یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۰۲:۵۸May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتن خواب»

صدای زرند   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۱۲    
رئیس دادگستری شهرستان زرند گفت: به منظور ساماندهی معتادان و کارتن خواب های شهر زرند لازم است تا کمپ ماده 16 هرچه سریعتر در شهر زرند احداث شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
60 کارتن خواب در خانه سبز شهرداری مشهد در 48 ساعت گذشته پذیرش شده اند.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار ناحیه 2 شهرداری منطقه 6 از اجرای طرح سراسری ساماندهی آسیب های اجتماعی در پنج محور متکدیان، کارتن خواب ها، زباله گرد ها (کتف کولی) معتادین متجاهر و کودکان کار و خیابان در سطح ناحیه ناحیه 2خبر داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
مرد کارتن خواب وقتی برای سرقت به خانه دختری جوان رفته بود، هنگام فرار از دست مامور پلیس او را به شهادت رساند.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
شفقنا- یک کارشناس سایبری گفت: بحث اجاره کارت ها صرفا به افرادی که در روستاها زندگی می کنند یا کارتن خواب هستند، مربوط نمی شود. در دانشگاه ها هم برخی دانشجوها بین همکلاسی های خود رخنه می کنند و حساب شان را اجاره یا از آنها کلاهبرداری می کنند ...
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۷:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مراکز شلتر که در فصل سرد از آن ها به عنوان خانه های گرم اسم برده می شود و در سایر ایام سال به نام مراکز سرپناه شبانه فعالیت دارند، مکانی برای اسکان بی خانمان ها و بیشتر کارتن خواب ها هستند ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
عده ای سودجو برای کارتن خواب ها دسته چک گرفته و برگه های آن را می فروشند.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، بازی های المپیک فرانسه از 26 ژوئیه سال جاری میلادی آغاز می شود، اما امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور خیلی جلوتر از این تاریخ، خواسته تا همه جای پاریس زیباسازی شود و اثری از کارتن خواب ها و بی خانمان ها نباشد! ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۳    
2 جوان کارتن خواب از داخل سیلاب کانال آبرسانی خیام مشهد با تلاش 150 دقیقه ای آتش نشانان نجات یافتند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۷:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مرد کارتن خوابی که به خاطر اعتیاد از خانه طرد شده بود، در پاتوق معتادان نظام آباد به قتل رسید.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
آسیب های اجتماعی یکی از معضلات کلانشهر تهران است که مدیران شهری در دوره های مختلف همواره آن را تأیید و هر یک برنامه ای برای ساماندهی آن داده اند. هرچند که ریشه یابی این مسئله بسیار حائز اهمیت است، ولی این موضوع نباید سبب عدم ساماندهی شرایط موجود باشد ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر مشهد گفت: منابع مالی برای جمع آوری کارتن خواب ها پیش بینی شده است و مصاحبه معاون فرهنگی شهرداری مبنی بر عدم وجود کارتن خواب در شهر درست نیست.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 254 معتاد متجاهر و کارتن خواب طی 24 ساعت گذشته در پاتوق های مواد مخدر سطح شهر مشهد جمع آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران پاکسازی کامل رود دره فرحزاد از وجود معتادین متجاهر، خرده فروشان مواد مخدر و افراد کارتن خواب را از جمله کارهای بزرگ و ماندگار شهرداری تهران عنوان کرد و گفت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران گفت: در یک ماه گذشته، بیش از 426 کیلوگرم انواع مواد مخدر از سطح شهرستان های غرب استان تهران کشف شد و بیش از 2 هزار معتاد متجاهر و کارتن خواب دستگیر شدند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران در خصوص آمار دقیق ساماندهی آسیب های اجتماعی در پایتخت گفت: حدود 651 متکدی، 2933 معتاد متجاهر و 482 کودک کار و خیابان بودند و 3232 نفر افراد بی خانمان و کارتن خواب از سطح خیابان های تهران جمع آوری شدند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهریار گفت: طی 48 ساعت گذشته، 67 معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان شهریار جمع آوری و به کمپ منتقل شدند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۰۲ - ۱۳:۱۳    
