چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۲:۳۵Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری رضوی (razavi.news)

خبرگزاری رضوی 29 اسفند 1399 خبرگزاری رضوی 31 فروردین 1400 خبرگزاری رضوی 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری رضوی 31 خرداد 1400 خبرگزاری رضوی 31 تیر 1400 خبرگزاری رضوی 31 مرداد 1400 خبرگزاری رضوی 31 شهریور 1400 خبرگزاری رضوی 30 مهر 1400 خبرگزاری رضوی 29 آبان 1400 خبرگزاری رضوی 1 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 2 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 3 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 4 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 6 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 9 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 10 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 11 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 14 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 15 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 16 آذر 1400 خبرگزاری رضوی 17 آذر 1400 
  ۹ ساعت پیش    
مشهد محمدعلی عدالتیان عسکری خادم پیشکسوت بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) می گوید خدمت در بخش کفشداری را بیشتر دوست دارم ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از انتشار جدول اجرایی هفدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عربی سلام خوزستان برای برگزاری از 16 تا 20 آذر در شهرستان های دشت آزادگان و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۱۲    
تهران - کارشناس مسائل منطقه ای گفت: تلاش برای نزدیک شدن به ایران از سوی سران امارات متحده عربی بیشتر یک اقدام تاکتیکی به شمار می رود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۰۹:۴۲    
تهران - کارشناس روابط بین الملل گفت: در حال حاضر جمهوری خواهان آمریکا، رژیم صهیونسیتی و برخی دولت های عربی از مخالفین جدی به ثمر رسیدن مذاکرات برجام هستند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۲۲:۴۲    
تهران - کارشناس سیاست خارجی گفت: برجسته ترین موضوعی که به نظر می رسد غربی ها برای کارشکنی علیه جمهوری اسلامی ایران از دور اول مذاکرات جدید در پیش گرفته اند این است که تلاش می کنند تا به نوعی به افکار ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۲:۴۲    
تهران - یک فعال بازرگانی بین المللی می گوید: عضویت در سازمان های بین المللی اقتصادی در صورت برخورداری از برنامه های پیشرو و کارآمد در تنظیم مناسبات متقابل با کشورهای عضو دارای ثمرات فراوانی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۴۲    
مشهد- سیدجواد رضوی نزدیک به دو دهه، این توفیق را نصیب خود کرده است تا به زائران زیارت اولی امام رضا(ع) در اردوگاه ثامن الائمه(ع) مشهد خدمت کند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۲۱:۱۲    
تهران - عضو اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران می گوید: در حال حاضر مهمترین مساله برای ایران، حل مشکل تحریم هاست زیرا با وجود تحریم های ظالمانه نمی توان نه با اعضای سازمان همکاری های اقتصادی (اکو) و ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۰:۱۱    
تهران -نخستین گروه کادر بهداشت و درمان مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر عصر امروز به عراق اعزام شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۱۱    
تهران-با اعزام یک کاروان زیارتی سازمان حج و زیارت به عتبات عالیات از فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) امروز سفرهای عتبات به صورت رسمی آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۱۱    
مشهد حسن محمدی یکی از حفّاظ بارگاه منور رضوی است که بیشتر دوران کودکی خود را در حرم مطهر گذرانده و اکنون سعادت حضورش در این مضجع شریف با سابقه 20 سال خادمی به گونه دیگری سپری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
سمنان - دبیر جشنواره ملی فرهنگی هنری "رنگ ها و نیرنگ ها" از ارسال 380 اثر به اولین جشنواره ملی فرهنگی هنری "رنگ ها و نیرنگ ها" با موضوع فرقه های انحرافی و عرفان های کاذب خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۰:۱۱    
تهران - کارشناس مسائل منطقه ای گفت: زمانی که دولت های عربی و اسلامی ربط مستقیمی بین بقای خود و مقوله محیط زیست نبینند، برای حل مشکلات زیست محیطی وارد عمل نمی شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۱    
تهران - کارشناس مسائل منطقه ای گفت: کشورهای منطقه و مسلمان باید به این موضوع توجه کنند که در مقابله با پدیده های زیست محیطی مثل خشکسالی، کم آبی، آتش سوزی جنگل ها و کشتار حیوانات باید با هم متحد شوند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۰۸:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
