یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۳:۰۲Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی معلمان»

فردا نیوز   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت اجرای متناسب سازی حقوق بازنشستگان گفت: دولت باید در اجرای این قانون تسریع کرده و سرنوشت آن را به سرنوشت اجرای نامناسب رتبه بندی معلمان گره نزد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۱۴   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر اسبق آموزش و پرورش رتبه بندی معلمان را پاشنه آشیل دولت دوازدهم و وزارت آموزش و پرورش خواند و گفت: به آقای روحانی مدلی را برای اجرای رتبه بندی دارم که معلم ها را راضی و ارتقا شایستگی ایجاد می کند و بار مالی خزانه را زیاد نمی کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
در این خبر درباره یک خبر فوری از آموزش و پرورش درباره پرداخت معوقه معلمان حق التدریسی ، پرداخته شده است. احمدی دبیر کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس ضمن اشاره به پرداخت معوقه حق التدریسی ها تا پایان شهریور ماه ...
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۱:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت بخشی از معوقات رتبه بندی معلمان به حقوق بازنشستگان در آذر ماه خبر داد و گفت: حدود 62 هزار نفر مشمول طرح رتبه بندی می شوند. یکی از عوامل مهم در تعیین حقوق بازنشستگان ، سابقه کاری آنهاست ...
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان گفت رتبه بندی معلمان ابعاد مختلفی دارد و در صورتی که فعالیت معلمی قوی تر باشد، سریع تر رتبه می گیرد و می تواند به حقوق خودش هم برسد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۰۸:۴۱    
تهران (پانا) - یک معلم پژوهشگر گفت آموزش و پرورش تحول یافته در همه زمینه ها و ابعاد شکل می گیرد که رتبه بندی معلمان هم بخشی از آن است و انتظار می رود این بستر عاری از هر نقص و عیبی برای همکاران به ویژه معلمان آینده، ساختار اصلی خود را پیدا کند.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
محمدامین مظلوم خداشهری گفت: معلم یکی از افرادی است که در ارزش ها و اعتقادات و هر چیزی در جامعه که سبب می شود قدرت، ارزش ها و اعتقادات نظام جمهوری اسلامی ایران بازتولید شود، نقش بسیار موثری دارد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۲۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندار خراسان شمالی با اشاره به اجرای طرح رتبه بندی معلمان در دولت سیزدهم، گفت: دولت توجه خاصی به فرهنگیان دارد اما مطالبات معلمان باید همچنان پیگیری شود.
سلام نو / روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش خبر داد که در سال 1403، حق الزحمه ساعات اضافه تدریس معلمان دو برابر می شود.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رتبه های مختلف در سال 1403 چقدر به حقوق فرهنگیان جدید الاستخدامی اضافه خواهد کرد.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نواندیش : در خصوص تکمیل فرایند رتبه بندی معلمان و اجرای ماده 5 آئین نامه رتبه بندی ، ضروری است با عنایت به موارد ذیل در اسرع وقت اطلاع رسانی دقیق به همه ذینفعان انجام شود. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۷:۳۶    
معوقات رتبه بندی 1400 + واریز معوقات رتبه بندی بازنشستگان 1400 را در این مقاله مشاهده میکنیم.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۰۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
محمدامین مظلوم خداشهری، در گفت وگو با پانا اظهار کرد: شروع اجرای طرح رتبه بندی معلمان بعد از گذشت بیش از یک دهه، جرات و همت انقلابی و جوانی و جهادی را می طلبید که الحمدلله دولت آقای رئیسی این جرات را داشت که بخواهد طرح را آغاز کند و این اقدام، جای تقدیر و تشکر دارد که دولت سیزدهم ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
تسنیم نوشت: علی فرهادی؛ معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه مهمترین اتفاق سال 1402 به سرانجام رسیدن رتبه بندی معلمان بود، اظهار کرد: 572 هزار معلم به رتبه خود معترض بودند که تمام اعتراضات بررسی شد و به سرانجام رسید. وی افزود: 850 هزار نفر از معلمان رتبه بندی [...]
