یکشنبه ۰۶ خردادساعت ۱۹:۲۰May 2024 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت یارانه ها»

زیر نویس   ۱ ساعت پیش    
به گزارش سلام نو به نقل از شمانیوز، یارانه برای مردم با اهمیت است از آن طرف استقبال از یارانه کالابرگ هم چشگیر بود باید دید مسئولین برای ادامه پرداخت یارانه ها چه برنامه ای دارند. سید صولت مرتضوی امروز یکشنبه 6 خرداد در حاشیه هشتمین همایش ملی کار اظهار کرد: امسال این همایش ملی [...]
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تداوم اجرای طرح کالابرگ الکترونیکی در سال جاری خبر داد و گفت: روز گذشته جلسه ای با سرپرست ریاست جمهوری داشتیم تا فرایند آن را به شکل جدید طراحی و اجرایی کنیم، اما جزئیات آن هنوز نهایی نشده است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۰:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در چارچوب اجرای طرح یسنا، مبلغ 400 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوارهای مادران واریز شد تا این افراد بتوانند از فروشگاه هایی که با آنها قرارداد دارند و از طریق کالابرگ الکترونیکی، کالا تا سقف مشخصی را خریداری کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه کشور به گزارشی با عنوان وزن یارانه ها در بودجه 1403 که در تاریخ 1403.01.29 منتشر شده است، پاسخ داد. سازمان برنامه و بودجه کشور نوشت:
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۰۸:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
طبق جدول زمان بندی پرداخت یارانه ها، یارانه دهک های اول تا سوم 25 هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول، 30 هر ماه واریز می شود. روز گذشته خبر سقوط بالگرد رییس جمهور اعلام شد و برخی از منابع این حادثه را دلیل عدم پرداخت یارانه ها عنوان کردند. اما واقعیت چیست؟
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۲۲:۰۲    
طبق جدول زمان بندی پرداخت یارانه ها، یارانه دهک های اول تا سوم 25 هر ماه و یارانه نقدی و معیشتی سایر خانوارهای مشمول، 30 هر ماه واریز می شود. روز گذشته خبر سقوط بالگرد رییس جمهور اعلام شد و برخی از منابع این حادثه را دلیل عدم پرداخت یارانه ها عنوان کردند که تایید نشده است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۱۲:۳۱   + ۴۱ سایت دیگر  
یارانه 300 هزار تومانی دهک های چهارم تا نهم ساعت 24 امشب 30 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. بر اساس تغییراتی که در بهمن ماه سال گذشته در زمان واریز یارانه های خانوارهای مشمول حمایت دولت، اعمال شد، یارانه نقدی و معیشتی از بیستم هر ماه به آخر ماه موکول شده است. ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۲/۳۰ - ۰۹:۳۷   + ۱۱۵ سایت دیگر  
یارانه 300 هزار تومانی دهک های چهارم تا نهم ساعت 24 امشب 30 اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
اقتصاد آنلاین / تیتر20   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۷۷ سایت دیگر  
تبصره8 بند6 قانون بودجه 1403 سازمان هدفمندسازی یارانه ها موظف است با همکاری وزارت تعاون نسبت به تجدیدنظر افرادی که یارانه آنها حذف شده و حذف یارانه خانوارهای غیرمشمول حمایت دولت اقدام کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس زمان بندی جدید که بهمن ماه گذشته از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها اطلاع رسانی شد، به منظور نظم بخشی پرداخت یارانه ها و مستمری های موضوع قانون هدفمندسازی یارانه ها، تاریخ واریز یارانه ها به این صورت تغییر کرد که در بیستم هر ماه ...
نبض بازار   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
یارانه کمک معیشتیروز گذشته واریز و یارانه دهک های باقی مانده تا آخر ماه واریز می شود.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
یارانه نقدی در سال های گذشته 45 هزار تومان بود که با یارانه معیشتی بنزین ادغام شد و در نهایت یارانه های 400 و 300 هزار تومانی به مردم داده شد. در دو ماه اخیر همراه با یارانه نقدی یک یارانه مضاعف که مخصوص خرید کالا است نیز برای مشمولان واریز می شود.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان هدفمندسازی یارانه ها طی اطلاعیه ای زمان واریز یارانه نقدی و معیشتی خانوارهای دهک های یک تا سه را اعلام کرد.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، براساس جدول جدید زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، زمان واریز یارانه تغییر کرده و دیگر بیستم هر ماه واریز نمی شود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۱۹:۴۱    
به گزارش اینتیتر، براساس جدول جدید زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، زمان واریز یارانه تغییر کرده و دیگر بیستم هر ماه واریز نمی شود.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۱ - ۰۹:۴۲    
به گزارش اینتیتر، براساس جدول جدید زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، زمان واریز یارانه تغییر کرده و دیگر بیستم هر ماه واریز نمی شود.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان از وصول مطالبات دولت از شرکت های صنایع نفتی، فولاد، پتروشیمی و سیمان با ورود دستگاه قضایی خبر داد. به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، علی دهقانی رئیس کل دادگستری خوزستان گفت: با هدف همیاری دولت در پرداخت یارانه ها و سایر بدهی ها به مردم ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۳:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، براساس جدول جدید زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، زمان واریز یارانه تغییر کرده و دیگر بیستم هر ماه واریز نمی شود. از این رو امشب منتظر دریافت یارانه نباشید.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۲۰ - ۱۲:۳۵    
به گزارش اینتیتر، براساس جدول زمانبندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، امروز بیستم اردیبهشت ماه مددجویان کمیته امداد مستمری خود را دریافت کردند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، براساس جدول زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد روز بیستم هر ماه مستمری خود را دریافت می کنند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۱۷:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، براساس جدول زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، مددجویان بهزیستی در تاریخ بیستم هر ماه مستمری خود را دریافت می کنند.
