یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۱۰Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کارتن خواب»

همشهری   ۱۹ دقیقه پیش    
اعتمادسازی یا واکسن دزدی، مذاکرات وین در آستانه توافق، حرافی علیه ایران را بس کنید، پایان عصر کاستروها پس از 62 سال، طوفان 10 دقیقه ای، روزگار سیاه زنان کارتن خواب و عفریت مرگ در کمین شهروندان مهم ترین عناوین روزنامه های 29 فروردین هستند.
حادثه 24   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حادثه 24 - شرایط ویژه یک سال و نیم اخیر، از جمله شیوع کرونا و پیامدهای ناشی از آن در کنار تنگناهای اقتصادی، آسیب های اجتماعی ناشی از فقر را گسترش داده است. بی خانمانی و به دنبال آن کارتن خوابی از جمله آسیب هایی است که در چنین شرایطی امکان رشد بیشتری می یابند ...
کبنا نیوز   ۵ ساعت پیش    
آدم هایی که توی مجلس نشستن اگر یک بار بیان شوش و هرندی رو ببینن که چطور در آنجا بچه های کوچک پایپ به دست مواد می کشن و با گدایی دست و پا می زنن، متوجه می شوند اینها به درد مملکت نمی خورن. آنها می گن نباید حق مادری رو از زنان کارتن خواب بگیریم ...
همشهری   ۷ ساعت پیش    
سپیده علیزاده-فعال اجتماعی سالمندان به دلیل ناتوانی و شرایط ویژه ای که دارند، در شمار گروه های آسیب پذیر به حساب می آیند؛ گروه هایی که برای بقا نیازمند حمایت اند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی معاون پیشگیری سازمان بهزیستی خراسان رضوی گفت: در مجموع در سال گذشته، 4300 کارتن خواب و معتاد متجاهر از سطح استان جمع آوری شده است و از این تعداد حدود 285 نفر زن هستند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ویژه برنامه سی شب، 30 احسان ویژه طبخ و توزیع غذا برای افراد بی بضاعت و کارتن خواب ها جمعه شب با کمک خیرین در محله خاوران برگزار شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۸    
حجت الاسلام والمسلمین قاسمی گفت: اعضای کانون فرهنگی هنری مسجدالاقصی در کمک مومنانه به کارتن خواب های منطقه هرندی و توزیع بسته های ارزاق میان نیازمند به مناسبت ماه رمضان مشارکت دارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۶    
شهرداری و بهزیستی برنامه هایی برای توانمندسازی افراد کارتن خواب داشتند؛ اما این برنامه ها با شیوع کرونا تعطیل شدند و کارتن خواب ها فراموش شدند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
دختر در ادامه سرگذشت خود می گوید: آن روزها من هم دوست داشتم مثل پدرم کارتن خواب شوم!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
کتاب حس خیابان پای حرف کارتن خواب هایی رفته است که پیدا کردن ته سیگارهای مانده در خیابان آرزویشان شده و قاپیدن پول مرده ها، تمام هم و غم شان.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اصفهان گفت: روزنه تخریب شده توسط کارتن خواب ها در سی و سه پل برای سومین بار از زمستان سال گذشته تیغه کشی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر سنندج گفت: با همکاری مؤسسه فرهنگی هنری زانیاران کتاب یار دو گرمخانه شهرداری سنندج به کتابخانه تجهیز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۲۳    
گروه استان ها سازمان بهزیستی استان قزوین ادعا دارد اگر مکان مناسبی توسط مسئولان شهرستان آبیک برای راه اندازی شلتر (مرکز سرپناه شبانه برای معتادین بی خانمان و کارتن خواب ها) فراهم شود، در اسرع وقت نسبت به ساخت و تجهیز آن اقدام می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل بهزیستی خراسان رضوی با بیان اینکه در شش ماه دوم سال 99 مراکز نگهداری موقت مردان کارتن خواب، مشهد پس از تهران، بالاترین عملکرد را داشته است ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۷:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گفت وگو با سپیده علیزاده، موسس انجمن کاهش آسیب نور سپید هدایت و مدیر مرکز کاهش آسیب زنان شوش: خشونت خانگی یکی از مهمترین دلایلی است که باعث خروج زنان از خانه و کارتن خوابی آن ها می شود. زنان به دلیل مولد بودن، نقش موثری در چرخه آسیب اجتماعی دارند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: در سال 99 پدیده وجود کارتن خواب ها و معتادان متجاهر در حواشی شهر وجود داشت که امیدواریم اولویت رسیدگی در سال جاری برای تمام مسئولان استان در این خصوص به وجود آمده و در کنار سایر دغدغه ها، به این مسئولیت نیز توجه شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
