سه شنبه ۲۷ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۱May 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزارت نفت»

شانا   ۹ دقیقه پیش    
بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز گذشته به کار خود پایان داد. در چهار روز برگزاری این نمایشگاه بیش از 100 تفاهم نامه و قرارداد میان شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت و شرکت های حاضر در این نمایشگاه امضا شد که طی سال های اخیر از نظر تعداد و ارزش تفاهم نامه و قرارداد ...
آنا   ۲۴ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فکر کنید به درد شدیدی دچار شده اید و نزدیکترین بیمارستان به شما، بیمارستان یک وزارت خانه مانند وزارت نفت باشد، با مراجعه به این بیمارستان متوجه خواهید شد که حتی از درب اصلی ورودی هم به شما اجازه نخواهند داد تا شما پارا فراتر بگذارید.
ایسنا   ۴۳ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
وزارت نفت عراق سال گذشته با سه قرارداد که به شرکتهای چینی امکان کنترل بیشتر میادین نفتی این کشور را فراهم می کرد، مخالفت کرد.
پارسینه   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
کرامت ویس کرمی در حاشیه روز چهارم و پایانی بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با بیان اینکه وظیفه شرکت پخش تأمین سوخت مخازن نیروگاه هاست، بیان کرد: تأمین برق مورد نیاز، مهم ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۲۰:۱۸    
گروه استان ها - امام جمعه بوشهر اجرا پیوست های اجتماعی، ورزشی و عمرانی را یکی دیگر از موارد مهم دانست و گفت: مدیریت محیط زیست و زدودن آلاینده ها از جغرافیای استان بوشهر در اولویت برنامه های وزارت نفت قرار بگیرد.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در آخرین روز از بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تامین سوخت نیروگاه ها در سال گذشته را به موقع و مطلوب ارزیابی کرد و گفت ...
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۰   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بیژن مقدم بیرانوند معاون امور شعب و بازاریابی تهران ، صنعت نفت ایران را یکی از ارکان مهم کشور خواند و گفت: بانک ملی ایران با تمام توان از همه شرکت های تولید کننده و دانش بنیان این صنعت در جهت پیشبرد اهدافشان حمایت می کند . ...
ایثار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مشاور وزیر نفت در امور ایثارگران از تبدیل وضعیت استخدامی حدود 29 هزار نفر از ایثارگران وزارت نفت خبر داد و گفت: این رقم 41 درصد ایثارگران وزارت نفت است.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت و انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و مؤسسه های پژوهشی و دانش بنیان صنایع نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی (اپنا) تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۶ - ۱۱:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
وزیر نفت اظهار کرد: امسال وزارت نفت بیش از 40 پروژه جدید به ارزش 30 میلیارد دلار آغاز خواهدکرد و تکیه اصلی ما برای تأمین تجهیزات این پروژه ها شرکت های داخلی است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
کارگاه علمی و آموزشی اوپک امروز (یکشنبه، 25 اردیبهشت ماه) در حاشیه سومین روز بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور ماهد الصایغ، کارشناس ارشد روابط عمومی دبیرخانه اوپک، بهروز بیک علیزاده، رئیس دپارتمان مطالعات بازار نفت و افشین جوان ...
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا؛ احمد مهدوی ظهر امروز (یکشنبه، 25 اردیبهشت ماه) در آیین امضای پنج تفاهم نامه میان هلدینگ های پتروشیمی و شرکت ملی نفت ایران ضمن تبریک این رویداد برای صنعت پتروشیمی تصریح کرد: در گذشته هم مراجعه هایی با همین هدف به وزارت نفت داشتیم، اما اجازه نمی دادند بخش خصوصی وارد بالادستی نفت شود ...
خارگ نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در نشست خبری نمایشگاه بیست و ششم نفت بر دیپلماسی فعال وزارت نفت در دولت سیزدهم تاکید کرد
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
نشست تخصصی ارائه نیازهای اولویت های شرکت ملی نفت ایران و شرکت های تابعه با حضور مدیر پژوهش و فناوری شرکت ملی نفت و تعدادی از شرکت های دانش بنیان برگزار شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۰    
یست و ششمین نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور محمد باقر قالیباف رئیس مجلس و جواد اوجی وزیر نفت، هومن رازدار مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی، محسن خجسته مهر مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، علی باقری کنی معاون وزیر خارجه ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۵:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
افشین جوان، مدیرکل امور اوپک و روابط با مجامع انرژی وزارت نفت بیان کرد: اوپک پلاس حداقل تا انتهای سال 2022 انسجام خود را حفظ خواهد کرد.
