شنبه ۲۵ فروردینساعت ۲۳:۱۶Apr 2024 13
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پالایش»

آوای شرجی نیوز   ۵۳ دقیقه پیش    
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس روز ملی منابع انسانی را در پیامی تبریک گفت.
خبرگزاری برنا   ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان مراودات میان این شرکت و سازمان انرژی اتمی کشور را زمینه سازی برای همکاری های بزرگ و دستیابی به دانش بومی شده برای استفاده در صنعت اعلام کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۸ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت پالایش گازفجرجم از برگزاری 339 عنوان دوره آموزشی کوتاه مدت تخصصی داخلی، طی سال 1402 خبر داد.
شرکت ملی گاز ایران   ۸ ساعت پیش    
طی یک اقدام جهادی توسط متخصصین واحدهای تعمیرات، بهره برداری، مهندسی، کالا و HSE شرکت پالایش گاز بیدبلند یک دستگاه پمپ روتاری جدید میعانات گازی در محوطه فرایندی نصب و راه اندازی شد.
آیین انعقاد قرارداد واگذاری پساب تصفیه خانه های فاضلاب شهرهای شازند، آستانه و مهاجران مابین شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی، شرکت پتروشیمی شازند و شرکت پالایش نفت امام خمینی (ه) شازند با هدف استفاده از پساب در بخش صنعت به صورت هم زمان و متمرکز با حضور رئیس جمهور برگزار شد. ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۲۵ - ۰۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت لاوان درنظردارد خرید اقلام ذیل را به صورت جداگانه را پس از انجام فرآیند ارزیابی کیفی و احراز صلاحیت از طریق مناقصه عمومی به شرکت های مجرب و واجد شرایط واگذار نماید. ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۳:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
عده ای گوش ما را کر کرده بودند که در ترکیه فقط 9 میلیون لیتر بنزین مصرف می شود و ایران پرمصرف است، بررسی کردیم و دیدیم دروغ می گویند و اصلا سیستم ترکیه بر مبنای گازوئیل است نه بنزین! ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۰ - ۱۵:۰۲    
معاونت برنامه ریزی و تولید از اجرای مگاپروژه ها خبر داد و گفت: شاهد حرکت سریع شرکت پالایش نفت بندرعباس بر ریل تولید و توسعه هستیم.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۳/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
بالاخره بعد از حدود 9 سال هرمزگان و شهر بندرعباس صاحب یک تیم لیگ یکی در فوتبال کشور خواهد شد. به گزارش صبح ساحل، اسحاق جعفری رئیس هیئت مدیره و قائم مقام شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی وحید عبیری رئیس هیات مدیره شرکت پالایش نفت تهران، محسن ایران زاد به عنوان مدیرعامل جدید پالایشگاه پایتخت منصوب و سکان این مجتمع پالایشی را بر عهده گرفت.
آوای شرجی نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۶ - ۰۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس به عنوان عضو اصلی و نایب رئیس هیات رئیسه جدید اتاق تعاون ایران انتخاب شد.
شهر بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۲۰:۳۳    
شرکت پالایش نفت تهران (شتران) تغییرات به وجود آمده در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت را اطلاع رسانی کرد.
شانا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۷:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره شرکت پالایش نفت تهران طی حکمی محسن ایران زاد را به عنوان مدیرعامل این پالایشگاه منصوب کرد.
شفقنا   ۱۴۰۳/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
شفقنا- وزیر نفت گفت: در سال جدید 95 درصد عملیات سوخت گیری با کارت سوخت شخصی انجام می شود زیرا این در مدیریت مصرف سوخت موثر است. به گزارش شفقنا، جواد اوجی وزیر نفت در حاشیه هیات دولت گفت: مصارف بنزین در ایام نوروز به نسبت سال گذشته حدود 7 میلیون لیتر رشد داشته است. ...
پول نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۱۴ - ۱۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اسحاق جعفری از قراردادهای 10 ساله کارکنان خبر داد که باعث امنیت شغلی کارکنان در شرکت پالایش نفت بندرعباس می شود.
سرخس خبر   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۶:۴۲    
شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس با رویکردی جهادی و استفاده 100 درصدی از توان داخلی با اجرای پروژه تغلیظ گاز اسیدی ، حفاظت از میراث گران بهای محیط زیست را در راهبردهای این مجتمع گازی قرار داده است.
