یکشنبه ۰۶ آذرساعت ۰۱:۰۱Nov 2022 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه رتبه بندی معلمان»

ربیع   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ - ۱۲:۳۹    
نجمه کریمیان به گزارش پایگاه خبری ربیع ، لایحه رتبه بندی معلمان در بیست و پنجم اسفندماه سال 99 از سوی دولت قبلی به مجلس شورای اسلامی تحویل داده شد.و سرانجام در تاریخ شانزدهم اسفندماه 1400 تصویب شد و برای اجرا به دولت فرستاده شد. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۰۹:۰۵   + ۲۳ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز بیست وپنجم اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسیدو اکنون به مرحله اجرا رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۲:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز بیست وپنجم اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسیدو اکنون به مرحله اجرا رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۰۹:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز بیست وپنجم اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسیدو اکنون به مرحله اجرا رسیده است.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۸   + ۳۰ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز بیست وپنجم اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسیدو اکنون به مرحله اجرا رسیده است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۴:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان از امروز آغاز شد. لایحه رتبه بندی معلمان از پیچیدگی های زیادی برخوردار است.
سلام نو / تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۳ - ۱۰:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
یوسف نوری در سفر به استان خراسان رضوی گفت: هدف از اجرای نظام رتبه بندی معلمان به جز بحث مالی، رقابت در نظام تعلیم و تربیت است.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۱ - ۰۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
در شرایطی که مدیر آموزش و پرورش منطقه رضویه، امروز در اجلاس رؤسای آموزش و پرورش حضور داشت، فرزند چهارمش که دختر است، در مشهد به دنیا آمد و در تهران همه مدیران به پدر تبریک گفتند.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: بر اساس آنچه تحقیق کرده ایم با اجرای رتبه بندی معلمان به حقوق هر معلم بین یک تا 5 میلیون اضافه می شود که واریزی های امروز به صورت متفاوت بوده است.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ - ۰۹:۱۴    
طرح رتبه بندی معلمان بر اساس سند تحول بنیادین نظام آموزشی یکی از موضوعات مهمی است که در راستای ارتقای شایستگی حرفه ای معلمان باید به مرحله اجرا درآید. مرحله اول طرح رتبه بندی معلمان در نیمه ابتدایی سال 94 با بار مالی 1300 میلیارد تومان اجرا شد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: رئیس جمهور در سی و ششمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تنها بحث مالی و هزینه ای نیست، اساس این لایحه شان و منزلت معلم است. طرح رتبه بندی معلم ها قبل از یک سالگی دولت محقق شد؛ در حقیقت ما در دولت داریم عقب ماندگی ها را جبران میکنیم.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش با اشاره به قانون رتبه بندی معلمان گفت: من اگر جای رئیس جمهور بودم لایحه رتبه بندی را پس می گرفتم. در ابتدای دولت پولی نبود، اما آقای رئیس جمهور لایحه را پس نگرفتند و برای آن اعتبار پایدار گذاشتند.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به اینکه آینده سیاست و اقتصاد جامعه به دست آموزش و پرورش رقم می خورد گفت: هرگونه هزینه کردن در آموزش و پرورش سرمایه گذاری است، به شرطی که هدفمند سرمایه گذاری کنیم.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان تنها بحث مالی و هزینه ای نیست گفت: اساس لایحه شان و منزلت معلم است.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: سامانه رتبه بندی معلمان برای بارگذاری مدارک آن ها به صورت رسمی شروع به کار کرده است و 47 هزار نفر از همکاران در اصفهان مشمول طرح رتبه بندی خواهند شد. ...
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۰۹:۵۰    
بحث رتبه بندی معلمان از سال 90 و در پی تصویب سند تحول بنیادین وزارت آموزش و پرورش از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شد. این موضوع چندین بار پیگیری اما بلافاصله کنار گذاشته شد تا اینکه بیست و پنجم اسفند سال 99 و در آخرین روزهای دولت دوازدهم، لایحه رتبه بندی معلمان تحویل مجلس داده شد ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۲۲:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
بنا به اعلام وزیر آموزش و پرورش ایرادات وارده بر لایحه رتبه بندی معلمان رفع گردیده و قرار است دولت کار اجرایی کردن آن را به زودی آغاز کند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۱:۲۰    
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز 25 اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسید، اما به دلیل تغییرات قابل توجه لایحه از سوی نمایندگان مجلس و عدم تامین بار مالی آن ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۰۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص چالش اجرایی نشدن رتبه بندی معلمان با دکتر علیرضا منادی سفیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش 25 اسفند 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خرداد سال 1400 به تصویب رسید، اما ماه ها در مجلس معطل ماند و اکنون طبق اعلام وزارت آموزش وپرورش ...
