دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۲۴Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از انعقاد تفاهم نامه همکاری با اتاق اصناف در راستای کیفیت بخشی و تقویت نظارت بر بازار کالاهای اساسی خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۵:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان دزفول گفت: فرهنگ سازی و تذکر به جای اعمال قانون و جریمه، منجر به کاهش 66 درصدی شکایت های مردمی از اصناف دزفول شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۰۹:۰۲    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت،معدن و تجارت استان انتخابات اعضای هیأت رئیسه اتاق اصناف شهرستان دنا با حضور فرماندار دنا،مدیر کل صمت استان و سایر رؤسای اتحادیه صنفی این شهرستان برگزار گردید.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با رای دیوان عدالت اداری وضع تعیین مجازات برای اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اتاق اصناف از سوی سازمان های نظام صنفی و هیات های عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور، خارج از حدود اختیار است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۵۹    
اعضای هیات مدیره اتاق اصناف کشاورزی شهرستان با دکتر محل مانی فرماندار در محل دفتر کار وی دیدار و گفتگو نمودند. در این دیدار سعیدی مدیر اجرایی اتاق اصناف کشاورزی شهرستان به ارائه گزارشی از عملکرد اتاق و بیان مهمترین خواسته ها و مسائل حوزه کاری پرداخت. ...
استانداری گلستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۹    
جلسه خیرین توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای در شهرستان علی آباد کتول با حضور حمزه کرایلو مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان گلستان ، روسای مراکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان ،رئیس اتاق اصناف ، مدیر کارخانجات ماهوت شمال ، بافه سیم ، شهرکهای صنعتی علی آباد ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۲:۲۷    
سهمیه نمایندگان استان ها در اتاق اصناف ایران براساس تعداد واحدهای صنفی دارای پروانه کسب تعیین می شود که به ازای هر 20 هزار واحد صنفی یک نفر بوده و استان ایلام با وجود 35 هزار واحد صنفی دارای دو نماینده در اتاق اصناف ایران می باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۱:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری وضع تعیین مجازات برای اعضای هیات مدیره اتحادیه ها و اتاق اصناف از سوی سازمان های نظام صنفی و هیات های عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور، خارج از حدود اختیار بوده و ممنوع می باشد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه در تعیین قیمت پوشاک، مولفه های زیادی نظیر کیفیت، مواد اولیه و برند، تاثیر گذار است، گفت: ضرایب سود عمده فروشی و خرده فروشی کالا در صنوف مختلف توسط سازمان حمایت تعیین می شود و تعیین سود خرده فروش توسط عمده فروش، تخلف است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه در تعیین قیمت پوشاک، مولفه های زیادی نظیر کیفیت، مواد اولیه و برند، تاثیر گذار است، گفت: ضرایب سود عمده فروشی و خرده فروشی کالا در صنوف مختلف توسط سازمان حمایت تعیین می شود و تعیین سود خرده فروش توسط عمده فروش، تخلف است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رییس اتاق اصناف کرج گفت: در حال حاضر حدود هشت هزار مشاور املاک در استان فعال هستند که حدود شش هزار مورد از آنها دارای پروانه هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان البرز با اشاره به ضرورت رعایت حقوق مالکان در مشاوران املاک گفت: فعالیت واحدهای صنفی فاقد پروانه کسب غیر قانونی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۳:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- رییس اتاق اصناف مشهد گفت: در حال حاضر 15 درصد از واحدهای صنفی در مشهد پروانه کسب ندارند، در حالیکه 85 درصد از واحدهای صنفی این شهر پروانه کسب دارند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نخستین جلسه از کارگروه تخصصی - ملی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران، با حضور رئیس این اتاق و تعدادی از روسای اتحادیه های طلا و جواهر مراکز استان، برگزار شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران با اشاره به اغتشاشات اخیر و تعطیلی واحدهای صنفی گفت: این تعطیلی ها در راستای حفظ منافع در خطر واحدهای صنفی و امنیت آنها در برابر صدمات احتمالی بوده است.
