چهارشنبه ۳۰ مهرساعت ۱۴:۳۸Oct 2020 21

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

ایلنا   ۱ ساعت پیش    
بازرسی از مراکز مجاز توسط گشت مشترکی با همکاری اتحادیه سوخت های جایگزین، وزارت نفت و اتاق اصناف انجام می شود.
تازه ترین ها   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مهدی شفیعیان در حاشیه بازرسی و نظارت از واحدهای صنفی جهرم گفت وگو با گروه تازه ترین ها اظهار داشت: گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با حضور رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف و نمایندگان معاونت بهداشت، اتحادیه های صنفی و ... اجرا شد. ...
شبستان   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف ایران گفت: امروز به واسطه شیوع کرونا شاهد کاهش تمایل افراد به کارفرمایی در حوزه اصناف هستیم و این یک هشدار است که نباید مغفول بماند و یکی مشکلات مشترک اصناف و سازمان تامین اجتماعی است.
خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان-رئیس اتاق اصناف زنجان، ضمن بیان اینکه شکر با قیمت ارزان وارد بازار شده است، گفت: شکر در بسته بندی سه کیلویی با قیمت 25 هزار تومان عرضه می شود.
ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/همدان رئیس اتاق اصناف اسدآباد گفت: کرونا و گرانی قیمت مواد اولیه پخت شیرینی موجب کاهش تقاضا در بازار قنادان شده و آنها را برای فعالیت و یا تعطیل کردن واحد خود با استیصال مواجه کرده است.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۴۲    
گشت مشترک بازرسی متشکل از نظارت و بازرسی اداره صمت ، اتحادیه نانوایان و بازرس اتاق اصناف در شهرستان رباط کریم انجام شد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گشت مشترک بازرسی از واحدهای صنفی با محوریت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری تهران روز دوشنبه 28مهرماه و با حضور نمایندگان تعزیرات حکومتی ، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ، اداره دامپزشکی شهرستان، اتاق اصناف تهران ، مرکز بهداشت جنوب تهران و شهرداری منطقه 14 برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۰:۳۴    
دنیای اقتصاد : گرانی و افزایش قیمت مواد اولیه، بیشتر اصناف و تولیدی ها را با مشکل مواجه کرده و در این شرایط اصناف راهکاری برای حل مشکلات می خواهند تا رونق دوباره به کسب وکارها بازگردد. اما مسوولان اصناف که توان حل مشکل گرانی را ندارند سردرگم شده اند ...
نقی کاکاوند در گفتگو با خبرنگار صدای نهاوند، اظهار کرد: با توجه به اعلام قیمت هفتگی گوشت قرمز توسط کمیته نرخ گذاری متشکل از نماینده اداره صمت، نماینده فرمانداری، رئیس انجمن حمایت ازحقوق مصرف کنندگان، نماینده تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف ورئیس اتحادیه مربوطه در روزهای دوشنبه هر هفته قبل از تشکیل جلسه ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۲:۱۸    
گروه استان ها - رئیس اتاق اصناف استان زنجان اعلام کرد که از فردا برنج، روغن، شکر و قند به قیمت تنظیم بازار در راستای کنترل قیمت ها عرضه خواهند شد.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف یزد گفت: مرکز نیکوکاری خیرین اصناف استان یزد با کمک خیران و بازاریان استان در کمک به نیازمندان جامعه به طور جدی کوشا بوده و خواهد بود و از همه بازاریان برای مشارکت در برنامه های این مرکز دعوت می شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رئیس اتاق اصناف ایران با اشاره به روحیه تعامل گرای مصطفی سالاری، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی می گوید هیات رئیسه اتاق اصناف ایران، یکشنبه همین هفته جلسه ای با مدیر عامل و معاونان سازمان تامین اجتماعی داشتند که این جلسه را موفقیت آمیز و مثبت ارزیابی می کنیم ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۱۱    
انبار مواد غذائی احتکار شده در شهرستان شاهرود طی گشت مشترک واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف و سربازان گمنام امام زمان (ع) سپاه ناحیه شاهرود به ارزش 5 میلیارد ریال کشف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۶    
رئیس اتاق اصناف مهاباد گفت:از ابتدای سال تاکنون بیش از 5 هزار و 600 مورد بازرسی از واحد های صنفی این شهرستان انجام گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی از پلمب 28 واحد صنفی در این استان به علت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی خبر داد.
برخی اعضای صنف تارلارهای پذیرایی و تجهیز مجالس در اعتراض به تعطیلی 8 ماهه این صنف پس از شیوع ویروس کرونا مقابل اتاق اصناف تهران تجمع کردند.
