جمعه ۱۷ اردیبهشتساعت ۱۱:۴۹May 2021 7
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری رضوی (razavi.news)

  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۸    
تهران - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: امروز انسجامی که در بین علما، فرهیختگان، نخبگان، اندیشمندان و اصحاب رسانه برای بازگرداندن ملت فلسطین به سرزمین خودشان به وجود آمده در طول هشتاد سال از غصب این ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۸    
تهران- استاد دانشگاه امام صادق (ع) درباره منزلت شب های قدر گفت : جایگاه این شب ها به حدی است که خداوند یکی از سوره های صدو چهارده گانه قرآن کریم را به این شب اختصاص داده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۱۶:۰۸    
تهران - کارشناس مسائل فلسطین گفت: صهیونیست ها در سه جمعه گذشته محدودیت فراوانی برای فلسطینی ها بوجود آوردند و بسیار سخت گرفتند و با ایجاد موانع شدید تلاش کردند تا مانع از ورود جمعیت به مسجد الاقصی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۰۳:۰۸    
مشهد- یک کارشناس مذهبی گفت: فضائل حضرت علی (ع) به قدری زیاد است که عالمان اهل سنت نیز از فضائل ایشان در کتاب های خود نوشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۲:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
تهران-ثبت نام شرکت در چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از امروز آغاز شد و تا سیزدهم خرداد ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۸    
نواکشوط - تلاش برای نهادینه کردن اصل برادری و همدلی به عنوان اصل مورد تأکید قرآن و احادیث نبوی، یک ضرورت مهم و اجتناب ناپذیر در سایه شیوع پاندمی کرونا در جهان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران- کارشناس مذهبی گفت : اصل ماه رمضان رسیدن به شب قدر است و در این شب باید توجه ما به امام زمان(عج) بیشتر باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۸    
تهران- کارشناس مسائل منطقه ای گفت: رژیم عربستان از مرحله تهاجم به یمن امروز به مرحله عجز در برابر قدرت هوایی انصارالله رسیده است ضمن اینکه هزینه جنگ شش ساله یمن نیز برای آنها بسیار زیاد شده بدون ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-همزمان با شب های پرفضیلت قدر، ویژه برنامه های مختلفی با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۸    
مشهد-مدیر توسعه وقف و مشارکت های اجتماعی بنیاد بهره وری موقوفات آستانقدس رضوی از توسعه وقف مشارکتی به منظور اجرای سند سیاست های کلان آستان قدس و تحقق شعار سال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۴:۰۸    
تهران - تحلیلگر روابط بین الملل گفت: باید ببینیم عربستان فضای سیاسی را چگونه مدیریت می کند و پای میز مذاکره چه چیزی می دهد و چه چیزی را از ما طلب می کند آن زمان است که روی این مسائل می توان بحث کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
قم-استاد حوزه علمیه خواهران گفت: انفاق و کمک مومنانه ، نسخه معنوی مقابله با بحران کرونا و تجلی گر ایمان مومنان در این بحران است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۹:۰۸    
مشهد- کارشناس مذهبی گفت: اگر پیامبر (ص) اسلام را تاسیس کردند، حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) اسلام را ثبیت و امام حسن (ع) و امام حسین (ع) از ارکان اسلام دفاع کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
مشهد-همزمان با سالروز ولادت با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، امام حسن مجتبی(ع) مراسم ویژه ای با عنوان کریمانه به مدت 36 ساعت در حرم مطهر رضوی تدارک دیده شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۱۷:۰۸    
تهران- رییس سازمان حج و زیارت با بیان اینکه هنوز عربستان تصمیم و شرایط خود را برای حج تمتع اعلام نکرده است، پیش بینی کرد: در صورت پذیرش حجاج، ممکن است هزینه ها افزایش یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۲    
تهران-کارشناس مذهبی مغفرت را دروازه ورودی بهشت عنوان کرد و گفت : مصادیق مغفرت مانند حوضچه هایی هستند که ما با عبور از آنها، برای ورود به بهشت آماده می شویم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم-امور فرهنگی خواهران آستان مقدس حضرت معصومه (س) پویش افطاری ساده را با هدف تهیه افطاری برای نیازمندان و جشنواره روزه اولی ها را در بستر فضای مجازی اجرا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۳:۰۲    
