پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۰۲:۵۸Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «امور داخلی مجلس»

حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۵:۵۱    
رشیدی کوچی میزبانی عراق از خانواده شهدای مدافع حرم ایرانی که در خاک این کشور به شهادت رسیدند را تحکیم بخش روابط ایران و عراق در شرایط کنونی دانست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: نباید بترسیم از این که مردم اعتراضات به حق شان را به صورت مسالمت آمیز تحت برنامه و قانون اجرا کنند.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
محمدحسن آصفری عضو کمیسیون امور داخلی مجلس می گوید: ما آماده ایم با همه کشور ها حتی مذاکره کنیم اما این آمریکا است که به دلیل زیاده خواهی هایش دیوار بلند بی اعتمادی را میان خودش و ایران ایجاد کرده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۴:۰۰    
به گزارش جام جم آنلاین ، محمدحسن آصفری در گفتگو با جام جم آنلاین با اشاره به عدم صدور قطعنامه از سوی آژانس علیه کشورمان افزود: آژانس در رفتارهایی که تاکنون از خود بروز داده متأسفانه نتوانسته بی طرفی را اعمال کند و نگاهش همواره جانبدارانه و به سمت آمریکا و غرب بوده است . ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۱:۰۰    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی می گوید: این مورد که شورای نگهبان در طول دوره نمایندگی بر نمایندگان نظارت کند را در قانون نداریم و در عمل هم مشاهده نکردیم.
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۰۹:۵۱    
نماینده مردم تبریز تصریح کرد: دولت این تضمین را به مجلس داده است که به واسطه استفاده از کالا برگ، کالای اساسی به صورت متعارف در اختیار مردم قرار داده شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس کمیته امنیت کمیسیون امور داخلی مجلس از تشکیل کمیته ای حقیقت یاب به منظور پیگیری مسمومیت سریالی دانش آموزان در قم و چندین استان دیگر خبر داد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
رشیدی کوچی، عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: اگر الان نقصی در واردات خودرو وجود دارد به دولت و وزارت صمت برمی گردد. نیاز انباشته امروز مردم 4 میلیون خودرو بوده که خارج توان خودروسازان داخلی است. به خاطر تبدیل خودرو به کالای سرمایه ای، 80 میلیون ایرانی متقاضی خودرو هستند. منبع: دانشجو
حیات   ۱۴۰۱/۱۲/۰۲ - ۱۰:۴۶    
بیگی با بیان این مطلب که نباید با خودرو مانند یک کالای آنتیک برخورد شود و به صورت مزایده ای به فروش برود، تصریح کرد: فروش مزایده ای خودرو در بورس کالا باعث ایجاد تورم بیشتر در این حوزه می شود.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد صالح جوکار رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در واکنش به خبر بلومبرگ درباره پبدا شدن اورانیوم 84 درصد در تاسیسات هسته ای گفت: هر زمان که آمریکایی ها بخواهند کارسازی کنند، آژانس را پیشران حرکت خودشان قرار می دهند تا راه برای مقاصد و اهداف شان باز شود ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رشیدی کوچی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره طرح افزایش تعداد نمایندگان مجلس به سایت دیده بان ایران گفت: طی 20 سال اخیر تعداد نمایندگان افزایش نداشته ...
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲۵    
عضو کیمسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن نشان دهنده قدرت روزافزون نظام و انقلاب است، گفت: انقلاب به پشتوانه قدرت مردم به حرکت رو به رشد خود ادامه می دهد.
