یکشنبه ۰۶ اسفندساعت ۱۳:۰۵Feb 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخاب شهردار»

برکه   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار شیراز به عنوان شهردار برتر در سال 1401 انتخاب شد.
خمام نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۱:۰۲    
حجت الاسلام هادی حبیبی، گفت: از اعضای شورای شهر می خواهم مطابق میثاقی که با مردم بسته اند تا منافع شهروندان را تامین کنند، در کنار یکدیگر بوده و قاطعانه برای انتخاب یک شهردار کاربلد و جهادی به جمع بندی و توافق نظر برسند.
بشار نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۰۱:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری کهگیلویه وبویراحمد گفت: در دو سال دولت سیزدهم، پیشنهاد ارتقاء 13 منطقه استان را به وزارت کشور دادیم که سه شهر سپیدار، ممبی و سرآسیاب مصوب و ابلاغ شد و در مرحله انتخاب شهردار هستیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۰۸:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار گندمان به عنوان قهرمان تالاب های 1402 کشور در بخش فعالیت های اجرایی انتخاب و معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر ، به گزارش خبرنگار شهر، سیدمحمد آقامیری در دویست و سیزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه تاکنون 17 هزار معتاد متجاهر جمع آوری شده است، اظهار کرد: با توجه به آمار 21 هزار نفری معتادان، باید نزدیک به پنج هزار نفر دیگر جمع آوری شوند. وی با [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۹:۲۷    
انتخاب شهردار یک شهر در هند با حاشیه های عجیبی روبرو شد.
ندای برخوار   ۱۴۰۲/۱۱/۱۳ - ۱۸:۱۳    
امام جمعه دولت آباد گفت: شورای شهر، شهردار جدید را به مسئولان استان معرفی کرده اند و انتظار داریم تا قبل از انتخابات مشکل انتخاب شهردار رفع شود.
صدای رسا شهر   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۱۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر فردیس با اشاره به انتخاب شهردار فردیس به عنوان مدیر جهادی کشور، گفت: مدیر اجرایی متخصص حتما مدیر جهادی کشور می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۰:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس شورای اسلامی شهر نجف آباد گفت: شهروندان مثل اول دوره و انتخاب شهردار به طور کامل در جریان انتخاب شهردار قرار می گیرند.
به گزارش پایگاه خبری آرمانشهر خبر، به گزارش خبرگزاری ایمنا از خوزستان، جلسه شورای اسلامی شهر بهبهان با دستور کار انتخاب شهردار امروز _شنبه، بیست وسوم دی_ برگزار شد و مسعود دایی زاده سرپرست فعلی شهرداری به بهبهان با 7 رأی موافق به عنوان شهردار بهبهان انتخاب شد. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۹ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رئیس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: انتخاب شهردار برای این شهر در صحن علنی شورا مراحل پایانی را طی می کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان همزمان با سفر وزیر کشور به ابهر دستور ویژه برای رسیدگی به مشکل انتخاب شهردار داده شد.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۹ - ۰۹:۳۷   + ۴۲ سایت دیگر  
شهردار تهران با اشاره به راه اندازی قریب الوقوع مرکز یاورشهر 9 و فشافویه، گفت: با این اتفاق بالغ بر 6000 تخت به ظرفیت پذیرش معتادان متجاهر تهران اضافه خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
این روزها مدیریت شهری ابهر روزهای نا آرامی را سپری می کند، از یک سو شهردار بر کنار شده با حکم دیوان عدالت اداری حکم بازگشت به کار گرفته، اما استعفا داده است و از سوی دیگر اعضای شورا با قهر و ترک جلسه تعدادی از اعضا روبه رو شده اند، اقدامی که تصمیم گیری در مورد شهردار را سخت کرده است.
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۷ - ۰۸:۴۵    
از امروز مصاحبه گزینه های شهرداری تهران آغاز و قرار است شهردار در هفته جاری انتخاب شود. عضو منتخب شورا از عدم ارائه برنامه برای شهرداری از سوی آبرومند و علی آبادی و همچنین انصراف نیکزاد خبر داد.