مشهد- مدیر گروه فقه و اصول بنیاد پژوهش های اسلامی آستان قدس رضوی گفت: حضرت خدیجه (س) با ایمان و پیشگامی، فداکاری و مصرف مال ثروت خود در راه اسلام نقش کلیدی در پیشرفت تمدن اسلامی داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-همزمان با دهم ماه مبارک رمضان و سالروز وفات ام المومنین حضرت خدیجه کبری(س) ویژه برنامه های متعددی امشب و فردا در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۷:۰۲    
تهران - کارشناس سیاست خارجی و روابط بین الملل می گوید: هزینه هایی که رژیم صهیونیستی تاکنون بابت اقدامات تنش زا بر علیه جمهوری اسلامی متحمل شده بیش از ضرر و زیانی است که به جمهوری اسلامی وارد کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-همه امور مربوط به تکمیل و به روز رسانی اطلاعات ودیعه گذاران و زائران و همچنین نقل وانتقال قبوض حج تمتع در بستر سامانه های اینترنتی صورت می گیرد و نیازی به مراجعه حضوری نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۳:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
قم-مدیر روابط عمومی و تبلیغات حرم بانوی کرامت از برگزاری جشنواره ملی - قرآنی دعوت به مناسبت ماه رمضان در این آستان مقدس خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۶:۰۲    
صنعاء - کارشناس سیاسی یمنی می گوید: تأسیس یک مجمع قرآنی با حضور و مشارکت نخبگان علمی، دانشگاهی، دینی و قرآنی جهان اسلام راه کاری مهم برای از بین بردن موانع پیشرفت جهان اسلام و حل مشکلات امت اسلام است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قم - استاد حوزه و دانشگاه و فعال بین الملل گفت: یک فرصت طلایی که در ماه رمضان داریم این است که در کنار بحث های معنوی مثل قرائت قرآن مجید باید بحث های قرآنی را به صورت آکادمیک پیش ببریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۲    
کابل - داور بین المللی قرآن از افغانستان گفت: برپایی جلسات آنلاین با حضور اساتید و صاحب نظران عرصه علوم قرآنی در ماه رمضان از راه کارهای مهم برای تحقق وحدت و همبستگی میان جوامع اسلامی در جهان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از تمدید فرصت بارگذاری آثار برای افراد ثبت نام شده در جشنواره ملی مطبوعات و رسانه آیات تا سی ام فروردین خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۳:۰۲    
تهران - کارشناس روابط بین الملل گفت: گسترش و تعمیق فرهنگ اسلامی از طریق بسط مطالعات قرآنی به همراه شناخت پروژه های استعماری و معرفی تاریخ عبرت آموز جهان اسلام می تواند در کاهش اختلافات میان مسلمانان ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۲    
تهران - مدیر انجمن نخبگان جهان اسلام می گوید: برای رفع فقر از همه مسلمانان در ماه رمضان از جمله مردم یمن و کشورهای آفریقایی باید تلاش کنیم هر چند که تکرار می کنم اولویت ما باید بر کمک به فامیل و ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۲    
تهران-سازمان اوقاف و امور خیریه متناسب با وضع رنگ بندی هر منطقه از نظر شیوع کرونا همزمان با ماه مبارک رمضان سفره های افطاری ساده را برپا می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۳:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
مشهد-معاون خدمات زائرین حرم مطهر رضوی اعلام کرد : بدلیل شیوع کرونا و آغاز ماه مبارک رمضان رعایت پروتکل های بهداشتی در حرم مطهر رضوی تشدید شده است و خادمیاریان سلامت چهل درصد افزایش یافته اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران - کارشناس مسائل بین الملل گفت: سران صهیونیستی تلاش می کنند تا با حمله به تاسیسات اتمی کشور، نقش و قدرت ایران را در عرصه هماوردی بین المللی کاهش دهند و ما را مجبور به پذیرش زورگویی های طرف غربی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قم-معاون فرهنگی حرم حضرت معصومه(س) از پخش برنامه های این آستان مقدس در ماه رمضان از رسانه ملی خبر داد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران-مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه از برگزاری مجازی ویژه برنامه های ماه رمضان در امامزادگان و بقاع شاخص استان هایی که در وضعیت قرمز و نارنجی کرونا قرار دارند خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۲    
قم - عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی گفت: شهید صدر با وجود سن کم در هنگام شهادت که کمتر از پنجاه سال سن داشتند آثار وفعالیت های علمی بی نظیری را از خود به یادگار گذاشتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۷:۰۲    
مشهد-معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد اعلام کرد: با وجود تمام هشدارها، متاسفانه سفرهای نوروزی و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی کابوس موج چهارم کرونا را تعبیر کرد .