شبستان   ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۱:۴۱    
رییس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم ایران اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن سیلی محکمی به صورت آمریکا نواختند، گفت: این مردم شایسته تقدیر و تشکر هستند.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۵    
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: در قانون جدید انتخابات فرصت دفاع به نامزدها داده شده و از آن طرف نهادها نیز باید پاسخگو باشند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۶    
محمدحسن آصفری در گفتگو با جام جم آنلاین بیان کرد: جمهوری اسلامی دستاوردهای زیادی دارد و مهم ترین آنها این است که به عنوان یک قدرت در مقابل زیاده خواهی های امپریالیسم و استثمار ایستاده است. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۲    
محمدصالح جوکار در گفتگو با جام جم آنلاین گفت: انگیزه دولت از حذف ردیف بودجه قانون حمایت از معلولان تجمیع ردیف ها و سبک کردن بودجه است و در سایر حوزه ها نیز شاهد این اقدام هستیم. ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس تاکید کرد: مجری برگزاری انتخابات با طرح مجلس موافق است و امیدواریم انتخابات آینده با قانون جدید برگزارشود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون امور داخلی مجلس و شوراها خواستار عدم پرداخت حقوق وزیر آموزش و پرورش به دلیل درک سختی معلمان شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۱۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مُنیبان نوشت:عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس می گوید: مولدسازی کاپیتولاسیون از نوع ایرانی است چراکه براساس این تصمیم دست افراد تا این اندازه باز می شود که در قالب کمیته 6 ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امور داخلی مجلس نسبت به تورم صددرصدی در سال آینده هشدار داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۸:۴۴    
رئیس کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: با حمله ناموفق به صنایع دفاعی اصفهان دشمنان ثابت کردند درصدد ضربه زدن به پیشرفتهای ما هستند اما با هوشیاری نیرو های پدافند راه به جایی نبردند.
جام جم   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۳۵    
محمد صالح جوکار در گفتگو با جام جم آنلاین گفت: ما اگر تثبیت قیمت ها را داشته باشیم و بتوانیم تعادل برقرار کنیم بهتر از افزایش دستمزدهاست . وی ادامه داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۵    
عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت : انقلاب همچنان با گذشت 44 سال از عمر باشکوهش به پیش می رود ، روز به روز قله های بزرگی می رسد .
روند بازار   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراهای مجلس آخرین وضعیت اجرای قانون ساماندهی تهران و امکان سنجی انتقال را تشریح کرد. به گزارش روند بازار ، ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۲۱    
محمد صالحی دورانی در گفتگو با خبرنگار سرویس سیاسی پایگاه خبری شهدای ایران :، در خصوص توهین سوئد به ساحت مقدس قرآن کریم، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران در ابعاد مختلف جایگاه خاصی در دنیا دارد و دنیا با شأن و عظمت ملت ایران آشنا هستند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک موضوعی بود که شب گذشته 5 بهمن ماه با حضور حمید فرداد، مجری کالابرگ الکترونیک و محمدرضا صباغیان، عضو کمیسیون تلفیق و امور داخلی مجلس شورای اسلامی در استودیوی برنامه تهران 20 بررسی شد.
بهار نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
گروه سیاسی: یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: تنگه هرمز را خرج موارد کم ارزشی کردیم که در نتیجه، ارزش عملیات روانی خود را از دست داده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس یازدهم در واکنش به اقدام پارلمان اروپا علیه سپاه گفت: در این مقطع، موضع ما باید محکم، راسخ و روشن باشد. به طوری که اتحادیه اروپا چشم و گوش خود را باز کند که نمی تواند در مقابل ایران مقتدر دست به چنین کارهای احمقانه و دور از شأن دیپلماسی بزند.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، امید قالیباف، سخنگوی وزارت صمت به همراه احمد اسدیان، معاون نظارت و بازرسی امور تولیدی سازمان بازرسی کل کشور در گفتگویی به بررسی چرایی درستی یا غلط بودن عرضه خودرو در بورس پرداختند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۸    
ایسنا/لرستان نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای کمیسیون امور داخلی مجلس برای افزایش تعداد نمایندگان لرستان متقاعد شدند.
جماران   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به لایحه ساماندهی تعطیلات کشور، اظهار کرد: دولت به منظور ساماندهی تعطیلات لایحه ای را تدوین کرده است که بر اساس آن در مرحله اول قرار است پنجشنبه ها در سراسر کشور تعطیل شود.
