پنجشنبه ۰۶ آذرساعت ۱۹:۳۲Nov 2020 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پلمپ»

باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
جانشین انتظامی گلوگاه از پلمپ 23 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
گروه استان ها-با رصد پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سپاه ناحیه رودان یک انبار احتکار روغن کشف و پلمپ شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲ ساعت پیش    
یک باغ ویلا در شهرستان بهبهان پلمپ شد.
مشهد فوری   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پس از انتشار تصاویر ازدحام جمعیت در مقابل یکی از شعب فروشگاه افق کوروش در شب گذشته، امروز طی تصمیم ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا شهرستان مشهد و با حضور تیم های نظارتی و بازرسی، این فروشگاه پلمپ گردید. ...
مرصاد   ۶ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: رئیس اداره تعزیرات حکومتی سرپلذهاب از پلمپ 3 واحد صنفی متخلف در شهرستان به علت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری خبر داد.
تبریز بیدار   ۷ ساعت پیش    
فرماندار تبریز اظهار داشت: شهرداری طبق ماده 55 قانون شهرداری می تواند مغازه ای را پلمپ کند و به اتاق اصناف اطلاع دهد که فلان مغازه محدودیت ها را رعایت نمی کرد.
عصر همدان   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حسین بشری، معاون اجتماعی پلیس استان همدان در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، اظهار کرد: باتوجه به نزدیک شدن به تاریخ رند 99/9/9 و هماهنگی های که توسط برخی زوجین برای انجام مراسم عقد و عروسی در این تاریخ شده، ممکن است این افراد قصد داشته باشند، به آرایشگاه های زنانه مراجعه کنند. ...
تابناک ایلام   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام گفت: سه واحد خانه مسافر در شهرستان مهران این استان به دلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، پلمب شد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۰:۴۹    
فردی از خارج کشور چندی پیش با در دست داشتن اسناد و مدارکی مدعی شده است قسمتی از مسجد جزء ملک و دارایی اش می باشد.
خبرگزاری ایسنا: شهردار منطقه دو تبریز با اشاره به اقدامات انجام شده برای مقابله با کرونا، از نصب 40 مورد بنر حاوی اطلاعات مربوط به ویروس کرونا در معابر سطح حوزه شهرداری منطقه دو خبر داد و گفت: در این راستا، 11 واحد صنفی و هفت مراسم عروسی و عزا نیز تعطیل شده است. ...
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
حادثه 24 - معاون عملیات ناجا با اشاره به اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف گفت: از 240 هزار و 933 واحد صنفی بازدید انجام شده است که به 139 هزار و 368 مورد تذکر داده و 9 هزار و 414 واحد صنفی هم پلمب شدند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار استان با بیان اینکه در یک نشست دورهمی از 11 نفر، 10 نفر آنها به کرونا مبتلا شدند، گفت: مردم خواهان برخورد جدی و قاطع با متخلفان هستند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: 22 تن برنج و حبوبات از دو انبار احتکار کالای همدان کشف شد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس اداره صمت شهرستان سنقروکلیایی گفت: از ابتدای طرح تاکنون 20 واحد صنفی به تعزیرات حکومتی معرفی شده است و در این راستا 3 واحد صنفی متخلف پلمب شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتطامی آذربایجان غربی از پلمپ بیش از 1100 مغازه طی سومین روز از اجرای طرح محدودیت های کرونایی در استان خبرداد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۷    
در راستای اجرای مصوبات قرارگاه ستاد مقابله با کرونا؛ فرماندار رباط کریم از پلمپ 20 واحد متخلف در شهرستان رباط کریم خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
عزت اله عبدخانی گفت:از ابتدای مهرماه تاکنون 2 هزار و 38 واحد صنفی متخلف که توصیه های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا استان را نادیده گرفتند، پلمب شده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
2 آرایشگاه زنانه و سه قهوه خانه سنتی به دلیل رعایت نکردن محدودیت های کرونایی در این شهرستان پلمپ شدند.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خلخال گفت: از آغار محدودیت های جدید، با بازرسی های روزانه توسط اکیب های ستاد کرونا در خلخال، 7 واحد صنفی به دلیل تخلف از دستورات ستاد کرونا پلمپ شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی از پلمپ کمپ ترک اعتیاد غیر مجاز در شهرستان بیرجند خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ملارد اعلام کرد: در چهارمین روز از طرح محدودیت های کرونایی، گشت مشترک بازرسی از نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی ستاد مبارزه با کرونا با حضور بازرسان فرمانداری، اداره صمت، اتاق اصناف و شبکه بهداشت و نیروی انتظامی انجام و 9 واحد صنفی متخلف پلمب شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول حوزه مدیریت بندر امام درباره ملزم بودن شرکت های پیمانکاری در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا گفت: تمامی شرکت ها ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه شده از سوی سازمان بنادر هستند. از این رو از کارگران می خواهیم که تخطی پیمانکاران را گزارش دهند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سید مهدی ساداتی فرماندار شمیرانات از پلمپ 4 واحد صنفی در 4 روز از اجرای طرح محدودیت هوشمند خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۹:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
محمدی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان چرام از پلمپ دو باشگاه متخلف در این شهرستان بدلیل عدم رعایت قوانین و سرپیچی از دستورات ستاد مبارزه با کرونا خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
در گشت مشترک دادستانی دنا و شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از بازار پاتاوه سرکشی و 6 واحد صنفی متخلف شناسایی و پلمپ شدند.
