دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۲۳:۲۶Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کیفیت نان»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار گرگان از تشدید نظارت بر ساعات پخت نانوایی ها و کیفیت نان خبر داد.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
/ مائده مطهری زاده نان در مازندران بعد از گذشت حدود یک سال با افزایش قیمت 30 درصدی مواجه شد. افزایش قیمت نان هر بار در حالی اتفاق می افتد که کیفیت نان همواره شیب نزولی را طی کرده و موجبات نارضایتی شهروندان را فراهم آورده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
با پایین آمدن کیفیت نان در استان زنجان به علت استفاده از گندم تازه ، 5 هزار تن گندم خارجی برای اختلاط با گندم زنجان ، به استان اختصاص یافت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- افزایش نرخ نان در کردستان به تصمیمات دولت آینده موکول شده و دولتمردان وعده داده اند که هیچ گونه افزایش نرخ نانی در استان اتفاق نخواهد افتاد.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، در هفته های اخیر یکی از مشکلات اساسی در شهر ملایر پایین بودن کیفیت نان و کم کاری واحدهای خبازی در سطح شهر بوده است که اعتراضات مردمی فراوانی را به همراه داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
گروه استانها- معاون قضایی دادگستری همدان درباره مشکل این روزهای نانوایی های همدان گفت: علاوه بر توزیع خارج از شبکه آرد در استان، برخی از نانوایی ها به دلیل خلا نظارتی ساعت پخت و کیفیت نان را کاهش داده اند مشکلی که باید بررسی و پیگیری شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان مشهد با اشاره به عدم رقابتی بودن بازار نان، گفت: باید فضای نان رقابتی شود تا کیفیت نان افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۴۲    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار پلدختر گفت: نحوه عملکرد، زمان پخت و کیفیت نان تولیدی در واحدهای نانوایی شهرستان مطلوب نیست بر این اساس باید نظارت و بازرسی بر فعالیت این واحدهای صنفی تشدید شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از اعمال جریمه برای 374 واحد نانوایی در سطح شهرستان به ارزش ریالی بیش از 6 میلیارد و 900 میلیون ریال در راستای کنترل قیمت و کیفیت نان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۵:۵۵    
ایسنا/همدان معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر با بیان اینکه نباید با تغییر دولت، خدمت رسانی به مردم تعطیل شود،گفت: با توجه به نارضایتی عمومی از کیفیت نان در سطح شهر، باید نظارت و کنترل دقیق توسط ارگان های مربوطه از جمله اداره استاندارد ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۶:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران، انواع نان سنتی شامل: سنگک، بربری، تافتون و لواش در فروردین ماه سال جاری نمره کیفیت 85.70 درصد را به دست آورد که در دامنه کیفیتِ خوب قرار دارد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - معاون برنامه ریزی فرمانداری آبادان گفت: متصدیان 22 واحد نانوایی این شهرستان به دلیل تخلف از جمله گرانفروشی، کم فروشی، پایین بودن کیفیت نان و رعایت نکردن اصول بهداشتی به تعزیرات حکومتی معرفی شدند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار بوکان گفت: به دنبال شکایت های گسترده مردمی از وضعیت و کیفیت نان در بوکان، سهمیه 6 واحد نانوایی متخلف در این شهر قطع شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۹    
بی کیفیتی نان و مشکلات در حوزه آرد توزیعی در شهرستان ها، بیشترین دلیل نارضایتی شهروندان از بی کیفیتی نان در شهرستان های استان کهیگلویه وبویراحمد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
آبیاری برخی از محصولات کشاورزی با سموم بیش از حد و مسئله تأمین نان سالم به عنوان قوت لایقوت مردم، از دغدغه های مطرح شده اعضای مشارکت خانه مردم در سلامت شهرستان های استان کرمانشاه، بود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۱    
با وضعیت فعلی کیفیت نان تنها فکری که به ذهن خطور می کند این است که مسئولان به ویژه مدیران سازمان "صمت" کهگیلویه و بویراحمد از نان نانوایی های شهر یاسوج و شهرستان بویراحمد مصرفی ندارند؛ در غیراینصورت این حجم از بی توجهی به این سطح پایین از کیفیت نان کاملا غیرطبیعی است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
