جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۲:۱۰Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بی خانمان»

ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با بیان اینکه 30 درصد ظرفیت گرمخانه های تهرانی خالی است، گفت: در شب های سرد اخیر حتی مناطق خاص و دور از دید همه نیز برای پیدا کردن آلونک های افراد بی خانمان مورد بررسی و تفتیش قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه12، وحیدرضا انارکی محمدی شهردار منطقه با اشاره به راه اندازی گشت های فوریت اجتماعی به منظور اجرای طرح حامی شهر گفت: گشت های حامی شهر به صورت شبانه روزی جهت شناسایی، جذب و انتقال مددجویان جامعه هدف فعال هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
شهردار منطقه 11 تهران از گشت های شبانه این منطقه برای کمک به افراد بی خانمان در شب های سرد خبر داد.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
برپایه این گزارش، همزمان با شروع فصل سرما و بارش های زمستانی، طی گشتهای مستمر اعضای ستاد مددکاری اجتماعی منطقه، تعداد 700 نفر از معتادین وافراد بی خانمان شناسائی و در گرمخانه اسکان داده شدند.
سینمای نو   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۵:۰۲    
سینمای نو سرویس تلویزیون به گزارش پایگاه خبری تحلیلی " سینمای نو " ، در فیلم سینمایی "معجزه آبی" با بازی دنیس کواید ، جیمی گونزالس ، ریموند کروز ، آنتونی گونزالس ، دانا ویلر نیکلسون ، فرناندا اورجولا و بروس مک گیل خواهیم دید: ...
جماران   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران،گروه اقتصاد و درآمد: مهجوریت علوم انسانی در ایران واقعیتی انکارناشدنی است به رغم وجود دانشمندان و فلاسفه و حکمای بزرگ در تاریخ تمدن ایران زمین، این علوم مورد جفا واقع شده وبه جایگاه واقعی خود دست نیافته است ...
سلام نو / همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
در مددسراهای تهران ظرفیت پذیرش 2500 نفر ایجاد شده است و قطعا مانع و کمبودی برای پذیرش و خدمت رسانی به آسیب دیدگان اجتماعی اعم ازکارتن خواب ها، بی خانمان ها و درراه ماندگان وجود ندارد.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
المپیک 2024 فرانسه نیز تکرار سنت شرم آوری است که طی دهه های متمادی آوارگی بی خانمان ها، مهاجران و آسیب پذیرترین افراد را در پی داشته است.
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۸:۱۷    
شاید تنها آدم هایی که از بارش برف و وجود سرما متنفر باشند، میهمانان هتل کارتن باشد! هموطنانی که روزهایشان را در خیابان ها می گذرانند و شبهای زیر صفرشان را در گرمخانه ها. گرچه بسیاری از آنها خیابان را به گرمخانه ها ترجیح می دهند!.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: نسخه مرمت شده فیلم زیر درختان زیتون اثر عباس کیارستمی یکشنبه 13 اسفندماه در سالن سینماتک موزه هنرهای معاصر تهران به نمایش در می آید. داستان این فیلم که در روستای کوکر می گذرد، درباره جوانی به نام حسین است که به خواستگاری دختری به نام طاهره می رود ...
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
هوای 5- درجه و بارش برف و باران در پایتخت، سرمای بامداد روز سه شنبه را زمستانی تر از قبل کرده بود. احمد احمدی صدر مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران به همراه برخی از معاونین و مدیران سازمان ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت اجتماعی شهرداری تهران از افزایش 25 درصدی گرمخانه های پایتخت و اختصاص 62 گشت سیار برای کمک به افراد بی خانمان با توجه به سردی هوا و بارش برف و باران خبر داد.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : شهردار منطقه4 گفت: همزمان با برودت هوا و آماده بودن گرمخانه منطقه 4، افراد آسیب دیده و بی خانمان شناسایی و منتقل می شوند.
اقتصاد کلان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصاد کلان : با توجه به کاهش چشمگیر دمای هوا در پایتخت و بارش نزولات آسمانی، گشت های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر به صورت شبانه روزی در حال آماده باش هستند تا در صورت مشاهده افراد بی خانمان و کارتن خواب نسبت به انتقال آنها به مددسراها یه اقدام نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
کرج- مدیرکل بهزیستی استان البرز از آمادگی این نهاد حمایتی برای اسکان افراد آسیب دیده یا در معرض آسیب در مراکز سرپناه شبانه و مرکز گذری آسیب در این استان خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۲:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: روسیه با تجاوز نظامی به اوکراین، باعث و بانی یک کشتار وسیع چند صد هزار نفره و ویرانی شهرها و بی خانمان شدن جمع زیادی از مردم این کشور شده است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۲۱:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
رضا زنده دل، شهردار لاهیجان اظهار کرد: با توجه به سرمای هوا و بارش برف، افراد بی خانمان در چند روز اخیر با هماهنگی های صورت گرفته با مراجع ذیصلاح به گرمخانه شهرداری لاهیجان منتقل می شوند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
گرمخانه شهرداری قزوین، میزبان بی خانمان ها در روز ها و شب های سرد زمستانی است.
