پنجشنبه ۱۴ مردادساعت ۱۶:۰۵Aug 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

مرصاد   ۶ ساعت پیش    
مرصاد نیوز: رئیس اتاق اصناف پاوه گفت: تا اطلاع ثانوی تمامی رستوران ها، کبابی ها، قهوه خانه ها و سایر اغذیه فروشان، خدمات آن ها بصورت برون بر خواهد بود.
گیلانستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه اتاق اصناف آستارا خواستار نگاه ویژه به واکسیناسیون اصناف این شهرستان با توجه به مرزی بودن، شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگو و نائب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: در پیک پنجم کرونا و شرایط سخت این بیماری قرار داریم، از مجموعه صنفی کشور می خواهیم همانند گذشته رعایت پروتکل های بهداشتی را در اولویت فعالیت شان قرار دهند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۹    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه طی سال گذشته 310 آرایشگاه زنانه در زنجان به علت رعایت نکردن محدودیت های کرونایی پلمب شد، گفت: دولت تسهیلات ارزان قیمت به آرایشگاه ها پرداخت کند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۵۲    
مدیر کنترل و نظارت و بازرسی اتاق اصناف مشهد گفت: نان و مرغ در صدر تخلفات و نظارت ها بوده است، به طوری که در 10 روز گذشته 215 پرونده تخلف به ارزش یک میلیارد و 100 میلیون تومان ثبت شده است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۴۶    
شریفی گفت: اگر قرار باشد فروشگاه جدیدی راه اندازی شود باید حتما به اتاق اصناف و اتحادیه مراجع کرده و با هماهنگی کمیسیون نظارت اقدام شود؛ زیرا محدویت هایی برای راه اندازی فروشگاه های جدید با توجه به اعتراضات و گلایه های بازاریان اعمال شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۰:۰۴    
اتاق اصناف یزد اعلام کرد: طبق اطلاعیه اتاق اصناف ایران در خصوص ارائه تسهیلات کرونایی به تالارهای پذیرایی دستورالعمل پرداخت تسهیلات بنگاه محور به تالارهای پذیرایی آسیب دیده از بیماری کرونا ابلاغ شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۷:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
زند رئیس اتاق اصناف اراک گفت: اصلی ترین علت عدم انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر، نبود عزم جدی در مسئولان امر است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گیلان با تاکید بر اینکه اصناف به دلیل ارتباط مستقیم با مردم از اولویت های دریافت واکسن هستند، گفت: پیگیری واکسن اصناف و بازرسان نظام صنفی را به صورت جدی در دستور کار قرار داده ایم تا هر چه سریعتر به نتیجه برسد.
فرمانداری آران و بیدگل   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۷    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل دکتر اسماعیل بایبوردی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در نشست رئیس اتاق اصناف این شهرستان گفت: اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی از عاملان تحقق حکمرانی خوب اقتصادی محسوب می شوند. ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اصناف سازمان صمت استان ایلام با بیان اینکه این تعداد 37892 واحدهای صنفی در 4 رسته توزیعی، خدماتی، تولیدی و فنی در ایلام در حال خدمات رسانی به مردم هستند، بیان کرد: نظارت بر فعالیت های صنفی توسط اتاق اصناف و اتحادیه ها به صورت مستمر انجام می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نایب رئیس اتاق اصناف اهواز گفت: هرگونه افزایش قیمت نان حتی برای نانوایان آزادپز تخلف و غیرمجاز است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز اعلام کرد که با توجه به پیک پنجم کرونا و افزایش ابتلا به کووید 19 در استان ، طرح نظارت بهداشتی بر واحدهای صنفی و برخورد قانونی با متخلفان در البرز تشدید شد.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش رادیو اقتصاد؛ "خسرو ابراهیمی نیا" نائب رئیس اتاق اصناف تهران در برنامه روز از نو رادیو اقتصاد گفت: علل و مشکلات اقتصاد باید ریشه یابی شود و اقتصاد با زبان دستوری و امر و نهی درست نمی شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
