دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۱۹:۱۶Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حیاط دولت»

خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۱۵    
فرنگی گویی در صحبتهای برخی دولتمردان همچنان ادامه دارد .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیئت دولت، بار دیگر پاسخگوی پرسش خبرنگاران شدند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۷:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
البته پای ثابت سوالات هم نتیجه شهرآورد سرخابی های پایتخت بود که خبرنگار صداوسیما در این باره از وزرا درباره نتیجه بازی پرسپولیس و استقلال سؤال می کرد و پاسخ های جالبی هم می گرفت ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دهم خرداد ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
جهت پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۵۷   + ۵۵ سایت دیگر  
وزیر کشور در حیاط دولت گفت: افراد رده پائین طالبان که اظهاراتی علیه ایران داشتند، برکنار شدند!
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
از جزئیات تازه قیمت و سهمیه بندی بنزین تا موضوع ممنوع الکار شدن برخی هنرمندان، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 10 خرداد ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۲۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه سیاسی عصر قانون، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه 10 خرداد ماه) در حاشیه برگزاری حیاط دولت در جمع خبرنگاران درباره نرم افزار ایرانی ویراستی گفت: تلاش می کنیم یک بستر ارتباطی خوب برای مردم و مسئولان فراهم کنیم ...
روزنامه شهروند   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
[شهروند] هیات دولت تمام شده. وزرا در حال خروج از حیاط دولت هستند. آنها این بار به جای خبرنگاران با دختران قد و نیم قدی مواجه می شوند که با کنجکاوی تمام در حال تماشای اطراف هستند. یک سلام و لبخند هدیه همه دختران به مردان دولت است ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سوم خرداد ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۳ - ۱۰:۲۳   + ۶۲ سایت دیگر  
از واکنش به ادعای ساخت سایت هسته ای جدید تا بحث تامین امنیت شرق کشور، اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 3 خرداد ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و هفتم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز(چهارشنبه 27 اردیبهشت) هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۲   + ۶۸ سایت دیگر  
از واکنش رضایی به شایعه کناره گیری اش از دولت تا فراهم شدن بستر راه اندازی سامانه کالابرگ اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 20 اردیبهشت ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۱ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور که برای نخستین بار در حیاط دولت حضور یافته بود، جدایی اش از دولت را تکذیب کرد.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۲۲:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه دیروز هیئت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سؤالات آنها پاسخ دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۴:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه 20 اردیبهشت 1402 هیئت دولت تعدادی از وزرای دولت سیزدهم در جمع خبرنگاران حاضر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیستم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 20 اردیبهشت ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی رئیس جمهور که برای نخستین بار در حیاط دولت حضور یافته بود، جدایی اش از دولت را تکذیب کرد.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۰    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سیزدهم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۴:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سیزدهم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران با حضور در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۱۲:۰۴   + ۴۰ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) 13 اردیبهشت ماه 1402 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
کیهان   ۱۴۰۲/۰۲/۰۸ - ۰۳:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
اعضای کابینه دولت دیروز چهارشنبه (6 اردیبهشت 1402) و پس از برگزاری نشست هیئت وزیران با حضور در حیاط دولت به سؤالات خبرنگاران پاسخ دادند. سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد در حاشیه هیئت دولت در جمع خبرنگاران ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳    
حاشیه های زبان معیاری در حیاط دولت از استقبال دولتمردان تا تلاش برای اصلاح.
سینما پرس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۴:۳۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سینماپرس: اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) ششم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۲/۰۶ - ۱۳:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) ششم اردیبهشت ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۲/۰۳ - ۲۱:۳۶    
گزارش زبان معیار، مصاحبه های دولتمردان را در حیاط دولت زیر ذره بین قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۴:۴۹    
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سی ام فروردین ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۳۰ - ۱۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۵:۰۳    
برخی از اعضای هیئت دولت پس از پایان جلسه چهارشنبه 16 فروردین ماه 1402 در جمع خبرنگاران حاضر شدند و به سوالات آنها پاسخ دادند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (چهارشنبه) در حاشیه برگزاری حیاط دولت با اعلام اینکه فاز آزمایشی اتصال پیام رسان های داخلی پیش از سال نو انجام شد، گفت: تا پایان فروردین با به روزرسانی بله ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) شانزدهم فروردین ماه 1402هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ببینید | آقای وزیر از عملکرد یک ساله خودتان راضی هستید؟ در آخرین روز کاری هیئت دولت در سال 1401، خبرنگاران در حیاط دولت در مورد عملکرد اعضای کابینه از دولتمردان سوال کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و چهارم اسفند ماه 1401 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۶    
مصاحبه های دولتمردان در حیاط دولت از نکته های زبان معیاری کم نداشت .
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
اعضای هیئت وزیران طبق روال چهارشنبه ها در حیاط دولت پاسخگوی پرسش خبرنگاران شدند و اخباری برای مردم داشتند.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دهم اسفند ماه 1401 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند. | رضا نوراله
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۷:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
یوسف نوری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به مسمویت های زنجیره ای در مدارس دخترانه در برخی از شهرهای کشور، گفت: درمورد این موضوع که مربوط به چندین دستگاه است، امروز در حیاط دولت تصمیم گرفته شد و مسأله با محوریت وزیر کشور، ظرف امروز تا شنبه - 13 اسفند - اطلاع رسانی خواهد شد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دهم اسفند ماه 1401 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۵:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز چهارشنبه 10 اسفند 1401 هیئت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۴:۵۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دهم اسفند ماه 1401 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اطلاع رسانی درباره مسمومیت های اخیر در مدارس دخترانه برخی از شهرهای کشور به عهده وزارت کشور است. به گزارش صبح ساحل، یوسف نوری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به مسمویت های زنجیره ای در مدارس دخترانه در برخی از شهرهای کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سوم اسفند ماه 1401 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۳:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه سوم اسفند) هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۲:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در حیاط دولت از افزایش میزان کاربران پیام رسان ها خبر داد و اعلام کرد: تعداد کاربران ایتا به 21 میلیون، بله به 14.5 و روبیکا به 38 میلیون رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۱۴   + ۲۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه سوم اسفند) هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۴۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه سیزدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه سوم اسفند) هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.