چهارشنبه ۲۹ دیساعت ۲۰:۵۲Jan 2022 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ورق فولادی»

دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۸:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه 28 دی ماه میزبان معامله 93 هزار و 940 تن شمش بلوم، 26 هزار و 400 تن تختال و 6 هزار و 550 تن ورق فولادی بود. امروز همچنین تالار حراج باز معامله 85 هزار تن کنسانتره سنگ آهن و 5 هزار تن وکیوم باتوم را تجربه کرد.
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۵۹    
وزارت صمت یک سری مصوبه برای فولاد داشته، قرار بر این است که عرضه به صورت منطقی انجام شود. اما مشکلاتی در این حوزه وجود دارد. قیمت گذاری مواد اولیه و عرضه در بورس کالا دست دولت نیست و این ها قوانینی هستند که مجلس تصویب کرده است.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ - ۱۰:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 28 دی ماه میزبان عرضه 133 هزار و 640 تن شمش بلوم، 160 هزار تن تختال C و 51 هزار و 520 تن ورق فولادی است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۳۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالا امروز میزبان عرضه 22 هزار و 100 تن ورق فولادی است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
106 هزار و 30 تن ورق فولادی در تالار صنعتی و معدنی بورس کالا عرضه می شود.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ - ۰۹:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیر بازرسی و امور اعضا بورس کالای ایران در نامه ای به شرکت های کارگزاری شرایط خرید محصول ورق شامل ورق گرم خودرو، سرد خودرو، سرد لوازم خانگی و گالوانیزه لوازم خانگی را ابلاغ کرد.
تبریزمن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۷:۳۸    
کارشناسان حوزه فولاد آذربایجان شرقی می گویند پروسه طولانی خرید از بورس از یکسو و سهمیه کم از سوی دیگر باعث ایجاد مشکلات عدیده ای در تامین ورق فولادی واحدهای صنعتی استان شده است!
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۰    
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 21 دی ماه، میزبان دادوستد 36 هزار و 740 تن شمش بلوم، 28 هزار و 940 تن تختال و 22 هزار و 300 تن ورق فولادی بود. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : بورس کالا
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۹:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه 21 دی ماه، میزبان دادوستد 36 هزار و 740 تن شمش بلوم، 28 هزار و 940 تن تختال و 22 هزار و 300 تن ورق فولادی بود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران در نامه ای به شرکت های کارگزاری شرایط خرید محصول ورق فولادی را ابلاغ کرد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۹ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 21 دی ماه میزبان عرضه 180 هزار و 380 تن شمش بلوم، 90 هزار تن تختال C و 63 هزار و 700 تن ورق فولادی است.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 13 دی ماه، میزبان دادوستد 303 هزار و 630 تن ورق فولادی و 14 هزار تن شمش بلوم بود. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : بورس کالا
شما نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۸    
ورق های فولادی در انواع مختلف ورق فولادی بگیر و نگیر تولید می شوند که هر کدام از این نوع ورق ها دارای ویژگی هایی خاص می باشند همچنین این نوع ورق ها با توجه به نوع خواصی که دارند می توانند دارای کاربردهایی مختلف در صنعت باشند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۹:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 13 دی ماه میزبان عرضه 381 هزار و 40 تن ورق فولادی شرکت فولاد مبارکه اصفهان شامل 370 هزار و 40 تن ورق گرم ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۹ - ۱۱:۵۵    
قیمت صادراتی ورق فولادی چین در هفته منتهی به سه شنبه 28 دسامبر در بحبوحه کاهش معاملات در فصل تعطیلات پایان سال ثابت ماند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۸ - ۱۸:۳۴    
آراد آهن اصفهان مرکز فروش آهن آلات در ایران با سابقه ای بیش از دو دهه در بازار آهن، مجموعه ای معتبر است که قیمت آنلاین و بروز میلگرد ، تیرآهن ، قوطی پروفیل ، نبشی و ناودانی ، ورق فولادی و لوازم سوله و ... را _به صورت روزانه _در سایت خود درج می کند.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۷:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار حراج باز بورس کالای ایران امروز سه شنبه 7 دی ماه، میزبان دادوستد 20 هزار تن سنگ آهن دانه بندی مجتمع سنگ آهن فلات مرکزی ایران بود. همچنین در تالار محصولات صنعتی و معدنی 66 هزار و 840 تن شمش بلوم، 49 هزار تن تختال و 14 هزار و 350 تن ورق فولادی معامله شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۹    
پروفیل جزو مقاطع فولادی پرکاربرد است که در دو نوع ساختمانی و صنعتی و به دو روش مستقیم و غیرمستقیم تولید می شود. در روش مستقیم، ورق فولادی را با استفاده از یک فرآیند شکل دهی تغییر داده و بدون استفاده از جوشکاری به پروفیل تبدیل می کنند.