جهانی پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۷:۰۷   + ۱۸ سایت دیگر  
با توجه به کاهش چشمگیر دمای هوا در پایتخت و بارش نزولات آسمانی، گشت های فوریت های خدمات اجتماعی حامی شهر به صورت شبانه روزی در حال آماده باش هستند تا در صورت مشاهده افراد بی خانمان و کارتن خواب نسبت به انتقال آنها به مددسراها یه اقدام نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
بنا به گزارش دولت انگلیس، هزاران پناهنده اوکراینی در این کشور بی خانمان هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
نشریه انگلیسی گاردین در گزارشی از افزایش 300 درصدی مرگ و میر در میان افراد بی خانمان در لس آنجلس آمریکا در بحبوحه بحران مسکن و مصرف ماده مخدر فنتانیل خبر داد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۱۱    
روزنامه دیلی تلگراف خاطرنشان می کند که این تقریباً 7.5٪ از کل مهاجران در این کشور پادشاهی است. مردم به دلیل ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۲    
به گزارش اسپوتنیک، نشریه بریتانیایی تلگراف خبر داد که حدود 15 هزار پناهنده اوکراینی در بریتانیا بی خانمان شده اند. در مقاله این نشریه آمده است: طبق اطلاعات رسمی، از ژوئن 2022، حداقل یک نفر از هر چهارده پناهنده اوکراینی پس از قطع یا پایان رابطه با خانواده های اسپانسر، بی خانمان شده اند. ...
ایران جیب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
اولویت پایان کارتن خوابی کمک به بی خانمان هایی است که به جبری ناخواسته، سقف شان، آسمان شده و بالین شان از جنس خرابه ها و ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۴:۵۱    
شمار بی خانمان ها در آمریکا در سال 2023 تا 12 درصد افزایش یافته و برای نخستین بار در این کشور 25 درصد از مردم خانه و سر پناه ندارند.
لنگر نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۰۳    
ابراهیم زمانی مدیرعامل جمعیت دوستداران محیط زیست لنگرود امروز در گفت و گو با خبرنگار سایت خبری تحلیلی لنگرخبر با بیان اینکه در مورد ساماندهی سگ های بی خانمان متاسفانه غفلت هایی در دو دهه گذشته صورت گرفته که قابل اغماز نیست و ما به لحاظ قانونی مشکلی نداشتیم ...
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 18، در پی درخواستهای مکرر شهروندان محلات یافت آباد شمالی و جنوبی با سامانه 137 پلاس مبنی بر تجمع افراد بی خانمان و معتاد در یکی از بناهای قدیمی و فرسوده و مزاحمتهای ناشی از تردد آنها در محدوده ، [...]
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۳۱    
رکنا: یک کاربر فیلمی از یک بی خانمان در مترو نیویورک در فضای مجازی منتشر کرده است که داخل پتوی او پر از موش است.
رکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۱ - ۱۱:۰۳    
یک زن برای دادن هزینه عمل های زیبایی بی خانمان شد و اکنون در یک ون زندگی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۲۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
شمار افراد بی خانمان در سیاتل آمریکا افزایش پیدا کرده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۳۰ - ۱۹:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
حساب ایکس یونیسف خاورمیانه و شمال آفریقا امروز دوشنبه نوشت: رفح یکی از متراکم ترین مکان ها روی زمین و اکنون میزبان نیمی از جمعیت غزه است که بسیاری از آنها چندین بار در طول جنگ بی خانمان شدند.
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
موج سرمای زمستانی در نیمکره شمالی هوای شهرهای بزرگ را آنقدر سرد کرده است که کارتن خواب ها دیگر با پوشیدن کاپشن و کلاه پشمی و به دوش انداختن پتو گرم نمی شوند. پناهگاه هایی که شهرداری ها اداره می کنند جایی برای نجات بی خانمان ها از سرمای شبانه است.
سلام نو / اقتصاد 24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۰۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در این مطلب شاهد یک تصویر دردناک و جگر سوز از کشور ژاپن در جنگ جهانی دوم خواهید بود.