مشهد-اهدای اعضای عزیزی که وجودش برایت ارزشمند است و عمری کنار او زندگی کردی سخت است. در این شرایط که بسیاری تردید دارند، مادرانی با تمام دلبستگی که به عزیزشان دارند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۱:۴۱    
قم-مدیر کتابخانه، موزه و مرکز اسناد حرم مطهر کریمه اهل بیت(ع) گفت: دویست هزار جلد کتاب در کتابخانه آستان مقدس حضرت معصومه(س)است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۱۱    
سمنان - فرمانده سپاه ناحیه سمنان از برگزاری رزمایش کشوری گروههای جهادی به مرکزیت و میزبانی سمنان همزمان با بزرگداشت هفته بسیج خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۸:۴۱    
مشهد اگر زمانی می دیدیم زائران آب سقاخانه اسماعیل طلا را برای مریض می برند، اما امروز می شنویم با راه اندازی چایخانه حضرت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۰۰:۴۱    
تهران-مدیرکل بقاع متبرکه و اماکن مذهبی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور گفت : همه اماکن مذهبی، امامزادگان و بقاع متبرکه استان هرمزگان پذیرای مردم آسیب دیده از زلزله است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۱    
تهران - کارشناس بین الملل و سیاست خارجی گفت: بنا بر دلایلی می توان به ثمربخش بودن مذاکرات آینده هسته ای امیدوار بود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان از برگزاری 42 عنوان برنامه شاخص استانی و کشوری در بزرگداشت هفته بسیج در این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۲:۴۱    
تهران - کارشناس محیط زیست گفت: ترکیه با بنا گذاشتن سد بزرگ و معظم ایلیسو پروژه جنگ آبی علیه کشورهای همسایه از جمله ایران را کلید زده است که می تواند به جنگ آب و بحران هایی از این دست منتهی شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
قم-ویژه برنامه های رحلت شهادت گونه حضرت فاطمه معصومه (س) با مراسم تعویض پرچم گنبد ایشان آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
قم-همزمان با شب و روز رحلت شهادت گونه کریمه اهل بیت(س)، 35 برنامه رسانه ای از حرم مطهر بانوی کرامت در شبکه های استانی، ملی و بین المللی به زبان های مختلف تولید و پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۷:۱۱    
سامراء - مدیر بخش فرهنگی حرم امام عسکری علیه السلام گفت: حرم امامین عسکریین علیهماالسلام در سامراء به مرکز آرامش و همزیستی مردم عراق تبدیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۱۲    
تهران - کارشناس مسائل بین الملل و سیاست خارجی گفت: قطعا جمهوری اسلامی توجیه کودکانه سران کشورهای عربی که ایران را همسایه بزرگ خود می نامند اما خواهان روابط با رژیم صهیونیستی هستند را باور نخواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
سمنان - رییس انجمن سینمای جوانان استان سمنان از برگزاری سه اردوی عکاسی با محوریت سیره رضوی در استان سمنان در سالجاری خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۲    
تهران-رئیس سازمان حج و زیارت جمهوری اسلامی ایران از آغاز مجدد سفرهای زیارت عتبات عالیات به عراق خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۲    
قم- مسجد مقدس جمکران به مناسبت ولادت خجسته امام عسکری(ع)، پدر بزرگوار امام زمان(عج) چراغانی شده و ویژه برنامه هایی را تدارک دیده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۱:۴۲    
مشهد- مدیر بنیاد فرهنگی حضرت مهدی موعود(عج) در خراسان رضوی گفت: درایت امام حسن عسکری(ع) درس بزرگی هم برای مسئولان و هم مردم است تا با تاسی از سیره ایشان مشکلات روز جامعه از تحریم را پشت سربگذاریم.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۱ - ۲۱:۴۲    
تهران-رییس سازمان حج و زیارت به دلدادگان زیارت حرم حضرت زینب و حضرت رقیه سلام الله علیهما نوید داد : به زودی ثبت نام از زائران سوریه در دفاتر این سازمان آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۰۸:۴۳    
مشهد دکتر مژگان کریمی زارچی، متخصص زنان و زایمان و فوق تخصص سرطان های زنان با وجود مشغله کاری بسیار به خادمی حرم مطهر رضوی درآمده و این خدمت را به دعوت دانشگاه های معتبر دنیا ارجح می داند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۶:۱۳    
شهرری- در آستانه سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) آئین تعویض پرچم آستان مقدس ایشان ساعت عصر امروز برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
تهران- معاون مرکز پزشکی حج و زیارت با بیان اینکه تست کرونا برای زائران عتبات اجباری می شود ، گفت: با توجه به از سرگیری اعزام زائران به عتبات ، سه درمانگاه شبانه روزی برپا می کنیم .
