جمعه ۱۱ اسفندساعت ۲۱:۵۹Mar 2024 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش صادرات»

اسپوتینگ روسیه   ۱۴۰۲/۱۲/۱۱ - ۰۰:۲۱   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش اسپوتنیک به نقل از "ایرنا"، جواد اوجی در هفدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های ایران و روسیه اظهار داشت که اکنون فضای همکاری ایران و روسیه در بالاترین سطح قرارداد و تصمیمات زیر نظر مستقیم روسای جمهور دو کشور است ...
وقت نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۱۰ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
وقت نیوز - رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از افزایش 20درصدی صادرات محصولات کشاورزی استان طی 10 ماهه امسال خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه از ثبت رکوردی تازه در زمینه حجم مبادلات تجاری تهران و مسکو در سال 2022 میلادی خبر داد.
شانا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۲۱:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون نخست وزیر روسیه از ثبت رکوردی تازه در زمینه حجم مبادلات تجاری تهران و مسکو در سال 2022 میلادی خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر نفت گفت: ارزش صادرات ایران به روسیه هم به لحاظ حجمی و ارزشی رشد داشته است همکاری اقتصادی نه تنها منجر به رشد اقتصادی دو کشور خواهد شد بلکه زمینه ترقی سایر کشورهای منطقه را فراهم خواهد کرد.
پول نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۳:۰۲    
حسین گروسی از آمادگی برای تسهیل تردد از گمرک بازرگان خبرداد و گفت: منطقه آزاد ماکو بر جهش تولید و افزایش صادرات تاکید دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۲:۴۰    
توقف موقتی صادرات نفت سوکول از جزیره ساخالین در کرانه اقیانوس آرام، با افزایش صادرات نفت اسپو از بندر کازمینو، جبران شد و صادرات چهار هفته ای روسیه را به بالاترین میزان در چهار ماه اخیر رساند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۵۹   + ۱۷ سایت دیگر  
توقف موقتی صادرات نفت سوکول از جزیره ساخالین در کرانه اقیانوس آرام، با افزایش صادرات نفت اسپو از بندر کازمینو، جبران شد و صادرات چهار هفته ای روسیه را به بالاترین میزان در چهار ماه اخیر رساند.
ایفنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۹ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - مرکز فناوری جنوبی چین، شنژن، برنامه هایی را برای گسترش صادرات خودرو به اجرا گذاشته است، طرحی که احتمالاً به ترس غرب در مورد افزایش رقابت چینی برای تولیدکنندگان داخلی دامن می زند ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با تأکید بر اینکه انتظارات روانی در خصوص نوسانات بازار ارز منطبق با واقعیت های اقتصادی نیست، گفت: پارامترها و شاخص ها از جمله کاهش نرخ رشد نقدینگی، افزایش صادرات نفتی و ثبت سفارش کالا و کاهش قاچاق نشان می دهد بانک مرکزی در مدیریت بازار ارز موفق است
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۱۱:۴۱   + ۱۱ سایت دیگر  
آمریکا موافقت کرد برای توسعه کریدور گاز جنوبی، با جمهوری آذربایجان همکاری کند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/همدان یک نامزد انتخابات مجلس دوازدهم گفت: راهکار افزایش صادرات و بازاریابی هدفمند کشور در دنیا و رایزنی اقتصادی ما جای کار زیادی دارد که باید توسط دولت و مجلس توجه ویژه به آن شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۸ - ۰۸:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان افزایش صادرات و شناخت فرصت های سرمایه گذاری با عربستان لازمه تقویت ارتباط تجاری با این کشور عنوان کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۵    
دولت با هدف توسعه زنجیره مس و افزایش سهم ایران در بازار جهانی، شرکت توسعه زنجیره مس ایران را تاسیس کرد.قرار است با تاسیس این شرکت زمینه تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالاتر فراهم شود.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۵   + ۳۱ سایت دیگر  
طبق اعلام وزارت جهاد کشاورزی، در مقایسه صادرات پیاز در سال های 1401 و 1402، میزان صادرات در دی ماه 1402 بعد از اعمال عوارض صادرات 9 هزار تن و در سال 1401 به میزان 8 هزار تن است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۱۲/۰۷ - ۰۹:۲۴   + ۳۸ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل ایران آنلاین کاظم جلالی در آستانه نشست کمیته های تخصصی هفدهمین کمیسیون دائمی همکاری های اقتصادی و بازرگانی جمهوری اسلامی ایران و فدراسیون روسیه بیان کرد ...
