چهارشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۲:۱۰Sep 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شوراها»

خوزپرس   ۲۸ دقیقه پیش    
به گزارش خبرنگارماازشادگان ،جلسه بررسی مشکلات حوزه بهداشت و درمان شهرستان به ریاست دکتر صالح زاده فرماندار شادگان و با حضور دکتر علی اکبر دُر مشاور وزیر در امور سلامت و نماینده وزیر کشور در شورای عالی سلامت و امنیت غذایی ، باوی مدیر کل امور روستایی و شوراها استانداری خوزستان ...
رشت پرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۵    
حاشیه سازی های فرماندار رودبار تمامی ندارد، گویا نیت آن است که به جای حل مشکلات و مسایل مردم، صورت مسئله توسط فرماندار پاک شود. به گزارش پایگاه خبری رشت پرس به نقل از ایلنا طی ماه های گذشته مشکلات و کاستی های جدی در شهرستان رودبار رخ نمود که مردم و نمایندگان آنها در شوراهای شهر و [...]
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید: بنده اطلاع ندارم چه کسانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالف شفافیت هستند چرا که نظری که به ما می گردد این است که شورای عالی نظارت این طرح را رد کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۱:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: سیاستمداران آمریکایی تلاش می کنند با استفاده ابزاری از اروپایی ها، باز هم به ایران آسیب وارد کنند و منافع ملت ما را دچار خدشه کنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: پیش بینی زمان پیش ثبت نام برای داوطلب نمایندگی مجلس موجب شده افراد بتوانند از حق اعتراض خود در زمان مناسب بهره مند شوند که این امر مسبوق به سابقه نیست.
محمد صالح جوکار نماینده مردم یزد و رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی در دیدار با حجت الله عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در خصوص گره گشایی از کار مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در چارچوب برنامه هفتم توسعه کشور قول مساعد داد همکاری لازم در ...
استانها / استانها معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: شوراها در مناطق مختلف استان اردبیل باید برنامه محور، قانونمدار و با رعایت امانتداری در سنگر خدمت رسانی حاضر و آماده باشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
دادگاه عالی فدرال عراق همزمان با پایان دوره انتخاباتی شوراهای استانی اقلیم کردستان، با صدور حکمی به کار این شوراها پایان داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۰۶:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مسیر رشد سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در طول یک سال گذشته این پیام را برای غربی ها دارد که دیگر دوران سابق که آمریکا خودش را ابر قدرت و تک قطب جهان می دانست گذشته است.
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۸:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به مشکلات اقتصادی مردم به دیده بان ایران گفت:عملکرد دولت سیزدهم در حوزه اقتصاد با ضعف های متعددی روبرو بوده و همین موضوع زمینه ساز اعتراض هاست. معتقدم با افزایش قیمت ها اعتراض های مردمی شکل جدیدی به خود می گیرد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۴:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس با تأکید بر وجود یک متولی مرجع برای مدیریت شهرها و روستاها گفت: دولت جایی برای مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در لایحه برنامه هفتم ندیده بود که کمیسیون با ارائه پیشنهادی این جایگاه را مشخص کرد که در صحن علنی به آن رسیدگی می شود.
