چهارشنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۳:۲۲Feb 2024 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بازرسی و نظارت بر اصناف مشهد گفت: طرح نظارتی اتاق اصناف در ایام پایانی سال و ماه مبارک رمضان از ابتدای بهمن ماه آغاز شده است. در بهمن ماه حدود 33 هزار بازرسی انجام و 1127 پرونده تخلف به تعزیرات ارسال شده است.
شبستان   ۵۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیر اتاق اصناف شهرستان شیروان گفت: 60 غرفه کالاهای اساسی مردم در نمایشگاه بهاره و ضیافت شیروان مستقر شد.
تحلیل بازار   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی با بیان اینکه موضوع مهم در اجرای الگوی کشت مدیریت آب است گفت: زیرساخت های اجرای این طرح مهیا نشده و تنها ابلاغ شده است و لذا برای اجرای آن دولت باید از قابلیت صنف استفاده کند.
یزد آوا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد گفت: آینده درخشان کشور در گرو حضور پرشور و گسترده مردم در انتخابات است و مردم با حضور در انتخابات به صورت مستقیم در سرنوشت خودشان تأثیرگذار هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: یکی از اقدامات مهم در دستورکار اتاق اصناف مشهد، تبدیل شدن مشهد به قطب شهرک های صنفی غیردولتی کشور است.
بسیج   ۶ ساعت پیش    
در آستانه انتخابات، همایش روشنگری و جهاد تبیین همراه با ویژه برنامه جشن نیمه شعبان در اتاق اصناف شهرستان شهرکرد برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران از حضور مجتبی صفایی در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت همه جانبه کرد و گفت: اصنافی ها تمام قد پشتیبان نماینده خود در این دور از مجلس هستند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف و تولیدکنندگان برای افزایش قیمت ها نمی توانند منتظر سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان بمانند،گفت: در یک دوره زمانی کوتاه 500 تومان بر نرخ ارز در کشور اضافه شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۷:۱۲    
اقتصاد ایران: رئیس اتاق اصناف تهران با انتقاد از عدم مدیریت صحیح دستگاه های مسئول برای جلوگیری از گرانی گفت: اصناف هیچ نقشی در گرانی ها ندارند و سازمان حمایت و مدیریت در دستگاه های متولی، مسئول اصلی گرانی ها است.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ساری از برگزاری نمایشگاه بهاره در مرکز مازندران خبر داد و گفت: نمایشگاه فروش بهاره ساری از 20 الی 27 اسفندماه در محل نمایشگاه بین المللی نیاوران مرکز مازندران واقع در کیلومتر 3 اتوبان ساری-قائم شهر میزبان شهروندان مرکز استان و شهرهای همجوار خواهد بود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف مشهد گفت: از 20 اسفندماه حداقل 16 جایگاه عرضه مستقیم میوه در سطح شهر راه اندازی می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
رئیس اتاق اصناف کشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: هم اکنون تامین آب و استفاده از منابع آبی مهمترین خواسته بخش کشاورزی و صنعت است.
عصر همدان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۷    
مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد با بیان اینکه حق هر ایرانی است با حضور در پای صندوق های رأی آن را بگیرد، گفت: اگر ما برای خود تصمیم و مسیر و هدف نداشته باشیم، مطمئنٱ از بیرون بر این طبل خواهند کوبید که مردم این مملکت تدبیر و توان تصمیم و عزم و اراده ای ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
محمدی حسنلو کارشناس اقتصادی و رستگار رئیس اتاق اصناف تهران در برنامه بالاتر شبکه خبر ضمن بررسی معایب و محاسن واگذاری یارانه به تولید کننده یا مصرف کننده، هر دو بر لزوم نظارت بیشتر بر یارانه ها از سوی دولت تاکید کردند تا یارانه ها برای جامعه مفید تر باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: یارانه کالا باید به دست مصرف کننده نهایی برسد، در واقع هدف از پرداخت یارانه، باز توزیع عادلانه ثروت است.
دیار میرزا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۰   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در شرایط بحرانی بارش برف، تداوم فعالیت های کلیه واحدهای خبازی، کارخانجات آرد و فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای الزامی است. ...