ایران پرس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
میزان صادرات کالا از گمرکات استان گلستان در شمال ایران به کشورهای خارجی از ابتدای امسال (1402 شمسی)، 39 درصد افزایش یافته است.
رویداد ایران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شرکت ملی گاز ایران در فرایند توسعه، سهم خود از اقتصاد کشور را همواره افزایش داده است. توسعه سهم گاز در سبد انرژی در داخل و نگاه به بازار های جهانی گاز و در نتیجه افزایش صادرات و بزرگتر شدن سهم ایران از تجارت جهانی گاز ...
منطقه آزاد ماکو   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری منطقه آزاد ماکو، حسین گروسی در حاشیه جلسه کمیته افزایش درآمد و کمیسیون جهش تولید وصادرات منطقه افزود: هدف از این جلسه تسهیل تولید و افزایش صادرات است. ...
صدای بورس   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: از ابتدای سال آینده شورای گفت و گوی بخش تعاون با رویکرد بررسی راهبردهای توسعه ای و افزایش صادرات این بخش در استان تهران تشکیل می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر تعاون، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت: از ابتدای سال آینده شورای گفت و گوی بخش تعاون با رویکرد بررسی راهبردهای توسعه ای و افزایش صادرات این بخش در استان تهران تشکیل می شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: دولت سیزدهم توانست با یک سری اقدامات از جمله ارتقا زیرساخت ها و دیپلماسی مناسب اقتصادی زمینه ارتقا صادرات نفت را ایجاد کند که قابل تقدیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
میزان صادرات انواع داروهای دامی نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل 38 درصد افزایش داشته است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۳:۴۵    
افزایش صادرات مواد غذایی در پاکستان باعث گرانی کالا های اساسی و ضربه شدید به مصرف کنندگان داخلی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۱۲/۰۲ - ۱۲:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سال آینده شورای گفت وگوی بخش تعاون با هدف بررسی راهبردهای توسعه ای و افزایش صادرات تعاونی ها در استان تهران تشکیل می شود.
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) اعلام کرد: ارزش صادرات بخش معدن و صنایع معدنی در 10ماه امسال از 11 میلیارد دلار فراتر رفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت با تاکید بر ضرورت افزایش صادرات کشور گفت: ناترازی در صادرات با برخی کشورها به شدت مشهود است که باید رفع شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۹ - ۰۸:۴۰   + ۱۵ سایت دیگر  
مد یرعامل اتحاد یه سراسری تعاونی های فرش د ستباف با اشاره به اینکه مصوبه رفع تهد ارزی فرش 1402در 15بهمن ماه ابلاغ شد و در بودجه 1403 مجدداً این مصوبه برقرار شد گفت: مشکل صادرات فرش ناشی از خود تحریمی داخلی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۲۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
تاجیکستان 17 درصد صادرات برق خود را به افغانستان افزایش می دهد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۳ سایت دیگر  
نشست اعضای مجمع کارآفرینان ایران با مهدی ضیغمی، معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران روز چهارشنبه (25 بهمن ماه 1402) با حضور حمیدرضا غزنوی دبیرکل این مجمع برگزار شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۵ - ۰۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : بر اساس داده های دولتی و منابع صنعتی کره جنوبی، صادرات محصولات برنج فرآوری شده این کشور در سال 2023 در بحبوحه رشد تقاضای جهانی برای گزینه های غذایی مناسب به بالاترین حد خود رسید. برنج یکی از مهم ترین غلات و اقلام غذایی جهان است ...
نصر نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
نصر: کسری تجاری آمریکا در آخرین ماه سال 2023 کمی افزایش یافت؛ اما درمجموع در سال گذشته به دلیل کاهش واردات و افزایش صادرات بیشترین کاهش را طی 14 سال گذشته داشت.
فرارو   ۱۴۰۲/۱۱/۲۴ - ۰۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حوادثی مانند حملات هواپیما های بدون سرنشین به پالایشگاه ها در Ust-Luga و Volgograd بر صادرات تاثیر گذاشته و انتظار می رود صادرات نفتا و سوخت جت، روند نزولی داشته باشد. تحلیلگران هشدار می دهند که افزایش صادرات نفت خام، تعهدات روسیه در قبال اوپک پلاس را تحت الشعاع قرار خواهد داد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون استاندار زنجان در خصوص ابهام در زمینه کاهش یا افزایش صادرات استان توضیحاتی را ارائه کرد و گفت: حجم و وزن صادرات از مبدأ سه برابر شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرعامل شرکت تراکتور سازی کردستان، صادرات دستگاه های تراکتور نسبت به سال قبل 38 درصد رشد داشته است.
