جمعه ۲۸ خردادساعت ۰۰:۵۳Jun 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

پایگاه خبری قلم   ۴ دقیقه پیش    
شورای شهر به عنوان نماد و مظهر مدنیت و صیانت از حقوق شهروندی، شعاری که پس از گذشت پنج دوره از عملکرد شوراها علی رغم تمام کوشش ها و فراز و نشیب ها در طول این سال ها در عمل نتوانسته است رضایت نسبی مردم را جلب نماید و پاسخگوی نیازها و مطالبات مردمی، آنچنانکه باید، باشد.
خبرگزاری برنا   ۱۳ دقیقه پیش    
احمد علیرضا بیگی گفت: مردم با مشارکت در انتخابات شوراها می توانند از مسئولان شهری پاسخ بخواهند و درخواست های خود را مطالبه کنند.
شبستان   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دبیر ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: پنج درصد از نامزدهای انتخاباتی شورای اسلامی شهر و روستا در این استان را زنان تشکیل می دهند.
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
طی حکمی از سوی رئیس هیات مرکزی بازرسی انتخابات شوراهای کشور، حسن دوراندیش به عنوان سر بازرس ویژه انتخابات شوراها در شهرستان رودان منصوب شد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - نماینده مردم هرمزگان در مجلس گفت: شوراهای ششم باید مستقل و بدون از فضای سیاسی در شهرها و روستاها فعالیت کنند.
ورس   ۵ ساعت پیش    
محبوب روستا با بیان اینکه برخی در شفت می خواهند انتخابات را مهندسی و به جای مردم شوراها را انتخاب کنند گفت : من انصرف بده نیستم و برای خدمتگزاری به مردم شهرم تا پای جان ایستاده ام .
رییس کمیته فناوری ستاد انتخابات مازندران از برگزاری تمام الکترونیکی انتخابات شورا ها در مرکز استان خبر داد.
میزان   ۵ ساعت پیش    
حسین محمد صالحی دارانی در گفت وگو با میزان، در آستانه انتخابات 1400، گفت: گزارش تخلفی از روند تبلیغات نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نداشتیم و چیزی به ما اعلام نشد. ...
ویژه برنامه ایران سربلند رادیو گفت وگو با دکتر مهدی جمالی نژاد معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری ها و عضو ستاد انتخابات کشور به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
کاوش خبر   ۸ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
در آستانه سیزدهمین انتخابات ریاست جمهوری و در جهت دعوت عموم افراد جامعه به مشارکت در انتخابات اصحاب رسانه خوزستان به پویش دعوت به حضور حداکثری پیوستند و در این راستا بیانیه ای صادر کردند. در این بیانیه آمده است: بسمه تعالی ...
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رای مید هم چون رای ندادنم یک رای به ادامه وضع موجود است.
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان اصفهان در آستانه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: بنده از هیچ لیست یا فرد خاصی حمایت نکرده ام و انتخاب خودم نیز از مجموع لیست های نامزدهای شورای اسلامی شهر است .
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: پیش بینی می شود مشارکت مردم استان در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها حداکثری و بالای 50 درصد باشد.
ایمنا   ۹ ساعت پیش    
شهردار اصفهان گفت: انتخابات ریاست جمهوری، تعیین سرنوشت کشور و انتخابات شورا، تعیین سرنوشت شهر است.
خانه ملت   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تاکید کرد: تنها خط قرمز ایران در ارتباط بین الملل، رژیم صهیونیستی است از این رو انتظار می رود دولت آینده گفت وگو با همه کشورها به خصوص کشورهای همسایه را در دستورکار خود قرار دهد.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش    
امسال قرار است در 24 مرکز استان رای دهندگان در انتخابات شوراها به جای تعرفه کاغذی یک کارت الکترونیک دریافت کنند. آنها از طریق دستگاه اخذ رای می توانند رای خود را با ورود کد داوطلب انجام دهند و از این طریق عملیات شمارش آرا به سرعت و با دقت در پایان زمان رای گیری انجام خواهد گرفت ...
رادیو گفت و گو   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ویژه برنامه ایران سربلند رادیو گفت وگو با دکتر هادی حق شناس استاندار استان گلستان به صورت تلفنی گفتگو کرد. هادی حق شناس به آخرین اقدامات انجام شده برای حضور و مشارکت مردم در انتخابات روز جمعه 28 خرداد اشاره کرد و گفت ...
