چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۰:۵۱Oct 2020 28

جدیدترین‌های «امور داخلی مجلس»

خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: مسلمانان باید در مقابل اقدامات سخیف رئیس جمهور فرانسه ایستادگی کنند تا دیگران نیز به خود اجازه چنین کاری را ندهند.
خبر فوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی و از طراحان طرح اصلاح قانون انتخابات در گفتگویی، در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: این طرح هم اکنون در جلسه کمیسیون در حال بررسی نهایی است و سپس برای ارسال به هیئت رییسه ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمسیون شوراها و امور داخلی مجلس در مجلس شورای اسلامی معتقد است با ایجاد وفاق و همدلی میان مسئولان مشکلات کشور حل می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس دهم با تاکید براینکه مجلس یازدهم تونایی انجام کاری را ندارد، گفت: هر اندازه هم مجلس انقلابی باشد بعید می دانم که کار شاق و بزرگی را انجام دهد، البته مطئنم که مجلس یازدهم کاری را پیش نخواهد بُرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تحریم سیاست همیشگی واشنگتن می ماند و تصور بسیار نابجایی است که عده ای در داخل تصور می کنند با مذاکره می توانند تحریم ها را تغییر دهند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، در تشریح جزئیات دستورکار جلسه عصر امروز (سه شنبه 29 مهر)کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: امور داخلی کشور و شوراها ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: آن وظیفه ای که بر عهده تیم مذاکره کننده هسته ای گذاشته شده بود به نحو درستی انجام نشد و منافع ملی در برجام دیده نشده است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۴۴   + ۸ سایت دیگر  
علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، با اشاره به دستور کار فردا (سه شنبه 29 مهر) این کمیسیون ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس گفت که احتمال دارد طرح اصلاح قانون انتخابات در جلسه چهارشنبه مجلس شورای اسلامی بررسی شود.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۰۹:۰۳    
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت می خواهد نظام را وادار به مذاکرات برای برجام های دو و سه کند؛ درصورتی که خروجی مثبتی از برجام یک عاید ملت نشده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۲۳:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
دستور کار کمیسیون امور داخلی کشور برای هفته آینده اعلام شد، بر اساس این گزارش وزیر کشور جهت پاسخ به سوال نمایندگان در نشست کمیسیون حضور پیدا می کند.
یک نماینده مجلس گفت: ایجاد مناطق آزاد علیرغم اینکه تهدیدی برای تولید ملی است، به وعده انتخاباتی نمایندگان مجلس تبدیل شده است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۰۶:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که سخنگوی شورای نگهبان در واکنش به طرح مجلس برای ورود این شورا به انتخابات شوراها می گوید شورای نگهبان وظیفه ای در این جهت ندارد و اگر بخواهند وظیفه ای بر ما تحمیل کنند قطعاً آن را رد خواهیم کرد ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:ایرادات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در صحن مجلس برطرف می شود
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:ایرادات طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در صحن مجلس برطرف می شودو
مرصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۱۹:۰۴    
مرصاد نیوز: رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شاخص های کاندیداها در انتخابات سال 1400 را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۴۷    
تهران- ایرنا- روزنامه فرهیختگان در مطلبی آورد: درحالی که سخنگوی کمیسیون امور داخلی مجلس از نهایی شدن طرح اصلاح قانون انتخابات خبر داد که قائم مقام وزیر کشور در امور مجلس ابراز کرده که تکذیب ارسال لایحه جامع اصلاح قانون انتخابات به کمیسیون امور داخلی کشور فاقد وجاهت قانونی است.
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: افزایش نرخ مالیات بر ارزش افزوده از 9به 10درصد تاثیر زیادی بر زندگی مردم کم برخوردار می گذارد. هر گونه افزایش در این پایه مالیاتی فشار بر مردم و تولیدکنندگان را بیشتر می کند.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۲۰:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
علی حدادی، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به آخرین وضعیت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری گفت: این طرح در نوبت اعلام وصول در هیات رئیسه مجلس است و ما بنا داریم که انشاءالله در آبان ماه این طرح تصویب نهایی شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون وشوراها و امورداخلی مجلس یازدهم گفت: قانون انتخابات ریاست جمهوری با استفاده از طرح نمایندگان و لایحه دولت اصلاح می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر ایجاد یک مجلس سنا و یک فیلتر قانونی دیگر که بتواند مصوبات مجلس را نظام مند کند، مورد نیاز است.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: سالانه 250 هزار مهاجرت به تهران صورت می گیرد و این یعنی که هر سال یک شهر بزرگ خالی می شود و ساکنان آن به تهران هجوم می آورند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه کمیسیون امور داخلی مجلس معتقد است نمایندگان برای ایفای مأموریت نمایندگی خود به خصوص در حوزه های انتخابیه به وسیله نقلیه نیاز دارند که البته نیاز نیست این خودرو به نام شخص آنها باشد.