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۶    
تجارت نیوز نوشت: سخنگوی وزارت آموزش و پرورش گفت: طرحی را دنبال می کنیم که از مهر 1403 اجرا خواهد شد و براساس آن حق الزحمه ساعات اضافه تدریس معلمان دو برابر خواهد شد ...
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۸:۰۳    
وی افزود: 850 هزار نفر از معلمان رتبه بندی شدند و از این به بعد رتبه بندی معلمان جدیدالاستخدام انجام می شود، نو معلمانی که در سال 1403 وارد آموزش و پرورش می شوند، مشمول رتبه بندی هستند و باید منابع مالی آن پیش بینی شود، رتبه بندی یک نظام پیوسته است و معلمان در صورت کسب شرایط هر 4 سال ارتقای [...]
اقتصاد آنلاین / خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۰:۵۶   + ۹۲ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه معلمان در صورت کسب شرایط هر 4 سال ارتقای رتبه دارند، گفت: طرحی را دنبال می کنیم که از مهر 1403 اجرا خواهد شد و براساس آن حق الزحمه ساعات اضافه تدریس معلمان دو برابر خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
هر رتبه در سال 1403 ، چقدر به حقوق همکاران جدید الاستخدامی اضافه خواهد کرد ؟
حادثه 24   ۱۴۰۳/۰۱/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۱۴۷ سایت دیگر  
حادثه 24 - وزیر آموزش و پرورش با اعلام این خبر که 72 هزار معلم در سال 1403 استخدام می شوند، گفت: مهر 1403 در پایه اول دبستان کتاب های درسی جدید خواهیم داشت. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۱:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان به منظور ارزیابی عملکرد آنها و تشویق به بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت آموزش و پرورش انجام می شود. این رتبه بندی می تواند به عنوان یک ابزار ارزیابی و مقایسه عملکرد معلمان در یک سطح مشخص از آموزش و پرورش استفاده شود و به مدیران و سیاستگذاران در تصمیم گیری های مربوط به ارتقای معلمان و ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
بخشنامه صدور احکام رتبه بندی معلمان برای ورودی های سال 1402 صادر شد
سلام نو / زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۲۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
شایسته است که گزارشی از سنوات پرداختی همه کارمندان دولت ارائه شود تا مشخص شود؛ این روش برای همه سازمان ها همین طور هست یا به صورت معنادار فقط معلمان را در بر می گیرد؟
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۸:۳۷   + ۹ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1403 اعلام شد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت بخشی از معوقات رتبه بندی معلمان به حقوق بازنشستگان در آذر ماه خبر داد و گفت: حدود 62 هزار نفر مشمول طرح رتبه بندی می شوند. یکی از عوامل مهم در تعیین حقوق بازنشستگان ، سابقه کاری آنهاست ...
دانا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه معلمان فکور با بیان اینکه اجرای رتبه بندی در انگیزش معلمان خیلی می تواند کمک کند، گفت کارکنان هر سازمانی تمایل به ارتقا و دیده شدن دارند که رتبه بندی معلمان نیز دقیقاً در همین جهت است.
عرشه آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
دانشجو معلمان نیز که تحصیل آن ها پایان یافته باشد، مدارکشان تکمیل و توسط دانشگاه تایید شده باشد، در صورت بارگذاری مدرک، مشمول رتبه بندی می شوند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
خبر فرهنگیان نوشت: اولین حکم رتبه بندی فرهنگیان ماده 28 ورودی 1402 صادر شد. براساس این خبر؛ اولین حکم رتبه بندی معلمان ماده 28 ورودی 1402، که از مهر ماه 1402 به خانواده بزرگ آموزش و پرورش پیوسته اند، در تاریخ 5 فروردین 1403 صادر گردید. ...
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
فیضی نژاد، معاون فنی و امور بیمه ای صندوق بازنشستگی کشوری گفت: با رایزنی های فشرده و هماهنگی های انجام شده با سازمان برنامه و بودجه، احکام رتبه بندی برای 5306 نفر دیگر از بازنشستگان وزارت آموزش و پرورش دیروز صادر شد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1403 اعلام شد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت بخشی از معوقات رتبه بندی معلمان به حقوق بازنشستگان در آذر ماه خبر داد و گفت: حدود 62 هزار نفر مشمول طرح رتبه بندی می شوند.
