شنبه ۲۳ تیرساعت ۲۰:۵۷Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ماده مخدر»

شهرآٰرا نیوز   ۶ ساعت پیش    
همه چیز درباره ماده مخدر جدیدی که مغز افراد را مستقیم نشانه گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اینکه ماده مخدر گل، از مشتقات ماری جوانا و حشیش است گفت: باید با نوجوان خود صحبت کرده و آنها را با خطرات استفاده از این ماده مخدر آشنا کنیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی فراجا از کشف یک تن ماده مخدر از نوع تریاک در مرز های جنوبی استان سیستان و بلوچستان خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۱۵    
دو سال پس از جرم زدایی ماری جوانا در تایلند، نزدیک به صد نفر از شهروندان این کشور روز دوشنبه در اعتراض به ممنوعیت احتمالی استفاده عمومی از این ماده مخدر دست به راهپیمایی زدند.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۵۶    
معاون بیمارستان شهدای تجریش اعلام کرد که 1/3 از مردان مصرف کننده ماده مخدر کانابیس هستند. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، محمد قلی پور معاون بیمارستان شهدای تجریش در مراسم افتتاحیه کمپین مواد مخدر اظهار کرد ...
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۲۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
براساس مقرراتی که اداره مبارزه با مواد مخدر آمریکا پیشنهاد داده است، برای اولین بار در این کشور داروهای حاوی دلتا -9 تی اچ سی که از گیاه شاهدانه (کانابیس) تهیه می شود، می توانند از اداره کنترل کیفیت دارو جواز مصرف دریافت کنند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
یزد- فرمانده انتظامی شهرستان میبد از دستگیری سوداگر مرگ با کشف یک کیلو ماده مخدر شیشه خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۶   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از کشف 400 کیلوگرم مواد روانگردان از نوع شیشه در تهران خبر داد.
ساوالان خبر   ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۲:۵۵    
مدیرکل دفتر تحقیقات و آموزش ستاد مبارزه با موادمخدر گفته که 51.9 درصد مصرف کنندگان ماده مخدر گُل در گروه سنی 15 تا 29 سال هستند؛ چرا خطرات این ماده مخدر جدی گرفته نمی شود؟
رکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ادامه تحقیقات جنایی در مورد پرونده جوانی که به خاطر توهم ماده مخدر گل سه مامور پلیس و یک شهروند را کشت و خودش نیز کشته شد به دستگیری فروشنده اسلحه انجامید.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۲۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس گزارش اداره پلیس جنائی فدرال آلمان، جرائم مربوط به تجارت و مصرف مواد مخدر طی سال 2023 در این کشور افزایش پیدا کرده است. در این میان آمارهای مربوط به قاچاق ماده مخدر کوکائین چشمگیر بوده است. ...
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۰۵:۲۳    
سردار محمدیان به حیات خبر داد؛
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میبد از کشف 5 کیلوگرم ماده مخدر تریاک و دستگیری سه نفر توزیع کننده خبر داد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
شبکه مقابله با جرائم مالی خزانه داری آمریکا به تازگی هشداری درباره استفاده از ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین و اتر در تجارت ماده مخدر فنتانیل منتشر کرده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۰۵:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی گفت: مرزبانان هنگ مرزی تایباد موفق شدند 67 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه را کشف کنند.
اهل کاشانم   ۱۴۰۳/۰۴/۰۲ - ۱۴:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت:متاسفانه شاهد افزایش مصرف ماده مخدر گل، به خصوص در بین جوانان، هستیم. این ماده مخدر توهم زا به راحتی قابل تهیه و مصرف بوده و همین امر باعث گرایش روزافزون افراد به آن شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری 2 قاچاقچی موادمخدر صنعتی در زاهدان خبر داد و اعلام کرد: یک قاچاقچی بر اثر استنشاق گاز سمی ناشی از آتش زدن ماده مخدر شیشه جان خود را از دست داد.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف بیش از 11 کیلو 750گرم ماده مخدر تریاک درچند روزه گذشته با تلاش ماموران پلیس مرکز استان خبر داد . سرهنگ محمدرضا یاری اظهار داشت: پس از اطلاع پلیس کرمانشاه مبنی بر حمل و نگهداری مواد مخدر توسط چند نفر از توزیع کنندگان ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۳:۵۴    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 15 کیلو و 540 گرم ماده مخدر حشیش در بخش حمیل شهرستان اسلام آبادغرب خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری یک خرده فروش مواد مخدر با هشت کیلوگرم حشیش خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی بوکان گفت: پنج کیلوگرم ماده مخدر هروئین از یک منزل در یکی از محلات این شهر کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.
باشگاه عکاسان جوان   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۲۳:۲۷    
در سراسر این کشور تنها یک بیمارستان برای درمان بیماران از این دست وجود دارد که مملو از افراد معتادی است که به اندازه ای مواد مخدرمصرف کرده اند که به روان پریشی مبتلا شده اند. آن ها ظرف چند هفته باید ترک کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۳:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فاتب از دستگیری مواد فروش محله مشیریه تهران با 3 کیلیو ماده مخدر از نوع شیشه و 20 کیلو ماده مخدر از نوع تریاک خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف بیش از 20 کیلوگرم ماده مخدر شیشه و دستگیری زوج قاچاقچی در شهرستان میناب خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف 500 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در یک عملیات منسجم و مشترک پلیسی از یک دستگاه خودرو در یکی از شهرهای این استان خبر داد و گفت: راننده خودرو باتوجه به تاریکی هوا از محل متواری شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۵:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از دستگیری 2 قاچاقچی مواد مخدر در محور مواصلاتی منتهی به تهران خبر داد.
