پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۷:۵۸Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتن خواب»

شهروند البرز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۳۹    
معاونت خدمات شهری شهر نظرآباد گفت:مددسرا ویژه افراد کارتن خواب و بی سرپناه به همت شهرداری وشورای اسلامی شهر در شهر نظرآباد راه اندازی می شود. معاونت خدمات شهری شهر نظرآباد گفت:مددسرا ویژه افراد کارتن خواب و بی سرپناه به همت شهرداری وشورای اسلامی شهر در شهر نظرآباد راه اندازی می شود.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
حضورشان دردسری شده برای اهالی شهرک رضویه. یکی دوتا نیستند، تعدادشان آنقدر زیاد است که در هر کجای شهرک می توان رد پای شان را دید.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۰۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین: یک کارتن خواب سیاه پوست نقاشی زیبایی را در مقابل دوربین خلق کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: برنامه ویژه ای برای ساماندهی کارتن خوابها و بیخانمانهای پایتخت داریم و در صدد هستیم همزمان با توسعه گرمخانه ها در این راستا قدم برداریم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: فضایی مناسب به شکل موقت برای نگهداری و ساماندهی معتادان متجاهر و کارتن خواب استان با همکاری هلال احمر تامین شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
گروه استان ها-طرح مسائل و مشکلات مربوط به آلودگی هوا و مشکلات زیست محیطی شهر اصفهان و چگونگی حل این بحران به عنوان مهم ترین مسائل مطرح شده در بیستمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان بود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۵:۰۵    
سخنگوی شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: عملیات جمع آوری کارتن خواب ها توسط شهرداری و سایر دستگاه ها با بودجه ای فراتر از تعهد قانونی شهرداری برای نگهداری بیش از 150 کارتن خواب ها آغاز شده است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: جسد نیمه جان مرد میانسال در جاده امام رضا کشف شد.
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۲:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
درحال حاضر بیش از 2 هزار و 90 مددجو از ابتدای اجرای طرح زمستان گرم در 20 گرمخانه شهر تهران پذیرش شده اند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
حتی در کابوس هایش هم نمی دید پی موادمخدر برود و روزی کارتن خواب شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۰۵:۵۲    
گروه استان ها- افزایش تعداد کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در پارک های مرکز استان خراسان شمالی، باعث نگرانی ساکنان بجنورد شده و لازم است مسئولان مربوطه در این زمینه رسیدگی بیشتری داشته باشند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۶:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: ورود یک مرد ناشناس به تونل متروی طالقانی یک معما شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۶:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
سعید شرف دوست روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا درباره وضعیت گرمخانه ها و اسکان افراد بی خانمان و کارتن خواب در این مراکز با توجه به برودت هوا افزود ...
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
این روزها با کمی گشت و گذار اول صبحی در داخل شهر ارومیه متوجه قشر کثیری از کارتن خواب ها می شویم که در گوشه و کنار و خیابان وجود دارند و این سوال مطرح می شود که آیا ارومیه گرم خانه دارد؟
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۱    
فرماندار شمیرانات در راستای ساماندهی متکدیان و کارتن خواب ها سرزده از بازار تجریش بازدید کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نحوی نژاد از نبود سامانکده و گرمخانه در اکثر شهرهای استان گیلان برای ساماندهی کارتن خواب ها خبر داد و گفت: از ابتدای امسال تاکنون 500 معتاد متجاهر در گیلان دستگیر و در کمپ های بهزیستی ساماندهی شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۵۱    
مسجد حضرت رقیه(س) به برکت همنامی با دختر خردسال حضرت اباعبدالله(ع) در دستگیری از نیازمندان و ترویج اندیشه انقلابی در محله نبرد شمالی تهران موفق عمل می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
امیدوارم خانواده های مددیاران با آبروی ما این گزارش را بخوانند. این چهره های رنج کشیده و پرتلاش را باور کنند. همه آنها زنانی هستند که روزگاری کارتن خواب بودند اما حالا مددیار اعتیاد هستند و دلشان پر می زند برای در آغوش گرفتن فرزندانی که یک عمر به آنها مادری و آغوش مادری بدهکارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
براساس آمارها از ابتدای امسال تاکنون حدود 500 کارتن خواب در گیلان شناسایی شده اند.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۹:۰۸    
