چهارشنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۰۶:۲۳Apr 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور داخلی مجلس»

شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: بسیاری از پرونده ها و شکایت ها مربوط به چک است که با قانون جدید چک، از میزان جرائم مربوط به چک و شکایت ها خواهد کاست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۷:۵۸   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با تصویب کمیسیون و در صورت تأیید نهایی و تبدیل آن به قانون در چارچوب اصلاح موادی از قانون انتخابات مجلس، بررسی اولیه صلاحیت داوطلبان عضویت در مجلس شورای اسلامی بر عهده هیأت های اجرایی استان ها خواهد بود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۳:۴۲    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به توانمندی های ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: نقش آفرینی ارتش در طول پیروزی انقلاب اسلامی و همچنین هشت سال دفاع مقدس بر کسی پوشیده نیست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل برنامه صبح و گفتگو رادیو گفت وگو در خصوص تخصصی شدن کرسی های شوراهای شهر و لزوم آن با محمدرضا صمیمی مدیرکل دفتر امور شوراهای اسلامی شهر و روستا و دکتر حسین آصفری نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس در توییتی نوشت: پیشرفت، نتیجه نگاه به داخل و باور ظرفیت های متعهد و متخصص بومی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
کمیسون شوراهای و امور داخلی مجلس دستور جلسه آتی این کمیسیون را اعلام کرد که بر اساس آن روز یکشنبه اعضای کمیسیون از نیروگاه آب سنگین اراک بازدید خواهند کرد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس بیان کرد: روحانی با شعار انتخابات سال 92 که می گفت شما فن مذاکره را بلد نیستید و ما مذاکره بلدیم روی آورده تا جریان وی در انتخابات خردادماه پیروز شوند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از بررسی گزارش وزارت اطلاعات از حادثه سایت نطنز و رفع ایرادات مجمع تشخیص مصلحت به طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در جلسه امروز خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۷:۵۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در توئیتی بر سیاست قطعی لغو کامل تحریم ها تاکید کرد.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
به گزارش نما، علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به دستورکار روز (سه شنبه 24 فروردین ماه) کمیسیون متبوعش، گفت: استماع و بررسی گزارش وزارت اطلاعات با محوریت امنیت داخلی در سال 1400 دستورکار اعضای کمیسیون در روز سه شنبه است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یکی از دلایل التهاب شدید در بازار مرغ را مربوط به مدیریت کلان دولت در کشور دانست و گفت: دولت تمام بودجه کشور را در اختیار داشته و باید بتواند در مواقع حساس و بحرانی، کالاهای اساسی را تأمین و در کنار کاهش التهاب بازار به کنترل بازار کمک شایانی کند.
عصر شهروند   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۲:۱۶    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه موافق حذف سربازی اجباری است، گفت: حذف سربازی اجباری باید با تأمین نظر ستاد کل نیروهای مسلح باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مورد گلایه های مطرح شده در خصوص طرح سربازی اختیاری که این روزها در فضای مجازی دست به دست می شود، آن را خلاف سیاست های نظام اعلام کرد و راجع به مشکلات معیشتی نیروهای نظامی نیز از افزایش حقوق آن ها در بودجه 1400 خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در توئیتی به روز کودک فلسطینی اشاره کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۶:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با بیان اینکه سربازی به نوعی داوطلبانه می شود گفت: افرادی که به خدمت نمی روند باید تا 50 سالگی برای خدمات عمومی مالیات بدهند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۱:۲۹    
عضو هیئت رییسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر تقویت کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور گفت: این کانون ها بهترین مرکز برای همسان کردن سطح فکری جامعه هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۰۷:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی حذف کاغذبازی های اداری را عاملی برای مانع زدایی از تولید دانست و گفت: میزان مشارکت مردم در انتخابات و تلاش برای رونق تولید از مهم ترین چالش ها و فرصت های پیش روی کشور در سال 1400 است.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۲:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی درباره وضعیت اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: مسئله ای که درباره قانون انتخابات ریاست جمهوری وجود دارد این است که قانون اساسی در برخی موارد هیچ گونه معیار دقیق و معینی تعیین نکرده است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: انتقال آب از خلیج فارس به اصفهان در کل کار مطلوب و مثبتی است، اما چون حجم این انتقال بسیار پایین و پرهزینه بوده و کیفیت چندان مطلوبی ندارد و به صرفه نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۲ - ۰۹:۳۴    
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: برای خانواده ها بسیار مهم است که پایان تحصیل فرزندانشان موفقیت آمیز باشد و در رشته های برتری که وجهه اجتماعی دارد، قبول شوند؛ به همین دلیل از دوران راهنمایی بچه ها را با کلاس های تست زنی آشنا می کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۰۹:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره شکایت انجام شده در خصوص غیرقانونی بودن سند INDC مرتبط با توافق پاریس گفت: اجرای این توافق نامه علیرغم اینکه هیچ خدمات و همچنین تکنولوژی در اختیار ایران قرار نمی دهد بلکه منجر به کاهش تولید برق در کشور می شود.
