شنبه ۲۹ اردیبهشتساعت ۱۹:۱۳May 2024 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت نان»

جام جم   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۶:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش جام جم آنلاین همدان، علی اصغر غفاری آثار در دیدار مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان همدان با بیان اینکه مردم از کیفیت نان و عدم رعایت ساعت پخت برخی از واحدهای نانوایی سطح شهرستان رضایت ندارند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۷:۰۲    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی سیستان و بلوچستان در خصوص گلایه شهروندان از بی کیفیتی نان در سطح شهر زاهدان گفت: تولید و کیفیت نان به کیفیت آرد و نحوه پخت و آموزش خبازان بستگی دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶    
شاهرود- مردم شاهرود مدت ها است که نسبت به کیفیت نان های تولیدی نانوایی ها اعتراض دارند و همچنان مسوولان در این زمینه کاری نمی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان، بر ضرورت ارتقای کیفیت نان و تعیین نرخ نان های آزاد پز در استان تاکید کرد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست رئیس کل دادگستری استان بوشهر با مسئولین شهرستان بوشهر از جمله فرماندار شهرستان بوشهر،رئیس اتاق بازرگانی، مدیر کل تعزیرات حکومتی استان بوشهر و اعضای اتحادیه صنف نانوایی ها در محل دادگستری کل استان بوشهر جهت افزایش کیفیت نان و برخورد با متخلفین حوزه آرد و نان تشکیل گردید.
سفیر لرستان   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۲    
فرماندار معمولان گفت: دستگاه های متولی به فعالیت نانوایی ها در این شهرستان با هدف ارتقای کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان به صورت جدی ، مداوم و مستمر نظارت داشته باشند. ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا - فرماندار بهبهان بر ضرورت بهبود کیفیت نان تاکید کرد و گفت: مجوز نانوایی هایی که در مهلت مقرر کیفیت نان پخت شده را ارتقا ندهند باطل خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: نهضت ملی نان کامل فرآیند مؤثری در ارتقای سلامت مردم است که باید با فرهنگ سازی وسیع مورد توجه قرار گیرد. وجه به کیفیت نان کامل از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر مورد بی توجهی قرار گیرد، می تواند به اهداف طرح آسیب وارد کند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: طبق گزارش مرکز پژوهش های غلات کشور، نان های تولیدی استان زنجان در اسفند سال گذشته رتبه برتر را به لحاظ کیفیت در سطح کشور کسب کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار بهاباد از برخی بی نظمی ها در ساعات فعالیت شماری از نانوایی ها و همچنین افت محسوس کیفیت نان در اغلب نانوایی های شهرستان گلایه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۵   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون اصل نود با اشاره به مصوبات این کمیسیون برای افزایش کیفیت نان در کشور گفت: در این جلسه مقرر شد دبیرخانه شورای عالی سلامت و امنیت غذایی ظرف یک ماه نسبت به ارائه برنامه جامع توسعه نان کامل اقدام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۲    
همدان-سرپرست فرمانداری شهرستان تویسرکان گفت: کیفیت نان مورد نیاز مردم تویسرکان با شنیده شدن حرف نانواها باید افزایش پیدا کند.
فودنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ساماندهی زنجیره آرد و نان در سه دهه اخیر به منظور هدفمندی یارانه و افزایش کیفیت نان در قوانین مورد تاکید قرار داشت اما بجز دولت های دهم و سیزدهم؛ دولت دیگری برای ساماندهی آن اقدام نکرد. اولین بار در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها، در سال 90، قیمت نان آزاد شد و یارانه آن مستقیم به مردم پرداخت گردید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
آزادشهر- فرماندار آزادشهر گفت: فعالیت مستمر گشت مشترک نظارت بر نانوایی ها با هدف ارتقای کیفیت نان و برخورد قانونی با نانوایی های متخلف در آزادشهر در حال انجام است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۵    
به گزارش روابط عمومی استانداری کرمانشاه؛ کارگروه نان استان کرمانشاه در راستای ارتقای کیفیت نان و سلامت مردم در نظر دارد تولید نان کامل را پس آموزش خبازان وارد فاز اجرایی کند . ساماندهی واحد های خبازی بر اساس سرانه جمعیت ...
