوچستان گزارش باران مخابره شد که در نیکشهر 131، زاهدان 7.2، سراوان 41، دستگرد از توابع نیکشهر 174، بیلری از توابع خاش70، زابل 7.6 میلی متر باران باریده است. ...
ایرنا   ۹ ساعت پیش    
زابل- ایرنا- یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل گفت: اگر به حوزه سیستان نگاه چند بعدی نداشته باشیم و فقط به موضوع آب در این منطقه بپردازیم در حق مردم اجحاف صورت می گیرد.
ایسنا   ۹ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان فرمانده انتظامی شهرستان زابل گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان زابل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از حمل مواد مخدر توسط اعضای یک باند مسلح در سطح این شهرستان به دست آوردند.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه زابل گفت: انتخابات اسفند ماه سال جاری مهم ترین رویداد جمهوری اسلامی ایران است.
بسیج   ۱۰ ساعت پیش    
مسئول سیاسی ناحیه زابل با بیان اینکه اولویت کار فرهنگی در مساجد با قشر نوجوان است، تصریح کرد: طرح شهید آرمان در جذب جوانان و نوجوانان از مدرسه به مسجد موفق بوده است.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان زابل از کشف 43 هزار عدد انواع قرص و 2208 قوطی شیرخشک خارج از شبکه توزیع و قاچاق به ارزش بیش از 13 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۲:۰۸    
شاعران شهرستان زابل مردم را جهت شرکت در انتخابات دعوت کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۵۲   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه زابل گفت: ایران عزیز با همه سختی ها سربلند ایستاده و دشمن امروز با دیدن این سطح از پیشرفت و اقتدار حیرت زده، مسیر جمهوری اسلامی را رصد می کند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۴۲    
فرمانده ناحیه زابل گفت: شرکت در انتخابات وظیفه ای شرعی و ملی است که در آن انسجام، وحدت، اتحاد و غرور ملی ایرانیان به نمایش گذاشته می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان - ایرنا - حبیب الله دهمرده ، نامزد دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و نماینده فعلی مردم زابل گفت: تنها دلیل بنده برای حضور در سیستان به این خاطر است که دشمنان ایران ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۷    
زابل- ایرنا- یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل با بیان اینکه بزرگترین دغدغه ام کمک به مردم منطقه سیستان است گفت: این رسالت را برای خودم تعریف کرده ام که اگر روزی این توان در من جوان سیستانی به وجود آید تمام آن را صرف اهتمام و کمک به مردم خطه سیستان کنم.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۵    
زاهدان- ایرنا- یکی از نامزدهای دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه زابل گفت: تکمیل طرح های نیمه تمام سیستان، انتقال آب از دریای عمان، تقسیم استان، پیگیری حقابه و منطقه آزاد سیستان از جمله برنامه هایی است که در مجلس آینده باید مورد پیگیری و بهره برداری قرار گیرند.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سیستان و بلوچستان از ساماندهی و مرمت بنای تاریخی و گردشگری کوه خواجه زابل با مشارکت اداره کل اوقاف خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۶    
پخش مناظره های انتخاباتی از کانال های رسانه ملی علاوه برداغ شدن تنور انتخابات، شور و نشاط خاصی در بین مردم بوجود آورده است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۰    
بهاره رهنما یکی از بازیگران جنجالی و پرحاشیه سینمای ایران، بانی آزادی زندانیان جرایم مالی در زابل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۳:۴۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه زابل بیان کرد: انتخابات مظهر دموکراسی و قدرت ملی کشورهاست، انتخابات اراده ای سرنوشت ساز است و در آن علاوه بر اراده سیاسی و احزاب، اراده طوایف و قبایل کشور هم سهیم است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- معاون استاندار سیستان و بلوچستان و فرماندار شهرستان ویژه زابل با همراهی رییس هیات نظارت و اعضای هیات اجرایی و کمیته های انتخابات این شهرستان از ستادهای نامزدهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در منطقه سیستان بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: گزارش باران از 43 ایستگاه هواشناسی و باران سنجی مخابره شده که در زابل 1.6، زهک 2.8، تمندان 15.5 و ایرانشهر 1.1 میلی متر باران باریده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین دوره رقابت های کوکو دستجات آزاد کشوربا قهرمانی تیم استان گلستان خاتمه یافت . به گزارش پایگاه خبری اداره کل ورزش و جوانان استان گلستان ؛ اولین دوره رقابت های کوکو دستجات آزاد کشوراز یکم لغایت چهارم اسفند 1402 در شهرستان زابل استان سیستان و بلوچستان برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۲    
روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان زابل گفت :خبر تعطیلی مدارس حوزه سیستان درتاریخ هفتم اسفندماه 1402 از سوی کانال ها وگروه ها در فضای مجازی تکذیب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۶:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی استان سیستان و بلوچستان گفت: از 43 ایستگاه هواشناسی و باران سنجی گزارش باران مخابره شد، از زابل 1.6، زهک 2.8، تمندان 15.5، ایرانشهر 1.1 میلی متر باران گزارش شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۵    
