جمعه ۰۸ مردادساعت ۱۳:۵۵Jul 2021 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه رتبه بندی معلمان»

روز نو   ۱ ساعت پیش    
فرهنگیان ایراداتی در مورد لایحه رتبه بندی معلمان مطرح کرده اند که خوب است نمایندگان مجلس در تصویب این لایحه آن ها را مدنظر قرار دهند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۳۷    
دولت دوازدهم به روزهای پایانی خود رسید اما تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان مشخص نشد
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۲    
پس از تدوین لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت و ارائه به مجلس شورای اسلامی و برگزاری جلسات کارشناسی متعدد نمایندگان مجلس و تشکل های فرهنگیان، دست آخر در مرحله ای که این لایحه باید برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس می رفت، کار متوقف شد آن هم به دلیل ناتوانی از تأمین بودجه!
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۳    
دولت دوازدهم به روزهای پایانی خود رسید اما تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان مشخص نشد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان می تواند به اندازه زیادی کیفیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش را افزایش دهد.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۲۰:۱۶   + ۴ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان به ایستگاه مجلس رسیده است. دولتی که چند روز بیشتر از عمرش باقی نمانده است قول تامین منابع لایحه را داده است. اما مجلس چه خواهد کرد؟
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به نظر می رسد بند 5 ماده 2 لایحه رتبه بندی معلمان با اصل 23 قانون اساسی مبنی بر ممنوعیت تفتیش عقاید مغایرت داشته باشد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۷    
پس از تدوین لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت و ارائه به مجلس شورای اسلامی و برگزاری جلسات کارشناسی متعدد نمایندگان مجلس و تشکل های فرهنگیان، دست آخر در مرحله ای که این لایحه باید برای تصویب نهایی به صحن علنی مجلس می رفت، کار متوقف شد آن هم به دلیل ناتوانی از تأمین بودجه!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۶ - ۰۰:۲۳   + ۱۹ سایت دیگر  
در حالی که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان به دلیل ناتوانی از تأمین اعتبار آن فعلاً متوقف شده است، مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی در گزارشی با ذکر "تجربه و مدرک در رتبه بندی ملاک نیست"، متذکر شده است: اعتبار رتبه بندی را نباید به بودجه سنواتی گره زد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۸:۳۵    
نماینده بجنورد در مجلس از هیئت رئیسه قوه مقننه درخواست کرد که لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار پارلمان قرار گیرد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۷:۱۱    
یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس امروز این سوال را مطرح کرده است که چرا لایحه رتبه بندی معلمان در دستور کار مجلس قرار نمی گیرد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به تغییرات لایحه رتبه بندی معلمان توسط مجلس گفت: برای این شکل از کار منابع اعتباری لازم وجود ندارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم سلماس در مجلس گفت: وزیر آموزش و پرورش هرچه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمان را اجرا و استخدام نهضتی ها را تعیین تکلیف کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۲۱ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از عدم بارگذاری گزارش شور دوم کمیسیون در خصوص لایحه رتبه بندی معلمان و عدم بررسی این لایحه در صحن مجلس انتقاد کرد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۵ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
بازنشسته ها در بند 8 لایحه جدید مشمول رتبه بندی معلمان می شوند. اما باید دید که مشمولیت این گروه قرار است چگونه باشد و بودجه آن چگونه تامین می شود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
با این که لایحه رتبه بندی معلمان در ماحل پایانی بررسی در کمیسیون اموزش مجلس است اما دعوا درباره بودجه ناکافی برای اجرای این طرح بالا گرفته است. بر خی می گویند تعداد بالای معلمان مانع اجرای لایحه رتبه بندی فرهنگیان می شود.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان، احمدی لاشکی معاون حقوقی و پارلمانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است دولت و مجلس درباره رتبه بندی معلمان اختلافی ندارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
کاهش اعتبار رتبه بندی معلمان موجب انتقاد معلمان شده؛ معلمان سراسر کشور با راه اندازی کمپینی از دولت درخواست دارند به قول اولیه ی خود پایبند بماند و اعتبار رتبه بندی را کاهش ندهد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس درباره لایحه رتبه بندی معلمان ابهام اصلی این لایحه را عدم تفکیک میان سنجش عملکرد و سنجش شایستگی عدم تبعیت از رویکرد شایستگی محور و گره زدن اجرای این قانون به بودجه سالیانه دانسته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۰    
بر اساس آخرین اخبار رتبه بندی معلمان، معلمان می گویند تغییر بند 7 لایحه رتبه بندی فرهنگیان مهم است و نباید تغییر کند چرا که تغییر آن به صلاح نظام تعلیم و تربیت و آموزش و پرورش کشور نخواهد بود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۴    
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: اینگونه نیست که با تغییر دولت ها لایحه رتبه بندی متوقف بماند، تصویب این لایحه باید با دقت انجام شود.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه جامعه: محمد رضاخواه عضو کارگروه تشکل های فرهنگیان برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در یادداشتی نوشت: پیش تر در یادداشتی با عنوان”ممکن است “رتبه بندی معلمان” به سال 1400 هم نرسد ...
