چهارشنبه ۰۲ تیرساعت ۰۶:۴۲Jun 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اعضای هیأت علمی»

ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۴    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی درباره آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی گفت: در بحث روشی، به دانشگاه آزاد ابلاغ شد که این دانشگاه اصلاحات خود را برای درج در آیین نامه ارتقا تدوین کند اما برخورد با دانشگاه آزاد در این زمینه مانند برخورد به مثابه شهروند درجه 2 است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۱ - ۱۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر علوم از تعریف پست سازمانی برای 20 تا 25 درصد اعضای هیأت علمی در دانشگاه ها خبر داد و گفت: در بازنگری و اصلاح آیین نامه جدید می توان برای اعضای هیات علمی پست سازمانی تعریف کرد.
جلسه 357 شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به ریاست دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و با موضوع ارائه و بررسی گزارش رویکردها و پیشنهادهای مطرح شده در خصوص آیین نامه ارتقای مرتبه اعضای هیأت علمی در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۹:۰۱    
تهران-ایرنا- مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با انتشار پیامی پیروزی حجت الاسلام والمسلیمن سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۵:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
ستاد علم و فناوری دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور اصلاح آئین نامه ارتقاء مرتبه اعضای هیأت علمی موسسه های آموزش عالی، پژوهشی و فناوری دولتی و غیردولتی فراخوان داد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای از صدور احکام همسان سازی اعضای هیأت علمی و احکام تغییر تاریخ اجرای افزایش حقوق اعضای غیر هیأت علمی دانشگاه فنی و حرفه ای خبر داد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۳۱ - ۱۰:۱۷    
رییس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از بلاتکلیفی 37 هزار پرونده جذب هئیت علمی در دانشگاه ها گفته است و وزیر علوم در این مورد اظهار بی اطلاعی کرده است و تلویحا گفته که چنین عددی نداریم.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۷:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
به گزارش نما، دکتر علی اکبر حق دوست در نشست مدیران معاونت آموزشی وزارت بهداشت درباره وضعیت آموزش در ترم آینده گفت: با توافقی که با وزارت علوم، معاونت بهداشتی وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا انجام شده تا پایان تابستان تمام اعضای هیأت علمی و کارمندان دانشگاه ها واکسینه می شوند. ...
8 صبح   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۰۸:۰۴   + ۸۱ سایت دیگر  
وزیر علوم تحقیقات و فناوری جزئیات واکسیناسیون دانشجویان را تشریح کرد و گفت: واکسیناسیون به صورت مرحله ای از مردادماه با واکسیناسیون دانشجویان تحصیلات تکمیلی آغاز می شود. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مطابق نتیجه نهایی انتخابات شورای اجرایی انجمن ریاضی ایران (دوره مهر 1400 تا 1403)، دکتر فائزه توتونیان، دکتر محمد صال مصلحیان و دکتر مجید میرزاوزیری اعضای هیأت علمی دانشکده علوم ریاضی دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان اعضای اصلی شورای اجرایی انجمن ریاضی ایران انتخاب شدند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۹:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالرضا باقری از بازنگری دستورالعمل نحوه انتخاب اعضای هیأت علمی نمونه کشوری خبر داد و گفت: دستورالعمل مذکور بر اساس نظرات دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و پژوهشی مورد بازنگری قرار گرفته و به تأیید وزیر علوم رسیده است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه انتخابات روز جمعه بیش از 100 نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه زنجان از مردم برای شرکت در انتخابات 1400 دعوت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی شریف برای سومین سال متوالی با اقتدار با حضور 18 نفر از اعضای هیأت علمی خود در فهرست سرآمدان علمی، موفق به کسب مقام نخست رتبه بندی سرآمدان علمی کشور شد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۳/۲۷ - ۰۰:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
