سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۱۲:۰۰Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انقلاب فرهنگی»

مهرصبا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محمد علی کی نژاد، رئیس هیئت عالی جذب اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی شورای عالی انقلاب فرهنگی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: هیئت های اجرایی جذب دانشگاه های سراسر کشور باید با سند آمایش آموزش عالی کشور تطبیق داده شوند. ...
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوانان گفت: دولت تدبیروامید کارنامه خوبی در زمینه توسعه خانه های ورزش روستایی و توسعه زمین های چمن مصنوعی و مینی فوتبال داشته است.
دکتر سعیدرضا عاملی، با صدور حکمی حامد فتحعلی خانی را به عنوان مدیر جدید روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی منصوب کرد.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حامد فتحعلی خانی ( مدیرکل روابط عمومی و روابط بین الملل شورای عالی انقلاب فرهنگی ) در برنامه گفتگوی فرهنگی رادیو گفتگو در خصوص مفهوم انقلاب و نهاد هنر گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۰:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه کمبود معلم از سال 1403 کاهش می یابد،گفت: از این به بعد استخدام معلم فقط براساس استانداردهای شورای عالی انقلاب فرهنگی خواهد بود.
حسن رحیم پور عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در توییتر نوشت: اینجانب حسن رحیم پور(ازغدی) درانتخابات پیش رو، همچون انتخاباتهای پیشین ، هیچ موضع رسمی درطرفداری ازهیچ نامزدی نگرفته و ندارم . چندی است در توئیتر و.. ...
ادیان نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، پیشینه ورود اسلام به چین به پیش از 650 میلادی یعنی قرن اول هجری بازمی گردد. مهاجرت ایرانیان و اعراب از راه های دریایی و جاده ابریشم، در زمان سلطنت سلسله تانگ ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
انقلاب اسلامی ایران، یک انقلاب فرهنگی بود و از همین منظر به طور طبیعی از همان ابتدا با مفاهیم فرهنگی گره خورد چرا که ریشه این انقلاب از همان آغاز معلوم و مشخص بود.
ایستنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۱:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون فنی نظارت بنیاد ملی بازی های رایانه ای درباره اعتراض اخیر بازی سازان به رویکرد سلیقه ای این مجموعه و موضوع فیلترینگ بازی ها، اعلام کرد که قوانین در ابتدا توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی و سپس در شورای عالی فضای مجازی تدوین شده است و بنیاد در حال حاضر یک متولی اجرای قانون است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۰:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه هوا فضا با بیان این که دانشگاه ها و پژوهشگاه ها عقل منفصل جامعه و عقل متصل دولت هستند، گفت: در مورد پژوهشگاه ها مهم ترین مسئله مأموریت گرا کردن آنها است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۳:۳۱    
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: برای رفع موانع تولید باید زیر میز نظام مالیاتی ممیز محور زد.
شفاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
نظر به پیگیری های انجام شده، در آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 99 هیات اجرایی جذب پژوهشگاه قوه قضاییه به تصویب رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۱۶   + ۴۱ سایت دیگر  
منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه مأموریت گرایی آموزش عالی جزو وظایف و تکالیف ابلاغی شورای عالی انقلاب فرهنگی است، اظهار داشت: طرح ساماندهی آموزش عالی کشور با موارد مختلفی که در آن دیده شده است، الزاما باید اجرا شود؛ البته با دقت و با ظرافت بیشتر، اما بدون توقف پیش خواهد رفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمود قاسمی در گفتگو با برنامه "علم نافع" در رابطه چیستی و چراییِ فرمانِ حضرت امام(ره) برای پیدایش انقلاب فرهنگی، اظهار کرد: نظام علمی کشور نیازمند یک مهندسی جدید مبتنی بر ارزش های اسلامی بود. ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۰    
رئیس کمیته مطالعات و پایش سیاست های جمعیتی دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به بیان توضیحاتی درباره کاهش فوق العاده نرخ رشد جمعیت در کشور پرداخت.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۳:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم اصفهان در مجلس با بیان اینکه نوجوانان متولی مشخصی ندارند و مرکز واحد تصمیم گیری و برنامه ریزی برای آنان نیز وجود ندارد، گفت: با پیگیری های فراوان صورت گرفته وزیر ورزش الحاق نوجوانان به شورای عالی جوانان را صادر و نامه پیشنهاد آن را به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۲۳:۰۱    
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: نقدینگی در 8 سال عمر این دولت، تقریبا 8 برابر شده است. مهار این سیل ویرانگر، اولویت دولت آینده است.