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۲    
اعضای شورای عالی استان کرمانشاه با اهدای لوح از اقدامات مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به دلیل افزایش تعاملات و همکاری های این اداره کل با شوراها و شهرداری ها قدردانی کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۰:۲۳    
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: جمهوری اسلامی به هیچ عنوان نمی پذیرد به دلیل عدم حاکمیت و اِشراف امنیتی کشورهای همسایه بر نقاط مرزی مشترک، اقدامات امنیتی و تهدید علیه ایران صورت بگیرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: 14 منبع جدید پایدار درآمدی برای شهرداری ها در لایحه درآمدهای پایدار دیده شده است، در این قانون از عوارض غیرقانونی شوراها جلوگیری شد و عوارضی مرتبط با قانون و سیاست های بالادستی تنظیم شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۶    
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت:طرح افزایش تعداد نمایندگان مسکوت مانده است و مجلس دوازدهم باید در مورد افزایش تعداد نمایندگان تصمیم گیری کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
به منظور توسعه گردشگری و ایجاد اشتغال در روستاهای استان امروز تفاهم نامه ای میان اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و شورای عالی استان به امضا رسید.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در توئیتی به سخنرانی رئیس جمهور در سازمان ملل اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: نهاد اکو برای همکاری های چندجانبه اقتصادی و تجاری در آسیا و منطقه شکل گرفته لذا برای تحقق این هدف نیاز به ایجاد ثبات و پایداری است.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: سخنان رییس جمهور در مقر سازمان ملل شفاف، صریح و بدون تعارف بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: استقبال آنچنانی از یک ورزشکار قابل تامل است چراکه جوانان مسلمان ایرانی و تربیت شده در نظام دینی و اسلامی باید دغدغه هایی بزرگتر و عمیق تر داشته باشند.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۲۰ سایت دیگر  
رشیدی کوچی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها با اشاره به تاثیر تصمیمات دولت بر افزایش نارضایتی ها و بروز اعتراضات به دیده بان ایران گفت: یک سری تصمیمات خرد هم گرفته می شود که بر تصمیمات کلان چیره می شود ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از بررسی جزئیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از عملکرد هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام در رابطه با نحوه مواجه با مصوبه شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها انتقاد و نکاتی را در این راستا تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۱    
یکی از طراحان طرح تحقیق و تفحص از نحوه اجرای قانون تقسیمات کشوری از تعلل کمیسیون امور داخلی و شوراها در بررسی این طرح انتقاد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: عضویت در شانگهای و بریکس را پشتوانه رئیسی برای سخنرانی در سازمان ملل خواند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس از مکاتبه رسمی با مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص تعیین تکلیف مصوبه شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها خبر داد و گفت: فرصت 6ماهه اعلام نظر هیات عالی نظارت گذشته است.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۳:۳۴    
کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی این هفته قرار است لایحه نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها را با حضور کارشناس مرکز پژوهش ها و دستگاه های اجرایی ذی ربط بررسی کند تا شاید طلسم این لایحه شکسته شود؛
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل- رئیس شورای اسلامی استان اردبیل گفت: با تلاش و پیگیری های انجام شده و ابلاغ اعضا، فعالیت صلح یاران شورای شهر و روستای استان اردبیل آغاز شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۵۵   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها در کمیسیون متبوعش خبر داد.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۱۳    
به گزارش خ برگزاری علم و فناوری از اصفهان ، رضا سعیدی مشاور رئیس قرارگاه جهادی وزارت کشور و مسئول اتاق وضعیت روستا در جلسه تخصصی تشریح سامانه اتاق وضعیت روستا با راهبرد قرارگاه جهادی وزارت کشور در راستای پیاده سازی طرح تکام ویژه دهیاران که به همت دفتر امور روستایی شوراها استانداری با همکاری معاونت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس گفت: دستگاه دیپلماسی و قضائی کشورمان باید موضوع حضور سرکرده فرقه تروریستی منافقین در بروکسل و برگزاری مجمع ضدایرانی را از طریق مجامع بین المللی پیگیری کند تا دیگر دولت های غربی هوس تکرار چنین اقدامی را نکنند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس گفت: فرماندار شهرستان نور و تیم چیده شده از تمام ظرفیت خیرین و دهیار و شورا و غیره برای توسعه شهرستان استفاده کنند.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
شفقنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور با اشاره به اینکه عدم تامین معیشت باعث تشدید مهاجرت ها شده است، گفت: عملا کشور ما در رکود اقتصادی بسیار سنگینی قرار گرفته و درآمدهای مردم مثل رانندگان و کارگران با هزینه های زندگی شان برابری ندارد درحالی که همین افراد در بازار بین الملل و حتی کشورهای ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس در نشست هفته جاری خود به بررسی طرح نحوه تشکیل اجتماعات و برگزاری راهپیمایی ها می پردازند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۵ - ۰۹:۴۵    
علی نیلی، سرویس اقتصادی انصاف نیوز: شکلی از بده بستان در اقتصاد ایران خود را به تمامی در ماجرای انتخابات اتاق بازرگانی تهران نشان داده است؛ رئیس منتخب اتاق تا مدتی غیرقانونی خوانده می شد و علیه اش بی شمار محتوا منتشر می شد. ...
