شنبه ۱۲ اسفندساعت ۲۰:۱۳Mar 2024 2
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری رضوی (razavi.news)

خبرگزاری رضوی 29 اسفند 1399 خبرگزاری رضوی 28 اسفند 1400 خبرگزاری رضوی 29 اسفند 1401 خبرگزاری رضوی 31 فروردین 1402 خبرگزاری رضوی 1 اردیبهشت 1402 خبرگزاری رضوی 31 خرداد 1402 خبرگزاری رضوی 31 تیر 1402 خبرگزاری رضوی 31 مرداد 1402 خبرگزاری رضوی 31 شهریور 1402 خبرگزاری رضوی 30 مهر 1402 خبرگزاری رضوی 30 آبان 1402 خبرگزاری رضوی 30 آذر 1402 خبرگزاری رضوی 30 دی 1402 خبرگزاری رضوی 30 بهمن 1402 خبرگزاری رضوی 1 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 2 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 3 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 4 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 5 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 6 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 7 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 8 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 9 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 10 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 11 اسفند 1402 خبرگزاری رضوی 12 اسفند 1402 
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ورود شایستگان و متخصصان از شهرهای زیارتی آثار فرامحلی بر امور دینی و اجتماعی کشور می گذارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر تمدن اسلامی و مؤلف کتاب تمدن رضوی گفت: در زیارت گاه ها به راحتی به گذشتۀ هویتی خودمان اتصال پیدا می کنیم. زیارت در تمدن اسلامی با هویت شدیداً در ارتباط است و هویت جامعه را شکل می دهد.
  ۶ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
بیست وسومین پویش کتابخوانی پویا با محوریت موضوع آموزش فلسفه و آداب زیارت به کودکان توسط مرکز رسانه ای شیرازه آغاز شد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بارش دوباره برف در مشهدالرضا در اسفندماه جاری، صحنه های جذاب و دیدنی از صحن های حرم مطهر رضوی خلق کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
شرکت های مجری سفرهای عتبات بسته های زیارتی را آماده کرده و در سامانه بارگذاری نموده اند که زائران می توانند آنها را انتخاب کنند.
  ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
حضور زائران حرم امام رضا(ع) در شعب اخذ رأی حرم مطهر رضوی، جلوه های زیبایی در روز انتخابات خلق کرد.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آیات آسمانی پیش از اذان صبح تا محفل های قرآنی شبانه، در صحن و سرای حرم مطهر حضرت رضا(ع) تلاوت می شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اصولاً اهتمام به رعایت تشریفات در انجام امور مربوط به اداره و نگهداری بارگاه منور امام رضا(ع)، نوعی عرض ارادت و اعتراف به جایگاه الهی آن امام همام از سوی حکام و بزرگانی بوده که خود را ارادتمند و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تالار وحدت تهران صبح دیروز میزبان شعبه سیار اخذ رأی هنرمندان شد و هنرمندان و اهالی هنر رأی خود را به صندوق مستقر در این تالار ریختند.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه یازدهم اسفندماه با حضور وجدان شرایط از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال آقای نذیر العرباوی نخست وزیر الجزایر وارد الجزیره پایتخت این کشور شد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان از مشارکت اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه استان زنجان در پای صندوق های رای خبر داد و گفت: رسانه های استان زنجان در فضای سالم انتخابات فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۵۳   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور دقایقی پیش با استقبال آقای نذیر العرباوی نخست وزیر الجزایر وارد الجزیره پایتخت این کشور شد ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۲ - ۰۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه یازدهم اسفندماه با حضور وجدان شرایط از اقشار مختلف مردم برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
فرهاد قائمیان، هنرمند توانا و مدیر بیست و یکمین دوره جشنواره فرهنگی هنری امام رضا(ع) گفت: هر رأی در وهله اول رأی به جمهوری اسلامی است ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۵۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:فردا فعالیت آموزشی کلیه مدارس مشهد در تمامی دوره ها غیر حضوری شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت:فردا فعالیت آموزشی کلیه مدارس مشهد در تمامی دوره ها غیر حضوری شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