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۷   + ۵۹ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر خدمات عمومی وزارت صمت از اختصاص تسهیلات 20 میلیون تومانی به خریداران شب عید صرفا از طریق اعتبارسنجی و بدون ضامن، سود و وثیقه خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
به گفته معاون اتاق اصناف ایران متقاضیان دریافت تسهیلات اعتباری 20 میلیون تومانی می توانند با مراجعه به سایت عید تا عید درخواست دریافت تسهیلات را ثبت کنند و مشمول دریافت این تسهیلات شوند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی گفت:انتظار داریم اعضای مجلس آینده خصوصا کمیسیون کشاورزی، نمایندگان و کارشناسان کشاورزی و برآمده از دل کشاورزان باشند تا بتوانند شرایط بخش کشاورزی را به نحو مطلوبی درک کنند و کشت پایدار ادامه دار باشد.
مازند اصناف   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
ابوالحسنی، نایب رئیس اتاق اصناف ایران گفت: محصولات تنظیم بازاری و کالاهای اساسی با 2 تا 3 درصد زیر قیمت مصوب در نمایشگاه های عرضه بهاره عرضه می شود.
طلا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر اتاق اصناف ایران خاطر نشان ساخت مردم برای اینکه ارزش پول خود را حفظ کنند و سرمایه گذاری داشته باشند اقدام به خرید طلا می کنند به همین دلیل تقاضا افزایشی شده است.
شبستان   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اتاق اصناف ایران در اطلاعیه ای، شرایط عمومی کار اصناف در ماه مبارک رمضان را به آگاهی واحدهای صنفی، تشکل های صنفی و عموم مردم رساند.
اول فارس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
اول فارس اتاق اصناف کشاورزی رئیس نظام صنفی کشاورزی گفت: اجرای مصوبه الگوی کشت نیازمند بکارگیری سیاست های حمایتی از کشاورزان است و با سیاست دستوری کاری از پیش نمی بریم. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کشاورزی ایران گفت: لازم است بخش کشاورزی مانند حوزه اصناف در بازار دارای قانون مستقل باشد و انتظار است در این خصوص مجلس دوازدهم اقدام کند.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز اصناف و بازرگانان وزارت صنعت، معدن و تجارت یکی از مهم ترین اهداف برگزاری نمایشگاه بهاره را توسعه روند خرید اعتباری و جلب نقدینگی و اعتبار مالی به سمت تولید داخل توصیف کرد. محمدحسین قمری گفت: این نمایشگاه دارای کارکرد تنظیم بازار است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۰    
به مناسبت نیمه شعبان رئیس دفتر امام جمعه شهرستان میبد، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار، مسئولین بسیج و اتاق اصناف با حضور در بیمارستان امام جعفر صادق (ع) از بیماران عیادت کردند.
بسیج   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۲۰:۰۷    
همدان-با حضورمسئول سازمان بسیج اصناف استان همدان، رئیس و اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان همدان، از خانواده معظم و گرانقدر شهدای دفاع مقدس در همدان تقدیر به عمل آمد.
ایستنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۸:۴۲   + ۷۰ سایت دیگر  
باجت بانک تجارت اعتبار 20 میلیون تومانی می دهد بانک تجارت به مناسبت تقارن عید نوروز و ماه مبارک رمضان و به منظور افزایش قدرت خرید مردم با همکاری اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت به متقاضیان، اعتبار 20 میلیون تومانی با دوره بازپرداخت 65 روزه اعطا می کند. ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر نظارت و بازرسی اتاق اصناف خراسان رضوی از تشدید نظارت و بازرسی بر واحدهای صنفی به ویژه اطراف حرم مطهر رضوی در بازه زمانی 20 اسفند تا عید فطر خبر داد.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان خوزستان خبر داد: برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره ویژه ماه مبارک رمضان و عید نوروز در اهواز
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۴    
یازدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمانهای صنفی شهرستان لالی در روز دوشنبه مورخ 1402/11/30در سالن جلسات اداره صمت برگزار گردید. خلاصه مصوبات به شرح ذیل می باشد : 1- بررسی و تایید بودجه پیشنهادی سال 1403 اتاق اصناف شهرستان ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
به گفته ی نایب رئیس اتاق اصناف تهران، نمایشگاه های بهاره در 5 نقطه ی شهر تهران و به مدت 10 روز برپا می شود.
