جمعه ۰۹ آبانساعت ۱۴:۴۹Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
شوراها و فعالین صنفی دانشگاه های مختلف در نامه ای به وزیر ارتباطات اعلام کردند که اینترنت دانشجویان برای آموزش مجازی همچنان رایگان نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها از بررسی 70 درصدی اصلاحات قانون انتخابات در کمیسیون متبوع خود خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: سناریویی که آمریکایی ها در سال 88 توسط سران فتنه در ایران پیاده کردند، درحال پیاده سازی توسط ترامپ در خود آمریکا است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مشاور شهردار تهران در امور مجلس از نامه نگاری شهردار تهران با شورای نگهبان به منظور رفع اشکالات لایحه درآمد پایدار شهرداری ها خبر داد و گفت: نمایندگان مجلس دهم، لایحه درآمد پایدار شهرداری ها را با رأی بالایی تصویب کردند و این لایحه به شورای نگهبان ارسال شد ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۰:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از تعلل مسئولان در مقابله با کرونا انتقاد کرد و گفت: متاسفانه باید بدانیم فرصت سوزی ها به خسارت ها دامن می زند و جبران آن ها ممکن نخواهد بود.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تأکید کرد: لوایحی که آقای روحانی گفته، لوایحی هستند که از مجلس دهم باقی مانده اند و هیچ کدام در حوزه مسائل معیشتی نیستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده خراسان جنوبی در شورای عالی استان ها با اشاره به زمین های رها شده در سطح شهرها گفت: چندین بار شوراها برای زمین های رها شده در سطح شهرها عوارض وضع کرده اند که این مصوبه از سوی دیوان عدالت اداری رد شده است.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۱۳    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی گفت:شوراها باید حامی شهرداری باشند که دارای افکار نو و خلاقیت باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۲۲   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با حضور در پژوهشکده شورای نگهبان با دو عضو حقوقدان شورای نگهبان و جمعی از کارشناسان پژوهشکده این شورا گفت وگو کردند.
فرماندار تبریز گفت: در شرایط موجود اعضای شوراها باید وعده های خود را مطابق با واقعیت ها بیان کرده و مطالبات کاذب ایجاد نکنند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
قلم/اصفهان_ عضو شورای هماهنگی اصولگرایان استان اصفهان گفت: یکی از دغدغه هایی که در سال های اخیر در حوزه انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها داشته ایم سردادن شعارهایی از سوی کاندیداها بوده ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی استان اصفهان گفت: طرح جامع مدیریت شهری و روستایی در مجلس مجدداً در دستور کار قرار گرفته که ضرورت دارد شورای عالی استان ها به طور دقیق آن را بررسی و همه شوراها با رایزنی با نمایندگان حوزه انتخابیه مقدمات تصویب آن را فراهم کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از برگزاری نشست مشترک با سخنگوی شورای نگهبان خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور از تدوین آیین نامه تشکیلات و شرح وظایف دبیرخانه دائمی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها در کمیسیون خبر داد و گفت: از ظرفیت مجمع نمایندگان استان ها برای تقویت این دبیرخانه باید استفاده کرد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان قرچک اظهار داشت: علاوه بر پروژه های عمرانی، طرح های اقتصادی، گردشگری و مشاغل خانگی باید در روستاهای قرچک که هر کدام دارای ظرفیت های متعددی هستند اجرایی و عملیاتی شود ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمانان باید در مقابل اقدامات سخیف رئیس جمهور فرانسه ایستادگی کنند تا دیگران نیز به خود اجازه چنین کاری را ندهند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۷    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها و دهیاری ها به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی لایحه درآمد پایدار شهرداری ها ودهیاری ها با حضور نماینده شورای نگهبان خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷    
حجت الاسلام و المسلمین انصاری، ضمن برشمردن شورای مدرسه به عنوان یکی از ارکان مدرسه اظهار کرد: بر اساس آیین نامه اجرایی مدرسه، اعضای این شورا به عنوان نماینده دانش آموزان می توانند در جلسات شورای مدارس حضور داشته باشند. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور امروز(دوشنبه 5 آبان) در نشست مشترک کمیته پدافند غیرعامل وزارت کشور و شوراها ی پدافند غیر عامل استان ها اظهار داشت: دفاع از حاکمیت، امنیت و منافع ملی یک اصل است و ضرورت این موضوع قابل تایید همه کشورهاست. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۶    
ما کارگران اجازه نمی دهیم! حبیبی تاکید می کند: ما کارگران هرگز به دولت و یا مجلس اجازه نداده ایم در مورد سرنوشت دارایی های بین النسلی ما تصمیم بگیرند؛ ما فقط به دولت وکالت دادیم حق بیمه های خودمان را که به حساب سازمان تامین اجتماعی واریز کرده ایم مدیریت کرده و وفق ماده 3 قانون تامین اجتماعی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
لزوم ایجادِ نظام تناسبی انتخابات شوراها همزمان با قوت گرفتن بحث نظارت بر شوراها در مجلس فعلی مطرح شد اما در ادامه گویا مجلس یازدهم تنها به بحث نظارت بسنده کرد و برنامه ای درباره ادامه طرح تناسبی شدن تا به حال ارائه نکرده است.