فاش نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۵۰    
فاش نیوز- رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل تامین منابع مالی مصوبات ایثارگری لایحه ی بودجه ی 1400 برطرف شده است. به گزارش خبرنگار پارلمانی فاش نیوز، محمد صالح جوکار نماینده ایثارگرمردم یزد، اشکذر ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۳:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با انتقاد از بازداشت تعداد زیادی از اعضا شورای اسلامی شهر در کشور گفت: طبق قانون و رویکرد جدید مجلس، ورودی های شورای شهر کنترل و از ورود برخی افراد به شوراها جلوگیری می شود.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۹:۳۰    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری تا پایان اسفند خبرداد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - نماینده مردم مراغه و عجب شیر در مجلس شورای اسلامی گفت: کلیات طرح جامع مدیریت شهری در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصویب شده و نمایندگان به دنبال کاهش تعداد مراجع تصمیم گیر در امور محلی و افزایش اختیارات مدیریت شهری هستند.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۳۹   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از تقدیم طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای رسیدگی در جلسه علنی به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی اظهارداشت :طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری برای رسیدگی درجلسه علنی تقدیم هیئت رئیسه مجلس شد.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص چرایی اصرار دولت به پیوستن به FATF با توجه به مخالفت های گسترده به آن با جلیل رحیمی جهان آبادی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی و علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفت و گو کرد. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۴۵    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی حمایت از کانون های فرهنگی و هنری مساجد را امری لازم و ضروری برای مجموعه حاکمیت عنوان کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۱۱    
حوزه/ نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تصریح کرد: انتظار و مطالبه مقام معظم رهبری از قوای سه گانه این است که طوری عمل کنند که در عرصه بین المللی، صدای واحدی از حاکمیت کشور شنیده شود.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: دولت باید همه بندهای قانون راهبردی مقابله با تحریم ها را اجرا کند
عصر اترک   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۸    
علی آذری نماینده مردم شهرستان های قوچان و فاروج در واکنش به طرح انتزاع فاروج از حوزه انتخابیه قوچان-فاروج طی نامه ای به ریاست و اعضاء کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس مراتب اعتراض صریح خود را اعلام داشت که با حمایت 105 نفر از نمایندگان مجلس یازدهم همراه شد.
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: استیضاح رئیس جمهور ساده ترین راه و در عین حال پر ابهام ترین راه در ادامه مسیر است. یعنی اگر ما بیاییم بگوییم مردم ما خیلی خوب بودیم ما انقلابی بودیم رئیس جمهور استیضاح کردیم فایده اش برای کشور چیست برای من اصلاً روشن نیست و حالا در سطح پایین تر نمی گویم وزرا را ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۸    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دود اختلاف مجلس و دولت به چشم مردم می رود، گفت: اینکه ما به جامعه بین الملل چند صدایی را مخابره کنیم قدرت چانه زنی مان را از دست می دهیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون از حضور اعضای دو کمیسیون عمران و شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در شهرستان زلزله زده دنا خبر داد.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها گفت: علاوه بر افزایش تعداد حوزه های انتخابیه، بخشی از انتخابات با هماهنگی شورای نگهبان به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که طرح شفافیت آرای نمایندگان مجلس به صورت جامع دیده شود به تصویب خواهد رسید.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
مردم نیوز : بررسی سؤال 16 تن از نمایندگان از عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در دستورکار اعضای کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در روز (سه شنبه 28 بهمن ماه) قرار دارد. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۱:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان و سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها ضمن بیان اهمیت پرداختن به لوایح و قوانین در حوزه زنان و خانواده در مجلس افزود: امروز مجلس شورای اسلامی به تمام معنا باید پای کار بیاید که یکی از اولویت های مجلس یازدهم اصلاح قوانین در حوزه زنان است که باید به آن توجه شود.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۶:۵۱    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: باتوجه به اینکه قانون عدم بکارگیری بازنشستگان در دوره دهم مجلس تصویب و اجرایی شده است بنابراین هرگونه ممانعت از اجرای آن به نوعی تخلف محسوب می شود و باید پیگیری های لازم صورت بگیرد که چرا قوه مجریه در اجرای آن اهتمام لازم را نداشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۰۹:۱۴    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ سلامت مردم گفت: وزارت بهداشت با رعایت فرمایشات مقام معظم رهبری در مورد منع واردات واکسن در این حوزه تصمیم گیری مناسب داشته باشد.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۲۱:۱۲    
نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: اگر دولت بصورت جدی مورد سوال و استیضاح قرار می گرفت شاهد چنین تخلفاتی در شورای عالی مناطق آزاد نبودیم.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۰۷:۳۴    
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس شورای اسلامی گفت: استقلال سیاسی، خودباوری و آزادی امروز ایران، از جمله دستاورهای مهم انقلاب اسلامی است که تأثیر فراوانی در زندگی ملت داشت.
هفته نامه شما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: بعد از کار کارشناسی با حضور وزرای تخصصی دولت و وزرای حوزه اقتصادی بودجه نهایتاً به صحن علنی آمد و متأسفانه نمایندگان به آن رأی ندادند که به نظر من هیچ دلیلی بر رد بودجه تلفیقی مجلس نبود به غیر از آنکه آقای دولت طوری صحبت کرد که نمایندگان گمان کردند ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۹:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی از رفع ایرادت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد. به گزارش راه مردم آنلاین ، جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۱:۲۶    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: اگر نقاط ضعفمان را که عموما در بعد اقتصادی هستند، برطرف نکنیم تبدیل به پاشنه آشیل ما می شوند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۷:۳۶    
نایب رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حفظ انسجام و اتحاد ملی در کشور گفت: بیشترین آسیب را ما از نگاه های حزبی و سیاسی در کشور خورده ایم و مردم از این نوع نگاه خسته شده اند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۰۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه اجرای طرح شفافیت سبب می شود چیزی به نام مخفی سازی در کشور نداشته باشیم،گفت: شفافیت می تواند نقطه مقابل رانت و فساد در جامعه باشد و اثرات مثبتی برای حوزه اجتماعی و نیز زندگی مردم ایجاد کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۶:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از ساخت مسکن برای نیازمندان و محرومان جامعه با استفاده از مالیات بر خانه های خالی خبر داد.
اقتصاد ایران: ایسنا/اصفهان یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران با این بد عهدی آمریکا نباید به توافق برجام پایبند بماند مگر اینکه تمام تحریم ها لغو شود و پول های بلوکه شده ایران در دیگر کشورها نیز بازگردانده شود.