زنانی که برچسب کارتن خواب به آن ها خورده است بهتر از بقیه آدم ها قدر گرم خانه های شهر را می دانند. گرم خانه ای که به آن دل بسته اند تا زیر سقف آن از سرمای خیابان های شهر و تعرض غریبه ها درامان باشند. جایی که قرار است ازآنجا به خانه بروند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نتیجه یک سرشماری جدید با همکاری شهرداری پاریس، پایتخت فرانسه نشان می دهد که 2785 بی خانمان در خیابان های پاریس زندگی می کنند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۳:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اجتماعی و محیط زیست شورای شهر اصفهان گفت: سال گذشته با کمک سازمان های مردم نهاد، برای کاهش آسیب های اجتماعی هسته های قدرتمندی شکل گرفت و این سال یکی از معدود سال هایی بود که هیچ کارتن خواب یا معتاد متجاهری کف خیابان های اصفهان نبود.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
یکی از راهکار های معتادان کارتن خواب برای تهیه مواد مخدر فروش یا گرو گذاشتن اوراق هویتی است. اقدامی که در فردای بهبود از اعتیاد یا در همان دوران گرفتاری به این بیماری تبعات سنگینی را برای آن ها و حتی نزدیکانشان به دنبال دارد. رویداد 24 در این گزارش به بررسی این معضل پرداخته است.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۰۰:۳۰    
طرح مراقب از افراد بی خانمان و کارتن خواب در برابر کرونا!
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۵:۵۷    
رئیس اداره نظارت در رفع تخلفات شهری شهرداری قم با بیان اینکه امسال نصب چادر توسط مسافران در شهر و اطراف مسجد جمکران نداشتیم و این موضوع به خوبی کنترل شد، گفت: در موضوع جمع آوری متکدیان، کارتن خواب ها و معتادان متجاهر هم تلاش شد شهر عاری از هرگونه از ناهنجاری آسیب های اجتماعی باشد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری میزان - در این گزارش به اظهارات آیت الله رئیسی رئیس قوه قضاییه در آبان ماه 99 در جلسات مسئولان عالی قوه قضاییه اشاره می شود. بانک ها بدون احراز صلاحیت به کسانی تسهیلات داده اند که می گویند کارتن خواب بوده اند ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۰۹:۳۱    
حجت الاسلام طولابی فر از همکاری مسجد فیلسوف الدوله و آستان امامزاده سید اسماعیل(ع) برای خدمت رسانی به کارتن خواب ها خبر داد و گفت: این خدمات شامل غذای گرم و پوشاک می شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رمضان روحانی،عضو شورای معتمدین حاشیه شهر مشهد: 120 هزار حاشیه نشین، مرکز درمانی ندارند و پس از گذشت 5 سال، زمین 5 هکتاری که برای ساخت بیمارستان اختصاص داده شده به محل تجمع معتادان متجاهر و کارتن خواب ها شده است و کلنگ مسئولان چیزی جز محلی برای رویش علف هرز و مکان مصرف مواد مخدر برجای نگذاشته است و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
لادن ژافه وند بازیگر مغز های کوچک زنگ زده که روزگاری با اعتیاد و در میان کارتن خواب ها زندگی می کرد،در گفتگو با آرش ظلی پور گفت دوست دارد با رضا عطاران کار کند. یک روز بعد از این گفتگو، این بازیگر عکسی از خود در کنار رضا عطاران منتشر کرد و خبر از تحقق آرزویش داد. منبع: ستاره ها
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۳:۱۶    
عصر ایران: همزمان با نوروز 1400 و با اجرای داوطلبانه گروه موسیقی آذری استاد وحید اسدالهی شبی به یاد ماندنی برای مددجویان در مددسرای خاوران تهران رقم خورد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۸:۰۵    
یک سرپناه نیمه وقت و شبانه برای افراد بی خانمان و کارتن خواب که در آن افراد می توانند از خدمات اولیه ای همچون شام، خدمات بهداشتی و درمانی استفاده کنند. ظرفیت واقعی این مرکز نگهداری، 600 نفر است که در شب های سرد این ظرفیت به یک هزار و 100 نفر افزایش یافته است.
