سه شنبه ۱۹ اسفندساعت ۰۴:۱۷Mar 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت نفت»

اقتصاد ایران: وزیر علوم از امضای قراردادهای متعدد دستگاه های زیرمجموعه وزارت نفت با دانشگاه ها در حوزه های صنعت نفت خبر داد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
کتاب سفر به سرزمین نفت: آشنایی با صنعت نفت و اوپک با هدف افزایش سطح دانش نسل های نوجوان و جوان درباره پایه های اولیه صنعت نفت و فعالیت های اوپک، به کوشش انتشارات اداره کل روابط عمومی وزارت نفت چاپ شد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۷:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
دولت وفاق ملی لیبی به دنبال احیای وزارت نفت و گاز این کشور است.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۶:۱۷    
یکی از نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی از پیگیری برای دریافت کمک مالی از وزارت نفت برای تیم فوتبال صنعت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
نهادهای متولی برای تعیین ذخایر هیدورکربوری در وزارت نفت چندگانه و متعدد هستند و بر اساس دستورالعمل های متفاوت ذخایر ایران را تخمین میزنند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۱۰   + ۳۴ سایت دیگر  
تهران- در نشست امروز جلسه شورای اقتصاد به ریاست معاون اول ریاست جمهوری، برخی طرح ها و پیشنهادات وزارت نفت مورد تایید و تصویب قرار گرفت.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
به گفته سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی خوزستان، یک میلیارد تومان اعتبار از بودجه نفت برای تاسیس یازدهمین کتابخانه در شهرستان شوشتر در نظر گرفته شده است.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
درخواست وزارت نفت برای صدور مجوز سرمایه گذاری از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران برای اجرای طرح توسعه ذخیره سازی گاز طبیعی در مخزن شوریجه D میدان خانگیران با مشارکت بخش خصوصی در نشست شورای اقتصاد بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/بوشهر به وزارت نفت که فکر می کنیم، آدم های کت شلوار پوشِ اتوکشیده ای در ذهنمان جا می گیرد که معمولاً حقوق های بالایی می گیرند و از امکانات رفاهی صنعت نفت بهره می برند ...
نفت آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۷:۵۰    
وزارت نفت از شرکت های زیر مجموعه این وزارتخانه خواست هر چه سریعتر اجرای قانون تبدیل وضعیت ایثارگران در این وزارتخانه را اجرایی کنند.
مرصاد   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۵:۰۴    
مرصاد نیوز: فرماندار روانسر گفت: سرمایه گذاری 110 میلیون دلاری وزارت نفت در اورامانات برای احداث صنایع پایین دست پتروشیمی هدیه ماندگار استاندار کرمانشاه به مردم منطقه است که با پیگیری، تلاش و کوشش مستمرمحقق شد.
مرکز تحقیقات راه،مسکن و شهرسازی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۵۲    
تیم تخصصی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی در راستای تکالیف قانونی در حوزه ارزیابی ریسک مخاطرات در شریان های حیاتی کشور و زیر ساخت ها، با مسئولین وزارت نفت در استان زنجان دیدار و گفتگو نمودند.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۰:۰۱    
نسخه الکترونیکی شماره 1008 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد.
وزارت نفت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۰۹:۱۴   + ۱۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با تأکید بر اینکه در توسعه گازرسانی در دولت تدبیر و امید از هیچ بودجه دولتی استفاده نشده، گفت: کشور تاکنون 12 میلیارد دلار از محل فروش سوخت مایعی که با گاز جایگزین شده درآمد داشته و این در حالی است که مجموع هزینه ها در این بخش 6 میلیارد دلار بوده است. ...
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
فرماندار روانسر گفت: سرمایه گذاری وزارت نفت در اورامانات هدیه ماندگار استاندار کرمانشاه به مردم این منطقه است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۳:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی شنیده ها حاکی از آن است، نخستین پرونده ترک فعل که زیر ذره بین یک نهاد نظارتی قرار گرفته، پرونده اقدامات عجیب وزارت نفت در ماجرای صادرات گاز به پاکستان است؛ پرونده ای که در نوع خود می تواند یک نمونه جالب از سوءمدیریت و دروغگویی های بزرگ باشد.
