پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۵:۰۵Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رئیس پلیس راهور تهران بزرگ»

همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۰:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: نمایشگاه بین المللی به کار خود از ساعت 9 صبح تا 3 بعدازظهر ادامه می دهد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: برگزاری نمایشگاه هایی که بر روی وضعیت ترافیکی منطقه تاثیر بگذارد جلوگیری خواهد شد و باید نظر تخصصی پلیس و شهرداری نیز به دلیل مدیریت ترافیک اعمال شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: فردا قرار است دو نمایشگاه کشاورزی و پوشاک در نمایشگاه بین المللی برگزار شود که هیچ مجوزی از پلیس راهور دریافت نکرده اند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۳۹    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در روزهای شنبه ترافیک مرتب تر ، منظم تر است و روزهای چهارشنبه و تعطیلات افزایش سفر داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۶    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد پلیس با نمایشگاه های پرمخاطب خبر داد و گفت: این نمایشگاه ها اجازه فعالیت ندارند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
تهران با بیش از روزانه 1700 تا 2000 تصادف و ترافیک پرحجم در ساعات ابتدایی و انتهایی روز یکی از شلوغ ترین شهرهای جهان است در حالی که پیش بینی رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از آینده ترافیکی تهران که این روزها پایتخت نشینان را گرفتار کرده چندان امیدبخش نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ راهکارهای این پلیس برای حل معضل ترافیک تهران را تشریح کرد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۴:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به بی اثر بودن طرح محدودیت های شبانه در دوران بیماری کرونا، گفت: در حال حاضر طرح محدودیت تردد شبانه در حوزه ترافیک یک آسیب است و پلیس نیز پیشنهاد می دهد که این طرح لغو شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۳:۳۶    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به جزئیات و آمار تصادفات، درباره نحوه رانندگی بانوان و آقایان توضیحاتی ارائه داد.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد با خودروهای آلاینده، دودزا، دارای نقص فنی و همچنین خودروهای فاقد معاینه فنی، خبر داد.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از طرح زمستانه پلیس پایتخت خبر داد و گفت: پلیس راهور تهران بزرگ با تمامی امکانات و تجهیزات در کنار شهروندان، زمستان را آغاز می کند.
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش 18 درصدی تعداد خودروها در پایتخت نسبت به قبل از شیوع کرونا خبر داد و گفت: با بازگشایی مدارس و مراکز درسی قطعا ترافیک تهران افزایش می یابد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هر چقدر که حمل و نقل عمومی ما ضعیف تر عمل کند ترافیک خودروی شخصی هم افزایش پیدا می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از افزایش ترافیک پایتخت با بازگشایی مدارس و دانشگاه ها خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۳:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: روزانه بیست میلیون سفر در شهر تهران اتفاق می افتد که آلودگی بیشتر می شود و هرچقدر تقاضای سفر بیشتر باشد و عمدتا ناوگان حمل و نقل عمومی که سوخت آن دیزل است باعث افزایش آلودگی هوا می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا نوشت : سرهنگ سید ابوالفضل موسوی پور، جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح تشدید برخورد با تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در تهران از روز گذشته خبر داد ...
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید بر این که مخدوش کردن پلاک نه تنها یک تخلف رانندگی است، بلکه جرم نیز محسوب می شود، گفت: طرح تشدید برخورد با تخلفات پوشش و مخدوشی پلاک در تهران همواره در حال اجرا بوده است، اما از امروز با شدت بیشتری اجرای آن ادامه خواهد داشت.
خبرآنلاین: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به ویدئوهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی که نشان از حرکات مخاطره آمیز موتورسواران و رانندگان است، گفت: پلیس فضای مجازی را رصد؛ و با اقدام کنندگان به این رفتارها برخورد می کند. ...
برترین ها / تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۲۵ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی رییس پلیس راهور پایتخت: نه تنها دوربین های نظارتی پلیس و همکاران من در سطح معابر بزرگراهی، بلکه تیم فضای مجازی پلیس راهور در طول شبانه روز رفتار های پر خطر رانندگان و موتورسواران را که با حرکات نمایشی به دنبال جذب فالور در فضای مجازی هستند را رصد و ضمن فراخوان آن ها با اعمال ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۴:۲۷    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: با تغییر ساعت هزینه خودروی شخصی بالا می رود و مردم به سمت حمل ونقل عمومی می آیند و همین امر باعث کاهش سفرهای شهری می شود.
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۰:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
حمیدی گفت: فلسفه طرح ترافیک کاهش سفر های غیرضروری بوده و خروجی آن کاهش آلودگی شهر و انضباط ترافیک شهر است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی روز 13 آبان ماه 1400 را در معابر منتهی به خیابان طالقانی پایتخت اعلام کرد.
رییس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال محدودیت ها و ممنوعیت های ترافیکی روز 13 آبان ماه 1400 در سطح معابر منتهی به خیابان طالقانی خبر داد .