جماران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ صفحه اینستاگرام آیت الله جوادی آملی اعلام کرد: روز گذشته، در برخی رسانه ها و خبرگزاری ها، مطلبی درباره پیوستن به اف ای تی اف به حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی (مدظله العالی) منتسب گردیده است. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است که موضوع اصلاح سهمیه ها در دستور کار قرار دارد اما هنوز نتیجه نهایی از آن استخراج نشده است.منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این باره می گوید: هنوز نتیجه اجرایی برای حذف سهمیه ها به وزارت علوم ابلاغ نشده است ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
ساری-رئیس بسیج هنرمندان استان مازندران طی بیانیه ای با تبریک آغاز هفته هنر انقلاب اسلامی و روز بسیج هنرمندان گفت:هنر قوی ترین ابزار در توسعه و انتقال انقلاب فرهنگی است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: دانشگاه قم با بهره مندی از رشته های متنوع و نو می تواند مکمل خوبی برای حوزه علمیه در عرصه های رشته ای و دانشی باشد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۳:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری بهمن نامور مطلق را برای چهار سال به عنوان رییس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در حکم حسن روحانی خطاب به بهمن نامور مطلق آمده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۱۶   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه امسال طرح ساماندهی دانشگاه ها اجرا می شود، گفت: این طرح بر مبنای نظر مقام معظم رهبری تنظیم شده و مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
انتصاب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه در جلسه کمیته انتخاب رؤسای دانشگاه های شورای عالی انقلاب فرهنگی تأیید شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۰۵    
پیشنهاد تجمیع جوایز ادبی هنوز به شورای عالی انقلاب فرهنگی ارسال نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
جلسه کمیته انتخاب روسای دانشگاه ها به ریاست سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر روز دوشنبه 1400/01/16 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از انتخاب سه نفر از روسای دانشگاه های استان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۱    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از انتخاب سه نفر از روسای دانشگاه های استانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.
جلسه کمیته انتخاب روسای دانشگاه ها به ریاست دکتر سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی عصر روز دوشنبه 1400/01/16 در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۰    
معرفی مصوبه شناسنامه مصوبه نام مصوبه: آیین نامه تشکیل شورای ارزشیابی هنرمندان هنرهای سنتی و ضوابط ارزشیابی این هنرمندان در رشته های کتابت، نگارگری و هنرهای صناعی شماره جلسه تصویب: 477 تاریخ تصویب: 21/01/1380 شماره ابلاغ: 2979/دش تاریخ ابلاغ: 04/09/1380 شرح ...
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۴    
جلسه نوزدهم کمیسیون تدوین سند ملی دانش بنیان کشاورزی و غذا، به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی رئیس این کمیسیون و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۲۶    
با نزدیک شدن به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در خردادماه سال 1400، عزت الله ضرغامی عضو شورای عالی فضای مجازی و شورای عالی انقلاب فرهنگی و رئیس اسبق سازمان صدا و سیما ...
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۲:۳۵    
عضو هیئت علمی پژوهشی شورای عالی انقلاب فرهنگی بر ضرورت اظهار محبت در میان اعضای خانواده طبق الگوی رفتاری سبک زندگی اسلامی تأکید کرد.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی پژوهشی شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه تعریف واحدی از مقوله سبک زندگی وجود ندارد، از کم کاری نهادهای مختلف کشور در پرداختن به امر آموزش صحیح سبک زندگی اسلامی انتقاد کرد.
