جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۳۳Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۳    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: اگر لایحه قبلی در مجلس مصوب و در نهایت اجرایی می شد قطعا تورم افسارگسیخته ای برای سال آینده دامن اقتصاد کشور را می گرفت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بوشهر - امام جمعه عسلویه گفت: مردم در انتخابات شوراها افراد دارای انگیزه خدمت را شناسایی کنند.
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۸    
علی آذری نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در واکنش به طرح انتزاع فاروج از حوزه انتخابیه قوچان-فاروج طی نامه ای به ریاست و اعضاء کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مراتب اعتراض صریح خود را اعلام داشت که با حمایت 105 نفر از نمایندگان مجلس یازدهم همراه شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها گفت: باید از ورود افراد ناسالم به شورا ها جلوگیری شود.
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
معاون قضایی رئیس کل دادگستری استان یزد در امور شوراها گفت: با کمک قریب به 2 میلیارد ریالِ خیرین، 12 زندانی در اردکان در یک ماه اخیر از بند اسارت رهایی و به آغوش خانواده بازگشتند.
نماینده   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۲    
اکبری تالار پشتی با بیان اینکه ما باید خدمت به مردم را روز به روز افزایش دهیم افزود: شوراها در سراسر کشور می توانند مسئولیت های مهمی را بپذیرند. چنانکه در بسیاری از کشورها مدیریت شهری متولی حل بسیاری از مشکلات مردم است.
سیتنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۵۴    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی، گفت: شرکت های خلاق، نقش قابل توجهی در تقویت اقتصاد ملی و همچنین اقتصادهای محلی، نواحی و شهرستان های مختلف کشور دارند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دود اختلاف مجلس و دولت به چشم مردم می رود، گفت: اینکه ما به جامعه بین الملل چند صدایی را مخابره کنیم قدرت چانه زنی مان را از دست می دهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - فرماندار خوسف گفت: در این شهرستان تعداد سه شهر و 79 روستای بالای 20 خانوار وجود دارد که انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری در آنها برگزار خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران با اشاره به اقدامات و عملکرد مجموعه مدیریت شهری در استان تهران، گفت: اعضای شوراها و شهرداری ها شبانه روز در حال خدمت رسانی به مردم و رفع مشکلات آن ها هستند ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران تاکید کرد: طرح های توسعه شهری مصوب شورای اسلامی شهر باید به آگاهی شهروندان رسانده شود و هیچ موضوع محرمانه و پنهانی به ویژه در حوزه مدیریت شهری برای مردم وجود ندارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۴۶ سایت دیگر  
سیداسماعیل موسوی با اشاره به برگزاری هفتمین جلسه ستاد انتخابات کشور و بررسی آخرین شرایط روند برگزاری انتخابات 1400 در آن، از برگزاری تمام الکترونیک انتخابات شوراها در هشت کلان شهر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با بیان اینکه اعتماد به آمریکا اشتباه بزرگ تاریخی است که قطعا مجلس آن را نمی پذیرد، تاکید کرد: از رییس جمهور و وزیر امور خارجه می خواهیم که این مصوبه راهبردی مجلس را اجرا کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس هئیت نظارت بر انتخابات شوراها گفت: برای احرازصلاحیت کاندیداها قوم گرایی، حزب بازی و امثالهم جایگاهی ندارد و اعضای هیئت های نظارت به اینگونه مسائل توجهی نخواهند کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: : اهمیت و تبیین جایگاه مهارت آموزی و فنی و حرفه ای باید بعنوان یک کار فرهنگی عمیق و مستمر توسط مشاوران مدارس و دستگاه های اجرایی صورت گیرد. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۱۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار شهری فارس: علی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران درباره بررسی لایحه ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری، امور شوراها و معاونت توسعه منابع انسانی اظهار داشت: این لایحه ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۲    
در جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شوراها و توسعه منابع انسانی با اکثریت آرا به تصویب رسید.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۸    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان صبح امروز در جمع اعضای شورای استان گفت: شوراها ظرفیتی است برخاسته از وجدان عمومی شهروندان به این لحاظ ارتباط نهادینه شده بین عناصر تاثیر گذار اهمیت دارد. ...