رادیو ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۱    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، از 29 آبان تا 5 آذر، در تقویم رسمی جمهوری اسلامی ایران، هفته بسیج نام گذاری شده است. به همین مناسبت برنامه نمودار چهارشنبه دوم آذر در خصوص فعالیت های بسیج اصناف گفت و گو می کند. ...
فرمانداری شهرضا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۳:۱۳    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرضا با توجه به تحولات اخیر در سطح کشور و به جهت جلوگیری از تعطیلی مغازه ها و بازار شهرضا ،جلسه ای با حضورفرماندار محترم شهرستان ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : اتاق اصناف ایران اعلام کرد که درج کد رهگیری و شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو در فاکتورها الزامی شده است. به گزارش خبرگزاری تسنیم، اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد به آگاهی تمامی واحدهای صنفی حوزه لوازم یدکی و قطعات خودرو می رساند که در راستای مبارزه با عرضه کالای تقلبی و ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران اعلام کرد: درج کد رهگیری و شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو در فاکتورها، الزامی شده است.
راه پرداخت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۴۳    
بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی هیئت عالی نظارت بر سازمان های صنفی در مصوبه ای که به امضای وزرای اقتصاد، فرهنگ، صمت، رئیس اتاق اصناف ایران و برخی دیگر از اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف رسیده ...
زومیت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران و دبیرخانه هیئت عالی نظارت، هیئت مدیره ی اتحادیه کشوری کسب وکارهای مجازی را عزل کرد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۵    
نتایج انتخابات نمایندگان اتاق اصناف خوزستان در اتاق اصناف ایران اعلام شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۴۴   + ۴۳ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران اعلام کرد که درج کد رهگیری و شناسه لوازم یدکی و قطعات خودرو در فاکتورها، الزامی شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیات رئیس اتاق اصناف تهران خاطر نشان کرد: اصناف علاقه ای به ورود به بازی های سیاسی ندارد و سمت هیچ گروهی قرار نمی گیرند.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۰    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، انتخابات نماینده اصناف استان در اتاق اصناف ایران با حضور نماینده دفتر امور اقتصادی استانداری، معاونت امور بازرگانی و توسعه تجارت صمت استان،رئیس و هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان،رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۴۳    
انتخابات نمایندگان اتاق اصناف استان خوزستان در اتاق اصناف ایران با حضور کاندیدا در حال برگزاری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیزات حکومتی گیلان با تأکید بر اینکه اتاق اصناف باید به طور مستمر بازار را رصد کنند، گفت: تعزیزات حکومتی بر اساس پرونده های متشکله به تخلفات رسیدگی می کند.
کلام تازه   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کلام تازه | بازرسان اتاق اصناف با حضور در شهر گلبهار و روستاهای بخش مرکزی از نزدیک بر روند فعالیت واحدهای صنفی نانوایان، میوه فروشان، آجیل و خشکبار فروشان و... نظارت کردند.
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، روح الله سلگی در جلسه هم اندیشی با اتاق اصناف و اتحادیه های شهرستان ساری با عنوان اینکه با توجه به فراخوانی که طی هفته گذشته مبنی بر اعتصاب اصناف اعلام شد تا به زعم خودشان بدل انقلاب 57 را در جمهوری اسلامی عملیاتی کنند ...
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۵    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی، صبح امروز حسین حاجی بگلو مدیر کل صمت استان به همراه فخرموحدی سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ...
