چهارشنبه ۰۷ آبانساعت ۰۳:۱۹Oct 2020 28

جدیدترین‌های «نخبه»

خبرگزاری علمی و فناوری   ۵ ساعت پیش    
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری زاهدان، محمد صادق کیخا نژاد، جوان نخبه زاهدانی می باشد که توانسته با به کارگیری از دانش و نوآوری روز دنیا به دستاوردی بزرگ در زمینه کاهش نشت گاز و انفجارسیلندر گاز برسد. نوشتار ذیل حاصل از گفتگوی خبرگزاری علم و فناوری با این جوان نخبه است: ...
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد گفت: دانش آموزان یزدی با قرار گرفتن در میان 51 دانش آموز برتر کشور، موفق به کسب جایزه سال بنیاد البرز شدند.
یزد فردا   ۷ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
دانش آموزان یزدی با قرار گرفتن در میان 51 دانش آموز برتر کشور، موفق به کسب جایزه سال بنیاد البرز شدند.
خبرگزاری مهر   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج- مراسم اهدای جوایز پنجاه و هشتمین دوره موقوفه البرز معروف به نوبل ایرانی با تجلیل از پنج دانش آموز نخبه کردستانی برگزار شد.
مدیرکل اوقاف وامور خیریه هرمزگان گفت: در این همایش که با محوریت موقوفه بنیاد البرز از طریق ویدئو کنفراس با سازمان مرکزی اوقاف همزمان با 20 استان برگزار شد از نخبه برگزیده امیرمهدی جعفری و خانم مبینا وطن خواه با اهدای جوایز تجلیل به عمل آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۹ ساعت پیش    
پنجاه و هشتمین مراسم جایزه نوبل ایرانی، امروز با حضور 51 دانش آموز نخبه کشور برگزار شد.
مبین شکری دانش آموز دره شهری و نخبه علمی برگزیده، پنجا وهشتمین جایزه بنیاد البرز را به خود اختصاص داد.
خبرگزاری برنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
در همایش ملی دانش آموزی پنجاه هشتمین سال جایزه بنیاد البرز، از دو دانش آموز نخبه خراسان رضوی با اهدا جایزه البرز تقدیر شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
آیین تجلیل از نخبگان بنیاد البرز امروز به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد که در این مراسم 2 نفر از دانش آموزان خوزستان تندیس این مراسم را دریافت کردند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۵۱    
در همایش ملی دانش آموزی پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز، از دو دانش آموز نخبه خراسان رضوی با اهدا جایزه البرز تقدیر شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
دانش آموزان نخبه خراسان جنوبی در همایش ملی پنجاه و هشتمین سال جایزه بنیاد البرز، تجلیل شدند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۱۲    
حجت الاسلام نعمتی قرا به اهمیت و جایگاه هیئت های اندیشه ورز برای توسعه فعالیت های مسجدی اشاره کرد و گفت: تلاش داریم از تفکرات و خرد جمعی نخبه های فرهنگی استان استفاده کنیم تا ظرفیت ها و پتانسیل های کانون های مساجد احیا و تقویت شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۴۱    
از 51دانش آموز نخبه کشور در قالب همایش ملی جایزه بنیاد البرز تجلیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۰۷    
در پنجاه و هشتمین همایش ملی بنیاد فرهنگی البرز در استان سمنان از نخبه و فرهیخته علمی سمنانی مبینا موذن تجلیل شد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صبا: اسکار آیزاک در حال مذاکره برای حضور در یک مجموعه ابرقهرمانی دنیای مارول با نام شوالیه ماه است. به نقل از ورایتی، اسکار آیزاک در حال مذاکره برای بازی در مجموعه شوالیه ماه متعلق به کمپانی مارول است. این مجموعه قرار است در سرویس استریم دیزنی پلاس عرضه شود. ...
آوای رشت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی،دکتر محمد ولی روزبهان، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل این سازمان از استراتژی جدید سازمان متبوع خود در جهت بهره برداری حداکثری از مساحت محدوده منطقه با تغییر الگوی ساخت و ساز در بستر فضا و ارتفاع خبر داد و اظهار داشت ...
