چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۴:۱۳Oct 2020 28

جدیدترین‌های «انتخاب شهردار»

شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان پیشوا با انتقاد از عملکرد شورای اسلامی شهر جلیل آباد گفت: تعلل در انتخاب شهردار فرصت سوزی در خدمت به مردم است.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
یکی از انتقاداتی که به وضعیت شوراها می شود این است که شوراهای اسلامی شهر و روستا عملاً به شورای شهرداری تبدیل شده اند و نقش نظارتی خود را نسبت به دیگر نهادها و حوزه های زندگی شهری به فراموشی سپرده اند ...
تابناک آذربایجان غربی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۲۲:۴۱    
شهردار ارومیه طی نشستی با حضور دبیرکل مجمع شهرداران آسیایی به عنوان رییس کمیته زیست پذیری و توسعه پایدار مجمع شهرداران آسیایی انتخاب شد.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
فکرشهر: امروز در مراسمی حسین صالحیان به عنوان شهردار جدید شهر بوشهر معرفی شد. به گزارش فکرشهر و به نقل از صدا و سیما، استاندار بوشهر در این آیین با بیان اینکه این سومین انتخاب شهردار بوشهر دردولت دوم دکتر روحانی است افزود ...
ندای استان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
ندای استان: “حسین صالحیان” شهردار جدید بوشهر در جلسه ای با حضور استاندار و دیگر مسئولان اجرایی استان بوشهر معرفی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر - استاندار بوشهر با اشاره به ظرفیت های بالای استان بوشهر در بخش های مختلف، گفت: استانداری هیچ مداخله و سفارشی برای انتخاب شهردار بوشهر نداشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر استاندار بوشهر گفت: خواهش من از مدیریت شهری این است که دچار روزمرگی نشود و قاطعانه به دنبال برنامه ها برود، آنچه امروز مردم بوشهر انتظار دارند و شهردار با مدیریت خود و عمل و پیگیری و کار آن را اثبات می کند.
خبر روز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۳:۳۳    
با دستور دکتر شریعتی استاندار خوزستان هیات ویژه استانداری برای بررسی روند انتخاب شهردار منتخب، به مسجدسلیمان آمد.
رویش زاگرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۱    
فرضعلی علیجانی: اعتراض اصلی بنده به دلیل فرآیند غیر قانونی انتخاب شهردار و رئیس شورای شهر که در خارج از صحن شورای شهر صورت گرفته است می باشد و گرنه بنده هیچ مشکل شخصی با این آقایان ندارم ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر سورک از انتخاب شهردار این شهرستان در جلسه امروز شورا خبر داد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۲۰:۵۷    
رئیس شورای شهر سورک از انتخاب شهردار سورک در جلسه امروز شورا خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۴۸    
گروه استان ها- پس از گذشت 3 ماه رایزنی های متفاوت و جلسات شورای اسلامی شهر دهدشت و نیز گمانه زنی های مطرح شده از سوی رسانه ها، شهردار دهدشت انتخاب شد.
راک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
 اعضای شورای اسلامی دهدشت احسان تابش نژاد را به عنوان شهردار این شهر انتخاب کردند. به گزارش راک نیوز، نشست رسمی شورای اسلامی شهر دهدشت با حضور هفت عضو شورا و با دستور کار بررسی کارنامه و برنامه های پیشنهادی کاندیدای تصدی پست شهردای دهدشت و همچنین انتخاب شهردار این شهر برگزار شد. ...
ندای کهگیلویه و بویر احمد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۵۷    
آنچه که در این زمینه در شهر دهدشت، پس از استعفای شهردار سابق رخ داد موجبات نگرانی شهروندان و عدم استیفای مطالباتشان را در پی داشته است که امید به جبران و جلب رضایت مردم با انتخاب اخیر اعضای محترم شورای شهر دهدشت فراهم شده است.
ایل نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
باسلام و تحیات اجماع حداکثری اعضای محترم شورای شهر دهدشت حقیقتا قابل تقدیر، و نشان از دغدغه دلسوزان و عزیزان در عرصه مدیریت شهری در این مقطع حساس دارد، و لذا ذکر چند نکته خالی از لطف نخواهد بود. ...