سلام نو   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
موعد پرداخت یارانه ها نزدیک شده است و خبرها حاکی است که برخی دهک ها شامل دریافت یارانه نمی شوند.
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۱۶:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر، تاریخ واریز مستمری بهزیستی بانک رفاه اردیبهشت 1403 براساس جدول زمان بندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها بیستم هر ماه است.
ایران جیب   ۱۴۰۳/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
دولت سیزدهم به هیچ عنوان قصد حذف یارانه را ندارد، بلکه هر 6 ماه یک بار بر مبنای صدک بندی، دهک درآمدی خانوار ها را به روزرسانی خواهد ...
اینتیتر   ۱۴۰۳/۰۲/۰۳ - ۱۵:۲۹    
به گزارش اینتیتر، براساس جدول زمانبندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها، تاریخ واریز مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد بیستم هر ماه است. در ادامه جدول زمانبندی را مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۱/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۳۸ سایت دیگر  
بخش دوم لایحه بودجه 1403 که از جمله مهم ترین نکات آن افزایش درآمدهای مالیاتی و کاهش درآمدهای نفتی است، نوزدهم فروردین در مجلس اعلام وصول شد و جلسات کمیسیون تلفیق هم برای بررسی جداول از 28 فروردین ماه شروع شده و پیش بینی می شود تکلیف بخش دوم لایحه بودجه سال جاری تا اواسط اردیبهشت ماه در مجلس شورای ...
پایگاه خبری نگاه ایرانیان نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۳۰ - ۱۸:۰۰    
براساس جدول زمانبندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها که در ادامه مشاهده می کنید یارانه 300 هزار تومانی هر ماه در تاریخ سی ام به حساب دهک های چهارم تا نهم واریز می شود.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
براساس جدول زمانبندی پرداخت یارانه ها و مستمری ها بیست و پنجم هر ماه یارانه دهک های اول تا سوم که به مبلغ 400 هزار تومان است پرداخت می شود.
سلام نو / شما نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۶   + ۳۶ سایت دیگر  
با مرور لایحه بودجه می توان از تصمیمات جدید دولت درباره پرداخت یارانه ها مطلع شد. در این مطلب به مرور بندهای مربوط به هدفمندسازی یارانه ها در لایحه بودجه را بررس می کنیم.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۲   + ۵۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز مطالعات و اطلاعات رفاه ایرانیان با اشاره به ثبت آخرین به روزرسانی دهک بندی خانوارها، گفت: باتوجه به اینکه آخرین به روزرسانی دهک بندی ها در دی ماه سال گذشته انجام شده است، مرحله بعدی اوایل شهریورماه انجام می شود.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
آخرین تغییرات دهک بندی خانوار ها بر اساس اطلاعات اقتصادی سال های 1399 تا 1402 در سامانه حمایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعمال شد که نشان دهنده دهک خانوار و وضعیت مشمول بودن یا نبود دریافت یارانه نقدی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۲۶ - ۰۰:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
نیکلاس مارتین/دویچه وله درحالی که رشد اقتصادی برخی کشورهای اروپایی از جمله آلمان متوقف شده، ایتالیا اما در سال های اخیر رشد اقتصادی مداومی را تجربه کرده است ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
طرح کالابرگ الکترونیک ابتکار عمل دولت سیزدهم بوده که در جهت حمایت از امنیت غذایی و بهبود وضع معیشت خانوارها و با هدف ریشه کن کردن مشکل سوء تغذیه و توزیع عادلانه یارانه ها به اجرا درآمده است ...
پارت نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۲۲    
زمان واریز یارانه نقدی تغییر کرد. علت این تغییر از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها اعلام شده است.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۴۹ سایت دیگر  
تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت:موضوع پرداخت یارانه ها و از جمله یارانه انرژی به مردم و تولیدکنندگان یک ضرورت است به طور کلی یارانه باید در راستای حمایت از کالای داخلی باشد و یارانه به دست مصرف کننده نهایی یعنی افراد برسد.
تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تاریخ واریز یارانه ها از این ماه تغییر کرد و سازمان هدفمندسازی یارانه ها علت این تغییر زمان را انضباط بخشی به زمان پرداخت یارانه ها عنوان کرده است.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
دومین مرحله از یارانه کالابرگی برای 7 دهک درآمدی از 17 اسفندماه سال جاری آغازشد و بنا بر اعلام وزارت رفاه مبلغ 220000 تومانی برای هر فرد برای خرید 11 قلم کالا اساسی شارژ خواهد شد.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۷:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
افرادی که در آخرین مرحله واریز یارانه، هیچ یارانه ای دریافت نکرده اند در زمره دهک 10 جامعه بوده اند و از فرایند دریافت یارانه حذف شده اند.
زیر نویس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زیرنویس، به دنبال اجرای طرح کالابرگ الکترونیک، وزارت رفاه به برخی پرسش های احتمالی شهروندان در اجرای طرح کالابرگ الکترونیک پاسخ داده است: 1. آیا قرار است یارانه های نقدی حذف شود؟ خیر، یارانه نقدی حذف نمی شود. 2 ...
همزمان با اجرای طرح کالابرگ الکترونیک پرسش های مختلفی از سوی شهروندان مطرح شد، از همین رو وزارت رفاه اقدام به پاسخِ برخی پرسش های احتمالی شهروندان مانند اینکه آیا قرار است یارانه های نقدی حذف شود؟ یا اینکه برای ثبت نام افراد جامانده از دریافت یارانه باید چه کنیم؟ کرده است.