خلیج فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خلیج فارس: مصطفی گراشی رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر با اشاره به تاثیر کاهش ارزش پول ملی و افزایش قیمت ارز بر قیمت مرغ گفت: از آنجا که بخشی از نهاده های دامی از خارج وارد می شود افزایش قیمت ارز باعث شوک قیمتی به تولیدات مرغداری ها شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نایب رییس اول اتاق اصناف ایران گفت: جزییات فعالیت تمام عمده فروشان در سامانه جامع انبارها رصد می شود اما ضروری است تا خرده فروشان هم رصد شوند و با راه اندازی سامانه ای در همین راستا تبعات حقوقی بسیاری از تخلف ها را کاهش می دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جهرم تاکید کرد: گشت بازرسی اداره صمت، اتاق اصناف و بهداشت در سطح شهرستان فعال هستند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، بدون اغماض نسبت به پلمب واحد صنفی به مدت یک ماه و اعمال جریمه سنگین اقدام خواهند کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: پنج قهوه خانه متخلف به دلیل عرضه قلیان و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی پلمب شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: اقلام حمایتی رزمایش کمک مومنانه با همکاری اتاق اصناف ، اتحادیه ها و تشکل های صنفی، بسیج اصناف و سازمان صمت استان اردبیل تهیه و در اختیار نیازمندان قرار گرفت.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی تعامل مستمر با شرکای اجتماعی را مورد تأکید قرار داد و گفت: به همین منظور کار گروه مشترکی را به زودی فعال می کنیم و گروهی نیز در فضای مجازی تشکیل می شود که مدیران حوزه های مختلف سازمان و مدیران حوزه اصناف در آن حضور خواهند داشت و امکان گفتگوی مداوم و همفکری با نمایندگان ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۷:۴۳    
نوده فراهانی، رئیس اتاق اصناف تهران پیرامون تمدید محدودیت های کرونایی در تهران اظهار داشت: در حوزه اصناف تمامی آرایشگاه های زنانه، سالن های زیبایی، تالارهای پذیرایی، چایخانه ها و قهوه خانه ها تا پایان هفته تعطیل هستند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۱۶    
رئیس اتاق اصناف اصفهان از تشدید نظارت بر عملکرد بهداشتی اصناف خبر داد و گفت: در صورت تجمع مشتریان در هر یک از واحدهای صنفی، آن واحد مهروموم می شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۷    
دبیر اتاق اصناف مشهد می گوید: مردم نگران کمبود آرد و نان نباشند، ساعت کاری نانوایان افزایش می یابد
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز با اشاره به برخی شایعات فضای مجازی در خصوص کمبود آرد در این استان اعلام کرد که نانوایی های البرز در این زمینه با هیچ کمبودی مواجه نیستند.
عصر همدان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۴۹    
موسی الرضا غفاری، رئیس اتاق اصناف شهرستان اسدآباد در گفت وگو با خبرنگار عصر همدان ، با تأکید بر الگو و فرهنگ سازی استفاده از ماسک در جامعه، اظهار کرد: جامعه اصناف می تواند این فرهنگ را با رعایت کردن آن در محل کار سطح جامعه در بین اقشار مختلف جامعه جا بیندازند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی با اشاره به طولانی شدن صف های نانوایی به خصوص در مناطق حواشی شهرهای این استان گفت: یکی از علل طولانی شدن صف های نانوایی در این استان، گرانی قیمت نهاده های دامی است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
کرج - سخنگوی اتاق اصناف البرز گفت: طرح سرکشی از واحدهای صنفی این استان در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی در دستور کار بازرسین اصناف و اتحادیه ها قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۰:۴۸    
نایب رئیس اول اتاق اصناف ایران به صنوف مختلف کشور توصیه کرد در استفاده از ماسک الگو باشند. جلال الدین محمدشکریه در جلسه تبیین و بررسی دستورالعمل های بهداشتی و ارائه راهکارهای لازم در راستای پیشگیری از کووید-19 در هنگام بازگشایی تالارهای پذیرایی، گفت: اصناف سفیران فرهنگی ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
کبنا ؛ محمد راهی رئیس اتاق شهرستان گچساران در پیامی آغاز هفته ناجا را تبریک گفت. به گزارش کبنا نیوز ؛ متن پیام رئیس اتاق اصناف شهرستان گچساران به شرح زیر است. بسمه تعالی ...
