چهارشنبه ۰۸ تیرساعت ۱۲:۰۲Jun 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «پرداخت یارانه ها»

سلام نو / خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۰:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
نماینده مردم مهریز و بافق گفت: با افزایش نرخ دلار اگر این روند ادامه داشته باشد اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه از حیز انتفاع خارج می شود.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۰۶ - ۱۷:۳۵   + ۹۲ سایت دیگر  
جانشین معاون رفاه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود تا مردم با مراجعه به فروشگاه ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۷ - ۰۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
از نیمه دوم سال 1389 و با تصویب مجلس شورای اسلامی پرداخت یارانه ها به صورت نقدی و به حساب هر خانوار با نرخ 45500 تومان آغاز شد. این یارانه همچنان و بدون تغییر مبلغ به حساب سرپرست خانوارهای ایرانی پرداخت می شود ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
شفقنا- پس از انتشار صحبت های رییس سازمان برنامه و بودجه مبنی بر اینکه حذف ارز ترجیحی مصوبه مجلس بوده و پرداخت یارانه ها بار سنگینی به دوش دولت است، معاون پارلمانی سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: اینکه گفته اند مجلس ارز ترجیحی را حذف کرده، درست نیست و تصمیم دولت بوده است. ...
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۱:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- رییس جمهور گفت: آثار تورم بخاطر اجرای اصلاح اقتصادی از بین می رود اما تورم ناشی از افزایش پایه پولی از بین نمی رود. ظرف مدت کوتاهی آثار تورمی اصلاح اقتصادی از بین برود.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۹:۰۵   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه نفس با مردم بودن و ارتباط برقرار کردن با مردم برکات بسیاری دارد، تاکید کرد: این کار مسئول را در جریان امور از زبان مردم قرار می دهد و مصداق شنیدن کی بود مانند دیدن است.
بازار نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۰۰:۰۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: تا زمان اجرای صحیح کالابرگ الکترونیکی، پرداخت یارانه ها ادامه دار خواهد بود؛ از تاکید میکنم هیچ افزایش قیمتی در نان، دارو و بنزین نخواهیم داشت.
55آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
در بودجه 1400 در زمان شروع به کار چیزی از ارز ترجیحی نمانده بود و همه در دولت پیشین مصرف شده بود
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۲۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
رییس جمهور گفت: هیچ تغییری در قیمت نان، دارو و بنزین انجام نخواهد شد. اگر قرار باشد کاری شود، با تمهید مقدمات انجام خواهد شد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۶   + ۸۷ سایت دیگر  
سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: هم دولت و هم مجلس بر اصلاح شیوه پرداخت یارانه ها هم نظر بودند و هستند و روندهای اجرایی هم بر اساس قانون و با همفکری یکدیگر پیش می رود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نایب رئیس هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی گفت: سیاست های کلی و مصوب تأمین اجتماعی ابلاغی رهبری، حمایت جامعه را به سمت گروه های هدف و نیازمندان سوق داده و پرداخت یارانه ها را هدفمند می کند که برای این کار پایگاه اطلاعاتی ملی رفاهی با استفاده از شناسنامه اقتصادی اجتماعی خانوارها ایجاد ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۵:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: یارانه ها تا تعیین تکلیف کالابرگ الکترونیکی اقلام اساسی مرتب واریز می شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: معاون رئیس جمهور با بیان این که با افزایش یارانه، ضریب جینی اصلاح و فاصله طبقاتی کم شده است، گفت: با آزاد شدن قیمت ها، دولت خود را از چرخه اقتصاد بیرون می کشد و به نظارت مشغول می شود. ...
وقت صبح   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۱:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تا زمان اعطای کالابرگ به مردم پرداخت یارانه به همین شیوه ادامه خواهد داشت. به گزارش وقت صبح ، علی بهادری جهرمی دبیر هیأت دولت گفت: قانونگذار روش کالابرگ را برای پرداخت یارانه ها به مردم پیش بینی کرده است. ...
چندیش پیش خبرهایی مبنی بر تغییر قیمت یارانه نقدی یا جایگزینی کالابرگ بجای یارانه نقدی منتشر شد. هنوز برای تغییر یارانه نقدی تصمیم گیری نشده است. وزیر اقتصاد گفت: تا تیرماه خبری از تغییر یارانه نقدی وجود ندارد. یارانه نقدی تیرماه به حساب سرپرستان خانوار وایرز شد ...