روزنامه عطر یاس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷    
گروه سیاسی، آزاده بکایی: اولین جلسه اعضای هیات نظارت بر انتخابات استان مرکزی در حالی برگزار شد که فضای سیاسی هنوز گرم نشده است. احزاب سیاسی اصلاح طلب درجماران گرد هم آمده و امیدوارانه فعالیت درعرصه انتخابات را کلید زده اند ...
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۷    
نائب رئیس کمیسیون قضائی و حقوق مجلس با بیان اینکه شورای شهر پنجم بدترین شوراهای شکل گرفته بوده است، گفت: شورای شهر و شهرداری تهران هم اصلا عملکرد قابل دفاع و موفقی ندارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون شوراها و مدیریت شهری و روستایی مجلس شورای اسلامی گفت: خشت روی خشت گذاشتن ویرانی زلزله های کم ریشتر در کشور در سایه بی توجهی به عملکرد مدیریت بحران است.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۵    
با عنایت به نزدیک شدن به ایام ثبت نام داوطلبین ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا و در آستانه برگزاری انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا صرف نظر از انگیزه و دیدگاههای کاندیداها و نحوه تعامل و مشارکت متقابل مردم و اعضای شوراها با یکدیگر و حمایت مسئولین از آنها برخی چالشها و موانع و ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خرم آباد- دبیر کارگروه انتخاباتی یاوران اصلح لرستان بر ضرورت حمایت از کاندیداهای اصلح، کارآمد و انقلابی در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۲۹    
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در توئیتی به بیانیه مشترک سازمان انرژی اتمی و آژانس بین المللی انرژی اتمی اشاره کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها عنوان کرد: زمان کافی برای این که بتوانیم افراد را با رعایت پروتکل های بهداشتی آموزش بدهیم، در اختیار نداریم
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۳۲    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: وظیفه مجلس، نظارت دقیق بر اجرای کامل قانون اقدام راهبردی برای لغو تمامی تحریم ها و صیانت از منافع ملی ایران اسلامی است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۰۳    
شورای پژوهش شرکت گاز استان آذربایجان غربی جز پر بازده ترین شوراها بوده و دلیل آن بار علمی بالا و حضور نخبگان منطقه در این شورا بوده است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امورداخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: هیئتی از طرف این کمیسیون برای بررسی عملکرد دستگاه های اجرایی در حادثه زلزله سی سخت به این شهرستام سفر می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری آذربایجان شرقی با تاکید بر دقت در روند تائید صلاحیت داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: شوراهای اسلامی شهر و روستا ظرفیت بزرگی در کشور دارند و در اداره شهرها منشا اثر هستند و هرگونه تخلفی در این بخش موجب خدشه دار شدن اعتماد مردم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی در راس امور است و همه باید به قوانین مصوب مجلس توجه کنند، تاکید کرد: اجازه نمی دهیم بر عزت ملت بیش از این لطمه وارد شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که قانون فصل الخطاب همه مسئولان بوده و هیچ کس حق ندارد خود را بالاتر از قانون ببیند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تأکید کرد: کسی اجازه ندارد به مصوبه مجلس عمل نکند و باید با مستنکف برخورد شود.
