یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۳۵Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه فرهنگیان»

ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۲۰    
مسابقه قرآنی روزانه معلم تراز اول با عنوان سی قدم موفقیت از سوی معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان با همکاری معاونت قرآن وزارت فرهنگ برگزار می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۱    
رمضان پیری رئیس دانشگاه فرهنگیان استان ایلام با امیر مهردادی مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام دیدار کرد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ...
دوره رمضانیه تدبر در قرآن با حضور اساتید برجسته استانی و کشوری، توسط کانون قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان خوزستان برگزار می گردد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: استفاده از تمام ظرفیت های موجود در استان به ویژه پتانسیل دانشجو معلمان و اشاعه فعالیت های دانشجویان یکی ازاولویت های حوزه معاونت آموزش ابتدایی به شمار می رود. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از پرداخت تمامی مطالبات فرهنگیان تا اول فرودین 1400 خبر داد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره تدبر در قرآن به مناسبت ماه مبارک رمضان به میزبانی دانشگاه فرهنگیان استان خوزستان برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست انتخابی سرنوشت ساز 27 فروردین ماه از سوی معاونت مطالبه گری و گفتمان سازی بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کرمانشاه در بستر اسکای روم برگزار می شود.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۴۰    
خبرگزاری دانشجو در پاسخ به مطلب مندرج در خبرگزاری دانشجو به تاریخ 11اسفند 99، باعنوان آقای حاجی میرزایی از اقدامات تربیتی غافل شده است پاسخ دانشگاه فرهنگیان وزارت آموزش و پرورشا به شرح زیر است: ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۶    
حوزه/عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به رویکرد گام دوم انقلاب اسلامی در تحقق تمدن نوین اسلامی گفت: طلاب پژوهشگر در زمینه تحلیل و نشر بیانات و آثار مقام معظم رهبری حفظه الله پژوهش کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری تشریح اولویت های بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 در خبرگزاری دانشجو برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی مرکز تربیت معلم شهدای مکه دانشگاه فرهنگیان طی نامه ای از رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس برای حضور در این دانشگاه و پاسخگویی به سوالات دانشجومعلمان درباره مسائل آموزش و پرورش دعوت کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۵:۳۷    
تهران (پانا) - مدیریت بالندگی حرفه ای دانشگاه فرهنگیان دوره ضمن خدمت آداب روزه داری و احوال روزه داران ویژه همکاران دانشگاه را برگزار می کند. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
امور بانوان سازمان تبلیغات استان تهران با همکاری گروه تعلیم و تربیت مرکز راهبری برهان و دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان دوره مربی قرآنی را در شب های ماه مبارک رمضان به صورت مجازی برگزار می کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۲۵    
بسیج دانشجویی و هیئت مذهبی پردیس امام سجاد (ع) دانشگاه فرهنگیان البرز وبیناری با عنوان باید ها و نباید های روزه داری در نگاه طب سنتی برگزار می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۱۶    
در عین اهمیت فراوان دانشگاه فرهنگیان برای کشور، اهتمامی نسبت به توسعه کمی و کیفی این دانشگاه در این سال ها دیده نشده و بس مایه تعجب است چرا به جای تلاش، برنامه ریزی، هزینه و توسعه آن، موجبات حذف این دانشگاه را هم فراهم می کنند.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۰۰    
سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مسئولان آموزش وپرورش تاکنون تقاضای برگزاری تکمیل ظرفیت در دانشگاه فرهنگیان را مطرح نکرده اند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۲:۱۶    
مراسم اختتامیه اولین جشنواره روایت پژوهی در دانشگاه فرهنگیان مرکز امام جعفر صادق (ع) بهبهان برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان یاسوج با اشاره به عدم حمایت مسئولان دانشگاه از برگزاری اردوی جهادی گفت: متاسفانه مسئولان دانشگاه به جای حمایت از اردو های جهادی در مسیر جهادگران سنگ اندازی می کنند.
