دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۲۳:۰۵Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتاق اصناف»

موج رسا   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس اتاق اصناف استان زنجان با اشاره به فعالیت تالارهای پذیرایی در زنجان براساس دستورالعمل های ستاد کرونا گفت: بر روند فعالیت تالارها به جد نظارت می شود.
گلستان ما   ۱ ساعت پیش    
با برگزاری انتخابات، علیرضا خسروی به عنوان رئیس اتاق اصناف شهرستان گالیکش، انتخاب شد.
بازرسی و نظارت بر فروشگاه های زنجیره ای، پوشاک، آجیل و خشکبار و همچنین الزام به رعایت پروتکل های بهداشتی توسط رئیس اتاق اصناف و رئیس اماکن، بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان دماوند انجام شد.
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - فرماندار آستارا از ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف و ناظران افتخاری خواست به منظور رفاه حال مردم و تثبیت قیمت کالاها، نظارت بر بازار را در آستانه عید نوروز تشدید کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان به توزیع میوه شب عید در استان اشاره کرد و گفت: 50 غرفه عرضه میوه پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس اتاق اصناف خراسان شمالی گفت: فقط 10 درصد از واحدهای صنفی این استان به سوی انجام فروش های اینترنتی پیش رفته اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۳۸    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی با اشاره به باز بودن تالارهای پذیرایی با رعایت پروتکل ها، گفت: هنوز مصوبه ای برای محدودیت یا تعطیلی اصناف در روزهای پایانی سال ابلاغ نشده است.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۰:۱۳    
رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل از حضور 50 هزار واحد صنفی در خط مقدم مبارزه با کرونا در استان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- ایرنا- رییس اتاق اصناف بجنورد گفت: نمایشگاه بهاره امسال در مرکز استان در فضای مجازی برگزار می شود که این رویداد از 15 اسفندماه آغاز به کار خواهد کرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
زنجان- موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان گفت: تالارهای عروسی در استان زنجان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی با یک سوم ظرفیت فعالیت می کنند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
شکریه، نائب رئیس اول اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصناف در روزهای کرونایی با رعایت پروتکل های بهداشتی رسالتی خطیر بر عهده دارند، گفت: در ایام پایانی سال نظارت بر واحدهای صنفی عرضه کننده کالاهای اساسی و پرمصرف تشدید می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - مدیربازرسی و نظارت اتاق اصناف اهواز گفت: ایجاد یک سامانه جامع اینترنتی برای فعالیت اصناف به صورت غیرحضوری، می تواند از وارد کردن ضرر و زیان به این گروه شغلی در شرایط شیوع کرونا جلوگیری کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
اخلاقی، رئیس اتاق اصناف مرکز استان سمنان گفت: اصناف کشور در راستای تنظیم بازار با وزارت صمت همراه هستند و امسال نیز برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی کمک موثری در کنترل و نظارت بر قیمت ها خواهد داشت و برای اصناف که در یک سال گذشته به دلیل کرونا متضرر شده اند، نیز شرایط خوبی است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
با انتخاب مجدد، حسین محرابی به عنوان رئیس اتحادیه ابزار و یراق، ریاست وی بر اتاق اصناف همدان تثبیت شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۰    
اردبیل - اشجع، رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل گفت: با توجه به حاکمیت وضعیت کرونایی در استان اردبیل و برای حمایت از تولیدات داخلی، جشنواره ویژه نوروزی با رعایت پروتکل های بهداشتی در واحدهای صنفی استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز رئیس اتاق اصناف البرز گفت: تصمیم گیری در خصوص نحوه فعالیت صنوف در استان به صورت هفتگی و با توجه به وضعیت شیوع کرونا در مناطق مختلف اتخاذ می شود.
