چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۷:۵۴Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شورای عالی انقلاب»

ایسنا   ۴۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
معاون گردشگری در دیدار با اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی تاکید کرد: صنعت گردشگری ایران با اهداف کلان نقشه مهندسی فرهنگی کشور در انطباق کامل است.
وزارت آموزش و پرورش   ۴ ساعت پیش    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: سالروز تصویب آموزش از راه دور در شورای عالی انقلاب فرهنگی،که به حق نوید بخش تغییر نگرش در آموزش مبتنی بر تحولات عظیم اجتماعی، فرهنگی، فناوری، اقتصادی و سرآغاز نگاه جدید به مقوله یادگیری و دانایی است. ...
جلسه 139 شورای ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور روز سه شنبه 4 آذر ماه 99 به ریاست دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی به صورت حضوری و مجازی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کی نژاد گفت: دانشگاهی که بورسیه خودش را به عنوان هیات علمی در دانشگاه جذب نکند تا 5 سال اجازه جذب در رشته مورد نظر را نخواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: مصوب شد در کنکور سهم سوابق تحصیلی دانش آموزان حداقل به 60 درصد برسد و سهم آزمون تخصصی نیز 40 درصد باشد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۲:۲۹    
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم ، منصور کبگانیان، قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی، در حاشیه یکصد و سی و نهمین جلسه شورای ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور در جمع خبرنگاران درباره مصوبات این جلسه اظهار داشت: دستور اول جلسه ...
روزنامه سیاست روز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۲۱:۰۲    
معرفی مصوبه شناسنامه مصوبه نام مصوبه: اساسنامه شورای گسترش حوزه های علمیه شماره جلسه تصویب: 542 تاریخ تصویب: 23/04/1383 شماره ابلاغ: 3258/دش تاریخ ابلاغ: 24/05/1383 شرح: ...
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
کبگانیان گفت: سوابق تحصیلی 60 درصد و آزمون کتبی متمرکز 40 درصد در کنکور تاثیر خواهد داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۱۴   + ۵۵ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب تفکیک سنجش از پذیرش خبر داد و گفت: سابقه تحصیلی 60 درصد و کنکور 40 درصد در پذیرش داوطلبان کنکور سراسری نقش دارد.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۹    
پژوهش تدوین سند دانشگاه حکمت بنیان از مبانی نظری تا راهبردی ؛ به کوشش دانشگاه تهران (مجری طرح)، دکتر عباس حاجی آخوندی و دکتر محسن بکائی (ناظر طرح) انجام شده که به وسیله دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1396 منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی : اگر امروز جمهوری اسلامی ایران به سمت قدرت بازدارندگی حرکت می کند، برای ایجاد امنیت و صلح در منطقه و جهان است
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف در واکنش به حضور 5 هزار نفر از فرزندان مدیران ایرانی در خارج از کشور گفت: برخی مسئولان نگاهشان به آن طرف بوده و در حقیقت یک نوع غرب پرستی در فرهنگ ما حاکم است.
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین آذربایجان غربی از برگزاری جلسه ستاد مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۷:۲۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مورد تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی برای جبران کمبود معلم در وزارت آموزش و پرورش گفت: انتقاد اعضای کمیسیون این بود که کار این شورا قانونگذاری نیست، اما به آن ورود کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۰۵    
طرح ساماندهی آموزش عالی در سال 95 به تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی رسید و پس از بررسی های 4 ساله از امروز در دانشگاه های کشور اجرا می شود.
وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۰۹    
دکتر عبدالرضا باقری، قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های امناء و هیئت های ممیزه مرکزی در نشست روسای دانشگاه های معین کشور تاکید کرد: اجرای طرح آمایش آموزش عالی نیازمند فرهنگ سازی است تا مزایای اجرای این طرح برای همه آشکار شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره ی سیاست های جذب منابع انسانی در وزارت آموزش و پرورش گفت که کمیسیون این تصمیم را قانونگذاری می داند که وظیفه مجلس شورای اسلامی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به بررسی مصوبه اخیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص نحوه جذب نیروی انسانی در وزارت آموزش و پرورش، تصریح کرد: تأکید اعضای کمیسیون امروز بر این بود که وظیفه شورای عالی انقلاب فرهنگی سیاستگذاری است نه قانونگذاری.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۹    
تهران- ایرنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: برخی کشورها به صورت سلطه آمیز برای کشورهای دیگر ناامنی ایجاد می کنند؛ بنابراین چاره ای جز حرکت به سمت قدرت بازدارندگی نیست. امروز جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد صلح در جهان به سمت قدرت بازدارندگی حرکت می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۵    
طرح ساماندهی آموزش عالی در سراسر کشور با تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی از امروز اجرا می شود.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۴۵    
طرح ساماندهی آموزش عالی در سراسر کشور با تأیید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و شورای عالی انقلاب فرهنگی از امروز اجرا می شود.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفت: از ابتدای سال جاری، 71 پرونده قضای تاسیس موسسه و آموزشگاه آزاد هنری مورد بررسی قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان ...
هیئت ورزش های جانبازان و معلولین اصفهان از برگزاری جلسه ستاد مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با حضور رئیس و دبیر هیئت، رئیس اداره ورزش و اردویی بنیاد شهید و امورایثارگران، نمایندگان بهزیستی ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
رحیمی از اجرایی شدن ساماندهی موسسات آموزش عالی که مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی است تا پایان سال 99 خبر داد.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته بسیج تاکید می کند که ظرفیت عظیم فرهنگی بسیج بالاترین ظرفیت برای تحقق اهداف انقلاب اسلامی در گام دوم است.
دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین راستگو را تسلیت گفت و تاکید کرد ایشان که نماد پاکی و صداقت همراه با دوستی مهربانی و انتقال مفید و موثر سنت های الهی و سیره نبوی و اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلم بودند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم ، حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سلسله مطالبی با عنوان کارنامه کرونا به تحلیل و بررسی تحولات اجتماعی و مدنی ناشی از بحران کرونا در جهان و مقایسه آن با تحولات جامعه بشری در مواجهه با بحران های مشابه در دهه ها و صده های گذشته پرداخته که این مطلب ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۴۴   + ۲۲ سایت دیگر  
برترین ها: عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی با اشاره به شیوع گسترده کرونا، خاطرنشان کرد: کرونا باعث افتضاح جهانی شده که باید از آن درس گرفت؛ دگم های بسیاری درحال فروپاشی است. حسن رحیم پورازغدی خاطرنشان کرد: کارنامه کرونا ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بررسی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره سیاست های جذب معلم در جلسات این هفته این کمیسیون خبر داد.
حجت الاسلام عبدالحسین خسروپناه رئیس دبیرخانه هیأت حمایت از کرسی های نظریه پردازی، نقد و مناظره شورای عالی انقلاب فرهنگی طی یادداشتی با عنوان نظریه مقاومت طب سنتی؛ سخنی با مخالفان به موضوع طب سنتی پرداخته است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدعلی آذرشب، عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی مطالعه سه کتاب از شهیدان صدر و مطهری را پیشنهاد کرد و گفت: این آثار پاسخگوی شبهات حوزه تمدنی جهان اسلام است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس در هفته جاری در دو روز نشست تخصصی دارند که بررسی مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره سیاست های جذب معلم یکی از دستور کارهای کمیسیون است.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۰:۲۶   + ۳۷ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: حجت الاسلام سید محمود نبویان نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آقای رئیس جمهور! قیمت پراید 20 میلیونی را به 120 میلیون رسانده اید، آیا این مسأله به جنایت ترامپ مربوط است؟ محمود نبویان، عضو جبهه پایداری: ...
اولین جلسه کمیسیون معین رسانه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور دکتر محمد خدادی معاون مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی سرپرست موسسه اطلاعات ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
قائم مقام ستاد علم و فناوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: وزارت علوم ملزم شده است طی یک ماه آینده طرح کنکور پذیرش دانشجوی دوره دکتری تخصصی را به ستاد نقشه جامع علمی کشور ارائه دهد.
افق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شاهد دیکتاتوری های آقای روحانی در موارد مختلف هستیم. به عنوان نمونه در شورای عالی فضای مجازی رئیس پدافند غیرعامل کشور قانونا در این شورا عضو است، اما آقای روحانی او را به جلسات شورا راه نمی دهد و یا در شورای عالی انقلاب فرهنگی آقای روحانی چند نفر از اعضا را به جلسات شورا راه نمی دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ماده واحده سند جامع گردشگری از سوی اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور به وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ابلاغ شد. به گزارش شورای عالی انقلاب فرهنگی، این ماده واحده در جلسه هفتم ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور به تصویب رسیده است ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
حاجی میرزایی گفت: پس از استخدام معلمان در یک منطقه امکان جابجایی محل خدمت برای آن ها وجود ندارد.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۲۵   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، بر اساس این ماده واحده، وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری موظف است با همکاری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی سند جامع گردشگری را مبتنی بر نقشه مهندسی فرهنگی کشور بازخوانی کند. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
اعتمادآنلاین: بررسی های مرکز آمار ایران و شورای عالی انقلاب در طرح آمارگیری از فرهنگ رفتاری خانوار نشان می دهد ایرانی ها حدود 15 دقیقه در روز کتاب غیردرسی می خوانند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه شرق: نماینده رشت در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی روز گذشته مجلس در اخطار قانون اساسی، گفت: مراجع زیادی در حال حاضر قانون وضع می کنند و مجلس را عملا از کار می اندازند. باید از شأن مجلس دفاع شود. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
به گزارش فارس، حسن رحیم پور عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در سومین یادداشت کرونا یی به دو نکته در باب نسبت کرونا با علوم سیاسی و نیز علائم انتقال محتمل تمدن برتر از غرب به شرق پرداخته که به شرح زیر است: کارنامه کرونا (3) ...
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از آمادگی این شورا برای اصلاح اساسنامه بنیاد ملی بازی های رایانه ای متناسب با تحولات امروز صنعت بازی و سرگرمی های دیجیتال خبر داد. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم ؛ پرویز کرمی ضمن تبیین فعالیت اعضای هیئت علمی در زیست بوم نوآوری کشور گفت: شورای عالی انقلاب فرهنگی برای ارتقاء سطح اعضای هیئت علمی، ضوابط مشخصی تعیین کرده است ...
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۵۵   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب سیاست های جذب معلمان در جلسه امشب (سه شنبه) این شورا خبر داد. به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، جلسه 833 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی بعد از ظهر سه شنبه و با حضور روسای سه قوه برگزار شد. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۴۶    
پژوهش تعیین وضعیت موجود حقوق مالکیت فکری ؛ به کوشش فرشاد قدوسی(مجری طرح)، دکتر فضائلی (ناظر طرح) انجام شده که به وسیله دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1388 منتشر شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۹   + ۵۴ سایت دیگر  
شورای عالی انقلاب فرهنگی در جلسه عصر سه شنبه که به ریاست رئیس جمهور و با حضور سران قوای قضاییه و مقننه و سایر اعضا برگزار شد، سیاست ها و راهکارهای جذب معلم در نظام آموزش و پرورش کشور را مورد بررسی و تصویب قرار داد.