دوشنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۰۷:۵۸May 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معتادین»

مدیرکل بهزیستی استان البرز از افتتاح مرکز ماده 16 ترک اعتیاد به منظور جمع آوری معتادین متجاهر در استان پس از سال ها انتظار و مطالبه مردم خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۸    
بهزیستی استان تهران در راستای بهره گیری از توانمندی موسسات و سازمانهای غیردولتی و مردم نهاد خدمات ساماندهی و غربالگری معتادان متجاهر و بی خانمان موضوع ماده 16 و تبصره 2 ذیل آن در مناطق شرق (فیروزکوه، دماوند، پردیس، قرچک، پاکدشت، ورامین و پیشوا) و غرب (شهر قدس، شهریار، بهارستان، اسلامشهر ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۰:۲۴    
همزمان با عید سعید فطر و با حضور استاندار اردبیل، فرماندار، مدیرکل بهزیستی و جمعی از مدیران استانی و محلی از مرکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین رهایی بهزیستی شهرستان نمین بازدید شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۶:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
فرید براتی سده گفت: معمولا 95 درصد معتادان متجاهری که جمع آوری و در مراکز ماده 16 نگه داری می شوند، پس از ترخیص به اعتیاد بازمی گردند و مصرف کنندگانی که در طرح های مختلف به اجبار جمع آوری می شوند و به مراکز می روند، ممکن است از سر لجبازی هم که شده پس از ترخیص دوباره مواد مخدر مصرف کنند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سراوان-مسئول معاونت اجتماعی سپاه سراوان گفت: معاونت اجتماعی سپاه سراوان در راستا کاهش سرگردانی معتادین متجاهر در سطح شهر این افراد را جمع آوری و آن ها را به مراکز ترک اعتیاد منتقل کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۰۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
دکتر امین شاهرخی روز چهارشنبه در جلسه مشترک با فرماندار و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شرق استان تهران که در محل فرمانداری ورامین تشکیل شد اظهار داشت: راه اندازی مراکز جامع ترک اعتیاد در شهرستان های استان تهران، زمینه بهبودی معتادان ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور استاندار البرز اولین اردوگاه ماده 16 استان با هدف ساماندهی و و غربالگری معتادین متجاهر به بهره برداری رسید.
روزنامه خبر شمال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل بهزیستی مازندران از توزیع دومین مرحله اقلام بهداشتی پیشگیری کرونا، مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین خبرداد. دکتر فرزاد گوهردهی به شیوع ویروس کرونا در جهان اشاره کرد و گفت ...
استانداری کردستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۴:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان تاکید کرد کە جمع آوری معتادین متجاهر از سطح شهرها و مراکز شلوغ برای مردم امنیت و آرامش خاطر بە همراە می آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان گفت: متاسفانه شاهدیم در برخی خیابان ها و میادین اصلی معتادین متجاهر به راحتی اقدام به مصرف مواد می کنند و امنیت روانی مردم را به صورت جدی به مخاطره انداخته اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه و پیشگیری درمان اعتیاد بهزیستی کشور به همراه مدیرکل دفتر پیشگیری و درمان اعتیاد از مرکز نگهداری، درمان و کاهش آسیب معتادین متجاهر ماده 16 احسان شهرستان ورامین که ویژه زخم باز است، دیدن کرد و از نزدیک پای صحبت مددجویان مقیم نشست.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۸:۵۹    
به گزارش خبرگزاری برنا مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بر اساس طرح نوروزی قرار بود یک هزار معتاد متجاهر در استان جمع آوری شود که تاکنون بیش از 700 نفر از آن ها جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل شده اند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - روانشناس و آسیب شناس اجتماعی با بیان اینکه خانواده ها در مواجهه با افراد معتاد مایوس و خسته نشوند، گفت: بیماری اعتیاد و ترک آن یک پروسه زمانبر است و باید به این افراد اعتماد کرده و از آنها حمایت شود زیرا طرد شدن این افراد آسیب بیشتری به آنان و خانواده هایشان خواهد زد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۳:۰۸    
دکتر فرزاد گوهردهی، مدیرکل بهزیستی مازندران از توزیع دومین مرحله اقلام بهداشتی پیشگیری کرونا، مراکز اقامتی بهبود و بازتوانی معتادین خبرداد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از ارائه بیش از 30 هزار خدمات پیشگیرانه رایگان به همشهریان زنجانی درسال گذشته خبر داد و گفت : در سال گذشته بیش از30 هزار زنجانی از خدمات رایگان در زمینه غربالگری تنبلی چشم،مشاوره ژنتیک ، حمایت از معتادین بی بضاعت جهت درمان ، حمایت از معتادین بی خانمان ...
