دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۰:۴۸Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «معاون رئیس جمهور»

ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه رعایت استاندارد و ارتقای کیفیت کالاها و خدمات سبب افزایش رقابت پذیری در بازارهای ملی و بین المللی می شود، گفت: رعایت معیارهای استاندارد در تولید، پیش شرط مقاوم سازی اقتصاد ملی است و این مهم باید مورد توجه تولیدکنندگان قرار بگیرد.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران با بیان اینکه رئیس سازمان ملی استاندارد: برای اعمال قانون نباید خواهش و تمنا کرد گفت: متخلفان از قانون استاندارد بدون هیچ اغماضی به دستگاه قضا معرفی می شوند.
استانداری مرکزی   ۵ ساعت پیش    
جلسه قرارگاه فرماندهی دانش بنیان با حضور دکتر اسلام پناه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، استاندار مرکزی و دکتر مخلص الائمه استاندار مرکزی و سید مجتبی آل یاسین معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری و جمعی از مسوولین در دانشگاه اراک برگزار شد.
راه دانا   ۵ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
چندی پس از کودتای ننگین 28 مرداد و سقوط دولت مصدق، شاه پهلوی روابط مجدد با انگلیس را از سر گرفت و نیکسون معاون رئیس جمهور آمریکا برای یک دیدار رسمی به ایران دعوت شد!
ایلنا   ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندار ایران با بیان اینکه استاندارد سازی در حوزه دانش بنیان باید از نهاد علمی زایش پیدا کند، گفت: تقویت ارتباط علم و فناوری با نظام استاندارد کلید حل مسائل کلان کشور در حوزه فنی و تخصصی است.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور گفت: دشمنان با سوءاستفاده از احساسات پاک جوانان دانشجو، تلاش دارند روحیه مطالبه گری و پرسشگری آنها را به انحراف بکشانند.
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران گفت: واحدهای تولید غذایی به حوزه غذای حلال بپردازند، سهم ایران در تجارت حلال در دنیا بسیار کم است، فعالان صنعت غذا بدانند که سازمان طبق قانون، نشان حلال را به سهولت صادر می کند.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد گفت: صدور نشان حلال برای محصولات تولیدی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از 400 درصد افزایش داشته است.
ایلنا   ۹ ساعت پیش    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه در حوزه تولید ماشین آلات معدنی اتفاقات خوبی افتاده است، گفت: استراتژی تولید بر مبنای سفارش و نقدینگی قرار گرفته و در این راستا لازم است در سطح ملی به طور ویژه از تولیدات داخلی حمایت شود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۲:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از معاونت امور زنان و خانواده رییس جمهور، نشست فصلی مشترک معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی در راستای در راستای اصلاح و تنقیح قوانین حوزه زنان و خانواده برگزار شد. ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان ملی استاندارد ایران عصر روز شنبه 12 آذرماه با استقبال استاندار و معاونین استاندار مرکزی و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی وارد اراک شد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۸:۰۱    
ما برای شما، در تابناک جوان هر روز گزید ه ای از آخرین اخبار و مطالب جذاب پیرامون موضوعات کسب و کار، رسانه، فرهنگ و هنر، خانواده، نشاط و سرگرمی، جامعه و ... را تولید و/یا ارائه می کنیم ...
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۶:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور روی آنتن زنده تلویزیون ترانه سیاسی خواند! روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند. منبع: چندثانیه
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۲۲:۴۲    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان استاندارد ایران با تاکید بر اینکه اعتماد سازی مردم به استانداردسازی در اولویت دولت مردمی است گفت: از تخصص مهندسان و متخصصان بسیجی در استانداردسازی استفاده می شود.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و داور مسابقه میدون به اصرار مجری برنامه آواز خواند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۷:۰۴    
معاون رئیس جمهور اعلام کرد که رئیسی 16 آذر با دانشجویان دیدار می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: دولت برای شنیدن و پیگیری مطالبات و حتی اعتراض به حق و منصفانه دانشجویان گوش شنوا و نسبت به پیگیری مسائل دانشجویان اهتمام ویژه ای دارد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۶:۳۰    
انسیه خزعلی، روز شنبه درباره لزوم افزایش گفت وگو با آحاد کشور برای کاهش مشکلات و همچنین برگزاری کرسی های آزاداندیشی، اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها بر ایجاد و استمرار کرسی های آزاداندیشی تأکید کردند که نشان می دهد این اقدام در سمت وسوی مشخص میان اقشار مختلف جامعه از جمله زنان ...
آنا / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۵:۵۵   + ۳۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: آغاز احداث نیروگاه 300 مگاواتی کارون در دارخوین جدا از نشان دادن بلوغ علمی و فناوری متخصصان داخلی، پرورش نیروی انسانی متخصص را نیز به همراه خواهد داشت.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: معاون پارلمانی رئیس جمهور از برخی پروژه های شهرستان پل دختر بازدید کرد.
همشهری   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
عملیات احداث نیروگاه 300 مگاواتی کارون با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دارخوین از توابع شهرستان شادگان اهواز آغاز شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
عملیات احداث نیروگاه 300 مگاواتی کارون با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دارخوین از توابع شهرستان شادگان اهواز آغاز شد.
آنا / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
با حکم رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران ، محسن بزرگی ، به عنوان سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید و امور ایثارگران انتخاب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
پلدختر- سید محمد حسینی معاون پارلمانی و امور مجلس رئیس جمهور با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ شهدای پلدختر ادای احترام کرد.