فرادید   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۰۸:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
ملاقات تصادفی دو زن صحنه به نمایش درآمدن قدرت انسانیت شد. یک آرایشگر حرفه ای تصمیم گرفت یک زن بی خانمان را به صورت رایگان و به طور کامل آرایش کند و داستانی دلچسب اتفاق افتاد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۹:۰۷    
با توجه به داده های جهانی، آمریکا با یکی از جدی ترین بحران های بی خانمان بودن جمعیت خود دچار شده است.
وقت صبح   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش وقت صبح ، یک سازمان خیریه در بلژیک به اسم آرته فیکس با برگزاری مسابقه دختر شایسته بی خانمان قصد داشت توجه اذهان عمومی را به مشکلات افراد بی خانمان جلب کند. ...
رکنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۰ - ۲۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: سرپرست معاون عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قزوین گفت: حریق یک واحد مسکونی در بلوار شهید سردار سلیمانی قزوین با تلاش آتش نشانان مهار شد.
پایگاه خبری 361   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
نظری یادآور شد: گرمخانه ها علاوه بر جنبه نگهداری معتادان و بی خانمان ها، در آراستگی ظاهر شهر نیز تاثیرگذار هستند، به همین منظور ضروری است در مکان های مناسبی احداث شوند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۰۹:۰۵    
فیلم سینمایی جنگ جهانی سوم به کارگردانی هومن سیدی و نویسندگی هومن سیدی، آرین وزیردفتری و آزاد جعفریان محصول سال 1401 است. شکیب یک کارگر روزمزد میانسالِ بی خانمان است که همسر و پسرش را سال ها پیش در زلزله از دست داده و تاکنون با این امر کنار نیامده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت یکسال از زلزله ای که جنوب شرقی ترکیه را ویران کرد و رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری این کشور آن را فاجعه قرن خواند، هنوز بسیاری از قربانیان در شوک و بی خانمان هستند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 13، محمد هادی علی احمدی، شهردار این منطقه با اشاره به اجرای طرح های ضربتی جمع آوری معتادین متجاهر و افراد بی خانمان سطح منطقه گفت: این طرح در راستای شناسایی، جذب و انتقال افراد آسیب دیده اجتماعی، همچون [...]
میزان   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
توجه به تشدید بحران بی خانمانی در اروپا محدود به ماه های سرد سال است و همین امر وخامت بحران را در سال های اخیر رقم زده است.
سلامت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این فراخوان برای نجات دو زن است. برای جان های به لب رسیده شان که یکی را به خودکشی کشاند و دیگری را در آستانه ورود به زندان بی خانمان کرد.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۹:۲۲    
دادستان عمومی وانقلاب خمام با اشاره به سرمای طاقت فرسای هوا در فصل زمستان، بر لزوم ساماندهی افراد بی خانمان یا کارتن خواب این شهرستان تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۲:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
آتش سوزی گسترده در جنگل های شیلی که به جان باختن دست کم 112 نفر منجر شده، حدود یک هزار و 600 نفر را نیز بی خانمان کرده است.
صدای زرند   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
دادستان کرمان در نشست هم اندیشی و اتخاذ تصمیم پیرامون مشکلات گرمخانۀ کرمان با اشاره به اهمیت اجرای اقدامات پیشگیرانه در خصوص کاهش آسیب های اجتماعی و کنترل ناهنجاری ها و حمایت از افراد بی بضاعت و بی خانمان در استان ...
همشهری   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۷   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت: برای ترنس ها فضای ویژه ای در نظر گرفته ایم . به طوری که وزارت بهداشت همکاری کرده و ما هم زیرساخت و فضایی را آماده کرده ایم تا آنها هم سرپناهی داشته باشند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۳۰    
پناهگاه شبانه بهزیستی مامن معتادین بی خانمان است. غذای گرم، محل خواب، امکان استحمام و بهره گیری از خدمات پیشگیری از HIV گوشه ای از این خدمات است.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۸:۰۲    
در نشست بررسی مشکلات گرمخانه کرمان که عصر یکشنبه 15 بهمن ماه در مجتمع قضایی کرمان و با حضور دستگاه های متولی برگزار شد، مسئول گروه جهادی شهید حمیدرضا هاشمی عنوان کرد که زنان بی خانمان تمایل بیشتری به ترک کردن دارند؛ اما گروه جهادی نمی تواند کمک زیادی به آن ها بکند.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۴:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
دفتر طراحی گریمشا خانه های کوچکی را برای جوانان بی خانمان استرالیا طراحی کرده است. بازار مسکن استرالیا در سال های اخیر به شدت تورمی بوده و رویای خانه دار شدن بسیاری از جوانان استرالیایی را بر باد داده است.