معاون اجتماعی و مشارکت های سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد در خصوص شرایط فعلی کارتن خواب ها در این شهر گفت: ما در مشهد موضوعی به نام کارتن خواب نداریم یا به اصطلاح کارتن خوابی در مشهد نیست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۲۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
یک کارتن خواب در زیرگذری در خیابان پورتلند آمریکا زندگی می کند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- مدیر خدمات شهری شهرداری همدان گفت: سامانه 137 آماده دریافت گزارش های مردمی در جمع آوری افراد بی سرپناه و کارتن خواب در سطح شهر همدان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: کارتن خواب ها و زباله گردها در صورت تمایل، توسط پیمانکاران خدمات شهری و با عنوان شغلی پاکبان در شهرداری تهران مشغول کار می شوند.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۹:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه8 گفت: همزمان با طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در معابر شهر تهران، این منطقه جمع آوری معتادین متجاهر، متکدیان، کارتن خواب ها و کودکان کار و خیابان را از روزهای پایانی سال گذشته در نقاطی همچون چهارراه تلفنخانه، چهارراه سبلان ...
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
در ادامه طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی از سطح معابر، شناسایی، جمع آوری و پاک سازی کارتن خواب ها و معتادین متجاهر در مسیل باقری محدوده ناحیه یک منطقه 8 انجام شد.
جام جم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
البته این تمام ماجرا نیست؛ حضور معتادان متجاهروکارتن خواب هایی که از خانواده شان هم طرد شده اند، در گوشه گوشه بوستان های بسیاری از شهرهای کشور به چشم می خورد ...
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
ویدیویی از مصاحبه با دختر جوانی که به دلیل مشکل شدید خانواده اش معتاد شده بود و 7 سال کارتن خوابی کرده بود با کمک و مادری فردی ترک کرد و به ارزویش که بازیگر شدن بود رسید در فضای مجازی منتشر شد مورد توجه کاربران قرار کرفت.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار منطقه 14 گفت: گشت های 24 ساعته در محلات ششگانه به منظور ساماندهی و جمع آوری افراد کارتن خواب بازدید کردند.
تهران پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 گفت: از آغاز اجرای طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در چهار محور (ساماندهی کودکان کار، متکدیان، کارتن خواب ها و معتادان متجاهر) پیشرفت 80 درصدی حاصل شده است.
جهان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۴:۴۱    
این فیلم گوشه ای از زندگی کارتن خواب ها در ایالت فیلادلفیای آمریکا را به تصویر می کشد که خوب است غرب گرایان وطنی هم ببینند که مدینه فاضله ایشان در نهایت نتیجه ای جز این وضعیت ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۲:۰۷    
فرمانده انتظامی خرمشهر از جمع آوری 24 معتاد متجاهر و پرخطر در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
شهرداری تهران طرح ضربتی ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها، معتادین متجاهر، کودکان کار و زباله گرد ها را به مدت دو هفته در منطقه 12 اجرا می کند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه 10 پایتخت از اجرای طرح سراسری ساماندهی آسیب های اجتماعی در پنج محور متکدیان، کارتن خواب ها، زباله گردها، معتادان متجاهر و کودکان کار در منطقه 10 خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۱:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
باتوجه به تاکید شهردار تهران بر اجرای دقیق طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی جلسه ای با محوریت بررسی و سامان بخشی نقاط آسیب پذیر منطقه برای ساماندهی متکدیان، کارتن خواب ها، معتادین متجاهر، کودکان کار و زباله گردها در منطقه 12 برگزار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