برق نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۳۴ سایت دیگر  
عملیات احداث نیروگاه 300 مگاواتی "کارون" با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در دارخوین از توابع شهرستان شادگان اهواز آغاز شد.
آنا / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۵۴   + ۹۹ سایت دیگر  
عملیات احداث نیروگاه 300 مگاواتی کارون با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران در دارخوین از توابع شهرستان شادگان اهواز آغاز شد.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو پارلمان غنا در انتقاد به سیاست های اقتصادی معاون رئیس جمهور، او را به هری مگوایر تشبیه کرد.
ایدرو نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۷   + ۲۵ سایت دیگر  
شرکت ایران خودرو دیزل روز پنجشنبه میزبان معاون حقوقی رئیس جمهور، رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بود.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران عصر روز پنجشنبه 10 آذرماه در نشست کرسی آزاد اندیشی که در دانشگاه فرهنگیان سیستان و بلوچستان با موضوع تحلیل سیاسی وقایع اخیر برگزار شد، گفت: هر اعتراض کننده ای تجزیه طلب نیست ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شامگاه پنجشنبه 10 آذرماه در سفر استانی به استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با برنامه زنده فصل دانش شبکه استانی هامون ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۲:۰۰   + ۷۳ سایت دیگر  
وزیر نفت با معاون رئیس جمهور و وزیر نفت ونزوئلا در خصوص توسعه همکاری های مشترک دو کشور در زمینه انرژی و آخرین تحولات بازار جهانی نفت به صورت تلفنی گفتگو کردند.
سلام نو / ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۲۶   + ۶۶ سایت دیگر  
مسعود میرکاظمی،رئیس سازمان برنامه و بودجه از پرداخت پاداش خدمت بازنشستگان از 9 آذرماه خبر داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۱:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان گفت: خیلی از شهرستان های استان تهران جزو مناطق محرومند ولی این محرومیت ها دیده نمی شود و نیازمند توجه بیشتری هستند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۰۸   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون رییس جمهور در پاسخ به این سوال که چرا در رابطه با فوت مهسا امینی همان ابتدا موضع گیری نشد، گفت: طبق گزارش نهاد های اطلاعاتی، از کنار تخت بیمارستان اولین خبر مخابره می شود، در حالی که هنوز ابعاد ماجرا مشخص نبود، بر این اساس ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۹:۲۶    
مشهد- اجماع بانوان قرآنی همراه با تجلیل از پیشکسوت حافظ کل قران و داور بین المللی زهرا افخمی با حضور معاون رئیس جمهور و جمعی از مسئولین ظهر عصر امروز در تالار شهر مشهد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون رئیس جمهور گفت: امسال حداقل 350 محیط بان را در کشور جذب خواهیم کرد.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در مراسمی همزمان با سفر دکتر سلاجقه معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در دهم اذر ماه 1401 به استان لرستان پروژه تصفیه خانه زندان مرکزی خرم آباد به بهر برداری رسید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۳۷    
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: اکنون در سخت ترین جنگ که به نام جنگ نرم نام گرفته، ایستادیم. امروز زنان در خط مقدم این جنگ قرار دارند. مردان باید از زنان پشتیبانی کنند و به آن ها سلاح برسانند و حمایت کنند تا در این خط مقدم بمانند و از هویت، عفت، اصالت زن ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۲۰:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به ترسیم زیبای خداوند از حجاب در قرآن کریم، گفت: حجاب را با مفاهیم قرآن به نسل جدید نشان داد.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۶   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه سفر استانی به سیستان و بلوچستان با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان دیدار و گفت وگو کرد.
یافته   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست به منظور بازدید و نظارت می دانی از مناطق تحت مدیریت محیط زیست استان لرستان به این استان سفر کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: در جنگ نرم بر خلاف جنگ سخت، زنان و خانواده در خط مقدم هستند و مردان باید از اصالت، حریم، هویت و عفت بانوان حمایت و محافظت کنند.
ایثار   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 10 آذر ماه در ادامه سفر استانی به سیستان و بلوچستان با خانواده های معظم شهدا و ایثارگران دیدار و گفت وگو کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۷   + ۶ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور با اشاره به اینکه 33 هزار نفر از فرزندان شهدا و ایثارگران جویای کار هستند، گفت: راهکار ایجاد شغل، تربیت فرزندان فن آور و سرمایه گذاری در شرکت های دانش بنیان است.
آنا / دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس بنیاد شهید نوشت: پرستاران فرشتگانی هستند که با رشادت و جانفشانی های خود ضامن بقا و حافظ سلامت ملت بزرگ ایران اسلامی هستند و اقدامات افتخارآمیز و غرورآفرین آنها برای همیشه در تاریخ این کشور و در ذهن، فکر و بر زبان مردم قدرشناس این سرزمین همواره باقی و بالنده بوده و خواهد بود.
دولت   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۳۶    
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران روز پنجشنبه 10 آذر ماه در ادامه سفر استانی به سیستان و بلوچستان در دیدار با نخبگان، سرآمدان و کارآفرینان این استان، گفت: جامعه ایثارگری باید به توانمندی هایی که دارد شناخته شود و مردم بدانند که همانگونه که این جامعه در جنگ تحمیلی و دیگر توطئه ها ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با اشاره به هجمه های فرهنگی دشمن، رسالت کلیدی جامعه قرآنی را روشنگری و تبیین آموزه های دینی به نحوی زیبا ذکر کرد.