سه شنبه ۰۸ فروردینساعت ۱۹:۲۱Mar 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادین»

خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
شیراز--فرمانده کل انتظامی کشور گفت: با اجرای مقتدرانه طرح جمع آوری معتادین متجاهر دغدغه مردم برطرف خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۲۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه طرح جمع آوری معتادان متجاهر و مبارزه با سارقان در اولویت کاری پلیس قرار دارد، گفت: با اجرای مقتدرانه این طرح ها تلاش می کنیم دغدغه های مردم را کاهش دهیم.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۲/۰۱/۰۷ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان راور از جمع آوری معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای حفظ حقوق شهروندی و پیشگیری از وقوع بزه سرقت در ایام نوروز و بازپروری و توانبخشی معتادان و همچنین مبارزه با اعتیاد، معتادین متجاهر جمع آوری شده به مرکز ترک اعتیاد استان معرفی شده اند.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۴ - ۱۵:۵۶    
رکنا:جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا به رویکرد جدید فرمانده فراجا در ماموریت های پلیسی اشاره کرد و گفت: برابر تدابیر فرمانده کل انتظامی کشور بحث سرقت،جمع آوری معتادین متجاهر،دستگیری فروشندگان مواد مخدر و کاهش فوتی های حوادث رانندگی مهم ترین اولویت های ماموریتی انتظامی در کل کشور است.
شهر بیست   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۹:۱۲    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم از تلاش برای کاهش جلوه های ناپسند آسیب های اجتماعی در شهر خبر داد و گفت: نظارت و جمع آوری متکدیان، کارتن خواب ها، کودکان کار، معتادین و ... توسط اکیپ های پیاده، سواره و موتوری دنبال خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۳:۵۸    
فرماندهی انتظامی تربت جام گفت: از مورخه 1402/01/02 طرح جمع آوری معتادین متجاهر سطح شهرستان با هماهنگی دادستان اجرا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۳:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رشت- دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان از اجرای طرح ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان در استان خبر داد و گفت: این طرح با جدیت تمام در گیلان اجرایی می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۳۱    
240 نفر معتاد متجاهر در دو روز ابتدای آغاز اجرای طرح در شهرستان شهریار جمع آوری شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۰۷:۲۱    
در راستای هم افزایی برای ساماندهی معتادین متجاهر در ایام نوروز 1402 سرپرست بهزیستی شهرستان شهریار با فرماندهی نیروی انتظامی ویژه غرب استان تهران دیدار کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان از آموزش مداوم و بروز دانش، اطلاعات و دستورالعمل های ابلاغی مربیان، مراقبین، مددیاران و مسئولین مراکز اقامتی، بازتوانی و بهبود معتادین در سطح استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین دستورالعمل جمع آوری معتادین متجاهر در ایام تعطیلات نوروز را به فرماندهی انتظامی استان ابلاغ کرد.