حمید خرمی در جلسه ای با رای هیئت رئیسه اتاق اصناف قم به ریاست این اتاق انتخاب شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: قیمت روغن خوراکی، پخت و پز و روغن نباتی در استان زنجان افزایش نیافته است و انواع روغن برای مصرف کننده در استان به وفور وجود دارد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
در راستای برگزاری گشت های مشترک اداره تعزیرات حکومتی استان گیلان با نمایندگان اتاق اصناف و نیروی انتظامی از یک انبار مقدار 470 عدد روغن خوراکی و 90کیسه برنج به اتهام احتکار کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری از بازرسی 2 هزار و 300 واحد صنفی این شهرستان در تیر ماه امسال خبر داد و گفت: اصناف متخلف این شهرستان 250 میلیون تومان جریمه شدند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: استان زنجان در خصوص واحدهای صنفی بدون مجوز مشکل دارد و واحدهای صنفی بدون پروانه کسب و مجوز، پلمب می شوند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هاشم لاجانی رئیس اتاق اصناف مهاباد در گفت و گو با خبرنگار هه وال موکریان ، اظهار کرد: به دنبال شیوع دوباره ویروس کرونا و اعلام وضعیت قرمز در این شهرستان واحد هایی کە شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکنند بار اول بە آن ها تذکر دادە و بار دوم نسبت بە پلمب آن واحد اقدام خواهد شد. هشدار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیر بازرسی اتاق اصناف خوزستان گفت: افزایش قیمت های کالا در بازار غالباً متأثر از موج گرانی شامل تورم سالیانه، افزایش حقوق ها، افزیش نرخ دستمزد کارگران و دیگر موارد از جمله هزینه های حمل و اجاره بها است که در سطح کشور وجود دارد و در حال حاضر در بازار گرانی بیشتر از گرانفروشی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: برای مهار کرونا در زمان پیک شیوع این ویروس باید نسخه دیگری پیچیده شود و امروز راه علاج کرونا بستن مغازه ها نیست، البته دیگر کسی زیر بار بستن مغازه های خود نمی روند.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: گشت های مشترک متشکل از اداره نظارت بر اماکن عمومی، صنفی، اتاق اصناف و کارشناسان بهداشت بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد خسارت هایی را که قطعی های گذشته برق به اصناف وارد کرده است، با تخمین و برآورد حدود 30 درصد برای هربار قطع برق می داند؛ خسارتی که به گفته او تخمینی است و برپایه تعطیلی واحد در زمان قطع برق، می توان به آن اشاره کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۲۲:۱۷    
رئیس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: حمایت نکردن دولت از اصناف، باعث رعایت نشدن شیوه نامه های بهداشتی از سوی آنان شده است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
عرضه و تقاضا به همراه رقابت، عناصر سه گانه و کلیدی در تعیین قیمت کالا و محصولات در بازار هستند. بنابراین انتظار تولیدکننده و مصرف کننده تعیین قیمت ها براساس رقابت و نه قیمت گذاری دستوری و رانت خواری است. به گزارش پیام فوری، ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اراک گفت: صنوف مختلف بیش از سایر قشرها نیازمند دریافت واکسن هستند، بی توجهی به صنوف در برنامه واکسیناسیون بی مهری در حق آنان است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۲:۳۲    
حسنی گفت: اصناف و باشگاه های ورزشی مشهد نسبت به هشدارهای کرونایی بی توجهی می کنند از این روی اداره ورزش و جوانان و اتاق اصناف موظف به اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس مرکز نیکوکاری اتاق اصناف البرز از ارسال اولین محموله اهدایی نذر آب به استان های خوزستان و سیستان و بلوچستان خبرداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: بدقولی ها و عدم حمایت دولت از اصناف، موجب دلسردی صاحبان صنوف و عدم همکاری لازم در رعایت پروتکل های بهداشتی در پیک پنجم کرونا شده است.