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۹    
به گزارش تهران خبر، بعد از اینکه نتیجه آرای اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب شهردار اعلام شد، برخی از منتقدان سوالات و ابهاماتی را درباره این انتخاب مطرح کردند که زاکانی و اعضای شورای شهر به طرق مختلف پاسخگوی این ابهامات بودند و حتی زاکانی در جسله ای طولانی با ده ها نفر از
تهران خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۶ - ۱۸:۰۹    
مهدی چمران از انتخاب سرپرست و شهردار برای تصدی شهرداری تهران خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مراغه- ایرنا- یک عضو شورای اسلامی شهر مراغه که با طرح اتهام مالی علیه دیگر اعضای شورا، جلسه انتخاب شهردار در تاریخ 29 شهریورماه را به حاشیه کشانده بود امشب در سخنان خود در جلسه علنی این اتهام انتسابی را پس گرفت.
پانا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در یکصد و نود و هفتمین جلسه شورا نسبت به گزارش رئیس سازمان بهزیستی کشور واکنش نشان دادند و خواستار انجام مسئولیت نهادهای مسئول در قبال معلولان شدند. ...
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۰۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
در طول هفته گذشته رسانه های استان زنجان به موضوعات مختلفی از جمله انتخاب شهردار زنجان به عنوان شهردار نمونه، صاحب خانه شدن کارکنان دولت، استخدام نخبگان با طرح شهید زین الدین و نتیجه جابه جایی اهالی کوی فلسطین و انتصاب های شبهه دار در برخی ارگان های استان پرداختند.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۲:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر منحیل هادی رحیمی مقدم را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، در جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر منجیل مبنی بر انتخاب شهردار اعضای شورای اسلامی شهر منحیل هادی رحیمی مقدم را بعنوان شهردار جدید این شهر انتخاب و معرفی کردند. ...
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
هشتمین جشنواره ملی مالک اشتر، هشتم آذرماه با حضور مقامات و مسئولان سازمان بسیج مستضعفین در محل سالن پنجم آذرماه این سازمان برگزار شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۹ - ۰۷:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
علیرضا فیروزفر شهردار زنجان بعنوان شهردار الگو و موفق ترین مدیر دستگاه دولتی سال 1401 در جشنواره ملی مالک اشتر انتخاب و تجلیل شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۸    
طرح انتخاب شهردار مدرسه در مدارس بندر کیاشهر اجرا شد.
موج رسا   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سر دراز قصه انتخاب شهردار در قیدار؛ شهرداری که نیامده رفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
با اینکه تیرماه امسال موسوی شهردار قیدار از سوی شورا برکنار شد ولی همچنان شورای قیدار در انتخاب شهردار ناتوان است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش، این نشست به منظور آشنایی دانش آموزان با فضای شورایی، نحوه اداره جلسات شورا، چگونگی رای گیری و به تصویب رسیدن لایحه و طرح ها برگزار شد.شورای دانش آموزی پسران، مهمان شورای اسلامی شهر یزد ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۹ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مجتبی علی بیگلو به عنوان شهردار جدید قیدار انتخاب شد.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۷:۳۸    
سخنگوی شورای اسلامی شهر اسدآباد از انتخاب شهردار بومی در این شهر خبر داد و گفت: اعضای شورای اسلامی این شهر با اکثریت آرا، قاسمعلی شرکایی که یکی از اعضای شوراست را به عنوان شهردار انتخاب کردند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا- عضو شورای شهر قیدار گفت: هیات تطبیق فرمانداری خدابنده مصوبه انتخاب شهردار قیدار را رد کرد و باید انتخابات مجددا برگزار شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۲۰ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه آبپخش، از روند انتخاب شهردار برای این شهر از اعضای شورای اسلامی شهر آبپخش گلایه کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۶:۴۵    
قزوین- امام جمعه بویین زهرا گفت: از شورای شهر بوئین زهرا انتظار می رود نسبت به انتخاب شهردار جدید در اسرع وقت اقدام کنند و شخصی، جوان، توانمند و انقلابی را معرفی نمایند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۹ - ۱۵:۱۴    
بوشهر- امام جمعه آب پخش گفت: تعلل بیش از حد در انتخاب شهردار آب پخش پذیرفتنی نیست.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۱۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
اختلافات شورای شهر مراغه باعث عدم انتخاب شهردار در مراغه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
شورای شهر مراغه با گذشت 5 ماه در انتخاب شهردار بلاتکلیف و سرگردان هستند.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر دهدشت از انتخاب شهردار این شهر خبر داد.
