شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۹:۴۴Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «لایحه رتبه بندی معلمان»

ایمنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۱:۲۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان هفته آینده در صحن هیأت دولت مورد تصویب قرار خواهد گرفت و پس از آن تقدیم مجلس خواهد شد.
سخنگوی کمیسیون آموزش با اشاره به حضور حاجی میرزایی در این کمیسیون گفت: وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که بررسی لایحه رتبه بندی معلمان در کمیسیون اجتماعی دولت به پایان رسیده و هفته آینده به مجلس ارسال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از قطعی شدن لایحه رتبه بندی معلمان کشور ظرف روزهای آینده خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری گفت: علی رغم کاهش منابع دولت، تلاش کرده ایم که فرهنگیان، کارمندان و کارگران کمتر در معرض آسیب باشند. فکر می کنم بتوانیم در بهمن ماه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کنیم و منابع تامین آن را نیز در بودجه سال آتی پیش بینی کرده ایم که امیدواریم به تصویب مجلس ...
اقتصاد آنلاین / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
جهانگیری گفت: فکر می کنم بتوانیم در بهمن ماه لایحه رتبه بندی معلمان را به مجلس ارائه کنیم و منابع تامین آن را نیز در بودجه سال آتی پیش بینی کرده ایم که امیدواریم به تصویب مجلس برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۱۶   + ۵۹ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: تا پایان بهمن ماه لایحه ای به مجلس شورای اسلامی در خصوص رتبه بندی معلمان ارسال خواهد شد و اعتبار بودجه ای آن نیز در لایحه بودجه سال 1400 کل کشور دیده شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۰۱    
جهانگیری در ارتباط تصویری با نشست شورای آموزش و پرورش استان گفت: لایحه رتبه بندی معلمان، بهمن ماه به مجلس ارائه خواهد شد.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
اجرای رتبه بندی معلمان بیش از یک دهه است که به تاخیر افتاده و مدتی است با عنوان لایحه رتبه بندی معلمان راهی هیات دولت شده و در کمیسیون اجتماعی دولت مورد بررسی قرار گرفت. رویداد 24 در این گزارش موضوع رتبه بندی معلمان را مورد بررسی قرار داده است.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۴:۵۴   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از پرداخت 380 میلیارد تومان از مطالبات معوق معلمان حق التدریسی خبر داد و گفت: تلاش داریم از کوتاه ترین مسیر لایحه رتبه بندی معلمان را در دولت تصویب و به مجلس ارسال کنیم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۰۲    
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد؛ بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم و به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال خواهد بود.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۵۸    
وزیر آموزش و پرورش از تقدیم لایحه رتبه بندی معلمان به دولت و دستور معاون اول رئیس جمهور برای تسریع بررسی آن خبر داد. وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۶:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان تقدیم دولت شده است و امیدواریم در دولت و مجلس به تصویب برسد؛ بودجه اش را هم پیش بینی کرده ایم و به امید خدا سال آینده شرایط فرهنگیان بهتر از امسال خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از اجرایی نشدن سند تحول بنیادین آموزش و پرورش‬⁩ و بلاتکلیفی لایحه رتبه بندی معلمان انتقاد کرد.
معاون وزیر آموزش و پرورش ضمن اشاره به نظام رتبه بندی معلمان گفت: دولت قول اجرای کامل نظام رتبه بندی معلمان در سال آینده را داده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۴ - ۱۵:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه لایحه رتبه بندی معلمان در وزارت آموزش و پرورش نهایی شده، گفت: تحقق لایحه رتبه بندی معلمان منوط به تایید آن از توسط هیئت دولت و ارسال به مجلس پیش از نهایی شدن بودجه 1400 است.
خودرو تک   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۷:۵۵    
معاون وزارت آموزش و پرورش آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان را تشریح کرد. به گزارش تسنیم، علی الهیار ترکمن، معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه با خروج آموزشکده های فنی، برای آموزش کیفی مهارت مشکلاتی داریم درباره وضعیت رتبه بندی معلمان و بررسی این لایحه در مجلس توضیحاتی داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۲:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: اعتبار لایحه رتبه بندی معلمان پیش بینی شده و ان شاءالله لایحه اش تقدیم مجلس می شود و با هر اصلاحی که در مجلس شود، می تواند از ابتدای سال آینده اجرا شود.
محمد وحیدی با تاکید بر عزم جدی کمیسیون آموزش برای ملزم کردن وزارت آموزش و پرورش برای ارائه هر چه سریعتر لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس گفت: بر اساس وعده وزیر آموزش و پرورش، لایحه رتبه بندی باید پیش از ارائه لایحه بودجه 1400 تقدیم مجلس شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان آماده کمک به توسعه آموزش های مجازی در کشور هستند، از برنامه مجلس برای قاعده مند کردن قوانین دانشجومعلمان در بودجه 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
حاجی میرزایی از تهیه و ارسال پیش نویس لایحه رتبه بندی به دولت و تلاش برای کسب شرایط بهتر جایگاه معلمان خبر داد.
اقتصاد آنلاین / فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۴:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: با اجرای طرح جدید رتبه بندی، معلمان بر اساس صلاحیت عمومی، تخصصی و حرفه ای رتبه بندی می شوند و دریافتی معلمان طبق رتبه ای که کسب می کنند بیشتر خواهد شد.
