دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۶:۳۵Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

خبرگزاری مهر   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یزد- رئیس مجمع نمایندگان استان یزد، سیاسی کاری را آفت شوراها دانست و گفت: شوراها باید از سیاست زدگی و سیاسی کاری دوری کنند.
اقتصاد آنلاین / بازتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس با اشاره به جعلی بودن رمزارز کینگ مانی گفت: در حال حاضر شکایات و درخواست های متعددی در خصوص رسیدگی به این پرونده در دستگاه قضائی مطرح شده است.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۱۱    
فاش نیوز - عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس خواستارتغییر نگاه مدیریت و جامعه ایثارگری به بنیاد شهید و امور ایثارگران از یک نهاد خدماتی صرف، به نگاهی فرهنگی و مهم تر از آن، حفظ فرهنگ ایثار و شهادت شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲    
دبیرکل انجمن علمی اقتصاد شهری ایران اظهار کرد: شواهد نشان می دهد که مکانیسم نظارتی شوراها در شهرهای کشور به ویژه کلان شهرها چندان قدرتمند و کارگشا نبوده است و علی رغم در اختیار داشتن این ابزار قوی آن طور که باید از آن استفاده نشده است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۲۰    
صبح امروز صادقلو فرماندار به همراه کوهساری نماینده مردم شهرستان های رامیان وآزادشهر درمجلس شورای اسلامی و روسای ادارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، منابع طبیعی وآبخیزداری ، امورآب ، گاز ،برق ، آب وفاضلاب و راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان از روستاهای پاقلعه ، پل آرام ،شش آب ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس، گفت: وزارت کشور باید افرادی توانمند، جهادی و انقلابی را به عنوان استاندار معرفی کند.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
دیده بان ایران: رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: افزایش قیمت کالاهای اساسی از یک سو منجر به نارضایتی مردم شده و از سوی دیگر جیب دلالان و محتکران را پر می کند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: فشار حداکثری اگر عامل خارجی داشت قطعا شریک داخلی نیز داشته است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
روح الله نجابت در گفتگو با بخش باسخنگویان در برنامه زنده رویداد با اشاره به رخدادهای نظارتی که مربوط به تحقیق و تفحص از نهاد ریاست جمهوریی دولت قبل بود ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۰۷:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد کرد مشکلات اساسی قانون مربوط به انتخابات شوراهای شهر و روستا زیاد نیست لذا این موارد در کارگروه تخصصی اصلاح می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۵۰    
خزاعی به لحاظ سوابق سینمایی و همچنین سابقه کار اجرایی و عضویت در کمیسون های تخصصی شوراها و نهادهای فرهنگی همچون شورای عالی انقلاب فرهنگی و سوابق متعدد در برگزاری جشنواره های فرهنگی و سینمایی، از سایر گزینه های مطرح برای مدیریت سازمان سینمایی کارنامه پربارتری دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد عدم پاسخگویی، کارآمدی و نداشتن برنامه از سوی احزاب سبب عدم استقبال از فعالیت چنین جریان هایی سیاسی شده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۲    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با تاکید بر پرداختن رسانه ها به بحث دفاع مقدس در حوزه های مختلف گفت: متاسفانه بسیاری از ناگفته های دفاع مقدس همچنان به صورت ناگفته باقی مانده اند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی خلاءهای قانونی مربوط به انتخابات در کمیته تخصصی کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد وقتی تمرکززدایی صورت بگیرد، هویت حکمرانی به استانداران به عنوان مسئولان نخست اجرایی مناطق باز می گردد و نهایتا توسعه متوازن و جبران عقب ماندگی محقق می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: آمایش سرزمینی مورد غفلت قرار گرفته است و باید با همکاری دولت و مجلس مسائل اولویت بندی شود تا هر استان برای حل مشکلاتش خودکفا شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: تفویض اختیار به مدیران استانی یکی از جنبه های تحقق شعار مانع زدایی و پشتیبانی ها در سال جاری است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در توئیتی به عضویت دائم ایران به پیمان همکاری های شانگهای اشاره کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۲۳:۳۶    
زینب زینال زاده خبر نگار تا زمانی که تکلیف لایحه مدیریت یکپارچه شهری در مجلس روشن نشود، مشکلات تهران در بخش های مختلف ازجمله ایمنی حل نمی شود. ناصر امانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در قوانین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا موانع اداری زیادی داریم که سبب می شود برای یک روستا هیچ شورایی تشکیل نشود.