با توجه به ورود به ماه جدید، در حال حاضر این سوال مطرح است که واریز یارانه ها در تیر ماه هم اتفاق خواهد افتاد؟ مردم هنوز نمی دانند قرار است یارانه تیر همچون یارانه اردیبهشت و خرداد نقدی به حساب آنها واریز شود یا این یارانه به صورت کالابرگ در اختیارشان قرار می گیرد؟
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۴۴    
علی بهادری جهرمی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را برای پرداخت یارانه ها به مردم پیش بینی کرده است.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۹:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: هیچ گونه برنامه ای برای تغییر قیمت نان و بنزین در دستور کار دولت نیست. به گزارش ایسنا، علی بهادری جهرمی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را برای پرداخت یارانه ها به مردم پیش بینی کرده است. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
یرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت:به اعتراض افرادی که نسبت به دریافت نکردن یارانه اعتراض داشتند رسیدگی می شود.اصلاحات احتمالی پرداخت یارانه ها بر اساس اطلاعات وزارت کار اعمال خواهد شد.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۱:۵۴   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: هیچ گونه برنامه ای برای تغییر قیمت نان و بنزین در دستور کار دولت نیست. علی بهادری جهرمی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را برای پرداخت یارانه ها به مردم پیش بینی کرده است. ...
خبرگزاری صنایع   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۰۰:۵۷    
سخنگوی دولت ضمن بیان اینکه 3.5میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده، از پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی خبر داد. *** پرداخت نقدی یارانه ها ادامه دارد؟ به گزارش صنایع ، علی بهادری جهرمی درباره نحوه پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت: ...
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دولت گفت: درباره نحوه پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را پیش بینی کرده است و دولت تلاش می کند تا زیر ساخت آن را فراهم شود و تا زمانی که زیر ساخت فراهم نشود، پرداخت یارانه نقدی تداوم خواهد داشت.
سلام نو / شهر بورس   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۲:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
میرکاظمی در پاسخ به سوالی درباره اشخاصی که اعتراضی در زمینه دریافت یارانه ها داشته اند، گفت: باید به اعتراضات رسیدگی شود. البته وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک سری اطلاعاتی دارد و باید این ها را تبیین بکنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۳۱    
تهران - ایرنا - سخنگوی دولت گفت: درباره نحوه پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را پیش بینی کرده است و دولت تلاش می کند تا زیر ساخت آن را فراهم شود و تا زمانی که زیر ساخت فراهم نشود، پرداخت یارانه نقدی تداوم خواهد داشت.
نواندیش   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۳:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: علی بهادری جهرمی گفت: تلاش دولت این است تا زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی افراهم شود اما همچنان پرداخت یارانه نقدی تداوم خواهد داشت. سخنگوی دولت در حیاط دولت امروز درباره نحوه پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۱۱:۳۳   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت درباره نحوه پرداخت یارانه ها تا فراهم شدن زیر ساخت کالابرگ الکترونیکی گفت: قانونگذار روش کالابرگ را پیش بینی کرده است و دولت تلاش می کند تا زیر ساخت آن فراهم شود و تا زمانی که زیر ساخت فراهم نشود، پرداخت یارانه نقدی تداوم می یابد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۳۱ - ۱۰:۲۰    
وزیر کشور گفت: سیاست پرداخت یارانه ها تا زمان آماده شدن کالابرگ های الکترونیک ادامه خواهد داشت.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۰۱ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
پرداخت یارانه در ایران سابقه ای طولانی دارد، اما تا سال 1354 و دورانی که قیمت نفت به یک باره افزایش یافت، عملاً یارانه چندانی برای افزایش رفاه مردم پرداخت نمی شد. پس از انقلاب اسلامی پرداخت یارانه به صورت غیر مستقیم و با تزریق به بازار و بخش های مختلف تولیدی در دستور کار قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور با بیان اینکه همه دفاتر معاملات ملکی و مسکن موظف به پیروی از افزایش اجاره بهای مسکن در تهران که 25 و در سایر شهرها 20 درصد اعلام شده است، هستند و با متخلفین برخورد خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۹:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
وزیر کشور گفت: سیاست پرداخت یارانه ها تا زمان آماده شدن کالابرگ های الکترونیک ادامه خواهد داشت.
خبر خودرو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به اینکه از امروز مرحله نخست طرح هوشمندسازی یارانه آرد و نان در استان تهران آغاز شده است، مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی در اینباره گفت: در مرحله اولیه این طرح فقط کارتخوان های هوشمند در نانوایی ها نصب می شود و تغییری در روند فروش و قیمت نان صورت نخواهد گرفت. ...
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۱/۰۳/۳۰ - ۰۸:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
مطابق آنچه دولت برای پرداخت یارانه نقدی مرحله 135 و 136 یارانه ها در نظر گرفته بود، برای مرحله 137 نیز افراد حاضر در دهک اول تا سوم مبلغ 400 هزار تومان دریافت خواهند کرد. این مبلغ برای افراد حاضر در دهک چهارم تا نهم نیز به 300 هزار تومان می رسد.
آوای سرحد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۶    
به گزارش آوای سرحد به نقل از خبرگزاری تسنیم ، احمد وحیدی وزیر کشور در حاشیه نشست استانداران طی سخنانی اظهار داشت: همان طور که مردم مستحضر هستند اصلاحی در سیاست های یارانه ای در حال اتفاق افتادن است؛ آن سیاست در راستای مردمی سازی و عادلانه کردن پرداخت های یارانه ای است ...
