یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۱:۴۳Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بایدن»

خبرگزاری مهر   ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
همزمان با حملات انتقامی ایران با شلیک صدها موشک و پهپاد به سمت اراضی اشغالی، جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا تا دقایقی دیگر درباره موضع واشنگتن سخنرانی خواهد کرد.
عصر ایران   ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
بایدن قرار است به زودی با مقامات امنیت ملی آمریکا در واشنگتن برای بررسی اوضاع جاری در خاورمیانه و حمله ایران به اسرائیل تشکیل جلسه اضطراری دهد.
ایرنا   ۴۲ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - همزمان با شروع پاسخ موشکی و پهپادی گسترده جمهوری اسلامی ایران به اقدامات گستاخانه و تجاوزگرانه رژیم صهیونیستی، جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا برای تشکیل جلسه اضطراری با تیم امنیت ملی، تعطیلات آخر هفته اش در سواحل دلاویر را نیمه تمام رها کرد و به واشنگتن بازگشت.
کاخ سفید عصر شنبه به وقت محلی اعلام کرد که نشست اضطراری کاخ سفید درباره پاسخ ایران به حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری تهران در دمشق سوریه به زودی برگزار می شود. کاخ سفید ...
ایرنا   ۵۲ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا بعد از آغاز حملات پهپادی ایران علیه رژیم صهیونیستی سفرش به دلور را لغو کرد و به واشنگتن برگشت.
سلام نو / 55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
باراک راوید، خبرنگار اکسیوس در توئیتی نوشت: چهار مقام آمریکایی و اسرائیلی به من گفتند که ایران با ده ها پهپاد به اسرائیل حمله کرده است.
کاخ سفید اعلام کرده است که مشاور امنیت ملی و معاون امنیت ملی، جو بایدن را در جریان رویدادهای خاورمیانه قرار می دهند.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-گروه خبر : سی ان ان در گزارشی به نقل از برخی منابع نوشت که ایالات متحده انتظار دارد ایران در روزهای آتی علیه اهداف متعددی در داخل اسرائیل حملاتی انجام دهد و واشنگتن آماده کمک به رهگیری هرگونه سلاحی است که به سوی متحد خود پرتاب می شود ...
ایلنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که در رئیس جمهوری آمریکا در رابطه با عملیات ایران با مقام های اسرائیلی در تماس است.
دنیای اقتصاد   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : حمایت از فلسطینی ها، به موضوعی تعیین کننده برای چپ دموکرات تبدیل شده و طیف وسیعی از گروه ها را به مهم ترین جنبش اعتراضی دوران بایدن تبدیل کرده است ...
کاوک نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کاوک نیوز سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که آنتونی بلینکن، وزیر امور خارجه این کشور قرار است در جلسه جو بایدن و مشاوران امنیت ملی که پیرامون وضعیت غرب آسیا برگزار می شود، حضور داشته باشد. ...
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش    
تصویری از جو بایدن هم اکنون در حال سوار شدن به هلی کوپتر برای رفتن به جلسه ای با اعضای شورای امنیت ملی در کاخ سفید منتشر شده است./ایران تایمز 261 33
ایلنا   ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهوری آمریکا پیش از موعد، از سفر به واشنگتن بازمی گردد تا درباره تنش های جاری میان ایران و رژیم صهیونیستی با مشاوران امنیت ملی خود گفت وگو کند.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
در ادامه اوضاع بحرانی و التهاب در اراضی اشغالی، هزاران صهیونیست معترض شنبه شب در تظاهراتی دیگر خواستار برکناری فوری نتانیاهو و امضای توافق مبادله اسرا با مقاومت در غزه شدند.
صدا نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دیدار بایدن و فومیو کیشیدا؛ نخست وزیر ژاپن، منعکس کننده قاطعیت دولت بایدن برای حفظ تمرکز استراتژیک خود بر حوزه ایندو-پاسیفیک (هند-اقیانوسیه) و مقابله با چین است ...
انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز شنبه به وقت محلی تعطیلات آخر هفته میلادی خود را نیمه تمام گذاشت و برای گفتگو با تیم امنیت ملی خود درباره وضعیت خاورمیانه به کاخ سفید بازگشت.
