چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۱:۵۲Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اداره صنعت معدن و تجارت»

وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : رویکرد سال جدید در کمیسیون نظارت شهرستان کلاله بر مبنای تحقق کلیه مصوبات اتخاذ گردیده می باشد و ازاین رو در این مسیر تمام تلاش و همراهی اعضا ضروری می باشد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۶ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کلاله گفت : طرح تشدید نظارت بر واحدهای صنفی در شهرستان کلاله با توجه به نزدیک شدن به عید سعید قربان و عید غدیر خم و دهه امامت و ولایت در اولویت بازرسی بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کلاله قرار گرفت .
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۲    
رییس اداره صنعت معدن و تجارت دزفول در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به اقدامات انجام شده در اردیبهشت ماه گفت: قرارگاه نظارت بر بازار توسط بازرسان این اداره با همراهی اداره تعزیرات حکومتی تشکیل شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۰۸:۱۶    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : بازرسان اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کلاله جهت نظارت بر کمیت و کیفیت نان ،رعایت دستورالعمل های صنفی بازدید های مستمر از واحدهای خبازی در شهرستان کلاله را دارند .
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۷    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه؛ گشت مشترک. فی مابین ادارات مرتبط از جمله جهاد کشاورزی؛ شبکه بهداشت ودرمان؛ اتاق اصناف وبسیج اصناف با محوریت اداره صنعت معدن وتجارت جهت بازدید از سطح واحدهای تولیدی خدماتی.(نانواییها) در شهرستان جوانرود برگزار شد
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۲    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: ه با همت مجموعه اصناف و بازاریان به منظور قدر دانی از خانواده بازاریان و بانوان جوان مشغول به کار و کار آفرین در عرصه بازار همایش بزرگ روز دختر در شهرستان کلاله برگزار گردید.
هزار ماسوله   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان پاوه از تداوم نظارت ها بر بازار شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شاهرود- رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شاهرود از برخورد با اصناف متخلف در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۷ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
گناوه-سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت: شهرستان گناوه دارای 6 هزار واحد صنفی است که همه آنها باید برابر مقررات جدید تا پایان اردیبهشت ماه سال جاری کد شناسه یکتا دریافت کنند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۳    
پیگیری مشکلات جامعه بزرگ اصناف توسط رییس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان شادگان انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۶:۱۰    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت خلیل آباد، تحقق شعار سال را منوط به تسهیل شرایط برای مشارکت بخش خصوصی دانست.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اداره صنعت معدن و تجارت شوشتر از برگزاری نمایشگاه سوغات، هدایا و مواد غذایی به مناسبت فصل بهار در این شهرستان خبر داد.
تابا خبر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۷    
به گزارش خبرنگار تابا از بهبهان؛ طی مراسمی در فرمانداری شهرستان بهبهان از زحمات چهار ساله مهدی عابدنژاد به سبب مدیریت اداره صنعت معدن و تجارت قدردانی به عمل آمد و صادق بهمئی به عنوان سکاندار جدید اداره صمت بهبهان معرفی گردید. بهمئی از پرسنل با سابقه اداره صنعت، معدن و تجارت بهبهان است. ...
صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۲    
اول اردیبهشت ماه 1403 پروانه فعالیت و اعتبار نامه انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان زرند طی جلسه ای در اداره صنعت معدن و تجارت تحویل گردید.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان کاشمر از صدور بیش از 300 مجوز مشاغل خانگی و صدور بیش از 15 مجوز طرح کارفرمایی و پشتیبان مشاغل خانگی در سطح شهرستان کاشمر طی سال 1402 خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان. رییس اداره صنعت معدن و تجارت دزفول گفت: تعداد پرونده تخلفات صنفی ثبت شده در این شهرستان در سال 1402 نسبت به سال قبل 45 درصد افزایش داشت. ...
معاونت امور استان ها   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۰:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی معاونت اموراستان ها، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت اردستان در گزارش خبری بخش 16 و 20 شبکه اصفهان به تشریح مراحل راه اندازی 5 واحد فرآوری معدنی جدید در شهرستان اردستان پرداخت. ...