اعضای هیأت علمی گروه مدیریت ورزشی در رشته تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود موفق به کسب جوایز برتر "جشنواره انتخاب برترین آثار علمی حوزه مدیریت پایدار در ورزش" در سه بخش برتر شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۴۰    
جمعی از اعضای هیأت علمی کشور در حمایت از دکتر عبدالناصر همتی بیانیه ای را صادر کردند.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۲۲:۱۴    
در سومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه گیلان در سال 1400 که در اتاق شورای حوزه ریاست برگزار شد با ارتقای مرتبه علمی پنج نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه موافقت به عمل آمد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مجمع فرهیختگان استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، فعالان سیاسی و اجتماعی، مدیران و شخصت های برجسته استان در اقدامی خردمندانه ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۶ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ایلام در مجلس از تدوین پیشنهادی در خصوص رابطه آموزشی دانشگاه های آزاد و دولتی خبر داد و گفت: بر اساس این طرح پیشنهادی که به زودی تقدیم کمیسیون آموزش خواهد شد ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۹:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته مردمی دانشگاهیان ستاد مرکزی تبلیغات آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی با اشاره انتشار بیانیه 250 نفر از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های خراسان جنوبی با ذکر نام مبنی بر حمایت از آیت الله رئیسی به عنوان نامزد اصلح ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
سلسله نشست های تحلیلی و پرسش و پاسخ انتخابات ریاست جمهوری برای استادان و اعضای هیأت علمی این دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۴:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول کمیته دانشگاهیان ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رئیسی در خراسان جنوبی بیانیه حمایت 250 نفر از اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه های خراسان جنوبی را که در تاریخ رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری بی سابقه بوده است را اعلام کرد.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
کتاب بازیافت پسماند تخته فیبر با دانسیته متوسط به همت اعضای هیأت علمی دانشگاه محقق اردبیلی و ازسوی انتشارات جهاد دانشگاهی استان اردبیل وارد بازار کتاب شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۳:۰۴    
مجمع فرهیختگان استان متشکل از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، فعالان سیاسی و اجتماعی، مدیران و شخصت های برجسته استان در اقدامی خردمندانه، متخصصانه و متعهدانه در راستای شناخت و معرفی نامزدهای شورای اسلامی شهر یاسوج با تأسیس گروه واتساپی مجمع فرهیختگان استان درصدد انجام رسالت خویش در راستای شناخت و معرفی ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: سرپرست جدید سازمان امور دانشجویان گفت: واکسیناسیون دانشجویان و دانشگاهیان از شهریور ماه سال جاری آغاز می شود و تا مهر و آبان ادامه دارد. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۲    
معاون بهداشت وزیر بهداشت با بیان اینکه قطعا تا پایان سال دز اول واکسن را به همه گروه های هدف خواهیم زداز واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه ها در مردادماه جاری و واکسیناسیون همه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
طلا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیسی خاطر نشان کرد: در خصوص واکسیناسیون دانشگاهیان، ما می توانیم در مردادماه جاری 200 هزار نفر یعنی مجموع اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های وزارت بهداشت، وزارت علوم و دانشگاه آزاد را واکسینه کرده و در ادامه در شهریور ماه جاری 500 هزار نفر دانشجو را واکسینه خواهیم کرد.
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 22 خرداد 1400 - 12 June 2021 براساس اعلام وزارت علوم برای اولین بار از سال جاری تسهیلات رهن مسکن برای اعضای جوان هیأت علمی اختصاص می یابد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد. انتهای پیام ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۸:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رییس مرکز جذب هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: 37 هزار پرونده جذب اعضای هیأت علمی مربوط به قبل از سال 98 هنوز در دانشگاه ها بررسی نشده است.
