شنبه ۰۹ اسفندساعت ۱۲:۲۱Feb 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حیاط دولت»

ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) ششم اسفند ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۴:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهوری پس از جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت در حیاط دولت با خبرنگاران مصاحبه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و نهم بهمن ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پانزدهم بهمن ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ - ۱۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - اعضای کابینه پس از جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت در حیاط دولت با خبرنگاران مصاحبه کردند.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
روحانی در حالی به قوای دیگر می گوید بگذارید ما کار کنیم که اصلا دخالت و یا جلوگیری مطرح نبوده است.قوه قضائیه طبق قانون و برای رسیدگی به پرونده هایی که علیه یکی از وزرای دولت مطرح شده،وی را خواسته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هشتم بهمن ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) یکم بهمن ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
تیک   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
آخرین بار حدود بیستم دی ماه بود که سخنگوی دولت در نشستی که با خبرنگاران در حیاط دولت داشت از برنامه ریزی جدی برای اجرای طرح آب و برق مجانی به دامنه وسیعی از شهروندان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۸   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و چهارم دی ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) هفدهم دی ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دهم دی ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۰    
ایرنا - تهران - اعضای هیات دولت پس از جلسه روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به پرسش های آنها پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) سوم دی ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۶ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و ششم آذر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۵:۴۳    
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دوازدهم آذر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۲ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - چندتن از اعضای هیات دولت روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت با خبرنگاران در حیاط دولت مصاحبه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۴:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم آذر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و هشتم آبان ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۲    
در جلسه امروز هیئت دولت وزرا همچون چهارشنبه های هر هفته با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن ها پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و یکم آبان ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۵:۰۲    
در جلسه امروز هیئت دولت وزرا همچون چهارشنبه های هر هفته با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آن ها پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۵:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) چهاردهم آبان ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۳:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه 5 هزار و 500 میلیارد تومان برای تسویه مطالبات کادر درمان و همه افرادی که در وزارت بهداشت مشغول خدمت هستند، پرداخت می کند. ( منبع )
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
روحانی گفت: مردم می دانند ما در مشکل هستیم و شرایط ما عادی نیست. ما دو دست بیشتر نداریم؛ با یک دست با تحریم و با دست دیگر با کرونا مبارزه می کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۴۸    
ایرنا - تهران - اعضای کابینه پس از جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت در حیاط دولت با خبرنگاران مصاحبه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۳۲    
ایرنا - تهران - اعضای کابینه پس از جلسه روز چهارشنبه هیأت دولت در حیاط دولت به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و سوم مهر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) شانزدهم مهر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۳    
ایرنا - تهران - چندتن از اعضای هیات دولت روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت با خبرنگاران در حیاط دولت مصاحبه کردند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۳۴    
جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه 2 مهر برگزار شد و جمعی از اعضای هیئت دولت پس از پایان جلسه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنان پاسخ گفتند. منبع: تسنیم 266 256
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دوم مهر ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و ششم شهریور ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که هر چهارشنبه خبرنگاران رسانه های مختلف برای پوشش برنامه حیاط دولت در ساختمان پاستور حاضر می شدند، این هفته نهاد ریاست جمهوری برخی خبرگزاری ها را از حضور در این برنامه منع کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) نوزدهم شهریور ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) دوازدهم شهریور ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) پنجم شهریور ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
روزنامه شهروند   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۰:۴۸    
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه روز گذشته هیأت وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات شان پاسخ دادند. حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهوری در حاشیه جلسه هیأت وزیران در جمع خبرنگاران گفت: بنا به درخواست تعدادی از اعضای هیأت دولت ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۰:۴۵    
چندتن از اعضای هیات دولت روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت با خبرنگاران در حیاط دولت مصاحبه کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و نهم مرداد ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و دوم مرداد ماه 1399 هیات وزیران در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۴:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه ایران در حاشیه حیاط دولت گفت: امریکا برای اعضای شورای امنیت احترام قائل نیست. قطعنامه امریکا غیرقانونی است و رای نمی آورد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا - تهران - چندتن از اعضای هیات دولت روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت با خبرنگاران در حیاط دولت مصاحبه کردند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرنگاران حوزه دولت رسانه های برخط و مکتوب اجازه ی حضور در حیاط ساختمان ریاست جمهوری پیدا کردند. پس از پنج ماه صبح دیروز (چهارشنبه) خبرنگاران اجازه حضور در حیاط ساختمان ریاست جمهوری در انتهای خیابان پاستور را پیدا کردند تا پس از اتمام جلسه هیئت وزیران ...
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم منتشر کرد: جلسه هیئت دولت صبح امروز چهارشنبه 15 مرداد برگزار شد و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و جمعی از وزرای دولت پس از پایان جلسه با حضور در جمع خبرنگاران به سوالات آنان پاسخ گفتند. 266 256
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری در توئیتی از حال و هوای متفاوت حیاط دولت روایت کرد..
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۱/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اعضای کابینه دوازدهم در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه) بیست و هفتم فروردین 99 هیات دولت در حیاط دولت با حضور در جمع خبرنگاران به سوالاتشان پاسخ دادند.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
تیم رسانه ای رئیس جمهور در ادامه رفتار های غیرحرفه ای خود، خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان را به حیاط دولت راه نداد.
شعار سال   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۱:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
خودروسازان دیروز چهار خودروی جدیدشان را به حیاط دولت بردند تا حسن روحانی، رئیس جمهوری رسما از تولید آنها رونمایی کند. ایران خودرو پژو301 و دنا توربوپلاس خود را به حیاط دولت برد. سایپا دو خودروی رُهام و یک کراس اوور جدید را برای این مراسم تا پاستور آورد ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۸/۱۲/۰۱ - ۱۰:۲۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رونمایی از خودروهای جدید تولید داخل در حاشیه هیات دولت - پروژه k132ایران خودرو، دنا پلاس توربو اتوماتیک،پروژه محصول سدان از مگاپلتفرم ایرانی محصول سایپا، پروژه محصول کراس اوور محصول سایپا خوردوهای رونمایی شده در حاشیه حیاط دولت هستند.