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش    
انتخابات شوراها در 24 مرکز استان از جمله کلانشهر کرج به شکل الکترونیکی برگزار می شود و رای دهندگان در انتخابات شوراها به جای تعرفه کاغذی یک کارت الکترونیک دریافت خواهند کرد .
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - کارشناس مسائل سیاسی مدیریت شهری اردبیل را گرفتار سود محوری و تمامیت فردی دانست و گفت: شفافیت مالی و کاری اعضای شورای شهر برای اثبات تعهدپذیری باید علنی و محضری باشد.
بازتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۳۴    
در آستانه برگزاری انتخابات 28 خردادماه، بازار گمانه زنی و آخرین تلاش ها برای رقم زدن یک رویداد ملی بزرگ به اوج خود رسیده است. در این بین بیشتر توجهات به سمت انتخابات ریاست جمهوری است و انتخابات مهم شوراهای شهر و روستا کمتر مورد توجه قرار گرفته است. ...
پیام خاوران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۳:۱۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی از آمادگی42 اکیپ اجرایی و85 نفر از پرسنل شرکت در راستای حفظ پایداری شبکه توزیع برق برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات ریاست جمهوری و شوراها خبر داد.
شیخ یوسف رباعی إمام جمعه موقت روستای بندو: انتخابات، مظهر قدرت هر کشوری است جهت حفظ آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران همگان با حضوری پرشورتر از همیشه به پای صندوق های رأی ریاست جمهوری و شورای شهر و روستا برویم و با انتخابی آگاهانه، شخص اصلح را راهی ریاست قوه مجریه و شوراها کنیم.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تاکید بر توجه به امر مهم انتخابات شوراها در کنار سایر انتخابات، گفت: پارلمان های محلی مراکز تصمیم ساز شهرها و روستا هستند و انتخاب افراد متعهد و تخصص به جبران عقب افتادگی ها و رشد و توسعه شهرها و روستاها کمک می کند.
شیخ جابر ذعاب امام جمعه اهل سنت جزیره جنوبی: حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی به اقتدار و عزت کشور بیش از پیش خواهد افزود باتوجه به اینکه اهل سنت همانند دیگر اقشار و مذاهب حق و حقوقی طبق قانون اساسی دارند در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر نمایندگان خود را در شوراها انتخاب می ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۲۳    
لیست مورد حمایت خانه کارگر استان هرمزگان و کانون بازنشستگان تامین اجتماعی هرمزگان در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر بندرعباس اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی سازمان بسیج رسانه خراسان رضوی با صدور بیانیه ای ضمن دعوت از مردم برای شرکت در انتخابات 1400، از رسانه ها خواست مطالبات به حق مردم را با فوریت مطالبات اقتصادی و معیشت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری زنجان گفت: تاکنون هیچ تخلف موثری از سوی نامزدهای ریاست جمهوری و داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان زنجان مشاهده نشده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
بر اساس قوانین برگزاری انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا و مجالس شورای اسلامی و خبرگان، 24 ساعت قبل از زمان آغاز رای گیری تبلیغات انتخابات به پایان می رسد. لذا طبق جدول زمانبندی از ساعت 7 صبح زمان تبلیغات انتخاباتی به پایان رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۴۲    
همدان- ایرنا- تبلیغات انتخاباتی داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا از 24 ساعت قبل از آغاز انتخابات یعنی از ساعت 7 صبح امروز(پنجشنبه) 27 خرداد ممنوع است و این درحالی است که برخی نامزدها با استفاده از شگردهای زیرزمینی همچنان مشغول فعالیت تبلیغاتی هستند.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۳۶    
حمید فرجی مسئول کمیته شوراها و مدیریت شهری و روستایی ستاد مرکزی آیت الله رئیسی در پهنه غرب کشور در گفت وگو با فرتاک نیوز گفت: کمیته شوراها و مدیریت شهری و روستایی معاونت اقشار ستاد مرکزی آیت الله رئیسی از حدود دو هفته پیش فعالیت خود را در سراسر ایران عزیز از جمله پهنه غرب کشور (استان های کرمانشاه ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۰:۲۳    
برگزاری میتینگ ها در فضای مجازی و انتشار فهرست های متنوع و ورود مستقیم نمایندگان مجلس به حمایت از نامزدهای شوراها مهمترین رویدادهای انتخابات شوراها در آخرین روز تبلیغات بود.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از آیت الله رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری حمایت می کند؛ اما نامزدهای مورد حمایت این ائتلاف در انتخابات خبرگان و شوراها و میاندوره ای مجلس در تهران چه کسانی هستند؟
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۳۱   + ۴۹ سایت دیگر  
تبلیغات انتخاباتی شوراها ساعت 24 شب گذشته و تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری ساعت 7 صبح امروز به پایان رسیده است.
