پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۰۸:۴۲Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا»

تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: فاز 4 پالایشگاه ستاره خلیج فارس با مالکیت، ساخت و تامین مالی این قرارگاه در قالب پتروپالایشگاه تمام ایرانی با سرمایه 460 میلیون یورو اجرا می شود.
اقتصاد آنلاین / بورس نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
ذوب آهن اصفهان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء تفاهم نامه فروش90 هزار تن ریل را امضا کردند که به عنوان افشای اطلاعات با اهمیت در کدال درج شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- تفاهمنامه ایجاد و توسعه زیرساخت ها و رفع محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار بین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و شورای عالی استان ها امضا شد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، ذوب آهن اصفهان با نماد ذوب در سامانه کدال ، قرارداد جدید خود را شفاف سازی کرد. بر اساس اعلام ذوب ، قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ( ص) به عنوان یکی از سرمایه گذاران و همچنین مجری پروژه بزرگ زیرساخت ریلی چابهار-زاهدان ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۱۰   + ۳۹ سایت دیگر  
آنچه بیش از همه در روز های اخیر خبرساز شد و گزینه جابه جایی پایتخت را بار دیگر بر سر زبان ها انداخت، نامه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) به رئیس جمهور مبنی بر توانایی این نهاد عمرانی برای انتقال پایتخت به شهری دیگر بود ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ( ص) ، سعید محمد در دیدار با اعضای فراکسیون محرومیت زدایی مجلس گفت: بخش عمده ای از مردم محروم کشور امروز نیازمند کمک های نهادهای دولتی و اجتماعی هستند ...
شیرازه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
نشست مشترک دکتر عنایت الله رحیمی با دکتر محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه پاسداران، برای بررسی و تسریع در اجرای پروژه های در دست احداث قرارگاه در استان فارس برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: پیمانکار فعلی و دانشگاه علوم پزشکی اراک در عدم تکمیل بیمارستان ولیعصر(عج) اراک مقصرند و قرار شد جهت تکمیل این بیمارستان تا پایان دولت دوازدهم، پیمانکار فعلی پس از انجام تعهدات در حال انجام خلع ید شود و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ادامه کار تا تکمیل پروژه را بدست بگیرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
شمخانی از آغاز عملیات بهسازی و نوسازی خیابان های آبادان با اعتباری بالغ بر یک هزار و 700 میلیارد ریال طی تفاهم نامه فی مابین منطقه آزاد اروند و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - امضای تفاهم نامه همکاری میان شهرداری تبریز با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای ساخت پارک بزرگ تبریز ، بارقه های امید برای تکمیل این طرح 50 ساله را روشن کرد.
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۶:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
شایان از انتشار نخستین اوراق آزادراه کشور در بازار سرمایه با همکاری بانک مسکن خبرداد. به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا ، دکتر شایان مدیرعامل بانک مسکن اظهار کرد: امروز در قالب یک قرارداد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۲   + ۸۲ سایت دیگر  
ایسنا : فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) گفت: با نزدیک شدن به زمان بهره برداری از پروژه NGL غرب کارون، رکورد شرکت توتال در صنعت نفت کشورمان به دست متخصصان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) شکسته شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۰۱    
حقیقی پور از اجرای طرح جامع فاضلاب اهواز، با همکاری مجموعه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا توسط شرکت آبفای استان خبر داد و گفت: نقطه آغاز این پروژه منطقه کوت عبدالله است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۱:۱۱    
با ورود همه جانبه قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به توسعه صنایع پایین دستی و پالایشی، آمار ها حکایت از تبدیل شدن بنزین به کالای نخست صادراتی کشور دارد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۲۳:۵۲    
ظهر امروز تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی اراک باحضور دکتر سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا صلوات الله سلام علیه و جمعی از مسولین ارشد استانی برگزارشد.عکاس :حسین خدیمی
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
اراک- تقاطع غیر هم سطح شهید صیدی در اراک با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مورد بهره برداری قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) از انعقاد تفاهم نامه بین قرارگاه و وزارت بهداشت خبر داد و گفت: قرارگاه 7300 تخت بیمارستانی در 11 استان می سازد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
اراک- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) از تکمیل 11 پروژه عمرانی در شهر اراک توسط این قرارگاه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: 11 پروژه عمرانی توسط قرارگاه خاتم الانبیا در استان مرکزی عملیاتی شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۲:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با بیان اینکه کشور به کارگاه بزرگ عمرانی تبدیل شده از اجرای 285 پروژه توسط قرارگاه خاتم الانبیا در سطح کشور خبر داد.
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۸    
شفیعی شهردار اراک، از انعقاد قراردادی به ارزش 300میلیارد تومان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای 4پروژه شهری در اراک خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۷    
گرگان - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان با اشاره به جزییات تفاهم نامه همکاری این سازمان با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: براساس این قرارداد 15 هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان با استقرار سیستم آبیاری تحت فشار سیراب می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت: از مسئولین استان انتظار می رود همچون گذشته از توانایی های قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای رضایتمندی و خدمت بیشتر به مردم استفاده کافی و وافی را ببرند.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۳:۲۵    
محمدباقر نوبخت, سازمان برنامه و بودجه گفت: در جلسه ای که طی روز شنبه با سردار سعید محمد فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خواهیم داشت، مباحث مربوط به این طرح را مطرح و پیگیری می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
اراک-- شهردار اراک از آغاز عملیات اجرایی و بهره برداری از چند طرح شهری با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) تا پایان هفته آینده خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۸:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
همتی گفت: ساخت مسکن ویژه مددجویان بهزیستی ایلام با مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) آغاز شده است.
