پنجشنبه ۰۹ تیرساعت ۰۳:۴۶Jun 2022 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قیمت کالاها»

سلام نو   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دادگستری دستور داد تا از شنبه پیش رو کالاها بر مبنای قیمت 31 اردیبهشت عرضه شوند. اما به طور خاص کدام کالاها مشمول بازگشت قیمت ها می شوند؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد طرح موضوع برگشت قیمت کالا به به قبل توضیحاتی ارائه کرد و گفت: منظور وزیر دادگستری برگشت کالا به قیمت قبل نبوده است. بحث این است که ستاد تنظیم بازار مصوبه ای مبنی بر تثبیت قیمت ها داشته است.
موج   ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس ابلاغیه وزارت صمت ثبت قیمت کالا توسط کلیه تولیدکنندگان و تامین کنندگان در سامانه جامع تجارت ایران الزامی است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
نگرانی ها درباره افزایش جرائم سرقت در جامعه روز به روز بیشتر می شود. افزایش سرسام آور قیمت کالاها در چند سال اخیر و بالا بودن نرخ بیکاری منجر به افزایش آمار سرقت شده است. این روزها با جلوه هایی از سرقت مواجه هستیم که پیش تر کمتر شاهد آن بودیم ...
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۱۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ابوذرندیمی تحلیلگر مسائل اقتصادی ضمن انتقاد از سیاست های دولت سیزدهم در قبال دهک های کم برخوردار جامعه گفت: دولت پیش از پرداخت یارانه نقدی و افزایش حقوق طبقات کم برخوردار باید تلاش کند یک ثبات منطقی در قیمت کالاها و خدمات در جامعه شکل بگیرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات: قیمت کالا ها به زمان 31 اردیبهشت باز می گردد در غیر این صورت با متخلفان برخورد می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حسن پور بیگلری نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: دولت در صحن علنی مجلس وعده قطعی داده بود که ابتدا کالابرگ را در اختیار مردم قرار می دهد و بعدا آزادسازی قیمت ها انجام می شود، اما متاسفانه به وعده اش عمل نکرد و باعث اختلاف دولت و مجلس و دغدغه مردم شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۴:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: طبق اعلام وزیر دادگستری، مبنای قیمت کالا ها 31 اردیبهشت است و قیمت ها باید به آن زمان بازگردد.
شبکه پنج سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
برنامه " تهران 20" پنجم تیرماه، با حضور دکتر" امین حسین رحیمی" وزیر دادگستری به بررسی عملکرد وزارت دادگستری در دولت سیزدهم و استفاده از ظرفیت های وزارت دادگستری برای هماهنگی میان قوای سه گانه پرداخت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاستگذاری اقتصادی وزارت اقتصاد با بیان اینکه با توجه به اصلاحات در نظام یارانه ها این انتظار وجود داشت تا قیمت کالاها افزایش پیدا کند، گفت: انتظار داریم تا عدد تورمی که به حدود 12 رسیده است در ماه های آینده به شدت کاهش پیدا کند.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
در موضوع درج قیمت تولیدکننده روی کالاها، اعضای اتحادیه از ضرایب سودی که به فروشگاه های زنجیره ای اختصاص داده شده، ناراضی هستند. آن ها معتقدند که هزینه های فروشگاه ها در تعیین این ضرایب دیده نشده است و اگر این ضرایب تغییر نکند فروشگاه ها در ادامه حیات خود دچار مشکل می شوند.
598   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دادگستری: قیمت کالاها در تاریخ 31 اردیبهشت؛ مبنای قیمت گذاری است و همه قیمت ها باید به قیمت های آن زمان برگردد. تعزیرات هم بر اساس قیمت های این تاریخ برخورد خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۰۹:۴۳   + ۷۸ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: قیمت کالاها در تاریخ 31 اردیبهشت؛ مبنای قیمت گذاری است و همه قیمت ها باید به قیمت های آن زمان برگردد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۲۲:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: قیمت کالاها در تاریخ 31 اردیبهشت؛ مبنای قیمت گذاری است و همه قیمت ها باید به قیمت های آن زمان برگردد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از افزایش قیمت کالاها بر خلاف مصوبه مجلس خواستار پاسخگویی دولت درباره عدم مهار افزایش قیمت کالاها شد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم میانه در مجلس از افزایش قیمت کالاهای اساسی در پی حذف ارز 4200 تومانی انتقاد کرد و خواستار پاسخگویی دولت شد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهور با تاکید بر اینکه دلیل گران شدن کالاها برای مردم روشن شود، از تدوین لایحه ای خبر داد که برخی افزایش قیمت ها سال بعد انجام شود تا قیمت کالاها امسال افزایش نیابد.
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۵۱   + ۵۳ سایت دیگر  
رشد 27 درصدی سالیانه قیمت مسکن طی خرداد 1401 در شرایطی رخ داد که در همین زمان تورم عمومی سالیانه 39.4 درصد و تورم نقطه به نقطه 52.5 درصد شد. تورم عمومی ماهیانه نیز 12.2 درصد به ثبت رسید.