فاش نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۱    
فاش نیوز - همسر دانشمند شهید و بانوی فعال فرهنگی سیاسی با تشریح ابعاد سند 2030، گفت: روح و رفتار این سند استعماری است و به همین خاطر امریکا خود این سند را امضا نکرده است. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش گفت: در حال تعامل با سازمان بهزیستی هستیم تا با بهره از تجارب آن سازمان بتوانیم از مهر سال 1400 برنامه های تربیت کودکان پیش از دبستان را به صورت یکپارچه با مدیریت و برنامه ریزی مشخص برگزار کنیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
با ابلاغ ستاد هماهنگی و راهبری اجرای نقشه مهندسی فرهنگی کشور توسط جهانگیری،کارگروه "امید، نشاط و سرمایه اجتماعی" تشکیل می شود.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را گرامی داشت و تأکید کرد که وزارت اطلاعات با نیروهای مومن، متعهد و هوشمند خود و در همکاری با دیگر نهادها از جمله نیروهای مسلح کشور توانسته است این امنیت بی نظیر را برای کشور رقم بزند و پایه مستحکمی برای اقتدار ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۷:۰۱    
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: در برخی مجموعه های مدیریتی ما، صرف آگاهی و فهمیدن و درک صحیح از اوضاع، به نوبه خود جرم بزرگی است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۱۱:۳۱    
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: عامل اصلی گرانی و تورم، خلق پول بی ضابطه و افزایش نقدینگی توسط بانک هاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: ساز و کار پرداخت تسهیلات بانکی، ناعادلانه، مخدوش و منشاء فساد است.
دکتر سید سعید رضا عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی طی یادداشتی پیرامون نامگذاری سال 1400 توسط مقام معظم رهبری به نام "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" به تبیین راهکارهای تقویت و پشتیبانی تولید و خدمات با بهره گیری از علم و فناوری در راستاری ارتقای کیفیت زندگی پرداخته است که در ادامه می خوانید:
موج   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۳:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی اعلام کرد: بهزیستی خراسان رضوی 70 هزار کودک زیر 7 سال را تحت پوشش دارد که با تصمیم و تصویب شورا ی عالی انقلاب فرهنگی تمام برنامه ریزی و مدیریت مهدهای کودک به آموزش و پرورش واگذار شد.
دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی با صدور بیانیه ای به مناسبت روز 12 فروردین ابراز امیدواری کرد که در آغاز قرن 15، شاهد توفیقات بیشتر در خدمت نظام مند به مردم شریف ایران و استقرار جامعه اسلامی و فراگیر شدن عدالت باشیم و نتیجه انتخابات موجب پیشرفت و شکوفائی و عزت بیشتر ملت شریف ایران باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: بانک ها حق ورود و سرمایه گذاری در پروژه های تولیدی و تجاری ندارند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۱    
عضو شورا ی عالی انقلاب فرهنگی نوشت: مانع زدایی یعنی بر هم زدن ساختارهای پوسیده و ناکارآمد در نظام حکمرانی!
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۱:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در مورد تبلیغات کلاس های کنکور و روش های ناصحیح آموزش کنکوری در سیاست های جدید پیش بینی های لازم انجام شده است که در ستاد نقشه جامع علمی کشور به نتیجه رسیده و پس از تصویب در صحن شورای عالی انقلاب فرهنگی شاهد اجرایی شدن آن خواهیم بود.
شورای عالی انقلاب فرهنگی   ۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۳:۴۲    
دکتر عبدالله جاسبی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی طی پیامی درگذشت احسان میرزاده فرزند دکتر حمید میرزاده عضو هیئت موسس و رئیس اسبق دانشگاه آزاد اسلامی را تسلیت گفت.