یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۳:۱۴Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی خانمان»

همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۱:۰۵    
یکی از فضاهای بی دفاع شهری منطقه17 که به پاتوق کارتن خواب ها، معتادها و بی خانمان ها تبدیل شده بود، حصارکشی شد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
او چند سال بعد را در یک پناهگاه بی خانمان ها در حومه پاریس زندگی کرد. هویت او کاملاً بر اساس مردی شکل گرفته بود که در فرودگاه زندگی می کرد، اما اکنون او کسی بود که قبلاً در فرودگاه بود. با توجه به زندگی سرگردانی که او داشت، سر آلفرد یک بازمانده باورنکردنی بود.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری گرگان از ارائه 4031 نفر خدمت به افراد بی سرپناه (کارتن خواب) در گرمخانه این شهرداری طی یک مدت یکسال خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان ...
کیهان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
صندوق کودکان سازمان ملل (یونیسف) با انتشار گزارشی نسبت به شرایط نگران کننده وضعیت کودکان در این کشور هشدار داده و اعلام کرده یک پنجم کودکان در فرانسه زیر خط فقر زندگی می کنند و 42 هزار کودک نیز بی خانمان هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – داده های آماری در انگلیس نشان می دهد که صدها پناهجوی اوکراینی با وجود وعده ها و تبلیغات گسترده دولت لندن برای پذیرش و حمایت از آن ها، در روزهای سرد زمستان و درحالی که یک ماه تا ایام کریسمس بیشتر باقی نمانده است، آواره و بعضا بی خانمان هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
خانه ها و خیابان ها در شهر ماکاسار اندونزی پس از بارش های سنگین و طغیان رودخانه دچار سیل و آب گرفتگی شدند.
پرسش   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
زندگی بیرانوند ارزش ساختن یک فیلم هالیوودی را دارد. او در طول زندگی اش سعی کرده است با کار کردن به عنوان چوپان، کارگر، خدمتکار رستوران و کارگر کارواش به خانواده اش کمک کند. او حتی مدتی که تلاش می کرد وارد فوتبال شود، در تهران بی خانمان بود .
همشهری   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با آغاز فصل سرما، مددسرای منطقه6 برای پذیرش افراد بی خانمان آمادگی پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تعداد گرمخانه های شهر کرمانشاه برای اسکان افراد بی خانمان امسال به 5 واحد افزایش یافته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۱۷   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل بهداشت و درمان جمعیت هلال احمر با اشاره به اجرای پروژه گشت های کاهش آسیب اعتیاد در تهران گفت: توزیع سرنگ برای معتادان بی خانمان ادامه دارد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۲۲:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سازمان بهزیستی 18 پاتوق تجمع معتادان در استان تهران را به کارشناسان کاهش آسیب هلال احمر معرفی کرده است تا گشت های روزانه خود را در آن مستقر کنند. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۳:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور توسعه و پیشگیری بهزیستی خراسان رضوی گفت: مراکز سرپناه شبانه در فصول سرد سال از ساعت 16 الی 9 صبح میزبان افراد بی خانمان و معتادان متجاهر است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۹:۱۵    
شبکه تلویزیونی کینگ در گزارشی تصریح کرد تبعیض نژادی نهادینه در آمریکا سبب ایجاد حقه هایی برای بی خانمان شدن سیاهپوستان شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۷:۱۷    
گزارش ها از افزایش بی خانمان ها در شهر میامی در ایالت فلوریدای آمریکا خبر می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۳    
استقرار فزاینده بی خانمان های اوکلند در آمریکا در مجاورت مدرسه ای ابتدایی، نگرانی مردم را برانگیخته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان شهردار ملایر از آغاز خدمات دهی گرمخانه شهرداری ملایر به افراد بی خانمانی که در شب های سرد پاییز، زمستان و اوایل بهار برای در امان ماندن از سرما به این محل پناه می آورند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان با همراهی شهردار زاهدان و مدیریت امور بانوان شهرداری در بازدید از گرمخانه ویژه بانوان اظهار کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
