جمعه ۰۷ بهمنساعت ۱۸:۰۷Jan 2023 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انقلاب فرهنگی»

ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
قائم مقام و دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور، درباره هدف اصلی مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هدف اصلی از تصویب این مصوبه، ایجاد عدالت آموزش نبود بلکه هدف ...
خبر فوری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۳:۲۵    
سید جلال موسوی، معاون نظارت و راهبردی ستاد تعلیم و تربیت شورای عالی انقلاب فرهنگی
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: هجمه امروزی که علیه نظام اسلامی شکل گرفته است نشان از نزاع جدی میان جبهه حق پرستان و جبهه مغرب زمین دارد، این دعواها طبیعت این گذار تاریخی است تا تغییر به نفع جبهه توحیدی رقم بخورد و مستضعفین وارث زمین شوند.
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اعلام اینکه تاکنون در ذیل فعالیت های قرارگاه محرومیت زدایی از حوزه فرهنگ و هنر بیش از 100 هزار نفر در مناطق کم برخوردار کشور، خدمات آموزش رایگان دریافت کرده اند ...
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۱    
شفقنا- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مشارکت حداکثری اصل در حکمرانی اسلامی است، گفت: برخی مشارکت را به حزب و قبیله خودشان خلاصه می کنند و درصد زیادی از مردم متعلق به هیچ حزبی نیستند. ...
رسا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۶:۵۷    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: پیوند آزادی برای عدالت و برای امنیت است و این یعنی آزادی فدا نمی شود بلکه برای تحقق عدالت و سپس امنیت است.
ایبنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در همایش ملی حکمرانی اسلامی گفت: باید از طریق آزادی و عدالت به امنیت برسیم زیرا اینها در قالب یک شبکه به هم پیوسته است.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۵    
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: در قانون جوانی جمعیت خوابگاه های متاهلی را گسترده تر کرده ایم تا دانشجویان بومی و غیر بومی دختر و پسر پس از ازدواج بتوانند از آن ها استفاده کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
همایش ملی حکمرانی اسلامی با سخنرانی آیت الله کعبی عضو مجلس خبرگان رهبری و حجت الاسلام خسروپناه دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی در پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی قم برگزار شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۷:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه سه مفهوم آزادی، عدالت و امنیت نخستین اصل حکمرانی اسلامی است گفت: این موضوع با ایدئولوژی های لیبرالیستی، سوسیالیستی، مارکسیستی و فاشیستی متفاوت است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
قم- دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه مبنای ولایتمداری در سبک حکمرانی اسلامی تاثیرگذار است افزود: روش حکمرانی بر اساس علم و عمل و بر پایه حکمت و خرد است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۱:۴۱    
خبرآنلاین نوشت: دستور رئیس جمهور به معاون حقوقی ریاست جمهوری جهت پیگیری و اعلام نتیجه در خصوص درخواست تعلیق اجرای مصوبه کنکوری این دستور در پی درخواست احمد توکلی رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت از رئیس محترم جمهور جهت تعلیق اجرای مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده است. ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۹:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
دستور رئیس جمهور به معاون حقوقی ریاست جمهوری جهت پیگیری و اعلام نتیجه در خصوص درخواست تعلیق اجرای مصوبه کنکوری به گزارش خبر انلاین؛ این دستور در پی درخواست احمد توکلی رئیس هیئت مدیره دیده بان شفافیت و عدالت از رئیس محترم جمهور جهت تعلیق اجرای مصوبه کنکوری شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شده ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در شورای فرهنگی اجتماعی زنان گفت:بایددستگاه هایی که در فضای مجازی همکار هستند تقسیم کار کنند چرا که عملا فضای مجازی را رها کردیم.
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱    
دولت در بودجه سال 1402 برای دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی 438 میلیارد و 109 میلیون و 500 هزار تومان بودجه در نظر گرفته است.
بیتوته   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۲:۰۷    
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی از تصویب سیاست ها و ضوابط ساماندهی سنجش و پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی خبر داد و گفت: از سال 1402 کنکور دو بار در سال برگزار می شود.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۰:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
برنامه کتاب فرهنگ چهارشنبه 5 بهمن ماه اهمیت جایزه جلال و تاثیر آن در بهبود کیفیت آثار را با حضور کارشناسان مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، جایزه ادبی جلال آل احمد با تصویب شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1387 نخستین دوره خود را در سالروز تولد آل احمد آغاز کرد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
در شرایطی که برخورد ها با دانشگاهیان و دانشجویان در کشور هرروز ابعاد وسیع تری پیدا می کند و اخبار اخراج، بازداشت، تعلیق و تعطیلی کلاس های د رس دانشگاهی هر روز بازتاب پیدا می کنند، برخی افراد و جریانات رادیکال در کشور زمزمه هایی را در خصوص آغاز پروژه انقلاب فرهنگی 2 و تعطیلی دانشگاه مطرح می کنند ...
اینتیتر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۰۹:۴۲   + ۳۷ سایت دیگر  
به گزارش اینتیتر به نقل از ایسنا، منصور کبگانیان در حاشیه جلسه شورای ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور ضمن اعلام این مطلب گفت: صد و شصت و نهمین جلسه شورای ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور برگزار شد و در آن گزارشی در ارتباط با نحوه اجرای نوبت نخست کنکور و مصوبه سنجش و پذیرش شورای عالی انقلاب فرهنگی ...
آنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۲۲:۳۰    
جلسه ستاد نقشه جامع علمی کشور عصر امروز 4 بهمن به ریاست عبدالحسین خسروپناه و با حضور دکتر محمد مهدی طهرانچی در شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۹:۳۳    
سید احمد عبودتیان دستیار رئیس جمهور در سفری در آخرین شب جشنواره وحدت اقوام ایرانی در بندرعباس حاضر شد و بصورت میدانی با دستاوردهای این جشنواره آشنا شد.
آنا / خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۴ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس موسسه مطالعات فرهنگی و اجتماعی با بیان اینکه وضعیت سرمایه اجتماعی در ایران خوب نیست، گفت: آخرین اندازه گیری یکی از مراکر معتبر تحقیقاتی، میانگین سرمایه اجتماعی در ایران را بر اساس مولفه های رایج، 8 از 20 معرفی کرده است.