وزارت آموزش و پرورش به منظور ایجاد سازوکار قانونی برای افزایش انگیزه شغلی، کسب و ارتقای صلاحیت های معلمی و متناسب سازی نظام پرداخت ها براساس شایستگی ها و نتایج عملکرد رقابتی معلمان، لایحه رتبه بندی حرفه ای معلمان را به هیات دولت ارائه کرده است.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از 7 سال پیش دولت اعلام کرده بود که لایحه ای درباره رتبه بندی معلمان به مجلس ارائه خواهد کرد که متاسقانه این اتفاق رخ نداد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ روزنامه ایران نوشت: در هفته های اخیر یک بار دیگر بحث رتبه بندی معلمان مطرح شد. این بار نمایندگان مجلس بودند که نظام رتبه بندی معلمان را به چالش کشیدند و اعلام کردند، این نظام باید بازنگری شود ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۱:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی نسبت به تأخیر دولت در ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به مجلس، به وزیر آموزش و پرورش تذکر داد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
پیش نویس لایحه رتبه بندی معلمان در 28 مهرماه سال جاری به هیئت دولت ارسال شد؛ اگر دولت تعلل نکند و تا یک ماه دیگر به مجلس ارسال شود، مجلس نیز در سال 99، قانون آن را تصویب می کند.
موج   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۳۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش بیان کرد لایحه رتبه بندی معلمان را به صورت مجدد نوشتیم و به دولت ارائه دادیم و تلاش می کنیم که هر چه سریع تر آن را به مجلس برسانیم.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس از وزیر آموزش و پرورش خواستار تعیین تکلیف سریع تر لایحه جامع رتبه بندی معلمان شد.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۰:۲۱    
دکتر حمیدرضا حاج بابایی نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با بازار کار بر رتبه بندی معلمان تاکید کرد و گفت:منتظر ارسال لایحه رتبه بندی معلمان از سوی دولت به مجلس برای تصویب هستیم. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ: تقاطع تندگویان _نواب از نقاطع حادثه خیز بوده و تصادف های زیادی در این محدوده گزارش شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۴۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: تمام تلاش خود را می کنیم تا قبل از نهایی شدن فصل بودجه، بتوانیم لایحه رتبه بندی معلمان را تقدیم مجلس کنیم.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۳:۱۴    
وزیر آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان به کمیسیون اجتماعی دولت ارسال شده و قرار است پس از تصویب، به صحن هیئت دولت ارائه شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) – وزیر آموزش و پرورش با اعلام ارسال لایحه رتبه بندی معلمان به کمیسیون اجتماعی دولت ابراز امیدواری کرد این لایحه هرچه سریعتر از دولت به مجلس شورای اسلامی ارسال شود. ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۹:۴۶    
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه برآوردم این است که شاید نیمی از روستاهای کشور به اینترنت دسترسی ندارند، گفت: بین 3 تا 5 میلیون دانش آموز دسترسی به شاد ندارند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۰۶:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه مجلس با بیان اینکه برآوردم این است که شاید نیمی از روستاهای کشور به اینترنت دسترسی ندارند، گفت: بین 3 تا 5 میلیون دانش آموز دسترسی به شاد ندارند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۳:۴۵    
محسن حاجی میرزایی از تهیه و ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به دولت خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۵۷    
محسن حاجی میرزایی از تهیه و ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به دولت خبر داد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۲:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش در توئیتی از تهیه لایحه رتبه بندی معلمان و تقدیم آن به هیات دولت خبر داد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۰:۱۲    
محسن حاجی میرزایی از تهیه و ارائه لایحه رتبه بندی معلمان به دولت خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۹:۲۵   + ۷۹ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش نوشت: لایحه رتبه بندی معلمان تهیه و به دولت تقدیم شد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس از پیگیری مجلس برای تدوین لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: آموزش و پرورش، این لایحه را به هیأت دولت ارائه کرد.
عضو هیئت رئیسه مجلس از پیگیری مجلس برای تدوین لایحه رتبه بندی معلمان خبر داد و گفت: آموزش و پرورش، این لایحه را به هیأت دولت ارائه کرد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش به تشریح آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان پرداخت و گفت: این لایحه به زودی تقدیم مجلس می شود.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۶:۰۲    
مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه در امور فرهنگیان پرورش با تأکید بر اینکه باید به معلم اعتماد کنیم، گفت: معلمان باید در تألیف کتب درسی نقش داشته باشند؛ در برنامه هایی که تدوین می کنیم، به معلمان اعتماد نکردیم و چون ظرفیت ها و مدارس را نمی شناسیم، برنامه هایی تدارک می بینیم که اولین مخالفش ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: لایحه رتبه بندی معلمان به زودی تقدیم مجلس شورای اسلامی می شود.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۵۳   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزیر آموزش و پرورش به تشریح آخرین وضعیت لایحه رتبه بندی معلمان پرداخت و گفت: این لایحه به زودی تقدیم مجلس می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۷:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش تازه ترین ها، سید حمایت میرزاده مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه در امور فرهنگیان در برنامه پرسشگر با موضوع معلم و نظام آموزشی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در جمع فرهنگیان در 17 اردیبهشت سال 93 ...