نصف جهان: نایب رئیس انجمن علوم و فنون غلات اصفهان گفت: با گندم آفت زده نمی توان نان ایده آل و باکیفیتی پخت کرد، اما دولت می تواند به جای ورود ذرت، گندم باکیفیت را از خارج وارد کشور کند و گندم های آفت زده را برای خوراک دام به دامداری ها تحویل دهد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۴ - ۱۶:۴۵    
خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله گفت: کیفیت نان تولیدی در خبازی های این شهرستان مطلوب نیست و باید بررسی های لازم انجام و اقدامات کارشناسی برای برطرف شدن این مشکل صورت گیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۱۳ - ۱۱:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
محققان در موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی موفق شدند راهکارهای علمی برای افزایش کیفیت نان و به تاخیر افتادن بیات شدن آن ارائه دهند و دستگاهی خانگی برای پخت این نان ها طراحی کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۲ - ۰۶:۴۸    
ایسنا/کردستان اینکه گاهی نان خمیر باشد یا خشک و یا نان امروز را فردا نتوان خورد یکی از مشکلاتی است که چند سالی است داد مردم را نسبت به کیفیت نان درآورده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۹    
در کردستان مردم به شدت از کیفیت نان عرضه شده گلایه دارند و مشکل اصلی این محصول را خمیر بودن، سوختگی، شور و یا بی نمک بودن و کوچک تر شدن حجم نان عنوان می کننداما نانواییان ادعا می کنند که آرد استان قبلا از خود استان تهیه می شد اما گویا این روزها این آرد مربوط به گندم خوزستان است که مردم از آن ناراضی ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۰۹ - ۱۶:۲۲    
نماینده مردم شاهین دژ و تکاب در مجلس با بیان اینکه کیفیت نان نامناسب است،گفت: نبود رقابت موجب کاهش کیفیت نان می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۴/۰۸ - ۱۲:۵۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گفت: 30 درصد نانواهای استان کردستان دلیل پایین بودن کیفیت نان را، کیفیت آرد تولید استان می دانند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۴:۳۴    
ایسنا/همدان مدیرکل استاندارد استان همدان با اشاره به اینکه همه واحدهای آرد استان دارای نشان استاندارد هستند، گفت: نظارت بر شبکه توزیع نان و نانوایی ها در دستور کار این اداره است و تلاش می کنیم کیفیت نان را ارتقاء دهیم.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
نان از پرمصرف ترین قوت مردم کشورمان محسوب شده و از اهمیت فراوانی برخوردار است بنابراین دسترسی به موقع به آن و کیفیت مناسب آن، چیزی نیست که بتوان به راحتی از آن گذشت و بدان بی اهمیت بود. ...
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۹:۴۳    
یکی از اجزا ثابت سفره هر ایرانی نان است به طوری که هر خانواده حداقل یک یا دو وعده غذایی خود در روز را با نان تأمین می کند؛ اما با تلاطم بازار و افزایش قیمت سایر کالاها همچون گوشت قرمز و گوشت مرغ، نان نقش پر رنگ تری در سبد کالا مردم به خود گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - پایین بودن کیفیت نان در کردستان یکی از بحث های و دغدغه های مردم این استان است که بارها نسبت به آن ابراز نارضایتی کرده اند، اما هنوز هم نان در سفره کردستانی ها کیفیت لازم را ندارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۹:۴۰    
در حالی که کیفیت نان در بسیاری از نانوایی های کردستان پائین است خبازی های استان کیفیت آرد استان را نامطلوب می دانند اما مسئولان معتقدند باید خبازان برای تولید نان مهارت لازم را کسب کنند و آموزش ببینند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: اگرچه نان تولیدی در استان باکیفیت است اما رضایت بخش نیست و به عوامل متعددی بستگی دارد که لازم است به خبازان آموزش های لازم ارائه شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۶:۰۱    
ایسنا/کردستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کردستان بر لزوم آموزش خبازان برای بهبود کیفیت پخت نان در استان تاکید کرد و گفت: فضای مجازی فرصت مناسبی برای آموزش خبازان در راستای افزایش کیفیت نان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- آموزش خبازان در راستای پخت با کیفیت نان و جلب رضایت شهروندان باید همراه با تأمین آرد باکیفیت در دستور کار مسئولان استان کردستان قرار گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۵ - ۱۳:۲۸    
سنندج- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان گفت: اقدامات لازم از جمله اختلاط گندم با ارقام خارجی و آموزش به خبازان برای تولید نان باکیفیت در استان انجام شود.