گفتارنو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۳:۱۶    
گفتارنو- مهدیه السادات هاشمی: رییس اتاق اصناف استان کرمان گفت: اغتشاشگران و آشوبگران به دنبال این هستند که اصناف را تعطیل کنند، اما اکثر واحد های صنفی مخالفت کردند و مغازه های خود را تعطیل نکردند. ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مسئولان و نمایندگان اتاق اصناف کرمان همزمان با مطالبه امنیت از مسئولان متولی در هنگام ناآرامی ها تاکید کردند که پایین کشیدن کرکره بازار دردی از این قشر دوا نمی کند زیرا این مساله خواسته اصناف نیست و بسته بودن مغازه ها نیز مشکلات معیشتی این قشر را زیادتر می کند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۴:۱۲    
محسن ربیعی رییس اتاق اصناف استان کرمان گفت: از جامعه قضایی استان می خواهیم با آشوبگران که ضرر و زیان به واحدهای صنفی زدند بشدت برخورد کند، اصناف این موضوع را محکوم می کنند و هیچ همدستی و موافقتی با آشوبگران ندارند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۶    
ربیعی گفت: به نمایندگی از جامعه صنفی وفاداری خود را به نظام و انقلاب و ولایت و نیز انزجار خود را از معاندین و آشوبگران اعلام می کنیم و از مسئولین قضایی و امنیتی می خواهیم قاطعانه با آشوبگران برخورد کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
زئیس اتاق اصناف و برخی روسای اتحادیه های صنفی کرمان، از تهدید آشوبگران علیه واحدهای صنفی می گویند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر هیات رئیسه اتاق اصناف ایران معتقد است که یک بام و دو هوای صدور مجوز برای واحدهای صنفی فعال در مراکز تفریحی باید رفع شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
علی توسطی رئیس اتاق اصناف تهران در بازدید میدانی از بازار تهران در خصوص مشکلات صنفی کسبه گفت وگو کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف مشهد از همکاری خوب نیروهای امنیتی و انتظامی برای تامین امنیت بازار خبر داد و گفت: ما هنوز به اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی از اصناف و کسبه مشهد در تعطیلی اجباری بازار نقش دارند نرسیده ایم؛ کسبه و اصناف پای این انقلاب ایستاده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت: بررسی ها از مزارع و باغات نشان می دهد که مصرف کودهای پایه ناشی از قیمت های بالا در مقایسه با دیگر کشورها بسیار پایین است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۸:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به اینکه اصناف برای حفظ اموال خود در مقابل تهدید به حمله اغتشاشگران مغازه های خود را بستند و تمایلی به این کار ندارند گفت:اتحادیه ها آمار اصنافی که از اغتشاشات اخیر آسیب دیدند را به اتاق اعلام کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۰۷:۴۹    
گناباد- ایرنا- رییس اتاق اصناف گناباد گفت: نداشتن نرخنامه مشاغل و صنوف خدماتی این شهرستان شامل تعمیرگاهها و صافکاریهای وسایل نقلیه، جوشکاریها و بنایی ها موجب بروز مشکلات متعدد و ناخرسندی مردم شده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۲۰ سایت دیگر  
طرح ملی توان خرید با هدف حمایت از کالای ایرانی و با عنوان جهاد کالا بعد از ظهر روز چهارشنبه با حضور مسئولین وزارت صمت، اتاق اصناف ایران و اتاق اصناف تهران به صورت رسمی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۹:۵۸    
محمد بازرگان به عنوان رئیس اتاق اصناف استان زنجان منصوب شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۸:۴۰    
نشست تببین گری و روشن گری ویژه صنف بازاریان و روسای اتحادیه های اتاق اصناف مرکز لرستان در حوزه هنری خرم آباد برگزار شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
امید سامری رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر به عنوان عضو هفتم هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مشخص شد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۷    
سرپرست اداره کل صمت خوزستان با اعضای اتاق اصناف اهواز و اتحادیه ها دیدار و گفت و گو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۵:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: بازار تهران 112 هکتار مساحت، 60هزار واحد صنفی و 1.5 تا 2 میلیون نفر مراجعه کننده روزانه دارد که نظم و نظام آن طی دهه ها ایجاد شده است، چند نفر محدود به دنبال آن بودند که این نظم را به هم بریزند که به در بسته خوردند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۱:۴۹    
با حضور مدیر کل بهزیستی استان دکتر شاهقدمی، ارغوانی، ناصری، عزیزی، جلسه مشترک بین بهزیستی استان همدان و اتاق اصناف استان همدان ودیگر اعضاء در دفتر مدیریت بهزیستی استان برگزار گردید
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گچساران گفت: از سال های گذشته تا کنون بیش از 2 هزا واحد صنفی این شهرستان به دلیل مشکلات اقتصادی، پروانه کسب و کار خود را ابطال کرده و یا تعطیل کرده اند.