دانا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۳۸    
اگر اتحادیه ها یا اصناف قصد افزایش قیمت کالاها را داشته باشند باید دلیل گرانی کالاها برای مردم روشن تبیین شود.
ناطقان   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۸:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
آیت الله رئیسی در ششمین گفت وگوی تلویزیونی با مردم گفت: افزایش حقوق گمرکی موجب افزایش قیمت کالاها خواهد شد، لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه دادیم که برخی افزایش نرخ ها به سال آینده موکول شود مردم در این اصلاح بسیار با دولت همراهی کردند و دشمنان را ناکام گذاشتند با همراهی و صبوری مردم اقدامات دولت ...
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۷:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در ششمین گفت وگوی تلویزیونی با مردم اظهار داشت: افزایش حقوق گمرکی موجب افزایش قیمت کالاها خواهد شد، لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه دادیم که برخی افزایش نرخ ها به سال آینده موکول شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
ایرنا : رئیس جمهور در ششمین گفت وگوی تلویزیونی با مردم گفت: افزایش حقوق گمرکی موجب افزایش قیمت کالاها خواهد شد، لایحه دو فوریتی به مجلس ارائه دادیم که برخی افزایش نرخ ها به سال آینده موکول شود.
الف   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۰:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
هر روز اخبار فراوانی در رسانه ها منتشر می شود که دنبال کردن آنها حتی برای آنان که اهل مطالعه اخبار هستند کار را دشوار می کند. بسته خبری- تحلیلی الف با رصد اخبار و رویدادهای مهم، همچنین تحلیل های صورت گرفته در این زمینه مخاطبان خود را از مهمترین وقایع روز آگاه می کند.
دولت   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور زنان و خانواده رییس جمهور در پاسخ به گلایه مندی مردم از افزایش قیمت ها گفت: سیاست دولت سیزدهم به ثبات رساندن قیمت کالاها است که این امر زمان بر است . دکتر خزعلی از توانمندی خوب زنان روستا و همکاری و تعامل مناسبی که با یکدیگر در مسیر رشد اقتصادی دارند تقدیر نمود. ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۱۰   + ۲۶ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: دبیرکل سازمان ملل متحد با اشاره به اینکه ما با یک بحران بی سابقه گرسنگی در جهان مواجه هستیم، از وزرای شرکت کننده در نشست امنیت غذایی خواست تا گام های عملی برای ایجاد ثبات در بازار مواد غذایی و کاهش نوسانات قیمت کالاها بردارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
خطیبان جمعه شهرهای مختلف استان با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و سالروز شهادت آیت الله بهشتی ، بر مقابله جدی مسئولان با گرانی و افزایش قیمت کالاها تاکید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
اصلاندوز- امام جمعه اصلاندوز گفت: گران شدن کالاها روزهای سختی را برای مردم پدید آورده است که انتظار ما از دولتمردان این است که با راه حل های کاربردی و عملیاتی نسبت به این مورد ورود کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیروز در سفر به قم با دو تن از مراجع تقلید دیدار و گفتگو کرد.در این دیدارها، حضرات آیات مکارم شیرازی ونوری همدانی با انتقاد از افزایش قیمت کالاها خواهان جواب قانع کننده دولت در مورد گرانی های اخیرشدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- مدیر کل سازمان بازرسی خراسان رضوی گفت: پس از اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها، نظارت سازمانهای مرتبط بر قیمت کالاها تا سه برابر افزایش یافت اما این روند پیگیری هم رضایت مردم را جلب نکرده است.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۰۵   + ۳۴ سایت دیگر  
بررسی گزارش منتشر شده مرکز آمار نشان می دهد که در خرداد نسبت به اردیبهشت، قیمت کالاها و خدمات مصرفی به طور متوسط 12.2 درصد افزایش داشته است. تورم خوراکی ها و آشامیدنی ها 25.9 درصد و خوراکی ها 26.9 درصد بوده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۷:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف تهران گفت که فروشندگان مجبورند کالای بدون فاکتور را گران تر از نرخ تعیین شده بخرند و گران تر هم بفروشند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۴۵    
کارشناسان پیش بینی می کنند کشورهای الجزائر، تونس، مصر، اردن، لبنان و ترکیه به دلیل افزایش سرسام آور قیمت کالاها و تعمیق بحران مواد غذایی شاهد ناآرامی های اجتماعی شوند.
