دوشنبه ۱۰ بهمنساعت ۰۸:۱۰Jan 2023 30
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت نفت»

آنا / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: بخش صنعت در این روز ها مظلوم واقع می شود و ما به ایده ها و روش های نو برای بهینه سازی و کاهش مصرف در همه بخش ها (خانگی، تجاری، صنعتی و نیروگاهی) نیاز داریم.
نفت آنلاین   ۹ ساعت پیش    
رضا مختار از کارکنان وزارت نفت و فعال فضای مجازی با انتشار توییتی در صفحه توییتر خود به خبر استخدام بیش از 3 هزار نفر در وزارت نفت واکنش نشان داد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۶:۱۹    
وزارت نفت مقاطع و رشته های مجاز جهت شرکت در آزمون استخدامی وزارت نفت را اعلام کرد.
روز نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
پازوکی با بیان این که در فروش خانه های سازمانی می توان از همین سازمان برنامه شروع کرد که در جردن 34 واحد آپارتمان دارد که سال هاست خاک می خورد، می گوید: همچنین وزارت نفت در بهجت آباد یا شهرک سامان واحد هایی دارند و از این دست بسیار زیاد است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت از زمان استقرار دولت سیزدهم، یکی از اولویت های اصلی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی این وزارتخانه بوده و تمامی مقدمات لازم برای برگزاری بدون نقص این آزمون انجام شده است ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۵:۳۴    
وزارت نفت: روز جمعه 1402/02/29 با هماهنگی و مکاتبه رسمی با سازمان سنجش آموزش کشور، به عنوان تاریخ نهایی برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در نظر گرفته شده است.
وزارت نفت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در جریان بازدید سه ساعته از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل از غرفه وزارت نفت بازدید کردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
براساس آخرین گزارش سالانه بریتیش پترولیوم (BP)، ایران با سوزاندن سالانه 18.5 میلیارد مترمکعب گازهای همراه، رتبه دوم جهان را در اختیار دارد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۳:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: بحث های مهم و روز صنعت نفت همچون صادرات نفت خام، تولید ال ان جی و فعالیت های حمایتی وزارت نفت در زمینه محصولات ساخت بار اول از جمله مواردی بود که مقام معظم رهبری بر آنها تأکید داشتند ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم بیرجند در مجلس یازدهم با اشاره به اهمیت فعالیت های حوزه انرژی حوزه انتخابیه خود و بحران گاز امسال گفت: اقدام عاجل برای جبران این بحران توسط وزارت نفت انجام گیرد.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس ارشد مدیریت کل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی وزارت نفت گفت: منحنی بازدهی اوراق قرضه آمریکا به حالت معکوس درآمده و اختلاف نرخ بازدهی اوراق قرضه سه ماهه و 10 ساله در آمریکا ...
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم قائنات در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد وزارت نفت در افزایش قبوض گاز گفت: زمانی که با بحران گاز روبرو شدیم از مردم خواستیم که صرفه جویی کنند، اما بعد از عبور از این برهه حساس ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۷ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در جریان بازدید سه ساعته از نمایشگاه توانمندی های تولید داخل از غرفه وزارت نفت بازدید کردند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۷:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
آیا وزارت نفت می داند قبوض میلیونی فقط برای 1.6 درصد مشترکان گاز صادر شده بود که در سردترین ایام سال مصارف نجومی داشتند؟ پس چرا به آنها چنین تخفیف بزرگی دادید؟
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : علیرضا حقدوست، عضو هیات مدیره پتروشیمی پلی نار، درباره راهکارهای کاهش التهاب در بازار پلی پروپیلن با اشاره به اینکه راهکار از سطح پتروشیمی ها فراتر رفته است، گفت: باید یک تصمیم کلی در ارتباط با خوراک های مایع گرفته شود ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۹:۳۱    
کمال آبادی مسئول تدوین تعرفه های شرکت ملی گاز ایران با اشاره به اینکه پنج اقلیم آب و هوایی داریم از سردترین تا گرم ترین گفت:جدول تعرفه برای هر کدام از اقلیمها 12 تا پلکان دارد که برای هر پله یک تعرفه در نظر گرفته می شود
خانه ملت   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس در توئیتی از عدم اجرای آیین نامه "شفاف سازی نحوه توزیع LPG" توسط وزارت نفت انتقاد کرد.