اروم نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۰:۴۲    
فرمانده حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان غربی گفت: اقدامات جاری در سطح وزارت آموزش و پرورش و ادارات کل باعث ایجاد این تصور مابین دانشجومعلمان شده است که سیاست و هدف کلی در نظام تعلیم و تربیت رسمی به حاشیه رانده شدن دانشگاه فرهنگیان و دانشجویان آن می باشد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۰۸:۲۲    
سرهنگ پاسدار محسن رشیدی از یادمان شهید گمنام دانشگاه فرهنگیان پردیس علامه طباطبایی استان بازدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان در نامه ای به وزیر آموزش و پرورش مطالبات دانشجومعلمان همدانی در خصوص ساماندهی فعالیت های پرورشی این وزارتخانه را دوباره مطرح کرد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۵۱    
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی،" دکتر رضا گلدوزیان" به عنوان مدیرعامل درمانگاه فرهنگیان شماره یک مشهد مقدس منصوب شد. به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، با حکم قاسمعلی خدابنده مدیر کل آموزش و پرورش استان ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
ضیائی از تفاهم نامه سه جانبه اجرای طرح جهاد تربیتی دانشگاه فرهنگیان با هدف خدمات رسانی آموزشی و تربیتی به دانش آموزان مناطق محروم خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی، در دیدار با خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان، خواستار ارائه آموزش های حوزه تلفیقی فراگیر به تمام دانشجو معلمان شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، سید جواد حسینی در این نشست که در محل دانشگاه فرهنگیان برگزار شد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۰۹:۲۴    
کانون دانشجویی مهدویت دانشگاه فرهنگیان یزد مسابقه ایده پردازی مهدوی را برگزار می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۱:۳۰    
گروه استان ها- معاون استاندار قزوین گفت: با موافقت استاندار قزوین به عنوان رئیس هیئت امنای دانشگاه فرهنگیان قزوین 300 دانشجوی دواطلب معلمی در دانشگاه فرهنگیان قزوین جذب می شوند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استانداری قزوین گفت: با توسعه فضای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان می توانیم 300 دانشجو به ظرفیت موجود اضافه کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۷:۰۴    
یک مخاطب فارس من با اشاره به دلیل رد او در آزمون دانشگاه فرهنگیان، عنوان کرد: شاید چشم من ضعیف باشد اما آن گونه نیست که نتوانم کتاب را بخوانم، اگر درصد ضعف چشم هایم بالاست پس چگونه توانسته ام کنکور را با رتبه خوبی قبول شوم؟
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۶:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با بیان اینکه مدیران، معلمان، دانش آموزان و اولیا شناخت کافی نسبت به دانش آموزان استثنایی مشغول به تحصیل در مدارس تلفیقی ندارند، در دیدار با دکتر خنیفر رئیس دانشگاه فرهنگیان خواستار ارائه آموزش های حوزه تلفیقی فراگیر به تمام دانشجو معلمان شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۹    
تفاهم نامه همکاری میان آموزش و پرورش استان، دانشگاه فرهنگیان و بسیج دانشجویی به امضا رسید. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، تفاهم نامه همکاری میان آموزش و پرورش استان، دانشگاه فرهنگیان و بسیج دانشجویی با حضور پورداود مدیرکل آموزش و پرورش استان ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حسین ضرغامی مدیر روابط عمومی پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان درمورد جایگاه آموزش و پرورش در آموزش مجازی با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۸:۲۱    
حوزه/عضو هئیت علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: اساس بیانیه گام دوم انقلاب، امیدآفرینی و جهادی کار کردن است و جوان مؤمن و انقلابی تا پای نفس پای ولایت و آرمان های انقلاب خواهد بود در حالی که دشمن تمام تلاش خود را برای ناامیدی جوانان مؤمن و انقلابی می نماید.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعیه معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان خطاب به مهارت آموزان سری دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدام صادر شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، به نقل از روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۳:۰۳    
دهمین برنامه از سلسله نشست های پای تخته ، با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان، در استودیو تصویری، خبری، تحلیلی و آموزشی، نگاه برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه تصویری پای تخته برنامه ای گفت و گو محور ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
فرسودگی و ناایمن بودن دو سوم، خوابگاه ها و ساختمان های دانشگاه فرهنگیان و نوسازی آنها موضوعی است که به صورت مکرر مورد درخواست بوده است اما تاکنون اقدام موثری در این زمینه صورت نپذیرفته است؛ از این رو برخی دانشجومعلمان از موسسات کنکور کمک خواسته اند!
