شنبه ۰۱ اردیبهشتساعت ۱۳:۴۳Apr 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور داخلی مجلس»

اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۰۶:۰۷    
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه یک جمع حداقلی حاضر هستند به کشور ما حمله کنند و ما پاسخی ندهیم آن هم به این دلیل که مبادا که قیمت ها افزایشی شود. ...
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: قطعا افزایش جرائم راهنمایی و رانندگی باید بیاید در مجلس تصویب شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۹ - ۱۰:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت طرح اصلاح مفادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری را تشریح کرد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۰۸:۲۰    
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: اگر بار دیگری رژیم صهیونیستی یا هر کشوری بخواهد اقدامی علیه منافع ملی کشور ما و تهدیدی علیه ما انجام دهد، باید بداند که اقدام متقابل ایران همچنان پابرجاست و به طور قطع منافع آن ها در منطقه و کشورهایشان به خطر خواهد افتاد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به طرح اصلاح حوزه های انتخابیه، گفت: در صورت تصویب نهایی این طرح 40نماینده به تعداد نمایندگان فعلی مجلس اضافه می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: مطرح کردن واردات خودروهای برقی آن هم در شرایطی که زیرساخت هایش فراهم نیست شوآفی بیش نیست.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس گفت که باید سیاست های وزارت اقتصاد به سمت تراز کردن منابع با مصارف بانک ها گام بردارد چراکه اتخاذ سیاست های صحیح در این حوزه نقش مهمی در ثبات اقتصادی کشور و تثبیت قیمت ها خواهد داشت.
پیام فوری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس از طرح سوال نمایندگان از وزیر دادگستری درباره اجرای قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان خبر داد. ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای قانون اعاده اموال نامشروع مسئولان ...
نواندیش   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: آئین نامه وزارت آموزش و پرورش، مانع از اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان شد. محمد صالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، ضمن انتقاد از بی تدبیری دولت در زمینه اجرای قانون رتبه بندی معلمان ...
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۰:۰۰    
تسنیم نوشت: محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی تدبیری در اجرای طرح فجرانه کالابرگ و مشکلات ایجاد شده برای مردم در این باره، گفت: متأسفانه در اجرای برخی از طرح ها، شاهد بی تدبیری هستیم؛ طرح کالابرگ فجرانه ، یکی از این طرح ها است که بدی در حال اجرا است ...
ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۱۲   + ۲۱ سایت دیگر  
محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از بی تدبیری در اجرای طرح فجرانه کالابرگ و مشکلات ایجاد شده برای مردم در این باره، گفت: متأسفانه در اجرای برخی از طرح ها، شاهد بی تدبیری هستیم؛ طرح کالابرگ فجرانه ، یکی از این طرح ها است که بدی در حال اجرا است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۱۱/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: آرای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هیأت وزیران، شوراهای اسلامی شهر و روستا، کلیه شوراهای عالی کشور و کمیسیون ها شفاف می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۶ - ۱۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره برقی سازی خودروها در پایتخت گفت: مجموعه شهرداری حرکت خوبی را برای تعویض تاکسی ها و اتوبوس های بنزینی و دیزلی با برقی آغاز کرده، لازمه عملی شدن برقی سازی شهر، ایجاد زیرساخت های متناسب با آن است.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۲/۱۱/۱۵ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در حال حاضر پیگیر مجوز جذب از دستگاه های مربوطه هستیم، تا با صدور مجوز ، معلمان خرید خدمات به قرارداد کار معین تبدیل وضعیت شوند. ...
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراهای مجلس توضیحاتی درباره روند بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه، نهادها و سایر دستگاه ها ارائه کرد. به گزارش رویداد ایران و به نقل از خبرآنلاین، محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی ، درباره روند بررسی طرح شفافیت قوای سه گانه ...
رییس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: بر اساس مصوبه مجلس، میانگین خدمت سربازی با احتساب دوره آموزشی به 14 ماه کاهش می یابد که این مصوبه برای اجرا باید به تایید شورای نگهبان برسد.