یزد فردا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۹    
بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان از تعطیلی و پلمپ تعدادی از واحدهای صنفی متخلف در رفسنجان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۰:۴۳    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
می متالز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: 56 واحد صنفی متخلف در شهرهایی از استان که طرح اعمال محدودیتهای کرونایی در آنها اعمال شده، طی 2 روز اول اجرای طرح پلمپ شدند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایلام گفت: 40واحد صنفی متخلف که در گروه های 4 و 3 قرار دارند و به مصوبه ستاد ملی کرونا عمل نکردند، در استان ایلام پلمب شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۱۸    
بیست و چهار واحد متخلف از ابتدای طرح محدودیت های جامع کرونایی در قم پلمپ شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
در پی افزایش قیمت مرغ در بازار، گشت های تعزیرات حکومتی تهران صبح امروز به صورت سرزده از مرکز توزیع مرغ در میدان بهمن بازدید کردند.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
دو مرکز شرط بندی به روی حیوانات شهر صاحب از توابع شهرستان سقز توسط مأموران اجرایی یگان حفاظت محیط زیست شناسایی و با حکم مراجع قضایی پلمب شد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته رییس پلیس اماکن عمومی پایتخت، با تلاش ماموران نظارت بر اماکن پلیس امنیت عمومی از 14 هزار و 38 واحد صنفی در نقاط مختلف شهر تهران بازدید و 11 واحد صنفی متخلف با دستور قضایی، پلمب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۰    
10 واحد صنفی به دلیل تخلف صاحبانشان از دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا پلمپ شدند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
دومین مرحله از نظارت های گشت ویژه مقابله با بیماری کرونا در دور جدید اعمال محدودیت ها، با پلمب یک قلیان سرای متخلف پایان گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: در بازرسی های شبانه روزی کارشناسان این مرکز از واحد های صنفی 9 واحد صنفی متخلف در یک ماه گذشته پلمپ شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۰    
حراج 39 هزار تومانی یا حراج کرونا عناوین خبری است که در چند روز اخیر در لا به لای اخبار نگران کننده از آمار مبتلایان و جان باختگان ناشی از ویروس کرونا ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از پلمپ تعدادی از خانه باغ ها در این شهرستان خبر داد.
جزئیات تعطیلی ها و محدودیت های کرونایی در کشور و خوزستان در شغل های ردیف 3و 4اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۵    
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان بهمئی از پلمپ 12 واحد صنفی قهوه خانه، قلیان سرا و عرضه کننده مواددخانی در شهرستان بهمئی خبر داد.
ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه نظارت ها بر اجرای طرح جامع هوشمند بیماری کرونا بسیار جدی است؛ گفت: طی سه روز اخیر بیش از 11هزار خودرو در کشور جریمه شده و در حوزه اصناف هم 69769مورد تذکر داده شده و 7398 مورد نیز پلمپ شده اند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
فردی سودجو با سوءاستفاده از موقعیت خود زمانی که فرد برای گرفتن جواب آزمایش بیمار به آزمایشگاه مراجعه می کرد با پرسیدن وضعیت بیمار اقدام به صدور جعلی جواب آزمایش جعلی و دریافت 500 هزار تومان هزینه تست می کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره بهزیستی شهرستان ملارد از پلمپ مراکز غیر مجاز ترک اعتیاد در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان بازپرس دادسرای عمومی و انقلاب رفسنجان گفت: در راستای گشت کمیته صیانت از حقوق عامه و همچنین گشت مبارزه با بیماری کووید19، تعداد 9 واحد صنفی متخلف در رفسنجان پلمب شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۲    
جلسه طرح شهید قاسم سلیمانی، پیرامون اقدامات مقابله با کرونا در محل فرمانداری با حضور فرماندار، بخشدار و دیگر روئسای ادارات برگزار شد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی و انتظامی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به اینکه نظارت ها بر اجرای طرح جامع هوشمند بیماری کرونا بسیار جدی است؛ گفت: طی سه روز اخیر بیش از 11 هزار خودرو در کشور جریمه شده و در حوزه اصناف هم 69769 مورد تذکر داده شده و 7398 مورد نیز پلمپ شده اند.
رئیس کمیته اجتماعی انتظامی ستاد ملی مقابله با کروناگفت: همه افراد طبق قانون مکلف هستند کارت ملی را همراه داشته باشند و این پیشنهاد به ستاد ملی ارائه می شود و در صورت تصویب، همه مکلف هستند کارت ملی را همراه داشته باشند.