نواندیش   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
اخبار فرهنگیان با انتشار یک بخشنامه با موضوع صدور احکام رتبه بندی برای ورودی های 1402نوشت: به اطلاع فرهنگیان گرامی ورودی سال 1402 می رساند، کارنامه رتبه بندی بعضی از همکاران این گروه صادر شده و برای بقیه همکاران در حال بررسی و نهایی شدن است و به زودی صادر خواهد شد. ...
دانا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۰۹:۰۳    
عضو جامعه اسلامی فرهنگیان با اشاره به مزایای اجرای رتبه بندی معلمان گفت معانی و مبانی فرهنگی نظام جمهوری اسلامی با اجرای این قانون به نسل جدید که دانش آموزان و سرمایه های آینده کشور هستند، منتقل می شود و در نهایت زمینه قوام و دوام و پایداری اصول و فرهنگ انقلابی را به دنبال خواهد داشت.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۲ - ۰۹:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره از رتبه بندی معلمان تا برگزاری امتحانات نهایی پایه دهم، یازدهم و دوازدهم به صورت همزمان در این زمان پرداخته شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۹:۳۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر از رتبه بندی معلمان امروز چهارشنبه 1 فروردین ماه 1402 و خبر خوش وزارت آموزش و پرورش پرداخته شده است.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۱ - ۰۸:۱۴    
انتهای پیام/ دریافتی لینک کوتاه لینک کپی شد لرستان خرم آباد
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۲:۰۱   + ۵۰ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره آخرین خبر درباره رتبه بندی معلمان امروز سه شنبه 29 اسفند ماه 1402 پرداخته شده است.
صفحه اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۲/۲۹ - ۱۱:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
در این خبر به توضیحاتی درباره یک خبر فوری از صدور احکام رتبه بندی 5306 بازنشسته دیگر آموزش و پرورش | از رتبه بندی معلمان چه خبر؟ پرداخته شده است.
تیتر کوتاه   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان این که یک میلیون معلم در حال رتبه بندی هستند، گفت: با رتبه بندی معلمان حقوق آنها از 3 تا 7 میلیون تومان افزایش پیدا کرده است که به طور کلی هر معلم مشمول رتبه بندی 30 درصد حقوقش مربوط به رتبه بندی می شود.
شما نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رتبه بندی معلمان و فرهنگیان که به تازگی به نتیجه رسیده است و تصویب شده حالا در مرحله ای جدید قرار گرفته است. قرار بر آن است که امتیاز دهی در رتبه بندی معلمان لحاظ شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۶   + ۹۲ سایت دیگر  
حداقل حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی سال 1403 اعلام شد. مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت بخشی از معوقات رتبه بندی معلمان به حقوق بازنشستگان در آذر ماه خبر داد و گفت: حدود 62 هزار نفر مشمول طرح رتبه بندی می شوند. یکی از عوامل مهم در تعیین حقوق بازنشستگان ، سابقه کاری آنهاست ...
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۵:۳۷    
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره احکام رتبه بندی معلمان توضیحاتی ارائه داد.
نبض بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۰:۴۷    
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش درباره احکام رتبه بندی معلمان توضیحاتی ارائه داد.
اقتصاد آنلاین / اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در اسفند ماه، سه ماه حق التدریس معلمان پرداخت خواهد شد، گفت: احکام جدید رتبه بندی 2 هزار معلم جامانده در اسفند ماه صادر می شود.
روز نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۲۰:۳۵    
سخنگوی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه در اسفند ماه، سه ماه حق التدریس معلمان پرداخت خواهد شد، گفت: احکام جدید رتبه بندی 2 هزار معلم جامانده در اسفند ماه صادر می شود.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۹:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
تعداد این معلمان بسیار اندک و شاید کمتر از یک هزارم معلمان است، حدود دو هزار نفر از معلمان با این وضعیت مواجه هستند و با حقوق اسفند احکام رتبه بندی آن ها صادر می شود.