شنبه ۱۸ آذرساعت ۰۲:۲۴Dec 2023 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت های نفتی»

ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۴ - ۱۶:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
در دنیایی که بی وقفه نیاز به انرژی برای حرکت دارد، نفت و گاز همچنان حرف اول را در فراهم کردن این انرژی می زنند. در این بین شرکت های نفتی و صنایع شیمیایی از قدرت عظیمی برخوردارند، اقتصادها را شکل می دهند، بر ژئوپلیتیک تأثیر می گذارند و حتی پیشرفت های فناوری را پیش می برند ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۲۲:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان وزنه بردار تیم ذوب آهن می گوید گفت: باتوجه به این که مدال نقره جهانی دارم، طبق مصوبه مجلس باید استخدام می شدم که پیگیر استخدام در شرکت های نفتی بودم اما هر جا رفتم جواب خاصی به من ندادند.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۱۳ - ۰۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، افزایش تولید و صادرات نفت کشور، دستاورد مهم اقدامات وزارت نفت در دولت سیزدهم، برگ برنده ای که وزارت نفت با بسته ای از اقدامات جذاب ساز رو کرده و ثمرات آن نیز به بار نشست. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
کشورها و شرکت های نفتی حاضر در گفتگوهای اقلیمی سازمان ملل در کاپ 28 دبی وعده داده اند که در زمینه مهار گرمایش زمین گام های بلندی بردارند.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۹/۱۰ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ ، مهندس عبدالله عذاری اهوازی مدیر عامل این شرکت در نشست مشترکی با سرکار خانم خدیجه گودرزی مشاور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور بانوان و خانواده، قوانین وضع شده را ناکافی دانست و اذعان کرد: ما برای تحقق شعار جوانی جمعیت و افزایش فرزندآوری نیازمند قوانین حمایتی بهتر هستیم [.. ...
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۹/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
هدایت الله خادمی نماینده پیشین مجلس: این دوره فردی که مثل من آزاده و جانباز هستم و 2 دوره توسط شورای نگهبان تایید صلاحیت شده ام، سازنده خمپاره و کاشف نفت در خزر هستم، رد شدم. ما با دوستانمان نفت را در آب های عمیق خزر کشف کرده ایم. 7 سال فقط مدیرعامل شرکت حفاری بوده ام. ...
دنیای بانک   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۲۰:۰۹    
فهرست بزرگ ترین شرکت های نفتی از نظر پرداخت مالیات توسط انرژی مانیتور منتشر گردید. در سال 2022، پرداخت مالیات توسط شرکت های نفتی در قزاقستان، از 600 میلیارد تنگه (2 برابر بیشتر از صنعت بانکداری) فراتر رفت. ...
صراط نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۷ سایت دیگر  
فردی که تیراندازی کرده ساکن نجف آباد و کارمند یکی از شرکت های نفتی جنوب بود که برای پیگیری مطالبات شخصی به تهران آمده بود.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
فردی که تیراندازی کرده ساکن نجف آباد و کارمند یکی از شرکت های نفتی جنوب بود که برای پیگیری مطالبات شخصی به تهران آمده بود.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- طی دو سال گذشته این اتهام اغلب متوجه شرکت های نفتی شده است که نفت کافی برای پایین نگه داشتن قیمت ها تولید نمی شود. اگرچه طی دو سال گذشته، پس از سقوط کووید-19 تعداد دکل های حفاری نفت به طور پیوسته افزایش یافته است. ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۸/۲۴ - ۱۳:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه با یادآوری راهبرد این شرکت مبنی بر ارتقای کیفی تولید به روش دانش بنیان گفت که بر اساس مفاد قرارداد منعقده اخیر با دیگر شرکت های نفتی که در حضور معاون فن آوری رییس جمهور انجام شد 30 درصد از نفت کوره تولیدی را به نفت گازوئیل تبدیل و میزان گوگرد آن را نیز کاهش خواهیم داد
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: محمد مخبر، معاون اول رئیس جمهوری در جریان سفر به شانگهای در همایش تجاری ایران و چین از آغاز فصل جدیدی از روابط تجاری تهران و پکن خبرداد.به گزارش اقتصاد24 ...
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۳۶   + ۱۰ سایت دیگر  
کشورها و شرکت های نفتی بسیاری در سراسر جهان متعهد به دستیابی به خالص انتشار صفر کربن تا سال 2050 شده اند، اما سودآوری صنعت نفت به واسطه وجود تقاضای جهانی، سبب شده همچنان بازار نفت جذابیت داشته باشد و سرمایه گذاران نتوانند از آن چشم پوشی کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۱    
گناوه - ایرنا - فرماندار گناوه گفت: از توانمندی شرکت های نفتی منطقه در حوزه های مختلف از جمله مواقع بحران و حوادث استفاده شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - سخنگوی شرکت پالایش نفت کرمانشاه با یادآوری راهبرد این شرکت مبنی بر ارتقای کیفی تولید به روش دانش بنیان گفت که بر اساس مفاد قرارداد منعقده اخیر با دیگر شرکت های نفتی که در حضور معاون فن آوری رییس جمهور انجام شد 30 درصد از نفت کوره تولیدی را به نفت گازوئیل تبدیل و میزان گوگرد آن را ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۲۱:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: ما انتظار داریم که دولت چین شرکت های نفتی بزرگ خود را برای حضور و سرمایه گذاری مشترک در پروژه های نفت و گاز ایران تشویق کند ضمن آنکه شرکت های بزرگ ایرانی نیز برای صادرات محصولات دانش بنیان ایرانی به چین آمادگی کامل دارند.