استانداری خوزستان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و استاندار خوزستان، رییس مجمع نمایندگان استان، شهردار اهواز و جمعی از مسئولان تفاهمنامه پروژه خط یک مترو شهری اهواز میان قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) و شهرداری اهواز امضا شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) گفت: این قرارگاه با تکیه بر دانش فنی و عمرانی خود، پروژه قطارشهری اهواز را می سازد تا خسارت وارده در نتیجه طولانی شدن زمان تکمیل آن جبران شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار اقتصادی تازه ترین ها، وحید محمد امروز در مراسم افتتاح ساختمان جدید بیمارستان پوست رازی که با 21 هزار و 500 مترمربع زیربنا توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا در 4 سال اجرا شده است اظهار داشت: در ابتدا ضرورت دارد از کادر درمان، وزارت بهداشت ...
دیار آفتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۰۹:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
شفیعی شهردار اراک گفت: پروژه تقاطع غیرهمسطح شهید صیدی با هماهنگی های انجام شده عصر روز 10 مهرماه با حضور معاون وزارت کشور و فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا افتتاح خواهد شد و در همان روز قرارداد نهایی قرارگاه خاتم برای اجرای 5 پروژه جدید شهری در اراک انجام می شود.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۱:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، سعید محمد در حاشیه سی و پنجمین اجلاس شورای عالی استان ها در جمع خبرنگاران افزود: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به دلیل خدمات گسترده در توسعه شهرهای مختلف خصوصاً کلانشهرها طی سی و یک سال گذشته، دارای تجربیات بسیار خوب ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
هاشمی خطاب به فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: به اصرار آقای قالیباف خط 7 متروی تهران را به سپاه دادیم و در آن زمان به همین دلیل پرونده ای برای من در بازرسی کل کشور تشکیل شد که چرا این پروژه را به سپاه داده اید و اکنون هم این پرونده مفتوح است و شما اقدامی در راستای رفع آن انجام نداده و با ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۲۴    
در پی آبرسانی به روستاهای غیزانیه، فرمانده کل سپاه پاسداران از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) قدردانی کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۵:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) اقدامات این قرارگاه در زمینه طرح نجات و احیای دریاچه ارومیه را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کشور گفت: با شهرداری اهوازو استانداری خوزستان توافق شد300میلیارد تومان اعتباررا به ما دهند تاکار محرومیت زدایی درمناطق محروم انجام شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۱:۱۵   + ۷۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه: خدمت رسانی به مردم و رفع مشکل آب در خوزستان با شتاب و سرعت بیشتری ادامه خواهد یافت.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۰۰    
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت :قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا نقش مهمی در شاخص های توسعه سطح کشور دارد.
استانداری خراسان شمالی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۲۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: طرح های عمرانی استان برای ورود قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا آماده است به گزارش روابط عمومی واموربین الملل استانداری خراسان شمالی محسن محمدی در جلسه با مدیران اجرایی این قرارگاه افزود:احداث راه آهن اسفراین _ بجنورد، راه آهن گرگان بجنورد مشهد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۵:۳۱    
سرپرست معاونت عمرانی استانداری خراسان شمالی با تأکید بر عدم توسعه زیرساخت های استان گفت: حضور قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا برای آبادانی خراسان شمالی ضروری و راهگشاست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۴:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی سیستان و بلوچستان گفت: با همکاری و مشارکت قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا 29 واحد مسکونی ویژه مددجویان و معلولین زیرپوشش بهزیستی در خاش احداث می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۲۲:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در قرارگاه خاتم الانبیا با اشاره به محرومیت های منطقه غیزانیه اهواز گفت: قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا خدمتگزاری به مردم را از وظایف اصلی خود می داند و یادگاران دوران دفاع مقدس در خوزستان پرچم سازندگی را برافراشته اند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۹:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا گفت: الحمدلله امروز شاهدیم بخشی از وظایفی که به عنوان یک جریان پیمانکاری به عهده قرارگاه گذاشته شد در این فاصله زمانی کوتاه که برای ما نیز یک رکورد بود انجام شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا مرحله سوم آبرسانی به غیزانیه خوزستان را امروز زودتر از موعد به پایان می رساند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها سد کلقان چای احداث شده توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) با دستور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور در بستان آباد آذربایجان شرقی افتتاح شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۶:۵۴    
گروه استان ها- بعد از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) حالا نوبت به شرکت های دانش بنیان رسیده تا پایشان به پروژه های شهری گرگان باز شود؛ تحریم ها این فرصت را ایجاد کرد تا با تکیه بر توان داخلی بزرگترین پروژه های شهری ساخته شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۶/۰۸ - ۱۴:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
فاز سوم خط لوله انتقال آب غیزانیه که توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا سپاه درحال ساخت است، طی هفته آینده به پایان می رسد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۷:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، بزرگ ترین پروژه لایروبی کشور در بندر بوشهر توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به بهره برداری رسید.
اتحاد خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۸:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
اتحاد خبر:آیین کلنگ زنی و ساخت سه واحد مسکونی ویژه مددجویان و افراد دارای معلولیت فاقد مسکن تحت حمایت اداره بهزیستی شهرستان دیّر با حضور دکتر حاجیونی مدیرکل بهزیستی استان ، معاونت مشارکت ها و مسکن علیرضا هوشیار ، امام جمعه محترم ، فرماندار ، مسئولین قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا ...
گلستان 24   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۷:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل بهزیستی گلستان گفت: بهزیستی گلستان و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) 71واحد مسکونی برای مددجویان گلستانی می سازند.