به گزارش ایسنا، مالک حسینی مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به وضعیت گرمخانه های پایتخت در روزهای سرد اخیر گفت: گشت های این مرکز به طور منظم فعال هستند و اقدام به جذب و انتقال افراد بی خانمان و کارتن خواب به گرمخانه ها می کنند. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۳۷    
حجت الاسلام والمسلمین فومنی از اجرای متفاوت طرح سه شنبه های مهدوی در مسجد فومنی خبر داد و گفت: توزیغ غذای گرم میان کارتن خواب ها و اجرای برنامه در محله هرندی، در همین راستا صورت می گیرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان با اشاره به اینکه شهرداری و دیگر نهادهای مربوطه به تنهایی قادر به حل معضل کارتن خوابی نیستند، گفت: جمع آوری و ساماندهی کارتن خواب های سطح شهر با همکاری 13 ارگان مُرتبط میسر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۲۱    
گزارش کامل از گزیده خبرهای امروز تابناک با تو را با کلیک بر تیتر آن بخوانید. جواب احساسی جوان کارتن خواب به یک ماد این تصاویر را ببینید؛ آیا واقعا مدونا 63ساله است؟ خیانت دیجیتالی چه آسیبی به زندگی زناشویی شما می زند؟ بهترین کتاب های علمی تخیلی که به صورت فیلم ساخته شده اند (1) ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۱    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
با یکی از گشت های فوریت های اجتماعی 137 شهرداری تهران وارد مناطق و نقاط آسیب خیز تهران شدیم تا از چندوچون جمع آوری کارتن خواب های بی خانمان و درراه ماندگان و همچنین نحوه انتقال آن ها به گرم خانه های شهر تهران مطلع شویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۰:۱۱    
ایسنا/کردستان وقتی صحبت از افراد بی سرپناه یا کارتن خواب به میان می آید، منظور افرادی است که به دلیل فقر، بیکاری، مشکلات اقتصادی و ... جایی را برای ماندن به عنوان سرپناه ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخت ترین لحظه ها وقتی است که شاهدیم کارتن خوابی بین مرگ و زندگی دست وپا می زند و دراین بین مرگ را انتخاب می کند. وقتی نمی توانیم شخص را متقاعد کنیم تا با ما به گرم خانه بیاید درحالی که شخص هرلحظه به مرگ نزدیک می شود ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: کارتن خوابی در این شهر به دنبال عاطفه و مهربانی گمشده می گردد. در کوچه پس کوچه های بازار تهران به دنبال محبت گمشده که به شکل یک استکان چای او را گرم کند. به دنبال سر پناه گمشده ای است که شاید سال ها باشد از آن محروم است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
در خوابگاه با آدم درست برخورد نمی کنند. فحش بد می دهند.از خوابگاه نفرت دارم.فحش می دهند و بدم می آید. حاضرم در خیابان بمیرم، اما خوابگاه نروم. حاضرم به من شام ندهند، اما احترام بگذارند. می آیم، هرجا که بخواهید می آیم، اما احترام می خواهم!
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۴    
حجت الاسلام مهدوی ارفع از شناسایی حدود 800 کودک کار بازمانده از تحصیل در مشهد خبر داد و گفت: به صورت محله محور کودکان کار هر محله شناسایی و با استفاده از ظرفیت مساجد موضوعات تحصیلی و آموزشی آن ها پیگیری و انجام می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۵۵    
رئیس شورای اسلامی شهر لاهیجان گفت: هفته قبل، یک مرد معتاد 58 ساله در لاهیجان که کارتن خواب بود بر اثر سرما جان خود را از دست داد که شاید اگر گرمخانه ای در این شهر وجود داشت چنین اتفاق تلخی نمی افتاد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارتن خواب ها خانم دکتر صدایشان می کنند؛ تنها به خاطر چسب زخم و باند استریلی که در میان افراد بی خانمان بوستان های دروازه غار پخش می کنند
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۲:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
انزلی- دادستان انزلی با تاکید بر لزوم ساماندهی سگ های ولگرد در این شهر ساحلی، گفت: افراد بی سرپناه و کارتن خواب ها توسط دستگاه های مربوطه اسکان داده شوند.
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دیده بان ایران: فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت با وجود همه تحریم ها، لبنان را با ارسال کشتی های نفت از فروپاشی اقتصادی نجات داده و پول نفت را هم می گیریم و کسی فکر نکند که این نفت ها رایگان ارسال می شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۲۵   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس: معصومه آمره در حاشیه بازدید از مرکز غربالگری شهر قم اظهار داشت: طبق آخرین مصوبه شورای عالی اداری کشور که در خصوص ساماندهی متکدیان ابلاغ شده است، دو وظیفه بر عهده شهرداری بوده که شامل جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان از سطح شهر و آماده کردن مکانی مناسب در اختیار دیگر ارگان ها است ...