استانداری تهران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار فیروزکوه در نشست شورای آرد و نان تاکید کرد ؛حفظ کیفیت نان و رعایت ساعات پخت از اهمیت بالایی برخوردار است.
استانداری مرکزی   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۱:۴۲    
استاندار مرکزی گفت: طرح رتبه بندی نانوایی ها را با کمک مردم و با نگاهِ رو به رشد در کیفیت نان دنبال خواهیم کرد.
رئیس مؤسسه تحقیقات کشاورزی دیم در مصاحبه با اصحاب رسانه گفت: موسسه دیم از بدو تأسیس 50 رقم گندم نان و دوروم برای افزایش تولید، بهبود کیفیت نان و ماکارونی معرفی کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۰۹:۵۰    
کیفیت نامناسب نان در فیروزکوه موجب نارضایتی مردم شده است. فرماندار فیروزکوه گفت: این مشکل را تا رفع نگرانی مردم پیگیری می کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: پیش بینی می شود امسال حداقل 13میلیون تن گندم در کشور تولید شود تا به طور کامل نیاز سالانه گندم مورد نیاز نان در کشور را تأمین کند و خودکفا شویم. ...
598   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: امسال هم در تولید گندم نان خودکفا می شویم وبرنامه افزایش کیفیت نان کلید خورده و حداقل 13 درصد به سبوس نان اضافه می شود.
ارانیکو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه امسال هم در تولید گندم نان خودکفا می شویم گفت که برنامه افزایش کیفیت نان کلید خورده و حداقل 13 درصد به سبوس نان اضافه می شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان اهواز گفت: گشت مشترک نظارت بر نانوایی های اهواز با هدف ارتقای کیفیت نان و رضایتمندی شهروندان به صورت مستمر در حال انجام است سید احمد موالی زاده در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت نان در اهواز بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت:با وجود سختی تولید محصولات کشاورزی از جمله گندم،بخشی از این محصولات در بخش تولید و برداشت و بخشی دیگر به دلیل کیفیت نان در سفره مردم ضایع می شود.
آنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان تحقیقات کشاورزی گفت: کیفیت آرد متناسب با شرایط کشت، داشت و برداشت گندم متفاوت است؛ از همین رو لازم است که از شرکت های دانش بنیانی که بتوانند به افزایش کیفیت نان کمک کنند حمایت کنیم.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۲۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار اهواز گفت: گشت مشترک نظارت بر نانوایی های این شهرستان با هدف ارتقای کیفیت نان فعال شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار و رئیس کارگروه گندم،آرد و نان شهرستان اهواز از بازرسی و نظارت بر واحدهای پخت نان و برخورد قانونی با نانوایی های متخلف در این شهر خبر داد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
قوت غالب مردم ایران نان است و این در حالی است که کیفیت نان های مصرفی در کشور، هنوز آن طور که باید، نتوانسته اند انتظارات متخصصین تغذیه را برای دسترسی به نان سالم و کامل، برآورده سازند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان فرماندار شهرستان ازنا با اشاره به ضرورت پخت نان در ایام نوروز بر ضرورت مدیریت صحیح توسط نانوایی ها و برخورد با تعطیلی خودسرانه نانوایان، بر افزایش کیفیت نان و جلوگیری از کسری آرد در ایام پیش رو تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس اتحادیه نانوایان اردبیل با اظهار اینکه قیمت نان آزادپز در اردبیل از سوی کارگروه آرد و نان اعلام نشده است، افزود: افزایش کیفیت نان در گرو افزایش سود نانوا و ایجاد انگیزه برای نانوا است.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۸    
مشاور وزیر اقتصاد و دارایی و سخنگوی طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در کشور گفت: طرح هوشمندسازی یارانه گندم آرد و نان برای اولین بار در خراسان رضوی آغاز شده و شاهد افزایش کیفیت نان و رضایتمندی مردم خواهیم بود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۰۶:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
