دوشنبه ۰۷ آذرساعت ۰۵:۵۶Nov 2022 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش صادرات»

شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
فلاح، با بیان اینکه از ابتدای امسال بیش از 5.2 میلیارد دلار صادرات از خوزستان انجام شده است، گفت: به منظور استفاده از افزایش ظرفیت صادرات، فعال شدت بازارچه های مرزی در دستور کار قرار دارد.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با اشاره به افزایش صادرات منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: با بهره برداری از این سه پست اسکله و افزایش صادرات در این مجتمع اقتصادی، بحث آمایش سرزمینی و توزیع متناسب بنگاه های اقتصادی در این نوار ساحلی در هرمزگان رونق پیدا خواهد کرد.
بام میبد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۸:۰۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد خواستار برگزاری نشستهای تخصصی و بررسی راهکارها و الگوهای توسعه و نوآوری در تولید محصولات برای افزایش صادرات و بازاریابی صنایع دستی شد.
روزنامه کسب و کار   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۵۵   + ۸ سایت دیگر  
کسب و کار نیوز- بیست و دومین نمایشگاه بین المللی رنگ، رزین، پوشش های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری با تمرکز بر افزایش صادرات تولید داخل از تاریخ 9 لغایت 12 آذر در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
معدن24   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
صادرات محصولات سنگ آهن پس از رکورد 735 هزار تنی شهریور ماه امسال (به ارزش 92 میلیون دلار)، در مهرماه کاهش 37 درصدی یافته و به 463 هزار تن (به ارزش 63 میلیون دلار) رسیده است. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سامانه کدال، هفته گذشته گزارش های متنوعی را منتشر کرد. کلر از افزایش سود عملیاتی خود در 6ماه ابتدایی سال به دلیل افزایش صادرات و افزایش خبر داد. دتولید مانند سایر شرکت های گروه دارویی مجوز افزایش نرخ برخی از محصولات را دریافت کرد ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۴:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گمرک بندر دیر با اشاره به افزایش صادرات مواد غذایی و معدنی به قطر گفت: در 8 ماه امسال افزون بر 52.5 میلیون دلار کالا از بندر دیر به کشور قطر صادر شده است.
قدس آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۰۴:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دولت اعلام کرده در جست وجوی روشی جدید برای بازارسازی نفت، افزایش صادرات و بی اثرسازی تحریم نفتی، زمینه فروش نفت به اشخاص مورد تأیید دستگاه ها را فراهم کرده است، اما این شیوه فروش به عنوان اقدامی خام و غیرکارشناسی در رسانه ها با موجی از انتقادها روبه رو شده است.
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۷:۱۳    
اقتصاد نیوز نوشت:در هفت ماه منتهی به آبان سال جاری کدام کشورها بیشترین مشارکت منفی در صادرات ایران داشته اند و کدام کشورها بیشترین مشارکت مثبت در افزایش صادرات داشته اند؟
عصر خبر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز نوشت:در هفت ماه منتهی به آبان سال جاری کدام کشورها بیشترین مشارکت منفی در صادرات ایران داشته اند و کدام کشورها بیشترین مشارکت مثبت در افزایش صادرات داشته اند؟
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور روسیه اعلام کرد که مسکو آماده است صادرات کود را افزایش دهد.
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد در گزارشی به موضوع علت کاهش قیمت نفت ایران به پایین ترین سطح 10 ماه گذشته پرداخته و عنوان می کند که افزایش صادرات نفت ایران در زمان پایین ترین قیمت صورت گرفته است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیر عامل شرکت توانیر درباره برنامه افزایش صادرات برق به عراق اظهار کرد: در حال حاضر صادرات برق به این کشور مطابق قرارداد و بر پایه قرارداد پنج ساله انجام می شود ...
آذرمغان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
سیدحامد عاملی در گفت وگو با پایگاه خبری تحلیلی آذرمغان اظهار داشت: در راستای لزوم توسعه فرصت های صادراتی استان اردبیل و توجه به وضعیت اقتصادی تولیدکنندگان درصدد هستیم تا از ظرفیت تولید سیب زمینی برای افزایش صادرات در استان استفاده کنیم که به همین منظور در حال حاضر دریافت مجوز صادرات 100 هزار تن سیب ...
ایانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۷:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان با هیئت ممیزی روسیه در شهرکرد دیدار و از توانمندیهای استان در زمینه صادرات با ایشان گفتگو کرد.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – گلدمن ساکس پیش بینی قیمت نفت خود را با 10 دلار کمتر به 100 دلار در هر بشکه کاهش داده است و دلیل آن نیز قرنطینه در چین است که تقاضا برای این کالا را کاهش می دهد. ...
