چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۰:۱۹Jun 2024 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «جرائم راهنمایی و رانندگی»

پارسینه   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۷۳ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، اواسط خرداد ماه امسال بود که سردار سید تیمور حسینی از ابلاغ مبلغ جدید جریمه های رانندگی از سوی دولت خبر داد و گفت که هر مصوبه هیات دولت که علاوه بر تکلیف برای دستگاه های دولتی برای مردم هم تکلیفی را ایجاد کند، حتما باید در روزنامه رسمی هم منتشر شده و بعد از 15 روز قابلیت اجرا دارد ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۵ - ۰۰:۱۰    
در گزارش میدانی خبرنگار خبرگزاری برنا از یک قانون جدید که افزایش جرائم راهنمایی و رانندگی را در پی دارد بیشتر مردم و به خصوص رانندگان موافق افزایش جریمه ها هستند اما همین مردم از نبود جای پارک در شهر و وجود ترافیک های چند ساعته در ساعات مختلف ناراضی بوده و خواهان چاره اندیشی در این زمینه هستند.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۲۱:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا با اعلام اینکه جریمه های رانندگی به طور میانگین 3 برابر افزایش یافته اند، از اعمال افزایش جرائم رانندگی از ابتدای تابستان خبر داد. ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۵۵ سایت دیگر  
سردار سید تیمور حسینی در گفت وگو با ایسنا درباره جزئیات افزایش مبلغ جریمه های رانندگی گفت: هر مصوبه هیات دولت که علاوه بر تکلیف برای دستگاه های دولتی برای مردم هم تکلیفی را ایجاد کند، حتما باید در روزنامه رسمی هم منتشر شده و بعد از 15 روز قابلیت اجرا دارد. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
در اولین روزهای بهار امسال، وقتی هنوز تعطیلات نوروز 1403 تمام نشده بود؛ خبری مبنی بر افزایش پنج تا شش برابری مبالغ جرائم راهنمایی ورانندگی مورد توجه افکارعمومی قرار گرفت. خبری که البته چندان هم جدید نبود و پلیس ماه ها پیش پیشنهاد خود برای افزایش مبلغ جریمه های رانندگی را اعلام کرده بود ...
شبکه اطلاع رسانی دانا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ امیرحسین رحیمی در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران، گفت: اصلاحات ویراشی در قانون جرائم راهنمایی و رانندگی را در دستورکار داریم. ...
تین نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۲    
این روزها با افزایش جمعیت، شاهد تعداد خودروی بیشتری برای حمل و نقل درسطح شهرهستیم. این امر موجب ترافیک، تخلفات در رانندگی و جریمه های نقدی خواهد شد. پرداخت جرائم راهنمایی و رانندگی و پرداخت خلافی خودرو از اهمیت بالایی برخوردار است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
قوانین راهنمایی و رانندگی در هر کشور متفاوت است. تجارت نیوز در این گزارش جرائم راهنمایی و رانندگی را در برخی از کشورهای خاورمیانه بررسی کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی مجلس گفت: قطعا افزایش جرائم راهنمایی و رانندگی باید بیاید در مجلس تصویب شود.
کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۳    
مأموران پلیس شیکاگو در آمریکا بعد از کشتن یک راننده سیاه پوست که به دلیل جرائم راهنمایی و رانندگی متوقف شده بود به مرخصی فرستاده شده اند. گزارش های تحقیقی در آمریکا نشان می دهد که نیروهای پلیس آمریکا طی چند سال گذشته صدها تن از شهروندان این کشور را که نه سلاح گرم یا سرد در اختیار داشته اند و نه ...
کاماپرس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۳    
پیش از این اعلام شده بود که افزایش مبلغ جرائم راهنمایی و رانندگی از 25 فروردین ماه اجرایی خواهد شد، اما به نظر می رسد که تاکنون افزایش مبلغ جرائم به پلیس راهور ابلاغ نشده و همچنان رقم جریمه های رانندگی، همان مبالغ قبلی است. ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس، در شرایطی که پیش تر و در برخی از خبرها اعلام شده بود که افزایش مبلغ جرائم راهنمایی و رانندگی از 25 فروردین ماه اجرایی خواهد شد، پیگیری ها حاکی از آن است که تاکنون افزایش مبلغ جرائم به پلیس راهور ابلاغ نشده و همچنان رقم جریمه های رانندگی، همان مبالغ قبلی است. ایسنا در [...]
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
در شرایطی اعلام شده بود افزایش مبلغ جرائم راهنمایی و رانندگی از 25 فروردین اجرایی خواهد شد، خبرها حاکی از آن است که تاکنون افزایش مبلغ جرائم به پلیس راهور ابلاغ نشده و همچنان رقم جریمه های رانندگی، همان مبالغ قبلی است.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۹۸ سایت دیگر  
در شرایطی که پیش تر و در برخی از خبرها اعلام شده بود که افزایش مبلغ جرائم راهنمایی و رانندگی از 25 فروردین ماه اجرایی خواهد شد، پیگیری حاکی از آن است که تاکنون افزایش مبلغ جرائم به پلیس راهور ابلاغ نشده و همچنان رقم جریمه های رانندگی، همان مبالغ قبلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مأموران پلیس شیکاگو بعد از کشتن راننده ای که به دلیل جرائم راهنمایی و رانندگی متوقف شده بود به مرخصی فرستاده شده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا از افزایش 5 برابری جرائم راهنمایی و رانندگی خبر داد.
انتخاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
رحمت الله نوروزی، نماینده مجلس در تذکری به هیئت رییسه مجلس با انتقاد از افزایش مبلغ جرائم رانندگی عنوان کرد: افزایش چند برابری جرائم راهنمایی و رانندگی در مشکلات اقتصادی مردم به چه علت است؟ باید امروز بتوانیم در این تورم کمک حال مردم باشیم نه اینکه برای آنها مشکل ایجاد کنیم.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا 500 برابر جرائم راهنمایی و رانندگی با افزایش روبرو خواهد بود، گفت: بزودی با ابلاغ دولت میزان افزایش جرائم رانندگی که مدتی قبل از سوی راهور پیشنهاد شده بود اجرایی خواهدشد.
رییس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا 500 برابر جرائم راهنمایی و رانندگی با افزایش روبرو خواهد بود، گفت: بزودی با ابلاغ دولت میزان افزایش جرائم رانندگی که مدتی قبل از سوی راهور پیشنهاد شده بود اجرایی خواهدشد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۵۷   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا گفت: جرائم راهنمایی و رانندگی با افزایش 500 برابری روبرو خواهد بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۰۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور فراجا با بیان اینکه تا 500 درصد جرائم راهنمایی و رانندگی با افزایش روبرو خواهد بود، گفت: بزودی با ابلاغ دولت میزان افزایش جرائم رانندگی که مدتی قبل از سوی راهور پیشنهاد شده بود اجرایی خواهدشد.
ایمنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۴ - ۱۵:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر شیراز گفت: جرائم راهنمایی و رانندگی نسبت به تورم، میزان بازدارندگی لازم را ندارد و مجموعه راهور نیز نسبت به این موضوع گلایه دارد.
جهان صنعت نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۰۹ - ۱۵:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش جهان صنعت نیوز ، محمدرضا پوریافر در نشست خبری که صبح امروز- دوشنبه 9 بهمن ماه 1402- در محل ساختمان شهرداری این منطقه برگزار شد، گفت: بحث پروژه تقاطع فتح- باغستان چند سالی بود که در برنامه قرار داشت ...
تازه نیوز   ۱۴۰۲/۱۰/۱۸ - ۱۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی پیشنهاد داده است با هدف افزایش بازدارندگی تخلفات راهنمایی و رانندگی، جرائم 1/3برابر افزایش یابد؛ افزایشی که در نهایت باید دولت درباره آن تصمیم گیری کند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۰/۰۵ - ۱۴:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل تشخیص و وصول درآمد شهرداری تهران گفت: بر اساس اعلام دیوان محاسبات پرداخت سهم شهرداری ها ازجرائم راهنمایی و رانندگی نیاز به مصوبه ندارد و وزارت کشور باید سهم شهرداری ها را پرداخت کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۹/۲۷ - ۲۳:۵۰    
فرماندار زرند در جلسه شورای ترافیک گفت: شهرداران دریافت سهم از جرائم راهنمایی و رانندگی را پیگیری کنند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار قزوین گفت: امسال 205 نفر در سوانح جاده ای استان فوت کرده اندکه نشان می دهد جرائم تخلفات رانندگی در کشور بازدارنده نیست و در صورت افزایش آن می توانیم شاهد کاهش سوانح در جاده ها باشیم.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۷/۱۸ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با آغاز اجرای طرح ترخیص وسایل نقلیه رسوبی در پارکینگ های پلیس، شرایط تقسیط جرائم راهنمایی و رانندگی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه از ترخیص خودرو های رسوبی سال 1402 و امکان تقسیط جرائم راهنمایی و رانندگی تا یکسال به مناسب" هفته انتظامی" خبر داد.
خبر خودرو   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۰:۳۱    
به گزارش خبرخودرو ، رییس پلیس راهور تهران بزرگ از امکان سهل تر و جدید ترخیص خودرو های رسوبی و امکان تقسیط جرائم راهنمایی و رانندگی تا یکسال به مناسبت هفته انتطامی خبر داد.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۰۶:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت از امکان تقسیط جرائم راهنمایی و رانندگی تا یک سال خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۱ - ۰۲:۵۹    
در این اینفوگرافی درباره آگاهی از 20 تخلف جدول جرائم راهنمایی و رانندگی که نمره منفی دارند اطلاعاتی داده شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۰۹ - ۱۲:۲۶    
درباره آگاهی از 20 تخلف جدول جرائم راهنمایی و رانندگی که نمره منفی دارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۲۶ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه و پایگاه دریابانی کیش از اجرای طرح بخشودگی جرائم راهنمایی و رانندگی در روز مبعث رسول اکرم (ص) خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ترکی گفت: اگر جرائم راهنمایی و رانندگی مربوط به هوای پاک به دستگاه های مجری قانون هوای پاک تخصیص پیدا می کرد، اتفاقات بهتری رقم می خورد.
