یکشنبه ۲۵ مهرساعت ۱۳:۲۸Oct 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نائب رئیس اتاق اصناف ایران، امنیت اقتصادی را از مولفه های مهم توسعه یک کشور قلمداد کرد و درخصوص عوامل مهم برهم زننده امنیت اقتصادی گفت: عدم تخصیص بهینه منابع، عدم هماهنگی دستگاه های اجرایی، افزایش نرخ ارز، افزایش هزینه های تولید ...
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: به منظور کاهش آسیب های اجتماعی، بهداشتی و امنیتی در شهر، ساماندهی انبارهای ضایعات در دستور کار جدی اتاق اصناف و اتحادیه های مرتبط قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: همانگونه که صدور پروانه کسب برای مردم به عنوان امری ضابطه مند جا افتاده است، انتظار می رود اتاق اصناف به همراه اتحادیه ها، همگام با دیگر سازمانها به حرکت درآمده و فرصتی اطمینان بخش را برای خرید مصرف کننده از فضای مجازی ایجاد کنند.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- عضو هیئت رئیسه و معاون هماهنگی بازرسی و نظارت اتاق اصناف تهران با ارایه گزارشی از عملکرد بازرسی این اتاق در شهریور ماه سال 1400 گفت: طی این ماه از صنوف شهر تهران 21 هزار و 134 بازرسی به عمل آمد که از این تعداد 5029 مورد منجر به تشکیل پرونده گردید ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف مرکز البرز اعلام کرد که پرونده 9 نانوایی متخلف هفته جاری به تعزیرات حکومتی این استان ارجاع شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۷:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رئیس اتاق اصناف همدان با اشاره به افزایش هزینه های تولید نان خواستار اصلاح قیمت این ماده غذایی در شهرستان همدان شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۹:۵۹   + ۳۴ سایت دیگر  
دبیر کل اتاق اصناف ایران با بیان اینکه پوشاک قاچاق، تامین کننده 16 درصد نیاز کشور است، گفت: سهم زنان در کارفرمایی واحدهای صنفی پوشاک بیش از 40 درصد است و ظرفیت 74 میلیارد دلاری برای صادرات پوشاک به کشورهای اسلامی وجود دارد.
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیات رئیسه اتاق اصناف و جمعی از روسای اتحادیه های صنفی شهرستان دشتستان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با حضور در منطقه انتظامی شهرستان، از فرماندهی و پرسنل تقدیر به عمل آوردند. ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۱:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان یزد به مناسبت هفته دفاع مقدس پیام تبریک به فرماندهی انتظامی استان یزد و پرسنل نیروی انتظامی استان صادر کرد.
کلام تازه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۰:۲۹    
کلام تازه | باتوجه به ضرورت افزایش نظارت بر بازار ضمن تقویت پرسنل بازرسی در شهرستان گلبهار بازرسی از واحدهای صنفی این شهرستان توسط کارشناسان اداره صمت و اتاق اصناف طی هفته جاری انجام گرفت. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
علیرغم نظارت و تذکرهای های اتاق اصناف و پلیس اماکن به واحدهای صنفی پوشاک متخلف و لزوم تائیدیه نشان شیما روی طرح های پوشاک، همچنان شاهد فروش لباس های نامتعارف در یکی از پاساژهای تهران هستیم.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - نخستین نمایشگاه بین المللی و تخصصی زنجیره ارزش پوشاک طراحی، مد، لباس، چرم و صنایع وابسته در محل نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب افتتاح شد و تا (جمعه) 23 مهر ادامه دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۷    
رئیس اتاق اصناف البرز گفت: ارائه نان کنجدی باید به درخواست مشتری باشد و فروش اجباری آن تخلف است و با متخلفان برخورد می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به طرح مشترک با وزارت صمت برای تقویت زیرساخت نظام توزیع، گفت: افزایش نرخ ارز و عدم تامین کافی کالاهای اساسی از عوامل گرانی است.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به طرح مشترک با وزارت صمت برای تقویت زیرساخت نظام توزیع، گفت: افزایش نرخ ارز و عدم تامین کافی کالاهای اساسی از عوامل گرانی است. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۵۳    
وزیر کشور از مصوبه اجباری شدن واکسیناسیون اصناف از اول آبان خبر داد. ما در این زمینه نظر اتاق اصناف ایران را جویا شدیم و حرکت دیگر کشورها به سوی واکسیناسیون اجباری را هم بررسی کردیم
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
انتخابات داخلی کمیسیون های عمومی تولید و صادرات و قوانین و مقرارت اتاق اصناف ایران برگزار شد که بر این اساس دو نماینده مازندرانی اتاق اصناف به عنوان رئیس و نائب رئیس این کمیسیون ها انتخاب و معرفی شدند.