روزانه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: آمریکا اگر می خواهد در موضوع مکانیسم ماشه با وجود خروجش از برجام، آن تفکر سلطه گرانه و زورگویانه ای را که همیشه داشته در پیش بگیرد، در این جدال، ضربه سهمگین می خورد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۱۲    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت الکترونیکی شدن انتخابات شوراها فراهم است و با توجه به شیوع بیماری کرونا، احتمالا در سراسر کشور این انتخابات به صورت الکترونیکی برگزار شود.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: جریانات سیاسی که توپخانه خود را علیه مجلس به راه انداخته اند، به دنبال فرافکنی هستند تا ضعف های دولت متبوعشان را لاپوشانی کنند.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها گفت: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها روز چهارشنبه به هیئت رئیسه مجلس تقدیم می شود. به گزارش شوراآنلاین، علی حدادی، سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از نهایی شدن اصلاح قانون انتخابات شوراها در کمیسیون متبوع خود خبر داد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۷:۵۶   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است که دست دشمنان منطقه ای با همدلی و همگرایی کشورهای منطقه قطع خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۶:۱۷    
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: این طرح هم اکنون در کمیسیون شوراها در حال بررسی نهایی بوده و به تصویب رسیده و سپس برای اصلاح به هیئت رئیسه و ورود به صحن علنی جمع بندی می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: کلیه طرح های تقسیمات کشوری به بعد از انتخابات ریاست جمهوری 1400 موکول شد و طرح تشکیل استان های جدید در مجلس فعلا مراعا گذاشته شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رزم حسینی در استانداری های کرمان و خراسان رضوی موفق عمل کرده است، گفت: علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی رییس جمهور برای وزارت صمت از نظر اجرایی فردی موفق بوده اس
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۷:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد انگیزه های احتمالی عدم بررسی لایحه جامع قانون انتخابات را در مجلس بررسی می کند. روزگاری مجلس نهم تا همین چندی پیش مجلس دهم و حالا هم یازدهمین دوره مجلس ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۵:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شرط سنی کاندیداهای ریاست جمهوری در طرح اصلاح انتخابات را 45 تا 70 سال تصویب کرد. ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی و از طراحان طرح اصلاح قانون انتخابات در پاسخ به سوالی درباره سرنوشت طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست ...
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۳:۳۱    
نشست کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه 30 شهریورماه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۸:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک پژوهشگر و کارشناس مسائل سیاسی نوشت: اگر کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در حوزه رفع ابهام از بندهای قانونی پیرامون جرائم انتخاباتی نیز ورود پیدا بکند می توان قانون جامع و دقیق تری را کاربست حقوقی انتخابات ریاست جمهوری آتی و در نهایت تدوین قانون جامع انتخابات در جمهوری اسلامی ایران نمود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۹:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
علی حدادی، سخنگوی کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، از تقدیم طرح اصلاح قانون انتخابات و شورا ها طی هفته آینده به هیئت رئیسه مجلس خبر داد. وی افزود: اکنون قانون اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در کمیسیون نهایی و مصوب شده است و به زودی تقدیم هیئت رئیسه می شود. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۵    
علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس معتقد است با توجه به تبعات عمیق طرح هایی از جنس طرح دوفوریتی جهش تولید و ساخت مسکن بر فضای کلی اقتصاد و جامعه، چنین طرح هایی باید در کمیسیون های مشترک مورد ارزیابی دقیق و چکش کاری قرار بگیرد ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: بهانه آزادی بیان برای محکوم نکردن اهانت نشریه شارلی ابدو به منظور انداختن چتر حمایتی بر سر دشمنان دین اسلام و توهین کنندگان به پیامبر اعظم (ص) است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی، هدف طرح اصلاح قانون انتخابات ریاست جمهوری را جداکردن نظارت و صلاحیت از یکدیگر توصیف کرد و گفت: احراز صلاحیت در این طرح بر عهده شورای نگهبان است و ترجیح شورا بر این است که این طرح در چارچوبی هدفمند با بهره بردن از ضوابط ...
دنیای معدن   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
درحالیکه در هفته های اخیر مسئولان استان مرکزی بررعایت پروتکل های بهداشتی و پرهیز از عادی انگاری کرونا تاکید می کردند، نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به کرونا مبتلا شده و درحال حاضر به منظور سیر مراحل درمانی در قرنطینه و بستری به سر می برد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۳:۵۴    
سخنگوی کمیسون شوراها و امور داخلی مجلس در پیامی توئیتری نسبت به توافقنامه امارات و بحرین با رژیم صهیونیستی واکنش نشان داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک و نایب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به ویروس کرونا مبتلا شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس تاکید کرد: شورای شهر باید مشخص کند، هدف از جذب نیرو در شهرداری چیست، در حالی که دائما از مازاد نیرو گلایه می شود!
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۳:۲۶   + ۲۹ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس از ارزیابی و جمع بندی نهایی طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری در این کمیسیون خبر داد. علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم،با اشاره به جلسه امروز کمیسیون متبوعش ...
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت مدیریت امور اقتصادی را از دست داده و باید پاسخ دهد که وعده گشایش اقتصادی به کجا رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری سیاسی نیست؛ بلکه ما به دنبال تعیین مصادیق شرایط عمومی داوطلبان و شفافیت قوانین انتخابات هستیم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
رییس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: رئیس جمهور باید نسبت به فساد حساسیت داشته باشد؛ خاصه درباره تخلفات نزدیکان، وابستگان و نماینده های مجلس نیز باید اینچنین باشند.