صاحب نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف اصفهان با بیان اینکه امسال نمایشگاه های بهاره برگزار نمی شود، گفت: فروش فوق العاده برای تمام کسبه ای که امکان این کار را دارند، امسال مجوز داده شده است، البته این فروش فوق العاده باید با کسب مجوز از اتحادیه مربوطه باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - رییس اتاق اصناف البرز گفت که با توجه به افزایش دوباره شیوع ویروس کرونا، تالارهای پذیرایی این استان هیچ گونه فعالیتی ندارند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل از برگزاری جشنواره ویژه نوروزی با هدف حمایت از تولیدات داخلی با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
خزانه دار اتاق اصناف ایران و رییس اتاق اصناف مرکز استان خراسان رضوی گفت: با مصوبه تنظیم بازار استان خراسان رضوی، سامانه ای جهت توزیع کالاهای اساسی تدارک دیده ایم که به زودی رونمایی می شود و تا به امروز 1600 واحد صنفی، فروشگاه زنجیره ای و شرکت تعاونی در خراسان رضوی در این سامانه ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خراسان جنوبی گفت: هنوز مصوبه ای برای محدودیت یا تعطیلی اصناف در روز های پایانی سال ابلاغ نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۸:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان رئیس اتاق اصناف اصفهان گفت: اگر دوباره اصناف یک یا دو هفته به دلیل گسترش کرونا تعطیل شوند به طور قطع متحمل ضربه سهمگینی خواهند شد.
شبکه ایران کالا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۲۳    
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: شروط اصناف برای فروش فوق العاده در ایام پایانی سال این است که حتما باید کالای عرضه شده با کیفیت و تولید داخل باشد و با تخفیف به دست مشتریان برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره کنترل و بازرسی اتاق اصناف خراسان رضوی گفت: در 11ماه ابتدای امسال، 18هزار و 520 پرونده تخلف از واحدهای صنفی در خراسان رضوی به ثبت رسیده اند.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مرکز استان اردبیل از تشدید نظارت بر واحدهای صنفی استان خبر داد.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی کاهش و کنترل قیمت موز در اتاق اصناف ایران و به ریاست سعید ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف کرمان با بیان این که فعالیت فروشگاه های بزرگ و زنجیره ای طی سال های گذشته باعث ورشکستگی و تعطیلی صدها واحد کوچک خرده فروشی شده است، از شهروندان خواست تا در آستانه عید نوروز با خرید از فروشگاه های کوچک محله خود، از آن ها حمایت کنند.
برترین ها / ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۶   + ۲۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: رییس اتاق اصناف ایران اظهار داشت: واحدهای صنفی می توانند حراج داشته باشند اما به شرط اینکه مجوزهای مربوطه را از اتحادیه ها دریافت کنند و اتحادیه ها از نظر قیمت و کیفیت کالا روی آنها نظارت داشته باشد. از طرف دیگر هم رعایت پروتکل های ستاد کرونا باید رعایت شود. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز شنبه اتاق اصناف شهرستان ری مجتبی توانگر در جمع هیات رییسه این اتاق اظهار داشت: در بودجه سال آینده حدود هفت هزار میلیارد تومان از محل تبصره چهار به وام اصناف اختصاص یافته که باید پیگیری لازم برای دریافت و استفاده از آن انجام شود.وی افزود: در فراکسیون اصناف مجلس با کمک صنوف می توان [...]
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۴۴    
زنجان-موسوی، رئیس اتاق اصناف زنجان با بیان اینکه طی سال جاری 291 آرایشگاه زنانه در استان به علت عدم رعایت محدودیت های کرونایی پلمب شده است، گفت: بیشترین پلمب مربوط به شهرستان زنجان است.
خلخالیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۹:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف خلخال گفت : تا به امروز تصمیمی برای تعطیلی بازار در نیمه دوم اسفند ماه گرفته نشده و هرگونه گمانه زنی در باره این موضوع شایعه است حجت مددی در گفتگوی اختصاصی با خلخالیم افزود: تلاش می کنیم با رعایت دستور العمل ستاد فرماندهی کرونا ...
نایب رییس اول اتاق اصناف تهران با اشاره به اجرای طرح فروش ویژه نوروزی گفت: در این طرح اصناف تلاش می کنند تا کالا را با کمترین سود به مشتریان عرضه کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۱    
مدیر بازرسی و نظارت براصناف شهرستان پردیس گفت: در ایام پایانی سال و نوروز 1400 طرح تشدید بازرسی از اصناف شهرستان پردیس توسط بازرسان اتاق اصناف آغاز شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: فروشگاه های زنجیره ای در شهرستان ری تمام واحدهای خواروبارفروش دارای پروانه کسب را با مشکل مواجه کرده است لذا در خواست می شود در زمینه ساماندهی این واحدها اقدام لازم انجام گیرد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عزت پور، رئیس اتاق اصناف مرکز استان کردستان با اشاره به برگزاری جشنواره فروش ویژه نوروزی گفت: سالهای گذشته در ایام پایانی سال نمایشگاه های فروش بهاره دایر بود و در حال حاضر به دلیل بیماری کرونا در کشور شرایط برگزاری نمایشگاه نیست و جشنواره فروش ویژه نوروزی با عنوان نمایشگاهی به وسعت ایران برگزار ...