صبح خرد   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
جلسه اعضای شورای شهر دهدشت برای انتخاب شهردار برگزار شد و خسرو دیدار به عنوان شهردار جدید دهدشت انتخاب شد.
سلام نو / رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
یکی از اعضای شورای شهر مراغه از معاملات سنگین میلیاردی و درخواست رشوه در شورای شهر برای انتخاب شهردار خبر داده است! او در جلسه قرآن در دست گرفته و قسم می خورد که این اتفاق رخ داده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رحمت اله پایدار با رای اعضایِ شورای اسلامیِ شهر به عنوان شهردار جدید پرند انتخاب شد.
اقتصاد آینده   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عصر دوشنبه در نشست صحن علنی شورای شهر اراک، اعضا با 10 رأی علیرضا محمودی را به عنوان شهردار این کلانشهر برگزیدند. رئیس شورای شهر اراک در حاشیه انتخاب شهردار در جمع خبرنگاران اظهار داشت ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۹:۱۲    
عضو سابق شورای شهر دولت آباد گفت: فرآیند انتخاب شهردار جدید دولت آباد دستخوش اختلافات سیاسی و منفعت طلبی اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر دولت آباد شده است.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۵:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، مسعود اسکندری عصر امروز 12 خرداد در گفت وگو با فارس با اشاره به انتخاب شهردار گلپایگان اظهار کرد: امروز یکشنبه در صد و شصد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر با حضور پنج نفر از هفت نفر اعضای شورای پیمان شکرزاده به عنوان شهردار جدید گلپایگان انتخاب شد. ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۲۱:۲۱    
مختاری رئیس شورای اسلامی شاهین شهر شد و آقای پریتبار تا انتخاب شهردار سرپرست شهرداری شاهین شهر را بر عهده گرفت.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۲:۲۹    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، گل جهان شکرزداده در گفت و گو با مهر با بیان اینکه پس از استعفای مسعود عارفیان شهردار سابق شاهین شهر روند انتخاب شهردار جدید شاهین شهر آغاز شد. ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۲    
به گزارش صدای جویا از اصفهان، حجت الاسلام قاسم هاشمی صبح سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران ضمن تسلیت فرارسیدن ایام حزن انگیز شهادت سالار و سرور شهیدان آقا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۱۸:۴۹    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نورالله جویا خبرنگار و فعال مدنی طی یادداشتی با عنوان انتخاب شهردار جدید، آزمونی دیگر برای اعضای شورای شهر شاهین شهر آورده است ...
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۲:۰۶    
عضو شورای اسلامی شهر شاهین شهر گفت: بر اساس تبصره های 1 و 2 ماده 22 آئین نامه داخلی شورای شهر جلسه فوق العاده و علنی امروز شورای اسلامی شاهین شهر برای انتخاب شهردار جدید، رسمیت نداشت.
صدای جویا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۳ - ۰۲:۰۰    
به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، صبح امروز پس از مراسم تحلیف اعضای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر شاهین شهر هیئت رئیسه اصلی برای یکسال آینده و همچنین سرپرست شهرداری شاهین شهر تا انتخاب شهردار جدید به شرح زیر انتخاب شدند؛ ...