عصر اترک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۵    
حبیب الله نامور گفت: با توجه به پوشش گسترده فضای مجازی و رسانه، در حال حاضر مرکز آموزش سازمان فضای مجازی بسیج در استان خراسان شمالی، با کمک بسیجیان نخبه و کارآزموده در قالب نهضت سواد رسانه (نسرا) تا مرزی ترین روستاهای استان تحت پوشش آموزش های مجازی و حضوری خود قرار داده است.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۳:۵۵    
فارس: محمدباقر قالیباف، رئیس قوه مقننه در خصوص کمبود نیروی انسانی در آموزش و پرورش افزود: هم اکنون صحبت از کمبود 300 هزار معلم در آموزش و پرورش است. به عنوان مثال برای پیشبرد مأموریت های ناجا نیاز به نیروی انسانی جدید بود اما به صورت عادی دستیابی به این مهم زمانبر محسوب می شد لذا با هماهنگی و ...
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۸    
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: مهدویت یعنی تحقق جامعه عبودیت، یعنی جامعه ای که صالحان بر آن حاکم هستند و باید زمینه های رسیدن به این جامعه را باید فراهم کنیم.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۴۹    
*محمد رضا صفری تالارپشتی استاد دانشکده حقوق بررسی کامل روند بحران قره باغ نشان میدهد که حل این بحران بدون در نظر گرفتن ساختارهای بین المللی و منطقه ای و نیازهای این ساختارها امکان پذیر نخواهد بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
یک مدرس حوزه و دانشگاه گفت: مهدویت یعنی تحقق جامعه عبودیت، یعنی جامعه ای که صالحان بر آن حاکم هستند و باید زمینه های رسیدن به این جامعه را باید فراهم کنیم.
میهن نوین   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۲۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
نرگس آبیار متولد ششم اسفند ماه سال 1350 در تهران، یکی از موفق ترین کارگردانان زن سینمای ایران پس از انقلاب است. استاد نرگس آبیار هم در مقام کارگردانی و هم در مقام فیلمنانویسی موفق بوده و هم ده ها عنوان کتاب در حوزه ادبیات ایران و جهان تالیف و منتشر کرده است و از معدود سینماگران ایرانی است که دست به ...
سینما خانه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۴۶    
فیلمساز کهنه کار سینمای ما بهمن فرمان آرا در آخرین فیلمش نیز نگاهی نخبه گرایانه به فلسفه مرگ را در بستری از زندگی یک نویسنده (روشنفکر)، پرداخت می نماید. مردی که به اعتقاد خود گویا در هیچ یک از دو نوع زندگی اش چه در حوزه حرفه ای (نویسندگی) و چه در زندگی شخصی به [...]
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان گفت: با تشویش گران فضای مجازی در هرمزگان برخوردهای مناسبی صورت گرفت و 15 هزار و 500 تارنمای مجرمانه کشف و برخورد لازم و قانونی صورت گرفت.
فرادید   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
در 2006 میلادی از سوی سازمان نویسندگان آفریقا و آسیا به عنوان شاعر مبارز و زن نخبه و دانشمند مسلمان برگزیده شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۳۱    
گروه استان ها- نماینده ولی فقیه در استان کرمان گفت: وظیفه دانشگاه تربیت نیروی متخصص، متعهد و نخبه برای کشور است تا در سطوح مختلف به کار گرفته شوند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۵    
گروه استان ها- سردار شهید رحیم آنجفی نخبه دوران دفاع مقدس و معلم فرماندهی بود که به دلیل صمیمیت رزمندگان، وی را با لهجه اراکی "عامو رحیم" صدا می کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۵۶    
شیراز- ایرنا- کمیته امداد امام خمینی (ره) کازرون فارس آموزش سمپاشی کشاورزی با پهپاد برای فرزندان نخبه مددجویان تحت پوشش برگزار کرد که هدف از این آموزش، اشتغالزایی اعلام شد.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
محسن رضایی گفت: پیشنهاد می کنم هفت اقتصاددان نخبه و کار آزموده در دبیرخانه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا مستقر شوند و از دیدگاه های آنان در تصمیمات سران سه قوه برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور استفاده شود.
خبرگزاری علمی و فناوری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری استان بوشهر؛ معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به منظور تجلیل از بانوان نخبه و فعال دانشگاهی از سال 1397تاکنون هر ساله اقدام به برگزاری جشنواره ملی زن و علم نموده است که با نکوداشت مریم میرزاخانی با آن همزمان شده است. جشنواره ملی زن و علم ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
به بهانه دهمین سال سفر رهبر معظم انقلاب به قم، صفحه ویژه پس از ده سال در خبرگزاری حوزه راه اندازی شد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۵۶    
رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی قم عنوان کرد: راه اندازی شرکت های دانش بنیان در زمینه زیست فناوری مولکولی و کشاورزی و تولید نانوذرات فلزی باارزش مانند نقره و طلا از دستاوردهای این باشگاه به شمار می رود.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۶    
به بهانه دهمین سال سفر رهبر معظم انقلاب به قم، صفحه ویژه پس از ده سال در خبرگزاری حوزه راه اندازی شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: با برنامه ریزی های هدفمند صورت گرفته 40 جوان خوش فکر در حوزه انیمیشین و بازی های رایانه ای در مرکز نوآوری انیمیشن، رسانه و بازی های رایانه ای مشغول به فعالیت می شوند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۲۲    
زوج نخبه ای که برای خدمت به هم ولایتی، سر از پا نمی شناسند.
