پنجشنبه ۰۳ فروردینساعت ۲۰:۱۰Mar 2023 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه بندی معلمان»

خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۶:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
کارشناس مسائل آموزشی می گوید: اگر چه افزایش حقوق معلمان در رتبه بندی با توجه به تورم موجود در کشور، مبلغ ناچیزی است و جواب گوی زندگی آنها نیست، شایسته است که بررسی به اعتراضات رتبه های صادر شده نیز در اسرع وقت انجام شود تا حداقل برخی از مشکلات این قشر زحمت کش کاهش پیدا کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
چرا حقوق اسفند معلمان دیر پرداخت شد و چه چیزی باعث شد تا حقوق معلمان با این تأخیر مواجه شود؟ بررسی های خبرنگار فارس حاکی از این است که این موضوع به رتبه بندی معلمان مرتبط است؛ ماجرایی که در انتظار جلسات مسؤولان نهادهای مرتبط با آن است.
شعار سال   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
پس از تاخیر بحث برانگیز در پرداخت حقوق معلمان در روز پایانی سال 1401، مثل همیشه مسوولان توپ را به زمین یکدیگر انداخته و برخی سازمان برنامه و بودجه را مقصر این اتفاق عجیب معرفی کردند ...
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۹    
به گزارش اینتیتر به نقل از روزنو، نماینده مردم ارومیه در مجلس در توییترش نوشت: چهارساعت مانده به سال تحویل، پیگیر پرداخت معوقات رتبه بندی معلمان از دکتر میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه شدم، تلاش می کنند امشب یا طی یکی دو روز آینده، جبران مافات کنند. یافتن مقصر و قاصر را به بعد وا می گذاریم ...
گیتی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
نماینده داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران نسبت به سهل انگاری های اخیر سازمان برنامه و بودجه کشور در پرداخت حقوق فرهنگیان در نظام رتبه بندی معلمان واکنش نشان داد.
آنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۳۵    
وزیر آموزش و پروش زمان واریز مابه التفاوت حقوق اسفند ماه فرهنگیان با مبنای محسابه قانون رتبه بندی معلمان را مشروط به نتیج جلسه هفته آینده به ریاست معاون اول رئیس جمهور دانست.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: حقوق رتبه بندی معلمان بر اساس رتبه پایه افراد در سال 1401 پرداخت شده است؛ اختلاف در مبنای محاسباتی باعث تاخیر در پرداخت این بخش بوده است، نه اختلاف با سازمان برنامه و بودجه.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۴:۵۸   + ۱۴ سایت دیگر  
سرپرست بانک ملی گفت: به دستور رئیس جمهور و پیگیری معاون اول دولت سیزدهم با همکاری بانک مرکزی، باقیمانده حقوق اسفند ماه فرهنگیان پرداخت شد؛ وزیر آموزش و پرورش هم توضیحاتی درباره زمان پرداخت معوقات مربوط به رتبه بندی معلمان داده است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد، پردیس شهید بهشتی، در نامه ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار برخورد با مسئولان خاطی در اجرای طرح رتبه بندی معلمان شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات با بیان اینکه کمیسیون آموزش و تحقیقات به موضوع رتبه بندی فرهنگیان که در سند تحول هم آمده بود بعد از گذشت 13 سال ورود کرد و این مهم را انجام داد، گفت: مجلس در این موضوع پای کار آمد و قراری برای عدم پرداخت رتبه بندی معلمان نداریم..
روز پلاس   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۹:۱۶    
نماینده مردم کرج گفت: سازمان برنامه و بودجه از همان ابتدا مخالف رتبه بندی معلمان بود و الان هم به مسیر اشتباهش ادامه می دهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۰۰:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبر آنلاین : روح الله حضرت پور نوشت، متاسفانه به دلیل کارشکنی سازمان مدیریت برنامه ریزی کشور فعلا خبری از پرداخت سایر مطالبات این عزیزان نیست!
جهت پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۲۲:۲۹    
مدیرمسئول جهت پرس در حساب توییتری خود نوشت: سازمان برنامه، بودجه به دلایل غیرقانونی مبلغ استحقاقی ناشی از رتبه بندی معلمان را پرداخت نمی کند!