ایسنا: معاون اجتماعی پلیس فتا برای پیشگیری از کپی شدن اطلاعت کارت بانکی به شهروندان هشدار داد. سرهنگ رامین پاشایی گفت: تجزیه و تحلیل پرونده های قضایی مرجوع شده به پلیس فتا و دیگر پلیس های تخصصی حاکی از آن است که جرائم حوزه اسکیمر یا همان کپی کارت بانکی در حال افزایش است. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز، گفت: با تلاش کارشناسان پلیس فتا البرز، افرادی که به شیوه اسکیمری و کپی مشخصات بانکی و یا روش فیشینگ و برداشت وجوه از حساب مال باختگان و خرید سکه در استان های مختلف کشور می کردند شناسایی و دستگیر شدند .
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز، گفت: با تلاش کارشناسان پلیس فتا البرز، افرادی که به شیوه اسکیمری و کپی مشخصات بانکی و یا روش فیشینگ و برداشت وجوه از حساب مال باختگان و خرید سکه در استان های مختلف کشور می کردند شناسایی و دستگیر شدند . ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۱۱:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی البرز، گفت: با تلاش کارشناسان پلیس فتا البرز، افرادی که به شیوه اسکیمری و کپی مشخصات بانکی و یا روش فیشینگ و برداشت وجوه از حساب مال باختگان و خرید سکه در استان های مختلف کشور می کردند شناسایی و دستگیر شدند .
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۱۲:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: بنیان گذار طلوع بی نشان ها توضیحاتی در مورد پخت غذا برای کارتن خواب ها ارائه داد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، سرهنگ محمدباقر سلگی روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در مدت یاد شده دستگیری معتادان متجاهر و کارتن خواب افزایش 2 درصدی، شناسایی و انهدام باندهای تهیه و توزیع موادمخدر پنج درصد افزایش و دستگیری معتادان و توزیع کنندگان موادمخدر 2 درصد افزایش داشته است ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: ماموران شهرداری با میله های بلند ،آمده اند برای حصار کشیدن دور تا دور پارک شوش تهران تا زنان و مردان بی سرپناه، آواره ترشوند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۴:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
نیشابور (پانا) - گروه جهادی هیئت رسول نیشابور با کمک خیرین جمعه هر هفته بیش از 200 پرس غذای گرم را طبخ و بین کارتن خواب های این شهرستان توزیع می کنند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۶    
معاون خدمات شهری شهرداری شیراز با بیان اینکه طبق آمارها بیش از 40 درصد از معتادان و کارتن خواب های سطح شهر شیراز بومی این کلانشهر هستند گفت: این در حالی است که مابقی کارتن خواب متعلق به دیگر شهرهای استان یا استان های دیگر و بعضاً اتباع خارجی هستند.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۰:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
تعداد دفعاتی که مواد مخدر را ترک کرده ام، از دستم خارج شده است، فقط می دانم از همان دوران کودکی مواد مخدر را مانند قرص استفاده می کردم و به معتاد کوچولوی شیرین زبان معروف بودم تا این که در 22 سالگی کارتن خواب شدم و ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
اینجا احساس غربت بی معنی است. کسی بالاتر از دیگری نیست. شبیه پیک نیکی بزرگ در پارک یا حسی شبیه اعضای خانواده یا دوستانی نزدیک.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
احتشام، رئیس شورای ملی زعفران معتقد است: سازمان تعاون روستایی و وزارت جهاد کشاورزی با خرید توافقی زعفران سوداگری و دلالی را ترویج داده است در حالی که مدعی حمایت از کشاورز است اما حتی نتوانسته در راستای حمایت، در بازارهای جهانی برندسازی کند و مشتریان وفاداری برای محصول زعفران کشور جذب کند.