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان در بیست و هفتمین اجلاس سرپرستان مدیریت استانی، پردیس ها و مراکز که به صورت مجازی برگزار شد، در سخنانی ضمن تبریک سال نو و کسب عنوان کمیته دستگاهی برتر به بیان دوازده انتظار حوزه پژوهش در سال 1400 پرداخت. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۴۱    
دهمین برنامه از سلسله نشست های پای تخته ، با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان، در استودیو تصویری، خبری، تحلیلی و آموزشی، نگاه برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه تصویری پای تخته برنامه ای گفت و گو محور ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
دهمین برنامه از سلسله نشست های پای تخته ، با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان، در استودیو تصویری، خبری، تحلیلی و آموزشی، نگاه برگزار شد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، برنامه تصویری پای تخته برنامه ای گفت و گو محور ...
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، حسین ضرغامی مدیر روابط عمومی پردیس شهید مفتح دانشگاه فرهنگیان درمورد بازنشستگی بی حد و مشکل استخدام به عنوان دو عامل کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش با برنامه گفتگوی علمی مصاحبه کرد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از برنامه این دانشگاه برای بومی سازی آیین نامه اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: طرح های تعاون و عضو هیات علمی وابسته برای توسعه دوره های کارشناسی ارشد را نیز انجام خواهیم داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۲۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
دبیرکل کانون تربیت اسلامی گفت: جذب معلم منحصرا باید از طریق دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی انجام شود ولی متأسفانه در این سال ها تعداد جذب از طریق ماده 28 و غیره بسیار بیشتر از جذب این دو دانشگاه بود.
اقتصاد آنلاین / نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش گفت: 100 هزار نفر از نیروهای آموزش و پرورش تعیین تکلیف شدند که در دهه گذشته بی سابقه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر نمایندگی رهبری در دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه در فضای دانشگاه از سیاست زدگی و سیاسی کاری پرهیز شود، گفت: از امکانات دانشگاه و بیت المال نباید در مجموعه ها برای مصادیق استفاده شود؛ دقت کنیم که دانشگاه را به سمت و سویی نبریم که متهم شود و از سیاست زدگی پرهیز کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست معاونت فرهنگی دانشگاه فرهنگیان از افزایش بیش از دو برابری فعالیت های فرهنگی در سال گذشته خبر داد و گفت: کیفیت بخشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و حرکت بر مبنای سند تحول و بیانیه گام دوم انقلاب اولویت سال 1400 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر اینکه برنامه آموزش معلم در این دانشگاه با نگاه 30 تا 35 سال صورت می گیرد، گفت: باید با عبور از بحران ها و پذیرش نقدهای منصفانه زمینه دستیابی به اهداف پیش رو را تسهیل کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست معرفی برنامه راهبردی و عملیاتی سال 1400 و نحوه ارزیابی آن با حضور مدیران ارشد سازمان حراست کل کشور، خاکی معاون طرح، برنامه و توسعه منابع ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون طرح و برنامه و توسعه منابع دانشگاه فرهنگیان با تاکید بر لزوم استفاده از پتانسیل مدیریت استانی برای ارتقای دانشگاه سال 1400 را سال شفافیت، نظارت مالی و چابک سازی فعالیت ها عنوان کرد. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
طی آیینی با حضور جمعی از مسئولان استان و شهرستان رودسر، دانشگاه فرهنگیان شرق گیلان ویژه خواهران در منطقه سالومحله بخش مرکزی شهرستان رودسر افتتاح و راه اندازی شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
اطلاعیه شماره 2 معاونت آموزشی دانشگاه فرهنگیان خطاب به مهارت آموزان سری دوم مشمولان قانون تعیین تکلیف استخدام صادر شد.