همشهری   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
در تداوم هراس اسرائیل از پاسخ جمهوری اسلامی ایران به حمله این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت جو بایدن با همتای اسرائیلی خود گفتگو و برای دلگرمی این رژیم بر تعهد آمریکا تاکید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- مقامات آمریکایی اعلام کردند که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه، لوید آستین وزیر دفاع و نیز رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در نشست جو بایدن با تیم امنیت ملی کاخ سفید برای بررسی آخرین رویدادهای خاورمیانه و حمله ایران به اسرائیل حضور می یابند.
کرد پرس   ۳ ساعت پیش    
سرویس جهان- انجمن صنعت نفت اقلیم کردستان ابراز امیدواری کرد گره کور صادرات نفت اقلیم کردستان، در دیدار جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا و محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق باز شود.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نیویورک – ایرنا- در تداوم هراس اسرائیل از پاسخ جمهوری اسلامی ایران به حمله این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، جیک سالیوان مشاور امنیت ملی دولت جو بایدن با همتای اسرائیلی خود گفتگو و برای دلگرمی این رژیم بر تعهد آمریکا تاکید کرد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا- مقامات آمریکایی اعلام کردند که آنتونی بلینکن وزیر امور خارجه، لوید آستین وزیر دفاع و نیز رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در نشست جو بایدن با تیم امنیت ملی کاخ سفید برای بررسی آخرین رویدادهای خاورمیانه و حمله ایران به اسرائیل حضور می یابند.
سلام نو / انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی شورای امنیت ملی دولت جو بایدن مدعی شد: توقیف یک کشتی غیرنظامی بدون دلیل، نقض آشکار قوانین بین المللی است.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
کاخ سفید روز شنبه به وقت محلی اعلام کرد که جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده روز شنبه از ساحل Rehoboth در دلاور به کاخ سفید بازگشت تا با تیم امنیت ملی خود درباره رویدادهای خاورمیانه مشورت کند.
دنیای اقتصاد   ۴ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
ایرنا : جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا روز شنبه برای گفتگو با تیم امنیت ملی خود درباره وضعیت خاورمیانه به کاخ سفید بازگشت.
آنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در صدر هیئتی متشکل از وزرا و نمایندگان مجلس، بنا بر دعوت رسمی جو بایدن بغداد را به مقصد واشینگتن ترک کرد.
ایرنا   ۵ ساعت پیش    
نیویورک – ایرنا- جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز شنبه به وقت محلی تعطیلات آخر هفته میلادی خود را نیمه تمام گذاشت و برای گفتگو با تیم امنیت ملی خود درباره وضعیت خاورمیانه به کاخ سفید بازگشت.
یک رسانه آمریکایی اعلام کرد که تهران به واشنگتن هشدار داده است که از دخالت در حمله اش به اسرائیل خودداری کند و گرنه نیروهای آمریکایی در منطقه مورد حمله قرار خواهند گرفت ...
مدت کوتاهی پس از اینکه کانادا سرمایه گذاران چینی را از برخی دارایی های معدنی مهم بیرون کرد، وزارت دفاع ایالات متحده شروع به توسعه برنامه هوش مصنوعی خود برای تخمین قیمت های مهم مواد معدنی و پیش بینی عرضه کرد، زیرا آنها در حال تلاش برای شروع سریع تولیدات داخلی ایالات متحده هستند ...
انتخاب   ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
کوروش احمدی می گوید: دولت بایدن بی شک مایل است که اتفاقی نیفتد و تنش بالا نگیرد. اما ابزاری که تاکنون مورد استفاده آمریکا بوده ظاهراً چیزی جز تلاش برای منصرف کردن ایران از طریق تهدید و تأکید بر حمایت از اسرائیل به همراه برخی همآهنگی های نظامی با ارتش اسرائیل نبوده است ...
عصر ایران   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اندرو بیتس معاون سخنگوی کاخ سفید امروز در یادداشت جدیدی خطاب به متحدان بایدن نوشت: سیاست اقتصادی بایدن موسوم به بایدنومیکس (Bidenomics) نه تنها هزینه ها را حتی بیشتر از قبل کاهش می دهد، بلکه با لغو معافیت های مالیاتی برای منافع ویژه ثروتمند، با تورم نیز مبارزه می کند.
روزنامه 19 دی   ۹ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا روز جمعه به وقت محلی درباره پاسخ ایران به حمله رژیم اسرائیل به کنسولگری تهران در دمشق سوریه، بار دیگر با حمایت از این رژیم و در اظهاراتی مداخله جویانه گفت: ایالات متحده آمریکا متعهد به امنیت اسرائیل و کمک به آن در دفاع از خود است. ...
