سه شنبه ۰۶ آبانساعت ۱۳:۳۹Oct 2020 27

جدیدترین‌های «افزایش صادرات»

روزنامه سپهر   ۴ ساعت پیش    
سپهرغرب، گروه کشاورزی - شکیبا کولیوند: استان کرمانشاه در زمینه بسیاری از محصولات کشاورزی، دامی و شیلات حرف های بسیاری برای گفتن دارد، حال دراین بین شاهدیم که صادرات محصولات کشاورزی استان نیز علی رغم شیوع ویروس کرونا و محدودیت های صادراتی و دیگر مسائل پیش آمده در امر صادرات، افزایشی بوده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
صادرات کالا از گمرکات کردستان در 7 ماهه اول امسال نسبت به سال گذشته افزایش 12 درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
علی رغم تحریم غیررسمی عربستان و ممنوعیت واردات از ترکیه، آمارهای رسمی نشان می دهد، واردات ریاض از آنکارا در ماه اگوست نسبت به ماه پیش از آن افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۳۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان از بهره برداری محل جدید برگزاری رویدادهای نمایشگاهی استان در نیمه آبان ماه خبر داد.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بهبود صادرات نفت و فرآورده های نفتی و همچنین رشد روزانه عملکرد صادرات غیرنفتی در حوزه فلزات و محصولات خوراکی و کشاورزی در سال 98 و 99 و افزایش بازگشت ارزهای صادراتی نشان دهنده کاهش تأثیر حضور ایران در لیست سیاه FATF است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۳۰    
حدود 25 درصد صادرات غیر نفتی جاده ای از گمرکات استان آذربایجان غربی صورت می گیرد.در این بین شهرستان خوی با 2 گمرک زمینی و ریلی سهم بسزایی در صادرات غیر نفتی دارد.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۹:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
پس از اعلام افزایش صادرات نفت ایران توسط رئیس کل بانک مرکزی، آماری دیگر از روند رو به رشد فروش نفت ایران منتشر شده است.
مثلث   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
گمرک چین از افزایش 26 درصدی واردات نفت از ایران در ماه سپتامبر نسبت به ماه مشابه سال قبل خبر داد. آماری که با خبر یک ماه قبل رویترز و پست های اینستاگرامی اخیر همتی درباره افزایش صادرات نفت، نشان می دهد که روند صادرات نفت کشورمان پس از ماه ها تثبیت در سطوح حداقلی، اکنون روند صعودی پیدا کرده است.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
محمدعلی فرحناکیان در گفت وگو با میزان، با اشاره به وضعیت صادرات برق در کشور اظهار کرد: صادرات برق در وزارت نیرو شامل 2 دسته می شود، بخش اول صادرات برق است که توسط شرکت های دولتی انجام می شود، بخش دوم صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی است که توسط شرکت های خصوصی صورت می گیرد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۰۰:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیرکل دفتر هماهنگی صادرات محصولات کشاورزی و صنایع تبدیلی سازمان توسعه تجارت ایران گفت: صادرات محصولات شیرینی، شکلات و فرآورده های غلات در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ارزش 12درصدی و افزایش وزنی 18 درصدی داشته است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۹:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
خبر افتتاح راه آهن خواف-هرات در آبان ماه در دیدار اخیر رییس جمهوری با رییس شورای عالی مصالحه افغانستان اعلام شد؛ پروژه ای که با افتتاح آن زمینه شکوفایی اقتصادی شرق کشور و افزایش صادرات به افغانستان فراهم می شود.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۵۱   + ۳۵ سایت دیگر  
چین در ماه سپتامبر 678 هزار و 133 تن نفت از ایران وارد کرده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 25.7 درصد افزایش را نشان می دهد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۲:۴۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان خراسان رضوی بهره برداری از راه آهن خواف-هرات را از عوامل شکوفایی اقتصادی شرق کشور و افزایش صادرات به افغانستان عنوان کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۵۵   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: پیش بینی می شود ارزش صادرات انجام گرفته در استان اردبیل تا پایان سال به بیش از 150 میلیون دلار برسد.
هزار ماسوله   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۴۴    
فرماندار پاوه اظهار داشت: به منظور افزایش تبادلات مرزی زیر ساختها در مرز شوشمی آماده گردیده و تجهیزاتی که در ادامه ی روند افزایش مبادلات لازم باشند فراهم می گردند و در همین راستا صادرات کالاهای مختلف از مرز شوشمی نیز افزایش پیدا کرده است.
اقتصاد آنلاین / شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون سازمان صنایع کوچک گفت: برخی از صنایع که فصلی نیستند، به دلیل نوسانات نرخ ارز در کشور و تأمین مواد اولیه با مشکلاتی روبه رو می شوند و همین موضوع باعث می شود که از مدار تولید خارج شوند.
