سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۰۰:۱۰Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشگاه فرهنگیان»

دولت   ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون پارلمانی رییس جمهور، با اشاره به تاکید اسلام بر دانش اندوزی گفت: با سیستم آموزشی کارآمد خواهیم توانست به اهداف بلند و متعالی خود دست پیدا کنیم. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۶ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانشگاه فرهنگیان قلب تپنده و مرکز ثقل پرورش نیروی انسانی خلاق و مومن برای آینده است. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در آیین استقبال از نودانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان که در پردیس شهید مقصودی همدان برگزار شد ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: همه باید از توسعه و فعالیت های دانشگاه فرهنگیان حمایت کنند تا این دانشگاه بتواند رسالت اصلی خود را که تربیت معلمانی در تراز اول انقلاب اسلامی است را محقق سازد
مسؤول کانون بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان استان تهران گفت: متأسفانه شاهدیم افراد متعلق به دولت قبل که زمینه ساز تفکرات انحصارطلبانه بودند هنوز در کمیته انتصابات دانشگاه فرهنگیان حضور دارند.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد برگزار کننده آزمون های دانشگاه فرهنگیان، از اعلام نتایج آزمون جامع جبرانی بازماندگان از آزمون های دانشگاه فرهنگیان امروز(26 مهرماه) خبر داد و گفت: همه مشمولان می توانند از هم اکنون با ورود به سامانه مروارید به نشانی HR.CFU.AC.IR از نتایج آزمون مطلع شوند.
ایکنا   ۹ ساعت پیش    
مرحله کشوری آزمون معارفی سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان از صبح امروز با حضور 500 نفر از راه یافتگان به این مرحله در 9 رشته آغاز شد.
ایرنا   ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - معاون نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: بیش از سه هزار دانشجو با رتبه برتر، سال تحصیلی جاری در رشته های مختلف دانشگاه فرهنگیان کشور جذب شدند.
ایکنا   ۱۰ ساعت پیش    
در بخش آوایی سی و یکمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان که طی دو روز گذشته در جریان بود 18 نفر از داوران ممتاز کشورمان در گروه داوری دو بخش بانوان و آقایان حضور داشتند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۰ ساعت پیش    
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در آیین استقبال از دانشجو معلمان پردیس حضرت فاطمه الزهرا (س) گفت : در دو سال گذشته تحول چشم گیری در زمینه تعداد جذب دانشجو معلم در استان خوزستان رخ داده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
اراک- ایرنا - استاندار مرکزی گفت :دانشگاه فرهنگیان این استان با کمبود 530 تخت خوابگاهی مواجه است که این نقیصه باید با مشارکت هوشمندانه خیران در اسرع وقت رفع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها- دانشجویان دانشگاه فرهنگیان استان خراسان شمالی در اقدامی مردمی و جهادی با تهیه 300 بسته نوشت افزار برای دانش آموزان بی بضاعت٬ مهر سال 1400 را رنگ مواسات بخشیدند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۱۲    
مشهدی گفت: یکی از رسالت های اصلی دانشگاه فرهنگیان، ترویج فرهنگ انقلاب و دفاع مقدس در بین دانشجویان است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۹:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
یادواره 2شهید گمنام دفن شده در دانشگاه فرهنگیان و 40دانشجومعلم این دانشگاه برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۸:۳۹    
گروه استان ها - یادواره 40 شهید دانشجو معلم و 2 شهید گمنام دانشگاه فرهنگیان استان کرمان با حضور فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان برگزار شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۲    
حسین خنیفر، با تاکید بر شعار دانشگاه فرهنگیان با عنوان حرکت به سوی اخلاق و تمدن نوین اسلامی ایرانی، بیانیه گام دوم انقلاب را نقشه راهی روشن مبتنی بر امید، واقع بینی و خوش بینی مؤمنانه دانست.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۸:۱۲    
دبیرخانه پویش سفیران حسینی(ع) دانشگاه فرهنگیان اعلام کرد: آزمون مجدد دوره مذکور برای جاماندگان و آن دسته از شرکت کنندگانی که حدنصاب نمره قبولی را کسب نکرده اند، روز سه شنبه 27 مهر ماه برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۰    
مرحله کشوری سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت دانشگاه فرهنگیان از 22 مهرماه با داوری آثار غیر آوایی و معارفی آغاز شده و این جشنواره در رشته های مختلف تا روزهای پایانی هفته جاری ادامه دارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۴:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کرسی ترویجی نقش عوامل محیطی در تربیت اخلاقی با تاکید بر دیدگاه علامه مصباح یزدی به همت گروه فلسفه پژوهشکده حکمت و دین پژوهی با همکاری دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره جشنواره های سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان کشور با بیان اینکه یکی از ارکان اصلی حوزه تربیت و قوام جامعه اسلامی، توجه به قرآن و عترت است، گفت: اگر در هر حوزه ای با نگاه قرآن پیش برویم به بهترین شکل به اهداف می رسیم.
