جمعه ۲۶ شهریورساعت ۲۱:۳۶Sep 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انتخاب شهردار»

رکنا   ۸ ساعت پیش    
رکنا:شهرداری سرعین بعد از شهرداری مرکز استان همیشه حاشیه داشته و خواهد داشت و این طبیعی است که زمان انتخاب شهردار گزینه زایی افراد حاشیه نامزدهای شهردار هر روز بیشتر از دیروز باشد .
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
واقعیت انکارناپذیر این است؛ استان خوزستان دارای نخبگان، متخصصان، و مدیران تحصیل کرده ای است که می توانند استان را مدیریت کرده و به اوج برسانند. یکی از مهم ترین علت های اصلی توسعه نیافتگی ، فرسودگی زیرساخت ها، توقف و سکون و عدم رشد حقیقی و شایسته ی این دیار ، [...]
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۱۲    
بجنورد- عضو شورای شهر بجنورد از روند فرسایشی انتخاب شهردار انتقاد کرد و گفت: ادامه این روند قطعاً به ضرر مردم است لذا رئیس شورای شهر باید پاسخگو بوده و این موضوع را تعیین تکلیف کند.
عصر کاسپین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
جلسه انتخاب شهردار انزلی با حضور هر هفت عضو شورای شهر دقایقی پیش برگزار شد. عصر کاسپین/ درمحله نخست، مجید کیاورز یک رای، رضا رسولی سه رای، امیر احمدی فرد دو رای، محمد انام پور یک رای، مصطفی مرتصوی یک رای و مهدی خلیلی پنج رای کسب کردند که خلیلی و رسولی انتخاب و به مرحله نهایی راه یافتند. ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
“علی عرب” روز چهارشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد بیستم مرداد ماه امسال، بلافاصله پس از آغاز به کار رسمی، موضوع انتخاب شهردار جدید این شهر را در دستور کار خود قرار دادند و پس از بررسی برنامه های گزینه های شهرداری ، شیرزاد یعقوبی را به عنوان شهردار انتخاب و معرفی کردند ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۰:۲۷    
پس از گذشت یک ماه از روی کار آمدن شورای مینو شهر و با گذشت مهلت قانونی انتخاب شهردار هنوز حواشی موجود در این شورا مانع از انتخاب شهردار شده است و به احتمال فراون پای هئیت اختلاف دستگاه های اجرایی وسط می آید.
نواندیش   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
در جلسه شورای شهر قزوین، مهدی صباغ با اکثریت آرا به عنوان شهردار قزوین انتخاب شد. به گزارش ایلنا در قزوین، جلسه شورای شهر قزوین، به منظور انتخاب شهردار برگزار شد و اعضای شورای شهر از بین چهار گزینه نهایی مهدی صباغی را با 6 رای به عنوان شهردار انتخاب کردند. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۱:۱۸    
پس از یک ماه بررسی برنامه و کارنامه 80 مدیر اجرایی، در نهایت مهدی صباغی با کسب شش رأی به عنوان شهردار قزوین انتخاب شد درحالی که شائبه های زیادی درباره این انتخاب وجود داشت و برخی از اعضای شورا از امکان تایید نشدن حکم شهردار سخن گفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- انتخاب شهردار کاشمر، استفاده 15 هزار دانش آموز سبزوار از برنامه های پایگاه های اوقات فراغت و شرکت 500 کاشمری در جشنواره رضوی از جمله عناوین مهمترین اخبار کوتاه روز چهارشنبه استان خراسان رضوی است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان، انتخاب شهردار را می توان نخستین چالش هر دوره از شوراهای اسلامی شهرها دانست و اعضای منتخب تلاش می کنند که با بررسی گزینه های مختلف شهردار را انتخاب کنند. ...