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با تاکید بر اینکه براساس قانون اساسی در انتخابات رأی باید به افراد باشد نه احزاب، تاکید کرد نسبت به طرح تغییر نظام حداکثری به نظام تناسبی در انتخابات مجلس ایرادات مختلف و زیادی وارد است، از جمله ایراد قانون اساسی و این طرح به نتیجه نخواهد رسید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۰۵:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سلامت دانش آموزان و فرهنگیان در اولویت بوده و عجله ای برای بازگشایی مدارس به صورت حضوری نیست.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
طرح جامع شهر همدان باید به فوریت از سوی شهرداری، شورای شهر و دیگر ارگان های مرتبط تعیین تکلیف شود. دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان همدان در نشست با اعضای شورای اسلامی شهر همدان بیان کرد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون فنی دادستانی دیوان محاسبات کل گفت: همدستی شوراها و شهرداری ها باعث شده که بُعد نظارتی از بین رفته و حقوق مردم نیز دچار تضعیف شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته بیش از یک میلیارد دلار برای مقابله با کرونا در اختیار دولت قرار گرفت باید بررسی شود این مبالغ در کجا و چگونه هزینه شد و چرا این مبالغ هزینه واردات واکسن نشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اینکه باید جایگاه و شأن معلمان را در عمل اثبات کنیم تاکید کرد: تعلل در اجرای رتبه بندی فرهنگیان پذیرفتنی نیست.
برترین ها / سلام نو   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
شرق نوشت: اولین تصمیم گیری شورای ششمی ها بعد از جلسات طولانی مدت گزارش دهی در صحن بررسی دوفوریت تخفیف 25 درصدی به فعالان ساختمانی بود که برخی آن را نشان دادن چراغ سبز به بسازوبفروش ها در شهر توصیف می کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد بهره گیری از احزاب می تواند سبب شایسته سالاری شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: طالبان به دنبال مشروعیت سیاسی در نظام بین الملل است که به احتمال زیاد نمی تواند به این هدف دست پیدا کند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۲۱:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در تشریح نشست ای کمیسیون گفت: مقرر شد در جلسه ای با حضور وزرای کشور و راه درباره بودجه ای که برای مکانیزه شدن تجهیزات ثبت تخلفات رانندگی تخصیص داده شده، سوال شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها بر اساس وظایف نظارتی خود تحقیق و تفحص از عملکرد نهاد ریاست جمهوری در دوره های یازدهم و دوازدهم را به تصوب رساند همچنین نظارت بر برگزاری انتخابات نیز در سه ماهه ابتدایی اجلاسیه دوم توسط کمیسیون انجام شد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
جی پلاس؛ عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها، گفت: سالانه 86 میلیارد دلار یارانه به صورت پنهان پرداخت می شود اما به علت توزیع نامتوازن و غیرصحیح، اثرات آن در معیشت و زندگی برای مردم چندان ملموس نیست. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۶    
تهران - ایرنا- عضو شورای شهر تهران با اشاره به طرح کمیسیون اقتصادی مجلس مبنی بر تشکیل کمیسیونی در دیوان محاسبات که شرکت هایی که می توانند کار حسابرسی از دولت و موسسات عمومی غیر دولتی از جمله شهرداری ها را انجام دهند، تعیین می کند، گفت: این طرح دخالت در امور شهرداری و شوراها است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: بکارگیری ارزهای دوجانبه در همکاری های تجاری در گرو فعال شدن میزهای اقتصادی در سفارتخانه های کشورمان است.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار خاورستان، اعضای شورای اسلامی دوره ششم بیرجند در 14 مردادماه تحلیف و کار خود را آغاز کردند. تاکنون در بسیاری از شهرهای کشور، این شوراها نسبت به انتخاب و انتصاب شهردار اقدام کرده اند ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس اعتقاد دارد مسئولان و استاندارانی می توانند در شرایط کنونی موفق باشند که برای جلب مشارکت مردمی و اعتمادزایی تلاش مضاعف کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
حسین محمد صالحی دارانی در گفت وگو با میزان، با اشاره به اقدامات کمیسیون شورا ها و امور داخلی کشور مجلس در زمینه اصلاح قانون انتخابات شورا ها بیان داشت: با توجه به دوره ای که گذرانده شد و مسائل و مشکلاتی که در خصوص انتخابات شورا ها اعم از صلاحیت ها و وضعیت رسیدگی به شکایت ها رخ داد ...