استانداری مازندران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۰:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران، حسن خیریانپور در نشست کارگروه توسعه صادرات غرب مازندران با عنوان اینکه توسعه کشت گلخانه ای و افزایش صادرات، و همچنین بهسازی و نوسازی و مدرن کردن گلخانه های موجود استان مازندران یکی از مصوبات نشست این کارگروه بوده است ...
روز پلاس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
از هفته گذشته صادرات محصولات ایرانی و بخصوص مواد غذایی به قطر، سیر صعودی به خود گرفته است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت توانیر گفت: افزایش صادرات برق به عراق بستگی به نیازهای این کشور دارد اما در هر حال ما زیرساخت های لازم برای افزایش صادرات را داریم.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
کردی مدیرعامل توانیر از نهایی شدن طرح تعویض کولرهای گازی فرسوده طی دو ماه آینده خبر داد و گفت: بهینه سازی مصرف در گذشته صرفه اقتصادی نداشت و بسیاری از صنایع رغبتی برای ورود به این حوزه نداشتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۸/۳۰ - ۱۲:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل گمرک بوشهر از اختصاص دو مجوز ویژه گمرکی به گمرک دیر به عنوان مهمترین پایانه صادراتی و ترانزیتی کالا از کشورمان به کشور قطر خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۰۹:۱۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت با تصویب آیین نامه فروش نفت به اشخاص به دنبال اجرای الگوی loan for oil یا بازپرداخت وام با نفت است که یک روش بازارسازی نفت برای افزایش صادرات و بی اثرسازی تحریم نفتی است و این مدل با ماجرای بابک زنجانی تفاوت اساسی دارد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۲۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
احمد علیرضابیگی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در نشست وزرای خارجه اکو در تاشکند: ایجاد همگرایی میان ایران و اعضای اکو می تواند زمینه ساز عبور از سیاست های تحریمی باشد، درواقع اکو فرصتی برای افزایش صادرات محصولات ایرانی به منطقه است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۹:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم تبریز در مجلس وجود ثبات سیاسی و اقتصادی را لازمه افزایش تجارت و صادرات عنوان کرد و افزود: عوامل مختلفی در ایجاد فضای امن برای صادرات دخیل هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۸ - ۰۸:۱۸   + ۵۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فائو در گزارشی از جزئیات تولیدات کشاورزی ایران در سال زراعی 2022 از رشد 25 درصدی تولید گندم ایران در این سال خبر داد و کل تولید غلات ایران در این سال را 19.5 میلیون تن اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رشت – ایرنا - رئیس اتاق مشترک ایران و روسیه راه حل افزایش صادرات را در رفع مشکلات زیرساختی دانست و گفت: ما در زیرساختها دچار مشکل هستیم تا این مسائل برطرف نشود نمی توانیم در این حوزه توسعه لازم را داشته باشیم.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
داود دانش جعفری، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر ساماندهی بخش صادرات کشور، مبادلات تهاتری را راهی موثر برای کاهش بار منفی تحریم دانست.
دیار میرزا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۵:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی و صادرات استان گفت: رونق اقتصادی و افزایش صادرات در گیلان با توجه به پرتودهی محصولات کشاورزی محقق می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به ظرفیت های بخش کشاورزی و صادرات استان گفت: رونق اقتصادی و افزایش صادرات در گیلان با توجه به پرتودهی محصولات کشاورزی محقق می شود.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۶ - ۱۰:۱۹    
همان طور که در محصولات و خدمات مختلف به دنبال رسیدن به برندینگ هستیم، در ترانزیت نیز احتیاج داریم که خدماتمان دارای نشان تجاری ارزشمند و محبوب باشد تا با افزایش صادرات برای کشور ارزآوری داشته باشیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۶:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
صادرات کودهای معدنی روسیه به کشورهای دوست نظیر هند و چین اخیرا افزایش یافته است.