مدیر اینفو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری طی نامه ای به رؤسای دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری، فراخوان سومین جشنواره ملی زن و علم(جایزه مریم میرزاخانی) را اعلام کرد. ...
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۳:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش بسیج پرس به نقل از خبرگزاری دفاع پرس؛ از قم ، آئین تجلیل از حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود طیب حسینی و هادی نادری با حضور تعدادی از جانبازان استان برگزار شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجمع نمایندگان گیلان : برنامه ریزی برای استفاده حداکثری از ظرفیت جوانان نخبه در ورزش قهرمانی بسیار ضروری است.
روزنامه همدان پیام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۳    
ساختارسازی، نخبه پروری و بالفعل کردن استعدادهای بالقوه و توانمندسازی نخبگان جزو اهداف کلیدی دانشگاه علمی- کاربردی واحد همدان است. رئیس دانشگاه علمی-کاربردی همدان گفت ...
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
امیری، تحلیل گرو کارشناس مسائل سیاسی غرب آسیا با اشاره به دست برتر توان موشکی ایران در دنیا، گفت: امروز 90 درصد تجهیزات نظامی به همت جوانان نخبه، انقلابی و غیرتمند این مرزوبوم تولید می شود.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۵۷    
رئیس هیات بدمینتون شهرستان خرم آباد بمناسبت هفته تربیت بدنی با تشریح برنامه ها گفت: نخبه پروری و حفظ جایگاه ورزشکاران حرفه ای در اولویت برنامه های هیات بدمینتون خرم آباد است .
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: یواس ای تودی پرتیراژترین روزنامه آمریکایی، در اولین جانبداری انتخاباتی خود، از جو بایدن نامزد دموکرات این دور از رقابت ها، حمایت کرد. این روزنامه در بخش مقاله سردبیر خود ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان همدان گفت: 26 نفر کارآفرین نخبه و مجرب استان همدان، با ایجاد کارگاه های تولیدی و آموزشی، 582 نفر را مشغول به کار کردند.
ریواس جنوب   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۳۳    
به گزارش ریواس جنوب، با حکم آیت الله رئیسی ، به عنوان رئییس جدید دادگستری چاروسا منصوب شد. انصاری پیش از این دادرس دادگستری چاروسا بوده است. وی از معدود مدیران غیر بومی استان است که با استقرار کامل محل سکونت خود در شهر قلعه رئیسی توانست محبوبیت زیادی کسب کند. ...
رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
هک پلاس ، قصه چهار دانشجوی نخبه کامپیوتر است که به خاطر بلندپروازی های به هک کردن سایت های شرط بندی و کسب درآمد نامشروع از بیت کوین دست می زنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۹    
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: دشمن پس از نا امیدی در میادین نظامی، فرهنگی و علمی به دنبال استحاله جوانان ایرانی به ویژه دانش آموزان نخبه این سرزمین و مصادره توانمندی های آنان در راستای مقاصد پلید خود است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مجید الهی راد ضمن تبریک هفته تربیت بدنی و بزرگداشت آن گفت: این نهاد هم اکنون 10 نخبه ورزشی این استان را تحت حمایت های خود دارد که از مجموع این افراد شش نفر دانش آموز و چهار نفر نیز دانشجو هستند.
شبکه قرآن و معارف سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
امروز چهارشنبه 30 مهر 1399 نماینده مازندران در مجلس شورای اسلامی: نماینده مازندرانی مجلس شورای اسلامی دعوت از بانوان نخبه قرآنی کشور در برنامه ستاره ها و معرفی آنها به دنیا را گامی در جهت ارائه تصویر صحیح و واقعی از زنان ایرانی برشمرد.
برترین ها / مثلث   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
خبرآنلاین: عضو جامعه روحانیت مبارز می گوید: اگر شورای نگهبان بانوان را در زمره رجل سیاسی بپذیرد، این احتمال وجود دارد که یک کاندیدای انتخاباتی خانم نیز در سال 1400 به میدان رقابت پا بگذارد. ...