بر اساس لایحه رتبه بندی معلمان، به تناسب رتبه، برای آنها فوق العاده رتبه بندی درنظر گرفته می شود که درصدی از مجموع حقوق ثابت و فوق العاده های مستمر آنان است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس از تشکیل کمیسیون ویژه برای بررسی لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش با بیان اینکه مجلس 8 سال منتظر لایحه رتبه بندی معلمان بود که با اصرار نمایندگان محقق شد، گفت: اخیرا رئیس سازمان برنامه گفته که بودجه برای اجرای کامل رتبه بندی نداریم و به نظر می رسد آنها فقط به دنبال پز اجرای آن هستند.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس: لایحه نظام رتبه بندی معلمان دارای اشکالات اساسی و ایرادات زیادی است، مجلس در پی اصلاح این لایحه است و به همین دلیل هم این لایحه معطل مانده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
در این جلسه آخرین وضعیت لایحه همسان سازی حقوق بازنشستگان، نظام رتبه بندی معلمان و پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال 1399 بررسی خواهد شد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۶:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
در چند روز اخیر که بحث کاهش بودجه لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت مطرح شده حرف و حدیث های زیادی پیرامون اجرای آن مطرح شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
100 هزار نیروی غیررسمی در آموزش وپرورش، در سال گذشته تعیین تکلیف شدند. همچنین دولت لایحه رتبه بندی معلمان را تدوین و تصویب کرد که کلیات این لایحه چندی پیش در مجلس به تصویب رسید.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اختصاص اعتبار به لایحه رتبه بندی معلمان فقط از محل جزء 2 بند و تبصره 2 قانون بودجه 1400 صورت می گیرد؛ ردیف اعتباری که رقمی معادل 21 هزار میلیارد تومان در آن آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی گفت: تقاضای بنده و همکارانم تصویب لایحه رتبه بندی معلمان است تا بیش از این معلمان زحمت کش دغدغه نداشته باشند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۲:۰۰    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: سازمان برنامه و بودجه که قبلا وعده داده بود لایحه رتبه بندی معلمان را اجرا کند امروز در نامه ای به مجلس، 60 درصد اعتبارات این لایحه را کاهش داد. دولت 8 سال برای اجرای این لایحه فرصت داشت اما فقط حرف زد! ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
فلاحی: چطور زمانی که کلیات لایحه رتبه بندی معلمان بررسی می شد، موضوع اعتبار در میان نبود اما اکنون این موضوع مطرح شده است؛ این موضوعات پارداوکس دارد و مردم نمی توانند با آن کنار بیایند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
مهرداد ویس کرمی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، از نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه به رئیس مجلس شورای اسلامی در مورد عدم تأمین اعتبارات مورد نیاز اجرای لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
نماینده شهرضا خواستار تعیین تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پرورش کمیسیون آموزش مجلس در تشریح آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان گفت: کمیسیون آموزش در حال بررسی نهایی این لایحه به نفع معلمان در جلسات خود است و لیست منتشر شده از نمایندگان مخالف طرح در فضای مجازی کذب محض است. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم مهاباد در مجلس بر ضرورت توجه دولت به معیشت فرهنگیان تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس موافق اجرای لایحه رتبه بندی معلمان هستند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: نظارت بر استمرار فعالیت ها در قبال خاموشی ها تا آخرین روز فعالیت دولت مستقر ضروری و خواسته بحق مردم است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر دفاع قالیباف از لایحه رتبه بندی معلمان از نیاز 61 هزار میلیارد ریالی اعتبار برای اجرای این لایحه گفت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۸   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید براین که پیگیری های مجلس یازدهم برای ساماندهی شرایط معلمان سبب شد دولت در ماه پایانی لایحه رتبه بندی را ارائه کند، گفت: لایحه رتبه بندی معلمان اشکال بار مالی داشته است و پس از رفع آن مسیر قانونی تصویب لایحه در مجلس طی می شود.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
محمد وحیدی بیان کرد: برخلاف آنچیزی که در فضای مجازی پخش می شود لایحه رتبه بندی معلمان از حمایت قاطع نمایندگان برخوردار است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۲۱   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، محمدباقر قالیباف در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات برخی از نمایندگان درباره لایحه رتبه بندی معلمان،گفت: هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در این باره خلاف قانون عمل نکرده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به تشکیل کمپین های مختلف علیه مجلس درباره لایحه رتبه بندی معلمان از پلیس فتا خواست به این موضوع ورود کرده و مانع توطئه چینی برخی ها شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۸:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است هرچه سریعتر هیئت رئیسه مجلس لایحه رتبه بندی معلمان را در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دهد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
یزد- ایرنا- نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: تصویب لایحه رتبه بندی معلمان جزو مطالبات برحق فرهنگیان است که نمایندگان با تمامی توان از آن دفاع و پیگیری می کنند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۲:۴۲   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - سخنگوی هیئت رئیسه مجلس ضمن رد شایعاتی که درباره لایحه رتبه بندی معلمان مطرح می شود تاکید کرد این لایحه که کلیات آن با رای قاطع نمایندگان مصوب شده هم اکنون در کمیسیون آموزش درحال بررسی جزئیات است و تلاش و تاکید نمایندگان و رئیس مجلس این است که قانونی در شان و جایگاه معلمان تصویب شود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۸:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تصویب کلیات لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی بر پیگیری جدی مطالبات فرهنگیان تاکید کرد.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رئیسه مجلس ضمن رد شایعاتی که درباره لایحه رتبه بندی معلمان مطرح می شود، تاکید کرد: کلیات این لایحه با رای قاطع نمایندگان مصوب شده و هم اکنون جزئیات آن در کمیسیون آموزش در دست بررسی است.