زیر نویس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۹ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش زیرنویس از اصفهان؛ وزارت بهداشت، صندوق بازنشستگی نفت، سازمان تامین اجتماعی و سهام عدالت در حالت تلفیقی به واسطه زیر مجموعه هایشان بیش از 40 درصد از سهام شپنا را در اختیار دارند. شرکت پالایش نفت اصفهان با در اختیار داشتن 17 درصد سهم بازار در زمینه پالایش نفت خام و تولید فرآورده های [...]
شانا   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۶:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شانا _ گروه عکس: نشست جلیل سالاری، مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با خبرنگاران صبح امروز (چهارشنبه، هشتم فروردین ماه) با محوریت سوخت رسانی نوروزی در محل ساختمان مرکزی این شرکت برگزار شد.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۸ - ۱۲:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
با وجود تغییر سهامداری در پتروشیمی شازند، مدیرعامل این شرکت در شازند می ماند. به گزارش راه مردم: با وجود اینکه علیرضا خلیلی نیا به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در پتروشیمی شازند حضور دارد و سهام شاراک به میزان 51 ...
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۱۲    
گزارش عملکرد 11 ماهه و فعالیت ماهانه دوره 1 ماهه منتهی به 1402/12/29 شرکت پالایش نفت تبریز شبریز را در این مطلب می خوانید.
نبض بورس   ۱۴۰۳/۰۱/۰۷ - ۱۰:۰۷    
گزارش عملکرد 11 ماهه منتهی به 1402/12/29 شرکت پالایش نفت تهران شتران را در این مطلب می خوانید.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۳/۰۱/۰۶ - ۲۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
با وجود اینکه علیرضا خلیلی نیا به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری توسعه ملی در پتروشیمی شازند حضور دارد و سهام شاراک به میزان 51.32 از شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی به شرکت پالایش نفت تهران منتقل شده، محبوبیت و عملکرد مثبت خلیلی نیا مدیرعامل شازند موجب شده تغییرات مدیریتی در شاراک منتفی شود ...
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۸ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از تولید 19 درصد سوخت مورد نیاز کشور خبر داد که بیانگر نقش آفرینی جدی در تامین سوخت کشور است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت بندرعباس(شبندر) تغییرات به وجود آمده در ترکیب اعضای هیئت مدیره شرکت را اطلاع رسانی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۵:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - شرکت پالایش نفت آفتاب با ارسال اطلاعیه ای برای ایرنا، فوت یکی دیگر از مجروحان حادثه 17 اسفند این شرکت را تایید کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۷ - ۱۳:۰۵    
مجتهدزاده از ساخت بیمارستان 8 ماه زودتر از زمان تعیین شده خبر داد و گفت: شرکت پالایش نفت بندرعباس نگاه مهربانی به کودکان بیمار استان هرمزگان دارد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت فرانسوز یزد (کایزد) قراردادی با شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) در خصوص فروش اقلام نسوز منعقد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: 20 کیلومتر لوله برای تامین آب شرب روستاهای بندرعباس تامین شد و در اختیار شرکت آب و فاضلاب استان هرمزگان قرار گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۱۲:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: آبرسانی به روستاهای بخش مرکزی بندرعباس با مشارکت و تحقق مسوولیت اجتماعی 460 میلیارد ریالی این شرکت انجام شد.
سلام نو   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
خبر منعکس شده مربوط به سال های گذشته است که همان موقع با پاسخ گویی سازمان های مربوطه همراه بود. بازنشر آن پس از چند سال و تلاش برای ارتباط این موضوع با شرکت پالایش نفت تهران شائبه برانگیز و مشکوک است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۵ - ۰۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش آسیانیوز؛ یک تیم حرفه ای با حفر تونل هایی طی دو سال به داخل پالایشگاه نفت تهران نفوذ کرده و به لوله اصلی خروجی فرآورده های پالایشگاه نفت تهران فلکه زده و شروع به سرقت فرآورده های نفتی کرده اند! پالایشگاه تهران شرکت پالایش نفت ایرانی است که ظرفیت پالایش آن 250 هزار بشکه در روز است. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت تهران:کلیه تاسیسات و لوله های فرآورده ها و محصولات شرکت پالایش نفت تهران بر روی زمین بوده و این شرکت لوله نفتی درون زمین (آندر گراند) ندارد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۶   + ۳۴ سایت دیگر  
کلیه تاسیسات و لوله های فرآورده ها و محصولات شرکت پالایش نفت تهران بر روی زمین بوده و این شرکت لوله نفتی درون زمین (آندر گراند) ندارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۴ - ۲۳:۰۰    
شرکت پالایش نفت تهران، خبر سرقت از لوله های نفتی پالایشگاه را تکذیب کرد.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در حکمی رضا نوری زاده را به عنوان سرپرست شرکت پالایش گاز سرخون و قشم منصوب کرد.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت تهران (شتران) معادل 51 درصد از سهام شاراک را خریداری کرد.
