پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۰۱Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نانوایی»

روزنامه نصف جهان   ۵ ساعت پیش    
مریم محسنی: برخی از نانوایی ها در سطح شهر با وجود اینکه قبلا نان های با کیفیتی می پختند اکنون با برداشته شدن ارز ترجیحی نان های بی کیفیتی را پخت می کنند. مردم مناطق مختلف از این موضوع گلایه مند هستند و می گویند با برداشته شدن یارانه ها و افزایش قیمت آرد، کیفیت نان هم کاهش پیدا کرده است. ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل غله و خدمات بازرگانی لرستان گفت: سهمیه آرد 75 نانوایی متخلف استان در نیمه نخست امسال مسدود و 22 نانوایی متخلف نیز پلمب شد.
ایلنا   ۸ ساعت پیش    
رئیس هیت مدیره مجتمع تولیدی شمس آذر گفت: براساس نظر بسیاری از مسئولین و مدیران ترامپ به ما صدمه نزد؛ بلکه تصمیصم گیری های اشتباه مدیران صنعت ما را فلج کردند.
سفیر افلاک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بیرانوند گفت: 1328 پرونده تخلف در نیمه نخست امسال برای نانوایی های لرستان تشکیل شد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۸    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان اصفهان گفت: 98 درصد خبازان استان که آرد یارانه ای نوع اول و دوم دریافت می کنند به این دستگاه ها مجهز شده اند.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس انجمن علوم و فنون غلات اصفهان درباره تخلفات نانوایی ها و عدم پخت در ساعات مشخص، اظهار کرد: اگرچه در ظاهر این موارد تخلف است، اما در دنیای واقعی این موارد تخلف نیست؛ در حالی که سهمیه ماهیانه یک نانوا باید 300 کیسه آرد باشد، اما وقتی بین 150 تا 200 کیسه آرد به وی تخصیص می یابد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر کالاهای اساسی سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 12 هزار و 513 مورد بازرسی از نانوایی های سطح استان انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان رشت با بیان اینکه خوشبختانه تعطیلی های خود سرانه نانوایی های شهرستان نیز کم شده است، گفت: با جلوگیری از تعطیلی های خودسرانه، صف نانوایی و مدت زمان گرفتن نان برای مردم نیز کم شده است.
زاگرس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۲:۱۹    
رییس اتحادیه نانوایان اهواز گفت: در مناطقی مثل کیانپارس، کیان آباد، کوروش، زیتون و ... قیمت املاک بالا هستند و به همین دلیل در این مناطق با کمبود نانوایی مواجه هستیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۹:۰۱    
گزارش قدس آنلاین از وضعیت فروشگاه های مواد غذایی و نانوایی های سطح شهر در آستانه ایام شهادت ثامن الحجج(ع)
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رییس اتحادیه نانوایان اهواز گفت: در مناطقی مثل کیانپارس، کیان آباد، کوروش، زیتون و ... قیمت املاک بالا هستند و به همین دلیل در این مناطق با کمبود نانوایی مواجه هستیم.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
نانوای آلمانی ادامه داد: اگر شرایط تغییر نکند نسبت بزرگی از نانوایی های آلمان دیر یا زود تعطیل خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در استان بیش از 3 هزار و 100 واحد خبازی وجود دارد که از این تعداد 2 هزار و 615 نانوایی به دستگاه های کارتخوان هوشمند مجهز شده اند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
بحران انرژی که در دهه های اخیر در جهان بی سابقه بوده، کشورهای قاره سبز را با شرایطی به مراتب وخیم تر از سایر کشورها دست به گریبان کرده است، به طوری که علاوه بر نزدیکی به فصل سرما، افزایش قیمت ها در آلمان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۳:۵۲    
رئیس اتحادیه نانوایان مشهد گفت: با مشارکت فرمانداری، جهاد کشاورزی مشهد و اداره غله 30 کانکس سیار در رینگ یک و دو فعال هستند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۴۲    
مشیری، مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری در گفت و گو با قدس آنلاین: در مراکز اسکان اضطراری و موقت، با همکاری آستان قدس رضوی محصولات رضوی با تخفیف عرضه می شوند. در نظر داریم تا با همکاری جهاد کشاورزی نانوایی های سیاری را در اطراف حرم مستقر کنیم.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
