سه شنبه ۰۵ تیرساعت ۲۱:۳۳Jun 2024 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «طلای دست دوم»

در حالی روز گذشته اتاق اصناف ایران از ممنوعیت فروش طلای دست دوم خبر داد و رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران از آن دفاع می کند که به نظر می رسد با موجودی بالای طلای دست دوم طلافروشان و همچنین رغبت مردم برای خرید طلای دست دوم ...
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران گفت: طلافروشان دیگر مجاز نیستند طلای دست دوم بفروشند و این ممنوعیت به دلیل حمایت از تولید است؛ اما خرید طلای مردم، همچنان ممکن است و طلافروشان بعد از خرید طلای دست دوم از مردم باید آن را ذوب کنند تا به چرخه تولید بازگردد.
رئیس کمیسیون طلا و جواهر اتاق اصناف ایران اعلام کرد از این پس فروش طلای دست دوم به صورت رسمی ممنوع شد. حالا به جای طلای دست دوم چه چیزی می توان خرید؟
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۲۰:۰۹    
خبر مربوط به ممنوعیت فروش طلای دست دوم توسط رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران در حالی مطرح شده است که اتحادیه طلافروشان سال هاست نسبت به ممنوعیت این موضوع تلاش و نامه نگاری کرده بود ...
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از ممنوعیت تردد در خیابان های آزادی، انقلاب و دماوند از ساعت 8 صبح روز سه شنبه 5 تیرماه خبر داد. این محدودیت ها به منظور تسهیل در برگزاری مراسم راهپیمایی عید غدیر خم اجرا خواهد شد.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۸:۰۳    
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران اعلام کرد هیچ واحد صنفی اجازه فروش طلای دست دوم ندارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر مشهد گفت: بیش از 90 درصد از افرادی که وارد طلافروشی می شوند، به دنبال خرید طلای دست دوم هستند و در واقع برای سرمایه گذاری مراجعه می کنند.
اقتصاد آنلاین / خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۹:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران از حذف کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف و ممنوعیت فروش آن در طلافروشی ها خبر داد و گفت: اتحادیه ها پس از اطلاع رسانی و دادن اخطارهای لازم، می توانند نسب به اعمال قانون نسبت به واحدهای متخلف اقدام کنند.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران گفت: کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف حذف شده از این رو فروش آن در طلافروشی ها ممنوع است.
اتحادیه طلا،جواهر و سکه تهران   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۳    
رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران از حذف کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف و ممنوعیت فروش آن در طلافروشی ها خبر داد و گفت: اتحادیه ها پس از اطلاع رسانی و دادن اخطارهای لازم، می توانند نسب به اعمال قانون نسبت به واحدهای متخلف اقدام کنند.
در پی اقدامی قاطع از سوی اتاق اصناف ایران، فروش طلای دست دوم و مستعمل در سراسر کشور ممنوع شد. این تصمیم با هدف حمایت از تولیدکنندگان داخلی، جلوگیری از تقلب و حفظ سلامت خریداران طلا اتخاذ شده است.
کسب و کار نیوز- رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران از حذف کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف و ممنوعیت فروش آن در طلافروشی ها خبر داد و گفت: اتحادیه ها پس از اطلاع رسانی و دادن اخطارهای لازم، می توانند نسب به اعمال قانون نسبت به واحدهای متخلف اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین / دولت بهار   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۱۰   + ۶۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران از حذف کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف و ممنوعیت فروش آن در طلافروشی ها خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۳:۵۹   + ۸۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی اتاق اصناف ایران از حذف کد آیسیک فروش طلای مستعمل از سامانه نوین اصناف و ممنوعیت فروش آن در طلافروشی ها خبر داد.
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۶   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا بروزرسانی: دوشنبه 4 تیر عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 34,097,000 طلای 18 عیار / 740 33,642,000 طلای 24 عیار 45,462,000 طلای دست دوم 33,641,960 آبشده کمتر از کیلو 147,790,000 مثقال طلا 147,820,000 انس طلا 2,321.51 قیمت سکه ...
امروز یکشنبه 3 تیر ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید بدون تغییر نسبت به روز گذشته، 40 میلیون و 200 هزار تومان به فروش می رسد.
قیمت سکه و قیمت طلا در بازار امروز چهارشنبه 30 خرداد ماه 1403 اعلام شد. بر این اساس هم اکنون در بازار آزاد، قیمت طلای 18عیار هر گرم 3 میلیون و 330 هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز 39 میلیون و 850 هزار تومان است.
