سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۱۲Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه رتبه بندی معلمان»

خانه ملت   ۲۱ دقیقه پیش    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس با بیان اینکه اغلب پیشنهادات نمایندگان پیرامون لایحه رتبه بندی معلمان مشمول اصل 75 قانون اساسی می شود تأکید کرد که این پیشنهادات اصل این لایحه را با مشکل مواجه می کند.
جماران   ۱ ساعت پیش    
به گزارش جماران؛ گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نظام رتبه بندی معلمان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی می شود. ...
همشهری   ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش آغاز شد و بررسی لایحه نظام رتبه بندی معلمان در دستور کار قرار گرفت.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- گزارش شور دوم کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد لایحه نظام رتبه بندی معلمان در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بررسی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان مجلس در توئیتی به تصویب بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس ،اشاره کرد.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۴:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ بازنشستگان فرهنگی خواستار افزایش شمول رتبه بندی به گونه ای هستند که فقط مشمول شاغلان نباشد. ایلنا نوشت: قرار است لایحه رتبه بندی معلمان در جلسه علنی بعدی مجلس به بررسی و بحث گذاشته شود ...
ایران آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۵۲    
صحن علنی مجلس شورای اسلامی طی روز گذشته، شاهد طرح بحث نمایندگان و موافقت و مخالفت با موضوع بررسی لایحه رتبه بندی معلمان بود.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
برنامه بدون خط خوردگی رادیو گفت وگو در خصوص رفع ایرادات لایحه رتبه بندی معلمان با حبیب الله دهمرده عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی به صورت تلفنی گفتگو کرد. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه 27 مهرماه بررسی خواهد شد. لایحه ای که هنوز ابهام و سوالاتی زیادی را برای معلمان، نمایندگان مجلس و دولتی ها به وجود آورده است. یکی از این سوالات افراد مشمول رتبه بندی معلمان و اینکه آیا فرهنگیان بازنشسته هم مشمول رتبه بندی معلمان میشوند؟
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران،ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس در توئیتی بر لزوم دقت و توجه در تصویب لایحه رتبه بندی معلمان تاکید کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
حاجی بابایی ادامه داد: از مدیران دستگاه های ذیربط خواسته شده هریک جداگانه اعتبار مورد نیاز برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان را پیش بینی و برآورد و در اسرع وقت به کمیسیون برنامه و بودجه اعلام کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روزنامه همشهری نوشت: بالاخره روز گذشته نمایندگان مجلس دل به دریا زدند و تصمیم گرفتند که تکلیف لایحه رتبه بندی معلمان را که چند ماه است مسکوت مانده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی از رأی موافق خود در خصوص لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی از موافقت موافقت مجلس با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد: درحالی که مجلس با اکثریت آرا به بررسی اولویت دار و خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان رای داد و قرار شد هفته آتی گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در صحن علنی خوانده شود ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت:اهمیت آموزش و پرورش در شعار محقق نخواهد شد و اگر می خواهیم دغدغه های آموزشی کشور رفع شود باید دغدغه های معیشتی فرهنگیان را رفع کنیم.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
آموزگاری که فکر و ذهن و جسم آماده ای برای تدریس ندارد هرگز نمی تواند در کلاس درس کارایی و بازده خوبی داشته باشد بنابراین داشتن آموزش خوب و کلاس های درس با کیفیت در این اوضاع بیش تر شبیه به رویاست تا واقعیت.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۱۹    
به گزارش خلیج فارس ؛ محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 25 مهر) جلسه علنی مجلس و بعد از رای موافق نمایندگان به تقاضای بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان اعلام کرد که این موضوع در دستور کار هفته جاری مجلس قرار می گیرد.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان امروز در مجلس اعلام وصول می شود، گفت: در جلسات این هفته مجلس قطعا با رأی بالا تصویب خواهد شد.
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به بیان توضیحاتی درباره جزئیات تغییرات اعمال شده در لایحه رتبه بندی معلمان پرداخت.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
سرانجام امروز درخواست بررسی خارج از نوبت لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس تصویب شد؛ موضوعی که باعث ایجاد حاشیه ای در صحن پارلمان شد؛ از تجمع در جایگاه هیات رییسه تا ایجاد تنش و هیاهو!
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۸    
موافقت مجلس با بررسی فوری لایحه رتبه بندی معلمان در خانه ملت مهمترین خبر مشروح 13 است.