استانداری تهران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار تهران گفت: توجه به چرخه توانمندسازی معتادین متجاهر ضروری است تا زمینه فعالیت آنها بعد از بهبود شرایط فراهم شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: ظرفیتی جدید برای جمع آوری بیش از 500 نفر معتاد متجاهر در مرکز استان و 250 نفر در اسلام غرب برای شهرستان های غربی و 200 نفر هم در بیستون برای شهرستان های شرقی فراهم شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۲:۴۳   + ۳۳ سایت دیگر  
فرمانده فراجا با تاکید بر پیگیری ویژه پلیس در خصوص سرقت ها در کشور گفت: طرح مقابله با سرقت را سال آینده نیز به جد دنبال می کنیم.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان از فعالیت موبایل سنتر (مرکز سیارکاهش آسیب) جهت کاهش آسیب اعتیاد و افزایش سلامت اجتماعی در پاتوق های آشکار و پنهان خبر داد و گفت: در مواردی که فرد معتاد علاقه یا انگیزه ای برای ترک اعتیاد ندارد و یا هنوز موفق به ترک اعتیاد نشده است خدمات کاهش آسیب استان از طریق مرکز گذری ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه این مرکز، گفت: بهزیستی تمام توان خود را برای ساماندهی معتادین متجاهر به کار گرفته است. برنامه هایی تدارک دیده شده تا عزیزانی که در این مراکز ماده 16 مورد درمان قرار می گیرند، دوباره به جامعه بازگشته و دیگر برگشتی به این مراکز نداشته باشند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین جلسه کمیته هماهنگی مراکز نگهداری معتادین متجاهر ماده 26 و تبصره 2 و کمیته فرهنگی و پیشگیری از اعتیاد بریاست مدیر کل بهزیستی استان در اداره کل بهزیستی برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۳    
پذیرش معتادین متجاهر و کارتن خواب در مرکز نگهداری ماده 16 اخوان طرح مدیریت مورد با همکاری مرکز مثبت زندگی 14655 و نظارت معاونت توسعه و امور پیشگیری اجرا شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در ایام پایانی سال و در آستانه نوروز، از 2 روز قبل طرح جمع آوری معتادین متجاهر از سطح شهر شیراز آغاز شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران گفت:مردم در چند دهه گذشته به دلیل حضور معتادان متجاهر در محدوده دره فرحزاد دچار مشکل بودند که با همت شهردار این منطقه به طور کامل پاکسازی شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۷ - ۲۳:۰۴    
صبح امروز کمیته ساماندهی معتادین متجاهر به ریاست مدیر کل بهزیستی خوزستان و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان،معاون دادستان ،معاون درمان و معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی،رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و نمایندگان سازمان زندانها،شهرداری و.. ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۶    
با حضور مسئول حراست، مسئول بازرسی و عملکرد و کارشناس مراکز پیشگیری بهزیستی شهرستان قدس بازدیدی از مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین طلوع سبز رهایی بهزیستی شهرستان قدس انجام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل بهزیستی استان در جهت توانمند سازی مدیران و سازمان های مردم نهاد، مراکزاقامتی و بهبودی، درمان و بازتوانی معتادین و اثر گذاری کارگاه تخصصی در سطح استان خبر داد.
رکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سردار عباسعلی محمدیان ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه پاکسازی مناطق شهری از معتادین متجاهر در جمع خبرنگار اظهار داشت: طی 24 ساعت گذشته 660 معتاد متجاهر جمع آوری شدند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از پاکسازی کامل رود دره فرحزاد از وجود معتادین متجاهر و کارتن خواب ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
کرمانشاه- مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه با اشاره به ضرورت ساماندهی معتادین متجاهر، گفت: ساماندهی معتادین متجاهر کرمانشاه نیازمند اعتبار ویژه است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه: "دکتر محمد طیب صحرایی" در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با هدف بررسی زوایای مختلف طرح جامع ساماندهی معتادان متجاهر استان برگزار شد ...
ساوه نار   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ساوه نار , سرهنگ”علی اکیر عیسی آبادی” با اعلام این خبر گفت: در راستای برخورد با رفتارهای هنجارشکنان در جامعه و ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیری از سرقت طرح جمع آوری معتادین متجاهر پس ازشناسایی مناطق جرم خیز و آلوده با هماهنگی مقام قضایی و با اقتدار کامل در شهرستان ساوه اجرا شد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۸    
کرمانشاه- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر کرمانشاه نباید مقطعی باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۲۵    