سپیدار آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
حدادی، عضو کمیسیون امور داخلی مجلس، با اشاره به تصویب طرح ساماندهی کارکنان دولت در نشست مجلس، گفت:به موجب این طرح، کارکنان شرکت های دولتی به صورت مستقیم با دولت قرارداد یکساله منعقد و این قرارداد به صورت سالیانه تمدید خواهد شد. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۸    
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حمله شب گذشته سپاه پاسدارن به مقر تروریست ها در اربیل پایان کار نیست و رژیم صهیونیستی و عوامل موساد باید متوجه باشند که این اقدامات بازدارنده ایران معطوف به بامداد امروز نخواهد بود و به طور قطع ادامه خواهد داشت.
ایران اکونا   ۱۴۰۲/۱۰/۲۴ - ۱۵:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
- اخبار سیاسی - محمدصالح جوکار رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به عملکرد مجلس یازدهم، گفت: تمرکز مجلس یازدهم بر حوزه قانونگذاری بوده و قانونگذاری بر مبنای نظام مسائل کشور در اولویت مجلس یازدهم قرار داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۲۰ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت بررسی طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری ارائه کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: در جلسه امروز کمیسیون ابعاد حادثه تروریستی در کرمان مورد بررسی قرار گرفت.
دیار آفتاب   ۱۴۰۲/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با تأکید بر پایدار و واقعی بودن دسترسی به منابع در بودجه 1403 گفت: درآمدها در بودجه باید قابل پیش بینی باشند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۶ - ۱۲:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی عضو کمیسیون امور داخلی مجلس درباره لایحه حجاب می گوید این لایحه در صورت تصویب در شورای نگهبان هم زمینه اجرایی پیدا نخواهد کرد، زیرا متناسب با مقتضیات جامعه نیست و فضای کشور را به سمت تنش های اجتماعی می برد و احتمالا در کنار سایر قوانینی قرار گیرد که تا کنون هیچ گاه اجرا نشده اند
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس توضیحاتی درباره آخرین وضعیت طرح شفافیت قوای سه گانه، نهادها و سایر دستگاه ها، ارائه کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۰/۰۸ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس تصریح کرد: هر نوع افزایش در هزینه های تولید و مالیات بر ارزش افزوده در نهایت به اخذ مبالغ بیشتر از مصرف کننده نهایی منجر می شود. این موضوع از نظر مجلس قابل قبول نیست و مجلس قطعا با فشار بیشتر به مردم و تولید کشور از طریق افزایش مالیات بر ارزش افزوده مخالفت خواهد کرد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: دشمن شکست های پیاپی خود را به جبهه مقاومت و مستشارانی که در سوریه هستند، مرتبط می داند و گمان می کند با ترور امثال سیدرضی می تواند راه جبهه مقاومت را سد کند، اما کور خوانده است.
اقتصاد آنلاین / خبر فوری   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۲۳:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
ابوترابی گفت: در حال حاضر مصوبه مجلس درباره سربازی به شورای نگهبان ارسال شده است و مشخص نیست که مورد تایید شورای نگهبان قرار می گیرد و به قانون تبدیل می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در حال حاضر با مشکل افزایش قیمت مسکن و اجاره بها روبرو هستیم که با اجرای طرح ملی مسکن امیدوار به کاهش قیمت و اجاره بهای آن هستیم.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۷۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در حال حاضر با مشکل افزایش قیمت مسکن و اجاره بها روبرو هستیم که با اجرای طرح ملی مسکن امیدوار به کاهش قیمت و اجاره بهای آن هستیم.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۹/۲۶ - ۰۳:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
پایگاه خبری هشت صبح : عضو کمیسیون شورا های مجلس آخرین مصوبات اعضای کمسیون متبوعش درباره طرح شفافیت قوای سه گانه از جمله حذف مجمع تشخیص مصلحت نظام از این طرح و تشکیل کارگروه 6 نفره برای تشخیص محرمانه بودن موارد را تشریح کرد. به گزارش انتخاب ، حسین محمدصالحی عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس [...]
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۹/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۳۹ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: عضو کمیسیون شوراهای مجلس آخرین مصوبات اعضای کمسیون متبوعش درباره طرح شفافیت قوای سه گانه از جمله حذف مجمع تشخیص مصلحت نظام از این طرح و تشکیل کارگروه 6 نفره برای تشخیص محرمانه بودن موارد را تشریح کرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۵:۴۵    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به معضل حساب های اجاره ای در کشور، گفت: به واقع اصناف پر درآمد نظیر اطبا، وکلا، طلافروشان هم از همین شیوه مبادرت به فرار مالیاتی کرده و باید جلوی آن را بگیریم و برخورد با اصناف خاص پردرآمد نیز در محوریت مبارزه فرار مالیاتی سال اتی قرار گیرد.