بانک ملی   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، ناصر شاهباز امروز (یکشنبه، 25 اردیبهشت ماه)در سومین روز از بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با حضور در غرفه بانک ملی ایران این نمایشگاه را فرصتی مغتنم برای معرفی دستاوردها و برنامه های آتی بانک و نیز بررسی فرصت های همکاری با شرکت های ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه با بیان اینکه هم افزایی ایجابی و مثبتی بین دستگاه سیاست خارجی و وزارت نفت در زمینه صادرات نفت وجود دارد، گفت: این هم افزایی در عمل توانسته است شرایطی را که دشمنان ما می خواستند با عنوان فشار حداکثری بر کشور تحمیل کنند به ناکامی بکشاند.
ارانیکو   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۳:۰۰    
نسخه الکترونیکی شماره 1061 نشریه مشعل وزارت نفت در سایت ارانیکو منتشر شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۵ - ۱۰:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزارت نفت برنامه خود برای تولید، دانش بنیان و اشتغال زایی در صنعت نفت را برای بررسی و تصویب به دولت ارائه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت نفت دولت فدرال عراق خبر داد که دولت اقلیم کردستان، چند میدان نفتی از میادین شرکت نفت شمال را اشغال کرده است.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر علوم گفت: افزایش قیمت ها در اثر یک جراحی اقتصادی حاصل شده که در دانشگاه ها نیز تبعاتی خواهد داشت، اما با کمک دولت تصمیمی بر افزایش تعرفه ها، غذا و خوابگاه نخواهیم داشت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر نفت در امور مهندسی، پژوهش و فناوری گفت: وزارت نفت با در نظر گرفتن بسته های حمایتی از شرکت های نوپا و دانش بنیان در صنعت نفت حمایت می کند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری ایران با مطلوب ارزیابی کردن نمایشگاه بین المللی نفت اظهار کرد: وزارت نفت و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در موضوع حمایت از شرکت های دانش بنیان همکاری نزدیکی دارند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با تأکید بر توسعه صنایع تکمیلی در کشور گفت: امسال به طور جدی به سرمایه گذاران برای ورود به زنجیره صنایع تکمیلی کمک خواهیم کرد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۵    
جمعی از پرسنل قراردادی مدت موقت وزارت نفت در گردهمایی صنفی که صبح امروز در بعضی از شهرهای نفتی ایران برگزار شد خواستار اعمال افزایش حقوق این دسته از پرسنل در سال 1401 بر اساس مصوبه شورای عالی کار شدند.
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر نفت و دبیرکل مجمع کشورهای صادرکننده گاز (جی ئی سی اف) صبح امروز (شنبه، 24 اردیبهشت ماه) در ساختمان مرکزی وزارت نفت دیدار و گفت وگو کردند.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۶    
معاون توسعه و ساخت راه های شرکت ساخت و توسعه زیربنا های حمل و نقل کشور گفت: در صورتیکه وزارت نفت پالایشگاه ها را ملزم به تحویل سهمیه قیر از همین ماه ابتدایی سال کند، توسعه راه ها با سرعت بیشتری اتفاق می افتد.
مدیر طرح سی ان جی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: مصوبه دولت، وزارت نفت را مکلف کرده تا خودروهای عمومی بار و مسافر شامل وانت بارها، تاکسی ها و همچنین خودروهای مسافربر شخصی شامل (اسنپ، تپسی و آژانس های ساماندهی شده وزارت کشور) به صورت رایگان دوگانه سوز کند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۳:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
در جریان نخستین روز از بیست و ششمین نمایشگاه صنعت، نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش تهران، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان به همراه دیگر مقامات و مدیران وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران از آخرین دستاوردهای صنعت نفت کشور بازدید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۵۹    
نماینده مردم شوش در مجلس شورای اسلامی در توئیتی برلزوم تعین تکلیف نیروهای قراردادی نفت توسط وزارت نفت تاکید کرد.
کیهان   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: حضور 44 شرکت خارجی در نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، جلوه ای از اهمیت و اولویت بحث دیپلماسی انرژی و تعاملات خارجی در دولت سیزدهم برای این صنعت است. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ - ۱۱:۳۷   + ۴۵ سایت دیگر  
وزیر نفت با تبیین مهم ترین اقدام های وزارت نفت در دولت سیزدهم بر ضرورت سرمایه گذاری در صنعت نفت تأکید کرد و گفت: با توجه به نیاز سنگین صنعت نفت به سرمایه گذاری، از همه سرمایه گذاران استقبال می کنیم. سرمایه گذاران خوب می دانند که با توجه به بحران انرژی، سرمایه گذاری در این بخش چقدر سودآور خواهد بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۲۲:۱۳    
برخی کارکنان قراردادی صنعت نفت از محاسبه افزایش حقوق خود گلایه کردند. این کارکنان بر بی عدالتی در نظام پرداخت وزارت نفت تاکید دارند.