بازتاب   ۱۴۰۰/۱۰/۰۷ - ۱۲:۵۳    
سقف عرشه فولادی (metal deck) یکی از مدرن ترین، سبک ترین و اقتصادی ترین روش های اجرای سقف و بام در ساختمان های اداری، مسکونی، هتل سازی، سوله سازی و غیره است و از ورق فولادی گالوانیزه ، گل میخ ها و برش گیرها، میلگرد و بتن تشکیل می شود ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۳:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
مشکلات تامین مواد اولیه برای صنعت لوله و پروفیل باعث شده است تا میزان تولید در این حوزه به شدت کاهش یابد و تولیدکنندگان نتوانند طی یکی دو سال اخیر، سال های خوب گذشته را تکرار کنند ...
صدای بورس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شرایط خرید محصول ورق گرم، گالوانیزه و رنگی شرکت فولاد مبارکه اصفهان در نامه ای به شرکت های کارگزارای، توسط مدیر بازرسی و امور اعضای بورس کالای ایران ابلاغ شد.
متالز نیوز   ۱۴۰۰/۱۰/۰۶ - ۱۰:۳۳   + ۱۷ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 6 دی ماه میزبان عرضه یک هزار و 457 تن مس مفتول، 40 تن کاتد مس،100 تن سیم و مفتول مسی، 15 هزار تن ورق فولادی بود. ارسال توسط : یاسمن عباسی منبع : بورس کالا
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ - ۱۳:۱۰    
معاملات ضعیف محموله های ورق فولادی قیمت این محصول را تحت تأثیر قرار داده و موجب بدون تغییر ماندن ارزش این محصول در معاملات داخلی و کاهش قیمت صادرات آن شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۲۱ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
بیشترین حجم معاملات مربوط به شرکت های سیمانی با معامله بیش از 976 هزار تن سیمان بود و وکیوم باتوم با معامله 125 هزار تن و ورق فولادی با معامله 44 هزار تن در رده های بعدی قرار دارند.
معدن24   ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ - ۱۰:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران روز شنبه 20 آذرماه میزبان عرضه یک میلیون و 142 هزار و 274 تن سیمان از سوی 64 شرکت سیمانی است. 65 هزار و 500 تن ورق فولادی شامل 45 هزار تن ورق سرد خودرو ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۳:۳۹    
ساندویچ پانل امروزه به دلیل راندمان بالای عایق حرارتی و هزینه ساخت پایین در کوتاه مدت مورد توجه پیمانکاران و مهندسین قرار گرفته است. ساندویچ پانل سازه مستحکم کامپوزیتی است که از دو ورق فولادی و یک هسته سبک تشکیل شده است. در ادامه، ساندویچ پانل و دلایل انتخاب و کاربردهای آن را توضیح خواهیم داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۰:۲۸   + ۲۲ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 16 آذر ماه، میزبان عرضه 161 هزار و 600 تن شمش بلوم، 93 هزار تن تختال و 11 هزار تن ورق گالوانیزه بود.
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران عرضه تلفیقی ورق فولادی را موجب کاهش قیمت در بازار دانست که می توان به وسیله آن کمبود ورق داخل را تأمین و قیمت داخلی را تعدیل کرد.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۲    
مائده مزینانی، کارشناس معدن و صنایع معدنی در گفت و گو با ایران اکونومیست در ارتباط با عرضه تلفیقی ورق فولادی در بورس کالا گفت: اخیرا شرکت فولاد مبارکه ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۰۱   + ۱۵ سایت دیگر  
تالار سیمان بورس کالای ایران امروز میزبان عرضه یک میلیون و 139 هزار و 544 تن سیمان از سوی 63 شرکت است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۶:۰۷    
امروزه انواع ورق فولادی و استیل به صورت مستقیم و غیرمستقیم در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. برای این که بتوان از فولاد در بخش ها و صنایع گوناگون استفاده نمود باید ابتدا آن را به شکل ورق تبدیل و سپس از ورق ها برای تولید وسایل و محصولات ثانویه استفاده کرد ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۱۳    
دنیای معدن -نشریه Japan Metal Daily: شرکت فولاد نیپون استیل ژاپن رسما تصمیم گرفت تا 19 میلیارد ین (معادل 167.6 میلیون دلار) سرمایه گذاری اضافی در منطقه Setouchi Works Hirohata انجام دهد تا ظرفیت تولید ورق های فولادی الکتریکی خود را بهبود بخشیده و تقویت کند.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۱۰    
چهارشنبه سوم آذر ماه سال جاری روز مهمی برای صنعت فولاد کشور به ویژه حوزه ورق گرم فولادی تلقی می شود زیرا پس از مدت ها صنعت فولاد شاهد عرضه ورق وارداتی از طریق بورس کالا بود؛ وارداتی که سال ها سایه سنگین تعرفه را روی خود می دید ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش 300 هزار تن ورق فولادی تولید کشور چین که عرضه کننده آن شرکت فولاد مبارکه است در بازار اصلی این بورس خبر داد.