تیتر برتر   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کانال تلگرامی دیپلماسی در مطلبی با عنوان 6 ماه حساس برای جو بایدن نوشت: سال 2020 روزبه روز بر آمار مرگ ومیر کرونا در آمریکا افزوده می شد و ساکن کاخ سفید با گفتاردرمانی سعی می کرد به این بحران خاتمه دهد؛ اما گفتارهای او به دلیل غیرتخصصی بودن اش روزبه روز جایگاه او را در اذهان عمومی پایین می آورد ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نتایج نظرسنجی های جدید نشان می دهد که مردم آمریکا هم رهبری جو بایدن رییس جمهوری کنونی و هم زمامداری دونالد ترامپ رییس جمهوری سابق آمریکا را بیشتر از آن که برای کشورشان مثبت ارزیابی کنند، زیانبار توصیف کرده اند.
ایستنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
خودروهای چینی تهدیدی برای صنعت خودرو آمریکا منبع: Zoomit سناتور ایالات متحده از جو بایدن خواست تا خودروهای الکتریکی چینی را در بازار این کشور ممنوع کند. ...
سلام نو / رکنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس جمهوری پیشین، نوشت: جو بایدن در حال فرار از پرونده اش است. او دیوانه وار دروغ می گوید تا از پاسخگویی به خاطر ویرانی هولناکی که او و حزبش ایجاد کرده اند بگریزد!
سلام نو / کیهان   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۱۳:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر ژاپن در جریان سفر به واشنگتن و دیدار با رئیس جمهور آمریکا طی بیانیه ای مشترک عصر جدیدی از همکاری نظامی را با هدف مقابله با چین اعلام کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بلومبرگ نوشت: جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا نسبت به همتای پیشین خود، دونالد ترامپ، تعداد بیشتری از نهادها و اشخاص چینی را تحریم کرده است.
تجارت نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی رونمایی لپ تاپ جدید هواوی که در آن تراشه هوش مصنوعی اینتل به کار رفته است، قانونگذاران جمهوریخواه آمریکا، از دولت بایدن انتقاد کردند.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
برخلاف گمانه زنی ها مبنی بر اختلاف میان دموکرات ها و راست گرایان در تل آویو، در جریان جنگ غزه آمریکا یکی از متحدان و حامیان اصلی رژیم صهیونیستی در حوزه های سیاسی، مالی و تسلیحاتی بود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
یک قاضی فدرال آمریکا از مختومه اعلام کردن پرونده حمل سلاح هانتر بایدن پسر رئیس جمهور جو بایدن، خودداری کرد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۴:۰۸   + ۴۲ سایت دیگر  
بایدن بار دیگر در یک مداخله جویی آشکار و در حمایت از رژیم اسرائیل، از جمهوری اسلامی ایران خواست که به حمله این رژیم به کنسولگری تهران در دمشق سوریه پاسخ ندهد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۵۳   + ۵۷ سایت دیگر  
دو مقام آمریکایی روز جمعه به تلویزیون سی بی اس نیوز گفتند که انتظار می رود حمله بزرگ ایران به رژیم صهیونیستی در واکنش به ترور 7 تن از اعضای سپاه پاسداران ایران در جریان حمله رژیم صهیونیستی به ساختمان کنسولگری ایران در دمشق، با بیش از 100 پهپاد و ده ها موشک علیه اهداف نظامی تل آویو انجام شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
وزیر خارجه پیشین آمریکا گفت: اظهارات اخیر بایدن و دولتش در روزهای اخیر به ایران چراغ سبز نشان داده است تا حملاتش را ادامه دهد.
حامیان ولایت   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ترکیب سرهای جنگی باقابلیت مانور و همچنین حمله دسته جمعی پرنده های بدون سرنشین انتحاری بحث دفاع موشکی را برای هر نوع سامانه شناخته شده ای تقریباً ناممکن کرده و دیمونا را به دژی بی دفاع بدل خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش مشرق ، محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق ساعتی قبل بغداد را به مقصد واشنگتن ترک کرد. در بیانیه صادره از سوی دفتر نخست وزیر عراق آمده است: السودانی در رأس یک هیأت دولتی، پارلمانی و متشکل از نمایندگان بخش های خصوصی سفر رسمی خود را به آمریکا آغاز کرد. ...