یکشنبه ۰۶ فروردینساعت ۰۱:۱۳Mar 2023 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه فرهنگیان»

پانا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۳ - ۱۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان با تاکید برجایگاه و نقش معلم و توجه سند تحول بنیادین نظام آموزش و پرورش ایران به معلم گفت مدرسه، قرارگاه تحول در نظام تعلیم و تربیت و معلم، اصلی ترین عامل این تحول است. ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۱/۰۲ - ۱۵:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان رئیس پردیس خواهران دانشگاه فرهنگیان استان گلستان با اشاره به ضرورت توجه و میدان دادن به دانشگاهیان در سال جدید، گفت: این توجه و بهره گیری از ظرفیت دانشگاه از الزامات تحقق شعار سال است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۲/۰۱/۰۱ - ۱۲:۴۵    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مشهد، پردیس شهید بهشتی، در نامه ای خطاب به رئیس جمهور، خواستار برخورد با مسئولان خاطی در اجرای طرح رتبه بندی معلمان شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۶:۲۰    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان همدان، پردیس شهید باهنر، در بیانیه ای خطاب به وزیر آموزش و پرروش به عدم پرداخت حقوق معلمان در شب عید اعتراض کردند.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۳:۴۱    
تهران (پانا) - در آستانه فرارسیدن عید نوروز، خبرنگار پانا با یک استاد ادبیات در دانشگاه فرهنگیان با موضوع بررسی تاریخچه تحولات عید باستانی نوروز در ایران به گفتگو پرداخت. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۲۹ - ۱۰:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان از افزایش حقوق اساتید مدعو این دانشگاه خبر داد و گفت: اعضای هیت علمی سایر دانشگاه های کشور اگر بخواهند در دانشگاه فرهنگیان تدریس کنند یا فعالیت پژوهشی داشته باشند؛ علاوه بر ضریب 1 و نیم در دریافت حق الزحمه، در ارتقاء خود نیز امتیاز ویژه دریافت می کنند
تیتر برتر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
7226 مدرسه با 57065 کلاس میزبان فرهنگیان است که در صورت شرایط خاص تعداد مدارس و کلاس درس اضافه می گردد. تیتربرتر، ستاد اسکان نوروزی 1402 فرهنگیان امسال هم قرار است میزبان فرهنگیانی باشد که در ایام عید به همراه خانواده تصمیم به سفر و ایرانگردی گرفته اند. ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
محمودزاده افزود: تحقق این هدف ما را بر آن داشت تا با بررسی و رصد معلمان گواهی نامه صلاحیت حرفه ای به معلمان بدهیم که این گواهی نامه به همت دانشگاه فرهنگیان صادر خواهد شد. ...
سینا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۸ - ۱۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان نوروز 1402 با پذیرش 48 هزار خانوار به طور رسمی آغار به کار کرد. ستاد اسکان نوروزی 1402 فرهنگیان با تعداد 700 پایگاه اسکان نوروزی ...
به منظور ایجاد گسترش همکاری های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی تفاهم نامه ای میان مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان استان و رییس دانشگاه فرهنگیان استان لرستان امضا شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ - ۰۱:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: روند اسلامی شدن دانشگاه فرهنگیان تقویت شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۹:۰۶   + ۳۰ سایت دیگر  
ایسنا : رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: تمام معلمان مدارس غیردولتی باید در دوره های آموزشی دانشگاه فرهنگیان شرکت و کارت صلاحیت های حرفه ای معلمی را دریافت کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۳:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با اشاره به اینکه حدود 10 ماه از کلنگ زنی دانشگاه فرهنگیان گذشت، گفت: عملیات ساخت دانشگاه فرهنگیان کرمان باید به زودی آغاز شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۱۲:۵۷    
رئیس دانشگاه فرهنگیان کرمان با اشاره به اینکه کلنگ ساخت دانشگاه فرهنگیان زده شده است، گفت: احداث خوابگاه یک نیاز جدی برای دانشگاه فرهنگیان استان کرمان است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۴ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدرس دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی با بیان اینکه با بروز بحران های مختلف فرد دچار اختلال سوگ می شود که در این میان نیاز به بازسازی روانی دارد، گفت: درست است از فردی که عزیزی از دست داده و یا در بجران زلزله های هر روزه روزگار می گذراند نمی توان انتظار شادی داشت ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
آخرین خبر از واریز حقوق اسفند فرهنگیان و دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان را در ادامه بخوانید.