به گزارش ندای کهگیلویه و بویراحمد نشست شورای اسلامی شهر دهدشت با موضوع انتخاب شهردار امروز سه شنبه برگزار شد که اعضای این شورا رای اعتماد خود را به احسان تابش نژاد دادند
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای آقای فرزاد دلارام را با سه رای موافق به عنوان شهردار این شهر انتخاب کردند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، چهاردهمین جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر کلاچای در سال جاری با محوریت انتخاب شهردار روز یکشنبه در سالن اجتماعات شورای اسلامی این شهر برگزار فرزاد دلارام ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر رشت با 9 رای خود به سیدمحمد احمدی رای دادند تا او به عنوان شهردار جدید رشت جایگزین ناصر حاج محمدی در این سمت شود. یکصد و شصت و ششمین جلسه فوق العاده شورای شهر رشت با حضور اعضای شورا برگزار شد. ...
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه عادی شورای شهر که جهت انتخاب شهردار جدید رشت تشکیل شده بود، محمد احمدی با 9 رای اعضای شورا به عنوان شهردار کلانشهر رشت انتخاب شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۱۳    
رئیس شورای اسلامی شهر رشت، گفت: وقتی دو جلسه انتخاب شهردار برگزار نشد. رسانه های مغرض درباره اعضای شورا تحلیل های ارائه دادند. که کاملا اشتباه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۲۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - نشست انتخاب شهردار رشت بعد از به سرانجان نرسیدن دو جلسه قبلی به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا، شامگاه چهارشنبه بعد ارائه برنامه های دو نامزد تصدی این پست و رای گیری، سید محمد احمدی به عنوان شهردار جدید رشت انتخاب شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شاهین شهر گفت: اعضای شورای اسلامی شاهین شهر، "احمدرضا پری تبار " را با حداکثر آرا به عنوان شهردار شاهین شهر انتخاب کردند.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۱    
مدرس دانشگاه گفت: به واسطه عملکرد غیر قابل دفاع اعضای شورای پنجم رشت، نتیجه انتخاب شهردار رشت هر چه باشد، بازی باخت باخت دیگری برای شورانشینان مدعی رقم خواهد زد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۷    
خبرهایی از گسترش بیماری کرونا در جنوب غرب خوزستان و انتخاب شهردار خرمشهر را یکجا بخوانید.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر، منصور علوانی را بعنوان شهردار خرمشهر برگزیدند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی شورای اسلامی شهر خرمشهر گفت:اعضای شورای اسلامی خرمشهر منصور علوانی را به عنوان شهردار انتخاب کردند. به گزارش تابا ؛مصطفی مطور جزیره اظهار داشت ...
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۷    
#یادداشت_روز شورای شهر منجیل در معرض آزمونی بزرگ و سخت.: این روزها با توجه به احتمال به واقع شدن انتخاب شهردار منجیل جناب آقای خیرزاده بعنوان معاونت عمرانی فرماندار تب و تاب بسیاری از افراد مختلف برای رسیدن به جایگاه مدیریت اجرایی شهر منجیل مشاهده میشود و لابی ها با استفاده از انواع و اقسام ...