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۰۸    
حسن ایوبی جوان 35 ساله از شهرستان مهران استان ایلام است. که دارای مجوز از اداره صنعت معدن و تجارت در حوزه جوراب کارگاه جوراب بافی مشغول به فعالیت است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
دزفول - ایرنا - رییس اداره صنعت معدن و تجارت دزفول گفت: تعداد پرونده تخلفات صنفی ثبت شده در این شهرستان در سال 1402 نسبت به سال قبل 45 درصد افزایش داشت.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : دو واحد صنفی در شهرستان کلاله به علت عدم رعایت دستورالعمل های صنفی با حکم رئیس تعزیرات حکومتی شهرستان کلاله پلمپ گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: بازرسان اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کلاله در قالب گشت مشترکی از واحدهای خبازی این شهرستان کلاله بازدید نمودند
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان کلاس اموزشی احکام فقه بازار برای متقاضیان پروانه کسب شهرستان هندیجان با حضور رئیس محترم بسیج اصناف استان سرهنگ طباطبای و رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان در محل سالن جلسات این اداره با حضو حداکثری متفاضیان برگزار گردید
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۰۹:۳۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان صنفی در اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان هندیجان برگزار گردید.درهمین استا ریس اداره در خصوص نظارت بیشتر بر بازارو واحدهای عرضه کننده کالا وخدمات تاکید و نیز برانجام فرایند ابطال پروانه واحدهای صنفی منقضی شده تاکید به ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۱۱    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : جلسه هماهنگی خدمات سفر های نوروزی با اتحادیه های صنفی در شهرستان کلاله برگزار گردید
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : با توجه به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان نمایشگاه بهاره در شهرستان کلاله برگزار می گردد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۱۰:۲۵    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: با حضور موثر و پشتیبانی ها و حمایت های مستمر بازاریان این انقلاب به پیروزی رسید و امام راحل نیز از بازاریان به عنوان بازوی اصلی انقلاب نام بردند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه از اجرای 172 مورد بازرسی در قالب گشت مشترک در این شهرستان از آغاز طرح نظارتی با دستور ویژه استاندار بوشهرخبر داد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت فریمان از افتتاح نخستین سکوی عرضه مستقیم کالاهای اساسی خراسان رضوی در فریمان خبرداد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۲:۴۰    
گشت بازرسی مشترک اداره صنعت معدن و تجارت و اتاق اصناف از واحد های صنفی شهرستان هفتکل برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۱۱:۱۳    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : 20 پرونده تخلفاتی در شهرستان کلاله توسط بازرسین اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کلاله تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به تعزیرات حکومتی ارسال گردید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۰۸ - ۱۵:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره صنعت معدن و تجارت دزفول گفت: 70 پرونده تخلف صنفی در شهرستان دزفول تشکیل شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۰۲ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت: طرح گشت مشترک و نظارت بر صنوف عرضه کننده لوازم یدکی خودرو در گناوه اجرا شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۱/۰۱ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت میاندوآب ؛ حدود 1000 متر مکعب شن و ماسه حاصل از دپوهای غیر قانونی در روستاهای همجوار رودخانه زرّینه رود میاندوآب کشف و مصادره شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۳    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : جلسه هماهنگی مشارکت حداکثری در انتخابات با اتحادیه مشاورین املاک و بنگاه معاملات خودرو در شهرستان کلاله برگزار گردید .
بسیج   ۱۴۰۲/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۶    
سرکشی و بازدید از اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان نایین توسط دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان نماینده فرماندار و مسئول اجتماعی ناحیه مقاومت بسیج در تاریخ یکشنبه 17 دی ماه 1402.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۳:۳۴    
انتخابات اعضای هیئت مدیره اتاق اصناف شهرستان هفتکل در محل اداره صنعت معدن و تجارت این شهرستان برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت خلیل آباد از تعطیل شدن یک کارخانه مواد غدایی در شهرستان خلیل آباد خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان البرز از اجرای گشت مشترک در راستای شناسایی و جمع آوری پوشاک تاناکورا در شهرستان البرز خبرداد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۴۲    
پویش ملی سلامت با همکاری اداره صمت اندیمشک و بهداشت این شهرستان انجام شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان؛حسن خنافره رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شادگان با پیگیری مستمر و مطالبه جدی از شهردار شادگان در خصوص ساماندهی دستفروشان و رعایت حال جامعه اصناف و ایجاد کسب و کار جدید با حضور در جلسه ساماندهی بازار به همراه مهندس عبادی رییس اتاق اصناف در محل ...
کلام تازه   ۱۴۰۲/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۲    
کلام تازه | روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان چناران از مشارکت اصناف چناران در طرح یلدای مهربانی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۹/۳۰ - ۰۲:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
گناوه- سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان گناوه گفت: گشت مشترک بازرسی و نظارت ویژه شب یلدا از بازار با همکاری بازرسان اتاق اصناف و تعزیرات حکومتی شهرستان گناوه اجرایی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۱۱:۰۶    
سرپرست اداره صنعت معدن و تجارت پیرانشهر از جریمه 8 واحد شیرینی سرا و میوه فروشی و فروشگاه زنجیره ی مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.
کلام تازه   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۸:۱۱    
روابط عمومی اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان چناران با صدور یک اطلاعیه مهم و فوری اعلام کرد:پیرو تماس ها و پیامک های ارسالی در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بحران شهرستان بدینوسیله به اطلاع می رساند کلیه واحد های تولیدی صنفی و صنعتی موظف به تجهیز واحدها به ادوات سوخت جایگزین و ثبت نام در سامانه ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان شادگان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندار محترم و امور اقتصادی فرمانداری بابت هماهنگی و دعوت از مسئولین شرکتهای بوتان خرمشهر و ماهشهر و حضور در اداره صنعت معدن و تجارت در خصوص بررسی کامل نحوه توزیع به کلیه توزیع کنندگان گاز ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۹ - ۱۱:۵۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان رییس اداره صنعت معدن و تجارت شادگان بهمراه ریس اتاق اصناف با فرماندهی نیروی انتظامی دیدار کردند. این جلسه روز یکشنبه مورخ 1402/09/05 در جهت رفع مشکلات اصناف،همکاری جهت مجوز دار کردن فاقدین پروانه کسب از مهمترین مصوبات این دیدار می باشد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : تخفیف 50 درصدی صدور پروانه کسب برای معلولان در شهرستان کلاله اجرایی می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۰:۰۲    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت : نهمین جلسه کارگروه نظارت بر شفاف سازی گردش کالا شهرستان کلاله با حضور کلیه اعضاء در محل اداره صنعت، معدن وتجارت شهرستان کلاله برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: به منظور مشارکت حداکثری اقشار مختلف جامعه جهت حضور آگاهانه در انتخابات جلسه ای با هیئت مدیره های سه اتحادیه صنفی در محل اتاق اصناف برگزار گردید.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۲:۰۲    
رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان کلاله گفت: جلسه هماهنگی ایجاد بازارچه صنایع دستی در شهرستان کلاله برگزار گردید.