پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۲۱:۲۰Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی انقلاب»

سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۶   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در اظهار نظری متفاوت نوشت: برخلاف تصور برخی دوستان و دشمنان، تجدیدنظر در برخی قوانین، به سقوط دومینو وار نظام منجر نمی شود
تدبیر و امید   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
این شهادت ها و رشادت ها مبین این است که راه سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه السلام و راه سردار بزرگ اسلام، سردار سلیمانی عزیز که مدافع حرم و مدافع حریم قدسی سرزمین مقاومت اسلامی (که در کانون مرکزی آن جمهوری اسلامی ایران قرار دارد) ادامه دارد.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۴   + ۴۹ سایت دیگر  
انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری گفت: پیگیر وضعیت زنان بازداشت شده هستم و تلاش می کنیم افراد کم تقصیر سریعتر آزاد شوند.
سعیدرضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی می گوید: بدیهی است هم رهبری حکیم و هم رئیس جمهور محترم و هم همه قوا و ارکان نظامی و انتظامی مسئولیت محوری خود را در درجه اول تأمین سلامت، دیانت و عزت مردم و در درجه بعدی ارتقاء دانش و فرهنگ ملی می دانند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۹    
تهران - ایرنا - معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: اصل حجاب و عفاف، فرهنگی و ترویجی است و ما برنامه برخورد فیزیکی نداریم چیزی که در شورای عالی انقلاب فرهنگی هم به آن تاکید شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
برنامه های عفاف و حجاب عمدتا در شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب می شود که هنوز این برنامه های جدید تکمیل نشده است که برخی موارد اجرایی پیش آمد.
برترین ها / صبح قزوین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
کشمکش های نحوه برگزاری کنکور سراسری سال 1402 با دستور رئیس جمهور بالاخره پایان یافت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای عالی انقلاب فرهنگی می گوید: وقتی جوانان بر سر مسائلی مثل حجاب و آزادی به معنای برهنگی جمع می شوند، فرصت خوبی برای سلبریتی از رده خارج یا منفعت طلب است تا با همدلی ظاهری بار دیگر محبوبیت خود را تجدید کند.
به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، شورای فرهنگی اجتماعی زنان و خانواده شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت حوادث اخیر بیانیه ای صادر کرد که متن این پیام بدین شرح است:
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۲    
یکی از مصوباتی که مستقیما در زمینه ی حجاب و پوشش در شورای فرهنگ عمومی به تصویب رسیده، مصوبه 427 و طرح جامع عفاف مورخ سال 84 بوده است که سرنوشت اجرایش مانند بسیاری از مصوبات فرهنگی دیگر نامشخص است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۸   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس اسبق کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: طبق پیگیری هایی که من کردم، گشت ارشاد با وضع کنونی آن، هیچ توجیه قانونی ندارد. مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی هیچ اشاره ای به این نوع گشت ارشاد نکرده و حتی مصوبه 427 شورای فرهنگ عمومی که در این زمینه مورد اشاره قرار می گیرد ...
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید مدارس و دانشگاه ها، بیانیه ای صادر کرد.
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۲۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای معدن: محمدجواد محمودی مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: بدون استثنا در تمامی کشورهایی که کاهش نرخ جایگزینی و آهنگ کاهشی رشد جمعیت وجود دارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۹:۴۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اعلام کرد که امکان پذیرش در رشته محل هایی که پر متقاضی نیستند در بعضی از دانشگاه ها به صورت مستقیم صرفاً با سابقه تحصیلی و بدون کنکور فراهم شده است.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۰۸:۵۲    
ماموریت گرایی دانشگاه ها در ایران در طرح ها و مصوبات مجلس شورای اسلامی و شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شده است؛ اما این طرح ها تاکنون به مرحله اجرایی نزدیک نشده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
عباس نصیری فرد، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان برخی شبهات امروزی در فضای مجازی به ویژه شبهه اجباری نبودن حجاب در زمان پیامبر (ص) و برخورد سلبی با افراد بی حجاب، گفت: در زمینه لزوم داشتن حجاب تردیدی نداریم، نکته ای که وجود دارد این است در زمان پیامبر(ص) احکام حجاب مرحله به مرحله بیان می شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس مرکز امور بین الملل و مدارس خارج از کشور با مدیر حوزه های علمیه سراسر کشور و نیز رئیس دانشگاه جامعه المصطفی (ص) العالمیه دیدار و گفت وگو کرد. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۶    
در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان در گرگان با حضور دکتر حاجیلویی معاون خط مشی گذاری و هماهنگی اجرای ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، از برش استانی نقشه مهندسی فرهنگی استان رونمایی شد.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۵۰    
حوزه/ عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: آموزش و پرورش، مرحله ورود به تمدن سازی نوین اسلامی است.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در تمامی سه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در باب حجاب و عفاف، بندی بر مبنای تشکیل گشت ارشاد، سوار کردن زنان در ماشین و بردن آن ها برای ارشاد و اصلاح اخلاقی وجود ندارد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از گزارش دهی اعضا درباره مصوبات جلسه گذشته و مواردی منطبق با دستورهای جلسه پیش رو، محمود حاجیلویی، معاون خط مشی گذاری ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی ضمن ابراز خرسندی بابت حضور در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان، اظهار کرد: شورای عالی انقلاب فرهنگی می کوشد ...