طی نشستی با حضور مدیر کل بهزیستی و دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان البرز اقدامات مشترک این دو نهاد در خصوص پیشگیری از اعتیاد و نیز ساماندهی معتادین در استان در سال جاری تبیین شد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ حسنوند با بیان اینکه اشتغال زایی حلقه مفقوده پس از درمان معتادین متجاهر است، گفت: یکی از مطالبات پلیس بر اساس برنامه ششم توسعه ورود دستگاه های متولی برای ایجاد اشتغال معتادین بهبودیافته است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی استان زنجان از توزیع سومین محموله اقلام بهداشتی پیشگیری از ویروس کرونا به مرکزکاهش آسیب گذری-شلتر،تیم های سیارمرکزکاهش آسیب ، مرکزتبصره 2 ماده 16 ومراکزاقامتی بهبود و بازتوانی شهرستانهای تابعه وکمپ ها خبر داد و گفت ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
اولین مرحله جمع آوری معتادین متجاهر شهرستان قدس در سال جدید و با همکاری ارگان های بهزیستی ،نیروی انتظامی و شبکه بهداشت صورت گرفت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۶    
استاندارسیستان و بلوچستان به همراه جمعی از مسئولان از مرکز در حال احداث برای معتادان متجاهردر زاهدان بازدید کرد.
احتساب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
احتساب-شهردار سمنان از اجرای طرح ساماندهی معتادان متجاهر در این شهر خبر داد. به گزارش کیاست، سید محمد ناظم رضوی اظهار کرد: یکی از معضلات بافت های فرسوده شهری در شهرهای تاریخی همچون سمنان، واقع شدن آن ها پیرامون محل های سکونتی و بافت های تاریخی است. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی به منظور تسهیل تعامل بهزیستی و دادگستری و رفع چالش های موجود در رابطه با ارجاع گروه هدف برگزار شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۴:۰۲    
دادستان دادسرای عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان بندرعباس از مرکز نگهداری و توانمندسازی معتادین متجاهر بازدید کرد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و معتادین متجاهر از بزرگراه ها با همکاری پلیس مبارزه با موادمخدر و پلیس پیشگیری خبر داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم اعلام کرد: شب گذشته یکی از کمپ های ترک اعتیاد رباط کریم توسط معتادین بستری شده در آن کمپ و به کمک 2نفر عامل از بیرون، به آتش کشده شده و جمعی از معتادین متواری می شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۸:۱۰    
گروه استان ها-یکی از مسائلی که موجب ناپسند شدن چهره شهر بندرعباس می شود حضور معتادین متجاهر در سطح شهر است که در همین راستا دادستان بندرعباس از اجرای طرح ویژه ساماندهی معتادین متجاهر در این شهرستان خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۵   + ۱۳ سایت دیگر  
مجتبی قهرمانی در گفتگو با میزان از اجرای طرح ویژه ساماندهی معتادین متجاهر در بندرعباس خبر داد. دادستان عمومی و انقلاب بندرعباس با تشکر از حمایت های رئیس کل دادگستری استان هرمزگان برای اجرای این طرح، اظهارداشت: به منظور عملیاتی شدن طرح ساماندهی معتادین متجاهر در شهرستان بندرعباس ...
اقتصاد آنلاین / شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
با همکاری پلیس راهور تهران بزرگ و پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ طرح جمع آوری کارتن خواب ها و معتادین متجاهر اجرا شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۵:۰۹    
جلسه سه جانبه ای با حضور فرماندار و روسای ادارات بهزیستی و کمیته امدادامام خمینی در راستای تدوین برنامه ریزی در جهت صیانت واشتغال و حرفه آموزی معتادین پاک شده و جلب وجذب ومساعدت سایر ارگانها در راستای کمک به افراد نیازمند وجامعه هدف بهزیستی برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۱:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
سرهنگ همه خانی از اجرای طرح جمع آوری معتادین و کارتن خواب هایی که به صورت ناگهانی وارد بزرگراهها می شدند و برای خود و دیگر رانندگان خطرآفرین بودند در چند بزرگراه منطقه 15 خبر داد .