شرکت ملی گاز ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۱۲:۲۰    
باهدف آمادگی مقابله با شرایط اضطراری، مانور سطح A مقابله با بحران در شرکت پالایش گاز پارسیان برگزار شد.
نبض بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
نماد معاملاتی شرکت پالایش نفت تهران شتران با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، متوقف گردید.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۳ - ۰۰:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وحید عبیری در این باره گفت: بر اساس سند راهبردی و مطالعات بلندمدت متخصصان و کارشناسان بازار سرمایه و پالایشگاه و بررسی های تحلیلی کمیته سرمایه گذاری، شرکت پالایش نفت تهران امروز 51.3 درصد از سهام عمده پتروشیمی شازند متعلق به گروه توسعه ملی به ارزش حدودی 24.1 هزار میلیارد تومان را خریداری کرد. ...
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۲ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان با اشاره به اینکه افقی روشن برای بهره مندی صنایع پالایشی کشور از فناوری های روزآمد هسته ای در صنایع پالایشی کشور فراهم شده است، گفت: ارتقای کیفی محصولات، عملکرد و فرآیندهای پالایشی با استفاده از فناوری های هسته ای در حال بررسی است.
تجارت گردان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۷:۳۶   + ۱۵ سایت دیگر  
با حضور کارشناسان و ارزیابان مدیریت ساختار و توسعه قابلیت های سازمانی در مدت سه روز کاری ارزیابی شرکت پالایش گاز بیدبلند خلیج فارس منطبق با رویکردها و الزامات انجام شد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - مدیر عملیات شرکت پالایش نفت آبادان گفت: این شرکت، سوخت مصرفی مراکز آموزشی خلبانی در مقیاس آزمایشگاهی را برای نخستین بار در کشور تولید کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۵:۰۲    
با تولید کک اسفنجی بدست نیروهای توانمند شرکت پالایش نفت بندرعباس، کشور از واردات بی نیاز می شود تا شاهد پایان وابستگی و آغاز تسخیر بازار های جهانی باشیم.
میزان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۱ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان و معاونان وی از بخش های مختلف سازمان انرژی اتمی و برخی از شرکت های زیرمجموعه آن بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۲۱:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
اهواز - مدیرعامل شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: بخش دوم فاز 2 پالایشگاه آبادان به ظرفیت 90 هزار بشکه در روز در حال ساخت است.
شهر بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۷:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت تهران (شتران) افزایش سرمایه 42 درصدی شرکت را به ثبت رساند.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۲    
تولید و تامین بیش از 18 درصد نیاز کشور بدست شرکت پالایش نفت بندرعباس نشان می دهد که در شکست تحریم ها نقش تعیین کننده ای داشته است.
دانشگاه هرمزگان   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه هرمزگان با همکاری شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس و انجمن علمی گروه مهندسی مکانیک برگزار می نماید مدیریت کارآفرینی و ارتباط با جامعه و صنعت دانشگاه هرمزگان با همکاری شرکت پالایش نفت ستاره خلیج فارس و انجمن علمی گروه مهندسی مکانیک برگزار می نماید ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۳:۰۲    
نشست مشترک سردار سرتیپ دوم پاسدار حسینعلی یوسفعلی زاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خراسان رضوی و یحیی فیضی مدیرعامل شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس در مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان برگزار شد.
اکونگار   ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ - ۱۲:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش نفت آبادان گفت: ظرفیت تولید پالایشگاه آبادان در نیمه شعبان امسال به 500 هزار بشکه در روز رسید و تلاش می کنیم که سال آینده این ظرفیت را بیشتر کنیم.