پنجشنبه ۱۱ خردادساعت ۰۵:۳۷Jun 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بایدن»

پس از چند ماه رکود کامل در مذاکرات هسته ای، به نظر می رسد بار دیگر با سفر سلطان عمان به ایران باید شاهد گشایش هایی در روابط میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از یک سو و ایران و آمریکا از سوی دیگر باشیم. این در حالی است که امید ها برای احیای برجام تا حدودی از بین رفته بود.
جان کربی هماهنگ کننده ارتباطات راهبردی شورای امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد: ما روش های مختلفی برای ارتباط با ایران داریم.
توافق تهران و آژانس در حل مسائل باقی مانده، پالس های مثبت از سوی آمریکا، سفر سلطان عمان به تهران، سفر مشاور بایدن به مسقط و ... همه این اتفاقات خبر از اتفاقاتی بین تهران و واشنگتن در مسقط دارد. اما اگر توافقی نیز در راه باشد، مهم است که محتوای این توافق چه خواهد بود.
دیپلماسی ایرانی   ۹ ساعت پیش    
بر اساس نظرسنجی اخیر واشنگتن پست و شبکه تلویزیونی ABC، تنها دو هفته پس از اعلام کاندیداتوری مجدد جو بایدن برای ریاست جمهوری، وی در وضعیت بدی قرار داشته است و در مورد آمادگی روحی و جسمی او تردیدهایی وجود دارد ...
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
برت مک گورک، مشاور شورای امنیت ملی بایدن 8 می به عمان سفر داشت تا با رهبران مسقط در باب این که رهبران ایران آماده هستند تا در این مسیر گامی بردارند و محدودیت های اعمالی علیه برنامه هسته ای را پذیرا باشند، رایزنی داشته باشد ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۸:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
اردشیر سنایی، استاد روابط بین الملل درباره ی سفر مشاور بایدن به عمان برای طرح گفتگو های جدید در حوزه روابط با ایران گفت:در مورد احیا توافق یا توافق جدید یا توافق موقت هم فعلا مبهم است و اتفاقاتی که در پنج سال گذشته رخ داده وضعیت را سخت کرده است ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تارا رید از کارکنان سابق مجلس سنا که مدعی شده از سوی جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا مورد تجاوز جنسی قرار گرفته ، به علت نگرانی های امنیتی به روسیه گریخته است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
پس از چند ماه رکود کامل در مذاکرات هسته ای، به نظر می رسد بار دیگر با سفر سلطان عمان به ایران باید شاهد گشایش هایی در روابط میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از یک سو و ایران و آمریکا از سوی دیگر باشیم. این در حالی است که امید ها برای احیای برجام تا حدودی از بین رفته بود.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۴۲    
استاد دانشگاه مریلند تاکید کرد که رئیس جمهوری آمریکا هنگام کمک به اوکراین نسبت به عبور از خطوط قرمز مسکو بیم دارد.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز ، نماینده ویژه دولت جو بایدن در امور ایران تصریح کرد که واشینگتن اجازه دستیابی ایران به سلاح هسته ای را نخواهد داد حتی اگر این امر به معنای توسل به گزینه نظامی باشد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۳:۰۰    
مذاکرات به طور جدی و به صورت چند وجهی در جریان است و امروز ایران نشان داده است که از طریق دیپلماسی فعال، هم توانسته ارتباط خود را با کشورهای متعدد گسترش دهد و هم در موضوع هسته ای نیز لابی های شدید و گسترده صهیونیست ها را در هم بکشند و کار را جلو ببرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۴   + ۳۹ سایت دیگر  
پس از چند ماه رکود کامل در مذاکرات هسته ای، به نظر می رسد بار دیگر با سفر سلطان عمان به ایران باید شاهد گشایش هایی در روابط میان ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی از یک سو و ایران و آمریکا از سوی دیگر باشیم. این در حالی است که امید ها برای احیای برجام تا حدودی از بین رفته بود.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اخیرا گزارش هایی منتشر شده اند مبنی بر اینکه اسرائیل و عربستان سعودی به آرامی و در خفا در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند و به سمت عادی سازی روابط پیش می روند؛ اتفاقی که پیش تر غیرممکن قلمداد می شد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - معاملات آتی نفت خام WTI روز سه شنبه به زیر 70 دلار در هر بشکه سقوط کرد، زیرا قرارداد سقف بدهی موقت و متزلزل تهدیدی برای مختل کردن بازارهای مالی بود. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۲:۰۶    
سفر سلطان عمان به تهران، ایران و غرب را در آستانه یک توافق بر سر پرونده هسته ای قرار داده است. این جمله وزیر امور خارجه عمان را شاید بتوان مهم ترین و اصلی ترین نتیجه سفر سلطان عمان به تهران دانست.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر رفتارهای غیر اخلاقی هانتر بایدن پسر رئیس جمهور آمریکا برای نخستین بار توسط تلویزیون دولتی روسیه پخش شد. این فیلم که حاوی تصاویر مصرف مواد مخدر و همچنین کودک آزاری توسط هانتر بایدن است ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهوری آمریکا گفت که اگر در سال 2024 مجددا به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود، به دنبال لغو تابعیت خودکار کودکانی است که در ایالات متحده از مهاجران غیرقانونی در این کشور متولد می شوند.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۸    
به گزارش جام جم آنلاین ، رابرت مالی گفته، مسیر دیپلماتیک را در قبال تهران در پیش خواهد گرفت و همزمان گفته شده، مقامات دولت بایدن پیش از سفر سلطان عمان به تهران، با او مذاکراتی را پیش برده اند. ...