جنوب نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
انتخاب شهردار چالش همیشگی شورای حاضر بود چرا که غلامعلی میگلی نژاد و سید نورالدین امیری تنها نیمی از مدت زمان فعالیت این شورا بر مسند شهرداری قرار گرفتند، شهردارهای انتخابی شورا در 3 مرحله از وزارت کشور حکم نگرفت و صدور حکم شهردار انتخابی اخیر نیز در حاله ای از ابهام است.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۶:۰۷    
جلسه انتخاب شهردار رشت که قرار بود. ساعت 17 عصر روز گذشته برگزار شود به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا برای دومین بار طی هفته جاری برگزار نشد.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۰:۴۷    
ایسنا/گیلان جلسه انتخاب شهردار رشت به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر برگزار نشد. جلسه انتخاب شهردار رشت شامگاه چهارشنبه به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضای شورای شهر برگزار نشد، احمد رمضانپور نرگسی، حامد عبداللهی، اسماعیل حاجی پور، رضا رسولی ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۰:۴۲    
با غیبت اعضا، جلسه شورای شهر رشت با محوریت معرفی و انتخاب شهردار جدید به رسمیت نیافت تا همچنان اختلاف اعضا برای انتخاب شهردار پابرجا باقی بماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- جلسه انتخاب شهردار رشت مجدداً به دلیل عدم حضور برخی اعضای شورا لغو شد و رئیس شورا از نیروهای نظارتی و قضایی خواست به موضوع ورود کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جلسه انتخاب شهردار رشت که قرار بود غروب امروز "چهارشنبه" برگزار شود به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برای دومین بار طی هفته جاری برگزار نشد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ جلسه انتخاب شهردار رشت، بار دیگر به علت عدم حضور برخی اعضای شورا، لغو شد. امیرحسین علوی، محمدحسن علیپور و فرهام زاهد از غایبین جلسه بودند و بهراد ذاکری نیز پس از مشاجره با رییس شورا، جلسه را ترک کرد تا بار دیگر انتخاب شهردار رشت به عقب بیافتد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
جلسه انتخاب شهردار رشت، یک بار دیگر به علت عدم حضور برخی از اعضای شورا بدون نتیجه باقی ماند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رشت- جلسه انتخاب شهردار رشت برای دومین بار پیاپی با غیبت چند عضو شورای شهر به حد نصاب نرسید.
ساوالان خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
علی ندیری می گوید: طرح جامع گردشگری بولاغلار در سال 1388 به تصویب هیئت وزیران رسیده بود ولی به دلیل عدم تعامل بین دستگاه های اجرایی مسکوت مانده است.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۲۰:۱۰    
با روی کار آمدن حاجی محمدی ، پای برخی از افراد تازه به دوران رسیده به واسطه برخی عوامل بیرونی به شهرداری باز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مردم رشت از دستگاه های نظارت بر عملکرد شورا، انتظار دارند نسبت به موضوع انتخاب شهردار رشت به جدیت ورود کنند و اجازه ندهند سرنوشت رشت، بیش از این به سمت ناکجاآباد هدایت شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
خزانه دار شورای اسلامی شهر رشت، گفت: امیدواریم در جلسه روز چهارشنبه هفته جاری با حضور و رای اکثریت اعضای شورای شهر یکی از دو گزینه نهایی به عنوان شهردار انتخاب شود.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
گیل خبر/ در حالی که قرار بود عصر امروز جلسه انتخاب شهردار رشت برگزار شود، به دلیل عدم حضور 5 عضو شورا، به حد نصاب نرسید و لغو شد. به نظر می رسد اعضای شورا تصمیم دارند با وقت کشی خود یک بار دیگر روند مدیریت شهری را دچار اخلال کنند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- جلسه انتخاب شهردار رشت به دلیل غیبت برخی از اعضای شورا لغو شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۱    
جلسه شورای رشت با غیبت پنج عضو رسمیت نیافت تا انتخاب و معرفی شهردار جدید این شهر همچنان در هاله ای از ابهام باقی بماند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - جلسه انتخاب شهردار رشت که قرار بود شامگاه دوشنبه برگزار شود به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضاء برگزار نشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رشت- جلسه شورای شهر رشت با غیبت پنج عضو از 11 عضو این شورا برای انتخاب شهردار به حد نصاب نرسید و لغو شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
جلسه انتخاب شهردار رشت به علت عدم حضور برخی از اعضای شورا لغو شد.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
جلسه یکصد و شصت و چهارم شورای شهر رشت با دستور انتخاب شهردار برگزار نشد. این جلسه به علت آبستراکسیون اعضای شورا تشکیل نشده است.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : مصطفی سعیدی سیرایی با حکم رحمانی فضلی وزیر کشور شهردار فردیس شد.
گیل خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
بهزاد ذاکری عضو شورای شهر رشت طی گفتگویی به تشریح نحوه استیضاح حاج محمدی و آخرین وضعیت شهرداری رشت پرداخت.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه اعضای شورای شهر وکلای مردم محسوب می شوند و در عزل و نصب آنها دخالت نمی کنیم گفت: خدا به مسئولان ما صداقت در کار عنایت فرماید.