تهران پرس   ۱۴۰۲/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۲    
رئیس کمیسیون شورا ها و امورداخلی مجلس گفت: دشمنان با دروغ پردازی برای منافع خود، مردم را از مسیر درست منحرف می کنند و آن ها را در چنگال خودشان گرفتار می کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: متاسفانه سازمان تامین اجتماعی قانون اصلاحی بیمه کارگران ساختمانی را اجرا نمی کند.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۲ - ۰۸:۳۳    
حوزه/ عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: بنابر نظر متخصصان فن، همان بلایی که تلگرام و اینستاگرام در فتنه های گوناگون بر سر ما آورد ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۰۸:۰۴    
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه مجلس در لایحه برنامه هفتم توسعه در مورد میانگین مدت سربازی به 12ماه،گفت: با این حکم ما از طرح اصلاح قانون سربازی عقب نشینی کردیم.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۶:۴۴    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به اینکه دست بردن به خزانه طی سال های اخیر یکی از عوامل مهم افزایش تورم در کشور بوده تصریح کرد: دولت سیزدهم در شرایطی توانست رشد اقتصادی 8 درصدی را در سه ماهه اول سال جاری برای کشور به ارمغان بیاورد که دست اندازی به بانک مرکزی ممنوع شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۸/۱۲ - ۱۷:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
محمدصالح جوکار، رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اصلاح قانون انتخاب مجلس، گفت: برای اولین بار درباره شفاف سازی هزینه ها و منابع مالی نامزدهای انتخابات قانون شفافیت و نظارت بر تامین مالی فعالیت های انتخاباتی اجرا می شود
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۱۱ - ۱۶:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس کفت: اگر بتوانیم شرایطی فراهم کنیم که رشد اقتصادی به پر شدن سفره مردم بیانجامد، دولت به هدف خودش رسیده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رشیدی کوچی عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی به بازار گفت: رفتار شورای رقابت و وزارت صمت بیانگر آن است که عامل افزایش قیمت خودرو در بازار دولت یا به بیانی بهتر وزارت صمت است.
امید لرستان   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۲۲:۲۵    
فاطمه مقصودی نماینده بروجرد و دبیرکمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با امید لرستان گفت: مشکلات اقتصادی بی شماری در طول 8 سال دولت روحانی برای مملکت خلق شده است که به شماره نمی آیند بحث ضررهای هنگفت سهام داران بورس، بیکاری فزآینده، بالارفتن سن ازدواج ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت : فلسطینیان توانستند در مقابل رژیم صهیونیستی بایستند، عملیات نفوذ انجام دهند و 7 شهرک را از اشغال آزاد کنند که کار کوچکی در مقابل ادعای دارا بودن قوی ترین سرویس اطلاعاتی و ارتش رژیم صهیونیستی نیست.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۰۹:۱۰    
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: اسرائیل نتوانست اقدام پدافندی خوبی نسبت به عملیات رزمندگان جبهه مقاومت داشته باشد و بالاترین ضربه را از رزمندگان مقاومت متحمل شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رشیدی کوچی عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی به بازار گفت: یکشنبه هفته جاری آیین نامه واردات خودروهای صفر کیلومتر جهت تصویب به هیئت دولت ارسال و امروز این موضوع نهایی خواهد شد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در توئیتر نوشت: پیشنهاد میکنم تمام محدودیت ها و ممنوعیت هایی که به صورت خلق الساعه برای زندگی مردم گرفته میشود، به جهت بررسی نقاط ضعف و قوت و اثرگذاری بیشتر، به مدت دو سال (آزمایشی) برای مسئولان و خانواده های آنان اجرا شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید: بنده اطلاع ندارم چه کسانی در مجمع تشخیص مصلحت نظام مخالف شفافیت هستند چرا که نظری که به ما می گردد این است که شورای عالی نظارت این طرح را رد کرده است.
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: 14 منبع جدید پایدار درآمدی برای شهرداری ها در لایحه درآمدهای پایدار دیده شده است، در این قانون از عوارض غیرقانونی شوراها جلوگیری شد و عوارضی مرتبط با قانون و سیاست های بالادستی تنظیم شد.