آفتاب نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۱:۳۰    
انتخاب شهردار قزوین در پرحاشیه ترین جلسه پارلمان محلی به پایان رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۲۰:۳۳    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی بابیان اینکه انتخاب شهردار کاشمر با صورت جلسه فاقد امضا رسمیت ندارد، گفت: جلسات شورای شهر کاشمر حداقل با حضور پنج عضو به رسمیت می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - مهدی صباغی در حالی به عنوان شهردار شهر قزوین انتخاب شد که شورا یکی از پر چالش ترین جلسات پیش روی خود را برگزار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۹:۴۱    
شاید بتوان گفت تاکید و خواسته اعضا بر رفع ابهام از موضوع بازنشستگی یکی از کاندیداها، عدم تایید صلاحیت دو نفر دیگر و سفارش شدن به انتخاب یک فرد موضوعات پشت پرده ای بود که در جلسات غیرعلنی مطرح شده بود و به ادعای ریاست شورا نباید در جلسه علنی فاش می شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
کاشمر رئیس شورای شهر کاشمر گفت: بعد از این که برگه های رأی توزیع شد و پس از گذشت 10 دقیقه از دریافت تعرفه، سه نفر از اعضا برگه های خود را تحویل ندادند و جلسه را ترک کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۷    
پس از روی کار آمدن شورای شهر ششم، اعضای این شورا با اعلام فراخوان نسبت به انتخاب شهردار جدید اقدام کردند که پس از مدتی رای اکثریت اعضا به شخصی بود که هم اکنون بازنشسته است و حالا مرکز استان در انتظار صدور حکم بازگشت به کار وی است و شهرداری بجنورد نیز با سرپرست اداره می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر رشت گفت: شهردار رشت باید رزومه مناسب و تجربه کافی برای مدیریت کلانشهر رشت را داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۷    
سخنگوی شورای شهر قزوین از تصویب کمک 250 میلیون ریالی به جشنوارۀ رسانه ای ابوذر خبر داد و گفت: فضای امروز جامعۀ ما بیش از هرچیزی به امیدبخشی و تقویت سرمایۀ اجتماعی مردم نیاز دارد و رسانه ها در این حوزه در خط مقدم قرار دارند.
صبح قزوین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
فرج الله فصیحی رامندی گفت: باتوجه به جلسه اعضای شورا در روز گذشته تصویب شد که شهردار قزوین را طی بعدازظهر امروز به صورت علنی انتخاب کنیم.
تین نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شهردار جدید قزوین در جلسه ی شورای شهر انتخاب و معرفی خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر کاشمر درباره ترک جلسه علنی از سوی 3 عضو شورای شهر قبل از رأی گیری برای انتخاب شهردار، گفت: جلسه شورا علنی بود و برگزاری انتخاب شهردار نیز قانونی بوده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر دهلران گفت: پیش از ظهر امروز جلسه انتخاب شهردار دهلران با حضور همه منتخبین مردم در شورای ششم برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
اراک- بسیج دانشجویی 5 دانشگاه اراک در نامه ای سر گشاده خطاب به اعضای شورای ششم شهر اراک خواستار شفافیت در مدیریت شهری و تسریع در انتخاب شهردار اراک شدند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اسلامشهر (پانا) - در پنجمین جلسه رسمی دوره ششم شورای اسلامی شهر اسلامشهرشهردار با رأی اعضاء انتخاب شد. در این نشست محسن حمیدی که مدتی سرپرست شهرداری اسلامشهر را برعهده داشت، پس از تبادل نظر اعضای شورا با 9 رأی در سمت خود ابقا و به عنوان شهردار اسلامشهر معرفی شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- ایرنا- شورای شهر مرودشت فارس چهاردهم شهریور 1400 شهردار مدنظر خود را با رای گیری انتخاب اما این منتخب، هجدهم این ماه استعفا کرد که شورا برای انتخاب شهردار متوسل به شبکه اینستاگرام شد و این کار را در نوع خود بی نظیر و برای اولین بار در شهر مرودشت توصیف کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۴۱    
سخنگوی شورای شهر بیرجند گفت: در حال حاضر هنوز شهردار بیرجند انتخاب نشده و منتخب شدن شهردار شایعه است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۷:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- انتخاب شهردار براساس صلاحیت، توانمندی و فارغ از نگاه حزبی و جناحی توسط اعضای شورای شهر از مطالبات مردم کاشمر در استان خراسان رضوی است.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۳۶    
استدلال های این نوشته خارج از محدوده ی هواخواهی بوده و نباید با آن ها به مثابه نشانگان طرفداری برخورد کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۶:۴۴    
اردستان-رئیس شورای شهر اردستان گفت : اعضای شورای شهر اردستان به مسائل حاشیه ای ورود نکنند و انتخاب های سلیقه ای و جناحی را کنار بگذارند تا هرچه سریع تر تکلیف شهردار مشخص شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: انتخاب شهردار جوان با تکیه بر بیانیه گام دوم انقلاب است که امیدواریم وی در این مسئولیت بزرگ موفق باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ساکنان عمارات امیریه این روزها بیشتر از اینکه از انتخاب شهردار و مسائل و مشکلات شهری بگویند، نسبت به تیم شاهین بوشهر حواشی دارند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۰۶    
دکتر علیرضا محمودی راد رئیس و سخنگوی شورای شهر بیرجند در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهارکرد: علی رغم ابتلا به کرونا، اما توجه به برگزاری جلسات شورا آن هم رأی گیری برای انتخاب شهردار، بنده باید در این جلسات شرکت کنم. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۳۵    
ایسنا/اصفهان سخنگوی شورای اسلامی شهر اردستان گفت: هنوز زمان مشخصی را برای انتخاب شهردار اردستان نمی توانیم بیان کنیم زیرا انتخاب شهردار به ارائه برنامه های کاندیداهای نهایی و اتحاد و همبستگی اعضای شورا بستگی دارد.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، انتخابات ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستا در 28 خرداد ماه برگزار شد و مردم به مدت چهار سال نماینده های خود را به ساختمان پارلمان شهری راهی کردند. ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
محمد حسن اسدی عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: تکلیف شهرداری شیراز و تصدی پست شهرداری باید هرچه زودتر مشخص شود. به گزارش اول فارس ، محمد حسن اسدی در نطق پیش از دستور شانزدهمین جلسه شورای اسلامی شهر شیراز در دوره ششم بیان کرد ...