وزارت صنایع و معادن   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۴    
به گزارش روابط عمومی اداره کل صمت خوزستان ؛جلسه ای با موضوع کالا برگ های رایانه ای فجرانه با حضور دکتر کله جویی ریاست اداره صنعت و معدن وتجارت و مهندس دانش فر ریاست اتاق اصناف و مهندس فروغی ریاست اداره کار و رفاه اجتماعی و بازرسان اداره صمت شهرستان اندیمشک در این جلسه حضور داشتند که در این جلسه در ...
به گفته ی نایب رئیس اتاق اصناف تهران، نمایشگاه های بهاره در 5 نقطه ی شهر تهران و به مدت 10 روز برپا می شود.
انتخاب   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
صف شاکیان کوروش کمپانی به حدود دو هزار نفر رسیده است که هر کدام طلبشان از این شرکت متفاوت است، شاکیان این پرونده از نبود نظارت بر این شرکت شکایت دارند ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۱    
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از 15 تا 25 اسفند در پارک ارم، فرهنگسرای اشراق، بوستان ولایت، خیابان حجاب و شهر آفتاب نمایشگاه بهاره برپا می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از 15 تا 25 اسفند در پارک ارم، فرهنگسرای اشراق، بوستان ولایت، خیابان حجاب و شهر آفتاب نمایشگاه بهاره برپا می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس اتاق اصناف شهرستان گنبدکاووس با اشاره به توطئه های دشمنان برای اخلال در بازار و تاثیر مخرب آن بر انتخابات، گفت: هیچ کمبودی در تأمین و توزیع کالاهای اساسی در بازار نداریم.
عصر ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۴ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
بنابر اعلام رئیس کمیسیون تلفن همراه اتاق اصناف ایران، فعالیت اسپانسر باشگاه استقلال در زمینه پیش فروش تلفن همراه متوقف شده و فعالیت مجموعه موبایل موسوی، زیرنظر دستگاه های نظارتی قرار گرفته است.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
پس از کلاهبرداری شرکت موسوم به کوروش کمپانی، حالا نایب رئیس اتاق اصناف تهران، اتحادیه فروشندگان موبایل تهران را یکی از مقصران اصلی دریافت مجوز اینماد توسط کوروش کمپانی می داند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کشاورزان در اتاق اصناف کشاورزی کشور گفت: پیگیری اجرای صحیح قانون توزیع عادلانه آب، از انتظارات کشاورزان و روستاییان از نمایندگان مجلس دوازدهم است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون گوشی تلفن همراه اتاق اصناف ایران:پیش فروش گوشی تلفن همراه زمان خاص و تعداد دارد و مجوز می خواهد و این شرکت از ما مجوزی نگرفته و نداشتن مجوز خودش جرم است.پیگیری های لازم در خصوص این شرکت صورت گرفته و اجازه نمی دهیم حق مردم ضایع شود ...
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
امسال در برگزاری نمایشگاه های بهاره توزیع کالاهای اساسی تسهیلات اعتباری ویژه ای برای مردم و واحدهای صنفی در نظر گرفته شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل جلسه هماهنگی تنظیم بازار و تشدید اقدامات نظارتی در شهرستان بیله سوار با حضور رییس اداره صمت شهرستان بیله سوار، نمایندگان تعزیرات، جهاد کشاورزی، اتاق اصناف و بازرسان اداره صمت در محل اداره صمت این شهرستان برگزار شد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: همزمان با ایام پایانی سال فروش فوق العاده و نمایشگاه عرضه مستقیم کالا برگزار می شود.
توریسم آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۲:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
معاون اتاق اصناف ایران گفت: امسال برای نخستین بار اعتبار 20 میلیون تومانی خرید در کنار برگزاری نمایشگاه های بهاره اضافه شده و مردم می توانند فقط با اعتبارسنجی این اعتبار دریافت و خرید کنند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان : جلسه هماهنگی اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی با حضور شعبان پناه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی لنگرود وکارشناس اداره و روسای ادارات صمت، جهاد کشاورزی و اتاق اصناف در محل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لنگرود برگزار شد. ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۵۳ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: معاون اتاق اصناف ایران گفت: امسال برای نخستین بار اعتبار 20 میلیون تومانی خرید در کنار برگزاری نمایشگاه های بهاره اضافه شده و مردم می توانند فقط با اعتبارسنجی این اعتبار دریافت و خرید کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اشکذر از موافقت تشکیل دو اتحادیه همگن صنفی و اتاق اصناف کشاورزی در شهرستان اشکذر خبر داد.