قم فردا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
در صورت نهایی شدن 2 لایحه مالیات بر ارزش افزوده و درآمدهای پایدار شهرداری ها، عملاً شهرداری ها به سمت دولتی شدن پیش می روند و شوراها را هم در موضوع اداره شهرها بی اختیار می کند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۴۲    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درمجلس شورای اسلامی توئیتی را درباره بیانیه سازمان انرژی اتمی نوشت.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۵۹    
مدیرکل دفتر امور شهری و شوراها استانداری گلستان با اشاره به تخصیص اعتبارات به شهرداری ها گفت: تا پایان سال مبلغ 583 میلیون تومان اعتبار برای جدول کشی و جمع آوری آبهای سطحی به شهرداری اختصاص می یابد که در ادامه کار در صورت اجرایی شدن پروژه یادشده یک سوم این مبلغ (195 میلیون تومان) نیز در سال 1400 به ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
جواد امام فعال سیاسی اصلاح طلب طی یادداشتی در شماره امروز روزنامه اعتماد با عنوان چرایی فضای سردِ سیاسی در آستانه انتخابات نوشت: در آستانه برگزاری دو انتخابات سراسری ریاست جمهوری سیزدهم و شورا های اسلامی شهر و روستای ششم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد: نباید با اظهارات و اقداماتمان سبب قهر کردن مردم از صندوق آرا شده و به گونه ای القا کنیم که شورای نگهبان تحت تاثیر نفوذ جریان های سیاسی است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- کمتر از چهار ماه تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراها در سال 1400 مانده و کم کم فضای سیاسی گرم تر می شود، فضایی که با در آن نامزدها باید با عمل به قانون و شفافیت در امورشان حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در پای صندوق های رأی را رقم بزنند.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۰:۴۲    
صرف نظر از اینکه کاندیداتوری در انتخابات بخشی از حقوق شهروندی و حق مسلم اشخاص ذیصلاح می باشد، اما باید شرایطی فراهم کرد تا بستر برای حضور تاثیرگذار و انتخاب اشخاص متعهد و متخصص فراهم شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون از حضور اعضای دو کمیسیون عمران و شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در شهرستان زلزله زده دنا خبر داد.
شیوا بیان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۱۳    
یادداشت- دکتر مهدی پورجم- صرف نظر از اینکه کاندیداتوری در انتخابات بخشی از حقوق شهروندی و حق مسلم اشخاص ذیصلاح می باشد، اما باید شرایطی فراهم کرد تا بستر برای حضور تاثیرگذار و انتخاب اشخاص متعهد و متخصص فراهم شود.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار هرمزگان با صدور احکامی، رئیس، دبیر، اعضا و مسئولان کمیته های ستاد انتخابات استان هرمزگان را در راستای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها منصوب کرد.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان تهران با اشاره به آمادگی برای برگزاری انتخابات در شرایط کرونایی گفت: این انتخابات بر اساس بازدید از شعب با حضور نماینده بهداشت محقق می شود و در مجموع 200 هزار نفر عوامل اجرایی، بازرسی، نظارتی و غیره برای انتخابات 1400 در استان تهران داریم.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ روزنامه شرق نوشت: انتخابات دور ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا هم زمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد و با توجه به زمان محدود تا انتخابات، خبری از اصلاح قانون فعلی نیست و از این رو ابهام در رابطه با حضور اقلیت های دینی مانند آنچه در رابطه با سپنتا نیکنام رخ داد، وجود دارد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و در حال بررسی، گفت: موضوع تفکیک انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیازمند بررسی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۶:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معتمدیان با تاکید بر اینکه یکی از مهم ترین اولویت های ما در انتخابات تامین امنیت آن است، گفت: باید تعاملات خود را با هیئت های نظارت در بحث شوراها بالا ببریم که فضای عاقلانه ای باشد و همه جریانات تعریف شده بتوانند ورود پیدا کنند.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
نایب رییس مجلس با اشاره به اینکه ایرادات شورای نگهبان درباره اصلاح قانون انتخابات به مجلس واصل شده و در حال بررسی، گفت: موضوع تفکیک انتخابات شوراها و ریاست جمهوری نیازمند بررسی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۵    
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در توئیتی از همسان سازی حقوق اعضای هیات علمی دانشگاه ها خبرداد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
این عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در ادامه خطاب به وزیر بهداشت و درمان گفت: تبصره 4 وزارت بهداشت درخصوص نیروهای خدماتی است که متاسفانه در جریان مبارزه با ویروس کرونا فراموش شده اند، در حالی که مقام معظم رهبری نیز به وزارت بهداشت درخصوص تبدیل این گروه افراد به تبصره 3 تاکید فرمودند ...