دانستنی آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها اولویت بررسی لایحه رتبه بندی معلمان رای موافق صحن علنی مجلس نمایندگان مجلس برچسب ها
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
گزارش امیرعبداللهیان از تحولات منطقه در جلسه غیرعلنی/ موافقت نمایندگان با لایحه پروتکل حفاظت از محیط زیست دریای خزر/ تاکید نمایندگان بر ضرورت استفاده حداکثری از پیمان شانگهای/ موافقت با بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان و.. ...
شهرخوان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۵۳    
در آخرین خبر از رتبه بندی معلمان امروز یکشنبه 25 مهر ماه با 168 رای موافق نمایندگان با تقاضای بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در مجلس موافقت شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
درخواست بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان با رأی نمایندگان به صورت قاطع به تصویب رسید و رئیس مجلس اعلام کرد این لایحه هفته جاری در دستورکار صحن قرار خواهد گرفت.
پول نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در نشست علنی امروز با اولویت دهی به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
جی پلاس؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اولویت دادن به بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان موافقت کردند. در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی، لایحه رتبه بندی معلمان و فرهنگیان در دستور کار قرار گرفت و نمایندگان با 168 رای موافق ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
با تلاش نمایندگان مجلس شورای اسلامی تغییر دستور اولویت لایحه رتبه بندی معلمان با حدود 70 درصد آرا تصویب شد به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی معاونت حقوقی و امور مجلس این مطلب را قاسم احمدی لاشکی گفت و افزود ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۱۰   + ۴۴ سایت دیگر  
مجلس امروز جلسه علنی داشت و در این جلسه نمایندگان با بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس یازدهم از بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان در نشست علنی بعدی مجلس خبر داد و گفت: با تصویب اولویت این لایحه ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم در مجلس در صحن علنی امروز یکشنبه 25 مهر ماه در جریان بررسی لایحه رتبه بندی معلمان گفت: در حال حاضر تبصره یک ماده 100 لایحه رتبه بندی معلمان در حال بررسی است. از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات برای بررسی این لایحه تشکر می کنم ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۱    
منادی رئیس کمیسیون آموزش مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان در مجمع تشخیص مصلحت نظام و شورای نگهبان مشکلی نخواهد داشت و اگر مشکلی پیش بیاید مجلس تا به آخر در این زمینه ایستادگی می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۰    
نماینده تهران در مجلس گفت: لایحه رتبه بندی معلمان موضوعی ملی، اقتصادی و مرتبط با بودجه است و باید منابع مالی آن مشخص شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس در مخالفت با در اولویت قرار گرفتن لایحه رتبه بندی معلمان از دولت خواست لایحه رتبه بندی را به دلیل بار مالی باز پس گیرد و در کنار مجلس محدوده مالی آن را مشخص کند.
تیتر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۸   + ۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با بررسی با اولویت لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
سروش نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی های جلسه علنی مجلس در اولویت قرار گرفتن بررسی لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
جهت پرس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی های جلسه علنی مجلس در اولویت قرار گرفتن بررسی لایحه رتبه بندی معلمان موافقت کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
صحن مجلس در زمان طرح درخواست مطرح شدن اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان دقایقی وارد تنش و متشنج شد.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: بار مالی اجرای لایحه رتبه بندی معلمان مشخص نشده و نباید در این زمینه عجله کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا-نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ما با رتبه بندی معلمان مخالف نیستیم اما باید مشخص شود که منابع آن از کجا تأمین می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نادران گفت: دولت باید لایحه را پس بگیرد و دولت و مجلس مشترکا تصمیم واحد در کلیات و جزئیات بگیرند. عجله کردن ها و کاری که دولت قبل با عجله انجام داد بدون روشن بودن مبانی قانونی نباید دنبال شود چرا که این اقدام موجب می شود پس از این انواع طرح و لوایح با بار مالی در مجلس مطرح شود.
اصلاحات نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
به گزارش اصلاحات نیوز؛ نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (یکشنبه) مجلس با 168 رای موافقت کردند که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در اولویت قرار بگیرد. برهمین اساس محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی عنوان کرد که این لایحه در دستور هفته جاری مجلس قرار می گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز (یکشنبه) به اولویت بررسی لایحه رتبه بندی معلمان و قرار گیری آن در دستور کار رای موافق دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در جریان بررسی اولویت لایحه رتبه بندی معلمان برای دقایقی جو مجلس متشنج شد.
نماینده   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
درخواست بررسی اولویت دار لایحه رتبه بندی معلمان با رأی نمایندگان به تصویب رسید.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۲۷    
رئیس مجلس بعد از رای نمایندگان به تقاضای بررسی اولویت دار رتبه بندی معلمان اعلام کرد که این موضوع در دستور کار هفته جاری مجلس قرار می گیرد.