دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۵:۰۰Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مالیاتی»

روزنامه سپید   ۲ ساعت پیش    
ارائه اظهارنامه مالیاتی جامعه پزشکی باید تا پایان خرداد 1400 انجام شود بحث مالیات جامعه پزشکی، همواره یکی از مباحث پرچالش بوده است. در این بین، بحث نحوه تعیین مالیات جامعه پزشکی و شرایط مختلف آن نیز دچار ابهامات متعددی است. ...
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران گفت: عملکرد سال 1399 برخی از صاحبان مشاغل این استان بر اساس تحقق شعار تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و همچنین به منظور تکریم مودیان، تسهیل وصول مالیات و ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در تعیین مالیات، بدون افزایش قطعی می شود.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل امور مالیاتی لرستان از برخورداری معافیت مالیاتی به شرط ارائه اظهارنامه مالیاتی خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۷ ساعت پیش    
مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان شرط بهره مندی از هر نوع تسهیلات و معافیت های مالیاتی را منوط به ارائه اظهارنامه مالیاتی به صورت الکترونیکی در زمان قانونی عنوان کرد.
خارگ نیوز   ۸ ساعت پیش    
خارگ نیوز: دو سال پیش رئیس سازمان امور مالیاتی گفت 300 هزار نفر با درآمد میلیاردی، اصلا پرونده مالیاتی ندارند. باید برای عادلانه کردن نظام مالیاتی برنامه داشته باشیم.
صراط نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به وضعیت اخذ مالیات و نظام مالیاتی کشور گفت: معتقد است که با برقراری نظام عادلانه در پرداخت مالیات، نوعی سلامتی بر آن حاکم می شود که از فساد بیشتر جلوگیری می شود.
رکنا   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رکنا : سعید جلیلی از نامزدهای ریاست جمهوری کشور درباره وضعیت پرونده های مالیاتی توضیح داد.
مشرق نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نامزد انتخابات ریاست جمهوری: نظام مالیاتی با ماشینی شدن سلامت بیشتری دارد، هرچه قدر نقش انسان کمتر باشد فساد کمتر خواهد شد.
یافته   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۷:۴۹    
مدیر کل امور مالیاتی استان خبر داد: چاپ ایمیل توضیحات بخش: اخبار مجموعه : سایر اخبار مدیر کل امور مالیاتی استان گفت: مالیات مقطوع از مشاغل گروه دوم وسوم که مطابق ماده 2 آیین نامه اجرایی ماده 95 قانون مالیات های مستقیم ...
روزنامه سپید   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۶:۳۹    
به گزارش سپیدآنلاین به نقل از مهر، محمد جهانگیری، با اشاره به اینکه تبصره ماده 100 ظرفیتی است که قانونگذار در قانون مالیات های مستقیم آن را لحاظ کرده است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشاغل و شرکت های کوچک 1. مروری بر سابقه خدمات اظهارنامه مالیاتی مشاغل شرایط موجود مودیان مالیاتی در طی سالیان اخیر , مشاغل برای ارسال اظهارنامه خود عموما در روزهای پایانی به کافی نت ها مراجعه و از آنها درخواست ارسال اظهارنامه مالیاتی می نمودند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
یک فعال حوزه کار برنامه ایجاد اشتغال میلیونی در کشور را به شرط همراهی همه دستگاههای متولی قابل اجرا دانست و گفت: برای ترغیب سرمایه های خارجی و داخلی به سرمایه گذاری در کشور باید نظام بانکی و مالیاتی اصلاح شود.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش بخش اقتصادی سایت خبرمهم ، در حالی که قرار بود تا پایان خرداد 1400 فاز ثبت نام اولیه واحدهای مسکونی در سامانه املاک و اسکان به سرانجام برسد و با شروع تابستان، فاز بعدی اجرای قانون اخذ مالیات از خانه های خالی با معرفی املاک مشمول این مالیات به سازمان امور مالیاتی کشور آغاز شود ...