برترین خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۲۱:۵۲    
با حضور سید محمود حسینی پور استاندار مازندران و معاونین، نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی، فرماندار شهرستان نور، مدیران کل دستگاه های اجرایی مازندران و مسئولین شهرستان نور مسائل و مشکلات روستای کام، یاسل خجیرکلا، انگرود، کلیک، بردون، کمرود ...
بیتوته   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
علیرضا بیگی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها درباره اشکالاتی که می توان به مسئولان در موضوع اعتراضات پس از مرگ مهسا امینی وارد کرد، به دیده بان ایران گفت: هرچند زاهدان و مهسا امینی با یکدیگر هیچ ارتباطی ندارند ولی بازهم معلول تصلب و مدیریت ناصحیح امنیتی کشور هستند ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۱۰:۴۸    
به منظور تعامل و همکاری آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و استفاده از ظرفیت های طرفین بر اساس نیازها و اولویت های "اداره کل امور شهری و شوراها استانداری بوشهر "و "جهاددانشگاهی استان بوشهر” تفاهم نامه همکاری به امضا علی احمدی زاده رییس جهاد دانشگاهی استان بوشهر و مجید محمودی مدیرکل امور شهری و شوراها ...
حیات   ۱۴۰۲/۰۶/۲۴ - ۰۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگانی که مشمول افزایش نماینده حوزه انتخابیه خود نشدند ناراضی و مخالف این طرح هستند. حیات
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۷:۲۲    
محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، در گفت وگو با تابناک درباره اهمیت پرداختن به طرح ساماندهی تجمعات بیان کرد: اعتراض سیاسی، اجتماعی و ... در هر جامعه ای وجود دارد؛ اما باید بین اعتراض و اغتشاش تفاوت قائل شد ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۶:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، گفت: مجلس با بهره مندی از نظرات کارشناسی اقدام به تصویب شفافیت قوای سه گانه و دستگاه های اجرایی و سایر نهادها کرد، بنابراین رد این مهم از سوی هیات عالی نظارت برای مردم و مجلس قابل قبول نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۵:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، با بیان اینکه مراکز درمانی تامین اجتماعی در کشور به شدت ضعیف یا فاقد نیروی کارآمد هستند، از نحوه ارائه خدمات این سازمان به کارگران و بازنشستگان انتقاد کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس جزئیات نشست امروز کمیسیون متبوعش را تشریح کرد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۵:۴۰    
خبرگزاری میزان - نمایندگان در نشست علنی روز گذشته، (دوشنبه، 20 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی تقاضای دو فوریت در مورد طرح اصلاح بند ز تبصره 20 ماده واحده قانون بودجه 1402 کل کشور با 173 رأی موافق، 15 رأی مخالف و 3 رأی ممتنع از مجموع 202 نماینده حاضر در جلسه موافقت کردند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس، یادآور شد: وزارت تخصصی امور خارجه باید نسبت به جذب نیرو عدالت را رعایت کرده و از ظرفیت افرادی استفاده کند که حداقل شرایط انقلاب و نظام را درک کرده باشند و متخصص باشند چرا که قرار است سفیران انقلاب در دیگر کشورها باشند.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ - ۱۴:۰۶   + ۴۶ سایت دیگر  
خانه ملت نوشت: احمد وحیدی وزیر کشور از تهیه لایحه نحوه برگزاری تجمعات و راهپیمای ها و ارسال آن به مجلس خبر داد. احمد وحیدی وزیر کشور در گفت وگویی،در خصوص نظر دولت درباره طرح ساماندهی تجمعات و راهپیمایی ها که در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در حال رسیدگی است ...
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۲۲:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون ولی الله بیاتی در تشریح نشست امروز (دوشنبه، 20 شهریور ماه) کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی، گفت: وزیر کشور به همراه جمعی از معاونان و استانداران در راستای بررسی سوالات نمایندگان در صحن کمیسیون حضور یافتند. ...
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس با اشاره به مهمترین محور سؤالات نمایندگان از وزیر کشور، گفت: مهمترین محور سؤالات نمایندگان در خصوص اقدامات این وزارتخانه برای رفع محرومیت از 2700 نقطه کشور و حذف موانع دست و پاگیر کارآفرینی، تأخیر در رسیدگی به مطالبات مردمی به ویژه در حوزه تقسیمات کشوری بود.