روز پلاس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۲۲:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: درباره تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی ازسوی هیئت دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۸:۱۳    
درباره تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، تصمیمی ازسوی هیات دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است. به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل ازایرنا، فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی عنوان کرد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۹:۱۹   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه در جریان جلسه علنی نوبت عصر امروز مجلس در خصوص بررسی تبصره های هزینه ای لایحه بودجه اظهار داشت: در بحث حقوق ورودی دیدیم که دولت چه اتهاماتی را متوجه مجلس کرد ...
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: نزدیک یک سال است که 8طرح پتروپالایشگاهی از سوی وزارت نفت به صندوق توسعه ملی جهت اعطای تنفس خوراک معرفی شده، ولی صندوق توسعه به آن بی تفاوت است که مصداق تخلف از قانون است.
ایران اکونومیست   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به نقل از شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، فاطمه کاهی گفت: با توجه به شرایط ادامه شیوع کرونا در کشور و مخاطره هایی که سفرهای نوروزی می تواند از نظر گسترش شیوع ویروس کرونا برای مردم داشته باشد، بعید به نظر می رسد که شاهد تخصیص سهمیه نوروزی بنزین باشیم. ...
اقتصاد ایران: سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: درباره تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی ازسوی هیئت دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۵۲ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: درباره تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی ازسوی هیئت دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۴:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
طرح های صادرات گاز ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی با وجود آنکه نخستین قرارداد در دولت مرحوم آیت الله هاشمی (ترکیه) امضا شد در دولت اصلاحات مورد توجه جدی قرار گرفت ...
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی خبر داد: در رابطه با تخصیص سهمیه بنزین نوروزی مازاد بر سهمیه ماهانه، هیچ تصمیمی از سوی هیئت دولت به وزارت نفت ابلاغ نشده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت : عملیات جنگل کاری در یک هزار هکتار ازاراضی این استان با همکاری وزارت نفت کلید خورده است که با تحقق آن فصلی جدید در مدیریت منابع آبی، صنعت گردشگری و بهبود اقلیم و شرایط آب و هوایی منطقه ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه اعلام کرد که سرمایه گذاری شرکت هلدینک خلیج فارس وابسته به وزارت نفت در شهرستان های کنگاور و روانسر از توابع این استان قطعی شده است.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۰:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان که با حضور معاونین و مدیران دستگاه ها و ادارات مختلف برگزار شد ...
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۳۹   + ۵۶ سایت دیگر  
به گزارش بورس نیوز از بلومبرگ :: ایران با مشتریان قدیمی خود در آسیا برای بررسی تمایل آن ها به خرید نفت در صورت رفع تحریم های آمریکا تماس گرفته است. منابع آگاه به بلومبرگ گفتند شرکت ملی نفت ایران حداقل با 5 پالایشگاه آسیایی برای مذاکره درباره قرارداد های عرضه نفت در صورت رفع تحریم ها گفتگو کرده ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: رایزنی لازم با وزارت نفت و شرکت ملی گاز ایران برای تسریع در ایجاد فاز دو پالایشگاه انجام شده است.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
وزارت نفت ملزم به تبعیت از کلیه قوانین و مقررات استخدامی ایثارگران و اجرای آرای کمیسیون ماده 16 شد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۲۱:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده ایران در هیئت عامل اوپک نشست اوپک پلاس را مطلوب خواند و گفت: براساس تصمیم این نشست، روزانه یک میلیون بشکه ای که عربستان به صورت داوطلبانه تنها برای فوریه و مارس کاهش داده بود، برای ماه آوریل نیز ادامه می یابد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۴:۰۹    
رسانه بازتاب در ادامه ارایه تحلیل های کارشناسی از تحولات بین الملل؛ در رویه ای جدید در نظر دارد تا به صورت روزانه جدیدترین اخبار و رویدادهای مرتبط با ایران در رسانه های معتبر خارجی را تحت عنوان بازتاب ایران منتشر نماید. مطلب زیر نهمین شماره از بازتاب ایران است : ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۱۴   + ۳۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ قاسم سلیمانی دشتکی با اشاره به دیدار با وزیر نفت گفت: با آقای زنگنه به تفاهم رسیدیم که طرحی از سوی استان خوزستان آماده شود تا وزارت نفت بتواند از طریق دو منبع، حدود 2 میلیارد دلار کمک بلاعوض برای چهار شاخص اجرای سیستم فاضلاب در شهرهای مختلف، تکمیل پروژه های آب شرب ...