آی تی آنالایز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۹    
عباس پورخصالیان - همه گیری کووید-19 و فقر جهانی ناشی از آن، باعث و بانی امر خیری دیگر شد: احتمال قانونی شدن اخذ "مالیات دیجیتالی" به زودی در سراسر جهان! ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
صدها نفر از معترضان به سیاست های مالیاتی دولت کلمبیا، در جریان اعتراضات خود پرچم رژیم صهیونیستی را به آتش کشیدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی لرستان با اشاره به فرارسیدن موعد ارائه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی، گفت: صاحبان مشاغل گروه های دوم و سوم بر اساس ماده 100 قانون مالیات ها تا پایان خردادماه جاری مهلت دارند اظهارنامه مالیاتی فعالیت های شغلی خود را در سامانه الکترونیکی ارائه دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان قزوین از شرایط تعیین مالیات مقطوع عملکرد سال1399 برخی از صاحبان مشاغل خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
محمد محمودی در گفت وگو با میزان، با اشاره به تعطیلی حدوداً یک ماه ونیم بازار و اصناف با شیوع کرونا گفت: با توجه به اینکه اصناف در طی دوران کرونا بالاترین آسیب را دیدند و دچار ضرر و زیان شدن آیا جفا نیست که ما نسبت به سال گذشته مالیاتشان را افزایش دهیم؟ ...
می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
می متالز - معاون درآمد های مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور شرایط و جزئیات پرداخت مالیات مقطوع دریافت کنندگان سکه در سال 1399 را تشریح کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی لرستان گفت: برخورداری از هر نوع تسهیلات، معافیت های مالیاتی و مشوق های قانونی نرخ صفر برای اشخاص حقیقی و حقوقی منوط به ارائه اظهارنامه الکترونیکی در مورد مقرر قانونی است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی ایران، در خصوص روند پرداخت مالیات آن دسته از پزشکان که در بخش خصوص فعالیت دارند، نکاتی را متذکر شد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۲   + ۵۵ سایت دیگر  
محمد مسیحی با اشاره به دستورالعمل ابلاغی تبصره ماده (100) قانون مالیات های مستقیم اظهار داشت: تمامی اشخاص حقیقی خریدار سکه از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران که در سال 1399 نسبت به دریافت حداکثر ( 155) قطعه سکه اقدام نموده اند، تا پایان خردادماه مهلت دارند از تسهیلات مالیات مقطوع برخوردار شوند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: وصول معوقات مالیاتی به صورت جدی پیگیری می شود و امسال 28 درصد معوقات مالیاتی در این استان وصول شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۳۶    
موعد ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی (صاحبان مشاغل) پایان خرداد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۱۲    
مدیرکل امور مالیاتی استان اردبیل گفت: اجرای طرح پایانه فروشگاهی فرار از مالیات را به صفر می رساند و نتیجه این را در آینده و درازمدت خواهیم دید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- مدیرکل امور مالیاتی استان بوشهر گفت: 80 درصد از مودیان مالیاتی حقیقی (مشاغل) این استان مشمول تسهیلات و معافیت های تبصره ماده 100 قانون مالیات های مستقیم می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
در قوانین مالیاتی کشور، موعد ارایه اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقیقی (صاحبان مشاغل) تا پایان خرداد است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۴۵    
هیأت بازرسی استان همدان طی اقداماتی موضوع فرار مالیاتی تعدادی از دارندگان کارت بازرگانی در استان را مورد پیگیری قرار داد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اگر قرار است برنامه جامع مالیاتی و یا برنامه ای برای نرخ بهره های مالکانه داشته باشیم باید بازار سرمایه را در تصمیم گیری ها لحاظ و آثار آن را بر بورس بررسی کنیم.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۱:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
باید بروکراسی زاید و فسادزای در سامانه مالیاتی با ایجاد سامانه هوشمند حل شود و مالیات هم باید واقعی و عادلانه شود و کاهش مالیات واحدهای تولیدی از 25درصد به 10درصد با شیب ملایم باید انجام شود.
اخبار بانک   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
بانک ملت پیرو شفاف سازی در خصوص مالیات سود تسعیر ارز برای سال 97 و 98 توسط سازمان مالیاتی از دستور رییس جمهور مبنی بر بررسی موضوع در ستاد اقتصادی دولت خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی رئیسی گفت: مخالفتی با برجام نداریم بلکه موافق عزت، اقتدار و منافع مردم هستیم.