روزنامه شهروند   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۷    
مظاهر انصاری، مدیرکل اچ اس ئی و پدافند غیرعامل وزارت نفت نیز با بیان اینکه قانون هوای پاک برای کاهش آلودگی هوا تکالیف متعدد و متنوعی را به عهده دستگاه های مختلف ازجمله وزارت نفت گذاشته است ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۴۱    
حسین راغفر، استاد اقتصاد دانشگاه: به عنوان مثال امسال مجلس تصویب می کند که فروش نفت بتواند توسط اشخاص و نهادهای مختلف صورت بگیرد؛ بنابراین به طور طبیعی ده ها پرسش مطرح می شود ...
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۷:۰۴   + ۵۸ سایت دیگر  
لازم به ذکر است حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (شنبه، هشتم بهمن ماه) به مدت سه ساعت از نمایشگاه توانمندی های داخلی که در حوزه های مختلف از جمله نفت و پتروشیمی برپا شده بود بازدید کردند.
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۶:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس امور ورزش شرکت ملی نفت ایران در حاشیه مسابقه فینال فوتسال جشنواره ورزشی کارکنان شرکت نفت فلات قاره ایران گفت: خبر خوب برای همکاران این شرکت و شرکت نفت و گاز پارس اینکه در حال ارائه طرحی به اداره کل سلامت و تربیت بدنی وزارت نفت هستیم تا بودجه ورزشی سکوها به طور جداگانه اختصاص یابد.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۵:۵۱    
نسخه الکترونیکی شماره 1096 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۴    
با دستور وزیر بهداشت سقف حقوق کارکنان مراکز درمانی این وزارتخانه برداشته شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۴    
بررسی وضعیت مشمولین بند دال طرح تبدیل وضعیت ایثارگران نشان می دهد اکثر آنها همچنان تبدیل وضعیت نشدند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۴    
بررسی وضعیت مشمولین بند واو طرح تبدیل وضعیت ایثارگران در وزارت نفت نشان می دهد اکثر آنها تبدیل وضعیت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شریعتی گفت:مجلس با قدرت تمام تلاش خود را برای شفاف سازی بودجه شرکت های وزارت نفت خواهد کرد تا سیاست های کلی ابلاغی رهبری تحقق پیدا کند.
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۲   + ۲۴ سایت دیگر  
حسین راغفر استاد اقتصاد دانشگاه می گوید: برای بقای نظام سیاسی مسئله توجه به واقعیت های اقتصاد کشور و الزامات ساختاری یک امر حیاتی برای نظام سیاسی است. در غیر این صورت کشور با بحران های تاریخی مواجه خواهد شد که در تاریخ این کشور احتمالا باید پیامد های آن را با حمله مغول ها مقایسه کنیم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۶:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
یکی از مهم ترین مباحثی که در قانون هوای پاک وجود دارد و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است، بهینه سازی مصرف سوخت در بخش تولید و مصرف است که امیدواریم این هدف گذاری با بودجه ای که وزارت نفت در نظر گرفته است به طور کامل عملیاتی شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۱:۰۴    
پس از آنکه وزارت نفت اعلام کرد مشکلات مالیاتی پرسنل نفت برطرف شده ، این کارکنان در پیام هایی به نفت آنلاین می گویند همچنان مالیات نجومی از حقوق آنها کسر می شود.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۰:۳۴    
کارکنان نفت می گویند فقط زمانی برای ما وعده ها در خصوص اجرای ماده 10 قابل باور خواهد بود که تغییرات اجرای این قانون را در کارت حقوق ببینیم.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
تیم شنای آقایان پایانه های نفتی ایران پس از درخشش در المپیاد ورزشی وزارت نفت در میان استقبال مسئولین و خانواده ها به جزیره خارگ بازگشتند.