موج   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته طلا و جواهرات اتاق اصناف ایران گفت: در روزهای اخیر پس از افزایش دوباره قیمت ارز در ایران و روند مثبت انس جهانی طلا، بار دیگر قیمت طلا در ایران صعودی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۸ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان فردیس اعلام کرد که طبق بررسی های میدانی بخشی از علت گرانی مرغ در این شهرستان ناشی از تخلفات واحدهای صنفی بوده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۶    
مرصاد نیوز: اجلاس ماهیانه اتاق اصناف با حضور امام جمعه موقت و روسای اتحادیه های صنفی در شهرستان سرپل ذهاب برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
اتاق اصناف و سپاه در قالب رزمایش کمک مومنانه 200 بسته معیشتی به ارزش 400 میلیون ریال را بین کارگران فصلی و ساختمانی شهر کرمانشاه توزیع کردند.
ابراهیمی نیا گفت: بیش از یک سال و نیم، تالارهای پذیرایی به دلیل شیوع کرونا تعطیل بوده اند که این امر منجر به اخراج نیروهای کار و ورشکست شدن صاحبان این صنف شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
التهاب قیمتی در بازار سیمان و مناقشه بر سر عرضه این محصول در بورس کالا در حالی این روزها شدت گرفته که به گفته مسؤولان سازمان تعزیرات تاکنون گزارشی مبنی بر گران فروشی سیمان از سوی دستگاه های ناظر بر بازار شامل سازمان حمایت و اتاق اصناف به تعزیرات ارائه نشده است.
کرج رسا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۱    
نشست هماهنگی جهت اجرای طرح ویژه نظارتی صنف مشاورین املاک امروز چهارشنبه ششم مرداد ماه سال جاری با حضور هیات رئیسه اتاق اصناف ، مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف و اعضای هیات مدیره این اتحادیه تشکیل شد. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
در حالی که قیمت نان در طول 10 سال گذشته تنها سه بار افزایش یافته بود، چندی پیش اتاق اصناف از تصویب افزایش نرخ قوت قالب ایرانی ها خبر داد؛ خبری که در ادامه به نوعی تکذیب شد. در این میان فعالان صنفی، از کاهش ساعت کاری یا حتی تعطیلی برخی نانوایی ها، به دلیل افزایش هزینه های تولید خبر می دهند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران از ابتدای فروردین تا انتهای تیرماه سال 1400 مطابق با بازرسی های صورت گرفته 22 مورد احتکار در بازار سیمان را در تهران و کرج کشف کرده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدرضا محمدی که در برنامه گفتگوی اقتصادی حاضر بود، وظیفه ذاتی سازمان متبوعش را رسیدگی به پرونده هایی دانست که از اتاق اصناف و سازمان حمایت می رسد و ادامه داد: تاکنون پرونده ای دال بر گران فروشی و عرضه خارج از شبکه سیمان به این سازمان ارسال نشده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیمی نیا، نائب رئیس اتاق اصناف تهران، تصمیم کمیسیون کشاورزی برای حفظ ارز 4200 تومانی در واردات نهاده ها را به نوعی خودزنی تشبیه کرد و این کار مجلس را احساسی خواند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۵۶    
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: قیمت انواع میوه و حبوبات در بازار استان زنجان در نوسان است و در حال حاضر حبوبات در انبارها نداریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اراک-- رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: انتقال صنوف آلاینده و مزاحم از داخل شهر اراک، نیاز به اختصاص زمین دولتی با کاربری تغییر داده شده دارد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۰    
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد از برخورد با متخلفان کرونایی می گوید، اما برخی کسب وکار ها همچنان به فعالیت ادامه می دهند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بوشهر-ایرنا- معاون اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط دشوار فعالیت نانوایی ها در این استان گرم تداوم فعالیت منظم و مستمر این صنف به حمایت ویژه نیاز دارد.
برخلاف صحبت های روز گذشته رییس اتاق اصناف تهران، دبیر کل اتاق اصناف تاکید کرد که وضعیت فعالیت مشاغل در همه استان ها بر اساس آخرین اطلاعیه منتشر شده است.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: دبیر اجرایی اتاق اصناف اهواز گفت: از حدود یک ماه گذشته تاکنون قیمت هر کیسه 10 کیلویی برنج ایرانی از 210 هزار تومان به 290 هزار تومان رسیده است ...