آبگوشت به تناسب فصل و منطقه ای که در آن پخته می شد و ذوق طباخ، شکلی و طعمی متفاوت به خود می گرفت. برای مثال در روزگار گذشته اهالی روستا های تهران که بیشتر باغدار بودند علاقه زیادی به آبگوشت باغی داشتند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نظارت هوشمند بر نانوایی ها در سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: بر اساس تخلفات نوع یک اگر میزان تراکنش روزانه نانوایی ها بیشتر از مبلغ تعین شده باشد، واحد های متخلف باید برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - رییس اتاق اصناف لرستان گفت: تمامی نانوایی های این استان طی فردا یکشنبه مصادف با 28 صفر ( رحلت پیامبر اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) ) تعطیل هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
خرم آباد- رئیس اتاق اصناف لرستان از تعطیلی نانوایی های این استان طی فردا یکشنبه مصادف با 28 صفر خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی نانوایی های استان فردا یکشنبه تعطیل است و فعالیت ندارند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
با آزادسازی نرخ آرد، نه تنها مشکل کمبود آرد حل نشد که حتی نان آزادپزان هم آجر شده است و ازسوی دیگر، صف نانوایی های سنتی طولانی تر. با این افزایش قیمت، مردم دیگر رغبتی به تهیه نان آزاد حجیم و فانتزی ندارند.
یافته   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۳    
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار اتاق اضناف لرستان از تعطیلی نانوایی های استان در روز یکشنبه، سوم مهرماه مصادف با سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی (ص) و شهادت امام حسین مجتبی (ع) خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- سرپرست فرمانداری بروجن گفت: ماهانه 20 هزار کیسه آرد در نانوایی های این شهرستان توزیع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۰:۰۸    
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: فردا به مناسبت 28 صفر و رحلت پیامبر اسلام (ص) کلیه نانوایی های استان تعطیل است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
هزینه انرژی در کشورهای اروپایی طی ماه های گذشته به دنبال حمله نظامی روسیه به اوکراین افزایش یافته است.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
سرپرست اداره کل غله و خدمات بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: نانوایی های استان، 28 صفر سالروز رحلت پیامبر اکرم (ص) تعطیل است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- استاندار کرمان با اشاره به آثار اجرای طرح اصلاح اقتصادی و کاهش قاچاق برخی کالاها گفت: در بحث آرد نیز این مساله مطرح است زیرا بعضا نانوایی که وجود خارجی ندارد سهمیه آرد داشته است.
شفاف   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
میزان استفاده از ماسک در کشور به 21 درصد رسیده است. در هفته گذشته عرضه مواد غذایی فاسد در مراکز تهیه و توزیع غذا و عدم رعایت بهداشت در نانوایی ها در صدر جدول شکایات مردمی قرار گرفته است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۴۷    
گلایه شهروند مشهدی از کمبود نانوایی در اطراف حرم مطهر رضوی که با توجه به نزدیک شدن به دهه آخر صفر نیازمند پیگیری مسئولین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
میزان استفاده از ماسک در کشور به 21 درصد رسیده است. در هفته گذشته عرضه مواد غذایی فاسد در مراکز تهیه و توزیع غذا و عدم رعایت بهداشت در نانوایی ها در صدر جدول شکایات مردمی قرار گرفته است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۳    
رئیس اتحادیه نانوایان مشهد با بیان اینکه همچنین در حدود 500 نانوایی در رینگ های دو، سه و چهار سطح شهر آرد امانت سپاری کردیم که در صورت نیاز نان پخت و به رینگ یک اضافه کنند، گفت: بنابراین برای 18 میلیون و 750 هزار قرص نان، آرد ذخیره سازی کرده ایم.