سلام نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
تد کروز سناتور جمهوریخواه ایالت تگزاس آمریکا: بایدن تحریم های آمریکا علیه ایران را اجرا نکرده است، به همین دلیل حکومت ایران توانسته است روزانه یک میلیون بشکه نفت خام بفروشد و میلیاردها دلار درآمد داشته باشد
یکتا پرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تارنمای آکسیوس گزارش داد که مشاور ارشد جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در امور خاورمیانه اوایل ماه جاری میلادی (می) سفر بی سر و صدایی به عمان داشت.
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۳۱    
شفقنا- ایالات متحده تحریم هایی را علیه 17 فرد و نهاد مستقر در چین و مکزیک اعمال و آنها را به تولید قرص های تقلبی فنتانیل متهم کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از رویترز ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۹    
سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهوری آمریکا به صراحت از فروش جنگنده های اف-16 به ترکیه حمایت کرده است.
تقریب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۷    
شورای روابط آمریکایی-اسلامی(CAIR) از دولت بایدن خواست برای جلوگیری از تخریب مسجد توسط چین و ادامه سرکوب اقلیت مسلمان در آن کشور اقدام کند.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۵۴    
کاخ سفید از تحویل مشروط جنگنده های اف- 16 به ترکیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۹:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا گفت: اکنون زمان آن فرا رسیده که ترکیه مخالفت خود را با پیوستن سوئد به ناتو کنار بگذارد، اما گفت که دولت بایدن همچنین معتقد است که باید در اسرع وقت جنگنده های اف-16 ارتقا یافته به ترکیه ارائه شود .
سلام نو / نامه نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
آکسیوس نوشت: برت مک گورک، مشاور ارشد بایدن در خاورمیانه برای گفتگو درباره روابط با ایران مخفیانه به عمان سفر کرده است.
افکار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی مدعی شده یکی از مشاوران ارشد رئیس جمهور آمریکا برای محک زدن امکان توافق با ایران به عمان سفر کرده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۸:۲۸    
شرکت تحلیلی Glassnode آماری درباره گردش اتریوم در کیف پول ها متعلق صرافی های متمرکز ارائه کرد که در این آمار تنها 14.85 درصد از کل اتریوم ها در این صرافی های نگهداری شده است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
فارس : یک رسانه آمریکایی از سفر بی سر و صدای یکی از مقام های ارشد دولت جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا به عمان برای بررسی امکان توافق با ایران بر سر موضوعات هسته ای خبر داده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۵    
خبرگزاری میزان - بانک مرکزی آمریکا به تازگی در گزارشی اعلام کرد که موج تورمی که در سال گذشته در آمریکا به بالاترین حد خود در 40 سال اخیر رسید و همچنان بالاست، احساس امنیت مالی خانواده های آمریکایی را از بین برده است. آمریکایی ها همچنین در مورد بازنشستگی، احساس امنیت کمتری می کنند. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه روز گذشته قبل از برقراری تماس تلفنی بین رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه و جو بایدن رئیس جمهور آمریکا از حمایت آمریکا از شبه نظامیان نیروهای دموکراتیک سوریه (قسد) انتقاد کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۶:۲۵    
رئیس جمهور آمریکا موافقت کرد جنگنده های اف 16 در اختیار ترکیه قرار گیرند.
