چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۲۰Oct 2020 21

جدیدترین‌های «ماده مخدر»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۰:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
یزد - دادستان خاتم گفت: امسال 18 نفر از قاچاقچیان بومی عمده مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان در وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی دستگیر و از آنان 3 هزار کیلو ماده مخدر کشف شد.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۱۰    
ترک شیشه یک روند دشوار اما شدنی است که در حدود 5 هفته طول می کشد و علائم پس از هفته اول به مرور کاهش می یابند. اگر اراده به ترک این ماده مخدر داشته باشید، این کار شدنی است و علائم ترک مثل افسردگی، خواب آلودکی و افزایش اشتها کاهش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی استان مرکزی از کشف 30 کیلو و 600 گرم ماده مخدر تریاک در عملیات مشترک مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با کهکیلویه وبویر احمد خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
تربت حیدریه- ایرنا- فرمانده انتظامی رشتخوار از دستگیری چهار سوداگر مرگ و کشف پنج کیلوگرم ماده مخدر هرویین از معده آنها در این شهرستان واقع در جنوب خراسان رضوی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی میاندوآب از کشف و ضبط 60 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 15 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا در این شهرستان با تلاش ماموران پلیس خبر داد.
افق تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر بیان کرد: اکنون ماده مخدر "گل" را در سایر مواد مخدری که ریشه آن ها یکی است و از گیاه شاهدانه تولید می شود قرار می دهند در حالی که تخریب آن 40 تا 50 برابر حشیش است و برعکس تبلیغاتی که در فضای مجازی به صورت اغواگرانه انجام می شود که اعتیاد آور نیست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی میاندوآب: ماموران مبارزه با مواد مخدر در یک عملیات اطلاعاتی از دو دستگاه خودرو 60 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 23 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا و هزار و 110 عدد قرص روانگردان خبر داد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف 23 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا و یک هزار و 110 عدد قرص روانگردان در این استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد گفت: در 48 ساعت گذشته یک هزار و 34 کیلوگرم مواد مخدر شامل 848 کیلوگرم تریاک و 186 کیلوگرم ماده مخدر شیشه از پنج عملیات جداگانه در جاده های استان کشف شد و 17 نفر متهم دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.
خبرگزاری مهر: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری قاتل متواری پس از 13 سال فرار و زندگی مخفیانه در یکی از شهرهای شرقی کشور خبر داد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف 32 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در شهر کرمانشاه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۱۴    
شیراز-ایرنا- فرمانده نیروی انتطامی شهرستان داراب فارس گفت:در عملیات تعقیب و گریز ماموران با متهمان به قاچاق در یک محور مواصلاتی داراب 90 کیلوگرم ماده مخدر از نوع حشیش کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- خبر آسمانی شدن استاد محمدرضا شجریان، خسرو آواز ایران در هفدهم مهرماه 1399، درست سه روز مانده به یادروز حافظ شیرازی، شیفتگان آن گرانمایه استاد را در مقابل حافظیه به صورت خودجوش گرد هم آورد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۲    
فرمانده انتظامی شهرستان شازند از کشف یک کیلو و 200 گرم ماده مخدر از نوع تریاک از وسایل همراه یک مسافر اتوبوس در سطح این شهرستان خبرداد.
یزدی نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان یزد، از کشف بیش از 100 کیلوگرم ماده مخدر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کرمانشاه، از کشف 11 کیلوگرم ماده مخدر ماری جوانا در عملیات هایی جداگانه و در سطح شهرستان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان زنجان از کشف 40 کیلوگرم ماده مخدر گل از یک قاچاقچی خبر داد و گفت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
با اقدامات گسترده و شبانه روزی اداره کل اطلاعات خراسان رضوی و فرماندهی پلیس مبارزه با مواد مخدر، روز جاری طی عملیاتی ضربتی، باند قاچاقچیان اتباع خارجی توزیع کننده ماده مخدر دستگیر شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد مصرف ماده مخدر شیشه به عنوان یکی از خطرناک ترین عوامل اعتیاد در کشور روند رو به رشد داشته و همین موضوع توجه و افزایش برخوردهای بازدارنده از سوی دستگاه قضا و نیروی انتظامی را طلب می کند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۳۱ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر از انهدام باند توزیع شیشه در قالب قرص های لاغری در بسته بندی های خارجی خبر داد و گفت: بسته بندی های ارائه شده توسط این باند، داخلی بوده اما به عنوان قرص های لاغری و خارجی به مخاطبان خود که بیشتر بانوان بودند، عرضه می شده است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 24 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در یک عملیات مشترک با شهرستان زنجان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۳۴    
گروه استان ها مسئولان ناجا استان زنجان از سازمان جهاد کشاورزی در راستای عدم همکاری در زمینه کشف مزارع کشت کننده ماده مخدر گل گله مند هستند اما سازمان جهاد کشاورزی در پاسخ به این موضوع، از وجود مزارع پرورش دهنده مواد مخدر اظهار بی اطلاعی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۱:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با اقدامات گسترده و شبانه روزی سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) در اداره کل اطلاعات خراسان رضوی و فرماندهی پلیس مبارزه با مواد مخدر، روز جاری طی عملیاتی غافلگیرانه، باند قاچاقچیان اتباع خارجی توزیع کننده ماده مخدر منهدم شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی کاشان از دستگیری فروشنده ماده مخدر ماشروم در فضای مجازی خبر داد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
سمنان (پانا) - فرمانده سپاه ناحیه سمنان خبر داد سربازان گمنام امام زمان(عج) در سپاه ناحیه سمنان، با کشف مزرعه شاهدانه و دستگیری 2 نفر، آنها را به مراجع قضایی تحویل دادند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان صحنه گفت: با تلاش ماموران پلیس شهرستان 17 کیلوگرم ماده مخدر گل کشف شد.