مدیر غله سراوان به اتفاق معاون فرماندار این شهرستان در بازدید از نانوایی های مناطق کم برخوردار و مرزی بر اهمیت و جایگاه هدفمندی یارانه ها به عنوان راهکاری مؤثر برای مصرف بهینه و کمک به توسعه کشور تأکید کردند. ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، طبق اعلام وزارت بهداشت، بر اساس آخرین نقشه رنگبندی کرونایی در کشور، در حال حاضر تعداد شهرهای آبی کرونا در ایران افزایش یافته و هم اکنون تعداد این شهرها به 171 شهر رسیده است ...
سلامت نیوز / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت بهداشتی ها، بر اساس گزارش های مردمی که در سامانه 190 ثبت شده است، شکایت از عرضه مواد غذایی فاسد در اصناف تهیه و توزیع مواد غذایی، جزو بیشترین شکایات مردمی بوده و بیشترین مکان مورد گزارش برای ثبت شکایات بهداشتی نیز مربوط به نانوایی ها بوده است.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نانوایی ها همچنان در صدر شکایات بهداشتی مردم، چه کسانی بیشتر در خطر ابتلاء به آلزایمر هستند، مراکز واکسیناسیون عمومی کرونا در اصفهان و آمار کرونا و واکسیناسیون کرونا جهان و ایران به تفکیک شهرستان ها را در بسته خبری ایمنا مطالعه کنید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۴۵    
4 واحد نانوایی در فیروزکوه به علت کم فروشی و رعایت نکردن ساعت پخت جریمه شدند.
کیشوند   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۸:۳۲    
بعد از اعتصاب و تعطیلی یک روزه نانوایی های سطح جزیره کیش، از امروز نان با افزایش قیمت حدود 40درصدی عرضه می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان جزئیات جدید از نحوه اجرای طرح هدف مندی یارانه آرد را تشریح کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۹    
مشهد- با مجهز شدن نانوایی ها به کارت خوان های هوشمند انتظار می رفت با کوتاه شدن دست دلالان انتظار برای خرید نان نیز کوتاه شود اما ظاهرا این اتفاق رخ نداده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل-ایرنا-فرماندار اردبیل گفت: 40 نفر در قالب بازرسان بسیج اصناف بر نحوه توزیع آرد در بین نانوایی های این شهرستان نظارت می کنند.
پانا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - بر اساس اعلام مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، بیشترین شکایات مردم از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، مربوط به نانوایی ها است. مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گزارش آخرین وضعیت بررسی رعایت پروتکل های بهداشتی در کشور در مقابله با ویروس کرونا و تشریح جدیدترین گزارش عملکرد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی مدیرکل اقتصادی استانداری مرکزی گفت: نصب کارتخوان های هوشمند در نانوایی های استان مرکزی به شکل 100 درصد انجام شده است.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان خراسان رضوی با اعلام اینکه طرح هوشمندسازی یارانه نان در این استان اجرایی شده و پیشرفت قابل توجهی داشته است، گفت: از 5507 واحد نانوایی در شهر مشهد، نسبت به نصب کارتخوان هوشمند در 4864 واحد (بیش از 88 درصد واحدها) اقدام شده است. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ، بیشترین شکایات مردم از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، مربوط به نانوایی ها است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۷:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت ، بیشترین شکایات مردم از عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی، مربوط به نانوایی ها است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
لیدا رفعتی روز یکشنبه در در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بیشترین میزان تخلف این حوزه مربوط به نانوایی ها است و به گونه ای که پس از 594 مورد بازدید و سرکشی از هزار و 986 نانوایی فعال در استان، 116 واحد به مرجع قضایی معرفی شده است. وی اضافه کرد: همچنین مدیران و متصدیان 75 [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۵    
بخشدار مرکزی آغاجاری: همه نانوایی های فعال در این بخش باید به دستگاه کارتخوان هوشمند تجهیز شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۹:۳۰    
مدیر جهاد کشاورزی دامغان از افزایش 50 تنی سهمیه آرد نانوایی های این شهرستان خبر داد.