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۳    
شیراز-معاون فرهنگی حرم مطهر شاهچراغ(ع) از آغاز طرح سه شنبه های مهدوی در مساجد شیراز خبر داد و گفت: علاوه بر مساجد باید در صدد برگزاری طرح سه شنبه های مهدوی در مکان های مذهبی هم باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۰۳    
قم- معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قم گفت: متاسفانه با توجه به رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی، زیان برقراری سفرهای نوروزی بیشتر از نفع آن بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۳    
تهران - کارشناس مسائل منطقه گفت: بعد از آغاز قیام علیه جنایات رژیم صدام توسط بخش عظیمی از مردم عراق در سال 1991 ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۳    
شیراز- مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس از کاهش 78 درصدی شمار زائران و مسافران نوروز 1400 در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۳    
مشهد-معاون سازمان میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی از اسکان حدود 10 درصد زائران و مسافران ورودی به مشهد در مراکز اقامتی مجاز این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- معاون دانشگاه علوم پزشکی مشهد از افزایش چشمگیر تعداد بیماران بستری و سرپایی مبتلا به کرونا در مشهد خبر داد و گفت: پیش بینی می کردیم که با این حجم از سفرهای نوروزی ، وضعیت مشهد نارنجی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
آمل- رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه از اجرای 150 طرح جامع بقاع متبرکه و امامزادگان در کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۲۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
قم - استاد حوزه و فعال بین الملل گفت: نگاه شیعه به مقوله آخر الزمان همگانی و بین المللی است یعنی مهدویت به همه نوع بشر اختصاص دارد برای همه امت هاست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۰:۳۳    
مشهد- کارشناس دینی گفت: منتظران واقعی حضرت مهدی (عج) آگاه، بابصیرت و خیرخواه بوده و امر به معروف می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۲۰:۰۳    
تهران - کارشناس مسائل مهدویت گفت: بهترین سبک و روش برای تبیین آرمان مهدویت و منجی جهانی در ارتباط با ملل استفاده از هنر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۷:۰۳    
قم- معاون فرهنگی مسجد مقدس جمکران از اجرای پویش استغاثه به امام زمان(عج) در آستان های مقدس ایران و شصت نقطه از جهان خبر داد و گفت : این برنامه امشب ساعت 21 آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۴:۳۳    
تهران - مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور از راه اندازی کارون های "نسیم انتظار" از بقاع متبرکه در سطح شهرها و روستاها همزمان با نیمه شعبان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
قم- جشن شب نیمه شعبان فردا پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم حضرت معصومه (س) آغاز و از رسانه ملی و فضای مجازی به صورت مستقیم پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۰:۳۳    
تهران - کارشناس مسائل بین المللی گفت: تاکید بر مشترکات و اعتقاد به ظهور منجی مساله مهمی در افزایش حس نزدیکی بین ملتهای موحد است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-مراسم جشن سالروز ولادت حضرت علی اکبر (ع) و پاسداشت روز جوان در حرم منور رضوی از امشب آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۴:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
قم-جشن میلاد حضرت علی اکبر(ع) با رعایت دستورالعمل های بهداشتی امشب در حرم بانوی کرامت آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۰:۱۲    
مشهد فاطمه یوسف زاده قوچانی با وجود اینکه یک سوم عمر خود را با خدمت در بخش های مختلف حرم مطهر رضوی گذرانده ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: ابزار خانه ملت برای تحقق شعار سال از یک سو برداشتن موانع قانونی و از سوی دیگر حمایت خاص است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- نماز امام زمان (عج) امروز همزمان با نخستین سه شنبه 1400 پس از نماز مغرب و عشار در نزدیکی حرم حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) اقامه می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۹ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
تهران -مدیرکل امور فرهنگی - اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه اعلام کرد : یازدهمین طرح آرامش بهاری در امامزادگان و بقاع متبرکه آغاز شد و تا پایان تعطیلات نوروز ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۲:۱۶    
مشهد-معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی از دلدادگان امام رضا(ع) خواست صبور باشند و نوروز 1400 هم به مشهد سفر نکنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۰۹:۱۶    
مشهد قاری جوان حرم مطهر رضوی افتخار موذنی حرم امام هشتم علیه السلام را موهبت الهی و بالاتر از کسب مقام بین المللی قرآن کریم می داند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۲۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مشهد- همزمان با آغاز اعیاد شعبانیه و شب میلاد فرخنده امام حسین(ع) برنامه های ویژه ای در بارگاه منور رضوی آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۹:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ویژه برنامه سالروز میلاد حضرت امام حسین(ع) در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) به روی آنتن شبکه قرآن سیما می رود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۱:۱۶    
قم-ویژه برنامه های ولادت سرور آزادگان جهان حضرت امام حسین (ع) امشب در حرم حضرت معصومه(س) آغاز می شود .