سراج24   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
در این یادداشت به موضوع عدم تمدید مهلت تسلیم اظهارنامه های مالیاتی از سوی دولت و همچنین انتخابات 1400 پرداخته شده است.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۰۴    
معاون سازمان امور مالیاتی گفت: مردم برای اینکه دچار مشکل نشوند، باید در سامانه املاک و اسکان مشخصات ملک خود را وارد کنند، در غیراین صورت این املاک به عنوان خالی از سکنه تعریف و به سازمان اعلام خواهد شد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۸:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی با اعلام اینکه فقط برخی از صاحبان مشاغل گروه دوم و سوم، مشمول استفاده از مفاد تبصره ماده (100) قانون مالیات های مستقیم هستند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
اداره کل امور مالیاتی گیلان اعلام کرد: مودیان مالیاتی حداکثر تا پایان ماه جاری می توانند اظهارنامه های مالیاتی خود را ارائه کنند.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۲:۳۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیات استان اردبیل با اشاره به اینکه صاحبان برخی مشاغل مشمول استفاده از مفاد تبصره ماده (100) قانون مالیات های مستقیم هستند، اظهار داشت: خرداد ماه آخرین مهلت مقرر برای ارائه اظهارنامه عملکرد سال 1399 و استفاده از این تسهیلات است.
ساوالان خبر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۲:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
ابراهیم قلیزاده مدیر کل امور مالیاتی استان اردبیل می باشد.
نایب رییس کمیسیون مالیات، کار و تامین اجتماعی اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت: ما به مالیات معتقد هستیم اما مالیات باید به صورت همه جانبه از همه افراد به نسبت منطقی و قانونی گرفته شود. طی سال های گذشته سازمان مالیاتی شعارهای زیادی می داد اما تنها بخشی که شناسنامه دار بودند مورد فشار قرار گرفتند ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
در حالی که وزیر راه و شهرسازی از معرفی یک میلیون و 300 هزار خانه خالی به سازمان امور مالیاتی خبر داده، معاون حقوقی این سازمان ادعای مذکور را رد کرد.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور، با اشاره به دستورالعمل تبصره ماده (100) قانون مالیات های مستقیم، شرایط ارایه اظهارنامه مالیاتی، برخورداری از مالیات مقطوع و تقسیط پرداخت برای برخی از صاحبان مشاغل در خردادماه را اعلام کرد.
وقت نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت نیوز - مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: 31 خرداد ماه آخرین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیاتی است و مودیان مالیاتی میتوانند با تسلیم اظهارنامه ها به موقع از بخشودگی ها استفاده کنند.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۲۰:۴۵   + ۶۶ سایت دیگر  
مهلت دو ماهه ثبت نام مالکان و مستأجران در سامانه املاک و اسکان کشور چهارشنبه 19 خرداد به اتمام رسید. این مهلت قانونی از 19 فروردین آغاز شده بود و قرار بود که تا 19 خرداد ماه به اتمام برسد. با این حال این سامانه هنوز مسدود نشده و در حال فعالیت است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
حسین زهی، نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه تاخیر در اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی به هیچ عنوان پذیرفته شده نیست، گفت:از رئیس سازمان امور مالیاتی برای حضور در کمیسیون عمران دعوت می شود.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۹:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی مهلت پرداخت مالیات کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا را اعلام کرد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی خراسان رضوی گفت: کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا که بدهی مالیاتی آن ها تا پایان سال 99 قطعی شده است مهلت دارند تا پایان شهریور ماه سال جاری مالیات خود را پرداخت کرده و در این 6 ماه جریمه ای مورد محاسبه قرار نخواهد گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - آیت الله سید ابراهیم رئیسی در سومین مناظره انتخابات ریاست جمهوری در پاسخ به این سوال که تصویر دولت آینده وی از گرانی و نرخ بالای تورم چه خواهد بود، گفت: دغدغه هایی که اعلام کردید، بخشی از دغدغه های مردم است، دغدغه های مردم زیاد است ...