روزنامه تعادل   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۲۰    
وبسایت نشریه کوریا اکونومیک دیلی نوشت: این اقدام می تواند به کره جنوبی در از سرگیری روابط اقتصادی اش با ایران کمک کند ضمن اینکه به جو بایدن رییس جمهوری نیز در رقابت انتخابات ریاست جمهوری پیش روی این کشور کمک خواهد کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۳:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
انتخاب : به گفته پنج مقام آمریکایی، اسرائیلی و اروپایی، برت مک گورک، مشاور ارشد رئیس جمهور بایدن در امور خاورمیانه، اوایل ماه جاری برای گفتگو با مقامات عمانی جهت تعامل دیپلماتیک احتمالی با ایران در رابطه با برنامه هسته ای این کشور، سفری بی سر و صدا به مسقط داشت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۲:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
پایگاه خبری اکسیوس به نقل از منابع خود از سفر مخفیانه مشاور بایدن به عمان برای بررسی احتمال توافق با ایران خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه روز گذشته قبل از برقراری تماس تلفنی بین اردوغان و جو بایدن از حمایت آمریکا از شبه نظامیان قسد و سازمان فتح الله گولن انتقاد کرد.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید روز سه شنبه به وقت محلی در خصوص سفر ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس به آمریکا گفت: جو بایدن رییس جمهور آمریکا مشتاقانه منتظر استقبال از ریشی سوناک، نخست وزیر انگلیس در یک سفر کاری رسمی به کاخ سفید در روز پنجشنبه، 8 ژوئن است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
یک رسانه آمریکایی مدعی شده یکی از مشاوران ارشد رئیس جمهور آمریکا برای محک زدن امکان توافق با ایران به عمان سفر کرده است.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۰۰:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
روسای جمهور آمریکا و ترکیه در مورد روابط دوجانبه و همکاری های مرتبط با ناتو گفتگو کردند.
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۳:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - خبر داغ روزهای اخیر را توافق جو بایدن و مک کارتی، رئیس جمهوری خواهان در راستای تعلیق موقت بدهی های آمریکا و کاهش هزینه های دولت در راستای بازپرداخت آنها تا 2 سال آینده، به خود اختصاص داده است.
عصر قانون آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۲۱:۳۱    
به گزارش گروه بین الملل عصر قانون، شبکه خبری الجزیره در گزارشی نوشت: از زمان آغاز جنگ روسیه و اوکراین در سال گذشته، کمتر درباره قضاوت های اشتباه و محاسبات غلط غرب و جو بایدن صحبت شده است و البته با وجود امپراطوری رسانه غرب این قضیه جای تعجب ندارد. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
منابع خبری رژیم صهیونیستی می گویند که بنیامین نتانیاهو به وزرای خود گفته است که نمی توانند به آمریکا سفر کنند.
جماران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
بایدن استقامت نظامی روسیه را دست کم گرفت و شرط بندی کرد که اوکراینی ها آن را شکست خواهند داد ، همانطور که افغان ها با کمک ایالات متحده، اتحاد جماهیر شوروی را شکست دادند.اما برای مسکو، با توجه به تاریخ مشترک و نزدیکی جغرافیایی، اوکراین بسیار مهم تر و استراتژیک تر از افغانستان است
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
رسانه ها از تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای دعوت از رئیس رژیم صهیونیستی برای بازدید از کاخ سفید خبر دادند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
دولت جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا درصدد است از اسحاق هرتزوگ، رئیس اسرائیل برای سفر به واشنگتن دعوت کند. این در حالی است که همچنان از دعوت مشابهی از بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل امتناع می کند.
تدبیر و امید   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
پیشتر در گزارش روزنامه نیویورک تایمز در مارس اعلام شد، ریاض که روابطش با دولت جو بایدن متشنج شده، برای عادی سازی با اسرائیل این شرط را گذاشته که فروش تجهیزات دفاعی آمریکا به عربستان افزایش یابد و همچنین واشنگتن با برنامه هسته ای عربستان موافقت کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رسانه های صهیونیستی اعلام کردند رئیس جمهور آمریکا اسحاق هرتزوگ را برای سفر به واشنگتن دعوت می کند، نه نتانیاهو.
جام جم   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
تعداد بازدید : 142 کد ویدیو دانلود فیلم اصلی به گزارش جام جم آنلاین ، بایدنِ گیج و خمیازه کنان یادش رفته چطور باید ادای احترام کند ، این توصیف رسانه های آمریکا از تازه ترین حرکت عجیب جو بایدن، رئیس جمهور آمریکاست. این تصاویر از بایدن هنگام بزرگداشت روز یادبود ضبط شده است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۵:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده خوشبین است که کنگره قانونی را برای افزایش سقف بدهی عمومی ایالات متحده تصویب کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۰۹ - ۱۴:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا به شکل اشتباهی به نظامیان کشته شده این کشور ادای احترام کرد.