یکشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۲:۱۰Apr 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه فرهنگیان»

ایکنا   ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: تلاش برای نیازهای آموزش و پرورش از طریق فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان باید صورت گیرد که اصولاً برای شغل معلمی و تدریس، آموزش می بینند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یادواره شهیدان صیادشیرازی و قرنی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور جانشین معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح در دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: یکی از مهم ترین رویکردهای استان، تبدیل بخشی از زندان رجایی شهر به دانشگاه فرهنگیان است که باید در قالب مطالبه شورای آموزش و پرورش استان مورد پیگیری قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۸۳ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش با بیان اینکه نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش احتمالا هفته آینده اعلام می شود گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده فرآیند ارزیابی تکمیلی شرکت کنندگان تا قبل از 28 اردیبهشت به سرانجام خواهد رسید و تا اواسط خردادماه نیز نتایج قطعی و نهایی آزمون توسط سازمان سنجش ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: دانشگاه فرهنگیان در سه سال آینده، به یکی از موثرترین و بزرگترین دانشگاه های کشور تبدیل خواهد شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۴ - ۰۰:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دانشگاه فرهنگیان برای آموزش ضمن خدمت استخدام شدگان ماده 28 نباید پول بگیرد چراکه یک اجحاف در حق معلمان است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۷:۱۶    
منابع انسانی در سند تحول بنیادین شامل جذب، آماده سازی، نگهداشت و ارزشیابی است. آماده سازی از جمله مسائل مهم منابع انسانی آموزش و پرورش است که دارای پیچیدگی ها و مسائلی هست که اگر به موقع به آن پرداخته نشود، هزینه های بسیاری را در پی خواهد داشت.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان گفت رتبه بندی معلمان ابعاد مختلفی دارد و در صورتی که فعالیت معلمی قوی تر باشد، سریع تر رتبه می گیرد و می تواند به حقوق خودش هم برسد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - وزیر آموزش و پرورش گفت امسال برای نخستین بار جذب نخبگان را فعال کردیم و در این راستا حافظان و قاریان ممتاز در فرآیندی بدون کنکور جذب دانشگاه فرهنگیان خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۲۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در دانشگاه فرهنگیان لرستان با بیان اینکه انسان هر چه با قرآن مأنوس تر باشد برکات قرآن در زندگی اش بیشتر خواهد بود بر انس و الفت داشتن با قرآن تأکید کرد و گفت: برنامه های قرآنی در محیط های دانشگاهی جایگاه خود را پیدا کرده و با استقبال از سوی جامعه دانشگاهی مواجه شده اند.
دیار آفتاب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۱ - ۰۶:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان مرکزی با اشاره به اینکه مردمی سازی اقتصاد راهکار تحقق شعار سال است گفت: اقتصاد یک کشور قلب تپنده پیشرف آن کشور است که بهبود و موفقیت آن با مشارکت مردم تحقق می یابد.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۹:۵۲    
رییس دانشگاه فرهنگیان از نقش بسزای دانشگاه ها در جامعه گفت: سال جدید ظرفیت پذیرش دانشجو در دانشگاه فرهنگیان هرمزگان دو برابر شده و به 955 نفر رسیده است که اتفاق مهمی بشمار می رود اما بزرگترین چالش دانشگاه کمبود فضاهای خوابگاهی است از متولیان مربوطه در این زمینه درخواست همکاری داریم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۴:۲۶    
بندرعباس - ایرنا - رییس امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با اشاره به اینکه کمبود فضای آموزشی و خوابگاهی چالش دانشگاه فرهنگیان این استان است، گفت: ظرفیت جذب دانشجو امسال در این دانشگاه به 955 نفر معادل 2 برابر سال گذشته می رسد که این امر نیازمند به تامین فضاهای لازم آموزشی و خوابگاهی است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۳:۵۱    
رییس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان از افزایش دو برابری ظرفیت پذیرش این دانشگاه در سال جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان گفت: ظرفیت جذب دانشگاه فرهنگیان در سال جدید 2 برابر شد.
پانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
تهران (پانا) - نشست مجازی برنامه های سال جدید با رویکرد تحولی با حضور رئیس دانشگاه فرهنگیان و اعضای هیات رئیسه با مدیران امور پردیس های استانی به همراه روسای پردیس ها و مراکز در سالن جلسات شهید چمران برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
استاد الهیات دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی گفت: روایات متعددی به عوامل مؤثر بر توسعه رزق و زیاد شدن برکت زندگی و نقطه مقابل عواملی که باعث بی برکتی و کاهش رزق می شود، اشاره کردند البته این عوامل به معنی علت تامه که اگر کسی انجام داد صددرصد ثروتمند می شود، نیست، بلکه زمینه ساز است.
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۲:۰۷    
بوشهر- کتاب فایز مفتون در آیینی به همت انتشارات شروع با همکاری دانشگاه فرهنگیان بوشهر رونمایی می شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان قزوین؛ معلم قزوینی، طی اقدام خداپسندانه ای، هزینه درمان دانش آموز خود را تقبل نمود. ابوالفضل قلعه قوند ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۵:۴۹    
مدیرکل آموزش وپرورش خراسان شمالی گفت: در سال 1403، دانشگاه فرهنگیان 579 دانشجو جوب می کند و بیش از هزار معلم از طریق ماده 28 جذب آموزش و پرورش استان می شوند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان همزمان با سراسر کشور دوره آموزشی تربیتی طرح معراج با رویکرد نماز را ویژه ورودی های 1402 در این دانشگاه برگزار می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۳/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- رییس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: دشمن صهیونیستی با این اقدامات بزدلانه نمی تواند خود را از فروپاشی نجات داده و خللی در آرمان رهایی قدس شریف وارد سازد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
دبیر جامعه اسلامی دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: دیدار مقام معظم رهبری باعث انسجام تشکل های دانشجویی و این انسجام باعث پیشرفت خواهد شد و این گام مثبت در کنار تجربه های ارزشمند ایشان از خاطرات تشکیلاتی و سازمانی تأثیر مثبتی بر گروه های دانشجویی دارد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۷:۵۲    
استاد الهیات دانشگاه فرهنگیان خراسان جنوبی گفت: دوره های قرآنی که سنت بوده و در خونه افرادی برگزار شده و یا حتی در مساجد برای ختم قرآن و در ماه مبارک رمضان سنت بوده و بعد از بیماری کرونا نیز شامل کمرنگی آن بودیم اما باید برای تبلیغ این واجب دینی تلاش کرد چرا که تلاوت قرآن در خانه نوری عظیم است.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۴    
محمدزاده گفت: تعاملات رسانه ای دانشگاه فرهنگیان و آموزش و پرورش می تواند در تعمیق آگاهی های فرهنگی تربیتی و اجتماعی معلمان و دانش آموزان در جامعه کمک بسیار موثری کند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۳۹    
سرپرست دانشگاه فرهنگیان چهارمحال وبختیاری گفت: متاسفانه دانشگاه فرهنگیان استان با کمبود فضا بسیار شدید خوابگاهی مواجه است، به شکلی که ظرفیت بعضی از اتاق های خوابگاه ها در سال تحصیلی جاری به 10 تا 12 نفر افزایش پیدا کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
خانواده دانشگاه فرهنگیان طی بیانیه ای ضمن محکومیت جنایات بی شمار رژیم صهیونیستی بر حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس تاکید کردند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیران، اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان لرستان، امروز، 14 فروردین ماه در تجمعی حمله رژیم صهیونیستی به دفتر کنسولگری ایران در سوریه را محکوم کردند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش گفت: در سال 1403 حدود 72 هزار معلم جدید از طریق آزمون استخدامی، جذب می شوند و 32 هزار نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و رجایی وارد مدارس می شوند؛ بر این اساس بیش از 100 هزار معلم جدید خواهیم داشت همچنین 19 هزار مربی پرورشی ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۲:۴۷    
سرپرست و مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان در پی اقدام تروریستی اسرائیل و حمله به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق پیام مشترکی صادر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۱:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/چهارمحال و بختیاری عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه جنایت جدید صهیونیست ها نیازمند یک انتقام جدی، محکم و بازدارنده است ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۹    
عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان در یادداشتی گفت: آنگاه می توان به سمت مردم سالاری دینی حرکت کرد که مردمان جامعه دارای کرامت فردی، اجتماعی، تاریخی و هویتی باشند چرا که اولین تقابل نظام مردم سالار دینی با استکبار است و زمینه ساز برای تحقق استکبار در جامعه ...