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۲۷ سایت دیگر  
شفقنا- علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: در سازمان برنامه نوعی لجبازی برای پرداخت منابع مالی رتبه بندی معلمان وجود دارد و بر این اساس پس از چهار روز پیگیری از سوی مجلس و وزارت آموزش پرورش تازه آن هم به صورت ناقص پرداخت ها آغاز شده است و در این پرداخت ها حق رتبه ...
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۷:۳۶   + ۱۶ سایت دیگر  
علت تاخیر در پرداخت حقوق اسفندماه معلمان و فرهنگیان، اختلاف محاسبات وزارت آموزش و پرورش و سازمان برنامه و بودجه درباره نحوه اجرای قانون رتبه بندی معلمان بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مهر : وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان تصریح کرد؛ با توصیه های رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیأت دولت، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روزهای آینده تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۴:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
تنها چند ساعت مانده به سال نو فرهنگیان معوقات خود از طرح رتبه بندی و ترمیم حقوق را دریافت نکردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۸   + ۱۰۲ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای ضمن عذرخواهی از تأخیر پیش آمده در پرداخت حقوق اسفند ماه معلمان، گفت: با توصیه های رئیس جمهور در جلسه روز گذشته هیات دولت، در خصوص پرداخت تفاوت مزایای رتبه بندی معلمان طی روزهای آینده، تصمیم گیری و اقدام خواهد شد.
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۲۶   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از مستقل آنلاین، حجت الاسلام نصرالله پژمانفر رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره تأخیر در پرداخت حقوق معلمان و فرهنگیان در پایان سال 1401 گفت ...
برترین ها / خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۴۲ سایت دیگر  
فرهنگیان در تماس با خبرگزاری تسنیم، از واریز نشدن حقوق اسفند و معوقات رتبه بندی در آخرین ساعات سال 1401 گله داشتند؛ معاون سازمان برنامه و بودجه در این رابطه به تسنیم گفت: حقوق معلمان عزیز امروز 29 اسفند از طریق خزانه داری کل در حال پرداخت است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
حاجی پور سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، ضمن انتقاد از نحوه رتبه بندی معلمان و عدم پرداخت حقوق این قشر در آستانه سال جدید از وزیر آموزش و پرورش خواست تا در این مورد پاسخگو باشد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۰۷:۲۷   + ۱۲ سایت دیگر  
به گزارش ایران اکونومیست، فرایند رتبه بندی معلمان پس از طی دوره ای چندماهه و آغاز رسمی بارگذاری مدارک و مستندات از سوی معلمان از مردادماه سال 1401 آغاز شد و در نهایت وزارت آموزش و پرورش در روز 22 اسفندماه اعلام کرد که که رتبه نهایی 930 هزار فرهنگی بازنشسته و شاغل مشمول رتبه بندی صادر شده است. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۲۰:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان از بحران سونامی بازنشستگی معلمان و فرهنگیان و کمبود نیروی انسانی در این استان خبر داد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
هرکسی امتیاز پایینی آورده و اعتراض دارد به او می گویند مدیر مدرسه به شما امتیاز کمی داده است، در واقع معلم را مقابل معلم قرار می دهند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به تصویب و ابلاغ قانون رتبه بندی معلمان بر ضرورت اجرای کامل این قانون تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس با اشاره به اهمیت اجرای دقیق قانون رتبه بندی معلمان گفت: باید برای رتبه بندی معلمان سابقه و تجربه افراد در نظر گرفته شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۵:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، دستورالعمل نظارت و پاسخگویی به اعتراضات رتبه بندی معلمان را ابلاغ کرد که به موجب این دستورالعمل مهلت 10 روزه ای برای ثبت اعتراض فرهنگیان به رتبه های اعلامی شان درنظر گرفته شده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۱۳   + ۱۰۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با تأکید بر تلاش مضاعف مسئولان در مقابله با کم فروشی و گران فروشی بویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه های دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه های مختلف، تمهیدات و پیش بینی های لازم را برای خدمت رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - دستورالعمل نظارت و پاسخگویی به اعتراض های رتبه بندی معلمان از سوی معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ابلاغ شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۶   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی با اشاره به نحوه اجرای قانون رتبه بندی معلمان، تصریح کرد: نحوه اجرای این قانون با آن چیزی که در مجلس و کمیسیون آموزش به تصویب رسید، تفاوت دارد و حتما وزیر آموزش و افرادی که در رتبه بندی معلمان نقش دارند، باید پاسخگوی این وضعیت باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: از طرح رتبه بندی معلمان تمام قد دفاع می کنم و از صفر تا 100 آن اطلاع دارم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به مطلب مندرج خبرگزاری ایلنا به تاریخ 30/11/1401 باعنوان معلمان همچنان در انتظار صدور احکام رتبه بندی/ تعلل در پرداخت پاداش پایان خدمت معلمان چرا؟ جوابیه ای صادر کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۱:۳۱    