کرمانشاه- استاندار کرمانشاه با بیان اینکه ساماندهی معتادین متجاهر در شهر کرمانشاه نیازمند عزمی همگانی است، گفت: معتادین متجاهر در آستانه تعطیلات نوروزی جمع آوری می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با اشاره به معضل وجود معتادان متجاهر در کرمانشاه، گفت: باید چهره کرمانشاه را از معتادین متجاهر پاک کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه با اشاره به برای اجرای طرح جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر در کرمانشاه در آستانه نوروز، گفت: جمع آوری و ساماندهی معتادین متجاهر به هیچ عنوان نباید یک کار مقطعی و جزیره ای باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: تعداد 195 خانه ورزش روستایی در کشور وجود دارد که می توان از ظرفیت آنها در مسیر توانمندسازی، پیشگیری و کاهش اعتیاد استفاده کرد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۵۶    
سرپرست امور پیشگیری بهزیستی استان زنجان دربرنامه رادیویی" حیات نغمه سی" حضور یافت و در خصوص نحوه پذیرش در مراکز بهبود و بازتوانی معتادین و راههای پیشگیری از اعتیاد مصاحبه کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۱۴:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران از پاکسازی کامل رود دره فرحزاد از وجود معتادین متجاهر و کارتن خواب ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- فرماندار شهرستان کنگاور با اشاره به آمار معتادین این شهرستان، گفت: زنگ خطر کاهش سن اعتیاد در کنگاور به صدا درآمده است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ دکتر فرهاد اقطار معاون پیشگیری و درمان اعتیاد مرکز توسعه پیشگیری سازمان بهزیستی کشور ، در ادامه سفر به هرمزگان با همراهی سامیه جهانشاهی مدیرکل بهزیستی استان ، دکتر صابری معاون پیشگیری بهزیستی استان و دیگر مسئولان بهزیستی استان در مرکز نگهداری ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۴:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان کل کشور از مرکز ترک اعتیاد ماده 16 خوزستان بازدید کرد و گفت: برخی از جرایم و آسیب های اجتماعی ریشه در اعتیاد دارد. خبرگزاری میزان – علی جمادی معاون قضایی دادستان کل کشور در امور اقتصادی و جرایم سازمان یافته در ساعات ابتدایی سفر به خوزستان ...
میزان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
اولین مرکز ترک اعتیاد معتادین متجاهر موضوع ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان با حضور رئیس کل دادگستری استان، به بهره برداری رسید. خبرگزاری میزان – اولین مرکز ترک اعتیاد معتادین متجاهر موضوع ماده 16 قانون مبارزه با مواد مخدر استان خوزستان پس از پیگیری های مستمر دستگاه قضایی استان ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۲۰:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت:15 مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین تحت نظارت بهزیستی در سطح استان فعالیت می کنند و یک مرکز نیز جهت بانوان در سال جاری افتتاح شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
وحیدی با تاکید بر اینکه فضای شهرها باید به گونه ای باشد که تکدی گری، کودکان کار و معتادین متجاهر در آن ها وجود نداشته باشد، گفت: در برنامه های فرهنگی محلات حاشیه ای باید موضوع ترویج نماز و احداث دارالقرآن ها به صورت جدی دنبال شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۰:۳۶    
یکصد و 60 معتاد متجاهر در شهرستان شهریار جمع آوری و پذیرش و در مرکز نگهداری ماده 16 تحت نظارت بهزیستی این شهرستان پذیرش شدند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۰۸:۱۱    
غذای گرم، محل خواب، امکان استحمام و بهره گیری از خدمات پیشگیری از HIV گوشه ای از این خدمات است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۰:۵۱    
آیین بزرگداشت ایام الله دهه مبارک فجر و جشن انقلاب در مرکز کاهش آسیب، توانمندسازی و صیانت اجتماعی معتادین متجاهر در بندرعباس برگزار گردید.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۶:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با دهه مبارک فجر با حضور دکتر بهزادوحیدنیا معاون دفتر مشاوره و خدمات روانشناختی بهزیستی کشور مرکز اقامتی درمان معتادین نوید سلامت ، مرکز خدمات مشاوره ای حامی و ساختمان جدید مرکز صدای مشاور 1480 قم افتتاح شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۵:۳۴    
استاندار اصفهان گفت: اگر مرکز جامع توانمندسازی صرفاً به محلی برای جمع آوری و اسکان معتادین تبدیل شود، نمی تواند مأموریت اصلی خود را به نتیجه برساند و لازم است که برای بهتر شدن وضعیت معتادین بهبودیافته و برای تکمیل چرخه بازگردانی آن ها به بدنه جامعه، تلاش و برنامه ریزی ویژه ای شود.
مرصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۴:۳۷    
مرصادنیوز: به منظور بررسی چالش اعتیاد، میزگردی با حضور کارشناسان دستگاه های اجرایی در استان کرمانشاه برگزار شد.