معاون بهداشت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر ضرورت آغاز آموزش حضوری مدارس و دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور، از واکسیناسیون اساتید، اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه های در مردادماه جاری و واکسیناسیون کلیه دانشجویان تا پایان فصل پاییز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۵:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دومین جلسه شورای بین الملل دانشگاه با طرح پیش نویس آیین نامه نحوه احراز صلاحیت علمی و توانایی اعضای هیأت علمی در زبان انگلیسی و ارائه آیین نامه آموزشی دانشجویان غیرایرانی برگزار شد.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۲۱:۲۳    
مجمع فرهیختگان استان کهگیلویه و بویراحمد متشکل از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، فعالان سیاسی و اجتماعی، مدیران و شخصت های برجسته استان در اقدامی خردمندانه ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
متقاضیان می توانند برای اطلاع از جزئیات و ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی به سامانه ساجد به نشانی http://sajed.iau.ir مراجعه کنند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان معاون پژوهش و فناوری دانشگاه سمنان از انتشار کتاب اعضای هیأت علمی دانشگاه سمنان با عنوان Green Extraction in Separation Technology از سوی انتشارات بین المللی CRC Press خبر داد.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۹    
در دومین جلسه هیات ممیزه دانشگاه گیلان در سال 1400 که در اتاق شورای حوزه ریاست برگزار شد با ارتقای مرتبه علمی سه نفر از اعضای هیأت علمی دانشگاه موافقت به عمل آمد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۴:۵۷   + ۴۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانش آموختگان کارشناسی و کارشناسی ارشد متقاضی امریه سربازی دعوت به همکاری می کند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهارکرد: دانشگاه آزاد اسلامی در این برهه با واقعیتی تحت عنوان معیشت اعضای هیأت علمی و کارکنان مواجه است که....
پرتال دانشگاهی   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
اخبار دانشگاهی کشور / اخبار دانشگاه 11 خرداد 1400 - 01 June 2021 وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه ای آخرین وضعیت تسهیلات مسکن به اعضای هیات علمی دانشگاهها را اعلام کرد. ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۰۸:۴۵    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: دانشگاه بخشنامه الف و ب را صادر کرده است که بر حضور مفید اعضای هیأت علمی تاکید دارد و سعی دارد بعدی که قدری نسبت به آن غفلت شده است را مورد توجه قرار دهد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۰۰:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تلاشمان این است که رنگ و روی هیأت علمی به رتبه بندی معلمان بدهیم؛ یعنی مثل اعضای هیأت علمی دانشگاه ها که جایگاه علمی دارند، درباره معلمان هم اینگونه باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
دبیر هیأت ممیزه دانشگاه سمنان از ارتقای 45 نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه سمنان در دوره ششم تشکیل این هیأت به مراتب مختلف علمی خبر داد.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۴    
سامانه حمایت از فعالیت های کیفیت بخش آموزشی در دانشگاه بیرجند راه اندازی شد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان جنوبی، رئیس گروه برنامه ریزی و توسعه آموزشی دانشگاه بیرجند گفت: این سامانه راه اندازی سامانه حمایت از فعالیت های کیفیت بخش آموزشیکاربردی برای ارتقای کیفیت آموزش های دانشگاه ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۰    
تهران- ایرنا- رییس دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: اصلاحات زیربنایی برنامه ریزی درسی و توانمندی اعضای هیأت علمی در این دانشگاه صورت گرفته اما تحقق کامل اهداف مهارتی دانشگاه در سایه حمایت دولت و مجلس امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از تدوین آئین نامه توانمندسازی اعضای هیأت علمی این دانشگاه خبر داد و گفت: نظر دانشگاه بر این بود که صرف داشتن مدرک برای به عضویت درآمدن هیأت علمی کفایت نمی کند بلکه طبق این آیین نامه اعضای هیات علمی باید توانمندی های دیگری هم داشته باشند.
روزنامه بازار کار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تاکید بر رفع دغدغه ها و مشکلات اعضای هیات علمی گفت: برای شنیده شدن صدای اعضای هیات علمی، باشگاه هیات علمی علوم پزشکی تشکیل شده است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- آخرین آمارهای سال 99 موسسه پژوهش و برنامه ریزی آموزش عالی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشان می دهد که 58.9 درصد اعضای هیأت علمی معادل 50 هزار و 797 نفر در دانشگاه های دولتی و 41.1 درصد معادل 35 هزار و 462 نفر در دانشگاه های غیردولتی تدریس می کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۱۱:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
سامانه پایش غربالگری سلامت اعضای هیأت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی راه اندازی شد.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۳۰ - ۰۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان گیلان با اساتید و اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان دیدار و از مرکز رشد و واحدهای فناور بازدید کرد.