امسال سه سرپناه شبانه برای افراد بی خانمان در شهر کرمانشاه اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۵    
مدیر خدمات شهری شهرداری همدان گفت: اکنون 90 نفر از خدمات خوابگاهی، صبحانه، شام و استحمام گرمخانه همدان استفاده می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه گفت: تعداد گرمخانه های شهر کرمانشاه برای اسکان افراد بی خانمان امسال با افزایش یک سرپناه دیگر به سه واحد افزایش یافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۱۱:۴۹    
ساماندهی فرد معلول بی خانمان در گرمخانه شهرستان قدس انجام شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۹ - ۰۷:۵۹    
مشهد- ایرنا- با شروع فصل سرد سال در کنار همه زیبایی هایی که زمستان و برف و باران برای هر یک از ما در بر دارد، نازیبایی ها ،سختی ها و دردهایی را برای افراد بی خانمان دارد،بی خانمانانی که در سرما بدون سرپناهند و دستگاه هایی مانند بهزیستی و شهرداری از آنان حمایت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۹:۲۱   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیونر عالی سازمان ملل در امور آوارگان گفت، بیش از 70 درصد از مردم بی خانمان و آواره جهان از کشورهایی دچار مشکلات آب و هوایی هستند که افغانستان نیز از جمله آنها است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دکترفرحناز محمدی در گفتگویی با فرتاک نیوز، با اشاره به افزایش ظرفیت اسکان افراد بی خانمان در گرمخانه های کرمانشاه اظهار کرد: سه گرمخانه بهزیستی در شهرستان کرمانشاه با ظرفیت اسکان 160 بی خانمان از غروب آفتاب تا طلوع آفتاب روز بعد آمادگی پذیرش و اسکان افراد بی خانمان را دارند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۶ - ۱۵:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 از اجرای طرح حامی شهر با آغاز فصل سرما و با هدف شناسایی، جذب و ارجاع افراد آسیب دیده اجتماعی، نیازمند و ساماندهی این افراد خبر داد.
زنگ خطر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۵ - ۱۱:۲۵    
در جلسه پنجمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان کاشان در خصوص تاسیس و راه اندازی مرکز ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر بحث و تبادل نظر گردید که با توجه به نیاز شهرستان برای ساماندهی نگهداری متعادین متجاهر و بی خانمان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۴ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد از فعالیت شبانه روزی گشت های ساماندهی افراد بی خانمان و فعال بودن گرمخانه سرای مهر خانه سبز، با توجه به برودت هوا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آمارهای رسمی نشان می دهد که به دلیل افزایش هزینه های زندگی تعداد بی خانمان ها در پایتخت انگلیس 24درصد افزایش یافته است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۹:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از راه اندازی طرح حامی شهر با آغاز فصل سرما خبر داد و گفت: در صورت مشاهده افراد بی خانمان در سطح شهر، با 137 تماس بگیرید.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۰۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رکنا : زن معتاد پسر خردسال را ربوده بود تا با او تکدی گری کند، اما در نهایت این کودک را به قتل رساند.
آنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
به گفته دبیر قرارگاه اجتماعی شهر تهران، نه تنها ظرفیت در مددسرا ها کم نداریم، بلکه نسبت به سال گذشته 40 درصد افزایش ظرفیت هم داشته ایم.
چند سالی است که ده اکتبر به عنوان روز جهانی حمایت از افراد بی خانمان معرفی می شود که فرصتی است برای بحث درخصوص علل و راه حلهای بی خانمانی در جوامع مختلف. این عنوان از دو سال قبل با بیانیه سازمان ملل در اهمیت موضوع بی خانمانی، مشروعیت بیشتری پیدا کرد. ...
رکنا   ۱۴۰۱/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: شهرهای سیل زده در سراسر استرالیا، امروز (دوشنبه) بالاترین سطح هشدار برای بارندگی های شدید، طغیان رودخانه ها و وقوع مجدد سیل را دریافت کرده اند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۸ - ۰۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- با وجود گذشت سه هفته از طوفان سهمگین ایان در آمریکا، صدها نفر از مردم آواره فلوریدا همچنان در چادر و سرپناه های موقت سکونت دارند.
رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۵ - ۰۹:۰۴   + ۳۸ سایت دیگر  
رکنا: زن معتاد که متهم است پس از ربودن پسربچه 4 ساله او را به کانال آب پرت کرده و باعث مرگش شده در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۴ - ۱۰:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: گرمخانه های مشهد برای 230 نفر ظرفیت پذیرش دارد که در صورت سردتر شدن هوا، گرمخانه ها نیز به جهت مکانی توسعه پیدا می کنند.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
رسانه های پاکستان از حریقِ اتوبوسِ حامل سیل زدگان پاکستانی با 18 کشته خبر دادند که از بین کشته شدگان نفر زن و 8 نفر کودک بوده اند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۳    
مسئولان شهر برلین، طرحی را موسوم به مسکن در اولویت در پیش گرفته اند که براساس آن افراد بی خانمان در مکان های مشخص سکنی داده می شوند.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۲۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ساکنان نوار غزه در تلاش برای یافتن قبر هایی برای دفن مردگان خود هستند. جنگ های مکرر تقاضا برای مسکن جدید و اسکان مجدد بی خانمان ها را افزایش داده است. بنابراین، ساخت قبرستان دیگر اولویت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
وزارت مهاجرین طالبان می گوید پس از تصویب ریاست الوزرا طالبان روند توزیع زمین به بی خانمان های افغانستانی اجرا می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۹    
دادستان اسدآباد گفت: نهاد های مرتبط، ده روز فرصت دارند محلی را برای استقرار و نگهداری افراد بی خانمان ایجاد کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۴    
شورای شهر لس آنجلس در حال بررسی طرح انعقاد قرارداد مسکن برای بی خانمان ها با هتل سیسیل است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۷ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد گفت: با توجه به شروع فصل سرما و بارندگی، مقدمات اسکان برای 200 نفر در خانه سبز مشهد ایجاد شده است.
برترین ها / فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نوار غزه که بین مصر و اسرائیل از هر دو طرف محاصره شده است، سال هاست که با بحران جمعیتی فزاینده ای روبرو بوده است. جمعیت این شهر طی 30 سال آینده بیش از دو برابر و به 4.8 میلیون نفر خواهد رسید.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جنگ جهانی سوم به نویسندگی، کارگردانی و تهیه کنندگی هومن سیدی و بازی محسن تنابنده، ندا جبرائیلی، نوید نصرتی، لطف الله سیفی و حاتم مشمولی؛ داستان یک کارگر روزمزد بی خانمان به نام شکیب را روایت می کند که بعد از مرگ ناگهانی بازیگر فیلمی درباره هیتلر، به دلیل شباهت عجیبش، جایگزین او می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
تصاویری که می بینید مربوط به لحظه رانش جاده ای است که پاکستان را به چین متصل می کند در حالی که یک اتوبوس نیز به دره سقوط می کند. گزارش ها حاکی است سیل پاکستان تاکنون بیش از هزار نفر کشته و 30 میلیون نفر را بی خانمان کرده است.
سلام نو / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
در تصویر اینفوگرافی زیر به بررسی آسیب های قطعی اینترنت و فیلترینگ پرداخته ایم که در ادامه مشاهده خواهید کرد.
سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در ویدیو زیر شاهد تصاویری از لحظه سقوط یک اتوبوس به ته دره و در زیر خاک مدفون شدن آن به دلیل رانش جاده چین به پاکستان خواهید بود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک تهران درباره محل تجمع کارتن خواب ها و افراد بی خانمان در این منطقه گفت: هر روز دو گشت برای جمع آوری افراد کارتن خواب با همکاری سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران فعالیت می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۸:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون امور بانوان شهرداری تهران گفت: مقرر شده است که برای رفع نواقص و مشکلات مراکز مرتبط با امور بانوان بی خانمان و کارتن خواب زیرساخت ویژه ایجاد شده و با سازمان بهزیستی کشور هم در این راستا جلسات مشترکی داشتیم که حل این مشکلات با تبادل دو دستگاه به خوبی انجام شود.