ربیع   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، به نقل از مهر، خرید و فروش سکه و طلا همواره از عرصه هایی است که کلاه برداران و سودجویان متخلف تلاش می کنند در آن با خرید و فروش های غیر قانونی اقدام به کسب سودهای هنگفت کنند. ...
روزنامه 19 دی   ۱۴۰۳/۰۳/۲۸ - ۱۳:۱۰   + ۲۴ سایت دیگر  
خرید و فروش سکه و طلا همواره از عرصه هایی است که کلاه برداران و سودجویان متخلف تلاش می کنند در آن با خرید و فروش های غیر قانونی اقدام به کسب سودهای هنگفت کنند. ...
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۳ - ۱۶:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا بروزرسانی: چهارشنبه 23 خرداد عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 32,981,000 طلای 18 عیار / 740 32,542,000 طلای 24 عیار 43,975,000 طلای دست دوم 32,541,740 آبشده کمتر از کیلو 142,960,000 مثقال طلا 142,840,000 انس طلا 2,314.26 ...
صنعت مالی   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۱۰:۲۰   + ۵۴ سایت دیگر  
قیمت طلا بروزرسانی: جمعه 18 خرداد – 08:30 عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 33,706,000 طلای 24 عیار 44,941,000 طلای 18 عیار / 740 33,257,000 طلای دست دوم 33,256,990 آبشده کمتر از کیلو 146,100,000 مثقال طلا 145,870,000 انس طلا 2,372.88 قیمت سکه ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۷ - ۱۴:۲۹   + ۲۴ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امروز سه شنبه 8 خرداد ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش 500 هزار تومانی نسبت به روز گذشته، 40 میلیون و 700 هزار تومان به فروش می رسد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۳/۰۳ - ۱۱:۲۴   + ۴۱ سایت دیگر  
قیمت سکه و قیمت طلا امروز پنجشنبه 3 خرداد 1403 را در جدول زیر مشاهده کنید. علاوه بر قیمت سکه امامی، بهار آزادی، گرمی، نیم سکه و ربع سکه می توانید قیمت مثقال و انس جهانی طلا، طلای آبشده و دست دوم را نیز مشاهده فرمایید.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امروز چهارشنبه 2 خرداد ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش 200 هزار تومانی نسبت به روز گذشته، 40 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد.
فرارو   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۸:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
فرارو- این روز ها عده زیادی از مردم بخشی از سرمایه خود را به طلای دست دوم تبدیل می کنند. اجرت پایین تر و نوسانات قیمت کمتر نسبت به دلار و دیگر کالا ها از جمله دلایل محبوبیت خرید طلای دست دوم به حساب می آید. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
از گزینه های سرمایه گذاری همواره مسکوکات طلا بوده است که در کشورهایی با تورم بالا همواره مورد استقبال سرمایه گذارن می باشد. سرمایه گذاری روی طلا انواع مختلفی دارد که میتوان به بازارسکه، طلا، طلای آب شده ، طلای دست دوم و شمش طلا اشاره نمود.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۲:۰۱    
امروز در بازار سکه و طلا قیمت ها تقریبا ثابت بود؛ هر چند با آرامش در بازار ارز قیمت طلا و سکه اندکی کاهش یافت؛ اما نرخ های روی طلا فروشی تقریبا 10 روزی است که در قیمت های ثابت در نوسان است. +
از کجا می توان مطمئن بود طلائی که خریداری می کنیم اصل است یا عیار 18 دارد یا از کجا بفهمیم که روکش طلا نیست؟با ما همراه باشید.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۰۷:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
امروز در بازار سکه و طلا قیمت ها تقریبا ثابت بود؛ هر چند با آرامش در بازار ارز قیمت طلا و سکه اندکی کاهش یافت؛ اما نرخ های روی طلا فروشی تقریبا 10 روزی است که در قیمت های ثابت در نوسان است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۸:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
یک فعال بازار طلا با بیان اینکه مردم از خرید طلای دست دوم و آب شده خودداری کنند از احتمال ثبات قیمت طلا و سکه در ماه آینده خبر داد.
شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
این روزها با بالا رفتن قیمت طلا خریداران طلای دست دوم بیشتر شده است ما در این گزارش نحوه محاسبه قیمت طلای دست دوم را آورده ایم.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۰۵:۴۶   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت طلا در پنجمین روز هفته کاهش پیدا کرد. هر مثقال طلای 18 عیار با افت 105 هزار تومانی در کانال 14 میلیون تومانی عقب نشینی کرد و با رقم 14 میلیون و 744 هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای 18 عیار با افت 24 هزار تومانی روی رقم سه میلیون و 404 هزار تومانی ایستاد ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۲    
فرمول قیمت فروش طلا = (عیار طلا / 750) * قیمت پایه طلا * وزن طلا
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۹ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امروز دوشنبه 10 اردیبهشت ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش یک میلیون و 100 هزار تومانی نسبت به روز گذشته، 39 میلیون و 900 هزار تومان به فروش می رسد.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۶ - ۰۶:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
قیمت طلا روز چهارشنبه کاهشی شد. هر مثقال طلای 18 عیار 9 1 هزار تومان کاهش داشت و در کانال 15 میلیونی عقب نشینی کرد. این مقدار طلا با قیمت 15 میلیون و 332 هزار تومانی معامله شد. هر گرم طلای 18 عیار با کاهش 25 هزار تومانی روی رقم سه میلیون و 538 هزار تومانی ایستاد ...
رکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۰۴ - ۱۰:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امروز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با کاهش 800 هزار تومانی نسبت به روز گذشته، 42 میلیون و 300 هزار تومان به فروش می رسد.
55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۱۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
از طلای دست دوم به عنوان نوعی سرمایه گذاری و یا برای استفاده در زیورآلات استفاده می شود. طلای دست دوم به طور قابل توجهی ارزان تر از طلای نو است. دلیل این امر این است که طلای نو شامل اجرت ساخت می شود، در حالی که طلای دست دوم اینگونه نیست.
مازند اصناف   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۱:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمسیون تخصصی طلا، جواهر و نقره اتاق اصناف ایران گفت: خریداران طلا به هیچ عنوان به فضای مجازی و مغازه های بدون آدرس و مجوز اعتماد نکنند و از خرید طلای دست دوم که اغلب یا تقلبی بوده و یا عیار مشخصی ندارند، پرهیز کنند.
رکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۲   + ۵۷ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: امروز چهارشنبه 15 فروردین ماه تا این لحظه، قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با افزایش 2 میلیون و 200 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به قیمت 42 میلیون و 500 هزار تومان به فروش می رسد.
اقتصاد آنلاین / 55آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۰۳:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه طلا فروشان گفت: مردم از خرید طلای دست دوم جدا خودداری کنند طلایی که فاقد کد استاندارد باشد قابل پیگیری نیست.
حیات   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۴:۳۱    
در گفتگو با حیات مطرح شد؛
نادر بذرافشان رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: خرید طلای دست دوم به دلیل نداشتن کد استاندارد امن نیست و به تولیدکنندگان این صنف نیز آسیب وارد کرده است.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
بررسی وضعیت بازار های موازی بورس (بیت کوین، سکه، طلا و نفت) می تواند به تصمیم گیری سرمایه گذاران کمک شایانی کند. نبض بورس ضمن مرور روند روزانه و هفتگی قیمت ها، به بیان پیش بینی بازار ها در روز های آینده نیز خواهد پرداخت.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۲۱   + ۳۴ سایت دیگر  
در این مطلب به بررسی قیمت سکه و قیمت طلا امروز یک شنبه 20 اسفند 1402 پرداخته ایم که در ادامه مشاهده کنید.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۶:۳۱    
افزایش قیمت طلا علاوه بر اینکه قدرت خرید را کاهش داده، مردم را به سمت خرید بدلیجات و طلای دست دوم نیز تشویق کرده است. به اعتقاد رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، خرید طلای دست دوم به دلیل نداشتن کد استاندارد امن نیست و به تولیدکنندگان این صنف نیز آسیب وارد کرده است. طلا [...]
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۱۰:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
افزایش قیمت طلا علاوه بر اینکه قدرت خرید را کاهش داده، مردم را به سمت خرید بدلیجات و طلای دست دوم نیز تشویق کرده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
قیمت طلا بروزرسانی:پنجشنبه 2 فروردین عنوان نرخ قیمت (ریال) طلای 18 عیار / 750 32,536,000 طلای 24 عیار 43,381,000 طلای 18 عیار / 740 32,102,000 طلای دست دوم 32,102,110 آبشده کمتر از کیلو 141,030,000 مثقال طلا 140,970,000 انس طلا 2,160 ...