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۱   + ۵۷ سایت دیگر  
به گزارش ایسنا، لایحه رتبه بندی معلمان پس از 10 سال کشمکش در روز 25 اسفندماه 1399 از سوی دولت وقت به مجلس ارسال و کلیات آن هجدهم خردادماه سال 1400 به تصویب رسید، اما به دلیل تغییرات قابل توجه لایحه از سوی نمایندگان مجلس و عدم تامین بار مالی آن ...
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد احکام معلمان از 31 شهریور جاری صادر می شود. هرچند اجرای قانون از شهریور 1400 تعیین شده و پرداخت معوقات یک ساله آن نیز باید از سوی دولت انجام شود. ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص رتبه بندی معلمان با احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۲۲:۳۸   + ۲۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در سفر استانی رییس جمهور به استان کرمانشاه و به نمایندگی از هیات دولت در جلسه شورای اداری شهرستان دالاهو حضور یافته بود، اظهار کرد: دولت سیزدهم بودجه لایحه رتبه بندی معلمان را نسبت به لایحه ارسالی دولت قبل ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۶:۵۴    
یوسف نوری در حاشیه جلسه هیات دولت درباره لایحه رتبه بندی معلمان گفت: قانون رتبه بندی معلمان بعد از تهیه شیوه نامه به استان ها برای اجرا ابلاغ می شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۵:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در حاشیه نشست هیات دولت با خبرنگاران درباره لایحه رتبه بندی معلمان گفت: متاسفانه در 10 سال گذشته برای رتبه بندی...
سلام نو / ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۱۵ - ۱۳:۱۱   + ۲۸ سایت دیگر  
نوری گفت: دستاورد مهم لایحه رتبه بندی شامل ارتقا نظام تعلیم و تربیت، ارتقا صلاحیت ها و شایستگی ها حرفه و تخصصی عمومی معلمان و عدالت است.
سخنگوی دولت از ابلاغ آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان به دستگاه های اجرایی خبر داد.
نامه نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۳ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که آیین نامه اجرایی لایحه رتبه بندی معلمان در دولت با تغییرات جدی مواجه شده است.
خودرو تک   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که آیین نامه اجرایی لایحه رتبه بندی معلمان در دولت با تغییرات جدی مواجه شده است. به گزارش ایسنا، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری گفت: لازم است مجلس بر حسن اجرای قوانین نظارت داشته باشد. ...
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۷:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که آیین نامه اجرایی لایحه رتبه بندی معلمان در دولت با تغییرات جدی مواجه شده است.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۸   + ۲۹ سایت دیگر  
نماینده مردم بجنورد در مجلس با اشاره به تغییراتی که دولت در لایحه رتبه بندی معلمان مصوب مجلس انجام داده است؛ از هیات رئیسه مجلس خواست تا بر حُسن اجرای قوانینی که مصوب می کند، نظارت داشته باشد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر شورای هماهنگی تشکل های انقلابی فرهنگیان گفت: شنیده می شود که برخی دستگاه ها مانند سازمان امور استخدامی و سازمان مدیریت در آیین نامه رتبه بندی معلمان ورود پیدا کردند و قصد دارند موضوعاتی مانند برگزاری آزمون از معلمان و تشکیل کانون های ارزیابی را در این آیین نامه اضافه کنند.
عصر همدان   ۱۴۰۱/۰۳/۱۲ - ۱۰:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش عصر همدان ؛ یوسف نوری، وزیر آموزش و پرورش، صبح امروز در حاشیه بهره برداری از مجموعه ورزشی روستای علوی جمع خبرنگاران ملایر با اشاره به آخرین وضعیت طرح رتبه بندی معلمان اظهار کرد: لایحه رتبه بندی معلمان در حال طی اصول نهایی را در کمیسیون است. ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۳/۱۱ - ۱۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
انتخاب نوشت: بهادری جهرمی در نشست خبری که امروز برگزار شد، اظهار کرد: با تخلفات و فساد از سوی هر شخصی در ساخت و ساز ساختمان متروپل آبادان را پیگیری خواهیم کرد. ...
