چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۰۶:۲۴Oct 2020 21

جدیدترین‌های «بی خانمان»

همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کلنگ ساخت مددسرا و گرمخانه فرامنطقه ای در شمال شرق تهران به زمین زده می شود. مجید سمنانی رئیس مرکز خدمات اجتماعی شهرداری منطقه4 دراین باره گفت: این مددسرا در زمینی به مساحت 2هزار و500 مترمربع در خیابان هنگام، چهارراه استقلال ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۲۱:۴۳    
شهردار پراگ مسابقه ای را برای خرید هتل ها، مهمانپذیرها و خانه های چند خوابه غیر قابل استفاده اعلام کرده است تا محل سکونت افراد بی خانمان در زنان پاندمی ویروس کرونا تامین شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان با گذشت بیش از 500 روز از سیل گلستان، هنوز تعدادی از خانه های آسیب دیده به طور کامل بازسازی نشده اند و مسئولان قول مساعد دادند که این خانه ها نیز تا پیش از فصل سرما تکمیل شود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۵۴    
حوزه/ مسجد تولی چوکی در حیدرآباد هند اعلام کرده که از تمامی نیازمندان و آوارگانی که در پی سیل بی خانمان شده اند، صرف نظر از دین و مذهب و جنسیت استقبال به عمل می آورد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ در گیری بین دو کشور همسایه باعث بی خانمان شدن هزاران نفر در منطقه مورد اختلاف بین دو همسایه شمال غربی ایران شده است. وزارت خارجه کشورمان قبلا در پی حوادث مشابه درباره تعرض نظامی به خاک کشور به طرف های درگیر هشدار داده است ...
ابنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا اعضای داوطلب "حسین کیست؟" در شهر اوتاوا پایتخت کشور کانادا، اربعین حسینی را با پخت و توزیع غذای نذری به زنان بی خانمان و بی سرپرست گرامی داشتند.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
اکثر بی خانمان ها معتادان حرفه ای هستند که یک عمر کارشان مصرف مواد مخدر آن هم از نوع هروئین و شیشه است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۹    
مسلمانان در شهر اسلاو انگلیس مراسم روز جهانی بی خانمان ها را با توزیع غذای گرم و ماسک در میان نیازمندان و بی خانمان های این شهر برگزار کردند.
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۴    
شهرداری تهران به عنوان یکی از ارگان های مسئول در امر ساماندهی کارتن خواب ها بیش از آن که به فکر توانمندسازی و بازگشت آنها به خانواده باشد بیشتر به دنبال اقدامات نمایشی و اضافه کردن مراکز گرمخانه ای است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان مادها گروهی از آریایی ها و چادرنشینان بودند که رفته رفته در غرب ایران ساکن شدند و برای مقابله با دشمن با هم متحد شده و در نقطه ای گردهم آمدند و دهکده ای به نام هگمتانه را پایتخت خود کردند و در آنجا قصرهای پادشاهی ساختند اما امروز شهرنشینی موجب شده گسترش قلمرو پایتخت به فکر خطور کند تا ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۲۵    
صومعه سرا- نایب رئیس شورای شهر صومعه سرا با اشاره به گزارش حمله سگ های بی خانمان به شهروندان صومعه سرایی، گفت: جمع آوری سگ های بی خانمان دغدغه شورا و شهرداری صومعه سرا است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- روزهای آغازین سال 98 رانش زمین خانوارهای زیادی را در روستای حسین آباد کالپوش در شهرستان میامی بی خانمان کرد و اکنون با تلاش مضاعف دولتمردان و تکمیل زیرساخت ها در آینده ای نزدیک جان دوباره به این روستا تزریق می شود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
همدان- همدان با رشد 37 درصدی نرخ اجاره بها نسبت به سال گذشته رکورددار نرخ تورم در این مسیر شده؛ موضوعی که اجرای مناسب و سریع تر طرح اقدام ملی مسکن را گوشزد می کند تا شاید مرهمی بر این درد باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- طبق تحقیقات جدید در پی شیوع ویروس کرونا در فرانسه تا کنون 40 درصد از افراد بی خانمان در پاریس مبتلا به بیماری کووید 19 شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی همیشه شنیده ایم که کمک نقدی به متکدیان و افراد بی خانمان بهترین راه برای کمک به آنان نیست و ممکن است این وجه نقد ضایع شود، یا صرف عادت های مضر مانند اعتیاد شود؛ اما یک تحقیق جدید در کانادا قدرتمندانه خلاف این ادعا را بیان می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۰:۱۴    
گروه تهران فاجعه عمومی؛ سیل در تهران هزاران نفر را بی خانمان کرد... طبق آمارهای اولیه، ده ها نفر کشته شدند و میزان تلفات هر ساعت بالا می رود. تصویری از خیابان های آب گرفته تهران، خانه هایی که خراب شده بود و پیرزنی که با چشمان گریان و مستاصل به دوربین خیره شده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
هزاران نفر در انگلیس به دلیل هزینه های بالای زندگی و ناتوان بودن از پرداخت آنها در آستانه ورشکستگی و بی خانمانی قرار دارند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون خدمات شهری شهرداری کرج گفت: از اول آبانماه پذیرش بی خانمان ها در گرمخانه بانوان و آقایان شهرداری کرج انجام می شود.