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۱۸    
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان معتقد است که سند انتظارات دولت از آموزش و پرورش باعث ایجاد پدیده برندسازی مدارس و حذف سایر مدارس از گردونه رقابت می شود.
سایت قنوت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۳ - ۰۹:۰۳    
منشور رهیافت های بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز منتشر شد. باسمه تعالی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز با موضوع نماز ، مدرسه ، دانشگاه ، خانواده و معلمان آینده در روز 1401/11/6 با استعانت از خداوند حکیم برگزار گردید. ...
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۵:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) – رئیس دانشگاه فرهنگیان با اشاره به برگزاری هفدهمین دوره جشنواره علمی پژوهشی فرهنگیان، تداوم در برگزاری آن را نشانه مهمی از موفقیت نسبی جشنواره دانست. ...
آیین بزرگداشت حکیم نظامی گنجوی به مناسبت هفته بزرگداشت این شاعر پرآوازه با حضور جمعی از اساتید دانشگاه، شاعران و دانشجویان حوزه ادبیات در دانشگاه فرهنگیان بندرعباس برگزار شد.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۳۹    
مجموعه شعر تنهایی دسته جمعی سروده بهراد باغبانی نیک، شاعر سپیدسرای جنوبی در آیینی که به همت دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر شامگاه یکشنبه، 21 اسفندماه برگزار شد، رونمایی شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۱۴:۲۳    
جانشین رئیس بسیج دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: انقلاب انسان سازی در کلاس های درس ایجاد می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۲۲ - ۰۹:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
اردوی راهیان نور بازدید از مناطق عملیاتی جنوب کشور با حضور 140 نفر از دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان شهید باهنر همدان در حال برگزاری است.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت تدوین برنامه ویژه برای شکل گیری هویت معلمی در دستور کار است و به صورت جدی برای آن تلاش می شود. به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان ...
جام جم   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه فرهنگیان سال90 تاسیس شد تا در راستای اجرای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش، معلمان تراز را تربیت کند اما از آنجا که سند تحول نیز خود درجا زده و اکنون مراحل بازنگری و اصلاح را طی می کند، خروجی دانشگاه فرهنگیان نیز آن معلمان ترازی نبوده است که روی کاغذ و در پیش بینی ها انتظار می رفت. ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مجمع کانون های بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان کشور در بیانیه ای اعلام کرد: درایت و بصیرت جامعۀ بزرگ تعلیم و تربیت نقشه شوم دشمنان در مدارس را نقش بر آب خواهد کرد.
سلام نو / باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۲/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان اظهار کرد: پیش بینی ما برای خروجی سال آتی دانشگاه، حدود 24 هزار نفر است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه سال آینده 24 هزار دانشجومعلم ما فارغ التحصیل شده و از مهرماه 1402 وارد کلاس های درس می شوند گفت: درباره میزان ورودی و سهمیه جذب دانشجو در سال آینده هنوز به جمع بندی نرسیده ایم ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۳:۳۷    
سرپرست مدیریت امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی گفت: حضرت مهدی(عج) نتیجه زحمت تمام ائمه است، به عبارتی اگر پیامبر(ص)؛ خاتم الانبیا و نتیجه کار همه پیامبران است، ایشان نیز خاتم الاوصیا و نتیجه کار همه ائمه و اولیاء الله است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور، 4 پروژه در پردیس دانشگاه فرهنگیان شهید بهشتی و فاطمه زهرا (س) کلنگ زنی و افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: پایه ی آموزش و پرورش و تربیت دانش آموزان به معلم وابسته است، بر همین اساس بایست از ظرفیت مدارس نیز برای تامین فضای آموزشی و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان استفاده کنیم.