حیات   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۱    
علیرضا بیگی گفت: ایجاد پیمان پولی مشترک و اتصال آن به اقتصاد کشورهای پرقدرتی مانند ایران،چین،روسیه و ترکیه می تواند تهدیداتی را که از رهگذر دلار متوجه این کشورها می شود، تا حد زیادی خنثی کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۳:۲۶    
ایسنا/مرکزی نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد اختصاص یک نماینده مستقل برای شهرستان های خنداب و کمیجان در جلسه 18 دیماه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۲:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
طرح اصلاح جدول حوزه های انتخابیه مجلس و تعداد نمایندگان آن ها، در کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس تصویب شد. به گزارش صبح ساحل، به موجب این طرح 40 کرسی نمایندگی مجلس به 22 حوزه ی انتخابیه اضافه خواهد شد ...
رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۱۱:۲۲   + ۶۸ سایت دیگر  
رکنا: ابوالفضل ابوترابی عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از ارایه لایحه ساماندهی تعطیلات کشور به مجلس خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۹ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اختصاص یک نماینده مستقل برای شهرستان های خنداب و کمیجان در نشست کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس به تصویب رسید.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۷    
رشیدی کوچی؛ عضو کمیسیون امور داخلی مجلس گفت: آقای رئیسی یک دستور بدهد، کفایت می کند و آن هم این است که به جد بر آزادسازی واردات خودرو تاکید شود و قیمت براساس تعرفه تنظیم شود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: در آخرین جلسه بررسی افزایش شمار نمایندگان مجلس که فردا برگزار می شود پیش بینی شده که 40 نفر به شمار نمایندگان مجلس شورای اسلامی افزود شود. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۲۰:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سخنگوی امور داخلی مجلس تعداد نمایندگان مجلس به 330 نفر افزایش می یابد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شورا ها و امور داخلی مجلس گفت: با تصویب طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی و تایید شورای نگهبان، تعداد 40 نفر به نمایندگان مجلس اضافه خواهد شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما : سخنگوی امور داخلی مجلس گفت: تعداد نمایندگان مجلس به 330 نفر افزایش می یابد.
سلام نو / رکنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
محمد باقر قالیباف طرح شفافیت سران قوا را جهت بررسی پیشنهادات مجدداً به کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس ارجاع داد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۱۰:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی طرح شفافیت قوای سه گانه را دوباره به کمیسیون امور داخلی کشور ارجاع داد تا پیشنهادهای اصلاحی برای تامین نظر شورای نگهبان در این طرح تطبیق داده شود و سپس در صحن مجلس مورد بررسی قرار گیرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۹:۱۱   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار پارلمانی ایران اکونومیست ،جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه 11 دی ) مجلس شورای اسلامی به ریاست محمد باقر قالیباف، رئیس قوه مقننه و با حضور 197 تن از نمایندگان آغاز شد. حسینعلی حاجی دلیگانی عضو هیأت رئیسه مجلس دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز را به شرح زیر قرائت کرد: ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۶:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با بیان اینکه طبق قانون می توان 40 نماینده به تعداد نمایندگان مجلس اضافه شود، گفت: نحوه توزیع نماینده ها در حوزه های انتخابیه در کارگروهی در حال بررسی است.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بررسی طرح اصلاح جداول حوزه های انتخابیه و افزایش تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دستورکار کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس قرار دارد.
ایستنا   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
جلال رشیدی کوچی با اشاره به اینکه این شیوه فیلترینگ راهگشا نیست، از وعده ها برای رفع فیلتر بعد از آرام شدن فضا گفت. عضو کمیسیون امور داخلی مجلس و یکی از مخالفان طرح صیانت ...
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس می گوید: حضور ابراهیم عزیزی در دولت کنسل و منتفی شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۱۰/۰۵ - ۱۲:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
رسیدگی به گزارش کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس درباره طرح دوفوریتی شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها در دستور کار نمایندگان در جلسه علنی امروز قرار دارد.