شانا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۵:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهوری با بیان اینکه دولت چین شرکت های نفتی بزرگ خود را برای حضور و سرمایه گذاری مشترک در پروژه های نفت و گاز ایران تشویق کند، گفت: ظرفیت قابل توجهی برای همکاری میان ایران و چین در بخش نفت و گاز وجود دارد.
موج   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
مخبر، معاون اول رئیس جمهور در همایش تجاری ایران و چین گفت: دولت چین شرکت های نفتی بزرگ خود را برای سرمایه گذاری مشترک در پروژه های نفت و گاز ایران تشویق کند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۴۵   + ۵۴ سایت دیگر  
پکن- ایرنا- معاون اول رئیس جمهور ضمن درخواست از دولت چین در تشویق شرکت های نفتی خود برای سرمایه گذاری مشترک در پروژه های نفت و گاز ایران، گفت: شرکت های بزرگ ایرانی نیز برای صادرات محصولات دانش بنیان به این کشور آمادگی کامل دارند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۰۵:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
تیتربرتر، این شرکت نفتی بزرگ فرانسوی، 10 درصد سهم مستقیم در ال ان جی 2 آرکتیک و مجموعا 21.5 درصد سهم از طریق دارایی های خود در شرکت گازی نواتک روسیه دارد. ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۱۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
جلسه هماهنگی سرپرستان امور مالی شرکت های نفتی مستقر در جزیره خارگ با حضور سرپرست مدیریت عملیات عمومی خارگ برگزار شد
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر انرژی عربستان سعودی، سرمایه گذاری های اخیر شرکت های بزرگ نفت و گاز جهان در این حوزه را گواه بر این دانست که انتقال از منابع هیدروکربن به سمت انرژی های تجدید پذیر به سرعت امکان پذیر نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
هند درخواست های شرکت های نفتی روسیه برای پرداخت به یوان چین را رد کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۳۰ - ۱۷:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مقامات هندی به بلومبرگ گفتند انتظار می رود دهلی نو درخواست شرکت های نفتی روسی برای پرداخت پول نفت به یوان چین را رد کند.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۸ - ۲۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بندرعباس گفت: عمده بدهکاران شهرداری بندرعباس شرکت های نفتی و فولادی هستند که با کمک رئیس کل دادگستری هرمزگان شناسایی و مراحل وصول مطالبات از آنها در حال انجام است.
برترین ها / روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
رانت، لابی و پست فروشی همواره مربوط به نهادها، دستگاه ها و مجموعه های پولساز و پولدار است
شانا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۵ - ۱۲:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
مانور مقابله با آتش سوزی در تأسیسات پتروشیمی خارک با هدف ارزیابی آمادگی و هماهنگی واحدهای عملیاتی شرکت های نفتی پایانه های نفتی ایران، نفت فلات قاره، پتروشیمی و بیمارستان صنعت نفت در شرایط اضطراری برگزار شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۲۲:۱۷   + ۱۹ سایت دیگر  
انتصابات فردی غیرمتخصص در شرکت ملی نفتکش که یکی از حساس ترین شرکت های نفتی محسوب می شود؛ موجب شوک جامعه نفتی ایران شده است .
بولتن نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۷:۲۱    
شرکت نروژی دی ان او اعلام کرد در سه ماه گذشته، شرکت های نفتی نفت خام خود را به خریداران داخلی، آنهم به صورت پیش فروش تحویل داده اند.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار گناوه گفت: یکی از خواسته های ما از پیمانکاران شرکت نفت و از شروط اولیه قرارداد نفت با این پیمانکاران در منطقه این است که از نیروهای بومی شهرستان استفاده شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۱۴:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بوشهر- استاندار بوشهر خواستار نگاه ویژه صنایع به محیط پیرامونی شد و گفت: شرکت های نفتی از تیم های فوتبال بوشهر حمایت کنند.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
گناوه – ایرنا – فرماندار گناوه از پیمانکاران شرکت های نفتی مستقر در این منطقه خواست بومیان منطقه را در زمان آغاز تا مرحله بهره برداری طرح ها بکارگیری کنند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات گفت: کماکان برخی حساب های شرکت های نفتی به حساب واحد خزانه منتقل نشده اند و در حال حاضر پرونده متخلفین در حال ارجاع به دادسرا است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۷/۱۷ - ۱۲:۱۸   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیس کل دیوان محاسبات گفت: کماکان برخی حساب های شرکت های نفتی به حساب واحد خزانه منتقل نشده اند و در حال حاضر پرونده متخلفین در حال ارجاع به دادسرا است.