زابل_ جشن نیمه شعبان شامگاه امروز یک شنبه در روستای بامری جهان تیغ بخش کرباسک شهرستان زابل برگزار شد.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۳۷    
رکنا: در شب نیمه شعبان جشن آزادی زندانیان مالی با حضور بهاره رهنما در شهر زابل برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۶:۰۷    
مراسم باشکوه جشن نیمه شعبان، میلاد با سعادت حضرت مهدی موعود(عج) با عنوان میلاد آخرین منجی با حضور دوستداران و شیفتگان امام عصر(عج) در مسجد حضرت علی اکبر(ع) برگزار شد که با جلوه هایی از نور و شادی همراه بود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی یک دستگاه پژو پارس در محور زاهدان - زابل چهار کشته و یک مجروح برجا گذاشت.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۲    
علی عبدالرزاق نژاد رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: متاسفانه بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پژو پارس در محور زاهدان به زابل محدوده کوله سنگی 4 نفر فوت و 1 نفر مصدوم شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: واژگونی خودروی پژو پارس در محور زابل به زاهدان 4 کشته و یک مصدوم برجای گذاشت
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: مردم با حضور بانشاط در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، هدف مهمی چون تشکیل مجلس قوی و کارآمد را دنبال می کنند و مشارکت در انتخابات تکلیف و وظیفه همه است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۵۵    
زابل- ایرنا - احمدرضا جهانتیغ، مسوول بسیج دانشجویی دانشگاه زابل گفت: بسیج دانشجویی دانشگاه زابل برای شناخت بهتر جامعه از داوطلبان دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، رشته نشست های مناظره با حضور نامزدها به مدت سه شب برگزار می کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- فرمانده انتظامی زابل در شمال سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری باند سارقان حرفه ای سیم برق و قطعات خودرو با 16 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۱    
به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان المعظم، میلاد حضرت ولی عصر(عج)، جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور حجت الاسلام والمسلمین پناهیان و مداحان اهل بیت(ع) حاج مهدی رسولی و حاج حنیف طاهری شامگاه جمعه، 4 اسفندماه در مصلی المهدی(عج) زابل برگزار شد.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۲    
جشن بزرگ نیمه شعبان با حضور مداحان کشوری در زابل برگزار شد.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه شهرستان زابل گفت: مردم با حضور بانشاط در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، هدف مهمی چون تشکیل مجلس قوی و کارآمد را دنبال می کنند و مشارکت در انتخابات تکلیف و وظیفه همه است.
اوشیدا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه زابل گفت: خداوند برای انتخاب انبیا اسلام را شاخص قرار داد پس انتخابات شاخص میزان اسلامیت یک جامعه است که باید در انتخابات همه جوره دیده شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۱:۱۱    
فرماندار زابل با بیان اینکه هیچ مسئولی در سیستان، حق حمایت و یا تخریب نامزدهای انتخابات را ندارد، گفت: آرای مردم را حق الناس می دانیم و بدون شک، آخرت خود را به خاطر دنیای دیگران نابود نخواهیم کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۰:۵۵    
تیم کوکو استان کرمان توانست جایگاه سوم مسابقات قهرمانی کشور به میزبانی زابل را کسب کند.
شباویز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۲۲:۱۲    
نزار فضل الله روانی یا نزار الجعفری مداح شیعه اهل قطر است که به زبان های عربی، فارسی، انگلیسی، ترکی و اردو تسلط دارد. پدر و مادر او اهل لارستاناز شهرستان های استان فارس بودند ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
زابل- ایرنا- سعید مقدم، رییس انجمن کوکو ایران گفت: نخستین دوره رقابت های کوکو دسته های آزاد کشور به میزبانی استان سیستان و بلوچستان و شهرستان زابل در حال برگزاری است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ویژه زابل گفت: انتخابات آگاهانه و اصلح تر با مشارکت قوی و حضور پررنگ مردم در انتخابات قطعا پاسخ کوبنده ای به دشمنان و استکبار خواهد بود.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری سارق مسلح و تحت تعقیب پلیس با کشف 14 فقره سرقت مسلحانه خبر داد.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۷:۳۳    
مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید از شعب مرکزی ، زهک، پایانه مرزی میلک و شعبه امام خمینی (ره) زابل که با هدف نظارت و کنترل نحوه سرویس دهی به مشتریان در روزهای پایانی سال صورت گرفت، ضمن گفت و گوی صمیمانه با کارکنان و مشتریان، خواستار شتاب بخشی و تقویت جذب منابع جدید در
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۵:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک ملی ایران در بازدید از شعب مرکزی ، زهک، پایانه مرزی میلک و شعبه امام خمینی (ره) زابل که با هدف نظارت و کنترل نحوه سرویس دهی به مشتریان در روزهای پایانی سال صورت گرفت، ضمن گفت و گوی صمیمانه با کارکنان و مشتریان ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۰۰    
نگاه به دانشگاه و فعالیت های آن نباید صرفا جنبه علمی داشته باشد بلکه باید فراتر از آن عمل کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۱:۳۵    
ضبط مرحله دوم مناظره های تلویزیونی نامزد های مجلس در حوزه انتخابیه زابل انجام شد.