سیرجان نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۴۳    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، همایش پلیس امنیت با حضور معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری سیرجان، سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت، هیات رئیسه اتاق اصناف، سرپرست فرماندهی انتظامی شهرستان سیرجان و رئیس پلیس امنیت عمومی و روسای اتحادیه های صنفی در سالن اجتماعات اتاق اصناف شهرستان برگزار شد ...
عصر شرق   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۶    
همایش مشترک اتاق اصناف و نیروی انتظامی شهرستان دماوند برگزار شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- امیدوار، رئیس اتاق اصناف مرکز خراسان شمالی گفت: در شش ماهه سال جاری متأسفانه 274 پروانه کسب در مرکز استان باطل شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۲۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ؛سعید ممبینی گفت: با توجه به سیاست های دولت و شخص رئیس جمهور مبنی بر اولویت تنظیم بازار و کنترل قیمت ها پس از واکسیناسیون عمومی، هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و تعدادی از روسای اتاق های اصناف سراسر کشور، در محل وزارت صنعت ...
موج   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۴۷    
مدیریت بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان یزد از بیش از 21450 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و صدور 501 اخطار 15 روزه برای واحدهای فاقد پروانه کسب در سطح استان یزد در سه ماهه دوم سال 1400 خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیمی نیا، نائب رئیس اتاق اصناف تهران با اذعان بر اینکه کالا به وفور در کشور وجود دارد، بخشی از دلایل گرانی در بازار را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۹:۰۶   + ۵۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران با تاکید بر اینکه اصلاح نظام توزیع راهکار موثر در کنترل قیمت است، گفت: پروژه هایی برای تقویت زیرساخت های نظام توزیع به طور مشترک بین اتاق اصناف ایران و وزارت صنعت، معدن و تجارت در حال بررسی و پیگیری است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی معتقد است که عرضه و تقاضای مرغ در بازار متعادل است اما رئیس اتاق اصناف تهران می گوید: ادعای وزارت جهاد کشاورزی در مورد توزیع روزانه 1200 تن مرغ در تهران درست نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: باید از موضوع تکریم زائر امام رضا(ع) و ارتباط با خریدار آگاهی داشت و اصول مشتری مداری و بازاریابی را فرا بگیریم اما متاسفانه فشارهای بسیاری روی افراد اثرگذار است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۰:۴۴    
به مناسبت هفته نیروی انتظامی، همایش پلیس، امنیت و اصناف در شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و سایر مسئولین شهرستان ظهر امروز یکشنبه 18 مهر در محل اتاق اصناف شهرستان برگزار شد. ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۲   + ۱۸ سایت دیگر  
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران در برنامه تیتر امشب تصریح کرد: ما حلقه آخر زنجیره تولید تا فروش هستیم و مردم، گرانی را از چشم ما می بینند اما گرانی با گرانفروشی تفاوت دارد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- نایب رئیس اتاق اصناف گفت: ارتقاء کیفیت محصولات در بخش لوازم خانگی و گسترش تولید آن تنها با ارائه تسهیلات حمایتی از سوی دولت رقم می خورد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- سنندج - اسرین مقصودی : برای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و همچنین با هدف استفاده بهینه از منابع انرژی، رعایت ایمنی برق، حفظ محیط زیست و تقویت همکاری و توانمندی های فی مابین اصناف و بازاریان ...