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۰۲:۳۸   + ۷۲ سایت دیگر  
تهران- رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد: با هدف اعزام کاروان های زیارتی به سوریه هیئتی از سازمان حج و زیارت برای گفتگو با مقام های سوری این هفته به دمشق اعزام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
اهواز- معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از جابه جایی بیش از 3 میلیون تن کالا از خوزستان در مهرماه 1400 خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۳:۰۸    
تهران - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: اگر ما درون امت اسلامی عواملی که مانع فهم حقایق دین و مذاهب است را کنار بزنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۳:۰۹    
تهران - سفیر و دیپلمات اسبق ایران در کشورهای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران همواره نشان داده که خواستار صلح، امنیت و ثبات و مخالف صد در صد خشونت و ناامنی در منطقه و جهان اسلام بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۸:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- استاندار ویژه خوزستان گفت: گزارش برآورد میزان خسارات زلزله 12 مهرماه شهرستان اندیکا تهیه شده است که براساس آن 1980 منزل روستایی و عشایری آسیب دیده اند و حدود 980 منزل نیز به طور کامل تخریب شده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۵:۳۹    
تهران -معاون عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از تلاش برای راه اندازی دوباره سفرهای زمینی به عتبات عالیات خبر داد و از مشتاقان زیارت خواست فریب سودجویان را نخورند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
قم-مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات حرم حضرت معصومه(س) گفت: بیش از 313 برنامه با شعار محوری سلام ای دختر موسی بن جعفر(ع) همزمان با ایام سالروز ورود حضرت معصومه(س) به قم در این شهر اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۰۹   + ۱۲ سایت دیگر  
سمنان - مدیرکل کتابخانه های عمومی استان سمنان گفت: به درخواست متقاضیان و مجریان استانی، شورای سیاستگذاری جشنواره کتابخوانی رضوی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۱:۳۹    
تهران-رییس سازمان حج و زیارت اعلام کرد : ثبت نام سفر به عتبات عالیات از فردا بدون نیاز به اخذ روادید در دفاتر مجاز سازمان حج و زیارت آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۵:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- رئیس مرکز بهداشت خوزستان گفت: موج بعدی کرونا در حال شکل گیری است و تنها کشورهایی می توانند با این بیماری مقابله کنند که هر 2 دُز واکسن را تزریق کرده باشند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۳۹    
مشهد- یکی از کارشناسان مذهبی گفت: پیامبر اسلام (ص) راستگو ترین ، درستکارترین و راست گفتارترین بود و حتی اندیشه های حضرت راست بود اینها چیزهایی است که به شدت جامعه اسلامی برای رفع مشکلات و معضلات خود ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۸:۰۹    
تهران- رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی با گرامیداشت هفته وحدت گفت: هیأت رئیسه این فراکسیون مجلس، نماد بارز وحدت اسلامی در گام دوم انقلاب است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۹    
تهران-مراسم جشن سالروز میلاد ولادت پیامبر اکرم(ص) و امام جعفر صادق(ع) در دو هزار بقعه متبرکه برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۰۹    
تهران - کارشناس مسائل سیاسی گفت: سخنان مقام معظم رهبری در جمع میهمانان کنفرانس وحدت اسلامی، نه تنها به آن جهت می دهد بلکه تاکنون عمق قابل ملاحظه ای ا در حوزه های سیاسی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۷:۳۹    
تهران - تحلیلگر روابط جهان اسلام گفت: در حال حاضر ملت های مسلمان به دلیل وجود تفرقه، هزینه های زیادی را متحمل می شوند که باید این روند را متوقف کرد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۳۹    
تهران - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: ایجاد تفرقه بین مسلمانان ابزار مهمی است که آمریکا و رژیم صهوینیستی سعی می کنند آن را در جهان اسلام با کمک رهبران خود فروخته وخائن و وابسته نهادینه کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۱:۰۴    