گروهی از دانشجویان و فعالان مشهدی در طول ایام تبلیغات انتخابات مجلس، با برگزاری ده ها جلسه گفتگوی چهره با چهره با عموم مردم در مترو و مراکز شهری با عنوان کافه گفتگو ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۴:۳۲   + ۳۹ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز جمعه در همان لحظات اولیه آغاز رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و استاندار زنجان صبح امروز در اولین ساعت رأی خود را به صندوق انداختند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با تأکید بر حضور همگانی در انتخابات گفت: شرکت در انتخابات وظیفه همگانی است و برنده حماسه ملی مشارکت کنندگان هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حرم امام رضا(ع)، همیشه و در هرزمانی حتی در شب های سرد و برفی، پناهگاه زائران و مجاوران شیفته آن حضرت است و هر ساعتی از شبانه روز این حرم امن الهی خالی از زائر نیست.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۱۰:۰۲   + ۱۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز جمعه در همان لحظات اولیه آغاز رای گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سمنان - رای گیری انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 8 امروز جمعه با حضور مردم ولایت مدار استان سمنان آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی و مدیر گروه ارتباطات اجتماعی دانشگاه سوره گفت: اگر استقلال سیاسی را از دست دهیم امیدی نمی ماند که مسائل اقتصادی یا مسائل فرهنگی حل شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل منطقه گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان کشوری دارای الگوی دموکراتیک و مردمسالاری و برخوردار از پارلمان فعال و حقیقی در منطقه مطرح می شود که اهمیت بالایی در نگاه و مناسبات بین المللی دارد
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
فعال رسانه ای در گفتگو با رضوی تصریح کرد: برخی مدیران اگر کاری نکنند مشارکت مردم خود به خود بالاتر خواهد آمد گرچه این دست مسئولین در اصل به دنبال کاهش مشکلات هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه امام صادق(ع) در گفتگو با رضوی گفت: عملکرد و پاسخگویی مسئولین و حضور آنان در مشارکت نقش جدی دارد و نباید مورد غفلت قرار گیرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کیم جای یا داوود کیم ، خواننده و یوتیوبر مشهور کره ای که گفته می شود مسلمان شده به ایران آمده و تصاویری از خود در حرم امام رضا(ع) منتشر کرده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی بیان کرد: وظیفه و رسالت اصلی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان قانونگذاری است لذا باید قوانینی مشکل گشا و به نفع مردم تصویب شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون دبیرکل حزب الله لبنان مقابله با رژیم صهیونیستی در جنوب لبنان را در راستای منافع غزه و کشورش دانست و تاکید کرد، سلاح هایی که تاکنون مقاومت استفاده کرده، حداقل ها است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
منابع پزشکی در غزه اعلام کردند از زمان آغاز جنگ رژیم صهیونیستی علیه این باریکه، بیش از 30 هزار نفر به شهادت رسیده اند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اماکن متبرکه حرم مطهر رضوی گفت: در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری که روز یازدهم اسفند برگزار می شود 21 صندوق رأی در نقاط مختلف حرم مطهر امام رضا(ع) در نظر گرفته شده است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۳:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام عنایتی راد، درباره اهمیت شرکت در انتخابات گفت: مسلمانان نسبت به اجتماع اسلامی و انسانی وظایفی دارند. یکی از مهم ترین وظایف بحث حفظ نظام اسلامی است که از اوجب واجبات است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۲   + ۸۶ سایت دیگر  
ماهواره تحقیقاتی_سنجشی پارس1، با موفقیت در مدار 500 کیلومتری از سطح زمین قرار گرفت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی با اشاره به تشکیل ستاد ساماندهی تبلیغات در تمامی استان های کشور گفت: این ستاد نحوه تبلیغات و استفاده از امکانات دولتی را رصد می کند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۰۸:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس و تحلیلگر اقتصادی گفت: اگر مجلس در حوزه های اقتصادی توانمند عمل کند و اصلاحات اساسی را در نظام بانکی، کنترل تورم و افزایش تراز تجاری داشته باشد قطع به یقین رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۵:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