تیتر ۱   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
افراد بی خانمان و کارتن خواب انگلیس در اولویت دریافت واکسن کووید19 قرار می گیرند. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۲ - ۱۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تصویری از محل اقامت گروهی از کارتن خواب ها در پاریس را می بینید.
با توجه به اینکه حدود یک هفته به پایان سال جاری باقی مانده است، بانک مرکزی هنوز آخرین وضعیت برگشت ارز در سال های 1397 تا 1399 را اعلام نکرده و رفع تعهدات ارزی صادرات این سال ها نیز هنوز مشخص نشده است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
زنان بی سرپرست، بدسرپرست و کارتن خواب در حاشیه شهرها مشکلات فراوانی دارند، برای رفع این معضل نیاز به همراهی و حمایت تمام جامعه است که در این راستا سامانسرای خورشید برای رسیدگی به این زنان در شهر اصفهان راه اندازی و افتتاح شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۲۹    
مدیر منطقه 11 شهرداری اصفهان گفت: پیرو هماهنگی به عمل آمده از طرفدار کل پیشگیری و رفع تخلفات شهری این منطقه با کلانتری 13 شهرستان خمینی شهر (جوی آباد) در راستای همکاری و جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان مونث محدوده معین این منطقه و خمینی شهر تعداد 13 مورد افراد مذکور جمع آوری شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۰:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- برگزاری انتخابات الکترونیکی در اصفهان، کارتن خواب ها و اتباع غیرقانونی چگونه شناسایی می شوند؟، ایجاد جنگل 170 هکتاری در نقطه آلوده شهر، باغ وحش صفه به تعطیلی نزدیک می شود و فوتبال زنان ایران می تواند تاریخ ساز شود از مهمترین تیتر صفحه اول روزنامه های دوشنبه اصفهان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با گذشت یک سال از شیوع ویروس کووید 19 در ایران فرایند واکسیناسیون در کشورمان آغاز شد و حالا این مساله مهم وجود دارد که در زمان واکسیانیون همگانی چگونه افرادی که فاقد مدارک شناسایی معتبر هستند شناسایی شوند و در الویت واکسن کرونا قرار بگیرند
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
ترافیک خیابان ها، کودکان کار، بانوان گل فروش در خیابان، دستفروش ها که ظاهراً بیشترین سهم را در فروش شب عید دارند!، زباله گردها، کارتن خواب ها همه از دستاوردهای قرن و یا قرن های گذشته اند و البته در آخرین سال قرن 14 هجری شمسی کرونا را هم باید به آن اضافه کرد ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
وقتی 17 زن و مرد کارتن خواب و معتاد بهبودیافته متجاهر روی صحنه نمایش می روند، نقش دیگری می زنند تا برای همیشه یادمان بماند، بازی آن ها روی صحنه، فقط یک نمایش ساده نیست. بازیگری آن ها به کارگردانی میر کمال میر نصیری ، مسئولان فرهنگی شهر را به تالار ایوان شمس کشاند.