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
دوره های آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات اداری و استخدامی وزارت نفت برای کارکنان جدید الاستخدام پایانه میعانات گازی پارس جنوبی برگزار شد
برترین ها / اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
این فیلم در کنار یک سکوی گازی در خلیج فارس گرفته شده و توسط یکی از پرسنل وزارت نفت ارسال شده است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۲۰:۰۴    
مهمترین اخبار منابع انسانی ویژه کارکنان رسمی ، قراردادی و پیمانکاری وزارت نفت در بخش زیر قابل مشاهده می باشد.
آنا / تابا خبر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۳ - ۲۰:۵۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی وزیر نفت درباره مقدار گاز های همراه نفت حذف شده با اقدام های انجام شده گفت: با مجموع اقدام های انجام شده تا پایان سال 1400 حدود 1.5 میلیون مترمکعب در روز از میزان گاز های مشعل کاسته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کردستان رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از اجرای طرح وزارت نفت برای هوای پاک خبر داد و گفت: هفته آینده طرح بهینه سازی مصرف سوخت در کشور با حضور رئیس جمهور افتتاح خواهد شد.
آنا / شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت نفت دولت سیزدهم به منظور اجرای تکالیف قانون هوای پاک 20 میلیارد دلار را به اجرای طرح های توسعه ای پالایشگاهی به منظور توسعه کمی و کیفی فرآورده های تولیدی اختصاص داد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه کیهان نوشت: در دولت قبل به دلیل قصور و تقصیرهای وزارت نفت و وزارت امور خارجه، تبادلات گازی با ترکمنستان و اتصال شبکه گاز ایران به این کشور متوقف شده بود و این مسئله قطع گاز و برق را در پی داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
احتمال واردات بنزین برای ایام نوروز قوت گرفت،برنامه 8 ساله وزارت نفت برای افزایش ظرفیت 2میلیون بشکه ای نفت وافزایش 6.5 میلیون مترمکعب گاز در روز از مهمترین اخبار آب وانرژی درهفته جاری بودند.
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۲:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
میز نفت نوشت: نظمی نوین در نفت کشور شکل گرفته و در حال رشد است؛ جریانی از دل اصول گرایی بیرون آمده است که مسئله اش با اصول گرایان سنتی نفت فرقی اساسی دارد ...
شانا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۷:۴۰   + ۱۰ سایت دیگر  
سامان دهی و ایمن سازی هوتک های جنوب استان سیستان و بلوچستان با تأمین اعتبار از سوی وزارت نفت برای مدیریت آب های حاصل از بارندگی محقق می شود.
مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: در سفر چهار بهمن ماه جاری وزیر نفت به استان تفاهمنامه ای بین استانداری با وزارت نفت در زمینه ساماندهی هوتک های استان منعقد شد که مجری آن بنیاد مسکن استان است.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۴:۵۱    
دستور اجرای این بخشنامه توسط وزارت نفت دولت سیزدهم پس از سال ها وقفه باعث رضایتمندی ایثارگران شده بود اما روند کُند اجرای بخشنامه باعث شده که این شیرینی به کامشان تلخ شود.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سعید بابازاده، مدیر کل بازرسی امور ویژه سازمان بازرسی گفت: طبق قانون هوای پاک تکالیفی به 5 وزارتخانه اصلی ابلاغ شده است و وزارت نفت به تکالیف خود عمل نکرده است.
آنا / رکنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۳:۳۱   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: 65 تانکر سوخت رسان به استان سیستان و بلوچستان اختصاص یافت تا طی 2 سال آینده که خط لوله فرآورده نفتی احداث شود مشکلی در تامین سوخت این منطقه نداشته باشیم.
همشهری   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
وزیر نفت هم بعد از افتتاح این کارخانه گفت: سهمیه 100 لیتری نفت سفید به هر خانوار سیستان وبلوچستان جدا از سهمیه ای که داشتند هدیه کردیم. مصوب شد 50 جایگاه سی ان جی و 30 جایگاه بنزین و نفت وگاز جدید احداث شود که وزارت نفت تجهیزاتش را به صورت رایگان در اختیار بگذارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: از شرکت گاز و وزارت نفت انتظار می رود تا به تعرفه های گاز در فصول سرد خصوصا دی ماه که میزان مصرف به دلیل سرمای هوا در مناطق سردسیر افزایش پیدا می کند یارانه بیشتری اختصاص دهد.