بهداشت نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
حمیده دهقانی کارشناس ارشد روانشناس بالینی مدیریت مشاوره مبتنی بر سبک زندگی اسلامی ایرانی دانشگاه علوم پزشکی شهیدصدوقی یزد، طی یادداشتی به مفدا یزد به بررسی اثرات ویرانگر ماده مخدر کمیکال پرداخت.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۳:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: یک آشپزخانه تولید ماده مخدر شیشه به همراه 55 کیلو و 500 گرم مواد مخدر شیشه و هروئین در شهرستان ماکو شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۸:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ارومیه -ایرنا - رییس کل دادگستری آذربایجان غربی گفت: یک آشپزخانه تولید ماده مخدر شیشه به همراه 55 کیلو و 500 گرم مواد مخدر شیشه و هروئین در شهرستان ماکو شناسایی شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۷ - ۱۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرمانده انتظامی لرستان گفت: پنج کیلوگرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه در شهرستان رومشکان کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۱۰:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- فرمانده انتظامی آذربایجان غربی با اشاره به انهدام باند قاچاق مواد مخدر در استان گفت: از اعضای این شبکه، 280 کیلوگرم ماده مخدر شیشه کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت شهرداری تهران از کشف یک کیلو و 300 گرم ماده مخدر شیشه بدون صاحب توسط از سوی یگان حفاظت پایانه جنوب خبر داد.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان با عملیات منسجم و مشترک پلیسی موفق به کشف 496 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند. به گزارش صبح ساحل ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: ماموران مبارزه با موادمخدر استان با عملیات منسجم و مشترک پلیسی موفق به کشف 496 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۱۲ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد_ فرمانده انتظامی فاروج از دستگیری اعضای یک باند 3 نفره قاچاق موادمخدر و کشف مقدار یک کیلو و 330 گرم موادمخدر صنعتی شیشه در این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرمانده انتظامی مهاباد گفت: 30 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از یک منزل در یکی از محلات این شهر کشف و یک نفر نیز در این خصوص دستگیر شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
بجنورد_ جانشین انتظامی خراسان شمالی از توقیف 2 خودروی سواری و کشف 4 کیلو گرم مواد مخدر از نوع شیشه در بجنورد خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ - ۰۹:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تعداد کشته شدگان درگیری مسلحانه مرد شرور با ماموران کلانتری نارمک به پنج نفر رسید. چند روز بعد از شهادت سه مأمور پلیس و کشته شدن قاتل، یک شهروند عادی که در این واقعه زخمی شده بود، جانش را از دست داد.
هاژه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۷:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه؛ کامیون حامل بار کدوتنبل با 50 کیلوگرم ماده مخدر توقیف شد. فرمانده انتظامی استان گفت: نیروهای پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از یک دستگاه کامیون حامل بار کدو در محور ارومیه به مهاباد 45 کیلوگرم ماده مخدر از نوع شیشه و 5 کیلیوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۱۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرمان گفت: 130 کیلوگرم مواد مخدر صنعتی شیشه، جاساز شده در یک دستگاه تانکر ترانزیتی از مبدا مرز های شرق کشور در بم کشف شد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
فرارو- ابولحسن صفرپور، دبیر میز پیشگیری از مصرف موادمخدر شورای عالی انقلاب فرهنگی اخیرا درباره مواد مخدر موسوم به زامبی گفته است این ماده به علت گران قیمت بودن و طولانی بودن مسافت به کشور ما نمی رسد. وی در بخش دیگری از سخنانش گفته اگر هم برسد دست همه اقشار جامعه به آن نمی رسد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که پلیس کنگره این کشور در حال بررسی موضوع کشف یک کیسه کوچک است که در آزمایش ها محتویات آن ماده مخدر کوکائین مشخص شده است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نصرالله رادش که اخیرا ویدئویی جنجالی از او منتشر شده است می گوید که مدتی در تیمارستان بستری شده بود. او با اشاره به اینکه در مقطعی تریاک مصرف می کرد گفت پس از اینکه پسر کوچکم در آن زمان من را در حالت مصرف این ماده مخدر دید تصمیم گرفتم آن را کنار بگذارم. ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
دادستان تهران گفت: در یک عملیات 400 کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه در تهران کشف و از توزیع آن در کشور جلوگیری شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر میز پیشگیری فرهنگی و اجتماعی از مصرف مواد مخدر و الکل شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به این پرسش فارس که آیا ماده مخدر زامبی به تازگی وارد ایران شده است، گفت: پایه مخدر زایلازین گیاه کوکا است و در آمریکای جنوبی ...
پارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۵    
در این مقاله، ما قصد داریم به توضیح جرم و مجازات حمل و نگه داری شیشه بپردازیم. تأثیرات ویران کننده این ماده مخدر بر بدن و ذهن افراد، و همچنین آسیب هایی که به جامعه وارد می کند، باعث شده است که قانونگذار مجازات های شدیدی را برای حمل، نگهداری و تولید این ماده خطرناک تعیین کند. فهرست ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
جیرفت- ایرنا- سرپرست فرماندهی انتظامی جیرفت از کشف بیش از 17 کیلوگرم ماده مخدر شیشه جاساز شده در یک دستگاه خودروی عبوری در محور اصلی این شهرستان در جنوب کرمان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - فرمانده انتظامی بم از کشف 41 کیلوگرم ماده روانگردان شیشه در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر این شهرستان خبر داد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دبیر میز پیشگیری فرهنگی و اجتماعی از مصرف مواد مخدر و الکل شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: ماده های بازیافت شده از خشخاش مانند تریاک، شیره و مواد صنعتی مانند هروئین؛ بیشترین مصرف را در بین معتادان دارند. پس از آن استحصالات گیاه کوکا و شاهدانه مانند شیشه و گل در رتبه بعدی مصرف مواد مخدر قرار دارند.