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: آمریکای امروز از آمریکای 43 سال پیش بسیار ضعیف تر است و این ایران است که آمریکا را مدیریت می کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۲۷    
با تفاهم نامه دوسویه شهرداری مشهد و مرکز امور مساجد خراسان قرار است با تبلور نقش کارکردی و محوری مساجد به ویژه در حاشیه شهر، به کمک مدیریت شهری بیاید تا بازوی کمکی اسکان موقت کارتن خواب ها و افراد بی خانمان شهر در شب های سرد پاییز و زمستان باشد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
ورزشگاه آزادی مبارکه، مجموعه ای که قراربود روزی پذیرای بزرگترین مسابقات و حتی دهکده المپیک باشد به دلیل بی توجهی به متروکه ای پر از زباله بدل شده است. ورزشگاهی که باید امروز جوانان مبارکه در آن ورزش کنند، محلی برای کارتن خواب ها و معتادان شده و رویای ورزشکاران برباد رفته است. ...
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ در بوستان هایی که پاتوق معتادان و کارتن خواب هاست حتی پرنده ها هم رفتار عجیبی دارند. گنجشک ها حال سروصداکردن ندارند و بیشتر روی شاخه درختانی می نشینند که پایشان عده ای مشغول مصرف موادند. روایت خبرنگار همشهری از دروازه غار و سگ ها و گربه های معتاد تکان دهنده است. ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
منیره چگینی در آرمان ملی نوشت: فروش فرزندان به باور اکثر مردم در میان قشر متوسط به بالا و متمول جامعه، بیشتر توسط محرومان و کارتن خواب های جنوب شهر صورت می گیرد که نوزادانشان را پیش یا چند روز پس از به دنیا آمدن می فروشند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
عصر امروز جسد کارتن خواب 45 ساله اهل آستانه اشرفیه که در اتاقک زمین متروکه اداره برق این شهر اقامت داشت توسط همسایه ها کشف شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۳:۴۶    
مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری اصفهان اظهار کرد: روز سه شنبه هفته گذشته با اعلام سامانه بارشی برف و باران و افزایش برودت هوا، شبانه شهردار اصفهان دستوری مبنی بر انجام اقدامات بازدارنده برای جلوگیری از سرمازدگی کارتن خواب ها در نقاط بی دفاع شهری صادر کرد.
عقیق   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۲۱:۳۵    
تکیه گاه آقا مرتضی علیه السلام قصد دارد در آستانه شب یلدا بسته های ویژه ای حاوی پسته ، آجیل ، انجیر ، گردو و بادام برای کارتن خواب ها تهیه کند.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۴۱    
با کلی ادعا رفتیم پیشش. گفت من خیلی قبل تر از شماها برای کارتن خوابی زندان رفتم. بعد فهمیدیم شصت و دو مجروح که می شود، می آید مشهد یک تعداد از کارتن خواب ها را جمع می کند، در خانه سامانشان می دهد میگوید این که کافی نیست باید نهادها کاری بکنند.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۰۹:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
شهروندان مشهد با مشاهده کارتن خواب در سطح شهر می توانند به سامانه 137 شهرداری مشهد تماس گرفته و مراتب را اعلام کنند تا در سریعترین زمان ممکن نسبت به هدایت این افراد به گرم خانه های سطح شهر اقدام شود.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
کارخانه ای که تاریخ صنعت نساجی کشور با آن رقم خورده حالا جز دو برج آجری که دودکش کوره های کارخانه بوده اند و سال هاست که خاموش شده اند، چیزی از آن باقی نمانده، اما سرپناهی برای کارتن خواب ها است. ...
رشت 20   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۵۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش رشت20 و به نقل از صداوسیما، یک مرد معتاد 58ساله کارتن خواب در لاهیجان از سرمای شدید درگذشت. شنیده ها حاکیست این فرد معتاد به دلیل اور دز و نیز بارندگی و سرمای هوا در روز های گذشته ، از حال رفت و به بیمارستان منتقل و بستری شد، اما تلاش کادر درمان برای نجات او نتیجه ای نداشت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی درخواست شهردار مشهد، برخی از مساجد هم به پویش گرمای همدلی، به رسم همسایگی پیوستند.