اقتصاد آنلاین / موج   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۲۵   + ۲۰ سایت دیگر  
در شش ماهه نخست سال جاری صادرات روغن موتور ایران نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است که به گفته معاون فروش شرکت نفت ایرانول، این شرکت در بین شرکت های داخلی، با رشدی 16 درصدی در صادرات در صدر قرار گرفته و پیش بینی ها حکایت از افزایش سودآوری سهام بورسی این شرکت در شش ماهه دوم سال دارد.
قلم نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۹:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود از افزایش صادرات نفتی در کنار صادرات غیر نفتی خبر داد.
راه امروز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود از افزایش صادرات نفتی در کنار صادرات غیر نفتی خبر داد.
ایران جیب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
با توجه به دستور حسن روحانی- رئیس جمهوری- درباره هماهنگی دستگاه ها برای افزایش صادرات و تامین کالاهای مورد نیاز، جلسه مشترکی با ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۱:۲۰    
می متالز - وزیر صنعت شرایط افزایش صادرات در نیمه دوم سال جاری را مثبت ارزیابی کرد و گفت: در خصوص تامین کالاهای اساسی و مواد اولیه مورد نیاز بخش تولید مشکلی نیست.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رییس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود از افزایش صادرات نفتی در کنار صادرات غیر نفتی خبر داد. عبدالناصر همتی رییس کل بانک مرکزی در یادداشتی در اینستاگرام تاکید کرد که در جهت افزایش حجم تجارت خارجی کشور و بهره برداری بهتر از امکانات تولیدی داخل ...
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۳   + ۵۱ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی نوشت: حجم تامین ارز توسط بانک مرکزی و بازار ثانویه در هفت ماهه سال رقمی در حدود 18.5 میلیارد دلار بوده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۹:۳۶    
رئیس کل بانک مرکزی در یادداشت اینستاگرامی خود از افزایش صادرات نفتی در کنار صادرات غیر نفتی خبر داد.
نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: علیرغم افزایش قیمت ارز 3عامل داخلی و خارجی مانع افزایش صادرات کشور شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون علت اصلی افزایش قیمت ها در بازار مسکن، رزم حسینی: شرایط برای افزایش صادرات فراهم است، ارزش تجارت جهانی امسال 9 درصد سقوط می کند، از بازار مرغ و تخم مرغ چه خبر؟ استیضاح وزیر اقتصاد کلید خورد و ایجاد پنجره واحد برای واردات کالا از طریق صادرات نفت را در بر دارد.
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۰۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادتهران: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایط برای افزایش صادرات کشور در شش ماهه دوم سال جاری فرآهم است و با تدبیر می توانیم در خصوص تامین کالاهای اساسی، مایحتاج ضروری مردم و همچنین مواد اولیه مورد نیاز بخش تولید گام های خوبی برداریم. ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۳:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بهمنی گفت: اگر بتوانیم صادرات نفت خود را به هر راهی که می دانیم، انجام دهیم و بتوانیم با صادرات بیشتر، جبران کاهش فروش نفت را داشته باشیم، می توانیم ارز را کنترل کنیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان از افزایش صادرات کالا از بنادر استان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶    
با افزایش صادرات به افغانستان، نرخ کرایه بار، ازدحام ناوگان باربری و بروز مشکلات اساسی در بستر گمرک دوغارون به اوج خود رسیده و مشکلات عدیده ای را برای تاجران، شرکت های باربری و بازرگانی پدید آورده است.
خبرگزاری صنایع   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از افزایش 120 درصدی صادرات این پالایشگاه در 6 ماه نخست سال 99 خبر داد. *** افزایش صادرات پالایشگاه ستاره خلیج فارس به گزارش خبرگزاری صنایع ، محمدعلی دادور با بیان این مطلب، اظهار داشت: ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۹:۱۱   + ۲۷ سایت دیگر  
تحریمها با سیاست ترامپ برای نفوذ انرژی و افزایش صادرات نفت آمریکا که در سال 2018 به بزرگترین تولیدکننده نفت جهان تبدیل شد، کاملا تناسب داشته است.