شهر فردا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت: نگاه ما به شهرداری و انتخاب شهردار با گذشته متفاوت است و بر مبنای علم و تعهد خواهد بود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۶:۳۱    
طبیعی بود با روی کار آمدن تیم جدید منتخبین مردم در شورای ششم شهر و احتمال روی کار آمدن افرادی غیر همسو با شهردار ایلام ،هر احتمالی برای انتخاب شهردار جدید قابل تصور باشد.
تبریز بیدار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۴۷    
جلسه امروز شورای شهر تبریز به ریاست حجت الاسلام برگی و با حضور همه اعضای شورا در محل عمارت قدیمی شهرداری تبریز برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
در جلسه انتخاب شهردار قزوین با حضور چهار نامزد شهرداری محورهایی از قبیل جذب سرمایه، چابک سازی شهرداری و استفاده از بودجه ملی در طرح های عمرانی بررسی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۲۴    
انتخاب شهردار برای اعضای شورای شهر اردل به چالشی بزرگ تبدیل شده که طولانی شدن آن و اصرار روی انتخاب گزینه ای خاص، حاشیه هایی را برای آن ها به دنبال داشته است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
“سجاد چهره آرا” روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای انتخاب شهردار از بین هشت نامزد شهرداری، در نهایت “رضا اسماعیلی ذبیحی” و” حسن نصرالله پور” به دور نهایی راه یافتند. وی افزود: اعضای شورا از بین 2 نفر راه یافته به مرحله نهایی با پنج رای “رضااسماعیلی ذبیحی” را به عنوان [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر سیرجان در یک جلسه غیرعلنی علی اکبر کریمی پور را به عنوان شهردار سیرجان انتخاب کردند.
مازنی نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۸:۲۱    
اختصاصی مازنی خبر / میثم کاوه : شورای اسلامی دوره ششم شهر ساری با تمام حواشی که در شروع فعالیت داشت ، کارش را در نهایت با انتخاب شهردار به صورت رسمی آغاز کرد. ترکیب شورای اسلامی جدید شهر ساری اگر چه شاید نسبت به دوره های قبل از لحاظ تجربه پایین تر باشد اما حضور [...]
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۰۷:۰۰    
در دوره ششم شورای شهر لازم است اعضای شورا ضمن اینکه در فرآیند بررسی، گزینش و انتخاب شهردار از مشورت نخبگان فعال در حوزه شهرسازی، برنامه ریزی و مدیریت شهری استفاده می کنند، فردی را به عنوان شهردار انتخاب کنند که در عین داشتن تعهد و تخصص، پاکدست و سالم باشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۸    
قزوین - ایرنا- رییس شورای اسلامی شهر قزوین گفت: مبنای شورای ششم در انتخاب شهردار، ارزیابی تخصصی و بهره گیری از خرد جمعی است تا بهترین گزینه برای مدیریت شهر قزوین انتخاب شود.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۰۶    
انتخاب شهردار بر اساس رضای خدا و با توجه به ویژگی هایی نظیر شایستگی، تعهد و تخصص صورت خواهند گرفت. ما فراخوان زدیم تا افرادی که توانایی دارند، رزومه ی خود را به دفتر شورا تحویل دهند. حدود 40 نفر نیز رزومه ی خود را برای مان فرستادند. در نهایت بر اساس امتیازبندی، شهردار انتخاب می شود ...
بازتاب ایلام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۸    
بازتاب ایلام/سخنگوی شورای اسلامی شهر ایلام گفت: به دنبال جلسه روز سه شنبه(16 شهریورماه) که به منظور انتخاب شهردار از میان گزینه های مورد نظر تشکیل گردید و پس از بحث و تبادل نظرهای فراوان، بررسی رزومه ها و شنیدن صحبت های موافقان و مخالفان؛ اعلام نتیجه قطعی به بعد موکول شد.!
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان؛ انتخاب شهردار را می توان نخستین چالش هر دوره از شوراهای اسلامی شهرها دانست و اعضای منتخب تلاش می کنند که با بررسی گزینه های مختلف شهردار را انتخاب کنند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
مهدی حسن نژاد به عنوان شهردار امام زاده عبدالله آمل انتخاب شد.