سه شنبه ۳۰ شهریورساعت ۰۱:۳۰Sep 2021 21
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شرکت پالایش»

روند بازار   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروز مجوز افزایش سرمایه شتران منتشر شد. افزایش سرمایه پالایشگاه تهران چقدر است؟ به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، امروز در اطلاعیه های منتشر شده در سایت کدال، شرکت پالایش نفت تهران با نماد معاملاتی شتران از کسب مجوز افزایش سرمایه 127 درصدی خود خبر داد. ...
بازتاب ایلام   ۶ ساعت پیش    
بازتاب ایلام/مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در راستای حفاظت از محیط زیست در سه بخش هوا، آب و خاک فعالیت های گسترده ای انجام شده که مورد تائید سازمان محیط زیست قرار گرفته است، گفت: تمام پارامترهای پساب تصفیه شده پالایشگاه گاز ایلام استاندارد و حد مجاز قرار دارد.
به همت متخصصان داخلی ، کنسول اپراتوری برد اتاق کنترل آتش نشانی شرکت پالایش نفت اصفهان پس از 50 سال به طور کامل تعویض و به روز رسانی شد.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۳:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در راستای حفاظت از محیط زیست در سه بخش هوا، آب و خاک فعالیت های گسترده ای انجام شده که مورد تائید سازمان محیط زیست قرار گرفته است،گفت: تمام پارامترهای پساب تصفیه شده پالایشگاه گاز ایلام استاندارد و در حد مجاز قرار دارد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۸    
بنگاه های دولتی باید به اهل عمل واگذار شود تا عملیاتی شود، ابلاغ مصوبه رفع موانع واگذاری سهام دولت در شرکت پالایش نفت شازند، ماهیت اقتصاد ایران و تاجیکستان مکمل هم است برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت بندرعباس رتبه برتر حوزه مسئولیتهای اجتماعی بیست و چهارمین جشنواره شهید رجایی را کسب کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - محمد مخبر معاون اول رییس جمهوری مصوبه مربوط به رفع موانع واگذاری سهام دولت در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند را ابلاغ کرد
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت تبریز قصد افزایش سرمایه برای حفظ و تأمین سرمایه در گردش خود را دارد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۳:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
افراد حقیقی امروز 900میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند که بیشترین خروج پول حقیقی از بورس یا فرابورس مربوط به گروه فلزات اساسی و همچنین سهام شرکت پالایش نفت اصفهان بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۵    
شرکت پالایش نفت تهران تصمیمات مجمع عادی سالیانه دوره 12 ماهه منتهی به 1399/12/30 را ثبت کرد.
سرپرست سمت مشاور و رئیس دفتر معاون وزیر و مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران ...
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش طی حکمی علی زیار را به عنوان سرپرست معاونت شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
عضو سابق شورای شهر تهران ضمن هشدار نسبت به تردد نفت کش ها در داخل پایتخت خواستار پیشگیری از وقوع یک بحران جدی شد و گفت: شرکت پالایش و پخش می تواند به سادگی با احداث کمتر از هزار متر جاده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۰:۰۶    
دنیای اقتصاد- تبریز- سیما نیک رفتار : جانشین مدیر طرح SRP شرکت پالایش نفت تبریز از احداث واحد جدید گوگردسازی برای کاهش آلاینده های زیست محیطی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت تولید نیروی برق حرارتی ایران گفت: تلاش مجدانه ای برای تامین سوخت نیروگاه ها در زمستان توسط وزارت نیرو، وزارت نفت و شرکت پالایش و پخش در جریان است.