شمال نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۵    
شمال نیوز : اگر در میان همین مدیران و رجال شهری جستجو کنیم قطعاً افراد و خانواده های زیادی را می بینیم که ادعایی ندارند، اما در مقاطع گوناگون، منشا خدمات ماندگاری برای شهر بودند و ....
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراها با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی دارایی بین نسلی کارگران است، به طرح نمایندگان مجلس اعتراض کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۵۲    
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در هفته جاری به بررسی لایحه درآمد پایدار و هزینه شهرداری ها و دهیاری ها اعاده شده از شورای نگهبان با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط می پردازد.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با بیان اولویت های این کمیسیون از زمان بررسی تقسیمات کشوری در قوه مقننه خبر داد. به گزارش میلاد لارستان به نقل...
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون شوراها در جمع بندی خود راجع به طرح اولیه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد کرده که حداقل سن 45 سال و حداکثر 70 سال برای نامزد ریاست جمهوری در نظر گرفته شود.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی و از طراحان طرح اصلاح قانون انتخابات در گفتگویی، در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: این طرح هم اکنون در جلسه کمیسیون در حال بررسی نهایی است و سپس برای ارسال به هیئت رییسه ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۵:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: طرح نهایی اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پس از آخرین تغییرات و اصلاحات اعمال شده در کمیسیون شوراهای مجلس منتشر شد. کمیسیون شوراها در جمع بندی خود راجع به طرح اولیه اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری پیشنهاد کرده که حداقل سن 45 سال و حداکثر 70 سال برای نامزد ریاست جمهوری در نظر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها تاکید کرد که برنامه ریزی دولت برای کنترل این بیماری و تلاش و توجه مردم به تدابیر اندیشیده شده هر دو در کنار هم می تواند در کنترل این بیماری موثر واقع شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۷:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها در مجلس یازدهم گفت: آنقدر تراکم کاری در کمیسیون زیاد است که امکان اینکه مجدد لایحه را در دستور کار قرار گیرد وجود ندارد، کمیسیون شورا ها باید به موضعات دیگر بپردازد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار ساوه در گفتگو با گروه تازه ترین ها اظهار کرد: به محض اطلاع از وقوع زلزله در منطقه نوبران به تمامی دستگاه های اجرایی اعلام شد که تا اطلاع ثانوی با نیروها و تجهیزات مرتبط با مدیریت بحران در حالت آماده باش قرار گیرند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: شوراهای اسلامی شهر و شهرداران در تمام شهرهای استان و در مسئولیتشان با تمکین از قانون، باید خدمت گذاری را برای خود یک اصل و پایه بدانند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مجلس شورای اسلامی معتقد است با ایجاد وفاق و همدلی میان مسئولان مشکلات کشور حل می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۳۹    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی با تاکید بر رقابت بین بخش خصوصی و مردم گفت: ساماندهی معیشت و امور اقتصادی مردم مستلزم این است که ما اقتصاد را واقعی ببینیم.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم با تاکید براینکه مجلس یازدهم تونایی انجام کاری را ندارد، گفت: هر اندازه هم مجلس انقلابی باشد بعید می دانم که کار شاق و بزرگی را انجام دهد، البته مطئنم که مجلس یازدهم کاری را پیش نخواهد بُرد.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی زرین شهر گفت:نگاه دولت و مجلس شورای اسلامی به شوراها باعث تنزل شوراهای اسامی شهر و روستا شده است و مشارکت ندادن شوراها در تصمیم گیری ها باعث بروز برخی نگرانی ها شده است و برهمین اساس انتظار می رود مجلس شورای اسامی به این موضوع پرداخته و این نگرانی ها را به حداقل برساند.