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۶    
تهران- گسترش فضای مجازی باعث رواج دوستی های خارج از چارچوب بین جنس مخالف شده که در بسیاری از موارد نتایج تلخی را به دنبال داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۰۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- هنرمند طراح صنعتی گفت: در سالهای اخیر محصولات هنرمندان از نظر ایده ارتقا پیدا کرده و در آن خلاقیت و نوآوری وجود دارد و در بحث بسته بندی نیز اتفاقات خوبی رخ داده اما هنوز تا رسیدن به جایگاهی که ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۰:۱۶    
مشهد- معاون فرهنگی ارشاد خراسان رضوی گفت: مشهد و خراسان می تواند به کانون فروش و صادرات محصولات فرهنگی و صنایع دستی تبدیل شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۶:۱۶    
مشهد-کارشناس مذهبی گفت: شخصیت پیامبر(ص) بویژه اخلاق ایشان عامل گسترش معنویت در جهان است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۰۱:۱۶    
نجف - استاد حوزه علمیه نجف گفت: اهمیت مبعث از آن رو است که بعد از شرایط خوفناک جاهلیت، یک انقلاب حقیقی در وضع نه تنها مردم حجاز بلکه بشر رخ می دهد و به برکت بعثت خاتم انبیاء(ص) دوران تازه ای آغاز می ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
شیراز- به مناسبت سالروز مبعث حضرت محمد(ص) ویژه برنامه های مختلفی در سومین حرم اهل بیت(ع) با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۴۶    
تهران - کارشناس مسائل غرب آسیا گفت: رهبران دینی و معنوی نیروهایی هستند که به لحاظ فکری می توانند روی هواداران خود در جوامع تأثیر بگذارند و مانع خشونت ورزی شده و همزیستی را گسترش دهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
قم- حرم مطهر کریمه اهل بیت (س) برای برگزاری مراسم گرامیداشت عید بزرگ مبعث آماده می شود و ویژه برنامه هایی دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بغداد – یک استاد ارتباطات دانشگاه بغداد گفت: فعالیت ها و تجارب جمهوری اسلامی در گفتگو با ادیان باید توسط مراکز علمی و دینی عراق مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۲۰:۱۶    
مشهد- استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ اسلام گفت: نقش فرزندان امام کاظم(علیه السلام) در هدایت گری جامعه و گسترش و وسعت تشیع در ایران بر هیچ کس پوشیده نیست،.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۴۶    
تهران - کارشناس روابط بین الملل گفت: اگر پاپ به مسائل صلح و تحقق عدالت جهانی و عدم دخالت و تجاوز نظامی آمریکا توجه کند اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۴۶    
تهران- رئیس ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد گفت: ظرفیت مساجد و کانون های فرهنگی و هنری در سال های گذشته آنطور که باید دیده نشده است و باید حرف و عمل درباره اهمیت توجه به مساجد یکی باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۱:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
شیراز-به مناسبت شهادت امام موسی کاظم علیه السلام ویژه برنامه هایی در سومین حرم اهل بیت علیهم السلام با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی از فردا آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۰:۴۶    
تهران - کارشناس مسائل بین الملل گفت: گفتگوی بین ادیان و مذاهب به خصوص پیروان ادیان ابراهیمی با یکدیگر یک ضرورت بزرگ و هدفی والاست به ویژه اینکه شیعیان نیز همواره در این امر پیشگام بوده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۲۰ سایت دیگر  
قم-همزمان با شهادت هفتمین ستاره آسمان امامت حضرت امام موسی کاظم(ع) ویژه برنامه هایی در حرم حضرت فاطمه معصومه(س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۳    
شیراز-معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس بر ضرورت برنامه ریزی برای راه اندازی تورهای زیارتی در کشور به ویژه سه استان مذهبی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مشهد بتول خیبری با علاقه نوشتن برای کودکان به وادی قلم زدن برای شهدا و امام رضا(ع) قدم گذاشته و خاطرات بسیاری از شهدا را جمع آوری کرده و در مجلات مختلف به چاپ رسانده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
مشهد-مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: سفرهای نوروزی به مشهد مقدس در صورت موافقت ستاد مقابله با کرونا منوط به ثبت رسمی محل اقامت زائران و گردشگران است و زائران باید از طریق ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان از برگزاری جشنواره ملی شعر با عنوان "ستاره سحری" و با موضوع سردار دلها حاج قاسم سلیمانی به میزبانی سمنان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ویژه برنامه های هفدهم رجب المرجب سالروز بزرگداشت شهادت حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ (ع) در آستان مقدس ایشان اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۲:۰۸    