اقتصاد آنلاین / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف تهران گفت: ما حلقه آخر زنجیره تولید تا فروش هستیم و مردم، گرانی را از چشم ما می بینند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس بازرسی و نظارت اتاق اصناف استان سمنان با تشریح آخرین تحولات قیمتی در بازار، از افزایش قیمت برنج و کاهش نرخ سیمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف استان سمنان گفت: 915 پرونده تخلفات صنفی به ارزش یک میلیارد و 350 میلیون تومان به سازمان تعزیرات حکومتی استان سمنان ارسال شده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۸:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران از کاهش زمان استعلام های صنفی از نیروی انتظامی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری از برخورد با 137 واحد صنفی کم فروشی و گران فروشی و تشکیل 263 مورد پرنده تخلف به دلیل عدم درج قیمت در ری خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف زنجان: یک هزار و 500 نانوایی در زنجان فعالیت دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۱:۴۶    
شهرری ایرنا رییس اتاق اصناف شهرستان ری با بیان اینکه سه هزار و 820 مورد بازرسی در یک ماه گذشته از اصناف انجام شده است، گفت: 505 پرونده تخلف اصناف طی این مدت در این شهرستان تشکیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس اتاق اصناف باغملک گفت: مشکل کمبود سهمیه آرد فقط در حوزه شهری باغملک وجود دارد و این میزان باید حداقل 100 تن افزایش یابد تا تعادل در بحث نان در شهرستان به وجود بیاید.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۰۹:۰۳    
نامور، مسئول امور بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصرهمدان ، با ارائه گزارشی از عملکرد واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف این شهرستان، اظهار کرد: در شهریورماه امسال تعداد 800 واحد صنفی در شهرستان مورد بازرسی قرار گرفتند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۵:۴۵    
رئیس اتاق اصناف تهران از درخواست برای انعقاد تفاهم نامه با ناجا درباره برقراری امنیت اقتصادی در مراکز تجاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت:تعداد پروانه های کسب باطل شده تا پایان مرداد امسال به 3500 مورد رسید که نسبت به سال های قبل افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - رئیس اتاق اصناف استان مرکزی گفت: 400 تالار پذیرایی در این استان بعد از وقفه طولانی در فعالیت به علت شیوع ویروس کرونا از روز شنبه 17 مهرماه جاری بازگشایی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۰۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت:تعداد پروانه های کسب باطل شده در سال 98 حدود 7800 مورد است در حالی که در سال 99 این تعداد به 9500 رسید و حدود 18 درصد افزایش پروانه های ابطالی را شاهد بودیم ...
موکان بوکان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۰:۴۵    
به گزارش بوکان آنلاین، اتاق اصناف شهرستان بوکان با ارسال نامه ای به اتحادیه های فیلمبرداران و اغدیه فروشان اخطار داد که در راستای دستورالعمل ستاد کرونای شهرستان و باتوجه به وضعیت قرمز شهرستان که متاسفانه منجر به مرگ تعداد زیادی از همشریان گردیده از روز جاری(14 مهرماه 1400)صدور هرگونه مجوز برای ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۸:۰۵    
ایرج صفایی در گفت وگو با میزان، همزمان با روز ملی روستا و عشایر ضمن تبریک این روز به روستاییان و عشایر، در خصوص موانع اشتغال پایدار و توسعه کشاورزی در روستاها ، گفت: یکی از مسائل اساسی است که علاوه بر ماندگاری روستاییان از خام فروشی تولیدات روستایی نیز جلوگیری می کند ایجاد صنایع تبدیلی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۰۰:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: به جهت کاهش آسیب های اجتماعی، بهداشتی و امنیتی در شهر، ساماندهی انبارهای ضایعات در دستور کار جدی اتاق اصناف و اتحادیه های مرتبط قرار گرفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص تثبیت قیمت ها و کنترل بازار با قاسم نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران به صورت تلفنی گفتگو کرد. قاسم نوده فراهانی به عوامل مؤثر و تنظیم گر بازار اشاره و بیان کرد: عرضه و تقاضا ...
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۰:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش قم پرس سید محمدرضا هاشمی غروب سه شنبه در دیدار با اعضای هیئت رئیسه اتاق اصناف استان سمنان ضمن بیان اینکه با تلاش های انجام شده به منظور تأمین واکسن برای عموم مردم، میزان انجام واکسیناسیون در استان به 70 درصد رسیده است ...
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس، شهسوار قایدی در پی انتشار مطلبی در فضای مجازی درباره اینکه نانوایی های این شهرستان نان نمی پزند و آردشان را می فروشند، بیان کرد: بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف از واحد های نانوایی بازرسی و با تخلفاتی از قبیل کم فروشی، گرانفروشی ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۸:۳۲    
رئیس اتاق اصناف بندر آستارا گفت: تزریق واکسن کرونا برای تمامی متصدیان و کارکنان واحدهای صنفی الزامی است و بازاریان باید کارت واکسن خود را به بازرسان اتاق اصناف ارائه کنند. در غیراینصورت مغازه آنها پلمب می شود.