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سیدحسن موسوی چلک روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه با توجه به نوع فعالیت مددکاران اجتماعی در شرایط کرونایی ضروری است که نصیرن در اولویت دریافت واکسن کرونا قرار گیرند، افزود: گروه هایی از جمله معتادین خیابانی، مجرمین، زنان آسیب دیده اجتماعی، کودکان کار و خیابان، متکدیان ...
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۸:۲۵    
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان تهران به ریاست " لطف اله پرندین" معاون امنیتی انتظامی با دستور کار ارایه گزارش عملکرد ماهانه اعم از دستگیری معتادین متجاهر ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با اقدامات حمایتی و توانمندسازی هزار و 100 معتاد متجاهر در پروژه های عمرانی و فضا های شهری مشهد مشغول به کار شدند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۶:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مسئول سازمان ساماندهی آسیب دیدگان اجتماعی شهرداری شیراز گفت: بیش از سه هزار نفر از معتادین متجاهر در شیراز جمع آوری و نسبت به معرفی این افراد به کمپ ترک اعتیاد اقدام شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۳۵    
اولین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر شهرستان پاکدشت با دستور کار پیگیری دیون پرداخت نشده سال 98 از هزینه های نگهداری معتادین متجاهر ،بررسی سهم شهرستان پاکدشت از ظرفیت نگهداری معتادین متجاهر و ارائه برنامه پیشنهادی دستگاها در حوزه کنترل و پیشگیری و آسیب شناسی فعالیت ها در سالن اجتماعات ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۴۱    
اولین جلسه توجیهی و هم اندیشی مسؤلین و روانشناسان مراکز درمان اقامتی معتادین قم در سال 1400برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۳    
گروه استان ها سازمان بهزیستی استان قزوین ادعا دارد اگر مکان مناسبی توسط مسئولان شهرستان آبیک برای راه اندازی شلتر (مرکز سرپناه شبانه برای معتادین بی خانمان و کارتن خواب ها) فراهم شود، در اسرع وقت نسبت به ساخت و تجهیز آن اقدام می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۳    
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بر اساس طرح نوروزی قرار بود یک هزار معتاد متجاهر در استان جمع آوری شود که تاکنون بیش از 700 نفر از آن ها جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بر اساس طرح نوروزی قرار بود یک هزار معتاد متجاهر در استان جمع آوری شود که تاکنون بیش از 700 نفر از آن ها جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل شده اند.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۷:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش نما، رضا تویسرکان منش، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چند درصد از معتادین ایران تزریقی هستند، اظهار کرد: بر مبنای مطالعاتی که در سال های مختلف انجام شده، تخمین هایی هم درباره معتادین تزریقی در ایران زده شده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در سیاست های کلی نظام، به جز بخش هایی که به مقابله با مواد مخدر می پردازد، در چند بند مستقیم به توسعه اقدامات پیشگیرانه، برنامه های علمی درمان و کاهش آسیب، حمایت های اجتماعی و مشارکت مردم و نهاد های مدنی اشاره شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت: بر اساس طرح نوروزی قرار بود یک هزار معتاد متجاهر در استان جمع آوری شود که تاکنون بیش از 700 نفر از آن ها جمع آوری و به مراکز نگهداری منتقل شده اند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۰:۱۲    
مرکز اقامتی و بهبود سلامت نشاط و آرامش معتادین مورد بازدید نوروزی سرپرست بهزیستی شهرستان شمیرانات قرار گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
سراوان-تعداد 5 نفر از معتادین متجاهر توسط معاونت اجتماعی سپاه شهرستان سراوان جمع آوری و به کمپ های ترک اعتیاد تحویل داده شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۱   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین اشتری گفت: معتادان متجاهر را طی 48 ساعت می توانیم شناسایی و جمع آوری کنیم، اما محل تحویل این افراد مشخص نیست و در این مورد نیز باید سهم سایر نهادها براساس یک نقشه راه مشخص شود.