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نخستین سهمیه ماهانه بنزین سال 1400 در کارت سوخت خودروها و موتورسیکلت ها، ساعت 24 روز سی ام اسفندماه سال جاری، شارژ خواهد شد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، از آبان ماه سال 1398 که سهمیه بندی بنزین با دو نرخی شدن آن به سیستم عرضه سوخت کشور برگشت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۱   + ۴۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نمایندگان مجلس طبق مصوبه ای وزراتخانه های نفت و کشور را موظف کردند امکان احداث جایگاه ها و زیرساخت استفاده قانونمند از سوخت گاز مایع در ناوگان حمل و نقل تا سقف 2 میلیون تن در سال را فراهم کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
گویا وزارت نفت با برگزاری یک آزمون نمادین به بهانه ساماندهی نیرو های قراردادی مدت موقت، افراد از پیش تعیین شده ای را تبدیل وضعیت کرده است!
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت در احکامی، سرپرست هسته گزینش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران و سرپرست هسته گزینش شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب را منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۰    
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت از شرکت های دانش بنیان مرتبط با این حوزه در پارک علم و فناوری خراسان رضوی، بازدید کرد.
دولت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۶    
516 استاندارد ملی تدوین شده در وزارت نفت نیازمند بازنگری و روزآمد شدن است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از استاندارد، غلامرضا شریعتی، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جمع مسئولان وزارت نفت ...
اقتصاد آنلاین / خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۷   + ۴۰ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس به وزارت نفت مجوز دادند تا با سرمایه گذاری به مبلغ 800 میلیارد تومان در جهت کاهش مصرف سوخت و کاهش آلودگی هوا اقدام کند.
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
کسری نوری در مصاحبه با بخش باسخنگویان در برنامه زنده رویداد با اشاره به بهره برداری دو پروژه مهم و استراتژیک وزارت نفت در هفته جاری اظهار کرد: این پروژه ها در اقتصاد کشور فوق العاده موثر هستند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۳:۵۵   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: سند عملیاتی حمایت از تولید داخل در حوزه ریلی بین وزارت راه، وزارت صمت و وزارت نفت در حال تدوین است و در یک هفته به تصویب می رسد.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۵ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه بودجه، بانک مرکزی را مکلف کردند که برای برق دار شدن چاه های کشاورزی، مبلغ 2 هزار میلیارد تومان تسهیلات تکلیفی از طریق بانک های عامل با تضمین وزارت نفت به شرکت توانیر و شرکت های زیرمجموعه آن پرداخت کند.
شانا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت گفت: مجموعه این وزارتخانه درباره حمایت از دانش و فناوری های داخلی، زنجیره ای ارتباطی با مراکز پژوهشی ایجاد کرده که پیگیری و اجرای 42 پروژه مشترک پژوهشی و مطالعاتی در حوزه های بالادستی و پایین دستی و صنایع وابسته به نفت، حاصل این همکاری است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۶:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان با بیان اینکه وزارت نفت در تاسیس موزه ها و حفظ فرهنگ تاریخی خود الگوی سایر سازمان ها باشد، گفت: دستگاه های اجرایی با احداث موزه ها از تجربیات این وزارت در نمایش و معرفی دستاوردهای خود استفاده کنند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۶:۳۲   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت نفت در حالی در قالب قرارداد IPC، توسعه سه میدان غیرمشترک را به یک شرکت خارجی واگذار کرده است که این شرکت هزینه توسعه این میادین را حدود 5 برابر رقم واقعی محاسبه کرده و برنامه تولید تجمعی آن نیز کم تر از حد انتظار است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۵:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، محمدرضا کارگر عصر سه شنبه در آیین افتتاح موزه نفت سوزها در کرمان افزود: از این میزان 100 موزه توسط بخش خصوصی شکل گرفته و پنج موزه را وزارت نفت احداث کرده است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان گفت: کوزه نفت سوزها به عنوان شانزدهمین موزه این استان به همت وزارت نفت امروز(سه شنبه) در امارت کنسولگری انگلیس کرمان افتتاح شد.