ریاست جمهوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
براساس تصمیم هیات وزیران در این جلسه، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران موظف شد بدهی ناشی از دریافت تسهیلات صندوق انرژی بانک ملت برای توسعه شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند به مبلغ (778,062 ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز سرخون و قشم گفت: با اتکا به دانش بومی از غیرفعال شدن پالایشگاه گاز سرخون و قشم جلوگیری شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با رشد بیش از چهار درصدی قیمت 6,290را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 155میلیارد تومان عبور کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۵:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش و پخش گفت: تشکیل اتاق فکر کارشناسی، بررسی چالش های بخش های مختلف تولید، انتقال و توزیع، تحولات ساختاری و توسعه به معنای واقعی آن و ضرورت توجه به نقش رگولاتوری در صدر برنامه های اجرایی قرار خواهد گرفت.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجر جم از کاهش 77 درصدی مصرف آب در پروژه تعمیرات اساسی این مجموعه در مقایسه با یک دهه گذشته خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۲:۱۳    
باهدف حفظ و ارتقا سطح ایمنی و سلامت افراد، طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت پالایش گاز سرخون و قشم انجام شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد - بندرعباس - مهین حیدری : مدیرعامل شرکت پالایش نفت لاوان با بیان اینکه بیش از 130 نفر از کارکنان پالایشگاه را که مشمول قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران هستند به زودی تبدیل وضعیت می کند، گفت: تبدیل وضعیت بیش از 540 نفر از کارکنان قرارداد مدت موقت به مدت معین به منظور بهبود معیشت ...
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۲۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام - مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام از تعیین و پایش IOW مطابق با استاندارد API 584-2014 برای کنترل خوردگی واحدهای شیرین سازی در این واحد صنعتی خبر داد و گفت: بمنظور شناسایی عوامل ریشه ای خرابی ها، انجام پروژه های پژوهشی بررسی عوامل خوردگی در واحدهای شیرین سازی این مجموعه انجام شد. ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۷:۲۸    
بسم الله الرحمن الرحیم انالله و اناالیه راجعون خبر عروج ملکوتی سرهنگ پاسدار کامران هزارخانی رئیس فقید سازمان بسیج سازندگی استان کرمانشاه موجب تألم و تأثر خاطر فراوان همگان گردید. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر پروژه ی واحد TGT شرکت پالایش نفت تبریز از راه اندازی پروژه ی بازیافت گازهای انتهایی واحد گوگردسازی در این شرکت خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در پیام خداحافظی خود به دستاورد های این شرکت در زمان مسئولیتش اشاره کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با ثبت قیمت 6,470ریال و جابجایی 240میلیون برگه سهم سبز پوش شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۴۶    
تعمیرات اساسی واحدپالایش گاز 400 در شرکت پالایش گاز بیدبلندپیشرفت فیزیکی 93 درصدی داشته است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۲۱:۲۲    
مدیرعامل شرکت تولید برق نیروگاه های حرارتی ضمن ابراز نگرانی از کسری منابع سوخت در زمستان آینده گفته امیدواریم مصرف کنندگان بخش خانگی و تجاری مراعات کنند تا با کسری گاز مواجه نشویم و مجبور نباشیم سوخت مایع بسوزانیم ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
با تلاش بی وقفه متخصصان نفت، تعمیرات اساسی سه واحد کلیدی در شرکت پالایش نفت اصفهان پایان یافت.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تولید برق نیروگاه های حرارتی با بیان اینکه به جهت کسری منابع سوخت مایع و گاز نگرانی هایی وجود دارد، گفت: خاموشی در فصل زمستان بستگی به برودت هوا و میزان مصرف گاز در بخش خانگی و تجاری دارد، اگر میزان مصرف از رقم پیش بینی شده بیشتر شود، مجبور می شوند گاز ارسالی به نیروگاه ها را کم کنند.
موج   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس پژوهش و فناوری شرکت پالایش گاز ایلام از انجام مطالعه و بهینه سازی طراحی واحد بازیافت گوگرد پالایشگاه ایلام در راستای توسعه پایدار خبر داد و گفت: این طرح در قالب پروژه پژوهشی با عنوان " بهینه سازی طراحی واحد بازیافت گوگرد به منظور کاهش میزان انتشار گوگرد در گاز دودکش نسبت به مقدار طراحی" توسط ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۲:۰۸    
از محمدحسین نوروزی مدیرعامل و رئیس شورای اقامه نماز شرکت پالایشگاه گاز سرخون تقدیر شد .