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: تردد این موتورسیکلت ها در سطح شهرها و جاده ها و معابر ممنوع است و تا زمانی که قانون اصلاح نشده قانون قبلی سرجای خود بوده و لازم الاجراست.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: ارکستر مدیریت در رفع ترافیک و آلودگی هوای تهران هماهنگ نمی نوازد ولی با همدلی دوستان برای موضوعات و مشکلات شاهد یک عزم جدی هستیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۱:۵۷    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: باید کارهایی که انجام نشده را انجام دهیم و نگذاریم کاری بر روی زمین بماند.کاهش آلودگی هوا نیاز به همت جمعی دارد
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۰:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
رکنا: رئیس پلیس راهور تهران بزرگ تاکید کرد: ترافیک تهران حل نمی شود، فقط می توان با مدیریت صحیح، ساعت پیک ترافیک را کمتر کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: تغییر ساعت طرح ترافیک و اجرای آن از ساعت 7:30 تا 17 مصوبه شورای ترافیک است و پلیس راهور هم عضو این شوراست که شهرداری مصوبه این شورا را اعلام کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۰۶:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: خوشبختانه تا کنون در تصادفات رخ داده در پایتخت، شاهد وقوع تصادفی مرتبط با کودکان کار نبوده ایم.
تهران پرس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۲۰:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه بیشترین تصادفات در بزرگراه آزادگان و امام علی(ع) روی می دهد؛ گفت: روزانه 1500 تا 2000 تصادف و سالانه 600 فوتی در تهران داریم.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۴:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به وضعیت ترافیکی پایتخت از ارائه سه پیشنهاد به ستاد کرونا برای حل این معضل خبر داد که لغو منع تردد شبانه یکی از آنهاست.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۵۲   + ۱۷ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس پلیس راهور پایتخت گفت:در تحلیل آمار تصادفات و علل آنها باید بگویم که عدم توجه به جلو 44 درصد و عدم توانایی در کنترل وسایل نقلیه 23 درصد بوده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: هر سال در شهر تهران به خاطر آلودگی هوا 4 هزار نفر مستقیم و غیرمستقیم جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ، سه شنبه 4 آبان ماه 1400 با حضور اصحاب رسانه برگزار شد. سردار حمیدی ضمن تحلیل وضعیت ترافیکی، تصادفات و اقدامات و طرح های ترافیکی پیشرو در سال جاری گفت: هر موتورسیکلت سه برابر خودرو آلودگی ایجاد می کند ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
تهران -ایرنا- رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: لغو محدودیت تردد شبانه، اصلاح ساعت کاری ادارات و تغییر ساعت اجرای طرح ترافیک در پایتخت از پیشنهاداتی است که از طرف پلیس برای کاهش ترافیک، به ستادمقابله با کرونا استان و شورای عالی ترافیک داده ایم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۴۲    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سالانه 4 هزار نفر در تهران به دلایل مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: در شش ماهه اول امسال 275 نفر از شهروندان در تصادفات فوت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۲۰   + ۴۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور پایتخت با بیان اینکه آمار اعلام شده سالانه 4 هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند؛ با انتقاد از وضعیت ترافیکی پایتخت گفت: محدودیت شبانه کرونایی مزید بر علت ترافیک عصرگاهی شهر تهران است.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۱۴    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از پیشنهادات پلیس راهور به ستاد استانی کرونا برای بازگردان ساعت اجرای طرح ترافیک به قبل از شیوع کرونا خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۶    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: سالانه 4 هزار نفر در تهران به دلایل مستقیم و غیر مستقیم مرتبط با آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: قانون هوای پاک در برخی موارد ضعف هایی دارد و باید اصلاح شود و سازمان ها و نهاد ها نیز قانون را درست اجرا نمی کنند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد: موتوریار باعث شد برخوردهایی که بین پلیس و موتورسواران متخلف برای توقیف، انتقال به پارکینگ و... بود را دیگر نداشته باشیم و از این طرح هم پلیس و نیز مردم راضی هستند.
سلامت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
سلامت نیوز : رئیس پلیس راهور ناجا گفت: سالانه در تصادف رانندگی کشورمان حدود 17 هزار نفر قربانی و 300 هزار نفر مجروح و معلول می شوند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
سردار حمیدی گفت: فعالیت میکسرها و خودروهای شرکت های حمل بتن در روز و شب مشکلاتی را ایجاد می کند. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،سردار حمیدی رئیس پلیس تهران بزرگ درباره شرایط تردد ماشین های حمل بتن گفت ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۲:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: روزانه سیزده میلیون جمعیت ثابت و شناور، هشت میلیون موتور و خودرو و بیست میلیون سفر در پایتخت اتفاق می افتد. به گزارش میزان و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ سردار محمد حسین حمیدی با عرض تبریک به مناسبت هفته ناجا گفت ...
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر تصاویر بازدید رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از خبرگزاری مهر ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ عصر دوشنبه 19 مهر 1400 با حضور در خبرگزاری مهر از بخش های مختلف تحریریه خبرگزاری بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
سردار محمد حسین حمیدی ، رئیس پلیس راهور تهران بزرگ روز آتش نشان را به تمامی ایثارگران و فداکاران عرصه ایمنی و سلامت تبریک گفتند.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت تردد کلیه موتور های سنگین و خودرو های سنگین در این روز در سطح شهر تهران خبر داد.