مشهد- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مشهد خبر ممنوعیت سفر به مشهد را تکذیب کرد و گفت : برداشت ها از سخنان من ناقص بوده است .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
سمنان - نخستین جشنواره ملی "رنگ ها و نیرنگ ها" با عنوان "درنگی در فرق انحرافی و عرفان های کاذب" با مشارکت و همکاری دستگاههای فرهنگی از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان سمنان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۴:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قم-با رعایت کامل دستورات بهداشتی؛ اعمال ام داوود فردا همزمان با آخرین روز از ایام البیض ماه رجب در حرم مطهر حضرت معصومه سلام الله علیها برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۰۹    
تهران - تحلیلگر ارشد مسائل آمریکا گفت: ما باید به دنبال باز کردن مسیرهای دیگری برای رسیدن به خواسته های منطقی و به حق خود در برابر آمریکا باشیم، یعنی مسیری جدا از وزارت خارجه و شخص رئیس جمهور ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۹    
مشهد- مدیر عامل مجتمع آموزشی مهر علوی گفت: مجتمع آموزشی مهر علوی از سال 1385 با هدف تعلیم و تربیت دانش آموزان ایتام با 50 دانش آموز شروع به کار کرد و در حال حاضر 280 دانش آموز کلاس اول تا نهم در این ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد مهندس رضا دیشیدی با سابقه حدود 40 سال خدمت در حرم مطهر رضوی، توفیق بیشترین ساخت و ساز این بارگاه منور رضوی را داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۹   + ۱۶ سایت دیگر  
مشهدمقدس-در آستانه میلاد با سعادت امام علی (ع) و روز پدر حرم نورانی امام رضا (ع) گل آرایی وچراغانی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قم-جشن میلاد امام علی(ع) در حرم حضرت معصومه(س) فرداشب آغاز و از رسانه ملی به صورت مستقیم برای دوستداران اهل بیت (ع) پخش می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۰۹    
تهران - استاد حوزه و دانشگاه گفت: خواجه نصیر الدین طوسی نقش آفرینی و خدماتی شایسته به ایران و به امت اسلامی و به جامعه پیروان مکتب اهل بیت علیهم السلام داشته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۰۹    
مشهد- کارشناس دینی گفت: در رهبری امام جواد (ع) مسئله دشمن شناسی و بصیرت در دین جلوه گر بود و حضرت در این جهت تلاش ویژه ای داشتند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۲۱:۰۹    
مشهد- پرستار بخش کرونایی با بیان اینکه سختی یک روز کار پرستار بیمار کرونایی برابر با یک ماه کار پرستار بیمار عادی است ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۰۹    
مشهد- رجب یکی از ماه های برگزیده قمری است که توصیه های فراوانی برای عبادت و ارتباط بین خالق و مخلوق در آن شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
قم-نخستین همایش بین المللی دیپلماسی حج و زیارت به همت پژوهشکده حج و زیارت و با همکاری 12 مرکز و موسسه مرتبط فردا در قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۳۹   + ۹ سایت دیگر  
قم-با رعایت دستورالعمل های بهداشتی؛ ویژه برنامه های شهادت امام هادی(ع) امشب در حرم بانوی کرامت آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مشهد-همزمان با فرا رسیدن ماه رجب و شب میلاد امام محمد باقر(ع) نقاره های حرم مطهر رضوی امشب نواخته شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۲:۰۹    
تهران - کارشناس مسائل مهدویت گفت: در دوره فراگیری کرونا در جهان ایمان مؤمنان قوی تر شد چرا که می دانند خداوند بر همه چیز قادر است و با یک ویروس میکروگرمی می تواند دنیا را فلج کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۳ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
قم- ویژه برنامه های اول ماه رجب و میلاد امام باقر(ع) با حضور سخنرانان و مداحان برجسته در حرم حضرت معصومه(س) برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۹    
تهران - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: یکی از ویژگی های اصلی پیروزی انقلاب اسلامی ارائه یک مدل و سیستم جدید برای اداره کشور و امت بود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
مشهد یکی از دربانان حرم مطهر رضوی می گوید: در سفرهایی که با کاروان زیر سایه خورشید به جای جای کشور داشتم بسیاری می گفتند مشکلاتشان با توسل به امام رضا علیه السلام حل شده است
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۷:۰۹    
تهران- مدیرکل امور فرهنگی سازمان اوقاف و امور خیریه تاکید کرد: فردا همزمان با 22 بهمن به دلیل شیوع کرونا هیچ تجمعی در امامزادگان و بقاع متبرکه نداریم .
مشاهده نتایج بیشتر...