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معتاد بی خانمان 40 ساله که در کنار رودخانه زندگی میکند از آمادگی خود برای ترک اعتیاد و شروع زندگی آبرومندانه خبر داد .
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۴۲    
ساعت 24 - مهاجم مصری باشگاه لیورپول از آن دست بازیکنانی است که به جز عملکرد درخشان در زمین ورزش، به ندرت مسائل حاشیه ای مرتبط با وی در رسانه ها انعکاس می یابد.این در حالیست که به تازگی انعکاس رویدادی که محمد صلاح در آن نقش داشته، واکنش بسیاری از مطبوعات و رسانه ها در بریتانیا را برانگیخته است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۹:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
ستاره مصری لیورپول با کمک 100 یورویی به بی خانمان ها در یک پمپ بنزین خبرساز شد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۱۲    
دیپلماسی ایرانی: ریچارد هاس، یکی از اندیشمندان گیج؛ اما زبل آمریکاست. در گذشته آرمانگرا بوده و ادعا می کند واقع گرا شده است. برای این که از دیگر اندیشمندان عقب نباشد؛ با وصله پینه کردن افکار سیاسی درصدد قرار دادن خودش و موسسه اش در صدر نظریه پردازان است. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
ستاره مصری تیم فوتبال لیورپول یک مرد بی خانمان را از دست اراذل و اوباش انگلیسی نجات داد.
هرمز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ساختمان های بلند و سر به فلک کشیده بندرعباس که معروف به شهرک پیامبر اعظم(ص) است، همان مسکن مهر معروفی است که قرار بود بسیاری از مردمان بی خانمان را خانه دار و کلید یک دستگاه آپارتمان را تقدیم آنها کند، حالا از آن سال ها زمان طولانی گذشته است، عده ای خانه دار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
مهاجم مسلمان لیورپول یک بی خانمان را در نزدیکی آنفیلد نجات داد و به او کمک مالی کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
یک شهروند بی بضاعت انگلیسی فاش کرد که چگونه مهاجم مصری تیم فوتبال لیورپول از او در برابر اهانت چند نفر دیگر دفاع کرده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساحل خوابی زنان بی سرپناه این روز ها پدیده جدیدی است که هر روز بیشتر می شود. در مقابل این آسیب جدید مسئولان سکوت کرده اند و هیچ کس به این مساله واکنشی نشان نمی دهد.