آنا / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و روسیه با بیان اینکه شرایط ویژه ای برای افزایش حجم مبادلات تجاری ایران و روسیه فراهم شده است، گفت: تمایل داریم میزان صادرات خود را به روسیه ارتقا دهیم.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۱۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور مهندس دانشی مدیر عامل و جمعی از مدیران شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب جلسه پیش بینی 5 ساله بهره دهی چاه های نفت و تولید، توزیع و تزریق گاز شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران برگزار شد. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۲۱:۳۷    
کاشفی، رئیس اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوریه ابراز امیدواری کرد صادرات امسال ایران به سوریه به 300 میلیون دلار برسد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۳ - ۰۸:۳۲    
گزیده اخبار و تحولات اقتصادی ژاپن در هفته سوم آبان ماه 1401 مندرج در رسانه های این کشور به شرح زیر ارائه می گردد. افزایش صادرات مواد غذایی ژاپن افزایش صادرات مواد غذایی و کالاهای کشاورزی ژاپن به سطح بی سابقه ای رسیده است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
کرمانشاه- راه آهن کرمانشاه به مرزخسروی از پروژه های مهم استانی و ملی است که می تواند راه آهن کشور را به شبکه ریلی عراق متصل کند و در افزایش صادرات کالا به کشورهای همسایه نقش مهمی داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۷:۴۳    
مدیرکل گمرک دوغارون تایباد گفت: در سه ماهه اخیر، با افزایش صادرات در این مرز زمینی، بالغ بر 26 میلیون دلار کالا به افغانستان صادر شد که افزایش 17 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می دهد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۶:۲۲   + ۲۲ سایت دیگر  
شقاقی شهری گفت: افزایش قیمت نفت، صادرات نفتی و همچنین افزایش قیمت فرآورده های نفتی موجب شده کسری تجاری کشور کاهش پیدا کند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ارزش صادرات روسیه به کشور های اروپایی در مقایسه با شرایط پیش از آغاز جنگ در اوکراین، افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۱:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - با حضور بیشتر شرکت های ایرانی در پنجمین نمایشگاه صادرات و واردات بین المللی چین در شانگهای، ایران به دنبال ارتقای محصولاتش از طریق این نمایشگاه برای صادرات به چین است.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا-اداره اطلاعات انرژی امریکا امروز یکشنبه از افزایش قابل توجه صادرات نفت عراق به این کشور طی هفته گذشته خبر داد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از پایگاه خبری شفق نیوز عراق، میانگین واردات نفت خام امریکا طی هفته گذشته از 9 کشور به 5 ...
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۸/۲۱ - ۱۱:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
فولاد هرمزگان با نماد هرمز در بورس، با اجرای 4 طرح توسعه ای در برنامه های خود، می تواند آینده درخشانی را برای سهامداران خود ثبت کند. اجرای این طرح هی در گام اول منجر به افزایش تولید و در گام بعدی افزایش صادرات را به همراه دارد.
سلام نو / ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۹:۴۹   + ۴۱ سایت دیگر  
دبیرکل اتاق مشترک ایران و عراق گفت: پیش بینی می شود که صادرات ایران به عراق تا پایان سال به 10 میلیارد دلار برسد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۱۱:۰۸    
شفقنا-روزنامه ینی شفق ترکیه در گزارشی نوشت: پس از آغاز بحران انرژی در کشورهای اتحادیه اروپا، صادرات کالاهای زمستانی، پتو و بخاری ترکیه به اروپا افزایش قابل توجهی داشته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
رایزن بازرگانی ایران در چین گفت 11 شرکت از ایران در پنجمین نمایشگاه بین المللی واردات چین در شانگهای شرکت کرده اند تا از این فرصت برای معرفی محصولات خود و افزایش صادرات به این کشور استفده کنند.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۱/۰۸/۲۰ - ۰۱:۳۰    
در حالی که اتحادیه اروپا می گوید به زودی تعیین سقف قیمت نفت خام روسیه را آغاز می کند بر میزان صادرات محموله های نفتی این کشور افزوده شده است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۲۳:۰۱    
می متالز - در ماه اکتبر با بهبود مشکلات حمل و نقل صادرات سنگ آهن روسیه افزایش یافت در حالی که بازار داخلی آن هنوز در رکود بود. در ماه اکتبر روسیه 1.2 میلیون تن سنگ آهن صادر کرد که 41 درصد رشد ماهانه داشت.
ایفنا   ۱۴۰۱/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – در ماه اکتبر با بهبود مشکلات حمل و نقل صادرات سنگ آهن روسیه افزایش یافت در حالی که بازار داخلی آن هنوز در رکود بود. در ماه اکتبر روسیه 1.2 میلیون تن سنگ آهن صادر کرد که 41 درصد رشد ماهانه داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: یکی از موتورهای محرک اقتصاد، صادرات است و تکمیل زنجیره و تاثیرات آن بر افزایش صادرات استان مهم است.
می متالز   ۱۴۰۱/۰۸/۱۷ - ۱۶:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
می متالز - بر اساس گزارش اداره کل گمرک چین، این کشور 5.18 میلیون تن انواع فولاد در ماه اکتبر صادر کرد که رشد ماهیانه 4 درصدی داشته است.