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: متاسفانه به دلیل همه گیری مجدد کرونا و تشدید شیوع آن در کشور به خصوص تهران، پیشنهاد به بازگشایی اصناف توسط ستاد ملی کرونا رد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۰۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: 32 قهوه خانه و سفره خانه با توجه به عدم رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی ستاد ملی مقابله با کرونا در این شهرستان اخطاریه پلمب دریافت کردند.
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۸:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
رییس اتاق اصناف مرکز استان یزد بمناسبت سالروز رحلت حضرت رسول اکرم(ص) و شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) پیام تسلیت صادر کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۲۴    
گناوه - رئیس اتاق اصناف گناوه گفت: به مناسبت رحلت پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) و امام رضا (ع) بازار تجاری گناوه دو روز تعطیل است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رییس اتاق اصناف گیلان گفت: با توجه به تعطیلات در پیش رو و حضور مسافران در استان، لازم است اصناف گیلان در رعایت پروتکل ها الگو باشند.
پلیس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
گروه استان ها- معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت با اشاره به مصوبه اخیر ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اجباری شدن استفاده از ماسک در سطح شهر تهران، گفت: مسئولان اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی، ناظران اصلی اجرای پروتکل های بهداشتی و استفاده اجباری از ماسک در صنوف هستند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در میزگرد رئیس اتاق اصناف تهران، معاون بازرسی و رسیدگی به تخلفات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان تهران دلایل افزایش قیمت ها و گرانی کالا و خدمات مورد بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها_ رئیس اتاق اصناف پاکدشت با اشاره به اهمیت رعایت پروتکل های بهداشتی در جامعه گفت: با توجه به اهمیت جایگاه صنوف در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا واحدهای صنفی ملزم به رعایت پروتکل های بهداشتی هستند و با افراد خاطی برخورد قانونی می شود.
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان زنجان با بیان اینکه کرونا همچنان میدانداری می کند، گفت: تاکنون هیچ دستورالعملی مبنی بر بازگشایی تالارهای پذیرایی صادر نشده و تالارها کماکان تعطیل بوده و مجوز فعالیت ندارند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
محمد جهین روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان آرد در قالب 391 کیسه 40 کیلوگرم از متخلفان به ارزش 140 میلیون ریال کشف و ضبط شده است. وی ادامه داد: از ابتدای امسال بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت، اتاق اصناف و بهداشت محیط حرفه ای در گشت های مشترک یک هزار و 579 مورد [...]
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
شهرری - ایرنا - رییس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: در شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا از کسبه تقاضا داریم با رعایت بیشتر و کامل تر پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک نسبت به کنترل بیماری اقدام کنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- رییس اتاق اصناف بوکان گفت: یکی از خانه باغ های این شهرستان به دلیل برگزاری مراسم متعدد و تهدید علیه بهداشت عمومی با مشارکت ستاد کرونای این شهرستان پلمب شد.
اتاق اصناف ایران طی اعلامیه ای جزییات نحوه برخورد با اصناف متخلف را مشخص کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد رئیس اتاق اصناف یزد در یادداشتی از استاندار به عنوان رئیس ستاد استانی خواسته تا برای کنترل ویروس کرونا فقط بازاریان را نبینند و علاوه بر تعطیلی صنوف، در مورد تعطیلی بانک ها و ادارات و جلوگیری از ورودی افراد غیربومی در ورودی های استان اقدام کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران ضمن تشریح دلایل گرانی کالاها و عدم تاثیر قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار در کنترل بازار، از ارائه گزارش 950مورد گرانفروشی به تعزیرات خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه تعاونی ها و تشکل های سازمان مرکزی تعاون روستایی گفت: در سال 97 آیین نامه نظام صنفی کشاورزی اصلاح و مقرر شد با تصویب هیئت عالی نظارت بر اصناف کشاورزی، اتاق اصناف کشاورزی ایران تشکیل شود.
مرور نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار تاثیری بر کنترل قیمت ها ندارد، دلیل عدم تاثیرگذاری قیمت گذاری ستاد تنظیم بازار بر کالاهای اساسی ممکن است به علت دادن اطلاعات نادرست به ستاد تنظیم بازار باشد و یا اینکه این ستاد کارشناسی ضعیفی انجام می دهد.
خط نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی اتاق اصناف کرمانشاه با تاکید بر اینکه حق کسبه با پیاده راه کردن خیابان مدرس پایمال نشود، گفت: باید از تصمیم گیرندگان و مسوُولان مرتبط در شورای اسلامی شهر و نمایندگان اصناف پرسید که در این طرح تا چه اندازه از کسبه خیابان مدرس نظرخواهی شده است.