روابط میان کشورهای اسلامی یکی از موضوعات پرالتهاب ترین در عرصه بین الملل است و این وضعیت تنش های فراوانی را در سطح جهان اسلام پدیده آورده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۶:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
شیراز-ویژه برنامه های آستان مقدس حضرت شاهچراغ علیه السلام به مناسبت گرامیداشت هفته وحدت از امشب آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
قم-مراسم شب های حرم مطهر بانوی کرامت در هفته وحدت با حضور سخنرانان مطرح کشور برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۹:۳۴    
تهران - پژوهشگر و آسیب شناس دینی گفت: برای تاثیر گذاری هر چه بهتر کنفرانس وحدت اسلامی می توان جلسات را به کل سال تعمیم داد تا به صورت مساله محور بر روی آن موضوعات جزیی اما مهم وحدت افزایی در جهان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۲۱:۳۴    
بیروت – حزب الله معتقد است با وجود حمایت های همه جانبه خود از فرآیندهای قانونی در لبنان اما سمت و سوی آنها در نهایت از عرف و طبیعت قانونی خارج شده ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
قم-جشن های آغاز امامت حضرت مهدی (عج) از امشب با محوریت مسجد جمکران آغاز می شود .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۰:۳۳    
مشهد-مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: امام حسن عسکری (ع) در جلسات و برخوردهای خود برای نشان دادن حقانیت مسیر ائمه ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۲:۳۳    
بغداد - فعال سیاسی عراقی می گوید: تردیدی نیست که تضعیف نیروهای مقاومت و حشدالشعبی همواره در دستور کار مغرضان و افراد وابسته قرار داشته و ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - با شیوع ویروس کرونا فعالیت های آموزشی بعثه مقام معظم رهبری قوت گرفت و بیش از 50 برنامه آموزشی در 2 سال اخیر به صورت مجازی اجرایی شده است .
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۸:۳۳    
مشهد علیرضا خوشنویس با 75 سال سن، هفتمین نسل خاندان خوشنویس است که ردای خدمت به حضرت رضا علیه السلام را به تن کرده و دو فرزند او نیز در این بارگاه ملکوتی به خدمت مشغول هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۲۱:۳۳    
نتایج انتخابات پارلمانی عراق توجه بسیاری را در سطح منطقه به خود جلب کرد و به گمانی زنی ها نسبت به دولت آینده عراق دامن زد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - کارشناس مسائل منطقه ای گفت: در حال حاضر رسانه ها و شبکه های مجازی وابسته در کشور عراق در حال تلاش جهت زمینه سازی و تحریک افکار عمومی برای اختلاف هر چه بیشتر میان جریان های شیعی و مقاومت عراق ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۳:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
سمنان - رییس دانشگاه علوم پزشکی سمنان از واکسیناسیون 75 درصد از جمعیت این استان خبر داد و گفت: شرایط به نسبت خوبی در بحث واکسیناسیون در این استان وجود دارد و رسانه ها نیز باید بر لزوم پرهیز از سهل ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - شیعیان افغانستان با آنکه یکی از اقلیت های این کشور هستند و حداکثر 35 درصد جمعیت افغانستان را شکل می دهند اما اکنون نماد مظلومیتی هستند که در تمامی این سال ها بر مردم افغانستان تحمیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
مشهد-بیست و پنج هزار زائر رضوی به همت واحد اسکان جمعیت خدمتگزار زائران امام رضا(ع) در مشهد مقدس همزمان با دهه آخر صفر اسکان داده شدند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۷ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - کارشناس مسائل منطقه ای و جهان اسلام گفت: وجود مضجع شریف و نورانی امام رضا علیه السلام در ایران می تواند برای کشورهای منطقه مرجعیتی برای تبادل نظر و تقریب بین مذاهب باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۶ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- نماینده مردم آبادان و اروندکنار گفت: فرآیند تکمیل و بهره برداری از طرح های آبرسانی به شهرهای خوزستان که با مشکل تامین آب روبه رو هستند، برابر دستور رییس جمهوری ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ماه ربیع الاول پس از پایان دو ماه عزاداری محرم و صفر از راه رسید ماهی که با ولادت هایی از ائمه معصومین (ع) همراه و سرشار از فضیلت است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- امام رضا (ع) همواره مورد عشق و علاقه ایرانیان بوده و فضایل اخلاقی و رفتاری ایشان نه تنها شیعیان بلکه پیروان سایر مذاهب را نیز شیفته خود ساخته است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