ورزش 3   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
دفاع محمد صلاح ستاره لیورپول از یک مرد بی خانمان و جلوگیری از آزار و اذیت او باعث شده این ستاره مصری با تمجیدهای بسیاری مواجه شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
شورای اسلامی شهر مشهد، مجوز تأمین زمین و احداث 10 گرم خانه از سوی شهرداری برای افراد بی بضاعت و بی خانمان را تصویب کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۵:۲۲    
مردم گلالی می گویند: انفجارهای پی درپی معدن نزدیک این روستا موجب خسارت هایی به خانه های آنان می شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
بیش از 280 هزار فرد بی خانمان در بریتانیا زندگی می کنند و هر روز بر تعداد آن ها افزوده می شود. بدیهی است که کمبود خانه های مقرون به صرفه، عامل اصلی بی خانمان شدن این جمعیت بشمار می رود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۰:۴۳    
هرمزگان- در طی سال های گذشته به کرات نوع زندگی افراد بی خانمان به دلیل انتخاب مکان های عجیب وغریب در رسانه ها خبرساز شده به گونه ای که سال ها پیش گور خوابی و حالا هم ستون خوابی به یکی از سوژه های داغ فضای مجازی تبدیل شده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۷:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کانال تلگرامی مرکز مقابله با شایعات سایبری در خصوص شایعه منتشر شده مبنی بر پناه آوردن بی خانمان ها به ستون های یک تالار فرهنگی نوشت: اخیرا تصاویری مبنی بر پناه آوردن بی خانمان های بندرعباس به ستون های یک تالار فرهنگی برای زندگی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا – آمریکا که تا قبل از شیوع ویروس کرونا با بحران مسکن دست وپنجه نرم می کرد، پس از شایع شدن این ویروس با وضعیت وخیم تری در برخی ایالت های خود روبه رو شده است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تداوم اوضاع بد اقتصادی در آمریکا و نیاز مردم این کشور به کمک های حمایتی در برنامه این هفته ما مردم شبکه پرس تی وی، به بحث و گفت و گو گذاشته می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از ایروان، هوانسیان سخنگوی وزارت دفاع ارمنستان گفت: نیرو های ارمنی 4 هواپیمای نظامی، 25 بالگرد و 17 پهپاد نیرو های آذربایجان را امروز سرنگون کرده اند، و متاسفانه 55 نفر از نیرو های ارمنی در درگیری ها کشته شده اند. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
پخش فیلمی با عنوان ستون خوابی پس از گور خوابی در شبکه های مجازی راز پنهان افرادی را که برای سرقت میگردهای بلای ستون ها بتونی فاش کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بعد از انتشار یک عکس و شایعه ستون خوابی بی خانمان ها یک عکاس محلی توضیحاتی در این زمینه ارائه کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۰۷    
در آتش سوزی کالیفرنیا 3 نفر کشته و هزاران تن بی خانمان شده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۱۶    
پیاده روی ورزشکاری بی خانمان در آمریکا خشم پلیس ایالت کالیفرنیا را به حدی برانگیخت که منجر به مرگ او شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به دنبال افزایش تلفات جدیدترین دور از آتش سوزی های مهیب کالیفرنیا به سه نفر، فرماندار این ایالت اعلام وضعیت اضطراری کرد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۱:۴۹   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان رفاه خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از شیوع آنفلوآنزا در گرمخانه های پایتخت ابراز نگرانی کرد. سید مالک حسینی در گفت و گو با ایسنا، در مورد آمار ابتلا به کرونا در گرمخانه های پایتخت، گفت: خوشبختانه تاکنون آماری از ابتلای افراد بی خانمان مستقر در گرمخانه ها نداشته ایم. ...
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: ما تذکرات و سوالاتمان را جدی می کنیم و فشار می آوریم که تحقق درآمد جدی از سوی شهرداری دنبال شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ماموران پلیس آمریکا در شهر سان کلمنت در ایالت کالیفرنیا یک سیاه پوست بی خانمان را کشتند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
ویدئویی دیگر از جدیدترین خشونت پلیس آمریکا منتشر شده است که در آن دو معاون کلانتر به یک مرد بی خانمان سیاهپوست حمله می کنند و او را با شلیک گلوله می کشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ویدیویی دیگر از جدیدترین خشونت پلیس آمریکا منتشر شده است که در آن دو معاون کلانتر به یک مرد بی خانمان سیاهپوست حمله می کنند و او را با شلیک گلوله می کشند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۶:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- اعتراضات در کالفرنیا پس از تیراندازی مرگبار پلیس به یک مرد سیاه پوست بی خانمان آغاز شده است. اصل خبر را در ان بی سی ببینید. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام ...
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
یک عکاس حرفه ای در پروژه ای خاص به عکاسی از افراد بی خانمان پرداخته است. به این عکس های جالب و هنری دقت کنید
تیک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
دیروز یکشنبه (30 شهریور) جایزه انتخاب مردم در جشنواره فیلم تورنتو به فیلم سرزمین بی خانمان ها اهدا شد. این فیلم پیش از این برنده شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز هم شده بود. با دریافت این جوایز از همین حالا می توان فیلم کلویی ژائو را مدعی اصلی اسکار سال 2021 معرفی کرد. ...