سلام نو / مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور، جزئیات نحوه محاسبه سوابق تحصیلی در کنکور 1402 را اعلام کرد و عنوان کرد که ضرایب سوابق تحصیلی در گروه های آزمایشی مختلف با یکدیگر فرق دارند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
به دلیل سفر رئیس جمهور به مقر سازمان ملل در شهر نیویورک امریکا، جلسه روز گذشته هیأت وزیران به ریاست محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۹:۱۴   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجوی سازمان سنجش کشور، اطلاعیه ای درباره پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در سال تحصیلی 1403-1402 منتشرکرد. به گزارش ایسنا ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مصوبه جدید درباره گشت ارشاد در راه است وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی یک مصوبه درباره گشت ارشاد در مرحله ابلاغ دارد.محمدمهدی اسماعیلی گفت: هر ایرانی نسبت به قوانین می تواند نقد داشته باشد، اما قانون باید اجرا شود اما امکان جایگزینی دارد ...
مهرصبا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۰:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
23:52 – 30 شهریور 1401 8244696 نظر دادن دانلود PDF نظر دادن دانلود PDF اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو درباره پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در سال تحصیلی 1403-1402 براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شد. ...
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۳:۲۵   + ۳۹ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو جزئیات پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در سال تحصیلی 1403-1402 براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را اعلام کرد.
آنا / سازمان سنجش   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو درباره پذیرش سال تحصیلی 1403-1402 صادر شد.
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس مصوبه جلسه 49 تاریخ بیستم شهریورماه 1401 کمیته تعیین روسای دانشگاه ها – شورای عالی انقلاب فرهنگی، احکام ریاست 15 دانشگاه و 2 پژوهشگاه کشور را برای مدت چهار سال صادر کرد.
تامین اجتماعی   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
در وبینار تبعات سالخوردگی جمعیت و افزایش هزینه های صندوق های بازنشستگی که از سوی مؤسسه عالی پژوهش تأمین اجتماعی و با حضور مشاور وزیر علوم تحقیقات و فناوری و رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: وزیر ارشاد گفت که شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از اتفاقات اخیر به گشت ارشاد ورود کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد که شورای عالی انقلاب فرهنگی یک مصوبه درباره گشت ارشاد در مرحله ابلاغ دارد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۵۳    
محمود حاجیلویی، معاون خط مشی گذاری ستاد فرهنگ دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور حضور در سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گلستان در سال جاری و رونمایی از آیین نامه برش نقشه مهندسی فرهنگی استان گلستان به این استان سفر کرد.
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۷۸ سایت دیگر  
بر اساس احکام صادره از سوی معاون اول رییس جمهور، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، پیمان جبلی رییس سازمان صداوسیما، آیت الله علیرضا اعرافی رییس مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، محمدعلی زلفی گل وزیر علوم تحقیقات و فناوری ...
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: وزارت کشور و نیروی انتظامی مشغول بررسی پرونده کامل مرحومه مهسا امینی هستند و هر گزارش دقیق واصله مبنای تصمیم گیری خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۹   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد که شورای عالی انقلاب فرهنگی یک مصوبه درباره گشت ارشاد در مرحله ابلاغ دارد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
به گفته وزیر ارشاد اصلاح گشت ارشاد در شورای عالی انقلاب فرهنگی ماه ها قبل تصویب شده و تقریبا در مسیر ابلاغ نهایی است.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر ارشاد گفت: اصلاح گشت ارشاد ماه ها قبل تصویب شده و در مسیر ابلاغ است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از برنامه نمایندگان مجلس برای ارائه یک طرح دو فوریتی به منظور اصلاح مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره کنکور خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس، با بیان اینکه مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی پیرامون کنکور که در 15 تیرماه امسال توسط رییس جمهور ابلاغ شده است خلاف اصول 71 و 73 قانون اساسی است، خواستار ورود مجلس به این موضوع شد.
محمدمهدی اسماعیلی: شورای عالی انقلاب فرهنگی در ماه های قبل و پیش از اتفاقات اخیر به موضوع پلیس امنیت اخلاقی ورود کرده و مصوبات خوبی برای شیوه جدید این موضوع دارد که تقریبا در مسیر ابلاغ نهایی است.
وزیر بهداشت در ابلاغی و با اشاره به نامه دبیر کمیته صلاحیت روسای دانشگاه ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و نهمین جلسه این کمیته، روسای7 دانشگاه علوم پزشکی کشور را منصوب کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۱    
رئیس دانشگاه صنعتی بیرجند با حکم وزیر علوم و تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب شد.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رکنا سیاسی: دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به درگذشت خانم مهسا امینی و واکنش ها، تحلیل ها و حوادث پس از آن بیانیه ای صادر کرد.
برترین ها / چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۵   + ۵ سایت دیگر  
مناظره مدیر مسئولان روزنامه های هم میهن و همشهری در شبکه یک سیما در مورد فوت مهسا امینی و حجاب خبرساز شد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در ابلاغی و با اشاره به نامه دبیر کمیته صلاحیت روسای دانشگاه ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مصوبه چهل و نهمین جلسه این کمیته، روسای7 دانشگاه علوم پزشکی کشور را منصوب کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۸   + ۴۹ سایت دیگر  
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در واکنش به درگذشت خانم مهسا امینی و واکنش ها، تحلیل ها و حوادث پس از آن بیانیه ای صادر کرد.
سالم خبر   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سالم خبر: وزیر بهداشت در ابلاغی و با اشاره به نامه دبیر کمیته صلاحیت روسای دانشگاه ها در شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر اساس مصوبه چهل و نهمین جلسه این کمیته، روسای7 دانشگاه علوم پزشکی کشور را منصوب کرد.