پژوهشگر اندیشه سیاسی گفت: شرکت در انتخابات موجب تغیر سرنوشت مردم است و ما در این زمینه مسئولیت اجتماعی داریم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دین داری و مسلمانی یک برنامه در کنار سایر برنامه ها نیست که در شبانه روز ساعتی را بدان اختصاص دهیم و برای آن ظرف زمانی و مکانی خاص در نظر بگیریم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات خراسان رضوی بیان کرد: با تشکیل کمیته امنیتی انتخابات، تمامی تهدیدات دشمن را خنثی می کنیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی گفت: رسانه ها و نخبگان جامعه باید اهمیت حضور مردم در صحنه انتخابات را بیش از هر زمانی تبیین کنند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار جمعی از رأی اولی ها گفتند: من احدی را متهم نمی کنم اما به همه یادآور می شوم ما باید به انتخابات از زاویه منافع ملی نگاه کنیم نه از زاویه های جناحی و گروهی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان شاهرود از ثبت دو اثر تاریخی این شهرستان در فهرست میراث ملی غیرمنقول ایران خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران در دیدار با کمیسر عالی حقوق بشر در ژنو تشکیل یک کمیته حقیقت یاب درباره جنایات رژیم صهیونیستی در نوار غزه را در چارچوب مسؤولیت شورای حقوق بشر خواند و گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مشاور رئیس جمهور در امور حوزه و روحانیت گفت: یک یک مردم مکلف هستند که برای آیندگان خود ریل گذاری کنند و تکلیف است که با جهاد تبیین دیگران را برای شرکت در انتخابات قانع کنیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه فردوسی مشهد و حوزه علمیه خراسان با برگزاری برنامه های مختلف در فضای مجازی و حقیقی به دنبال ایجاد شور و نشاط انتخاباتی و تبیین اهمیت حضور در انتخابات هستند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در گفتگو با رضوی گفت: باید با یک سری نوآوری و خلاقیت های تازه بتوانیم گفتمان تقریب و وحدت را توسعه بدهیم.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۴:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در هشتصدوشانزدهمین جلسه شورای فرهنگ عمومی کشور گفت: در شورای مهندسی فرهنگی مصوب شد که مصوبات شورای فرهنگ عمومی کشور برای تأثیرگذاری بیشتر در اجرای مصوبات توسط استاندار ابلاغ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی گروه تاریخ و تمدن اسلامی پژوهشکده اسلام تمدنی گفت: با فاصله چندماه از پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 با اهتمام ویژه امام خمینی (ره) در روزهای اول سال 58 ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عقد ازدواج دو پزشک جوان در عید نیمه شعبان در حرم امام رضا(ع) با مهریه ای خاص مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
برترین های شانزدهمین رویداد ملی و نهمین مسابقه بین المللی تولید محتوای مهر محرم دوشنبه شب در آیین اختتامیه با حضور مسئولان استانی در تالار تئاتر شهر سمنان معرفی و تجلیل شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
حال و هوای حرم مطهر امام رضا علیه السلام در روزهای سرد و برفی، گرم و دلنشین است و فضای صحن ها حس دیگری از زیارت را به زائر می چشاند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۸:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه بین المللی امام رضا(ع) از ارسال 800 اثر در قالب های مختلف فناوری های فرهنگی و نرم به نخستین جشنواره ملی صنایع خلاق فرهنگی عالم آل محمد (ص) خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تولیت آستان قدس رضوی اهدای عضو را از والاترین خیرات و به مثابه نجات تمام انسان ها دانست.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
بارش برف صبح دوشنبه در مشهد، حرم مطهر رضوی را نیز سفیدپوش کرد و حال و هوای دیگری به زیارت زائران بخشید. کودکان در این میان بیشتر از دیگران شادمان بودند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس و تحلیلگر مسائل بین الملل و سیاست خارجی گفت: دشمن مترصد فرصت است تا در پی کاهش مشارکت مردم در انتخابات زمینه های لازم را برای تحمیل فشار بین المللی علیه ایران ایجاد کند تا توطئه های مختلف خود ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۶:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
پژوهشگر مرکز عالی فقهی ائمه اطهار(ع) گفت: هر اندازه درصد مشارکت بالاتر باشد دولت و مجلس منتخب به همان اندازه پرقدرت وارد اداره امور و وضع قوانین می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
سمنان - معاون سیاسی امنیتی استانداری سمنان از آمادگی این استان برای برگزاری انتخابات در روز جمعه یازدهم اسفند خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۵:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - سرپرست جمعیت هلال احمر استان سمنان از امدادرسانی نیروهای عملیاتی به 91 نفر متاثر از حوادث برف و کولاک در 24 ساعت گذشته در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان گفت: در راستای اجرای طرح شوق زیارت 400 مددجوی زنجانی به مشهد مقدس اعزام شدند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