موج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۴ - ۰۰:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون اقتصادی استاندار ایلام از کیفیت پائین نان در استان به رغم وجود گندم مرغوب انتقاد کرد و گفت: متاسفانه در پخت نان به مدت زمان عمل آوری خمیر زیاد توجه نمی شود که همین مسأله علاوه بر کاهش کیفیت نان موجب افزایش میزان دور ریز آن نیز می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۰۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
شهروندان شیرازی از چند نرخی بودن نان به بهانه سبوس دار شدن یا اضافه کردن سبزی به نان گلایه مند هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
کاهش کیفیت نان در برخی نانوایی های ایلام موجب نارضایتی شهروندان شده و نانوایان این بی کیفیتی را به دلیل پایین بودن کیفیت آرد می دانند.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در این گزارش برخی دلایلی که نشان می دهند نان سبوس دار می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند معرفی می شود: 1. شما را برای مدت طولانی تری سیر نگه می دارد ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - فرماندار اسلامشهر گفت نظارت مناسبی از فعالیت نانوایی ها و کمیت و کیفیت نان توسط دستگاه های ذیربط در شهرستان اسلامشهرصورت نمی گیرد که پذیرفتنی نیست. ...
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
بهروز عبدیلی از طرح تشدید بازرسی ها بر عملکرد نانوایی ها و جلوگیری از هر گونه تخلف، کم فروشی و گرانفروشی و کیفیت نان به صورت مستمر و روزانه توسط بازرسان اداره صمت، غله و اتاق اصناف هشترود خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نوذری گفت: کیفیت نان در بیشتر واحد های نانوایی پایین بوده که این موضوع باعث ایجاد نارضایتی و شکایات متعددی از سوی مردم شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۰:۵۳    
گروه استان ها- افزایش قیمت نان از یک سو و کاهش کیفیت نان در استان کردستان باعث بروز مشکلات و نگرانی هایی در بین مردم شده است به نحوی که کم کم شاهد حذف نان بر سر سفره های مردم و کوچک تر شدن سبد خانوارهای کردستانی هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل غله استان: گندم مرغوب تنها یکی از سه شاخص ارتقای کیفیت نان در استان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۰۶ - ۱۱:۱۹    
گروه استان ها- داستان قیمت و کیفیت نان در خراسان شمالی همیشه از موضوعاتی است که مورد انتقاد مردم و نانوایان است و این بار نانواها می گویند استاندار خراسان شمالی با آنالیز جدید قیمت ها مخالفت کرده و آن ها هم در تامین هزینه های پخت نان ناتوان شده اند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ - ۰۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پاکدشت در مراسم افتتاح این واحد تولیدی گفت: این واحد با تولید شش تن نان صنعتی در هر شیفت کاری، روزانه حدود 20 تن نان صنعتی تولید و عرضه می کند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
نانوایان مدتی است معترض هستند که چرا برخلاف قیمت تمام اقلام در طول یکی دو سال اخیر، قیمت نان افزایش پیدا نکرده است. قیمت آرد و دیگر مواد اولیه افزایش یافته اما صاحبان نانوایی ها حالا پول کارگران خود را هم نمی توانند بدهند ...
باریش نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۰    
این روزها مردم از کم فروشی و گران فروشی و کاهش کیفیت نان در ارومیه شاکی هستند، نانوایی ها از افزایش هزینه ها و غیرمنصفانه بودن قیمت مصوب شکایت دارند و دستگاه های نظارتی نیز از آرد فروشی نانوایی های دولتی و تخلفات اتحادیه و دستهای پنهان دلالان در این زمینه می گویند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۲۰:۲۶    
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی منطقه لرستان در خصوص کیفیت نان در استان به ویژه خرم آباد گفت: میانگین کیفیت نان نسبت به میانگین کشوری مناسب است، اما کافی نیست و باید تلاش بیشتری برای ارتقا کیفیت نان انجام شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۹ - ۰۹:۲۵    
حجت الله بیرانوندبه خبرگزاری برنا گفت : برخی از نانوایی ها کیفیت نان را متوجه آرد می دانند که این موضوع قابل قبول نیست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بجنورد- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی خراسان شمالی از واردات 8 هزار تُن گندم با هدف ارتقای کیفیت نان از استان های جنوبی کشور به خراسان شمالی در سال جاری خبر داد.
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
افزایش قیمت نان در روزهای اخیر در بسیاری از شهرهای کشور و به ویژه پایتخت رخ داده است. این در حالی است که اظهارات مسئولان ذی ربط حاکی از آن است که گویا خبازان سر خود و بدون داشتن مجوز لازم از سوی نهادهای متولی اقدام به افزایش قیمت نان کرده اند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۷ - ۱۱:۰۷    
نان به عنوان یک کالای ضروری و قوت روزانه مصرفی مردم مورد توجه بسیار زیادی است و با داشتن مواد معدنی از جمله آهن، کلسیم و... در مقایسه با سایر مواد غذایی همچون گوشت و شیر بیشترین ارزش غذایی را داراست، اما کیفیت نان و گلایه مردم نسبت به این موضوع همواره یکی از موضوعاتی است که با آن مواجه هستیم.