رانکوه نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیریت مناطق روستایی و حل مشکلات آن به یک اقدام هماهنگ چند سویه نیاز دارد از آنجا که کلیه بازیگران اصلی مناطق روستایی را دولت، سازمانها، شوراها و مردم در جوامع روستایی تشکیل میشوند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که به دلیل نبود محدودیت های سختگیرانه موج کرونا روز به روز بزرگ تر شده و افراد بیشتری را با این بیماری درگیر می کند.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار کردپرس، بیست و هفتمین نشست شورای اسلامی کردستان ظهر امروز پنجشنبه با حضور رئیس شورای عالی استان ها و استاندار کردستان برگزار شد. در این نشست ابتدا رئیس شورای عالی استان ها با بیان اینکه طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در مجلس شورای اسلامی در دست پیگیری است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۱۵    
گروه استان ها-رئیس شورای عالی استان ها گفت: شوراها می توانند بر عملکرد ادارات و مدیران نظارت داشته باشند اما تاکنون این امر اتفاق نیفتاده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - رییس شورای عالی استان ها با اشاره به فعالیت 125 هزار و 992 عضو شوراهای شهر و روستا در کشور، گفت: در طول سه سال اخیر، 60 عضو شوراها بدلیل تخلف شورایی و سوءاستفاده از موقعیت خود دستگیر و سلب عضویت و مسوولیت شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - شهردار ساری با اشاره به تلاش همه گروه های سیاسی برای انتخابات پیش رو گفت: ظرفیت شهرداری به نفع نامزد خاصی انتخابات شورا استفاده نمی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل امور شوراها و شهرداری های وزارت کشور گفت: تعیین تکلیف و تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی شهرداری ها را با اقتدار از رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور پیگیری کرده تا این مشکل مرتفع شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-مدیرکل امور شوراها و شهرداری های وزارت کشور گفت: شوراها به جای به رخ کشاندن مشکلات، برای رفع دغدغه های مردم راهکار ارائه بدهند.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره کانون عالی شوراها با بیان اینکه روز به روز وضع معیشتی طبقه کارگر سخت تر می شود؛ خواستار توجه به معاش کارگران شد.
استانداری کردستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
استاندار کردستان ضمن تاکید بر لزوم تعامل دولت و شوراهای اسلامی، تقابل این دو را موجب افزایش مشکلات مردم دانست.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۳۶    
ایرنا - سنندج - بیست و هفتمین جلسه شورای اسلامی کردستان با حضور بهمن مرادنیا استاندار کردستان، رییس شورای عالی استان ها علیرضا احمدی، مدیرکل امور شوراها و شهرداری های وزارت کشور محمدرضا صمیمی و رییس شورای شهرستان های کردستان در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۴:۱۳    
گروه استان ها- استاندار کردستان گفت: فکر نکنید ما متوجه مشکلات نیستیم و در یک فضای آرام نشسته ایم، بلکه در حال تلاش و پیگیری مشکلات هستیم و انتظار می رود شوراها و شهرداری ها نیز در جهت رفع دغدغه های مردم همراهی کنند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا صمیمی گفت: مردم مشکلات خود را به امامان جمعه و جماعت انتقال می دهند اگر حلقه اتصال بین شوراها و امامان جمعه وجود داشته باشد خیلی از مشکلات و حواشی خود به خود برطرف شود.