طرح ضربتی جمع آوری معتادان متجاهر، کارتن خواب هاو زباله گرد ها در سطح محلات چهارده گانه منطقه 6 تهران، به زودی اجرا می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۲:۰۰    
شبکه آفریقا نیوز گزارش داد 100 روز مانده به برگزاری مسابقات المپیک تابستانی 2024 پاریس، مهاجران آفریقایی و سایر کارتن خواب ها از خیابان های پاریس جمع آوری می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۶:۱۰   + ۲۹ سایت دیگر  
شهردار منطقه تهران گفت: طرح ساماندهی آسیب های اجتماعی در 5 محور ساماندهی کودکان کار، متکدیان، کارتن خواب ها، زباله گردها و معتادان متجاهر اجرا می شود، خوشبختانه منطقه 2 در طرح ساماندهی رود دره فرحزاد، تجربه خوبی را در ساماندهی معتادان متجاهر دارد.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: مرد 27 ساله که پس از سرقت پای بریده از صحنه یک تصادف در آمریکا قصد خوردن آن را داشت به زودی محاکمه می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۳۲ سایت دیگر  
علیرضا زاکانی، شهرداری تهران: شهرداری تهران 2 ستون اجرایی در مقابله با آسیب های اجتماعی دارد؛ نخست مبارزه با پدیده زباله گردی با محوریت معاونت خدمات شهری است و دومین ستون مدیریت شهری در مقابله با آسیب های اجتماعی مربوط می شود به ریشه کنی معضل کارتن خواب ها و متکدیان به محوریت معاونت امور اجتماعی و ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۰    
شهردار تهران گفت: دومین ستون مدیریت شهری در مقابله با آسیب های اجتماعی مربوط می شود به ریشه کنی معضل کارتن خواب ها و متکدیان به محوریت معاونت امور اجتماعی و فرهنگی و سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران.اکیپ های متعددی در دو شیفت با حضور روانشناسان در مناطق و نواحی تهران فعال خواهند بود.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
شهریار - ایرنا - جانشین فرماندهی انتظامی شهریار گفت: با توجه به ظرفیت های ایجاد شده در کمپ ها در هفت روز گذشته در نیمه دوم تعطیلات نوروز 1403 تعداد 198 معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان شهریار جمع آوری و جهت ترک اعتیاد انتقال داده شدند.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
شیخ حسین انصاریان برای زنانی در حسینیه همدانی ها به رسم هر سال مراسم احیا را برگزار کرد و در پایان مراسم برای زنان ، کارتن خواب ها و معتادان دعای خاصی کرد .
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۰:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی گفت: 398 معتاد متجاهر و کارتن خواب در پاتوق های مواد مخدر شهر مشهد جمع آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۰۰    
چهار ماه مانده به آغاز بازی های المیپک، شهرداری پاریس با چراغ سبز دولت اقدام به اخراج مهاجران بی سرپناه و کارتن خواب ها کرده است.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حوادث رکنا: باند 4 نفره کلاهبرداری از فروشندگان لوازم ساختمانی و خانگی منهدم شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۲۰:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند چهار نفره ای که مبلغ 28 میلیارد ریال از فروشندگان لوازم ساختمانی و لوازم خانگی کلاهبرداری کرده بودند خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۲:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: 209 معتاد متجاهر و کارتن خواب در طرح ارتقای امنیت اجتماعی از سطح شهر مشهد جمع آوری و به مراکز بازپروری منتقل شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۵    
شهردار منطقه 12 تهران از ساماندهی معتادان متجاهر، کارتن خواب ها و متکدیان در این منطقه خبر داد.
جهانی پرس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تشکیل قرارگاه اجتماعی توسط شهرداری تهران با هدف مدیریت و کاهش آسیب های اجتماعی در سطح شهر کمک کرده است تا پایتخت نشینان کمتر شاهد فوت کارتن خواب های رها شده در کنار خیابان ها باشند ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۴:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، وحیدرضا انارکی محمدی در این باره گفت: با توجه به موقعیت ویژه منطقه به عنوان قطب گردشگری پایتخت، بررسی این محدوده از اهمیت ویژه ای نه تنها برای شهرداری منطقه بلکه برای مدیریت شهری برخوردار است ...