کارشناس فرآورده های غذایی سازمان غذا و دارو کامل گفت: پروانه تولید آرد کامل، نشانگر بهترین کیفیت نان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بازدید از نانوایی های شهرستان زارچ با هدف ارزیابی کیفیت نان تولیدی، بررسی رعایت مراحل تولید و مسائل بهداشتی انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
در این بسته درخواست شما درخصوص پایین بودن کیفیت نان در شهر فارسان و مشکل جمع آوری زباله ها شهرک هجرت لردگان را پیگیری کردیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۴:۳۰    
استاندارد آرد گندم به روز رسانی شده است و به مرور تولید و طبخ نان با آرد کامل گندم برای افزایش کیفیت نان انجام می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل نظارت بر استاندارد صنایع غذایی گفت: استاندارد ملی 103 یا همان آرد گندم با اضافه شدن آرد کامل گندم، تغییر بنیادی و اساسی کرده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۰:۰۳    
فرماندار کلاله در جلسه کارگروه ساماندهی گندم، آرد و نان شهرستان گفت: در راستای ارتقا کیفیت نان در شهرستان 16 خباز ماهر که نان با کیفیتی پخت داشته اند شناسایی شده و تاکنون شاطر و شاگردان 165 نانوایی آموزش عملی را دیده اند. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۴۳    
همه جا سخن از پایین بودن کیفیت نان است. غذایی که قوت غالبِ مردم است اما این روزها مغلوب شده و از کیفیت شکست خورده است! اینکه گاهی نان خمیر باشد یا خشک و یا نان امروز را فردا نتوان مصرف کرد یکی از مشکلاتی است که داد مردم را نسبت به کیفیت نان درآورده است ...
جهان اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۱۵:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی دولت تاکید کرد: اگر تخلفی در قیمت و کیفیت نان ایجاد شود، رسیدگی به آن در حوزه فعالیت وزارت صمت و سازمان تعزیرات است. احسان خاندوزی، سخنگوی اقتصادی دولت و وزیر اقتصاد در پاسخ به پرسشی درباره ادعای افزایش قیمت نان در برخی نانوایی ها تصریح کرد: سیاست دولت در این خصوص ...
استاندار مازندران با اظهار این که گلایه مردم از کیفیت پایین بعضی از کالاها، کاهش وزن و وضعیت بسته بندی محصولات تولیدی و صنعتی زیاد است، گفت :کیفیت پخت نان در مازندران نیز مورد رضایت مردم نیست و همه شاکی هستند.
موج   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: آرد کاملی مطابق با استانداردهای روز و علم پایه عرضه خواهد شد. بنابراین باید در جهت افزایش کیفیت این محصول عزم ملی داشته باشیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: افزایش کیفیت نان دغدغه ای ملی است که برای تحقق آن باید عزم جدی داشته باشیم.
رییس سازمان ملی استاندارد گفت: با تولید آرد کامل و استانداردسازی این بخش، از این به بعد مردم از نان و آرد کامل و منطبق با استانداردهای روز استفاده خواهند کرد.
تمدن لر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش تمدن لر به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی استان لرستان، گشت مشترکی در راستای بازرسی از نانوایی های سطح شهر ازنا با حضور رئیس گشت سیار تعزیرات حکومتی و بازرسان شبکه بهداشت و نیروی انتظامی در راستای ارتقا کیفیت نان تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۲۳ سایت دیگر  
بروجرد - معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کیفیت نان لرستان اصلاً قابل خوب نیست، گفت: 30 تا 40 درصد نان تولیدی این استان تبدیل به ضایعات می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رئیس اتحادیه خبازان کرمانشاه معتقد است، نان کرمانشاه نسبت به بسیاری از شهرهای دیگر کشور کیفیت قابل قبولی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۰۵ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سلامت محیط کار دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان با اشاره به اینکه در شهرهای بانه و سروآباد مطبوبیت نان بین یک تا 5 درصد بوده است، گفت: 60 درصد از خبازان شهرستان بانه به دادگاه معرفی شدند که در نهایت بعد از کاهش نمک در آرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۳ - ۱۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
سنندج_مدیر سلامت محیط کار دانشگاه علوم پزشکی کردستان از ضعف درصد مطلوبیت کیفیت نان در بانه و سروآباد خبر داد.