شیراز- ویژه برنامه شب و روز شهادت امام رضا (ع) در حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) از امشب آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۸:۰۴   + ۲۱ سایت دیگر  
مشهد- ویژه برنامه های عزاداری شب و روز شهادت امام رضا(ع) در حرم مطهر رضوی از امشب با برگزاری آیین خطبه خوانی آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۴    
قم - پژوهشگر و استاد حوزه علمیه قم می گوید: هویت مسلمانان و جهان اسلام وابسته به وجود مقدس و مبارک نبی اکرم (ص) است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۶:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان حمیدیه گفت: برای اولین بار در مزرعه دو هکتاری روستای سید حسین از توابع دهستان جهاد در شهرستان حمیدیه، محصول سیر کشت شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۴ - ۰۶:۰۴    
اهواز- مسئول گروه جهادی پزشکی شهید بهنام محمدی راد مسجدسلیمان از ارائه خدمات رایگان پزشکی به شهروندان این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۷:۳۴    
اصفهان - پژوهشگر مسائل اسلامی گفت: وجود مقدس پیامبر اکرم(ص) نقطه اشتراک میان شیعه و اهل سنت به شمار می رود و نقطه اتصالی است که خود می تواند مایه وحدت بین مسلمانان جهان به شمار رود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۳ - ۱۵:۰۴    
مشهد-استاد حوزه علمیه خراسان گفت: وقتی رفتار ما از اخلاق پیامبر (ص) الگو گرفته باشد در جامعه نمود می یابد و دیگران را جذب خواهد کرد ؛ در واقع رفتار ما خود تبلیغی برای دین اسلام خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۷:۳۴    
تهران - کارشناس معارف و سیره نبوی گفت: نگاه صلح آمیز و پر از رحمت و بخشش، عطوفت و مهربانی وجود پیامبر اکرم در همه زمان ها و در این ایام باید بیان شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
اهواز- نماینده دزفول در مجلس شورای اسلامی گفت: پایانه بار فرودگاه دزفول که در راستای توسعه این فرودگاه بسیار حائز اهمیت است، بزودی افتتاح می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۱ - ۱۸:۰۴    
تهران - کارشناس مسایل سیاسی جهان اسلام گفت: همه ملل و کشورهایی که به تفکر آزادیخواهی علاقه دارند مایل به آشنایی با آموزه های نهضت حسینی حتی بعد از اربعین هستند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
قم- ویژه برنامه های عزاداری حرم مطهر حضرت معصومه (س) به مناسبت روزهای پایانی ماه صفربا سخنرانی اساتید حوزه و روضه خوانی مداحان با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل بهزیستی خوزستان گفت: تعداد 83 هزارو 602 نفر در بهزیستی استان خوزستان دارای پرونده توانبخشی هستند که شامل معلول جسمی و حرکتی، معلول ذهنی، معلول شنوایی و بینایی می باشند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مشهد - معاون برون مرزی سازمان صداوسیما با بیان این که امام رضا(ع) یک شخصیت بین المللی هستند، تأکید کرد: وجود مبارک حضرت ثامن الحجج علیه السلام خود هم رسانه و هم محتوا است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل راه آهن جنوب گفت: جابه جایی زائران از شلمچه به خرمشهر و از خرمشهر به اهواز به وسیله قطارهای در نظر گرفته شده به صورت رایگان انجام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
اهواز- به منظور پذیرایی از زائران اربعین حسینی در بازگشت از کربلای معلی از سوی شرکت ملی نفت ایران اقدام به برپایی موکب مرکزی شهدای صنعت نفت در نقطه صفر مرزی ایران و عراق در مرز شلمچه شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۴:۰۴    