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۱:۵۶    
رئیس دانشگاه فرهنگیان گفت: آموزگاران تازه کار و معلمان باتجربه از طریق آموزش ها و استانداردهای بین المللی، تحت آموزش قرار می گیرند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
تصادف یک دستگاه کامیون با یک دستگاه خودروی پراید در شهرستان فریدونشهر یک کشته برجای گذاشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵    
کارگاه روش تدریس قرآن کریم از سوی کانون قرآن و عترت پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان زنجان برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۶    
اولین دوره جام حافظان قرآن کریم با مشارکت مجمع قرآنیان شهرستان اراک، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل تبلیغات اسلامی استان و دانشگاه فرهنگیان از شهریور سال جاری آغاز شد و دوره دوم این مرحله نیز مهرماه برگزار شد. ایکنا از این طرح گزارشی تهیه کرده است که تقدیم مخاطبان می شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۱:۳۰    
پرویزانصاری معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان در گفت وگو با میزان در مورد پوشش واکسیناسیون دانشجویان این دانشگاه گفت:دانشجویان این دانشگاه همزمان با فرهنگیان کل کشور واکسینه و در حال حاضر بیش از 85 درصد از جمعیت آن ها واکسینه شده اند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۱۲    
نخستین همایش گام دوم انقلاب، نقش دانشگاه فرهنگیان در ایجاد تمدن نوین اسلامی ایرانی فردا برگزار می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۷    
با توجه به شرایط خاص کرونایی، داوری بخش آوایی سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی استان قزوین به صورت مجازی از امروز، 24 مهرماه آغاز شد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان قزوین با بیان اینکه در مقاطع ابتدایی معلم جداگانه قرآن نداریم و بخش زیادی از شکل گیری روحیات کودکان در دوره ابتدایی اتفاق می افتد، گفت: برای ما مهم است که دانشجویان در مسابقات قرآن و عترت حضور پیدا کنند.