رئیس بهداشت ایمنی و محیط زیست شرکت پالایش نفت لاوان، در خصوص مسئولیت و جایگاه ویژه شرکت پالایش نفت لاوان در تولید فراورده های نفتی و تامین سوخت مورد نیاز کشور در شرایط همه گیری بیماری کرونا بیان کرد ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۳۰   + ۳۸ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: از مجموع 18 پالایشگاه گاز کشور (12 پالایشگاه گاز پارس جنوبی و 6 شرکت پالایش گاز)، تعمیرات 10 پالایشگاه تکمیل شده و تعمیرات پنج پالایشگاه دیگر نیز در حال انجام است.
شانا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پالایش گاز ایلام با بیان اینکه این پالایشگاه در زمینه تولید گوگرد در پنج ماه امسال نسبت به مدت زمان مشابه پارسال 25 درصد رشد داشته است، گفت: پیش بینی می شود امسال رکورد تازه ای در تولید گوگرد ثبت شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۰۰:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد-تبریز- رامین نیک رفتار : مدیر طرح PSA شرکت پالایش نفت تبریز از افزایش خلوص هیدروژن این شرکت تا 5/ 99درصد با راه اندازی این واحد خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
در معاملات بورس امروز سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس با رشد 3.2درصدی قیمت 6,120را ثبت کرد. همچنین ارزش معاملات این شرکت از رقم 460میلیارد تومان عبور کرد.
روزنامه شروع   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۸    
دیواره سرعت سنگ نوردی و مجموعه اداری- آموزشی کوهنوردی و صخره نوردی هرمزگان با مشارکت شرکت پالایش نفت بندرعباس در راستای مسئولیتهای اجتماعی این مجموعه ساخته و به ورزشکاران این استان اهداء شد.
دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله خرید و فروش بر سهام شرکت پالایش نفت بندرعباس در سررسید آبان 1400، از امروز، 15 شهریور ماه 1400، در بازار مشتقه بورس اوراق بهادار تهران آغاز می شود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رکنا:شرکت پالایش نفت اصفهان در راستای رعایت الزامات زیست محیطی و همچنین مدیریت مصارف انرژی و صیانت از منابع ملی اقدام به تعریف و اجرای پروژه های زیست محیطی در حوزه تولید سوخت های پاک و همچنین مدیریت آب نموده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۰:۱۵    
80 درصد از قطعات پالایشگاهی شرکت پالایش نفت اصفهان ساخت جوانان نخبه ایرانی در شرکت های داخلی است.
مدیر بازرگانی کالای شرکت پالایش نفت اصفهان گفت: پالایشگاه اصفهان 80درصد از قطعات خود را از شرکت ها و صنایع داخلی تأمین کرد. به گزارش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از صداوسیما، مجید شهسواری با اشاره به اینکه در دوران تحریم تأمین برخی قطعات ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۰۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : در روزهایی که ویروس کرونا گلوی مردمان جهان را می فشارد و مردم سرزمین مان را بیش از پیش گرفتار کرده شرکت پالایش نفت تهران با هدف صیانت از سلامت کارکنان خود توانست مرحله اول طرح سراسری واکسیناسیون کارکنان خود را به عنوان یکی از شرکت های نفتی پیشتاز در این زمینه با موفیقت اجرا کند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حاشیه سود خالص شرکت پالایش نفت شیراز در دوره 12 ماهه سال 1399، 14 درصد بوده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۵۵    
سهام شرکت پالایش نفت اصفهان با ثبت قیمت 13,920ریال و جابجایی 90میلیون برگه سهم سرخ پوش شد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
شرکت پالایش نفت لاوان، پالایشگاهی که تا سال 92 با زیان انباشته و سالانه دست و پنجه نرم می کرد، با گذشت حدود 7 سال به رکورد تاریخی سودآوری بیش از دوهزار میلیاردتومانی دست یافت، پالایشگاهی که در سه سال گذشته تحریم آمریکا را شکست.