هاژه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۵    
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی هاژه، افزایش مرگبار مصرف ماری جوانا در بین نوجوانان و جوانان، همانند مصرف سیگار به یک عادت روزمره تبدیل شده است. یکی از مرگبارترین دلایل شیوع این ماده مخدر تبلیغ آن توسط اشخاص مشهور در رسانه های جمعی، انیمیشن و فیلم ها که اکثرا کودکان و نوجوانان مخاطبان آن هستند ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یاسوج- ایرنا- فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 94 کیلوگرم مواد مخدر در جاده یاسوج به اصفهان در شهرستان دنا کشف شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی به والدین در ارتباط با مصرف انواع قرص های روانگردان و ماده مخدر گل در محیط های آموزشی هشدار داد و گفت: خانواده ها فقط به مصرف شیشه در قشر جوان متمرکز نشوند، چرا که ممکن است، مصرف این قرص ها به دلیل ریز بودنشان، از چشم والدین پنهان بماند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
حمید عسگری پور، دادستان عمومی و انقلاب شهریار در گفت وگو با میزان از کشف بیش از 900 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک خبر داد و عنوان کرد: طی بازرسی های به عمل آمده روز جمعه 986 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک که در تانکر حمل گاز جاسازی شده بود کشف شد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی استان قزوین گفت: در بازرسی ماموران از یک خودرو بیش از 39 کیلوگرم ماده مخدر شیشه کشف شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
کارزار مبارزه فرهنگی و رسانه ای ماده مخدر شیشه و گل با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در پارک سبزه میدان رشت برگزار شد.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۱:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف 135 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در منطقه کهنز شهریار خبر داد.
برترین ها / آفتاب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران نوشت: دوشنبه 17 شهریور مأموران آتش نشانی به خانه ای واقع در منطقه حکیمیه تهران رفتند پس از خاموش کردن آتش یک زن و پسر جوانش را که دچار سوختگی سطحی شده بودند از خانه بیرون آوردند اما پدر خانواده که دچار دودگرفتگی شده بود پس از انتقال به بیمارستان جان باخت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۱    
فرمانده انتظامی دنا از کشف 16 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان اراک از کشف 2 کیلوگرم ماده مخدر هروئین طی عملیات دستگیری 3 توزیع کننده مواد مخدر در یکی از محله های این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - فرمانده نیروی انتطامی ایلام گفت: 24 کیلوگرم ماده مخدر تریاک از سوداگر مرگ در شهرستان چرداول این استان کشف و ضبط شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، کشت ماری جوانا در یکی از مزارع کشاورزی شهرستان قروه؛ خبری بود که در این مدت اخیر در قروه میان تعدادی از افکار عمومی مطرح شد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- معاون سیاسی و امنیتی استاندار قزوین از کشف بیش از 2 هزار کیلوگرم ماده مخدر هروئین در قزوین خبر داد.
موج   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۰۸:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
عملیات شبانه دستگیری یکی از بزرگترین توزیع کننده مواد مخدر در غرب تهران توسط ماموران پلیس کلانتری 209 ترمینال غرب انجام شد که طی این عملیات، سه توزیع کننده دستگیر شده و بیش از 50 میلیون ریال پول نقد، 60 گرم ماده مخدر شیشه و 20 گرم هرویین کشف و ضبط شد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۰:۱۱   + ۱۵ سایت دیگر  
ناصر اصلانی گفت: مجموع کشفیات این هفته 18 هزار و 723 کیلوگرم است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته (9884کیلوگرم) حدود 89 درصد افزایش دارد. وی افزود: 13 هزار و 810 کیلوگرم از مجموع کشفیات مربوط به ماده مخدر تریاک بود که 74 درصد کشفیات را به خود اختصاص داده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۱    
اصفهان-ایرنا- ماموران انتظامی شهرستان نایین موفق به کشف بیش از 11 کیلوگرم ماده مخدر شیشه از یک دستگاه خودروی عبوری در این منطقه شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از کشف 417 کیلوگرم ماده مخدر حشیش با کار اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر کرمانشاه و با همکاری پلیس سمنان خبر داد.
مهرصبا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان میانه از کشف 18 کیلوگرم ماده مخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری مهرصبا مرجع اخبار شهرستان میانه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی چهارمحال و بختیاری گفت: طی عملیاتی 110 کیلوگرم ماده مخدر تریاک در محور یاسوج به لردگان کشف و چهار سوداگر مرگ دستگیر شدند.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۷    
سردار مجید کریمی رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر نیروی انتظامی، از دستگیری یک باند 3 نفره فروش قرص های لاغری با طعم ماده مخدر شیشه خبر داد.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر نیروی انتظامی به والدین هشدار داد مراقب فرزندان خود باشند تا در دام مواد مخدر صنعتی که با شکل های جدید و جذاب وارد بازار می شود و جامعه هدف آنها نوجوانان و جوانان هستند، گرفتار نشوند. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۲۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف محموله یک هزار و 230 کیلوگرمی ماده مخدر مرفین در بازرسی از یک تریلی در شهرستان طبس خبر داد.