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۹ - ۱۰:۲۱    
تهران(پانا) - مراسم دانش آموختگی دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان جنوب شرق استان تهران با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نماینده مجلس شورای اسلامی، شامگاه امروز به میزبانی شهرستان قرچک برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: ظرفیت پذیرش دانشجو معلم در استان هرمزگان به علت کم بودن فضاهای آموزشی و رفاهی، یک پنجم نیاز آموزش و پرورش استان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
امروز با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور، سه طرح در دانشگاه فرهنگیان بندرعباس به بهره برداری رسید و ساخت یک طرح نیز آغاز شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۱۷:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
بابلسر- رئیس سازمان بسیج اساتید کشور گفت: تمدن اسلامی از طریق پیشرفت های علمی و فناوری محقق خواهد شد و دانشگاه فرهنگیان باید پرچمدار این پیشرفت ها باشد.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۹:۱۶    
حضور باشکوه کاروان دانشجویان دانشگاه فرهنگیان کرج و دانشجویان دانشگاه خوارزمی واحد تهران وکرج دریادمان شهدای سیدالشهدا علیه السلام .
پانا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۸ - ۰۰:۰۶    
سومین آیین دانش آموختگی دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان جنوب شرق استان تهران در کانون ملائک شهرستان قرچک با حضور مشاور وزیر آموزش و پرورش، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نماینده مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان جنوب شرق استان تهران برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۲۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: در مهر سال آینده با برنامه ریزی هایی که انجام گرفته دو دانشگاه فرهنگیان در شهرستان دماوند و شهرستان اسلامشهر به بهره برداری خواهد رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۴:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج اساتید کشور با بیان اینکه دانشگاه فرهنگیان یک دانشگاه راهبردی است، گفت: دانشگاه فرهنگیان باید پرچمدار جهاد تبیین به خصوص در مدارس و دانشگاه ها باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۰۶:۲۱   + ۲۵ سایت دیگر  
آنگونه که دانشگاه فرهنگیان اعلام کرده است آزمون جامع جبرانی (اصلح) برای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1400 (ورودی 1401) در روز جمعه، نوزدهم اسفندماه، ساعت 10 صبح برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
اولین یادواره شهدا معلمان مکتب امام به همت بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان خوزستان و با همکاری دانشگاه فرهنگیان استان با حضور دانشجومعلمان برادر و خواهر خوزستانی در پردیس حضرت رسول اکرم (ص) اهواز برگزار شد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۲۳    
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی به همراه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دانشگاه فرهنگیان پردیس خواهران استان بازدید نمودند.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دانشجویان فرهنگی پردیس شهید چمران تهران از با حضور در یادمان شهدای عملیات فتح المبین از حال و هوای خود در سفر به سرزمین نور می گویند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دانشگاه فرهنگیان،عهده دار تربیت قشر سرنوشت ساز جامعه می باشد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۱۰:۰۱    
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: بنابر قانون پذیرش شدگان از طریق ماده 28 باید ابتدا یک سال آموزش ببینند و بعد به عنوان معلم سرکلاس بروند، اما متاسفانه به این دلیل که زمان اعلام این ظرفیت با ابتدای مهر ماه و آغاز سال تحصیلی فاصله کمی دارد، این یک سال هم رعایت نمی شود.
یزد آوا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور در دومین همایش ملی علوم تجربی گفت: رمز موفقیت آموزش و پرورش تکیه بر آموزش علوم تجربی است و باید در این زمینه تلاش خود را به کار گیریم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ - ۰۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: هفتمین گردهمایی سراسری تشکل های دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با هدف معرفی استعدادها و ظرفیت های دانشجو معلمان در چند محور از جمله در حوزه کانون های فرهنگی، انجمن های علمی و همچنین در حوزه تشکل های دانشجویی از تاریخ 16 الی 20 اسفندماه در اصفهان برگزار می شود.
راهیان نور   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۹:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشگاه فرهنگیان تهران گفت: جهاد تبیین مسئله پراهمیتی است که اگر شخصی تخصص نداشته باشد، نمی توان به آن پرداخت، قبل از هر چیز باید مبانی های آن را در خود پرورش دهیم.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۲/۱۵ - ۱۶:۰۳    
علیرضا قیامتی، استاد دانشگاه فرهنگیان در آیین رونمایی از کتاب از هری رود تا زاینده رود گفت: این کتاب یک ایران شناسی فرهنگی است و می تواند مقدمه ای برای دانشنامه پیوندهای مشترک ایران و افغانستان باشد.