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که واردکنندگان متقاضی در ازای صادرات سیب، باید موزهای وارداتی را در شبکه های رسمی توزیع صنفی و با رعایت قیمت مصوب هر کیلو 25 هزار تومان به مصرف کننده ارائه دهند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس اتاق اصناف استان زنجان با بیان اینکه "هرگونه حراج چه در فروشگاه های زنجیره ای و چه در واحدهای شخصی برای جلوگیری از تجمع ممنوع است" گفت: نمایشگاه بهاره امسال به وسعت استان برگزار می شود.
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۴:۰۱   + ۳۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که واردکنندگان متقاضی در ازای صادرات سیب، باید موزهای وارداتی را در شبکه های رسمی توزیع صنفی و با رعایت قیمت مصوب هر کیلو 25 هزار تومان به مصرف کننده ارائه دهند. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که واردکنندگان متقاضی در ازای صادرات سیب، باید موزهای وارداتی را در شبکه های رسمی توزیع صنفی و با رعایت قیمت مصوب هر کیلو 25 هزار تومان به مصرف کننده ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۸:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه تعطیلات بستگی به قرمز بودن رنگ شهر و استان داشته و مسؤولیت آن هم با ستاد ملی مقابله با کرونا است، گفت: تاکنون چنین مسئله ای مطرح نشده و دستورالعملی نیامده لذا توصیه ما به مردم رعایت پروتکل هاست.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد در واکنش به گرانی و کمبود مرغ در بازار مشهد گفت: به ظاهر مثل همیشه باید به مردم بگوییم که چند روزی مرغ نخورید!
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۱:۱۰    
درحالی که شهروندان همچنان برای خرید روغن خوراکی به ویژه روغن جامد با مشکل مواجه هستند و حتی گزارش هایی از فروش روغن با ارائه کارت ملی در شهر مشهد منتشر شده است، رئیس اتاق اصناف از وعده تأمین روغن خوراکی مردم خبر می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - رئیس اتاق اصناف استان اردبیل گفت: جریمه بهداشتی پیش بینی شده برای اصناف نه تنها منصفانه نیست بلکه دغدغه اصناف را در فروش نوروزی چندین برای می کند.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۶   + ۴۰ سایت دیگر  
نشست برنامه ریزی کاهش و کنترل قیمت موز در اتاق اصناف ایران و به ریاست ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران برگزار شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان_ مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان با بیان اینکه شناسایی صنوف پرخطر مستقر در بازار در دستور کار قرار گفت تا در این زمینه اخطارها و الزامات ایمنی به آنها داده شود گفت: اتاق اصناف باید در راستای رفع نقصان های ایمنی با همکاری هر یک از صنوف اقداماتی را در این راستا انجام دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل رئیس اتاق اصناف اردبیل گفت: اصنافی که موازین بهداشتی را رعایت نکنند 20 تا 100 هزار تومان جریمه خواهند شد.
آبادان نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: تمدید تعطیلی اصناف به شرایط بیماری کرونا بستگی دارد و تا زمانی که وضعیت کرونا قرمز است، تنها مشاغل گروه یک مجاز به فعالیت هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: از ستاد تنظیم بازار خواسته ایم برای تامین آسان تر روغن مورد نیاز مردم عرضه روغن بین مغازه ها و خرده فروشان سطح شهر نیز مانند فروشگاه های زنجیره ای افزایش یابد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف مشهد گفت: تاکنون هزار و 600 واحد صنفی از مشهد و برخی شهرستانهای دیگر استان در سامانه توزیع کالاهای طرح تنظیم بازار این اتاق ثبت نام کرده و فروش این کالاها را مکانیزه کرده اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۵    
رئیس اتاق اصناف لرستان گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی می توانند مانع وارد شدن آسیب جدی به معیشت بیش از 56 هزار کاسب در لرستان باشند.