نسیم آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۲۷ - ۱۲:۰۷    
افراد زیادی به دنبال اتفاقات روز دنیا و آپشن های جدید در صنعت خودروسازی هستند. شاید شما نیز از علاقه مندان به این موضوعات هستید و با خودروی خود ماجراجویی های زیادی انجام داده اید. هزینه سوخت، تعمیر، تعویض روغن، خلافی خودرو و ... افراد زیادی را پس از اینکه صاحب ماشین شده اند، به دردسر انداخته است ...
برترین ها / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۱۶ - ۱۲:۳۵   + ۷۰ سایت دیگر  
پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی کل انتظامی ، طرح تقسط جرایم رانندگی را به مناسبت هفته فراجا آغاز کرد.
شهر فردا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: بسیاری از حقوق شهر از جمله 60 درصد سهم شهرداری از جرائم راهنمایی و رانندگی در کوچه پس کوچه های دولت گم می شود که باید آنها را پیگیری کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲۶ سایت دیگر  
شهردار تهران گفت: بسیاری از حقوق شهر از جمله 60 درصد سهم شهرداری از جرائم راهنمایی و رانندگی در کوچه پس کوچه های دولت گم می شود که باید آنها را پیگیری کنیم.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۶   + ۱۹ سایت دیگر  
علی خشنود در مورد وصول طلب شهرداری تهران از دولت بابت پرداخت حق السهم شهرداری از محل جرائم راهنمایی و رانندگی گفت: شهرداری تهران برای افزایش درآمدهای خود بر روی حوزه وصول جرایم راهنمایی و رانندگی تمرکز کردیم. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۲۵ سایت دیگر  
توصیه می کنیم که مواجهات آنها هرچه اخلاقی تر و انسانی تر باشد. فقط در مورد حجاب نمی گوییم و در برخورد با جرائم راهنمایی و رانندگی و مسائل دیگر هم می گوییم، هرچه برخورد آنها انسانی تر باشد، اثر آن بیشتر است.
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۰ - ۱۵:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس : مسعود طبیبی در جلسه شورای سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قم اظهار داشت: باید مسائل و مشکلات مربوط به عدم برخورداری این سازمان از درآمدهای حاصل از ارزش افزوده و جرائم راهنمایی و رانندگی به نحو شایسته ای مدیریت و حل شود. ...
قم پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس:مهدی جمالی نژاد در دومین اجلاس مجمع کمیسیون های شهرسازی و معماری کلان شهرها در تهران، اظهار داشت: از ابتدای انقلاب اسلامی هیچ کدام از وزرای کشور به اندازه وزیر کنونی علاقه مند برای پیگیری امور مسائل شهری نبوده است که لازم بوده تا از این فرصت برای پیشبرد اهداف مجموعه مدیریت شهری ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز پژوهش های شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اظهار اعتراض نسبت به تاخیرهای زیان بار بازگشت سهم مالیات بر ارزش افزوده و فراموشی در پرداخت سهم جرائم راهنمایی و رانندگی به شهرداری ها طی جلسه ای به اطلاع وزیر اقتصاد رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۶:۱۶    
گشتاسبی گفت: 60 درصد جرائم راهنمایی و رانندگی باید به شهرداری بازگردانده شود اما درآمد این جریمه ها طی سه سال گذشته به شهرداری شیراز پرداخت نشده است.
برترین ها / آنا   ۱۴۰۰/۱۲/۱۷ - ۱۰:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی کشور گفت: از سال 1401 شماره گذاری خودرو ها را توسعه داده و شماره گذاری را از درب منازل انجام می دهیم. ...
سلام نو / خودرو   ۱۴۰۰/۱۲/۰۸ - ۲۲:۳۳   + ۱۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افزایش میزان تعرفه جریمه های رانندگی به میزان 5 درصد در سال 1401 موافقت کردند.
پرشین خودرو   ۱۴۰۰/۱۱/۱۸ - ۱۰:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پرشین خودرو، سیدعلی محتشمی پور در مورد جرایم معاینه فنی تاکسی های در نوبت نوسازی گفت: تاکسیرانانی که در طرح نوسازی خودروهای خود ثبت نام کردند و دارای برگه ثبت نام در سامانه نوسازی هستند در صورتی که این برگه توسط سازمان تاکسیرانی مهر شده باشد ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شفیعی، معاون شهردار تهران تاکید کرد: سهم شهرداری ها از جرائم راهنمایی و رانندگی باید پرداخت شود.