سلام نو / آبادان نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۶:۲۴   + ۲۱ سایت دیگر  
قیمت برنج خارجی با احتساب حداقلی سود 10 خرده فروشی برای مصرف کنندگان بین 30 تا 40 هزار تومان تمام می شود.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۸:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
با حذف ارز ترجیحی و هدفمندسازی یارانه ها از اردیبهشت قیمت بیشتر کالاهای اساسی بالا رفته و تقاضا را در بازار دچار تغییراتی کرده است. فروشنده ها از پایان خریدهای هیجانی و انبوه می گویند و معتقدند تغییرات قیمت کالاها باعث شده مردم خرید و مصرف خود را مدیریت کنند.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۵:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شوک تورمی ناشی از حذف ارز 4200 تومانی هر روز بیشتر و قیمت کالاها افزایشی تر می شود؛ افزایشی که نه تنها در اقلام اساسی بلکه تقریباً همه کالاها به ویژه مواد غذایی را شامل شده است.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۰۰:۲۵    
علی اکبر بهبهانی این روزها با افزایش سرسام آور قیمت کالاها و مواد غذایی و دارویی و در کنار آن سختی معیشت، طبقاتی خاص که با بیماری های خاص و تقریباً صعب العلاج دست به گریبان هستند، بیش از همه طبقات کشور، اعم از دارا و ندار و ثروتمند و تهی دست ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۲۱:۴۳    
دبیرکل انجمن صنایع لوازم خانگی میزان افزایش قیمت درخواستی صنایع را بسته به هر کالا متفاوت اعلام کرد و گفت: کالا به کالا و واحد به واحد میزان درخواستی برای تعدیل قیمت متفاوت بوده و اگر قرار باشد میانگینی اعلام شود، می توان عدد 15درصد را ذکر کرد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- این روزها که دولت با برنامه ریزی به دنبال سامان دادن به تخصیص یارانه ها و مدیریت مناسب بازار است، بخشی از تولیدکنندگان با کاهش عرضه به دنبال افزایش قیمت محصولات خود هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی امروز دوشنبه گزارش دادند که چادرها و خیمه های معترضین علیه افزایش قیمت کالاها و بهای مسکن، در تل آویو و دیگر شهرهای صهیونیست نشین برپا شده است.
پانا   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تورم به معنای افزایش بی رویه قیمت کالاها و خدمات بدون پشتوانه و بدون برنامه ریزی است که باعث کاهش قدرت خرید مردم و برهم خوردن تعادل میان تقاضای محصولات با نقدینگی موجود برای خرید می شود. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
دکتر علی محمدی پور تورم به معنای افزایش بی رویه قیمت کالاها و خدمات بدون پشتوانه و بدون برنامه ریزی است که باعث کاهش قدرت خرید مردم و برهم خوردن تعادل میان تقاضای محصولات با نقدینگی موجود برای خرید می شود. در حقیقت، به افزایش سطح عمومی قیمت ها در بازه زمانی مشخص در اقتصاد تورم گفته می شود ...
شاتا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: مطابق مصوبات ستاد تنظیم بازار کشور، حداکثر قیمت مصرف کننده کالاهای مذکور در سامانه 124 این سازمان پس از طی فرآیندهای قانونی ثبت، مرجع اطلاع رسانی قیمت برای فعالین ذی ربط و مصرف کنندگان است و می بایست در حلقه های مختلف تأمین و توزیع رعایت شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۴:۵۵    
شیراز- این روزها افزایش قیمت بسیاری از کالاها، مردم را از لحاظ اقتصادی و معیشتی به تنگنا انداخته است و حالا مسئولان سازمان صمت فارس می گویند بازرسی و نظارت هایشان را افزایش می دهند.
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
نشریه "اکونومیست" درگزارشی می نویسد: قیمت کالاها و خدمات در آمریکا به صورت تدریجی اوج می گیرند و این مساله عملا بازارهای این کشور را بی اعصاب کرده است. چالشی که در ادامه راه و خیلی زود می تواند دامن گیرِ حزب دموکرات و شخص "جو بایدن" رئیس جمهور آمریکا نیز شود و آن ها را با تکانه های سختی مواجه سازد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر انجمن صادرکنندگان مصر اعلام کرد که تبعات تحریم ها و افزایش قیمت کالاها در سراسر جهان در حال حس شدن است.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۵    
رییس انجمن قطعه سازان همگن تهران اظهار کرد: ریشه تورم موجود در حجم نقدینگی و کسری بودجه دولت است که به مردم تحمیل می شود و افزایش قیمت کالا و خدمات را سبب ساز شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۷ - ۱۴:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا- امام جمعه شهرری با اشاره به افزایش بی دلیل بسیاری از قیمت کالاها گفت: مسئولان به خصوص در حوزه شهری بر بازار و قیمت ها نظارت داشته باشند تا از چند نرخی اقلام جلوگیری و اقلام مورد نیاز به موقع تامین شود.
سلام نو / کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۰۸:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
در پیش گرفتن سیاست هایی که قیمت کالاها را بین 100 تا 300 درصد افزایش داده، در مقابل افزایش حقوق 10 تا حداکثر 50 درصدی کارمندان، کارگران و بازنشستگان، نشان از تلاطم و بی ثباتی اجتماعی دارد که در این روزها با بروز صحنه هایی از اعتراضات مردمی در شهرهای مختلف ...