سفیر افلاک   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۱۲:۱۲    
سرپرست دانشگاه فرهنگیان لرستان گفت: ماجرای قانون اساسی در نوع خود یک اتفاق بی نظیر در نظام های سیاسی دنیا و همه پرسی قانون اساسی یکی از نمادهای مردم سالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل دفتر توسعه عدالت آموزشی و آموزش عشایر وزارت آموزش و پرورش از اخذ سهیمه 2 هزار نفری از ظرفیت جذب 25 هزار نفر دانشگاه فرهنگیان برای دانش آموزان عشایر خبرداد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۳۷   + ۱۴۷ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: سال 1403، 72 هزار معلم استخدام خواهیم کرد و و 20 هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان و رجایی نیز به مدارس وارد می شوند. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۱۲:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش از استخدام 72 هزار معلم در سال 1403 خبر داد. به گزارش صبح ساحل، صحرایی گفت: سال 1402، 50 هزار معلم از طریق آزمون استخدامی و 25 هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان استخدام شدند و سال 1403، 72 هزار معلم استخدام خواهیم کرد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۱/۱۱ - ۰۸:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش از اختصاص وام پژوهشی به دانش آموزان فعال در پژوهش سرا های دانش آموزی و ورود بدون کنکور رتبه های برتر مسابقات علمی پژوهشی پژوهش سرا ها به دانشگاه فرهنگیان خبر داد.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۰ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه رفع کمبودهای دانشگاه فرهنگیان باید هر چه سریعتر در دستور کار متولیان امر قرار بگیرد ...
عصر دنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۸:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عصر دنا: اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یاسوج با رویکرد علمی، آموزشی و فرهنگی در روستای درغک بخش دیشموک برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۱:۲۱    
ساری- ایرنا- در این فیلم کوتاه روایتی جذاب از قرعه کشی کربلا توسط کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مازندران را مشاهده خواهید کرد.
دانا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۰:۴۷    
رئیس سازمان اداری و استخدامی با بیان اینکه دو آزمون استخدامی آموزش و پرورش در جهت کیفیت بخشی بعد از عید نوروز برگزار خواهد شد، گفت در سال 1403 مسیر دانشگاه فرهنگیان بیش از گذشته پیگیری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۶:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش سال 1402 را تاریخی ترین سال جذب در آموزش و پرورش دانست و گفت:50 هزار معلم از طریق آزمون استخدامی و 25 هزار معلم از دانشگاه فرهنگیان به حیطه آموزش و پرورش ورود کردند و سال جدید نیز 72 هزار استخدام جدید خواهیم داشت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۵:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
روایتی از بازدید دانشجویان دانشگاه فرهنگیان مازندران از یادمان شهدای والفجر8 را مشاهده می کنید.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۲:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
آزمون اختصاصی پذیرش دانشجو – معلم در دانشگاه فرهنگیان در روزهای پنجشنبه و جمعه 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۰۹:۵۱   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه قانون باید اجرا شود؛ گفت: قانون هم می گوید تنها راه جذب معلم از طریق دانشگاه های تربیت معلم است.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری بهینه سازی مصرف گاز فی مابین شرکت گاز استان اصفهان و دانشگاه فرهنگیان به امضاء رسید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
گنجینه نور عنوان مسابقه قرآنی ویژه دانشجو معلمان است که از سوی معاونت فرهنگی سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان در ایام ماه مبارک رمضان در حال برگزاری است.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۰۵ - ۲۲:۳۲    
مشاور رییس دانشگاه فرهنگیان در امور مجلس و استانها خبر داد : 10 درصد از ظرفیت جذب در مقطع کارشناسی دانشگاه فرهنگیان به صورت پذیرش بدون آزمون به استعدادهای برتر ملی اختصاص یافت .
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
قرعه کربلا روایتی جذاب از قرعه کشی کربلا توسط کاروان راهیان نور دانشجویی دانشگاه فرهنگیان مازندران منتشر می شود.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۳ - ۱۸:۲۰    
حجت الاسلام والمسلمین هادی گراوند، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فرهنگیان لرستان به بیان توصیه های قرآنی و اخلاقی برای زندگی بهتر پرداخت که تقدیم مخاطبان ایکنا می شود.