پیک هشت رود   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی در نامه ای به رئیس جمهور برخی مشکلات آموزش و پرورش را مطرح کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
شیراز- مسئول معاونت جهادی واحد خواهران حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان فارس از تهیه 400 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان نیازمند استان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد - ایرنا - معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه آموزش ها در این دانشگاه در سال تحصیلی جاری همچون دیگر مراکز آموزش عالی کشور با شیب ملایم به سمت حضوری شدن پیش خواهد رفت، گفت: این دانشگاه از نیمسال دوم تحصیلی، تمامی فعالیت های آموزشی را به صورت حضوری دنبال خواهد کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- مدیر امور پردیس های دانشگاه فرهنگیان البرز گفت: کمبود معلم در این استان برحسب مهاجرت پذیری و بازنشسته شدن معلمان یک چالش محسوب می شود که باید آن را جدی بگیریم.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۵    
شماره بیست و یکم فصلنامه فرهنگی اجتماعی هیوا به همت کانون فرهنگ و هنر نهاد مقام معظم رهبری دانشگاه فرهنگیان مازندران منتشر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
داوری سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور که به میزبانی قزوین درحال برگزاری است، دوشنبه 26 مهر به پایان می رسد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- گروه جهادی شهید حسن علی نیا دانشگاه فرهنگیان بجنورد 300 بسته لوازم التحریر به ارزش 50 میلیون تومان تهیه کرده و بین دانش آموزان کم برخوردار توزیع کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۲۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس جدید دانشگاه فرهنگیان استان چهارمحال و بختیاری معارفه شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
بندرعباس- ایرنا- نشست مجازی ماجرای پایان ناپذیر حافظ عصر چهارشنبه به مناسبت گرامیداشت روز حافظ به همت محفل ادبی صبا با حضور اساتید ادبیات دانشگاه فرهنگیان کشور برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۵۳    
شهرکرد -ایرنا -معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با بیان اینکه وجه تمایز دانشگاه فرهنگیان در نوع تربیت دانشجویان نهفته است،گفت: محور اصلی در فعالیت های این دانشگاه تربیت شایسته دانشجو معلمان براساس کارکردهای علمی و مهارتی است که تلاش می شود این روش با مبانی سند تحول بنیادین آموزش وپرورش هم راستا باشد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۶:۲۷    
مدیرکل فرهنگی دانشگاه فرهنگیان ضمن تشریح جزئیات سی و یکمین دوره جشنواره قرآن و عترت این دانشگاه گفت: مرحله کشوری بخش آوایی جشنواره به صورت برخط از شنبه 24 مهرماه آغاز می شود.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۵:۲۱    
سلسله جلسات کارگاهی خودشناسی از منظر قرآن با عنوان نسیمِ جان با همکاری مجمع مدارس دانشجویی قرآن و عترت و دانشگاه فرهنگیان برگزار می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
حکیما از برگزاری سی و یکمین جشنواره کشوری قرآن و عترت دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور در قزوین خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
3 هزار دانشجوی کنکور 1400 در دانشگاه فرهنگیان استان سیستان وبلوچستان مشغول به تحصیل شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۴:۴۲    
کلاس حفظ جزء دوم قرآن کریم از سوی کانون قرآن و عترت پردیس الزهرا(س) دانشگاه فرهنگیان زنجان برگزار می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۰۰:۱۱    
ثریا عباسی قیداری دکترای تاریخ معاصر- مدرس دانشگاه فرهنگیان فروپاشی بلوک شرق، پایان جنگ سرد، از بین رفتن خطر هسته ای، جهانی شدن، منطقه گرایی، توجه به افکار عمومی و دموکراسی و رقابت برای شکل گیری نظام جدید بین الملل، باعث تحولات فراوانی در اندیشه ملت ها در جهان امروز شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجویان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی قزوین آغاز شده است.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
روش های نوین درست نویسی و نگارش اداری (آیین نگارش مکاتبات اداری) نوشته وحید خلیلی اردلی، مدرس دانشگاه فرهنگیان منتشر شد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۱۴    
بابایی در پاسخ به مطالبه دانشجویان خواهران این خطه برای تحصیل در محل اقامت خودشان، گفت: شهرستان های تربت حیدریه، نیشابور و سبزوار مجوز پذیرش و کد واحد خواهران ندارند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه فرهنگیان استان قزوین گفت: سی و یکمین جشنواره قرآن و عترت دانشجو معلمان دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور به میزبانی استان قزوین از 20 الی 27 مهرماه در 10 رشته و 43 زیر عنوان به صورت مجازی برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۲۴    
فردوس - رئیس اداره آموزش و پرورش فردوس کمبود نیروی انسانی را مهمترین مشکل و چالش پیش روی آموزش و پرورش شهرستان در 5 سال آینده دانست و گفت: سهمیه فردوس در دانشگاه فرهنگیان افزایش یابد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۳:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون مجازی جامع جبرانی بازماندگان از آزمون های مرداد و شهریور این دانشگاه خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۱ سایت دیگر  
بیش از سه هزار آموزشیار با سابقه نهضت سوادآموزی در آزمون یکم مرداد ماه سال 1400 در آزمون دانشگاه فرهنگیان پذیرفته نشده اند.