تهران - کارشناس امور بین الملل گفت: وجود اینکه در سال جاری به خاطر تداوم وضعیت همه گیری کرونا و برقراری پروتکل های بهداشتی، بسیاری از زائران اربعین حسینی قادر به سفر کربلاء نشدند ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۲۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
اهواز- رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: در حال حاضر بیش از 70 اکیپ بهداشتی درمانی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور در مرزهای شلمچه و چذابه مستقر شده اند و خدمات بهداشتی ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
اهواز- فرماندار دشت آزادگان از آمادگی در مرز چذابه برای استقبال زائران اربعین در بازگشت به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۴    
تهران - کارشناس مسائل جهان اسلام گفت: آرمان و مکتب امام حسین(ع) و پیام نهضت ضد ظلم و ستم و آزادی خواهی ایشان باید به همه مردم جهان منتقل شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۴    
تهران - کارشناس مسائل منطقه و جهان اسلام گفت: استفاده از فضای مجازی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی و تبیین فرهنگ اهل بیت علیهم السلام موضوع بسیار مهمی است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
اهواز- رئیس ستاد عتبات عالیات آبادان گفت: با توجه به حضور زائران اربعین حسینی در مرز و لزوم پذیرایی از آنها 6 موکب به صورت اضطراری در مسیر شلمچه تا پایانه مرزی برپا شده و بیش از 13 هزار پرس غذای گرم ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۰۸:۳۴    
مشهد هادی الهی یکی از مداحان پیشکسوت حرم مطهر رضوی است که دعاهای مادرش را رمز موفق خود در عرصه مداحی می داند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۹:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
اهواز- اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان "شب های هنری اربعین حسینی (ع)" را با برنامه های متنوع هنری با محوریت سوگواره ی اربعین در اهواز برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
اهواز- استاندار ویژه خوزستان گفت: از روز گذشته با هماهنگی های انجام شده امروز شنبه سوم مهر ماه در ایذه عزای عمومی اعلام شد تا مراسم تشییع پیکر علی لندی با شکوه بیشتری برپا شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۳۴    
اهواز- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ضمن تقدیر از زحمات کادر بهداشت و درمان در طول ایام مقابله با پاندمی کرونا، گفت: امروز واکسیناسیون یک تکلیف اجتماعی برای همه مردم است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
اهواز- معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه خرمشهر با رد شایعات مطرح شده، گفت: مرز شلمچه همچنان مسدود است و هیچ برنامه ای برای بازگشایی نیست.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۷:۳۴    
کربلاء – مدیر موکب شهداء و مجروحین حشد الشعبی می گوید: نیروهای این سازمان در قامت خادمین زوار اربعین به یاد برادران ایرانی خود هستند و نائب الزیاره مردم ایران خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۲۲:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران-رئیس کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد مرکزی اربعین از راه اندازی شبکه "رهرو" به منظور پوشش خبری و رسانه ای بین المللی راهپیمایی اربعین امسال به صورت بیست و چهار ساعته خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۰۱ - ۰۰:۰۴    
کربلاء – مدیر موکب شهداء و مجروحین حشد الشعبی می گوید: نیروهای این سازمان در قامت خادمین زوار اربعین به یاد برادران ایرانی خود هستند و نائب الزیاره مردم ایران خواهند شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۲۰:۳۴    
تهران - کارشناس مسائل سیاسی و منطقه ای گفت: بی تردید رسانه ها برای احترام به حماسه اربعین علاقه مند به انعکاس رویدادهای مهم پیاده روی اربعین حسینی هستند و باید برای تاثیرگذاری بیشتر این واقعه از حضور ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
تهران-نرم افزار راهنمای زائر با 30 خدمت موثر مبتنی بر اقدامات دانش بنیان و بر محور فناوری اطلاعات پایه گذاری و در خدمت زائران اربعین حسینی قرار گرفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...