ایام نیمه شعبان و سالروز میلاد صاحب الزمان(عج)، حرم مطهر رضوی شاهد حضور ده ها زوج جوان و خانواده های آنان برای انجام سنت عقد بالای سر حضرت بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) از آغاز عملیات احداث بیمارستان 240 تختخوابی حضرت عبدالعظیم (ع) با مساحت 12 هزار متر در شهرری خبر داد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نویسنده و پژوهشگر دینی و مبلغ بین الملل گفت: آثار علمی خوبی در شناسایی الگوهای مبارزات فرهنگی و سیاسی امام رضا(ع) انجام شده اما خلا بررسی معارف پیشگیرانه رضوی برای جامعه بسیار محسوس است و ورود در این ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
میناب - فرماندار ویژه شهرستان میناب از آمادگی کامل حوزه انتخابیه شرق هرمزگان جهت برگزاری انتخابات ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی خبرداد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کانون های خدمت رضوی استان قم گفت: موکب امام رضا(ع) در حال حاضر با بیش از 170 خادمیار و یاور رضوی به صورت نوبتکاری فعالیت خود را آغاز کرده و در ادامه با توجه به نیاز به تعداد خادمیاران و نوبت های ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۳    
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۷:۳۳    
تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۴:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
اجتماع بزرگ منتظران ظهور صبح نیمه شعبان در سالروز میلاد مهدی موعود، در عرصه میدان شهدا مشهد برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
مراسم باشکوه و معنوی احیاء شب نیمه شعبان با حضور مومنان شب زنده دار در حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
عکاس: یاسمین پروانی عکاس: یاسمین پروانی تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ اسلاید تصاویر تصاویر کوچک تصاویر بزرگ ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۶ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
حرکت کارناوال های شادی و توزیع کیک و شیرینی در جشن های میلاد حضرت مهدی(عج) در شب نیمه شعبان در خیابان های مشهدالرضا برقرار بود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
پویش مردمی جمعه امید، با هدف ارائه تخفیف و اهدای مهربانی در کشور به مدت یک هفته تا 11 اسفند برگزار می شود.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۳:۲۳   + ۱۱ سایت دیگر  
در ایام منتهی به نیمه شعبان و سالروز ولادت امام زمان (عج)، سه هزار دانشجو از دانشگاه های سراسر کشور با حضور در مسجد مقدس جمکران با امام عصر (عج) تجدید بیعت کردند.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
دعای معروف و رایج فرج دارای مضامین و ابعادی است که دقت دوباره در آن می تواند نگاه تازه و رابطه جدیدی با حضرت مهدی موعود (عج) ایجاد نماید.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۲:۴۲   + ۲۲۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی با تبریک عید سعید و بزرگ نیمه شعبان، به شناخت دقیق امام نسبت به مردم و هم چنین نگاه جامع و مترقی امام نسبت به اسلام اشاره کردند و افزودند ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
پژوهشگر رسانه و رئیس اداره تبلیغ نوین و فضای مجازی جامعة الزهراء گفت: وقتی ما در انتخابات شرکت می کنیم ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نمایشگاه رسانه های ایران در حالی به پایان رسید که ده ها تن از مسئولین، نخبگان و هنرمندان کشورمان و همچنین نمایندگان رسانه های کشورهای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری رضوی با فعالیت های این رسانه آشنا ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۳    
نمایشگاه رسانه های ایران در حالی به پایان رسید که ده ها تن از مسئولین، نخبگان و هنرمندان کشورمان و همچنین نمایندگان رسانه های کشورهای اسلامی با حضور در غرفه خبرگزاری رضوی با فعالیت های این رسانه آشنا ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
همزمان با ایام نیمه شعبان و میلاد حضرت منجی موعود، نمآهنگ بین المللی عزیزم مهدی(عج) با صدای محمد غلوم از بحرین، محمداسدالهی از ایران، حسین خیرالدین از لبنان منتشر شد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ویژه برنامه ایران امیدوار در شب میلاد امام زمان(عج) با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان و مداحی سید رضا نریمانی، حسن شالبافان، ولی الله کلامی ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
میان امام رضا(علیه السلام) و امام مهدی(ع) آنچنان پیوند قلبی وجود داشته که آن حضرت از سال ها پیش از تولد نسل چهارم خود با بیان های متعدد و متفاوت او را دعا کرده و نصرت و یاریش را از خداوند طلب کرده ...
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با زیاد ماکاری وزیر ارتباطات و اطلاع رسانی لبنان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
تئاتر موضوعی و نمایش میدانی حماسه حضو به مناسبت ایام شعبانیه و انتخابات مجلس شورای اسلامی به مدت سه شب در میدان جانباز مشهد برای عموم مردم در حال اجرا است.
مشاهده نتایج بیشتر...