سلام نو / ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۲:۴۷   + ۳۵ سایت دیگر  
نوری وضعیت پوشش تحصیلی در خراسان شمالی را مطلوب دانست و افزود: هم اکنون وضعیت استان از نظر نیروی انسانی و زیر ساخت ها مناسب است و از ظرفیت و پتانسیل های این خطه در حوزه آموزش و پرورش باید استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۱:۵۹   + ۲۹ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی وزیر آموزش و پرورش گفت: اقدامات مربوط به تدوین آیین نامه لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون تخصصی دولت در حالِ انجام است و به احتمال زیاد هفته آینده به هیات دولت ارسال می شود.
دانا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی آموزش، تحقیقات و فناوری درباره تاخیر در اجرایی شدن آیین نامه رتبه بندی معلمان گفت: رئیس جمهور باید به این مسئله ورود پیدا کند. این کمترین توقع معلمان ماست. ما می خواهیم هرچه سریعتر آیین نامه اجرایی تدوین و احکامش زده شود تا معلمان ما بیش از این اذیت نشوند.
روز نو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عباس گلرو با بیان اینکه مجلس به دنبال تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی است، تاکید کرد: یکی از تاکیدات ما در این مصوبه پرداخت معوقات به معلمان در سراسر کشور و بالتبع استان سمنان است که در این زمینه اتفاقات خوبی نیز رقم خورده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۸ - ۱۰:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: رتبه بندی معلمان به زودی اجرا می شود، نمایندگان زیادی پیگیری کرده اند و رویکرد مناسبی کمیسیون آموزش و تحقیقات نسبت به این موضوع دارد و اعضای این کمیسیون همراهی های خوبی با وزارت آموزش و پرورش در زمینه لایحه رتبه بندی معلمان داشته اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده سمنان ، مهدیشهر و سرخه در مجلس : با رفع نواقص لایحه رتبه بندی معلمان ، برای ارتقای جایگاه شغلی معلمان قراردادی و حق التدریس هم اقدام می کنیم .
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: لایحه رتبه بندی معلمان پس از یک سال بررسی در مجلس، به تصویب رسید و با تأیید شورای نگهبان، به دولت ارائه شد تا آیین نامه آن، تدوین شود و به مرحله اجرایی شدن برود.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
پس از گذشت حدود شش ماه هنوز تکلیف اجرای قانون رتبه بندی معلمان مشخص نیست. حالا یک نماینده مجلس می گوید رتبه بندی شهریور ماه اجرا می شود. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، شش ماه از تصویب لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس می گذرد. اسفندماه سال گذشته نیز شورای نگهبان آن را تائید کرد ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۲:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
آیین نامه رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش تدوین شده و بعد از تصویب در کمیسیون اداری، استخدامی و هیئت دولت قرار است برای همه معلمان و کادر آموزشی رتبه بندی معلمان اعمال شود.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در پیامی که به مناسبت روز معلم صادر کرده نوشته است که اعتبار طرح رتبه بندی معلمان پیش بینی و مصوب شده است.
سلام نو / شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۰   + ۴۴ سایت دیگر  
رییس کمیته آموزش و پرورش مجلس از ارجاع آیین نامه اجرایی قانون رتبه بندی معلمان از کمیته تدوین آیین نامه به هیأت دولت خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش وپرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در دولت قبل تنها در حد حرف باقی ماند، اما این دولت با همکاری مجلس شورای اسلامی و شورای نگهبان این لایحه را به قانون تبدیل کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۲:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تهران_ ایرنا_ سخنگوی آموزش و پرورش گفت: در روز 21 اردیبهشت دیدار معلمان با مقام معظم رهبری صورت می گیرد، همچنین در روز 20 اردیبهشت معلمان با رییس جمهور دیدار می کنند.
راه دانا   ۱۴۰۱/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
نوازنی گفت: در راستای حل مشکلات معلمان مجلس لایحه رتبه بندی را تصویب کرد که دولت باید آیین نامه اجرایی تنظیم کند، وزارت آموزش وپرورش آیین نامه ای را به دولت جهت تصویب ارائه کرده که البته هنوز به تصویب نهایی هیئت دولت نرسیده است.