اقتصاد آنلاین / دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از پذیرش 300 هزار تن ورق فولادی تولید کشور چین که عرضه کننده آن شرکت فولاد مبارکه است در بازار اصلی این بورس خبر داد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۶:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
بازار ورق فولادی و محصولات وابسته به آن چند سالی است که با مشکلات اساسی از جمله عرضه ناکافی انواع ورق در تالار اصلی بورس کالا، نظارت ناصحیح و کافی بر بازار خارج از بورس کالا و اتخاذ سیاست های غلط در خصوص صادرات آزاد و بی ضابطه برای برخی تولید کنندگان بدون هیچ گونه قید و شرطی دست و پنجه نرم می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۵:۰۶    
رکنا: در همه جای جهان دو واژه ماده اولیه و محصول نهایی کاربرد دارد. بدین معنی که هر محصول تولیدی ماده اولیه حلقه بعدی آن است. به عنوان مثال، شمش به عنوان ماده اولیه در تولید ورق فولادی استفاده می شود یا ورق فولادی برای تولید قطعات فولادی به عنوام ماده خام یا ماده اولیه کاربرد دارد.
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۶    
پایگاه خبری فولاد ایران - شرکت پوسکو کره جنوبی که پنجمین فولادساز بزرگ دنیاست از راه اندازی یک خط تولید جدید ورق فولادی الکتریکی در آینده خبر داد که از محصول آن در موتور خودروهای برقی استفاده می شود ...
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دبیر سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران گفت: مسئولان به دنبال این هستند که انحصار واردات ورق را به فولادسازان بدهند و آن ها هم برای اینکه هزینه های خود را پوشش دهند، با مهندسی قیمت ، قیمت ورق را بالا می برند؛ در این شرایط قیمت ورق داخلی با وارداتی هم سطح می شود.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۱:۰۸   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی مشهد گفت:در پی افزایش قیمت ورق فولادی و آهن آلات شرکت های تولیدکننده بخاری در خرداد ماه سال گذشته مجوز افزایش قیمت وسایل گرماشی را دریافت کردند. این افزایش قیمت باعث افزایش 12 درصدی نرخ انواع آبگرم کن، بخاری و شومینه شده است. ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: شرکت فولاد مبارکه متعهد است بهترین ورق های فولادی را برای خودرو و لوازم خانگی اختصاص دهد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز سه شنبه 18 آبان ماه، میزبان دادوستد 113 هزار و 200 تن شمش بلوم، 44 هزار تن تختال و 9 هزار و 450 تن ورق فولادی بود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل شرکت کانی صنعت گفت: نوسان قیمت، مهم ترین چالشی است که با آن مواجه هستیم زیرا زمانی که یک پروژه را با برآورد قیمت مشخص آغاز می کنیم، تمامی سود حاصل از انجام پروژه در پایان به دلیل گرانی و تورم از بین می رود.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
معاملات ورق فولادی در بورس کالا از دو سال گذشته به صورت نقدی انجام می شود و همین امر موجب شده است تا بسیاری از شرکت ها که نقدینگی و سرمایه در گردش کمتری دارند، نتوانند مواد اولیه خود را به موقع از بورس خریداری کنند. ضمن اینکه زمان تحویل این ورق ها نیز دو ماه یا سه ماه پس از انجام معامله است ...
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۲:۰۳    
ورق فولادی شرکت تولیدی فولاد اصفهان و شمش فولادی شرکت برنا پولاد کاوه در بازار اصلی پذیرفته شد.
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۴ - ۱۲:۳۸   + ۶ سایت دیگر  
دنیای معدن: مدیریت پذیرش و بازاریابی بورس کالای ایران در اطلاعیه های جداگانه ای از پذیرش ورق فولادی شرکت تولیدی فولاد اصفهان و شمش فولادی شرکت برنا پولاد کاوه در بازار اصلی این بورس خبر داد.
معدن نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۱:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیر مجتمع فولاد سبا در گفت وگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز اصفهان گفت: مجتمع فولاد سبا با انجام تعمیرات اساسی در خردادماه سال جاری، علاوه بر تولید گریدهای فولادی ویژه مثل گرید ویژه API-X70 برای اولین بار در ایران ...
ایفنا   ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۱۴:۰۴    
پایگاه خبری فولاد ایران - بازار واردات انواع ورق فولادی در کشورهای عرب حوزه خلیج فارس این هفته در رکود بوده که بیشتر به دلیل روشن نبودن روند آینده بازار است. افت قیمت های اخیر چین که تقریبا 50 درصد بازارهای جهانی را کنترل می کند موجب جو منفی بازار شده است ...
دنیای معدن   ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۲۰:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
دنیای معدن: تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز سه شنبه 11 آبان ماه، میزبان معامله 117 هزار و 55 تن شمش بلوم، 108 هزار و 508 تن تختال و 5 هزار و 200 تن ورق فولادی بود.