نفت آنلاین   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۹:۳۵    
مراسم معارفه فرمانده بسیج شرکت نفت خزر با حضور مهندس کمالی مدیرعامل شرکت نفت خزر ، دکتر فلاح مهرجردی فرمانده بسیج وزارت نفت و مهندس طالبی فرمانده بسیج شرکت ملی نفت برگزار شد.
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش نیپنا به نقل از شرکت ملی نفت ایران، نمایشگاه بین المللی صنعت نفت، مظهر نمایش توانمندی ها و آیینه تمام نمای سیاست های وزارت نفت در عرصه اقتصاد و فناوری انرژی است و امروز در شرایط تحریم ها ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۱۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مجلس دیروز بررسی جزئیات طرح شفافیت قوای سه گانه، دستگاه های اجرایی و سایر نهادها را ادامه داد. بنا به مصوبات دیروز مجلس تمام صندوق های بازنشستگی، اعم از فولاد، صدا وسیما، سازمان عشایر، وزارت نفت و بقیه صندوق ها باید تمام عملکرد مالی و غیرمالی خود را شامل قراردادها، معاملات ...
نیپنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۴:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا، طی دیداری مشترک با حضور مرتضی شاهمیرزایی معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی، علی محمد زنگانه استاندار گلستان و محمود اسپانلو دادستان مرکزی استان گلستان، آخرین وضعیت طرح این استان بررسی شد. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت هم زمان با بیست وششمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، رویداد تبادل فناوری با تکیه بر توانمندی شرکت های دانش بنیان صنعت نفت را برگزار می کند.
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
در سفر هفته اخیر وزیر نفت و هیأت همراه به آمریکای لاتین، کشور نیکاراگوئه از مقاصد جدید دیپلماسی اقتصادی بود و به نظر می رسد در زمینه های مختلف توافقاتی انجام شده است. ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
وزارت نفت حقوق کارگران قراردادموقت خود را فقط ده درصد افزایش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۷   + ۷۳ سایت دیگر  
با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی سازمان هدفمندی یارانه ها و صندوق بازنشستگی کارکنان صدا و سیما و وزارت نفت نیز مشمول قانون شفافیت قوای سه گانه شدند.
جنوب نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۷    
جنوب نیوز: انتصاب های اخیر در مجموعه شرکت های وابسته به دولت در منطقه پارس جنوبی مرا به یاد یکی از یادداشت های روزنامه کیهان تحت عنوان ماموریت تخریب و ناکارآمد کردن ساختارها انداخت که در آن یک مقام عالی رتبه دولت یوگسلاوی از دوران دانشجویی بدون هیچگونه رد و نشانی ، نفوذی سیا در آن کشور بود ...
مدیر هسته گزینش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اینکه تا کنون 800 پرونده تفسیر بند و ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه کشور در خصوص جذب ایثارگران اعلان رای شده است ...
پیام فوری   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس هیات عامل ایدرو اعلام کرد : در سال جاری با ادامه عملیات، راه اندازی 3 ردیف گازی باقیمانده پروژه عظیم فاز 14 پارس جنوبی به اتمام می رسد . به گزارش پیام فوری، با راه اندازی این ردیف های گازی فاز 14 پارس جنوبی ، میزان تولید گاز به 2 میلیارد فوت مکعب درروز خواهد رسید. ...
شانا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۱ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت از اعمال افزایش حقوق و دستمزد کارکنان قراردادی و رسمی وزارت نفت طبق قانون ابلاغی دولت خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۱   + ۲۷ سایت دیگر  
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا، محسن جوهری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در سال 99 سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، افزایش 54 درصدی حق العمل کاری را برای کلیه جایگاه های عرضه سی.ان ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۹:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تکذیب شایعات افزایش قیمت بنزین با تغییر در نظام پرداخت یارانه ها، گفت: تغییری در قیمت بنزین نداریم و دولت برنامه ای برای افزایش قیمت بنزین ندارد.
نبض بازار   ۱۴۰۱/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت از هدر روی روزانه 30 میلیون متر مکعب گاز همراه نفت در میادین نفتی ایران خبرداد.