شفقنارسانه_ صفحه یک روزنامه ها به عنوان ویترین در مقابل چشم خواننده است به همین جهت انتخاب تیتر، عکس و مطالب فرعی در این صفحه اهمیت زیادی دارد تا خواننده را به داخل متن بکشاند و همراه خود کند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
خبرآنلاین نوشت: رتبه بندی معلم ها بعد از سال ها انتظار اعلام شد، اما نتایج آن نتوانست انتظار قریب به ده سال را برآمرده کند، شش معلم در گفت گفت وگو با خبرآنلاین به کم و کیف قانون رتبه بندی و ارزیابی های انجام شده پرداختند، آن ها معتقدند شیوه و البته کیفیت ارزیابی ها مناسب نبوده است. ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از خبرآنلاین، رتبه بندی معلمان اعلام شد، چیزی که بخش بزرگی از جامعه معلم ها قریب به 10 سال منتظر آن بودند، از بازخوردها معلوم است این انتظار 10 ساله به کام آن ها نشده، طوری که حالا تعداد زیادی از معلم ها به رتبه ای که برای آن ها ارزیابی شده اعتراض دارند ...
رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۹:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رویداد24 در گزارشی مفصل به ایرادات رتبه بندی معلمان پرداخته و به روایت چند معلم نشان داده دستکاری آموزش و پرورش در طرح جدید چه بلایی بر سر سیستم آموزشی کشور خواهد آورد.
شفا آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۸:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
صدور احکام موسوم به رتبه بندی معلمان در روزهای پایانی سال 1401 موجی از ناراحتی را در میان معلمان پدید آورده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۰۰:۵۰   + ۲۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در خصوص برخی گلایه ها به نحوه رتبه بندی معلمان، گفت: به تمام اعتراض ها درباره رتبه بندی معلمان رسیدگی می شود.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
محمد وحیدی گفت: در حوزه رتبه بندی اتفاقاتی در حال رقم خوردن است که موجبات نارضایتی معلمان را فراهم کرده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش می گوید معلمانی که در طرح رتبه بندی، رتبه صفر دریافت کردند، امتیاز نصاب در بندهای شایستگی عمومی، تخصصی و حرفه ای را کسب نکردند، این معلمان می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۲۲:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون پژوهش، برنامه ریزی و منابع اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: تاکنون 1070 نفر در طرح معلمان نمونه در سطح استان شرکت کرده اند.
سلام نو / گیتی آنلاین   ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۴:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
حسنعلی عزت خواه مدیرکل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هیچ معلمی از بحث رتبه بندی نگرانی نداشته باشد.
شعار سال   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طرح رتبه بندی معلمان با رویکردی غیرمشارکتی تهیه، تذوین و تصویب شد. حال طرح اجرایی شده و مقرر گردیده که بر اساس امتیازات دریافتی، سطح بندی ها انجام شود. بخش زیادی از معلمان اقدام به بارگذاری مدارک نکرده و مشارکت ننموده اند. بالغ بر 30 درصد معلمان به نتایح بدست آمده اعتراض دارند ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از عرشه آنلاین، مدیرکل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: احکام رتبه بندی معلمان صادر شده است؛ معلمان 10 روز فرصت اعتراض دارند و می توانند اعتراض خود را ثبت کنند.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیران کل استان ها، روسای ادارات و مدیران مدارس با حضور در نشست مجازی که امروز برگزار می شود، می توانند از جزییات نحوه رسیدگی به اعتراض معلمان مطلع شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۱۱:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
مدیرکل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش گفت: قانون رتبه بندی معلمان اولین تجربه آموزش وپرورش بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۰:۳۲   + ۲۵ سایت دیگر  
زمان اجرای رتبه بندی معلمان یوسف نوری، وزیر آموزش وپرورش اعتراض در خصوص رتبه بندی معلمان را حق معلمان دانست و گفت: از ابتدای سال 1402 برای همکاران عزیزمان بر اساس همان رتبه ای که دارند پرداخت ها صورت خواهد گرفت ...