عصر اترک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در روز 28 خرداد برگزار می شود و در این روزها شهر بجنورد با نصب بنرها و پوسترهای انتخاباتی و ستادهای انتخاباتی در سطح شهر، حال و هوای انتخاباتی گرفته است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۸:۳۹    
مهلت قانونی تبلیغات کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها از ساعت 7 صبح امروز پنج شنبه (27 خرداد) در سراسر کشور پایان یافت.
شمال نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۷:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا درمازندران گفت: در تایید یا رد صلاحیت داوطلبان شوراها سلیقه ای و تبعیضی عمل نشده است.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۷:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
روح الله صالحی نامزد ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر دوگنبدان نطق کوتاه ویدئوی تبلیغاتی خود را که در خصوص درگیری و اختلافات داخلی شورای شهر و شهرداری و وظایف شوراها را می باشد، منتشر کرد
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۶:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر تهران گفت: انبوه اسامی موجود در لیست ها در فضای مجازی یا در فضای فیزیکی در سطح شهر مردم را سردرگم می کند چرا که ما حزب نداریم و براساس مرام نامه احزاب اسامی کاندید ها اعلام نمی شود همچنین قانون شوراها باید به ترتیبی بازبینی شوند و محدودیت های متخصص گرایانه برای آن معلوم باشد که ...
عضو هیات رئیسه کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با تاکید بر اینکه نمایندگان باید بر فعالیت شوراها نظارت کنند و بررسی صلاحیت ها باید به نهادهای نظارتی دیگر واگذار شود، گفت: بررسی صلاحیت نامزد انتخابات شوراهای اسلامی توسط نمایندگان مجلس نوعی تعارض منافع است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۴۶    
گرگان - ایرنا - نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری از آحاد مردم خواست با شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها به افراد اصلح رای دهند.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۸    
احمد قدسی پور در میزگرد بسیج با تبیین برنامه های احمد خورگامی گفت: با شفافیت عملکرد شوراها و اتاق شیشه ای تخلفات مهار و هیچ چیزی از مردم نباید پنهان شود.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین اطلاعیه محسن رهامی در مورد انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و حمایت از دکتر همتی و قدردانی از مهرعلیزاده بدین شرح است: بنام خدا ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در هر روستا انتخابات شوراها به صورت مستقل و در خود روستا انجام می شود اولویت با کسانی است که در آن روستا ساکن هستند.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
پیروز حناچی- شهردار تهران همزمانی انتخابات شوراها با انتخابات ریاست جمهوری این مشکل را دارد که سایه سنگین سیاست ها و جناح بندی ها بر انتخابات شوراها نیز می افتد و ناخواسته تأثیر می گذارد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۴۶    
حجت الاسلام سیدعلی طاهری رئیس شورای ائتلاف استان گلستان درباره انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیانیه مهمی صادر کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان تهران گفت: در شهر تهران آمار نهایی تایید صلاحیت ها 91درصد و در روستاهای استان تهران این آمار 86درصد بوده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۳:۰۰    
فکرشهر نرگس محمدزاده فرد: در حالی که زمان یک هفته ای تبلیغات برای نامزدهای شوراها آغاز شده و قرار است سه هزار و 743 نفر تایید صلاحیت شده برای تشکیل 399 شورای روستا با هزار و 289 کرسی و 15 تیره عشایری با 45 کرسی و در 40 شهر و برای رسیدن به 210 کرسی شامل 36 شورا با پنج کرسی ...