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۰:۱۲    
فکرشهر: هیات رییسه شورای اسلامی شهرستان دشتستان مشخص شدند. به گزارش فکرشهر ، در نشستی که امروز با حضور فرماندار شهرستان برگزار شد، فتح اله نوروزی فرماندار گفت که نگاه توسعه محور شوراها فرادستی می تواند نقش تعیین کننده در رفع مشکلات و آینده شهرستان داشته باشد و افزود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۲    
بیرجند- دادستان عمومی و انقلاب بیرجند گفت:دادستان های خراسان جنوبی مشکلات طرح شده توسط منتخبین مردم در شوراها را پیگیری و نتیجه را به مردم گزارش دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: چهار کشور عربی با برگزاری کمیته چهارجانبه علیه ایران به دنبال خود شیرینی برای اربابانشان هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به قول وزرای نفت و نیرو در زمستان با قطعی گاز مواجه نخواهیم شد که البته مردم هم باید صرفه جویی لازم را انجام دهند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار بناب گفت: افرادی که در شورا دنبال شهرت هستند، نزد مردم جایگاهی ندارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: سرعت وارادات واکسن با وجود بهانه های هشت ساله گذشته نشان می دهد که مشکل اصلی در داخل کشور بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۴۰    
مدیرکل امور روستایی و شوراها استانداری گلستان با اشاره به آغاز فرآیند پرداخت تسهیلات قرض الحسنه روستایی گفت: بخشداری ها نظارت لازم در این خصوص را داشته باشند تا افراد واجد شرایط برای دریافت این تسهیلات معرفی شوند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۲۷    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: تبدیل نظام انتخابات اکثریتی به تناسبی به نوعی استانی شدن و سهم دادن به احزاب و گروه ها در انتخابات مجلس است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از قول وزیر کشور برای تدوین و ارائه لایحه جامع قانون انتخابات به قوه مقننه طی یک ماه آینده خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۳۳    
فرماندار شمیرانات گفت: امروز مطالبات مردم در حوزه عمرانی است و شوراها باید جدی تر در این مساول وارد شوند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۹:۱۲   + ۳۳ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از تصویب جزئیات لایحه رتبه بندی معلمان در صحن مجلس تا پایان مهرماه خبر داد.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۳۳   + ۵۵ سایت دیگر  
آیین معارفه غلامرضا حبیبی شهردار پیشوا به عنوان اولین شهردار استان تهران در دوره ششم شوراهای اسلامی با حضور حسین عباسی فرماندار، علیرضا طاهری نسب مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری، معاون امور عمرانی و مسئول حراست فرمانداری، اعضای شورای اسلامی شهر و معاونین و مسئولان شهرداری برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در محلس شورای اسلامی، تاکید کرد: اجرای تعهدات برجامی از سوی طرف های مقابل و توسعه روابط اقتصادی با سایر کشورها از جمله اولویت هایی است که در حوزه سیاست خارجی باید دنبال شود.