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۱    
مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام گفت: ایلام تنها استانی است که بدون اسپانسر است و می طلبد شرکت های نفتی و گازی در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی، ورود و ایفای نقش کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بهبود شرایط صادرات نفت خام می تواند فضا را برای فعالیت های تجاری بسیاری شرکت ها فراهم کند. این وضعیت در نهایت چهره جدیدی از بازارهای صادراتی حوزه انرژی ترسیم خواهد کرد که با توجه به رخدادهای روز جهان شاید در گام اول اثر آن بر شرکت های حوزه فرآوری نفت و میعانات گازی خودنمایی کند.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۲ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران- در سال 2022 قیمت نفت به بیش از 100 دلار در هر بشکه رسید و پس از یک سال آشفتگی کامل در بازارهای انرژی در پی تهاجم روسیه به اوکراین، به بالاترین حد خود در هشت سال گذشته رسید. شرکت های نفتی دو برابر سود کردند و اقتصاد بزرگترین تولیدکنندگان نفت در جهان رشد چشمگیری پیدا کرد. ...
خبر فوری   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۵:۵۲   + ۴۹ سایت دیگر  
از دلایل عدم موضع گیری شرکت های نفتی دولتی در این موضوع، عدم ذینفع بودن آنها و متولی بودن بخش خصوصی است.
مشرق نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدمحمدهادی سبحانیان،معاون وزیر و رئیس سازمان امور مالیاتی کشور با انتشار تصویری از یک نامه در صفحه توئیتر خود نوشت: یک خبر خوب برای مردم خوزستان: ...
شوشان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۸    
شوشان اسحاق خادم حویزه : 30 کیلومتری از هویزه دور شده بودیم از پنجره ماشین بیرون را نگاه می کردم ناخودآگاه چشم هایم به زبانه های آتش مشعل گازی که در شرکت های نفتی به وفور یافت می شود خیره شد انگار این صحنه و این مسیر را قبلاً بارها دیده ام ...
استانداری ایلام   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
معاون استاندار ایلام: ❑ تامین اتوبوس برای مسیر ایلام - تهران اولویت شرکت های حمل و نقل استان باشد ❑ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیا ن اینکه تامین اتوبوس مسیر ایلام - تهران اولویت شرکت های حمل و نقل استان باشد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۲ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام با بیان اینکه تامین اتوبوس مسیر ایلام - تهران اولویت شرکت های حمل و نقل استان باشد، گفت: تعداد 13 دستگاه اتوبوس در قرارداد شرکت های نفتی و پالایشگاه در استان بوده که بایستی سریعا توسط شرکت های حمل و نقل عودت داده شوند.
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۲:۵۲    
دبیر اجرایی ستاد اربعین صنعت نفت در جنوب تصریح کرد: شرکت های نفتی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران در جنوب همه امکانات خود را در بخش های خدمات و پشتیبانی برای خدمت رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی پای کار آورده اند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵    
در بخش زیر فرصت های شغلی شرکت های نفتی مستقر در کشور عراق نمایش داده شده است.
اطلاع با ما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۲۳:۰۶    
امروز جواد اوجی، وزیر نفت ، در یک مصاحبه با رسانه ها درباره توتال، یکی از شرکت های نفتی بزرگ جهان، صحبت کرد
شفقنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۳۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر نفت گفت: برای توسعه هفت میدان نفتی با شرکت های نفتی روسیه قرارداد داریم و همکاری می کنیم. به گزارش شفقنا از ایرنا، آقای جواد اوجی امروز (یکشنبه) با حضور در هفدهمین نمایشگاه ایران پلاست افزود: با همت متخصصان و سازندگان توانمند کشور ...
وزارت نفت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۱:۵۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر اجرایی ستاد اربعین صنعت نفت در جنوب تصریح کرد: شرکت های نفتی زیرمجموعه شرکت ملی نفت ایران در جنوب همه امکانات خود را در بخش های خدمات و پشتیبانی برای خدمت رسانی مطلوب به زائران اربعین حسینی پای کار آورده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایالت کالیفرنیا از شرکت های نفتی بزرگ از جمله اکسون موبیل، شل و شورون، شکایت کرده و آنها را به کم اهمیت جلوه دادن ریسک های ناشی از سوخت های فسیلی متهم کرده است.
استانداری خوزستان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۳ - ۱۰:۵۵   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خوزستان؛ جلسه کارگروه نظارت بر پرداخت و نحوۀ هزینه کرد عوارض آلایندگی به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی در سالن جلسات این معاونت برگزار شد. ...
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی خوزستان گفت: ادامه فعالیت و بقای بسیاری از واحدهای تولیدی کوچک در استان وابسته به مطالباتی است که از شرکت های بزرگ دارند و انتظار داریم این مطالبات از سوی این شرکت ها پرداخت شود. ...