آوای سرحد   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۱۸:۳۶   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور بر لزوم نظارت مستمر دستگاه های مسئول بر بازار در جریان اجرای طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها تاکید کرد. به گزارش آوای سرحد به نقل از خبرگزاری فارس ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۹ - ۰۹:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان جزئیات پرداخت یارانه تیرماه دولت در طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۸ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان زنجیره گوشت مرغ کشور گفت: مردم از زمان اصلاح ساختار پرداخت یارانه ها هدفمندی در اردیبهشت ماه 30 درصد کمتر مرغ می خرند و شرایط فعلی برای مرغداران خوب نیست.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس گفت: در قانون بودجه 1401 دستگاه ها مکلف شدند؛ داده های خود را در اختیار پایگاه رفاه ایرانیان قرار دهند.
هه وال موکریان   ۱۴۰۱/۰۳/۲۶ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش هه وال موکریان ، امیر قادری گفت: اجرای طرح عادلانه سازی پرداخت یارانه ها یکی از اقدامات شجاعانه دولت مردمی بود که نیاز است در کنار آن نظارت بر بازار با جدیت پیگیری شود. وی گفت: با اجرای صحیح این طرح، اقشار مختلف مردم از برکات آن بهره مند خواهد شد. ...
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان جزئیات پرداخت یارانه تیرماه دولت در طرح اصلاح نظام پرداخت یارانه ها را تشریح کرد.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۵ - ۰۳:۱۳    
گرچه هدفمندی و عادلانه سازی پرداخت یارانه ها یکی از راهبردهای اساسی دولت در حوزه اقتصاد است؛ اما عدم اصلاح قیمت ها در یارانه سوخت یکی از نقاط مغفول مانده اقدام های دولت در همین راستاست.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۳:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص کالابرگ های الکترونیک یا یارانه نقدی با هادی حق شناس، کارشناس مسائل اقتصادی به صورت تلفنی گفتگو کرد. هادی حق شناس با اشاره به دو گزینه یارانه نقدی یا کالا برگ الکترونیک برای پرداخت یارانه ها گفت ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
بهادری جهرمی سخنگوی دولت گفت: تا زمانی که زیرساخت های کالابرگ الکترونیکی فراهم نشده باشد، پرداخت یارانه ها ادامه خواهد داشت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
به گزارش تهران بهشت، محمدمهدی سبحانیان، معاون اقتصادی وزیر اقتصاد و دارایی با اشاره به تغییراتی که برای پرداخت یارانه ها به کالاهای اساسی از چند هفته قبل صورت گرفته است، گفت: بر اساس شیوه جدید ...
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۹:۴۶    
مطالب مرتبط درخشش بانک سپه در جشنواره روابط عمومی مطالب مرتبط درخشش بانک سپه در جشنواره روابط عمومی مطالب مرتبط درخشش بانک سپه در جشنواره روابط عمومی مطالب مرتبط درخشش بانک سپه در جشنواره روابط عمومی 0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یارانه نقدی 300 تا 400 هزار تومانی متعلق به خردادماه که از ماه پیش به حساب سرپرستان خانوار واریز شده بود، ساعت 24 امروز(شنبه) قابل برداشت است. به گزارش ایسنا، از اردیبهشت ماه سال جاری، روند پرداخت یارانه ها تغییر کرد که در نتیجه حذف ارز 4200 این اتفاق افتاد ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۱۶:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
دولت سیزدهم اکنون در آستانه یک سالگی خود قرار گرفته است یک سالی که چندان هم کم تنش نبوده است و سیاست های جنجال برانگیز دولت از جمله اصلاح نظام پرداخت یارانه ها کل جامعه را تحت تاثیر قرار داده است ...
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۱ - ۰۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مشاور وزیر اقتصاد گفت: برخی اعتقاد دارند که بهتر آن بود تا بهینه سازی پرداخت یارانه ها در شرایط تثبیت شده تری از لحاظ وضعیت سیاست خارجی و تحریم ها انجام می شد، ولی واقعا امکان عقب انداختن آن وجود نداشت زیرا مشخص نبود تا چه هنگام باید منتظر ماند.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
حوزه / امام جمعه موقت یاسوج با تاکید بر اینکه نیازمند اصلاح در پرداخت یارانه ها هستیم، گفت: نباید کالاهایی که مشمول یارانه نیستند، گران شوند و ضروری است با نظارت های بیشتر، جلوی احتکار گرفته شود.
آنا   ۱۴۰۱/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: ارز 4200 تومانی تولید را به شدت سرکوب کرده بود و حال دولت با اصلاح روند فوق و حرکت به سمت هدفمندسازی یارانه ها و پرداخت مستقیم یارانه به مردم سعی کرد تا عدالت بیشتری در پرداخت یارانه ها رعایت شود.