نقدینه   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۹:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مجیدرضا حریری؛ رئیس اتاق بازرگانی ایران و چین در گفت وگو با خبرنگار ایبِنا در پاسخ به این سوال که شاه کلید توسعه تجارت ایران چیست ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۱۱/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد -گروه بازرگانی : تجارت خارجی محصولات کشاورزی یکی از ارکان اساسی در اقتصاد بدون نفت ایران به شمار می رود. بخش کشاورزی ایران با داشتن خصیصه هایی مانند بهره مندی از وضعیت جغرافیایی مناسب و نیروی کار ارزان، امکان تولید و صادرات محصولات در فصول مختلف سال را دارد ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۲۲:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
ارومیه - ایرنا - معاون باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: روند صادرات سیب درختی امسال بسیار مطلوب بود و نسبت به پارسال 15 درصد افزایش صادرات در کشور ثبت شده است.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۲:۳۲    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از نیروگاه شهیدسلیمی نکا، مدیرعامل شرکت قطعات توربین شهریار با اشاره به افزایش صادرات خدمات بازسازی قطعات داغ توربین های نیروگاهی به کشورهای همسایه در دولت سیزدهم ...
بسیج   ۱۴۰۲/۱۱/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان از افزایش صادرات آبزیان از استان سیستان و بلوچستان در سال جاری خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۲۲:۲۲    
بانک مرکزی پاکستان اعلام کرده است که صادرات به افغانستان در شش ماه اخیر افزایش یافته است.
مدیرعامل شرکت قطعات توربین شهریار با اشاره به افزایش صادرات خدمات بازسازی قطعات داغ توربین های نیروگاهی به کشورهای همسایه در دولت سیزدهم، گفت: این مجموعه در این مدت از محل ساخت پره توربین و یاتاقان های نیروگاهی موجب جلوگیری از خروج 10 میلیون دلار ارز از کشور شده است.
ساعت24   ۱۴۰۲/۱۱/۲۱ - ۰۸:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
ساعت 24- رئیس انجمن کارفرمایی صنعت روکش های مصنوعی، نئوپان و ام دی اف ایران با بیان اینکه حمل و نقل و مشکلات مربوط به قرنطینه چوب از جمله موانع واردات چوب است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۹:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برای برون رفت از مشکلات راهی جز تولید صنعتی و افزایش صادرات نداریم.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۲/۱۱/۱۸ - ۱۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
کشور چین اواخر ژانویه 2024 از برنامه کاهش 10 تا 15میلیون تنی صادرات فولاد در سال 2024 خبر داد. این خبر نوید فرصتی ویژه برای فولادسازان ایرانی می دهد تا با افزایش صادرات، سهم یک یا دو میلیون تنی از کسری 15میلیون تنی صادرات فولاد چین در سال را 2024 به خود اختصاص دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۵:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کرمان می گوید: در سفر کاری که ماه گذشته به نیجریه داشته از نزدیک در جریان ظرفیت های بازار کشورهای آفریقایی برای حضور فعالان اقتصادی و افزایش صادرات از کرمان به این قاره قرار گرفته است.
آنا   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۳:۰۱    
رئیس سازمان توسعه تجارت ایران با اشاره به اهمیت افزایش صادرات کالاهای با ارزش افزوده بالاتر و و دانش بنیان و لزوم تنوع بخشی کالاها و بازارهای صادراتی، انعقاد موافقت نامه تجارت آزاد با اوراسیا را فرصتی برای افزایش رقابت پذیری واحدهای تولیدی و صنعتی و مشوقی برای ورود به بازارهای صادراتی عنوان کرد.
مازنی نیوز   ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ - ۱۲:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
روابط عمومی حوزه نظارت گمرکات مازندران اعلام کرد: صادرات انواع کالا از مرداد ماه 1400 تا پایان دی ماه 1402 به وزن 3 میلیون 270 هزار تن و ارزش بیش از 721 میلیون و 483 هزار دلار از طریق 5 گمرک صادراتی استان (نوشهر، امیرآباد، فریدونکنار، ساری و آمل) بوده است؛ که از نظر وزنی [...]