وزارت صنایع و معادن   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۰۴   + ۶۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرایط برای افزایش صادرات کشور در 6 ماهه دوم سال جاری فرآهم است و با تدبیر می توانیم در خصوص تامین کالاهای اساسی، مایحتاج ضروری مردم و همچنین مواد اولیه مورد نیاز بخش تولید گام های خوبی برداریم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیش بینی می کنیم روند صادرات محصولات غیرنفتی کشور از هفته های آینده پرشتاب شود اظهار کرد: شرایط برای افزایش صادرات محصولات کشاورزی و غیرنفتی با مسیر جدیدی که ایجاد کرده ایم، فراهم خواهد شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۵:۴۰    
کرمانشاه/قلم: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اداره کل راه آهن باید در استان تأسیس شود گفت: اتصال شبکه ریلی به مرز خسروی باعث افزایش صادرات خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۹    
با اجرای نقشه راه تدوین شده در خصوص تجارت خارجی خیلی از مشکلات مربوط به صادرات حل می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۴۱    
پاکستان، عراق، کویت و مالزی مقصد عسل های ایرانی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
در شرایطی که تعداد روزهای کاری در کره جنوبی در 20 روز اول اکتبر 1.5 روز کمتر از سال گذشته بوده، ارزش متوسط صادرات روزانه این کشور 5.9 درصد افزایش داشته است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۲    
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس در بازدید از گروه صنعتی نیکو گفت: رفع موانع و مشکلات تولید، گامی مهم در راستای افزایش صادرات تولیدات داخلی به کشورهای دیگر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند گفت: صادرات کالا از مرز تجاری شلمچه، از ابتدای امسال تاکنون به 600 میلیون دلار رسید .
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۴۴ سایت دیگر  
ربیعی، سخنگوی دولت گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی را در دولت های نهم و دهم در سال های بدون تحریم یا تحریم سست تجربه کردیم، در جمع 217 میلیارد دلار بود، ولی در دولت یازدهم حدود 180 میلیارد دلار و دولت دوازدهم به 150 میلیارد دلار رسید که مجموعا با 330 میلیارد دلار بیشترین میزان صادرات انجام شده است.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین سلاح ورزی در گفت وگو با گروه اقتصادی تازه ترین ها در پاسخ به سوال گروه اقتصادی تازه ترین ها مبنی بر اینکه چرا علیرغم افزایش قیمت ارز که عاملی برای افزایش صادرات می باشد، در نیمه نخست سال جاری شاهد افت صادرات بودیم ...
روزنامه گسترش صمت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
باتوجه به کاهش نرخ نفت جهانی به دنبال شیوع کرونا و کاهش صادرات نفت ایران به دلیل اعمال تحریم ها ازسوی امریکا، جایگزینی صادرات غیرنفتی در کشور ما موردتوجه قرار گرفته و صادرات مواد معدنی هم یکی از شاخص های مهم صادرات غیرنفتی به شمار می رود. ...
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا به نقل از روابط عمومی استانداری البرز، در متن پیام عزیزاله شهبازی آمده است: استان البرز توفیق یافته در چنین شرایطی در سال 98 نسبت به سال 97 حدود 72 درصد و در 6 ماهه سال 99 نسبت به مدت مشابه سال 98 حدود 43 درصد افزایش صادرات را داشته باشد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای سلامی با بیان اینکه در شرایط فعلی باید استراتژی و راهبردهای بانک مرکزی در مقابل صادرکنندگان تغییر کند، گفت: با لغو محدودیت های پیمان سپاری ارزی صادرکنندگان خوشنام می توان شاهد افزایش صادرات بود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - رئیس اتحادیه صادرکنندگان محصولات کشاورزی می گوید اکنون مطابق با اظهار نظر فائو 30 تا 35 درصد از تولیدات کشاورزی در ایران اتلاف شده و به ضایعات بدل می شود که می تواند سالانه غذای 9 میلیون نفر را تامین کند و علاوه بر آن جلوگیری از این اتلاف می تواند زمینه ای مناسب برای افزایش صادرات ...
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۴۲    
صادرات مقوله ای است که هیچ کشوری به سادگی از آن نمی گذرد و سعی می کنند برای افزایش صادرات خود از ظرفیت ها و امکانات طبیعی و موجود خود برای تولید و صادرات بیشتر بهره مند شوند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۶:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
رییس انجمن صادرکنندگان خدمات فنی آذربایجان شرقی، با بیان اینکه برای افزایش صادرات در حوزه خدمات فنی و مهندسی باید ارتباط بیشتری با کشورهای دیگر به خصوص کشورهای همسایه وجود داشته باشد، گفت: در کشورهایی همچون سوریه و عراق، فرصت های خوبی برای صادرات خدمات فنی و مهندسی از استان وجود دارد.
معدن نامه   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش معدن نامه ؛ اقتصاددانان صادرات را موتور محرک رشد اقتصادی هر کشور می دانند. افزایش صادرات یک کشور منجر به مثبت شدن تراز تجاری آن کشور می شود و به مثابه تزریق منابع مالی از خارج به درون آن اقتصاد است. ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۵:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اسبق وزارت صمت گفت: منفعل بودن رایزنی بازرگانی جمهوری اسلامی ایران نشان می دهد در وزارت خارجه مدیران کارآمد و آگاه به اهمیت مسائل اقتصادی و تجاری به کار گرفته نشده اند.